LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Sun May 04, 2014 6:49 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 200


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter

Tue Oct 28, 2014 2:44 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Jėėėtus, kaip seniai aš nebuvau dienorašytje apsireiškus, turbūt tiesiog pavargau kalbėti apie visokias nesąmones, kurios aplinkui mane dedasi.
Visų pirma, tai net neįsivaizduoju, kaip dabar jaučiuosi apie viską, apskritai. Nežinau ką darau su savo gyvenimu bei nesuvokiu ar tai yra blogai, ar taip blogai, kad reikėtų pradėti gyventi kitaip. Nors nežinau ar galiu, užknisa viskas, o kad daug nemąstyčiau, stengiuosi per ilgai nebūti viena, nors kažkaip kartais kaip tik norisi bėgti nuo visų, bet žinodama, jog geriau nebus, tiesiog praktiškai visą laiką stengiuosi būti su draugais, džiaugiuosi bent tuo, kad nesu viena, jei būčiau viena, tikriausiai iš viso nebežinočiau kur pasidėti, gerai turėti žmonių su kuriais smagu leisti laiką, gal net per smagu, bijau, kad gali blogai pasibaigti. Vieną dieną, o tiksliau naktį, su draugu ir drauge sugalvojome į apleistą pastatą nusibaladoti, nepaisant mano baimės visokiems kraupiems dalykams, tai buvo baisu tai, kad galėjo mus pamatyti, o tuo labiau, kai dvi nepilnametės ir pilnametis eina pro policijos duris, kažkaip pamoina, jeigu šiaip pamatytų, random darbo dieną. Linksma, bet tuo pačiu ir darosi ne be taip gerai, kai kiekvieną dieną aplink mane draugai ir alkoholis, pofik, kad mokslo metų diena ar ne. Svarbiausia, kad bent pahmielinga pamokose apsilankau, kitaip jau tikrai jausčiausi nelabai gerai. Teoriškai galėčiau jaustis žlugusi, bet nesijaučiu. Vis dar turiu savo gyvenime idėją ,o kol mano tikslas neišsipildys, kol neatrasiu to ir nebūsiu įsitikinusi, jog atradau gyvenimo prasmę, tol viskas bus gerai, tikiu tuo, o kodėl gi netikėjus. Tik reikia daugiau miegot, po 12 klasės gerai išlaikyt egzus ir įstot kur noriu, o tikiu, kad man pavyks, nesijaučiu kokia tai bukaprotė, kuriai niekas gyvenime nesiseka, kad sektųsi, man tik reikėtų pasistengti, o savo idėjos vedama ,tikriausiai padarysiu viską ko noriu gyvenime, vėliau jau niekas nebus svarbu.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Mon Nov 24, 2014 12:28 am
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
Oh oh oh
Na trumpai sakant man visiškai negerai, jaučiuosi dar blogai ir dėl to,kad apleidau forumą, bet tiesiog negaliu nieko kito padaryti, šiuo metu aplinkui man tikrai viskas keičiasi, alkoholis nuo pat mano gimtadienio, kuris buvo spalio 9 dieną tapo it vanduo. Žmonės su kuriais leidžiu laiką daugmaž pasikeitė, nors su jais jaučiuosi kur kas geriau, bet visgi atsitiko tas dalykas, ko neturėjo nutikti, nes kaip visada į mano širdutę įslinko žmogus, su kuriuo iš viso vilties nėra, nes jis jau nežinia kiek laiko dėl savo buvusiosios negali atsigauti, bet ir kaip draugas pasidarė nebe toks, koks buvo, vienu metu verkė mane apsikabinęs, atrodė, kad manimi tikrai pasitikėjo, o dabar vėl visai ignoruoti pradėjo, tad nebe suvokiu kame esmė, norisi su juo iš viso pasistengti kuo mažiau bendrauti, bet tai iš dalies tikrai neįmanoma yra, nes kiekviena jautri akimirka priverčia vėl norėti, kad jis būtų šalia, bent kaip draugas. 
Net nežinau ką darau su savo gyvenimu, gal ir noriu kažką keisti.
Bet sunku, kai dar niekada taip dėl jokio žmogaus nesijaučiau.
Ta prasme visai nebesidomiu korėjiečių muzika ir iš viso, kas vyksta aplinkui, dabar klausau tik savo mėgstamiausios grupės Nirvanos ir nieko daugiau girdėti nenoriu. 
Na žiūriu dramą su Lee Jong Suk ir Shinhye, dėl kurios lydausi tikrai per daug, tokia man ji kieta ir šiaip tobula.
Okay, nuėjau į lankas, bet tiesiog atsiprašau visų,kad buvau pranykusi ir ne vieną rpg pamiršau ir ignoravau, pasistengsiu bent kažkiek atsigauti, bet dabar esu toje būsenoje, kai labai sunku man iš viso čia pasirodyti.


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Tue Dec 30, 2014 10:49 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_mz5ydfX6r51t25zplo1_500
Nervina viskas, viskas negerai, o prie vieno žmogaus aš dabar tiek prisirišus, kad net pačiai darosi vis blogiau ir blogiau, nežinau kur dėtis, norisi vienai kur nors prasmegti ir daugiau nieko nematyti, noriu pabūti viena, tikėjausi to per atostogas, bet nepaisant šiandienos nebuvo nei vienos dienos, kai nebūčiau su draugais užgėrus ,kažkaip iš dalies baisu ir tai, kad mane pamirš, jeigu būsiu viena, jeigu pati neskrisiu jokio dėmesio kitiems, šiandien buvo ta diena kai būčiau galėjusi pailsėti nuo visko, bet ir tai negalėjau, nežinau kodėl man taip nutiko, bet ir mamai atostogos tuo pačiu metu ,kaip ir man ,dėl to iš viso nežinau kur pasidėti. 
Vėl pramečiau akimis praeitus ahs sezonus, meilė Tate vėl sugrįžo. Per didelė meilė <3
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_ml0n3somuk1r3kb9mo1_500
Kaip norėčiau tai pasakyti vienam žmogui, bet negaliu ,kaip tai užknisa.

Ohh nepaisant to, kad šiaip gyvenime nebuvau užstrigusi tokioje tamsoje, bet dar ir tie košmarai. Turėjau didelę problemą su košmarais ir tuo ,kad bijodavau miegoti, stengdavausi nemiegoti, kad nesapnuočiau baisių dalykų, tikriausiai tik 1 iš kokių 50 sapnų nėra košmaras, buvau įtikinusi save, kad reikia neprisiminti ,ką sapnuoju, man tai gana ilgai puikiai pavyko, susitvarkiau su miego problemomis ir nebebijojau eiti miegot, taip jau gal kokius du metus buvo ir aš labai džiaugiausi, beveik nieko per tą laiką iš viso nesanavau, na, bet atėjo laikas, kai pradėjau domėtis sąmoningais sapnais, o tam reikia prisiminti kuo geriau ką sapnuoji, kadangi kartais pavykdavo sapne susivokti, kad sapnuoju, tai košmarų nelikdavo ir galėdavau ramiau miegoti, tačiau jau kažkiek laiko kelis kartus per naktį prabundu, kiekvieną kartą nuo kokios nesąmonės, kurią susapnavau, o tada sėdžiu iki ryto, nes vėl bijau miegot, matyt ,man lemta ,kad viskas nesisektų.

Ryt reik prigert, nusiaubt slabotkę ir ramiai toliau bandyt gyvent. 

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_ndvn8aR4yi1tcycfro2_500


Tokia random mintis, bet dabar man visiška Bradley Cooper manija dar :D
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Bradley2
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_liulh0gJOL1qf384j
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_m3t9691JFO1ro0csj

Na dar šiaip vėl ahs vėl pasilydimas dėl kai kurių čiuvelių iš ten :D

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_mybri8hi7C1s4f2xzo1_500
O man jis visad Tate ir aš ignoruoju visą kitą :DD omg kitą nes asylum jis Kit'as :DDD ok ok random nuotaika pakilo, very cool

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_miir6rMY371r9ijxto1_500
Šitie du <333

dabar jau nusprendžiau, kad tingiu, taigi viso gero.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sun Jan 18, 2015 9:19 pm
Anonymous
Svečias
omg kokie mieli mano berniukai 
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_n343lcPcXT1qeew1po3_r1_500
Sun Jan 18, 2015 9:22 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
OMG I CAN'T SUSILYDŽIAUUwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:25 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_m61h82KRmH1qdons0o1_500
kai jie daužti, bleee :DDD

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_n3bngrEesT1qguhkso4_r1_500
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_n3bngrEesT1qguhkso2_500

ir šitas omg i cant :DDD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_n3bngrEesT1qguhkso1_500


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:28 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Ble jie grynai mes, tik kad mes gražesnės :DDDDDDDDDD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 Tumblr_n1xa5vKaKX1rqtfpio2_500words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:38 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
mhm, tikros gražuolės
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 10941705_1038667722816975_1287457762_n


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:39 pm
LISA MANOBAN
LISA MANOBAN
čia skaitosi pakankamai graži foto, kaip jums


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sun Jan 18, 2015 9:40 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
nenorėk, kad ir tavo foto atrasčiau


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:40 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
EIK TU NAFIK ŠITA FT :DDDDD IDOLZZwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:43 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
nu gi žiauriai gražios mes mergaitės
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 1524577_793095927374157_1544084817_n
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 10628195_978845802132501_1455676568517157988_n


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:44 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Aistute čia tau~
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 1z64ihcwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:44 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
eik tu nx, daune vapšiė
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:44 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Žaidimas ble atspėk kiek prigėrusios xDwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:45 pm
LISA MANOBAN
LISA MANOBAN
Man įdomu ar mes KADANORS turėsim normalią nuotrauką. :D Mano folderis "Kaunas" galėtų kiekvienam akis išdegint :D


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sun Jan 18, 2015 9:46 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
nu bet toj, kur tu įmetei, tai tikrai negėrusios


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:48 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Mūsų top foto yra vis tiek šita xD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 4 2usfixhwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sun Jan 18, 2015 9:49 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
omg, jo šita nebloga
omg, visi matys


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sun Jan 18, 2015 9:49 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Aiste, pažiūrėk į mano veidą, patikėk į tave nieks nežiūrės :DDDDDDwords that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Sponsored content
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum