LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
Sun May 04, 2014 6:49 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 200


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter

Sat Apr 09, 2016 12:18 am
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
Kai ateina, tai su kaupu.
Per daug. Šis smūgis buvo per didelis ir per sunkus. Nebenoriu galvoti daugiau apie tai, bet mintys sukasi vis labiau į už pusę.

Bet šiandien kelionė namo buvo juokinga. Buvom kazino. Atsiprašinėjau viešbučio administratorės už juos. Atsiprašinėjau klubo apsauginių. Juokinga.

Bet viskas tuo pačiu vis graudžiau. Beviltiškumas viską baigia užpildyti. Būti ar nebūti?

Norėčiau kažko. Gaila, kad neturiu.

Reikia paklausyti madly. Nuostabi daina.

Ne

Tikriausiai neišprotėjau. Kol kas.

Geriau tiesiog reikia pasistengti apie nieką negalvoti bei atiduoti save mokslui. Vėl stengsiuosi. Visada stengiausi ir stengsiuosi toliau. Nors už ima viršų.

Viršų ima ir veidmainiai.

Maniau, kad ir aš tokia, pasirodo, kad dar klaikesnių dalykų yra. 

Čia gal vėl skambu deep? Atsiprašau, jei stengiuosi tokią primesti. "Juk aš aš niekam nesu draugė, kurią primetu"

Reikėjo ir man išsilieti. Nors ir trumpai.

Atsiprašau. Turbūt visų, nors jie to ir nemato.

Nx.


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Sat Apr 09, 2016 3:51 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Diena prasidėjo taip pat bjauriai, kaip ir pasibaigė. Nesitikėjau, kad tai mane taip paveiks, tačiau kažkas viduje man kartoja, kad galbūt ji teisi. Žinoma, kiti jos pasakyti dalykai nebuvo tiesa ir niekada nebus, tačiau tas jausmas, kuris mėgsta mane apimti ir gana dažnai, tikrai nepadeda geriau pasijusti, sužinojus, kad žmonės taip gali apie mane galvoti. Suprantama, kad aš galiu pasirodyti vienokia ar kitokia, suprantu, kad visi ant vieni kitų pastumiam ir prišnekam visokių nesąmonių, pati taip darau. Bet visada yra riba ir šį kartą jį buvo žiauriai peržengta. Niekada nesijaučiau visų drauge ir niekada nesijausiu, turbūt norėčiau tikėti, kad esu draugė bent tiems keliems žmonėms, kuriuos pati taip galiu pavadinti. JO aš savo draugu nelaikau ir puikiai suprantu, kad jis manęs nelaiko, bet juk ne aš pati jį į gimtadienį pasikviečiau, ta pati, kuri mane dėl to apkalba, taip padarė. Jaučiuosi, šlykščiai ir suprantu, kad vėl užsidarysiu į tą kokoną, tik šį kartą net rankos iškištos nepaliksiu, nes kamgi to reikia? Nenoriu būti atstumta, turbūt dėl to jaučiu būtinybę atstumti pati. Kaip keista, kai vienas žmogus pasako, kad aš super fainas žmogus, tačiau tas, kuris man į akis šypsosi ir svaigsta, kaip manęs pasiilgsta, to nemano. Šlykšti energetinė siurbėlė, kuriai pagaliau metas iš mano draugų rato nykti. Nelaikau juk savęs tobula, suprantu, kad visi ir man už akių apie mane pasikalbėti mėgsta, tačiau ne taip. 
Na, bet gerai, kad nusprendžiau pažiūrėti laidą kuri mane pralinksmino. Pagaliau pasikalbėjau su bff ir išdėsčiau savo poziciją ir pagaliau ji galbūt suprato. Nuoširdžiai norėčiau tuo tikėtis. 
O dar reikia kažkaip ir vėl sugebėti su mokslais susiimti, nes darosi pačiai vis liūdniau, kaip nieko neatsimenu ir nieko nemoku. Didysis tikslas yra įstoti į politiką vu, tačiau nežinau kaip man tai pasiseks su nuostabiuoju infotmatikos egzaminu, kuriame man tikrai nieko gero nešviečia, bet juk galima tikėtis, kad ims ir nušvis. Kodėl gi ne? Gal pyst ir pagaliau galėsiu džiaugtis nors kažkuo. Ne tai, kad aš niekuo nesidžiaugiu. Tiesiog džiaugiuosi ne pakankamai, kiek pati norėčiau. Dabar tikriausiai turėčiau pabaigti žiūrėti laidą, gal kokį serialo epą pasižiūrėti ir tiesiog kažkaip sukaupti jėgas bei pilnai save atiduoti mokslui. Nx aš tuos visus metus tiesiog leidau sau galvoti, kad mano proto užteks? Gaila, kad nebe užtenka.. Nepratus net knygos atsiversti, gana sunku imti ir staiga įprasti prie visko, ko kur kas daugiau.
Beje. 
Tikiuosi, kad man artimesni žmonės taip negalvoja. O gal tik nesako? Nejaugi tikrai nesu draugė niekam? Turbūt negalvoja, o mano paranoja turėtų pasislėpti. Juk negaliu taip negerbti tų, kuriuos myliu ir kurie myli mane.
Myliu.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Thu Jun 30, 2016 3:50 pm
KIM SEJEONG
KIM SEJEONG
Šiandien man vėl liūdna pasidarė dėl mano mylimų merginų grupių, tad norisi paverkti.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_mshb64c2aW1rplnm4o9_500
Žinoma, pirmiausia mano mylimiausia grupė - Kara. Buvau siaubingai tramuota, kai Jiyoung ir Nicole išėjo, nuoširdžiai bandžiau susitaikyti su Youngji egzistavimu ir tikrai nieko prieš ją neturėjau, labai mėgau žiūrėt viską su ja, bet kaip Karos nare negalėjau įsivaizduoti, buvo kažkaip ne taip. Baisiausias smūgis buvo kai jas disbandino ir atsigauti iki šiol negaliu. 
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_nqawma7URZ1uqafe2o1_540
AOA - vienintelė grupė kurią sekiau nuo pat debiuto ir visada be proto mylėjau. Su vienintele šia grupe per daug didelės problemos nėra, na, nebent dabartiniai skandalai ,kurie ,mano nuomone, visai beprasmiški, na, bet ką gi. Tikiuosi greitai viskas vėl bus okey. Myliu be galo ir be krašto ir linkiu, kad bent viena iš mano mėgstamiausių merginų grupių liktų sveika.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 E85b27517ced5e57796be587d2bee398f1fcbc5d_hq
Dar viena nesėkmė man su merginų grupėmis, tačiau ,kas galėjo tikėtis, jog 4Minute ims ir disbandins? Vis tiek visada be galo mylėsiu..
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Large
Ta grupė kuria domiuosi nuo labai senų laikų ir labai liūdna, kai mylimos narės tepa slides, o comebacko neina sulaukti. Ši grupė privertė mane nekęsti pledis ent, nes jie dx yra. Taip tikiuosi, kad iki to laiko, kol dar nors kelios narės liks sulaukti cb, nes taip jau negalima. 
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_mzh5hxz4T81sa5t8do1_500
Dar vienos mylimos merginos su kuriomis nesiseka. Ok, išėjo narės vienos po kitų, buvo tikrai liūdna, bet vasarinis cb su naujomis trimis narėmis mane pradžiugino, nes trys likusios iš seniau buvo pačios mylimiausios. O tada baaaaaaaaaam ir pasirodo Di, T-ae ir Xia palieka grupę. Gerai, kad iš jų trijų bus nauja, bet tada tikriausiai negalėsiu vadinti, kad mėgstu Rania?
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_o10pbxhq0n1u4s9epo6_500
Aš iš jų tikėjausi kažko didelio, o jos disbandintos, nors visai nesistebiu, stardomui niekada nesisekė normaliai su grupėmis elgtis. Tikiuosi kada dar ką nors apie jas išgirsti.
Na ir žinoma turiu sau pati oficialiai pripažinti, kad pats metas pakeisti ultimate bias, merginą. Visgi kelis metus aš Bora net nesidomiu, o Hyuna ir Nana prarado vietą mano širdyje. Yuna, Hara ir Taeyeon tapo, kur kas svarbesnės, o viena iš jų tapo pačia mylimiausia, jau tikriausiai ilgai tam kaupiausi.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_o3afd9LAL11qc5qv5o2_500

Ha, bet šiaip mylimiausia korean boba vis tiek yra Song Jihyo. Tobulybė. Tikriausiai net ir ne tik korean mylimiausia moteriškė. Tobula. Ji pati juokingiausia, moteriškiausia ir ne kokia idiotiška barbė. 

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_mejm2wCnu11ra6d9z

Ook išsisvaigau pati sau 

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_mkrxb2i1gh1ruyutyo5_500

Čiuju tik mane įkvepia tokie skirtingi žmonės, kaip Jihyo ir Kurt.
Myliu abudu negaliu.


Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way
Sun Aug 28, 2016 12:08 am
SHON MINHO
SHON MINHO
Visada sugalvoju parašyti,kai liūdna. Popieriniam dienoraštyje apsireiškiu tik itin graudžiomis akimirkomis, na, bet taip graudu dar nėra, ar ne? Tikiuosi.
Kiekviena diena man neša didžiulę baimę bei nežinią. Kaip bus toliau? Kur mane nuves gyvenimas? Kur mane nuves studijos?
Baisiausia yra turbūt tai, jog gyvenime labai norėčiau dviejų dalykų ir jie nelabai gali būti suderinami.
Pirmasis rimtas ir ramus gyvenimas, noras būti svarbia ponia, kurią daugiau nei keletas žmonių pripažins esančią protingą.
Kitas gyvenimas pilnas nuotykių, netikėtų kelionių, visokių kvailų nesąmonių.
Visgi kažko suderinamo ir per vidurį aš tikrai nenoriu, o pasirinkti netinkamai labai bijau. Visgi man būtų tikrai lengviausias vidurys. Nereikia išmokti pilnai pasitikėti savimi. Nei tam, kad galėčiau pasakyti visus įkvepiančią kalbą, nei tam, kad sugebėčiau bendrauti su ką tik svečioje šalyje sutiktu žmogumi.
Nežinau ko noriu, tad net negaliu svarstyti galimybės ar aš tai galiu.
Vis dar nežinau ar galiu gyventi su nepažįstamu žmogumi kambaryje, bet tikriausiai galėsiu? Gal tada galėsiu ir kažkaip su savo kitomis baimėmis susidoroti?
Norėčiau galėti, nors kas nenorėtų? Turbūt baisiausia ,jog žinau tikslią datą, kada prasidės mano, kaip per daug užsidariusio žmogaus, išbandymai. Rugpjūčio 30 diena. Bendrabutis, piknikas su žmonėmis, kurių kelio pradžia ten pat kur mano - tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Bet. Juk net nežinau ar turiu tiek energijos, kad ten nueičiau. Bijau. Kaip visada. Niekada nebuvau žmogus, kuriam paprasta bendrauti su žmonėmis. Vieniems pasirodau pasipūtusi, tikriausiai dėl to, kad nešneku. Bet juk nešneku ne todėl, kad man nemalonu, o todėl, kad man nejauku, baisu. Norėčiau su tuo susitvarkyti. Norėčiau bent šiuo klausimu savimi pasitikėti. Visgi ne vienas žmogus pasakė, kad esu protinga ir įdomi, na, dar faina. Norėčiau ir aš pilnai tuo patikėti. Norėčiau, kad draugo žodžiai išsipildytų ir , kad kas jau kas, bet aš prasimuščiau. Ne, čia ne savimeilė. Čia ta kruopa vilties, kurią įkvėpė kitas žmogus. Norėčiau kartais tą mažutį pasitikėjimą savimi kiek išauginti ir ne tik mintyse pasisakyti, kad gerai sugalvojau, bet ir garsiai pasakyti, ką sugalvojau.

Kažkaip net nežinau ar noriu čia taip atvirai pasisakyti, bet tikriausiai reikia - bent kažkur.

Liūdna. Tikiuosi idiotai pasaulio neužvaldys. O jei ir užvaldys. Bent žinos kodėl. Iš viso nežinau kodėl dabar tokios mintys kyla. Gal dėl to, kad mama nesąmones šaukia, o žmonės nemėgsta diskusijų ir laiko jas ginčais.

Kaip aš mėgstu diskutuoti, kad ir ginčytis. Gal dėl to man patinka istorija? Ne, netgi nemėtau kažkokių savo pykčio šešėlių. Tiesiog. Mėgstu gražius, net jeigu ir piktus pokalbius. Seniai tokio neturėjau.

Turbūt per daug įsigilinau iš šneku nesąmones. Geriau paskaitysiu kokį ficą. Nesinori pasinerti į savo mintis. Pasidarys dar liūdniau.

Labanakt.

Labai norėčiau pasakyti labanakt savo blogoms mintims. Amžiams. Kur mano išsvajotas žiedais nutiestas kelias? Nors gal tokio ir nereikia.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sun Aug 28, 2016 11:49 am
SHON MINHO
SHON MINHO
Stebuklingai sugebėjau pabusti su kiek geresne nuotaika. Būtų dar linksmiau, kad nebenorėčiau toliau miegoti. Keisčiausia, kad nuėjau miegoti vakar kažkada iki pusės 1, atsikėliau pusę 11 ir vis dar jaučiuosi lyg būčiau porą valandų pasnaudus. Taip visad. Nesuprantu kodėl ir baisu pagalvoti apie tai, kad jau tuoj pat reikės keltis dar anksčiau. Gal įprasiu? Tikiuosi.
Jaučiu, kad galutinai peršalau, nes kodėl gi ne? Jau ir taip visą vasarą buvau stebėtinai sveika, kas man nėra būdinga.
Dar šiandien tikriausiai sau leisiu visiškai nieko neveikti, o rytoj pradėti vėl gyventi, nes ne už ilgo laukia aktyvus bandymas susipažinti su žmonėmis. Na, bent jau žinau, kad per dviejų savaičių laikotarpį Kaune būsiu bent du kartus (nepaisant to, jog vis dar esu Kaune) ir tai mane guodžia.
Visgi žmonės kalba, kad barakai yra geriausia, kas nutiko jų gyvenime ir tai yra žiauriai smagu bei faina, tiesiog reikia prie to įprasti. Na, bijau, kad galiu užsimanyti paprasčiausiai pasiduoti ir kuo greičiau tepti iš ten slides. Na, bet kaip Dievas duos.
Šiandien galvoju būtų visai gerai kokią knygą paskaityti, mat jau kuris laikas nesugebu to daryti. Visgi forume leisti laiko nesinori, o į miestą eiti taip pat. Nors liko vis dar nemažai neperžiūrėtų serialų, negaliu prisiversti žiūrėti, tad tikriausiai teks apsieiti, bent jau laikinai.
Žiūrėjau į galimybes mainų programoms, tad pasiryžau pasistengti dėl to. Noriu į Romą. Galvojau apie Mastrichtą, tačiau, deja, tokios galimybės nėra. Visgi juk bus galima bet kada ten ir taip nuvažiuoti, nes tikrai norėčiau. Olandija viena tų valstybių, kurias norėčiau pamatyti.
Bet dabar tikslas tikrai bus Roma. Tikriausiai nieko geriau negalėtų atsitikti, ten taip gražu ir gera. Dabar tikiu, kad būtų dar gražiau ir geriau, ypač, jei Gretai irgi išeitų. Net baisu pagalvoti, kaip būtų tobulai nuostabu.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Spanish-steps-rome-1600x990
Per gerai įsivaizduoju save sėdinčią ant tų laiptų. Gal vėl atsirastų noras knygas skaityti? O gal pabuvus tokioje nepakartojamoje vietoje pusę metų iš vis atrasčiau ką nors naujo?
Noriu.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sun Oct 16, 2016 11:57 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
Kyla baisios mintys. Tos labai blogos. Tos kurios neturėtų kilti. Bet jos manęs neklauso. Vis sunkiau atsilaikyti. Toms blogoms mintims. Labai negerai.
Norėtųsi garsiai sušukti. Bet negaliu. Niekam negaliu. Nors reikia.
Už ima viršų per stipriai.
Jau beveik paėmė.
Šitie debatai galvoje jau keli metai. Tas stulpelis vis kyla.
Aš per liūdnas žmogus. Kad ir nemėgstu tai skelbti. Bet reikia paskelbti. Bent tiek kiek galiu. Paliūdėti sau čia.


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Mon Oct 24, 2016 2:58 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_muvuzrko7l1qi4pe1o1_500
Gaila, kad neturiu klijų

Aš vis dar ieškau išeičių. Nors vis sunkiau sugalvoti kažką, kas nebūtų taip liūdna ir baisu. Esu tikra, kad tai yra ne man ir tiesiog. Juk būna žmonių, kuriems niekada neišeina prisitaikyti. Alkoholis tapo mano brolis. Seniau būčiau sakiusi, kad liūdesys mano brolis, bet ne, liūdesys yra mano esybė, tačiau aš ne poetė, kad daryčiau kažką gražaus iš kančios.
Visada buvo, yra ir bus gražių dalykų, tačiau jie ne tokie gražūs, kokie turėtų būti. Man nepatinka kiekvieną savo gyvenimo akimirką galvoti, kad vieną dieną bus geriau. Kada? Žinočiau tikslų laiką, galbūt su tuo susitvarkyčiau, bet nežinau. O jeigu niekada?

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Giphy


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Wed Nov 23, 2016 5:59 pm
Anonymous
Svečias

?
Fri Nov 25, 2016 11:24 am
Anonymous
Svečias
Jaučiuosi ne tik dead inside, bet blet jaučiu, kaip ir fiziškai tuoj užsiversiu.

Ir Ironas yra toks teisus. Lol man patinka mano iškalbumas dienorašty.
Fri Nov 25, 2016 4:05 pm
Anonymous
Svečias
spent one year dead
turn on and shoved into a single room
a silent scream
under the blankets
suddenly i face a mirror
before i knew. I was shattered
already expected my downfall
wonder if I should go on from here
maybe its bc of popularity
or maybe this wasn’t the right way from the start
My stomach calls for recognition
i can’t be mixed.
giving everyone privileges
letting (them?) be fooled by giving
If you don’t like it fake a smile
pretend to be bigger and don’t change
try fiction then
I just push the idiots
this is a gangster’s haunt.
well I see you through
a loyal business mask

stick behind eating mistress
I’ll honor that crash
friendly snake’s eyes
stomach bigger than this floor
Singers like prostitutes
line up in front of the PD
eyesmile is the next meal ticket
same dog shit under copyright
Singer’s rights are long gone
it’s a harden and solidify vicious cycle
y’all repeating it like slaves

that’s right
nature doesn’t change
starting as a nerd imitator ain’t right
you cannot be national’s food passively
I shiver, terrified
yall know right about me
I’ve watched but it’s my turn now
ya’ll see this is fuckin’ rapper
asked by reporters and police
timing bomb bursting correctly
Prince of hidden behind the media’s curtain
Involved in public scandal
eyes blind at ignorant policies
let’s praise Park Jeonhwi Kim Daejung
you confidently don’t know you’re brainwashed.

I don’t give a fuck I shouted.
I’ll return by the beginning
I ain’t gonna lose anymore
Can’t wait to see how you believe
when you’re brought to your heels
this is revenge to make up for a year
all my enemies can expect
i’ll end your lives just like that.
Sat Jan 21, 2017 7:50 pm
Anonymous
Svečias
Nekenčiu, kad pirmiausia prisijungus čia kompas taip užkaista, kad numirti galima. Net neįsivaizduoju kodėl jo tokia reakcija į čia. Na, bet ką gi. Iš tikro tikrai prisideda prie nebuvimo forume, bet aš jau visai noriu, tik reikia prisiversti ir viskas bus gerai. Nors pastaruoju metu visais būdais bandau nuo realybės atitrūkti, tai gal dėl to bijau visai paskęsti neaišku kame.
Taigi jaučiuosi galutinai pavargusi ir tiesiog nebenoriu nieko.
Baisiausia, kad nebegaliu net gerti iš liūdesio, nes nekenčiu žinoti, jog tai darosi tikriausiai jau bėda. Žinoma, aš iki galo to nepripažinsiu ,tačiau nuo linksminimosi reikia pailsėti. Nors ką tada daryti?
Nenoriu visiškai nieko.
Knisa man protą ,bet aš negaliu prisiversti. Negaliu ir pasakyti kodėl negaliu niekam prisiversti.
Savanaudžių materialistų tiek daug. Liūdnų žmonių irgi tiek daug. Gal rimtai metas pasaulio pabaigai?
Gerai, tikriausiai nereikia taip galvoti. Dar kuris laikas ir visi būsim dar liūdnesni. Tik norėčiau dėl kažko. Dieve, kaip bjauru, kai realiai neturi priežasčių tamsai, kuri yra apėmusi.
Na, nieko.
Išgyvensiu.
Mon Feb 20, 2017 7:10 pm
Anonymous
Svečias
Penkiasdešimt metų tai visai nedaug.
Gaila, kad taip ir nesuėjo.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_n742nkzOoE1s7ojsfo1_500
Daugelis galėtų paklausti manęs, kartais ir paklausia: kaip tave įkvepiantis žmogus gali būti nusigyvenęs narkomanas, kuris nusižudė?
Tie žmonės žino daugiausiai tris Nirvanos dainas ir negali nieko pasakyti apie šio žmogaus gyvenimą. Tuo labiau pati esu prieš narkotikus ir netgi jei randu dėl ko pateisinti jį, nereiškia, kad gerbiu už tai ir idealizuoju tai, jog jis negalėjo be heroino. Tai buvo dėl priežasčių, tačiau vis tiek šlykštu.
Jo gyvenimas buvo labiau liūdnas nei sėkmingas, tačiau tai vis tiek leido sukurti asmenybę, kurią galiu tikrai galiu vadinti savo idealu.
Žinoma, daugybė penkiolikmečių taip sako, tačiau ką jau galiu pakeisti? Pati buvau gal trylikos, kai pradėjau domėtis Nirvana, praėjo dar daugiau laiko, kol pavadinau ją mėgstamiausia grupe, kuria ji ir liks per amžius. Galiu neklausyti daug laiko, tačiau vis tiek dėkoju Kurtui, kad jis sukūrė tai, kas tinka ir norint paverkti, ir norint pasidžiaugti ramybe.
Ačiū jam už viską.
Mano mylimiausiasis per amžius.
Su gimtadieniu, Kurtai.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_n8wo3cr4oM1s7s264o2_r1_1280
Sat Feb 25, 2017 11:46 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Kodėl aš niekada nepagalvoju niekur parašyti, kaip jaučiuosi, kai jaučiuosi daugmaž padoriai? Mano popierinį dienoraštį iš viso kažkas paskaitęs mane tikriausiai kur nors nuo visuomenės toliau grūstų ir pamirštų per amžius. Nei karto ten neparašiau, kai jaučiausi padoriai, dėl to galima labai linksmai atsekti tendencijas mano liūdesio. Pastaruoju metu jis baigtis nebuvo linkęs, labai ilgą laiką ir tai mane labai stipriai neramino. Buvo visiškai juoda šikna, kurios išėjimo maniau, kad nepasieksiu. Tada kažkaip nejučiomis galbūt bent minimaliai pasijaučiau, kaip žmogus, normalus žmogus. Gerai, ne itin normalus, nes vis tiek nieko su gyvenimu neveikiau ir neveikiu. Bet bent jau negėriau kiekvieną dieną, kad nieko nejausčiau? Tai visai žavintis dalykas. Bet visgi nesusivokiau iki kažkurios čia dienos, kai ji pasakė, kad pradės gerti vaistus. Susimąsčiau labai stipriai , net parūkyti išėjau. Pabuvo filosofija Aistės su Aiste. Susimąsčiau apie tai, kad pati nenorėčiau prarasti savo kančios su kuria kiekvieną kartą nesėkmingai pakylu iš lovos. Visada laikiau ją asmenybės dalimi, nes jau prie to įpratau. Niekada apie tai nebuvau linkusi kalbėti. Net ir dabar čia negaliu normaliai nieko pasakyti, nes man gėda. Visada buvo gėda. Visgi mąsčiau tol, kol suvokiau, kad to abejingumo viskam nebebuvo, kad po tokio ilgo tamsaus etapo buvo visai gerai.
Prisišnekėjau. Vėl jaučiuosi, kaip niekas pati sau ir niekas kitiems. Mane nuliūdino aišku šitie aplinkui esantys įvykiai, neigiamai veikė tai,kad tolimiausiai per šią savaitę buvau nuėjusi iki parduotuvės. Kad nebuvo su kuo nuolat būti. Bet vėl jaučiu, kad tai sugrįžo. Nežinau nuo ko priklauso, tačiau vėl tas pats šlykštus jausmas. Dabar nebegalėčiau pasakyti, kad ta kančia man reikalinga, bet vis dar tikiu, kad be jos nebebūčiau aš. Turėčiau kažką pakeisti, tačiau nežinau ar yra dėl ko. Nematau savęs net ir po kelių metų. Visiškai nematau. Amžinai kaip dabar negyvensiu. Bet bijau, kad ir neatrasiu, kaip gyventi. Man dar kažkiek rūpi, negaliu to paneigti. Bet.
Žodžiu, kartais reikia ir man viešai paverkti.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Fri Mar 03, 2017 11:27 am
KIM CHUNGHA
KIM CHUNGHA
Feelinu, kad noriu kpop klausimukų, tad.
1. Favorite solo artist
Zion.T
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 2mesmm0
Keith Ape
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 WYyMJzh
Kim Yerim
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_mwqlfpK3LW1sg8guto1_400

2. TOP 5 Bias Groups
INFINITE
FT ISLAND
KARA
BIGBANG
BTS

3. Do you ship anyone?
WOOGYU
MYUNGYEOL
YADONG
YOONKOOK
YOONMIN
EUNHAE
JOOMI
VKOOK
MYUNGJONG
WOOSOO
WOOKEY
KEYCOLE
JUNHARA
IR JJONGAS SU WOOHYUN

4. What fangroup(s) do you identify with? (i.e. VIP, Blackjack, etc…)

Inspirti, Kamilia, Primadonna

5. How did you get into kpop?
Atėjo Agnietė ir mane įnešė

6. Do you know how to speak Korean?
Jei mane ten ištremtų, galėčiau šiaip ne taip kažkaip susišnekėti.

7. Have you gone to any kpop concerts?
Ne

8. Do you have any kpop merch?
Ne :DD

9. Do you watch variety shows?
Running man (na, tai kas, kad nebežiūriu po Gary išėjimo, nes per skaudu)
Weekly idol
Kitus pažiūriu, bet kai kada.

10. TOP 3 Biases?
Berniukai:
1. Woohyun
2. Sunggyu
3. Myungsoo

Mergaitės:
Taeyeon, Bora, Seo Yuna (?)

11. What was the first KPOP song you immediately liked upon hearing?
Gd ir Top - knock out

12. A kpop group you really don’t like or don’t want to give a try?
Daxuja su biškiu, bet šiaip Black Pink

13. Do ya got a feelin that ur Loof is on fiyah?
:DDDDDDDDDDD

14. who is your LEAST favourite idol/ female or male?
Dasom iš Sistar, čiuvako nėra gal tokio, pilna tokių ant kurių px man xDDD

15. do you listen to solo artists as much as groups?
Netgi daugiau

16. what has been your favourite comeback of the year?
Tai Bangtanų

17. what is your least favourite concept/era from your favourite group?
Back :DDD

18. has your bias acted in any films or dramas at all?
Woohyun, nereikia prašau, babe, klausyk manęs.

19. Are you one of those ppl that stans over trainees or groups before they debut?

Su Winner tik. Laukiau metai prieš debiutą labai tvirtai ir mylėjau.

20.Who was your first bias ever in the KPOP industry?
TOP

21. If you had a Korean name, what would it be?
Eunji

22.Who would you want as an older brother?
Lee Joon, Myungsoo

23. Who would you want as an older sister?
Idk net

24.Funniest couple?
Woogyu, Onew su Jjongu xD, Woohyun ir Sungyeol xD

25.If your bias kissed you, how would you react?
"Jei pabučiavai tai ir pamylėk"

26.If your bias asked you to marry him/her, how would you react?
Net nežinau, keistai sureaguočiau, bet tikriausiai sakyčiau taip,nes neturiu ką veiktu su gyvenimu ir iš ko gyvent, tai px xDDDDDDDDDDDD

27.Worst-looking idol?
Nelabai galėčiau pasakyti
Gal man Rose ir Jisoo baisios lb
Bet man baisus buvo ir Zion.t xDDDDD

28. TOP or G-Dragon? (Big Bang)
Drakūša

29. Which company is your favourite?
FNC buvo labai sėkmingai, kol neatėjo pernai metai, tai tada gal JYP ar woollim

30. In terms of looks, which group is the best?
INFINITE
Jie turi Myungsoo, tai visiems užtenka xDDD

31. In terms of songs, which group is the best?
Ft Island

32. Which group would you prefer to be classmates with in real life?
BTS

33. Who would you want as a best friend?
MYUNGSOO

34. Who would you want as a boyfriend?
WOOHYUN
arba YOONGI

35. Who would you want as a friend with benefit?
Jimin, Hoya, Taeyang
Jo visi trys ultimate sekso jėzai

36. Who would you want as a husband?
Seungho

37. How many kids will you have with him then?
Nei vieno

38. Which kpop star do you wish to have a body like?
Seo Yuna

39. Which kpop star do you wish to have a face like?
Goo Hara, Seo Yuna

40. Lastly,which group would you prefer to work with in real life?
Infinite


Thu Mar 09, 2017 9:50 am
Anonymous
Svečias
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_nzqmbfK3OZ1s7twawo1_500
KATINĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖLI SU GIMTADIENIU MYLIU MYLIU MYLIU MYLIU IR VISADA MYLĖSIU <3333333333333333
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f554256775764484b4a5f714375513d3d2d3333313133383630312e313438343964383630326563376665303335333338303430393330352e676966?s=fit&w=1280&h=1280
NA IR PRINCESĘ SVEIKINU, KURI BENT JAU 16 SULAUKĖ IR NESIJAUČIU BLOGAI ,KAD MIRŠTU DĖL VISAI VAIKO <333333333333
Thu Mar 09, 2017 12:31 pm
Anonymous
Svečias
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Tumblr_nvu5txquTo1qm9g6to1_500_zpslkovhxj0
ok sveikinu ir šią nepakartojamą princesę, nors tik Greta mane išmokė kada jos gimtadienis <33333333
Mon Mar 13, 2017 5:39 am
SHON MINHO
SHON MINHO
ANGELE SU GIMTADIENIU
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 9 Giphy


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Thu Apr 20, 2017 2:29 pm
Anonymous
Svečias
Nupisau, nes noriu, tik pas mane fancy neatrodo :DDD

Random Questions Tag:

Have you ever...?
1. Skipped class?
Galbūt, keletą kart per dieną.
2. Done drugs?
Kaip ir jo.
3. Self-harmed?
Jo.
4. Drank?
Jo.
5. Shop-lifted?
Ne.
6. Gotten a tattoo?
Neeee.
7. Broken-up with someone.
Dainiavas... ;( ak ta mūsų paros meilė..

What's your favourite?
8. Show?
The 100.
9. Movie?
Hario Poterio visos dalys (labiausiai 5) ir Shutter Island
10. Song?
Nirvana - Dumb, Mblaq - It's War
11. Artist?
-
12. Singer/ Band?
Nirvana, Infinite, Zion.T, Keith Ape.
13. Memory?
Net negalėčiau pasakyti dabar random taip:D
14. Book?
Vėtrų kalnas, 19 minučių

This or that?
15. Invisibility or Ability to fly?
Invisibility.
16. Cookies or cake?
Cake.
17. Twitter of Facebook?
Facebook.
18. Coke or Sprite?
Cooooooola <3
19. Blind or deaf?
Antras variantas
20. Tea or coffee?
Arbatitė

What's your...?
21. Age?
19.
22. Sign?
Libra.
23. Height?
161 cm.
24. Sexual orientation?
Hetero
25. Longest relationshit.
:DDDD

What's your opinion on...?
26. Gay rights?
Viskas man čiki, visi žmonės, visi turi turėt laimę.
27. Second chances?
Už.
28. Long distance relationships?
Nemanau, kad įmanoma
29. Abortion?
Prieš. Mano visa logika, moterų pasirinkimo galimybę ir pan turėtų sakyt, kad už, bet negaliu.
30. The death penalty?
Ne, bet aš vis dar už lagerius :D
31. Marijuana?
Prieš, kad ir atrodo pasilinksmint ir belekas, vis tiek net ir ta pati ganja smegenėles supisa.
32. Love?
<3

Do you...?
33. Believe in ghots?
Ne
34. Sleep with the door open or closed?
Atidarytos, bet realiai px.
35. Have a bf/ gf?
Aš su savo šiza deitinam
36. Like yourself?
Labiausiai savęs nekenčiu, labiausiai save ir myliu lol
Tue May 23, 2017 1:10 pm
KIM CHUNGHA
KIM CHUNGHA


Kartais būna tos baisios dienos, kai viskas taip liūdna ir taip blogai, kad aš net negaliu suvokti kodėl viskas taip turi būti? Kodėl neturėdama realiai jokių problemų, turiu jaustis taip, tarsi viskas griūtų vis labiau ir labiau. Turbūt sunkiausia girdėti, kai vienam darbas, kitam egzaminas ir kaip daug kas mano, kad man gerai, nes man nereikia nieko panašaus dabar daryt. Visgi tiek tokios mintys, tiek tai, kad neturiu ką daryt yra bjaurus dalykas. Ne visi tai supras. Ne visi norės suprasti. Tik visi įsivaizduos, kad jiems irgi taip pat negerai, kaip kitiems. Kas per noras lyginti kam geriau ar blogiau ? Šito nekenčiu labiau už viską.
Man užtenka žinoti, kad man nėra gerai, o mažiau ar daugiau nesklandumų pas aplinkinius kaip ir nėra skirtumo. Žinau tik tiek, kad seniau būtent tokios panikos, skausmo ir kančios dienos užeidavo bent jau kartą per mėnesį, kai susieina pilnatis, pms ir šiaip mano nuolatos ne pati geriausia savijauta.
Dabar vėl taip jaučiuosi vis dažniau. Tikrai kyla mintys atstumti visus žmones nuo savęs, kad nereikėtų jiems matyti, kaip aš pati save žlugdau, kaip nesugebu sau padėt.
Vis dar nieko nematau ateity. Gal jau metas?


Sun Jun 11, 2017 9:10 pm
KIM SEJEONG
KIM SEJEONG
Noriu visų grupių bias listo, nes nu kodėl gi nepagaišus laiko. Taip, su visais kada nors buvusiais nariais
Turbo - Jongkook
Sechs Kies - Jiwon
Shinhwa - Dongwan
Fly to the Sky - Brian
g.o.d - Danny
Epic High - Mithra
Leessang - Gary
TVXQ - Changmin
Trax - Jungmo
Super Junior - Leeteuk, Eunhyuk
BEG - Miryo
Bigbang - Taeyang
Wonder Girls - Yenny
Kara - Seungyeon
F.T. Island - Seunghyun
Girls' Generation - Taeyeon
8eight - Lee Hyun
Sunny Hill - Seungah
Shinee - Minho
2AM - Seulong
2PM - Junho
U-KISS - AJ
2NE1 - CL
4Minute - Hyuna
After School - Nana, Jooyeon
Beast - Doojoon, Dongwoon
f(x) - Krystal
MBLAQ - Seungho
Rainbow - Jaekyung
Secret - Sunhwa
T-ara - Ahreum
CNBLUE - Jonghwa, Jonghyun
F.Cuz - Jinon
Girl's Day - Hyeri
Infinite- Woohyun
JYJ - Jaejoong
Led Apple - Kyumin
Miss A - Suzy
Nine Muses - Sera, Sem
Sistar - Bora
Teen Top - Changjo
The Boss - Hyunmin
ZE:A - Dongjun
APink - Eunji
B1A4 - Cnu
Block B - Ukwon, Bbomb
Boyfriend - Hyunseong
My Name - Gunwoo
RaNia - Xia
A-Jax - Jaehyung
AOA - Jimin, Yuna
B.A.P - Youngjae, Himchan
Big Star - Baram
BtoB - Minhyuk
EvoL - Hayana
EXID - LE
EXO - Chen
GLAM - Jiyeon
HELLOVENUS - Nara
NU'EST - Ren, Jr
Phantom - Sanchez
VIXX - Leo
BTS - Jungkook
GOT7 - Jackson, Yugyeom
Lovelyz - Baby Soul
Madtown - Moos, Jota
Red Velvet - Wendy
Winner - Taehyun
Day 6 - Jae, Wonpil
Gfriend - Yuju
Ikon - Bobby
Monsta X - Wonho
Seventeen - Hoshi, Jeonghan, Wonwoo
Twice - Jihyo, Momo
Ioi - Somi
Kard - Somin
Nct - Yuta, Jaehyun, Haechan


Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way
Sponsored content
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum