LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Sun May 04, 2014 6:49 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 200


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter

Fri Dec 22, 2017 5:33 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Mintys
Galbūt yra nemažai emocijų, kurių niekada negalėsi palyginti. Kuris myli mažiau ar daugiau, kuris bijo daugiau ar mažiau, niekada negali žinoti. Visgi, skausmą laikyčiau labiausiai nepamatuojamu. Tiek fizinį, tiek tokį, kuris gali sunaikinti iš vidaus. Vienas gali pasakyti, kad jam skauda galvą, kitam gali skaudėti kojos pirštą, trečiam galėjo sulūžti koja. Manau, kad daugelis iš karto susidėliotų aiškiai, kuriam skauda labiau, ,kuris labiau vargšas. Tik aš to niekada nesuprasiu, nes kaip gali įvertinti kažką tokio absoliučiai neužčiuopiamo. Visi esame skirtingi, visus skirtingai veikia tam tikri aplinkos dirgikliai, tad negalėčiau sutikti su tuo, kad įmanoma palyginti.  Yra kažkokie turbūt skausmo skaičiavimai, lygiai ir viskas kitas, bet aš apie tai nežinau, dėl to ir nenoriu kalbėti. Labiau norėčiau pagalvoti apie tą kitą skausmą, tą kuris turi didesnę griaunamą galią nei fizinis. Vėlgi, kiekvienam gali pasirodyti vis kitaip. Čia viskas mano požiūriu. Gal dėl to, kad galiu pakelti fizinį skausmą, bent jau ignoruoti ar prikandus lūpą mintyse prakeikti akimirką, kurią pradėjo skaudėti.
Tikiu, kad kiekvienam skauda ir be proto. Priežasčių gali būti tokia galybė ir jas visas surašyti turbūt būtų neįmanoma. Man irgi, be proto liūdna, negera, kai auginuosi nagus ir vienas nulūžta. Pasirodytų kas čia tokio tas nulužęs nagas, tačiau juk aš tiek laiko stengiausi, kol jis užaugo. Tai nėra tiesiog nagas. Dėl to ir neapkenčiu to, jog reikia įvertinti tai, kad kažkam mažiau blogai ar daugiau blogai. Tiesa, vieniems geriau, vieni lengviau susidoroja su vidiniu skausmu, bet tai lyginti atrodo apgailėtina. Tik nežinau nei vieno, kuriam išeitų to visiškai nedaryti. Visada norisi palyginti, labai daug dalykų.
Dėl to, tikiu ir atsiranda žmonių įsivaizdavimas, kad jų skausmas niekam neįdomus ir niekam nereikalingas. Kodėl? Nes kas nors pasakė, kad problema beviltiška, jog tiesiog susiimk arba įkvėpk gryno oro. Nors grynas oras sakyčiau tikrai labai padeda. Dar baisu prasitarti apie skausmą dėl to, kad iš karto bus pasakymas, kad „taip, aš jaučiuosi panašiai“ ar dar kas nors. Nepritariu tam ir pati to nedarau, bet negaliu sakyti, jog tai blogai. Man nepatinka, bet juk kiekvienas pasirenkame savo. Tuo labiau, jeigu sugebėčiau pasakyti „man irgi“, daugiau šansų, jog ką nors pasakyčiau. Įprastai nepasakau, stengiuosi nepasakyti. Pirmai sunku, o kitu atveju susilaikau. Būdama tokia uždara, negaliu iki galo suprasti atvirumo, kaip ir atviri žmonės niekada nesupras uždarumo. Net ne ta prasme, kad smerks ar kitaip parodys nesupratimą. Tiesiog nesuvoks.
Taip ir ateina laimės fasadas, kuris padeda užmaskuoti tai, kaip skausmas viduje kelia uraganus ir glemžiasi viską, ką tik pajėgia. Vėlgi, negalėčiau pavadinti tuo visišku uždarumu ar nenorymu atsiverti kitiems. Juk žmogui gali būti labai blogai, bet jis paprasčiausiai labai linksmas, smagus bei mėgstantis užsiimti kokiomis nesąmonėmis. Tai nebūtinai reiškia laimę ar nelaimę. Nebūtina būti užsidariusiu vienišiumi, kad būtum įvertintas, kaip liūdnas. Ne akimirkos liūdesio apimtas, bet graudžiai ir suknistai liūdnas. Dažnai galvojama, kad jeigu neprimenama nuolat apie blogas emocijas, kad jų nebėra. Jos visada lieka, griaužia iš vidaus, kol visiškai sugraužia. Lieka tik purvini griūvėsiai, pro kuriuos vis karts nuo karto dar prasiaučia uraganas, kad netyčia nebūtų įmanoma atstatyti.
Bet šypsena iš veido nebūtinai dingsta. Smagios akimirkos juk nėra absoliuti laimė.
Net nežinau, kas galėtų būti ta absoliuti laimė. Vėl pradėjau galvoti. Atrodo sugalvojau ko noriu, sugalvojau, kas man svarbu. O tada toliau galvoju, kas iš to? Jeigu ir pasiseks, jeigu mane žinos, jeigu darysiu ką norėsiu ir turėsiu pinigų, kad galėčiau ir tuo klausimu daryt ką noriu? Kas bus po to? Ar tuo laiku? Vis dar tempiu dienas nežinodama ko laukti, ne tuo įprastu nežinojimu, tačiau aš tikrai stengiuosi sugalvoti, kaip susitvarkyti, kaip ko nors norėti ar bent jau džiaugtis tų norų išsipildymu? Egzaminai nukreipė mintis, bet kas toliau? Laukti kito semestro, laukti kitų egzaminų, po to sulaukti gyvenimo to jau „realaus“? Nematau tame prasmės, labai norėčiau pamatyti, bet nematau. Stumiu laiką, kol tai baigsis, turiu vilties, kad galbūt kada nors pamatysiu tą prasmę, bet nežinau ar pamatysiu. Gal vieną dieną atsibos. Nepritapti. Prie pasaulio. Paprasčiausiai nesijausti tinkama tam. Neturiu visiškai nieko, kas vestų mane tolyn, na, kalbu apie veiklą, apie kokį nors talentą, kurio aš tiesiog neturiu. Laki fantazija – vienintelis dalykas, ką aš jaučiuosi turinti, bet net nemoku kokybiškai minčių išdėlioti, o jeigu ir išmokčiau. Grįžtu prie tos minties, kas iš to, jei ir parašysiu vieną dieną knygą ir man pasiseks? Atrodo, kad to noriu, bet turbūt nenoriu. Gal tiesiog nieko nenoriu, nes nežinau ką čia veikiu. Egzistuoju, nes bijau.
Kaip įdomiai skamba tai, kad taip nenoriu gyvenimo, bet mirties bijau labiau už viską. Tos nežinomybės. Galbūt dėl to, jog man svarbu viską žinoti. Man užtenka naktį prabusti, pagalvoti apie mirtį ir ašaros, bet pagalvojus apie gyvenimą – tas pats. Turbūt tai galėčiau pavadinti visiškaq ir absoliučia neviltimi.
Ir visas šis intro buvo apie tai, kad aš norėjau parašyt ką nors apie savižudybę. Turbūt tai, kas atsitiko Jonghyun buvo kažkas labai smarkiai mane supurtęs ir paveikęs. Taip stipriai, kad vėl pasijaučiau absoliučiai tuščia. Žinoma, man labai liūdna dėl daugelio priežasčių, tačiau, manau, jog smarkiai prisidėjo tas, kad jaučiuosi suprantanti, ką jis jautė. Aišku, negaliu palyginti, negaliu žinoti. Bet tiesiog prieinu prie tokio spėjimo, sprendžiant iš visko, ką mes galime žinoti apie tą situaciją. Tas laiškas, tas viskas. Tai būtų tai, ką ir aš pasakyčiau tokioje situacijoje, na, mintį tą pačią, nekalbu apie kiekvieną žodį. Jaučiosi irgi gyvenanti iki tos akimirkos, kai atsibos nejausti nieko gero, kai net ir tie kažkiek džiuginantys dalykai pradės nebedžiugint. Juk jau nustojau gert, būt su draugais, žiūrėt serialus, skaityt knygas. Na, skaityti aš vėl noriu pradėt ir paskaitau daugiau nei seniau, bet esmė tame, kad nebenoriu daryt to, kas teikė tą paviršutinį džiaugsmą. Aišku, aš bandau džiaugtis, bandau daryt tai ,kas padeda pamiršt. Bet vieną akimirką vis tiek prisimenu, kad nieko nenoriu ir viskas. Vėl apima neviltis. Aš noriu nebūt viena, tačiau kartu ir daugiau nieko nenoriu, tik vienumos. Viskas pešasi. Pradėjau dar daugiau mąstyt nei seniau, mano net požiūriai pešasi.  Visgi, toliau bandysiu, visada bandysiu, kitaip negalėčiau.
Tik man svarbiausia, kad žmonės žinotų, jog depresija ar nenoras gyventi neturi nieko bendro su turimais materialiais dalykais. Jonghyun turėjo daug pinigų, šeimą, draugus, talentą ir daugelį kitų dalykų, bet jeigu nesijauti savo vietoje ir nemanai, kad tą vietą atrasi, pasidaro nesvarbu.
Tai iš dalies savanaudiška, nes palieki kitus, artimuosius, liūdinčius, sutrikusius, įskaudintus. Bet. Reikia padaryti kažką ir dėl savęs, amžinai negyvensi agonijoje dėl kitų, o tuo labiau, kai dažnai pasijauti nieko vertas ir niekam nereikalingas.
Norėčiau, kad visi būtų laimingi. Norėčiau, kad visi nebijotų šnekėt apie tai, kas blogai, norėčiau pati sugebėt. Vėlgi, kam kartotis, jeigu nepasakai, kad geriau, reiškia negeriau. Visi vieni kitiems rūpi, tik nemoka to parodyt ir nesugeba būt šalia, nes įsivaizduoja, jog reikia specifinio buvimo. Visiškai nereikia. Tik kai protas neveikia, kiek sunkiau visų neatstumti ir nesijausti atstumtam, kai nereikia.
Sunkus pasaulis, dar sunkiau jį suvokti. O aš noriu daug šokolado ir kažkuo užsiimti. Tik bijau. Nepritarimo. Nepripažinimo. Laimingi tie, kurie gali tiesiog daryti.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sat Dec 23, 2017 6:46 pm
Anonymous
Guest
kažkaip aplink Kalėdas visada taip blogai, taip blogai, kad nebežinau kur pasidėt. Ir taip žiauriai blogai, o dar visas šitas. Nebežinau nebežinau nebežinau
Sun Dec 31, 2017 1:35 pm
KWON EUNBI
KWON EUNBI
And if we die, tomorrow
What do we have to show?

Dar vieni metai, dar viena tariamai nauja pradžia, kuri neatneš nieko naujo.
Linkiu sau ir linkiu kitiems išmokti mąstyti, neprieštarauti sau ir savo žodžiams, nesielgti taip, kaip nesinori, kad kiti elgtųsi, nestumti dėl to, ką patys darom.

Tikiuosi ištverti.


If our love's insanity, why are you my clarity?
Sun Jan 28, 2018 7:43 pm
PARK JIMIN
PARK JIMIN
atidaviau viską ir vis tiek neužteko, daviau daviau daviau, bandžiau bandžiau bandžiau
iš manęs nežinia kas beliko
susitvarkysiu


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Wed Feb 07, 2018 9:11 pm
PARK JIMIN
PARK JIMIN
1) Put your iTunes on shuffle. Give me the first 6 songs that pop up.
na, tarkim su ragely esančia muzika tebūnie, tad Reddy - Do My Thing, Bewhy - Dejavu, Sikk - Too Many, Live - Know Me, Dok2 - Money Dance, Jungkook - We Dont Talk Anymore koveriukas
2) If you could meet anyone on this earth, who would it be?
Jihyo
3) Grab the book nearest to you, turn to page 23, give me line 17.
bus ir plius 18, kad ale logiškai: Tai jau proto sritis, įėjimas į tikrąjį pasaulį, nes visi baigtiniai daiktai, kaip kintantys ir laikini, yra netikri.
4) What do you think about most?
Net iš tikro nežinau.
5) Ever had a poem or song written about you?
Taip?
6) Do you have any strange phobias?
Nežinau ar keista skaitosi, kad bijau, jog mane apsės šėtonas:D
7) What's your religion?
Turbūt visgi prie krikščionybės save priskirt galėčiau
8) If you are outside, what are you most likely doing?
Tą patį aka nieko
9) Simple but extremely complex. Favorite band?
Nirvana
10) What was the last lie you told?
Net nepamenu
11) Do you believe in karma?
Savotiškai taip
12) What does your URL mean?
Čia ne tumblris tai
13) What is your greatest weakness; your greatest strength?
Man sunku kažkaip apie save pasakyt
14) Who is your celebrity crush?
Daugiau nei reikia tokių yra, dabar tai labiausiai Jay Park turbūt
15) How do you vent your anger?
idk
16) Do you have a collection of anything?
Šitus magnetukus iš visur aš kolekcionuoju ale
17) Are you happy with the person you've become?
Ne itin, bet turbūt nieko tokio blogo nematau, tiesiog jau psichiniai dalykai trukdo objektyviai į tai žvelgti
18) What's a sound you hate; sound you love?
Kai kvėpuoja kažkas skaitosi?:DDD ir bet kas pasikartojantis, o šiaip jei rimtai mane visi garsai beveik tik erzina xDDD
19) What's your biggest "what if"?
čia jau man per deep, ačiū
20) Do you believe in ghosts? How about aliens?
ne ir ne, jei ir tikiu gyvybe kažkokia kitur tai jau kaip čia pasakius vis tiek ne tuo, kas dažniausiai apibrėžiama.
21) Stick your right arm out; what do you touch first? Do the same with your left arm.
dešinė niekas, kairė iš beržo nupinta tokia graži nesąmonė
22) Smell the air. What do you smell?
nieko idk
23) What's the worst place you have ever been to?
mokykla tinka?:DDD
24) Most attractive singer/s of your opposite gender?
Myungsoo, nes nu Myungsoo
25) To you, what is the meaning of life?
Kai žinosiu - pranešiu
26) Do you drive? If so, have you ever crashed?
Ne
27) What was the last movie you saw?
Turbūt vis dar Bėgantis labirintu
28) What's the worst injury you've ever had?
Kai daržely susitrenkiau tiek kelią, kad ten pizdiec po to buvo man :DD šiaip aš sėkminga gana šiuo klausimu
29) Do you have any obsessions right now?
Daryt sąrašus visko ir pintereste žiūrėt būtų fotkes dizainų visokių ir dar svajojimu apie gucci esu labai apsėsta
30) Ever had a rumor spread about you?
Sakyčiau taip?
31) Do you tend to hold grudges against people who have done you wrong?
Deja, bet taip
32) What is your astrological sign?
Svarstyklės
33) What's the last thing you purchased?
Kola
34) Love or lust?
Negaliu pasakyt
35) In a relationship?
Ne
36) How many relationships have you had?
:)
37) What is your secret weapon to get someone to like you?
Nėra tokio
38) Where is your best friend?
Idk Slabotkėj, Maastrichte ir Coventry
39) What were you doing last night at 12 AM?
Miegojau čj
40) Are you the kind of friend you would want to have as a friend?
Tikrai taip
41) You are walking down the street on your way to work. There is a dog drowning in the canal on the side of the street. Your boss has told you if you are late one more time you get fired. What do you do?
Gelbėju šunį ir tikiuosi, kad bosas myli šunis? O jei rimtai ar tai įmanoma situacija iš vis.
42) You are at the doctor’s office and she has just informed you that you have approximately one month to live. a) Do you tell anyone/everyone you are going to die? b) What do you do with your remaining days? c) Would you be afraid?
Pasakyčiau, norisi sakyt, kad daryčiau viską ir panašiai, bet čj verkčiau ir tiek, taip bijočiau, kad nx, nes mano baimė mirties yra kažkas kito.
43) What's a song that always makes you happy when you hear it?
Cheerleader :DD
44) In your opinion, what makes a great relationship?
Abipusė pagarba
45) How can I win your heart?
Hmm
46) Can insanity bring on more creativity?
Nemanau iš tikro.
47) What is the single best decision you have made in your life so far?
Net nežinau
48) What would you want to be written on your tombstone?
Aistė MLDC
49) Give me the first thing that comes to mind when you hear the word "heart."
One heart two heart toheart imnida kaip sakoma
50) Basic question; what's your favorite color/colors?
Mėlyna
51) What is your current desktop picture?
Kookis tipo tsg
52) If you could press a button and make anyone in the world instantaneously explode, who would it be?
Tokia viena pyzda
53) What would be a question you'd be afraid to tell the truth on?
54) You accidentally eat some radioactive vegetables. They were good, and what's even cooler is that they endow you with the super-power of your choice! What is that power?
55) You can re-live any point of time in your life. The time-span can only be a half-hour, though. What half-hour of your past would you like to experience again?
56) You can erase any horrible experience from your past. What will it be?
57) You have the opportunity to sleep with the music-celebrity of your choice. Who would it be?
58) You just got a free plane ticket to anywhere. You have to depart right now. Where are you gonna go?
59) Ever been on a plane?
60) Give me your top 5 hottest celebrities.


ir taip nepabaigiau nes pavargau


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Thu Feb 08, 2018 11:18 pm
KIM YONG SUN
KIM YONG SUN
VAGIU
「WOULD YOU RATHER」

1. Go apple picking V.S. Go on a hay ride
2. Scary V.S. Sweet
3. Sweaters V.S. Boots
4. Socks V.S. Mittens
5. Bonfires V.S. Football
6. Trick or Treating V.S. Watch Scary movies
7. Apple Pie V.S. Pumpkin Pie
8. Halloween V.S. Thanksgiving
9. Bake Pie V.S. Bake Cookies
10. Rain V.S. Fog
11. Black Cats V.S. Owls
12. Ghosts V.S. Wizards
13. Harry Potter V.S. Halloweentown
14. Go Hiking V.S. Sleep in
15. Cinnamon V.S. Nutmeg
16. Reading V.S. Writing
17. Hot Chocolate V.S. Tea
18. Live in a Cabin In a Forest V.S. Have it be fall 24/7
19. Candy Apples V.S. Caramel Apples ew wtf abudu cbb
20. Blankets V.S. Pillows
21. Roasted marshmallows V.S. Roasted Chestnuts
22. Coffee V.S. Apple Cider
23. Red Leaves V.S. Orange Leaves
24. Braids V.S. Bows
25. Scented Candles V.S. The Smell of Fresh Baked Goods
26. Carve Pumpkins V.S. Make Pumpkin Pie
27. Pumpkin Spice Lattes V.S. Chai Tea Lattes ewwwwwwnx
28. Coats V.S. Oversized Sweaters
29. Beanies V.S. Berets
30. Candy Corn V.S. Peanut Butter Cups
31. S'mores V.S. Apple Crisp
32. Jump In a Pile of Leaves V.S. Swing on a Tire Swing
33. Corn Maze V.S. Haunted House
34. Bob For Apples V.S. Visit a Pumpkin Patch
35. Whipped Cream on Hot Chocolate V.S. Marshmallows on Hot Chocolate ewwwww 


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sat Feb 17, 2018 11:52 pm
JEON JUNGKOOK
JEON JUNGKOOK
Svečias wrote:
SU GIMTADIENIU MANO DU MEILES
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_mmv00dGfKE1rcpwx1o1_500
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_inline_njqyr2VF3J1tnbfub
<33333333333333333333333333333333
+
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 12749996_542046079308575_273142258_n.jpg?ig_cache_key=MTE4NzYxMzQwOTg0Mzk5MzA4MQ%3D%3D


…One day you will meet someone who will make this messy and hard life easier than you ever thought possible.... And you will want to stay.

Mon Mar 05, 2018 10:32 pm
PARK JIMIN
PARK JIMIN
“You can't expect everyone to have the same dedication as you.”
ir vis tiek tikiuosi
aš supista beviltiška naivi kaušė
norėčiau mokėt dėt ant visko ir pamest visas emocijas
gaila, kad nemoku ir neišmoksiu turbūt, bet ką jau padarysi, gyvensiu su tuo, ką turiu


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Wed Mar 07, 2018 3:35 pm
KWON EUNBI
KWON EUNBI
basics
what’s your name ➔ Aistė
do you have a nickname ➔ Siūtė turbūt, Sistė, dar visokių biesų
do you have a middle name ➔ nu bent ant paso tai ne, tik mano krikštas atneša man dar du vardus
do you like your name ➔ jo, aišku
do people often mispronounce your name ➔ ne
do you like the meaning of your name ➔ jo
when is your birthday ➔ spalio 9
how old are you ➔ 20
do you like your age ➔ jo
what’s your zodiac sign ➔ svarstyklės

appearance
what’s your hair colour ➔ ruda
is your current hair colour your natural hair colour ➔ jo
do you dye your hair ➔ ne
do you have natural highlights ➔ ne
when was the last time you had a haircut ➔ prieš kokį pusantro mėnesio
what length is your hair right now ➔ truputį žemiau pečių
do you have straight, wavy or curly hair ➔ sakyčiau banguoti
do you have frizzy hair ➔ nebe
do you use a curling iron ➔ ne
do you use a hair straightener ➔ jo
do you braid your hair ➔ ne itin
what’s your eye colour ➔ rudai žalia
do your eyes change colour ➔ nu pakeitė kadaise buvo visai rudos

do you wear contacts ➔ ne
if so, do you use colour contacts or regular contacts ➔
do you wear glasses ➔ ne
do you have naturally long eyelashes ➔ ne
do you wear braces ➔ ne
do you have dimples ➔ ne
do you have moles ➔ nu kelis
do you have outstanding cheekbones ➔ ne
do you have freckles ➔ ant nosies
do you have piercings ➔ jau nebe sakyčiau
do you have tattoos ➔ ne
do you wear make up ➔ ne
do you paint your nails ➔ kai užeina manija
do you wear jewelry ➔ ne
are you happy with your height ➔ galėčiau nebūt tokia maža, bet px

personality
would you consider yourself outgoing or shy ➔ labiau jau shy
are you sarcastic ➔ ne
what’s your biggest fear ➔ mirt
are you religious ➔ kažkiek taip
do you get easily along with people ➔ manau, kad kai jau šnekuosi tai jo
do you cry easily ➔ jo

school
do you go to middle school ➔ ne
do you go to high school ➔ ne
do you go to a private school ➔ ne
are you home schooled ➔ ne
have you graduated from school ➔ jo

have you skipped a grade ➔ ne
have you been held back a grade ➔ ne
have you ever failed a class ➔ne

have you been sent to the principals office ➔ ne
have you skipped school ➔ jo
have you cheated on a test ➔ jo

family
do you live with your biological parents ➔ jo
do you get along with your parents ➔ jo
do you tell your parents everything ➔ ne
do you have strict parents ➔ ne

do you have siblings ➔ nu kaip ir , bet šiaip nepripažįstu to
are you the oldest ➔ nu jo
are you in the middle ➔ ne
are you the youngest ➔ ne
are all of your grandparents still alive ➔ hum, vienas ne :/

friendships
do you have a best friend ➔ jo
do you have more than 10 friends ➔ sakyčiau, kad taip
do you have at least 2 friends you can trust with your life ➔ jo
do you have a lot of guy friends, a lot of girl friends or equal girl and guy friends ➔ šiaip panų, bet kaip kada čia nupuola ir gaunasi, vienu metu panašiai būdavo
do you text with your friends a lot ➔ jo

relationships
what’s your relationship status ➔ nia
have you ever been in love ➔ jo
do you believe in love at first sight ➔ jo

have you ever been kissed ➔ jo
have you ever made out with someone ➔ jo
have you ever been cheated on ➔ ne
do you want to get married ➔ jo
do you want kids ➔ ne

country
where were you born ➔ Lietuva
where do you live right now ➔ Lietuvoj
have you ever been out of the country ➔ jo
do you prefer country or city ➔ miestas
do you like sightseeing ➔ jo
is one or more of your parents from another country ➔ ne
what places would you like to visit ➔ Stambulas numeris vienas, Briuselis, Niujorkas, Singapūras, Seulas, daug daug visko
are you fluent in more than one language ➔ nu jei įveikčiau savo baimę, tai sakyčiau, kad jo
what languages can you speak ➔ tai lietuviškai, angliškai, o pagalbos paprašyti, parduotuvėj kažko nusipirkti ar pasilabinti plius minus galėčiau korėjietiškai ir vokiškai dar truputį ką daugiau.

health
do you have any allergies ➔ tipo šalčiui:D
are you lactose intolerant ➔ nia
have you had surgery ➔ nia
have you had stitches ➔ nia
have you broken a bone ➔ nia
has someone close to you died of a disease ➔ nia
do you exercise a lot ➔ nia

experiences
have you ever had a near death experience ➔ ne
have you ever been on a plane ➔ jo
have you ever had an allnighter ➔ jo
have you ever been to school/work after a sleepless night ➔ jo
have you ever been in a physical fight ➔ biški gal nežinau skaitosi, kai trečioj klasėj susimušiau stipriai?
have you ever been to a wedding ➔ jo
have you ever been to a funeral ➔ jo
have you ever lived in a different country ➔ ne
have you ever been drunk ➔ jo
have you ever been trick or treating ➔ taip:DDD
have you ever been in a school play ➔ jo
have you ever been to a camp ➔ jooo
have you ever driven a car ➔ ne

skills
have you ever read a book in another language ➔ tai jo
can you roll your tongue ➔ jo
can you braid hair ➔ jo
can you do a handstand ➔ ne

habits
do you crack your knuckles ➔ ne
do you bite your nails ➔ ne
do you bite your lips ➔ jo

favourites

what’s your favourite movie ➔ the basketball diaries čj, ate išdaviau tave kuždesių sala, o gal jis, ne nežinau
what’s your favourite tv show ➔ friends
what’s your favourite book ➔ "vėtrų kalnas"
what’s your favourite song ➔ dumb by nirvana
what’s your favourite colour ➔ mėlyna
what’s your favourite animal ➔ katiaaaa
what’s your favourite season ➔pavasaris

this or that
summer or winter ➔ vasara

day or night ➔.diena
cats or dogs ➔ katiaaa
rain or shine ➔ shine
coffee or tea ➔ tea
reading or writing ➔ writing
humorous or serious ➔ serious

brown or blue eyes ➔ brown

single or group dates ➔ single
texts or calls ➔ calls
driving or walking ➔ walking

last

last phone call ➔ Agniet
last text ➔ Agniet
last song you listened to ➔ dna, kaip netikėta ane
last thing you ate ➔ kivis
last thing you drank ➔ pepsis
last purchase ➔ pepsis
last time you cleaned your room ➔ nx nežinauu


If our love's insanity, why are you my clarity?
Wed Mar 07, 2018 5:30 pm
KIM YERI
KIM YERI
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 B80c76e3be23783aa8f41712abc1b0c4
Aišku aš iš karto
1. The basketball diaries arba Shutter Island
2. Maze runner
3. Elysium
4. Insidious
5. Remember me
6. Nebrendylos
7. Pirates of the Caribbean
8. Remember me ir Wind river ir daxuja, bet jo
9. Hario Poterio visos dalys, Karibų piratų pirmos trys
10. Nolan ir Soderbergh
11. Tiltas į Terabitiją
12. Ledynmetis
13. Nemanau, kad yra toks, nesugalvoju
14. " I figured out way back if God is all-powerful, He cannot be all good. And if He is all good, then He cannot be all-powerful. And neither can you be." - Lex Luthor Batman v Superman: Dawn of Justice
ir
"The only unbearable thing is that nothing is unbearable" - Arthur Rimbaud Total Eclipse, patys teisingiausi žodžiai sakyčiau
15. Kažkodėl pamenu, kad Hario Poterio trečia dalis,bet tai turbūt melas, na, ką gi
16. Maze Runner
17. Wind River
18. Hitman: Agent 47 , kaip laukiau ir labai nusivyliau
19. Leo Dicaprio ir Matt Damon
20. Cate Blanchett ir Rooney Mara
21. Suicide Squad , net nemačiau, bet kažkaip prieš jį nusiteikus ir Fifty Shades of Grey
22. Total Eclipse, kažkaip vienas tų, kurių nei seniau per teliką nemačiau niekad, tai kažkaip hum
23. JOKER tas nu iš 2008 berods filmo, Severus Snape, Roger Ferris iš Body of Lies, Max iš Elysium, Jason Bourne nu iš Bourne ir šiaip labai daug Leo ir Matto charų man labai patiko.
24. Nežiūriu
25. Idk ar toks yra, nes visi žino, kad mėgstu veiksmo, trilerius ir fantastinius, tad tai gana akivaizdu visiems:D
26. Hmm nemanau, kad toks yra
27. Godfather
28. Ai nedasidomiu tokiais iki galo, px man
29. Total Eclipse, sakyčiau parodė kokia keista, supista, liguista, bet vis tiek meilė gali būti, tada Spotlight, nes tikrai maniau, kad kunigų pedofilija labiau interneto prikolas, dar šiaip turbūt daug, bet neatsiminsiu
30. Siuntėjas, nes tiesiog jis toks beprasmis buvo ir mane įskaudino


Spring was most favored time for the sun and moon because they could finally be together even if it was for an hour or so

Wed Mar 07, 2018 5:52 pm
KIM YERI
KIM YERI
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 0cb019b349bd2154c5b5d89a65b0cc4d3a62adfd_00
nu dv apie Kooki
1. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 8e31b4955efe2e3ca01b3f44448f2674
2. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 B158dcf472c490825badd151b2957ba0
3. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 5d5f21d81925561f56225bbea042ed88ba821a1e_hq
4. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 4f9c639d777573cc56b83f2de10b89453b6aba46_hq
5. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 19f5a87747b3b29bbe95cf22eebe40fb0f1f0711_hq
6. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 128c57798a90ce0558572156bf95ba4c
7.CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ohry13mB9D1vdsth5o4_r1_400
ne visai, bet labai juokinga, kai Jongkook kankina Jungkook
8. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Fc1b98a7a4139c7fa8b60e8cb8900a84
tik noriu apsieiti su gifais ir fotkem
9. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ofan78ghqc1uvv8n5o2_r1_500
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 C1c7b970f514ab56b191c32283008d40
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 08ffb8be7ab99edee9300a3f81239ae3bfe4ea64_hq
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Download
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6e7144674e4372747248655236513d3d2d3533303631323137322e313530666532633733663765366237303731323634313139333434352e676966?s=fit&w=1280&h=1280
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_oltthrOEoi1udxntro1_400
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Original
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ohrzkal9E11vdsth5o1_400
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Jungkook-5
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Dbecec8f5ae55447acdfa1a595d015b28d3f8d0e_hq
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f76304650505749525443305f53413d3d2d3438383831323836352e3134663238363331336636323866663834333730333838393838342e676966?s=fit&w=720&h=720
10. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_o6ian2xWVW1rngqpbo2_400
11. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Jungkook-airport-2017
12. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_oufvcd70gQ1wno18to1_500
13. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Ebaa512f985fc72c7bb65aad18c868f6
14. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 A3d98c78dadbb117ab1174beb9097c40026de752_00
15. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Fb65057d9b076472bfe56c0f3a56a4d1
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 C56d0e88a7a111d479e1745459be7a2d


Spring was most favored time for the sun and moon because they could finally be together even if it was for an hour or so

Thu Mar 08, 2018 8:04 pm
KIM YONG SUN
KIM YONG SUN
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 JitteryGrizzledAmmonite-size_restricted
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Taeyeon-gif-14
su gimtadieniu mano dvi mylimiausios princesės <3
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Image.gif.9591608da03a211bf5a00efa9c77fdc0
ir tave, saule, ačiū, kad esi, ačiū, kad esi toks koks esi <3


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sun Apr 08, 2018 9:02 pm
KIM YONG SUN
KIM YONG SUN
Jau laikas?


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sun Apr 29, 2018 12:51 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Dienoraščių postų rašyti dažniausiai nenoriu ir nemėgstu, ir dažniausiai pasakau kažką netinkamo, bet dabar turbūt atėjo momentas, kai aš noriu kažką pasakyti daugiau nei tik uždaruose pokalbiuose ar mintyse, ar blogiausiu variantu - pripisus.
Kas mane labai erzina tai galbūt tas, jog vėl alkoholio mano gyvenime pasidarė daugiau. Tai labai ne laiku, nes dabar yra per daug visko, kas mane spaudžia, griauna, naikina ir daro visus įmanomus blogus dalykus, aplink draugus pratrūkti nesinori, nes jei jau linksminamės, jei jau retai susitinkam, norisi linksmai pabūt, o ir mano uždarumas mažai kam leidžia kažką papasakoti, realiai iki galo neleidžia. Taip ir atsiranda noras išlieti mintis būtent svaigstant forume, fb postų juk nerašysi ? Mažesnė auditorija, bet kažkas yra. Nors ką jau pridursi, prisvaigstu pakankamai savo nepasitenkinimo ir blaiva, ir neblaiva.
Nuvažiavo stogas.
Visiškai ir absoliučiai nuvažiavo stogas ir aš nežinau kaip man elgtis, kaip gyventi, kai man dėl to tik blogiau ir blogiau, ir suknistai blogiau. Atrodo numirsiu. Atrodo numirsiu kaip pykstu, kaip nesuprantu, kaip mane vargina, dar blogiau ,kad negaliu priverst savęs tik pykt ir jaust tas neigiamas emocijas, dėl to dar labiau ant savęs pykstu. Manęs gelbėti niekada nebuvo pakankamai svarbu. Ir aš tikrai dėl to neturiu kokių blogų prisiminimų. Norėčiau kažkokio dėkingumo. Man nėra jaustis ko kalta, aš net tokia nesijaučiu, bet jaučiu tokį spaudimą dėl visko?
Pati net nebesuprantu ką rašau, apie viską turbūt ką tik įmanoma.
Nežinau kaip susitvarkyti savo emocijas, save kontroliuoti ir nesielgti ,kaip kvailai idiotei. Turėčiau mokėt vėl būt akmeninė, nes atvirumas nepadeda, niekada nepadėjo. Pavargau ėst visus kitus dėl savo problemų, kurios turbūt skamba taip apgailėtinai.
Tiesiog kur man save padėt?
Kaip išlipt iš tos būsenos kai dėl to pačio žliumbiu žliumbiu ir suknistai tik žliumbiu. Prieš kelias dienas buvau labiau rami ,dabar nežinau kas man darosi.
Norėčiau mokėt kontroliuot savo mintis. Tai būtų didžiausia dovana.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sun May 27, 2018 11:01 am
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 6060abafe1efe9db5da76866aad3e0c1
reik pasilikt, gal kada prisiruošiu


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Fri Jun 15, 2018 10:30 pm
LEE TEN
LEE TEN
The trouble with being born (1973)
I am for the most part so convinced that everything is lacking in basis,
consequence, justification, that if someone dared to contradict me, even the man
I most admire, he would seem to me a charlatan or a fool
I long to be free—desperately free. Free as the stillborn are free.
Nietzsche’s great luck—to have ended as he did: in euphoria!
Negation never proceeds from reasoning but from something much more
obscure and old. Arguments come afterward, to justify and sustain it. Every no
rises out of the blood.
Better to be an animal than a man, an insect than an animal, a plant than an
insect, and so on.
Salvation? Whatever diminishes the kingdom of consciousness and
compromises its supremacy.
It’s not worth the bother of killing yourself, since you always kill yourself too
late.
Each opinion, each view is necessarily partial, truncated, inadequate. In
philosophy and in anything, originality comes down to incomplete definitions.
We do not adopt a belief because it is true (they are all true), but because some
obscure power impels us to do so. When this power leaves us, we suffer
prostration and collapse, a tête-à-tête with what is left of ourselves.
Consciousness is much more than the thorn, it is the dagger in the flesh.
An existence constantly transfigured by failure.
Only the semi-misfortunes are fruitful, because they can be, because they
are a point of departure, whereas too perfect a hell is almost as sterile as
paradise.
To a student who wanted to know where I stood with regard to the author of
Zarathustra, I replied that I had long since stopped reading him. Why? “I find
him too naïve….”I hold his enthusiasms, his fervors against him. He demolished so many idols
only to replace them with others: a false iconoclast, with adolescent aspects and
a certain virginity, a certain innocence inherent in his solitary’s career. He
observed men only from a distance. Had he come closer, he could have neither
conceived nor promulgated the superman, that preposterous, laughable, even
grotesque chimera, a crotchet which could occur only to a mind without time to
age, to know the long serene disgust of detachment.
Marcus Aurelius Is much closer to me. Not a moment’s hesitation between the
lyricism of frenzy and the prose of acceptance: I find more comfort, more hope
even, in the weary emperor than in the thundering prophet.
The problem of responsibility would have a meaning only if we had been
consulted before our birth and had consented to be precisely who we are.

lašelis nihilizmo


I’m getting more and more
afraid seems like all of this will soon disappear if i take my eyes off you for just one moment feels like this will all shatter
Wed Jun 20, 2018 4:43 pm
PARK JIMIN
PARK JIMIN
Kiekvieną kart manau, kad jau viskas, blogiau nebus, bet būna būna ir vis labiau. Aš pavargau ir nebegaliu, ir noriu rudens, gal daugiau galvosiu apie tingėjimą mokytis. Pavargau


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sun Jun 24, 2018 12:00 am
KIM SEJEONG
KIM SEJEONG
Kada viskas įgaus prasmę?
Kodėl aš, atrodo, tik prarandu vis daugiau.
Tai mane ėda ir ėda, vis labiau. Keista, kad vis dar nesuėdė iki galo. Tikrai nuoširdžiai stebiuosi tuo. Juk atrodo, jog kančia negali tęstis amžinai, bet tęsiasi. Aš taip nebegaliu. Nenusipelniau tos visos neapykantos. Atiduodama tik gerumą, širdį ir atsidavimą, aš niekada negalėčiau reikalauti to paties. Negalėčiau reikalauti, kad būčiau tokia pat svarbi. Tik norėčiau, kad aš būčiau gerbiama, tik tiek.
Jei nesinori priimti gyvenime gerumo, nereikia skųstis, kad viskas absoliučiai blogai.
Kaip mane apsunkina, kad esu tokia priklausoma. Bet nebėgsiu nuo savęs. Viską ištversiu, nes juk viską galima ištverti, ar kaip ten sakė tas filmas su Dicaprio.
Ir pati kiek daug skundžiuosi. Bet čia jau pakankamai metų egzistuojanti mano skundų vieta, tai ir toliau skųsiuosi.
Fuuuuuuck kaip aš noriu kažko gero. Ar bent mažiau blogo. Bet dabar vėl blogiausia. Ką daryti, kai net įkvėpti oro sunku be tų visų minčių? Kaip man taip blogai.


Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way
Sun Jun 24, 2018 12:02 am
KIM SEJEONG
KIM SEJEONG
MIN JIMIN wrote:
atidaviau viską ir vis tiek neužteko, daviau daviau daviau, bandžiau bandžiau bandžiau
iš manęs nežinia kas beliko
susitvarkysiu
arba nelabai
man patinka save cituot sau
nes tipo aš visad emo


Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way
Sun Jun 24, 2018 12:42 am
PARK JIMIN
PARK JIMIN
MIN JIMIN wrote:
“You can't expect everyone to have the same dedication as you.”
ir vis tiek tikiuosi
aš supista beviltiška naivi kaušė
norėčiau mokėt dėt ant visko ir pamest visas emocijas
gaila, kad nemoku ir neišmoksiu turbūt, bet ką jau padarysi, gyvensiu su tuo, ką turiu
Vajėzau vajėzau #visdarrelatable


I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Sponsored content
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum