LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
Sun May 04, 2014 6:49 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic 200


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Mon May 05, 2014 8:55 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
05-05

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_m4sulmoBB71qepfkjo1_500

Erzinanti diena. Bent dabar taip atrodo. Ryte jaučiausi, kaip lavonas, tad netyčiomis kažkaip nenuėjau į pamokas ir su drauge pas mane visiškomis nesąmonėmis užsiėmėm (vadinasi per didelis fangirlinimas dėl Noomi Rapace, bet gi ji tobula moteriškė <3).
Tada ir į miestą sugebėjome išlįsti, šalta, nesveikai šalta, maniau, kad tikrai imsiu vietoje ir sustingsiu, aišku, mane išgelbėjo Akropolio knygynas ir ten rasta knyga apie simbolius. Labai jau šėtono ženklais susidomėjau, jie man pakankamai aukšto lygio šleikštulį kelią, bet nieko padaryti negaliu, kažkuo visgi tai man labai įdomu.
Pagaliau sužinojau ką reiškia tas ženklas (būtent tas, kuris ant mano Woohyun nugaros išpjaustytas, ne, aš neturiu satanistinių polinkių, netgi labai rimtai tikiu Dievu, matyt, tiesiog bandau savo nesveiką baimę išsigydyti).
O tada jau ir namo sugebėjau parsirasti. Istorija. Reikia padaryti tokį kiekį, kad vos neišėjau iš proto, užsiknisau vien su kokias keturiais žemėlapiais, o toliau net negalėjo galvoti. Išėjau į lauką, parūkiau (jau tikriausiai minėjau, kad esu truputį degradas vaikelis)., Atrodo, kad smegenys vėl galės veikti ir galbūt dar keturi žemėlapiai, esė ir dar šiaip gaybė darbų bus baigti. 
Dar šiandien skaičiau savo dienoraščius, supratau, kaip labai myliu dabartinę save, pagaliau visai jokios depresijos maname gyvenime nešviečia bei galiu džiaugis hyper aktyvia savimi, kurios mintys tikrai nėra tokios, kaip seniau :DD
Dabar aš vis dar neatsitraukiu nuo kompiuterio, bet sunku kažką daryti, kai šiuo metu labai norisi miego. Reikėtų galbūt ir tiesiog dėt ant visko, bet kažkaip reikia pasistengti, nors vieną kartą. Galbūt.
Mano tingumas labai stipriai pasireiškia, nors bent esė bus apie roką, ką aš tiesiog neapsakomai myliu. Reikia, kad ir savo mėgstamiausios dainos paklausyti, gal įkvėps mane darbui. Galėsiu ir rašydama paminėti, kad mano mėgstamiausia daina vaidinasi Moist Vagina. Taip Nirvanos fanė aš labai aukšto lygio, tikriausiai einu dėl to ir viena su savimi pasitaškyti, pagal kokią linksmesnę dainą.
Visgi galiu pasakyt, kad tikriausiai reikia pradėt normaliai į mokyklą vaikščioti, nes visas mano protas kažki kur pabėgs (Oh yeah, labai jaučiuosi protinga ir tuo didžiuojuosi).

Gerai. Bandau susikaupti su Istorija.WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Mon May 26, 2014 3:17 pm
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
05-25
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n2ymoiRVUt1s8sv8so1_250CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n2ymoiRVUt1s8sv8so2_250
Kokia aš ištikima dienoraščiui..:DD
Ką gi aš galiu papasakoti, kadangi mano brangioji mama iškeliavo į Uzbekistaną, tad likau viena namuose. Pagrindinė veikla- palaimingai parūkyti sukamą tabaką ant palangės, na, jausmas tikrai neblogas, ypač, kai oras toks neblogas. Kažkaip gavosi, kad nusiploviau nuo pamokų, nes atsirado dar viena brangi draugė, kuri nusprendė, kad galima ir nenueiti į mokyklą, kai mokslo metai eina į pabaigą, šūdą pamalėm ir sėkmingai pasilikau viena :DD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic BreakfastClub
Laukia manęs šiandien dar šiokia tokia veikla, nes sugalvojome, kad reikia į Žalgirio rungtynes eiti, tikriausiai daugiau gyvenime neprakalbėsiu, nes žiūrint krepšinį, mano balsas tiesiog vėliau pradingsta, dėl didžiulės keiksmų lavinos. :D
Dar reikėtų iki lampėdžių nuvažiuoti, tačiau draugės niekaip nesulaukiu ir sėdžiu it visiška noliferė namuose ir svarstau ką nuveikti, ohh dar vakare keksiukus kepsim ir pas mane atsiras nakvojančių, tai tikriausiai dar ir kokią taurelę išlenksim ir smagiai bandysim rytoj mokykloje pasirodyti :DD
Jaučiuosi galutinai aptingusi, o paskutinė savaitė baigia pribaigti, pusmečius gelbėti labai sudėtinga, o dar kelionė su klase į Švediją..
Tiesiog tariu aš jums sudie, nes esu išsisėmus su gyvenimu :DD
O dieve miriau :DDDD:
 


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Fri Jun 27, 2014 9:02 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
aš sugrįžau :DD

06-27

Ką galiu be pridurti. Jaučiuosi ant tiek nuo visko pavargusi, net nebežinau kur dėtis. Galbūt vasara, bent iš dalies, tas laikas, kai turėčiau sau leisti pailsėti nuo žmonių, kurie nors yra labai svarbus bei mylimi, tačiau vargina. Kažkaip net pati stebiuosi savimi, bet niekur eiti nesinori. Netgi vėl pamėgau korean dramas, kurios jau labai stipriai buvo pabodę, nors niekada labai didelė jų gerbėja nebuvau. Na, bet random sugalvojau Gapdong pasižiūrėti, o tai jau man buvo kažkas tobulo. Lee Joon - psichopatas, na, nieko geriau įsivaizduoti negalėčiau, nebent Woohyun kokį satanistą pavaidintų, tai gal ir su mielu noru pasižiūrėčiau. Dar School 2013 pasižiūrėjau, tai irgi buvo kažkas labai labai faino, ypač Lee Jong Suk įkūnijamas personažas, o ir pačio Jongsuk šypsena, kažkas nepakartojamo.

Kadangi mano mintys šiuo metu labai žiauriai šokinėja tai tiesiog noriu pasigirti. Ne prieš kitus, o labiau pati prieš save. Per porą metų, mano korėjiečių kalbos žinios tikrai nemažai pažengė. Tikrai gera labai dažnai suvokti, kas šnekama, nors kad ir ką begirdėčiau, tiesiog man į galva lenda gramatika, nežinau kodėl, bet būtent ją mokytis, man patinka labiausiai. Gal reikėtų tiesiog įdėti daugiau darbo ir net nebereiks Rytų Azijos kalbų bei kultūrų studijuoti. Dabar sugebėjau perskaityti straipsnį bei vėl labiau linkstu prie politikos, kuri yra vienas iš keturių variantų. Žinau, kad dar liko pora metų, tačiau niekaip negaliu nurimti. Negaliu gyventi dabartimi. Praeitis vis lenda prie manęs, o ateitis neduoda ramybės.

Norėčiau būti protinga ir daug žinančia moteriške, nors ir dabar savo kiek keistoką mąstymą labai ryškiai sureikšminu, bet negaliu kitaip, kažkuo savimi juk reikia pasitikėti. Negalėsiu visą gyvenimą lyditis dėl Taeyang ir viltis, kad kada nors išvysių jį šalia savęs (jei rimtai tai nusišnekėjau, bet norėčiau tą žmogų pamatyti gyvai, juk tobulas jis tiesiog :DDD). Tačiau man reikėtų imtis skaityti knygų, kaip seniau. Norėčiau vėl laikyti knygą tokiu svarbiu daiktu, kaip seniau, o juk turiu ką paskaityti.. ne ką reikia, o ką pati noriu..

O jau kai baigiau šnekėti daugmaž rimtai. Tai kažkas man užplaukė ir pradėjau random Kelias į žvaigždes dainų klaustytis, prisiminiau, kaip nesveikai stipriai myliu Grūdą. Va čia tai žmogus, net 2006 sugebėjo būti neapsakomai hot :DD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Image_1_123642
Toks mielekas, nors gal tik man taip atrodo.... :DD

Kodėl aš tiek aug dalykų bandau daryti vienu metu? Stogas važiuoja, bet dabar rimtai pajutau norą paskaityti, tik dar nežinau ką. Kažkam protingam nelabai turiu jėgų, galbūt reikės prisiminti Vėtrų Kalną, knygą, kuri kažkada man taip patiko..

xoxo


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Mon Jun 30, 2014 5:54 pm
Anonymous
Svečias
06-30

Šiandien visa kaip reikalas pavargau, tingiu dabar egzistuot, o mane palaiko tik ta mintis, kad vakare susitiksiu su drauge, kurios jau virš metų nemačiau. Dar prieš keletą dienų man buvo visiškai nesvarbu, tačiau kai atėjo diena, kai žinau, jog su ja susitiksiu, kažkaip viskas savotiškai pasikeičia ir net nebežinau kur man pasidėti iš to džiaugsmo ir noro pamatyti pačią didžiausią idiotę, kokią tik esu sutikusi (haha, kaip gražiai išsireiškiu, na, bet rimtai, kaip kitaip tokį žmogų, kurį beprotiškai myliu, galiu apibūdinti).

Dar buvau šiandien pas velnią, kurį vadinau savo geriausia drauge, darbe. Ji malą tokį šūdą, kad ir aš norėčiau užsidirbti už tai.. :DDD bet visai linksma, nes jos tėvas ant tiek iš jos tyčiojasi, kad tai verta net važiavimo pakankamai tolimo su krūva daiktų :DD

Gerai, aš daugiau nebenusišnekėsiu ir pažadėsiu visiems atrašyti vieną dieną, kad ir kaip man sunku prisiverst, bet juk tokį moralą atskaičiau, tai nebūtų labai malonu, jeigu pati nesilaikyčiau..

Byebye
Thu Aug 07, 2014 10:08 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
08-07

Vagi Nagi. Ką galiu dabar pasakyti, kad vasara jau galutinai užkniso ir aš net nežinau, kur man pasidėti. Ką veikti visiškai nėra, tad stogas važiuoja, tuo labiau prisiminus praeitą savaitgalį, kai vyko granatos, kur bent jau buvo tikrai labai linksma. Grojo visokie Bastille ir DubFX, tačiau mane labiausiai sužavėjo grupė iš Latvijos - Instrumenti. Tiesiog nereali, bet labai labai keista muzika, na, tiksliau mano skoniui keista, electro indie aš dar klausius iki šio nesu.
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Instrumenti
Negaliu kaip man jie patinka, ypač jų daina HeartCore, tikrai galėčiau jos klausyti ir klausyti, seniai nieko nebuvau tokio atradus, kas tikrai priverstų širdelę geriau pasijusti.

Nekantrauju, kaip noriu į mokyklą, noriu, kad greičiau tie du metai pasibaigtų ir nebereikėtų galvoti apie vietą, kuri tiesiog veda iš proto. Daug galėčiau apie tai pasakyti, tačiau gal mano random idėjų, kaip pagerinti švietimo sistemą čia visai nereikia.

Žiauriai tingiu egzistuoti, per karšta, tikrai per karšta, beto jau rimtai atėjo laikas normaliai nusigerti, rytoj tikriausiai bus nebloga proga tam. Man jau rimtai to reikia, vis didesnė pramoga nei trynimasis mieste ir nuolatinis sėdėjimas prie pc.

Ok myliu bučiuoju ir iki.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sun Aug 10, 2014 5:38 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
08-10

Taigi taigi, tokį savaitgalį apturėjau, kad nusprendžiau, kad gerti yra blogai, ypač visiškai plyšusiai dar gurkšnoti brendį, kuris priveda iki to, kad net nepamenu, kaip nuėjau miegoti, šiaip gerai pasibuvom, su Key ir Kai, galiu pasakyti, kad gal reikė dar kada bandyti Kaune atsidurti kartu.
Baisiausia, kad po dviejų parų gėrimo, šiandien draugė man pareiškė, kad einam pagert ir aš sutikau, bet man to pastaruoju metu tikrai labai labai reikėjo.
Supratau, kad būti viename kambaryje su dviem Exo gerbėjomis yra tikrai pakankamai baisus dalykas ir dar sužinojau, kad atrodžiau Kpop in Lt grupėj pikta ir manęs netgi bijoti sugebėjo beveik:DD
Norisi tam žmogeliui gerai per galvelę patrankyti už tokias idiotiškas mintis. Mūsų didžioji teta dar vakar man galutinai meilę Jaejoong padidino, kad dabar man tiesiog stogas visiškai važiuoja dėl jo neapsakomo tobulumo. Dieve mano, kaip žmogus gali taip nesveikai paveikt..?
TOBULAS vyras (Woo aš tave vis dar labiau myliu<3333)
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_mzj6g4shqt1r616nbo1_400
Padvėst man nesveikai norisi...

Dabar nusprendžiau nukopijuoti mūsų Key ir daryti challenge, bet tik su Infinite:DD


Day 1: your favourite infinite member and why


This bitch .. Tobulas žmogus tobulas vyras, dėl kurio paprasčiausiai galėčiau imti bei numirti <33
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_na3dyflhSY1tj6uq9o1_500
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_na3cfsyZX91qm3h6go4_250CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_na3cfsyZX91qm3h6go3_250
kodėl? 
Visų pirmą, nes jo balsas yra pats tobuliausias man girdėtas ir net nežinau kur man pasidėti, kai tai išgirstu, stogelis labai mikliai nuvažiuoja, o norisi kur nors pradingti ar tai sulysti į žemę, kai tik tai išgirstu..
Jo žavesys mane gali pribaigti, jo mielumas yra praktiškai nepakenčiamas, norisi jį rimtai neblogai nusmaugti dėl to. Vadinu jį didžiausiu daunu, nes jis rimtai nesveikas, debilas ir visiškai daužtas...
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Woohyun-collar2tell me why..

jis yra perdaug nesveikai cheesy ir nesveikai savo fanes gali paveikt kalbom, kurios veda į dar didesnę meilę šitam nerealiam medžiui:D

jo juokas bei šypsena nesveiki..
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_inline_n9esmc5INu1qmjizo

žodžiu daug priežasčių kodėl gi jis mano Infinite bias;DDD


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Mon Aug 11, 2014 11:50 am
NAM WOOHYUN
NAM WOOHYUN
8-11

Neturiu jėgų net pajudėt toks jausmas, o šiandien vėl kviečia pagert, kas čia vyksta šiomis dienomis? Pasakykit man mielieji. Nors man 4 dienos iš eilės jau visai nebereikia..:DD
Galutinai nebegaliu išgyventi be Running Man, kažkokia nerealiai juokinga laida, sakau, kad jau pats metas būtų pradėti žiūrėti nuo pat pradžių, o ne šiaip random epizodus, kurių ir tai jau ne visai mažai mačiau. Visgi šiandien reikia su Big Bang ep pasižiūrėt, nes ten buvo kažkas pernelyg juokingo:DD
Atleiskit man už visus rpg į kuriuos atrašyti nelabai sugebu, bet šiandien aš sugebėsiu, laikui bėgant ir dar su visais acc;DD
Gerai, kol dar rytas ,nelabai turiu ką papasakot, bet žodžiu jau matau šiandien savo dieną, visą laiką prie pc, per daug bendravimo gyvai man per pastarąją savaitę, kai su Key praktiškai visą laiką kartu prabuvom (o taip, mes susitinkam ir nolife kartu, pageriam dar;DDD)


Day 2: your favourite infinite song


Labai sunku pasakyti, nes aš nesveikai daug dainų jų myliu, tačiau mėgstamiausia tikriausiai būtų - 
dar labai svarbią vietą užima šios dainos - 


I’m getting more and more afraid
Seems like all of this will soon disappear
If I take my eyes off you for just one moment
Feels like this will all shatter
Tue Aug 12, 2014 1:09 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
8-12

Mano naivus vakarykštis planas tiesiog numirė ir užsinolifint man visiškai nepavyko.. Teko gebėti draugę, kuri darbe neturėjo vaistų, o jai labai labai baisiai skaudėjo pilvą. Kažkaip ir gavosi, kad toje kebabinėje prasėdėjau, padarė man maž kebabą, kuris galiausiai mane visiškai pribaigė, žodžiu, visiškai nepagailėjo man nieko. Toliau tiesiog bandžiau jai padėt, bet nesisekė, tad staipiausi aplinkui ir gąsdinau žmones, mano šiaip mėgstamiausia veikla ;DD

O Dieve.. Winner mane sužlugdė. Laukiau jų debiuto jau metus. Jau metus miriau dėl penkių nerealių vaikinų, kurie be galo talentingi, gražūs, nuoširdūs, mieli ir labai juokingi.. O debiutas ėmė ir nesveikai nuvylė. Viskas klipuose gražiai atrodo, tačiau aš tokių tikrai nemėgstu, o tokio tipo dainos man kelią norą daužt galvą į kompiuterį, kad nieko daugiau nebegirdėčiau bei nebematyčiau.. Žodžiu gruzas.. net Exo debiuto tiek ilgai nelaukiau. Trauma man rimtai dabar ;DD Nors gal prilips man tos dainos, nors Infinite Back vis dar mane nerviškai veikia, kažkaip ne tokio stiliaus dainos man tinka, retai kada pasiseka pamėgti ne kažką energingo;DD

O dabar grįžau namo ir svarstau ką veikti, tikriausiai svarbiausias planas būtų susitvarkyti, bet dar laikinai pc paleisti man nelabai norisi, kažkaip;DD

O mane vėl į miestą kviečią.. Leiskit žmogui truputį užsiimti kažkuo visiškai nenaudingu..;DD

 
Day 3: an infinite song that reminds you of someone

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Tue Aug 12, 2014 4:30 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Pizėėė
Dabar esu ant tiek pikta, kad net nežinau kur pasidėti;DD
beveik jau net visiems atrašiau, tai galiu pasakyti, kad savimi visiškai pilnai didžiuojuosi ;D
Mirštu dėl meilės sau, net stogas važiuoja;DD
Klausau visų GD dainų iš eilės, nes reikia vėl sugebėt pamilti tą nesveikai mielą ir gerą padarą <333
Dar tikiuosi, kad nebūsiu prieš kai kuriuos žmonės vėliau nuteikta vien už savo nuomonę ;DD
bet pizdiec, nejaugi nenormalu norėti pagarbos ir tikėtis kažkokio mandagumo ir gerumo;DD
Tikriausiai eisiu paverkt į kampą, bet kodėl mane tokios nesąmonės veikia.. omg whyyy so emoo
Reik eit čiuju šiandien prisigert, visgi vienos dienos pertrauką padariau, debilė kebabų motina draugė dar baltos pas mane paliko;DDthis song <3333


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Wed Aug 13, 2014 11:19 am
SHON MINHO
SHON MINHO
8-13

Taigi. Kažkaip pajutau begalinį troškimą dabar čia išsireikšti, nes galiausiai jaučiuosi tikrai ne kaip, nors tuo pačiu ima ir begalinis noras paniškai juoktis. Na, situacija tikrai pakankamai juokinga, bet ką gi, juk pastaraisiais metais tikrai esu pakankamai geras žmogus bei visomis jėgomis stengiuosi tapti dar geresne. Kodėl gi man nuolatos nesiseka, kodėl atsiranda žmogus, kuris amžiais mane sunervina ir priverčia jaustis blogai, nors teoriškai tai neturėtų nieko reikšti. Taip, dabar vėl likau idiotės vietoje, kaip ir prieš du metus.
Eilinį kartą buvo nuteikta ir prieš kitus žmones, kurie buvo visiškai su tuo nesusiję. Taip. Esu suknistai jautri ir mane pačią tai kartais labai stipriai vargina, tačiau ar būtina toliau dėl to mane engti. Ta prasme, gerai, suvokiu, kad visiems patikti tikrai negaliu, bet ar paprašius iš žmogaus, nors ir nepažįstamo, per sunku šiais laikais tikėtis kažkokio teigiamo bei pozityvaus atsako. Svarbiausia užpulti atgal, o po to visiems išsipasakoti ir pasmerkti mane. Dieve mano, kodėl negalima susitaikyti su tuo, kad mane veikia tokie dalykai. 
Visai ne prie ko čia, kad nesugebu atskirti realaus gyvenimo nuo nerealaus. Tiesiog net ir ne tiesioginiame bendravime turi rodytis pagarba, bent kažkokia. Tikrai ne po pirmo menko įsižeidimo aš sugalvojau tai pagaliau pasakyti. .Tikrai ne kartą bei ne du aš likdavau be žodžių, kaip ir kiti žmonės, kurie nesugeba su tuo apsikęsti. Aš, kaip visada, būnu ta kuri ima ir pasako viską į akis, o vėliau lieka idiotės vietoje, blogos idiotės, kuri atrodo net tikro gyvenimo neturi.
Sakau tą patį, ką ir pasakiau vienam žmogui prieš porą metų. Turiu gyvenimą, turiu svajonių ir tikslų, turiu draugų bei praktiškai pilnai ėmiau savimi pasitikėti. Man nereikia įžeidinėti žmones virtualioje erdvėje, nes tikrame gyvenime savimi pasitikiu ir tikrai myliu save. Labai. Džiaugiuosi gyvenimu, nors dažnai norisi ant jo dėti. Pastaruoju metu galiu save vadinti laiminga, tikriausiai dėl to, kad negaliu imti ir ant visko dėti, nes noriu šio to gyvenime pasiekti. Kas man visad trukdo laimingai gyventi, tai ne tai, jog mane užsipuola dėl kažko, o tie žmonės, kurie net nesuvokdami ką bandau pasakyti, nebando į tai įsigilinti, o tiesiog atsako su pagieža. Nekenčiu pagiežos, tikriausiai viena bjauriausių emocijų, kurios egzistuoja mūsų mažajame pasaulyje. Dar man trukdo tie, kurie yra šališki bei visiškai neobjektyvūs. Aš niekada nepritarsiu savo draugams, jeigu žinosiu, kad jie neteisūs. Nesmerksiu žmogaus, kuris asmeniškai man, nieko blogo nepadarė, tačiau kiekvieną dieną, toliau pasitikėsiu visais aplinkiniais, bent kažkiek, kad netapčiau apatiška ir visų nekenčianti mergina.

Štai mano ryto kalba :)

Žinau, kad dar daugiau žmonių manęs nekęs, bet gal tada išmoksiu nekreipti į tai dėmesio. Patarimas visiems - mąstykit objektyviai, tai vienas svarbiausių dalykų, norint tapti nešališkam ir geram žmogui.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Wed Aug 13, 2014 11:23 am
SHON MINHO
SHON MINHO
Day 4: your favourite infinite cover


ne visos grupės, bet Hoya tiesiog fab


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Thu Aug 14, 2014 3:43 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
08-14

Vagi nagi, ką galėčiau papasakoti, žinau tik tiek, kad karščio žiauriai nemėgstu, bet šiandien man per šalta, kažkaip nuotaikos dėtis džinsus visai nėra, o naktį vos nepastipau, nors miegojau su žiemine kaldra. Baisu. Nors dabar po truputį šyla, galbūt bus kiek geriau.
Šiandien mano motkelė vėl namus palieka, bet kažkas tūsint jau nebesinori, būsiu tik aš ir Running Man. Man dabar tiesiog šitos laidos absoliuti manija, kad net stogas visiškai važiuoja.
Nusprendžiau, kad mano Shin Hye reikia antrosios pusės, nes nieko nepavyks su tuo, kuriam aiškiai jau pabodau ir šiaip kiek supratau tam veikėjui dabar norisi nuo visko pasiilsėti.
Bet nepasiduosiu tiek kuo nors, gal rudeniui atėjus ir nauja meilė pasirodys mano fab veikėjai, atsibodo man būt emo, tad ji vėl bus mielas bei optimistiškas kiškutis;D
Šiandien draugė reikalauja pas ją apsilankyt, kad ir kaip mielai prasėdėčiau namuose visą dieną, kartais sugebu nuo socializacijos pavargti.. per daug jo po truputį darosi, kai neina net vienos dienos be kitų snukių išsėdėti..;D
Čju per naktelę nemiegosiu visgi, tad jei kas norės naktinio rpg, rašykit pm (nes belekai visi mano dienoraštį skaito ir mane myli:DDDDDDDDDD)
Ok, nebesvaigsiu, nes nesiseka, omg šiandien man vėl Tokio Hotel manija. Dar nieko fanė 7 metus nebuvau;D net my lovely Nirvana tik 4-5 yra labai labai svarbi ir pati mylimiausia grupė (hell yeah, fuck kpop, when it comes to Nirvana)
 fab daina.

Day 5: best singer in Infinite

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic -Woohyun-woohyun-35440791-500-262
man jis tiesiog per tobulas viskuo, nors ir Grampa Gyu balselis kažkas tiesiog neapsakomai nepakartojamo, o kai jiedu kartu.....nors dabar man negera ir nuo Myungsoo balso darosi, tiesiog stogą rauna.Nors šiaip Infinite ta grupė, kai ir abu reperiai nesveikai gerai dainuoja.. Hoya, na, visad žinojau, kad perf jo balas, bet Dongwoo labai maloniai ir nuostabiai nustebino jų naujoje dainoje..Žodžiu nesveika ir tobula grupė<33

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n8wltbhEd31sns5wwo1_500

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic INFINITE-gif-infinite-EC-9D-B8-ED-94-BC-EB-8B-88-ED-8A-B8-35536613-500-215

my lovely bepročiai..

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_mdmp6eBdtC1r18dgr


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Thu Aug 14, 2014 10:20 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Ką aš galiu pasakyti
Myliu aš tą forumo Key
Nu gi žiauriai fab daunė, kurią tiesiai ant laužo galėčiau *juokauju*
SU ja tiesiog stumiam kartu laiką ir viena kitą žiauriai mylim
Nes ji nėra, kaip idiotė mano geriausia draugė ir nesėdi amžiais namie, nors esu tikra, kad mielai sėdėtų, bet aš ją ištempiu
Tik su ja nolife iki ryto, kai viena pas kitą nakvojam (šiaip dar filmą pažiūrim, tipo per vieną pc, bendra veikla ir panašiai:DD)
O dieve Nute Nute, kas tu per žmogus.
Too fab
Ne tiek kiek aš, bet stil fab.
Atleisk, kad šiandien tave išdaviau ir nusprendžiau, kad noriu nolife viena, bet pirmadienį arba antradienį vėl miegosim pas tave palapinėj, nieko daugiau nekviesim, gersim kolą (ir ok, aš priklausoma ne tik nuo cigarečių)
Vogsiu tavo agurkus
O taip man meilės antplūdis, bet vapšie px:D

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n343lcPcXT1qeew1po3_r1_500

dar nesugalvojau ar jie ar mes didesni daunai;DD

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n3bngrEesT1qguhkso2_500

I hate your aegyo
Go die
Love you
<333


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Thu Aug 14, 2014 10:37 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Eik tu, durne, norėtum tu būt tokia fab kaip aš :DD
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Toheart__woohyun__amp__key____delicious___4_by_omgitsely-d7amcz5
Luv u <3
Aš irgi negaliu pakęst tavo aegyo, go die~
CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_n1xa5vKaKX1rqtfpio2_500words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Thu Aug 14, 2014 10:41 pm
Anonymous
Svečias
Aš tau tuoj paskambinsiu bei baigsis visi prikolai šioje žemėje:D
pz:
 
Thu Aug 14, 2014 10:42 pm
BAE JINYOUNG
BAE JINYOUNG
Vėl gausi kai ko paklausyt, kraštus jau nuvaliau~words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another


Thu Aug 14, 2014 10:44 pm
Anonymous
Svečias
Tu esi rimtai šlykštus padaras...

Fab Changjo<3
Fri Aug 15, 2014 12:56 am
SHON MINHO
SHON MINHO
Day 6: Best dancer in Infinite

Šiaip visa grupė yra viena geriausiai šokančių, tačiau visgi yra tas vienintelis, kuris yra apskritai vienas geriausių šokėjų (yeah tiesiog antras po Hyukjae, kurio niekas nepralenks)

My evil Hobear

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_mkrm72xbSo1r0bekqo1_500

Nors kai jiedu kartu šoka, man ir su galvele negerai darosi..

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic Tumblr_m2hghnNVro1rtaz4bo1_500Vis tiek Howon šiame reikale geriausias

dabar mano žiūrimiausias video ,viskas tobula.
Hoya mano Hoya..


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Fri Aug 15, 2014 4:18 pm
SHON MINHO
SHON MINHO
Nieks neskaitykit, čia tik man reikėjo kažkur išsireikšti. 

Buvo tokia mergaitė, su kuria niekada gerai nesutardavome, nes ji praėjo bendraut su tuometine mano geriausia drauge, per daug negerų dalykų tada mums, kaip 9 metų amžiaus mergaitėms buvo per daug. Ta prasme, kodėl mes buvome tokie nesveikai dramatiški vaikai... Kai sulaukėme maždaug dvylikos, ta mergaitė liko be draugų, nes, tada jau mūsų abiejų buvusi geriausia draugė, susirado dar vieną pakaitalą. Man tada buvo nei šilta nei šalta, turėjo savo šaiką ir man buvo pakankamai gerai, nepaisant šiokių tokių dramatiškų akimirkų, kurios jau tada vertė apie ne visai gerus dalykus galvoti bei nežmogiškai skaudino. Žodžiu esmė ne tame. Buvo dar viena draugė, jau mane rate, tarkime, pavadinsiu ją fėja. Kodėl Fėja, nes tiesiog taip jau gavosi, kad tai buvo viena jos vienos pravardės dalis. Na, Fėja kadangi buvo tuo metu depresijos labai paveikta, nusprendė, kad tai mergaitei vienai būti nėra gerai. Įsodino ją į mūsų kompaniją, nors nei vienai iš mūsų likusių 6 tai nepatiko.. Ji visgi liko kartu su mumis, kol vieną dieną ėmė ir Fėjai atsibodo. Taip paliktoji draugė liko it idiotė, nes buvo šaikoje, kur nei vienas žmogus jos pilnai nemėgo, dar tuo metu ji net nieko blogo padariusi nebuvo, tiesiog dėl praeities, kai bandė primesti elitą, o jai nelabai sekėsi. Vienu metu kebabų motina (žinau, kad keisti pavadinimai žmonių, bet nesinori naudoti tikrų vardų, kažkaip vis tiek nelabai malonu) buvo tarsi jos pasigailėjusi, bet visgi nieko gero iš to neišėjo. Kadangi tuo metu aš su kebabų motina buvo mano geriausia ir pati svarbiausia draugė. Žmonės tuo metu net nesakydavo, kad buvom geriausios draugės. Na, ne tik mes tuo metu pripažinom, kad niekas aplinkui tokių santykių neturėjo. Gaila, kad tik aš ją taip gerai pažįstu.. Žodžiu paiktoji mergaitė galiausiai ėmė gretintis prie manęs, negaliu imti ir atstumti žmogaus, man per sunku tai padaryti.. Visi kiti jos nuoširdžiai nemėgo, kas mažiau, kas daugiau, bet pagrinde nemėgo. Aš ją laikiau mūsų šaikoje, nes ji lapo tikrai labai svarbia mano drauge, praktiškai geriausia. Praėjus maždaug pusei metų jau galėjau ją vadinti geriausia drauge, o dauguma šaikos panų, po truputį irgi ėmė laikyti ją drauge. Viskas buvo tikrai gerai, deja. Prasidėjo proto pisimai, prasidėjo melai, prasidėjo tokie pasisakymai, kad net buvo baisu, jeigu kam nors papasakočiau. Draugė ėmė lipti man per galvą, juodinti mane prieš mano draugus, o draugus juodyti prieš mane. Žinoma, aš netylėdavau, bet galiausiai su ja susitaikydavau, nes visgi tikrai turime kažką tokio, dėl ko vis dar dabar esame geriausios draugės. Toliau ji man vėl lipo per galvą, vis ateidavo ištisi mėnesiai, kai aš jos tikrąją ta žodžio prasme nekęsdavau, bet visgi ilgiau būdavom geriausios draugės. Dar vakar buvau tuo tikra, dar ką tik planavom, kaip kitą vasarą varysim į Italiją, bet vasara visgi atėjo, o jai bendrauti noras praėjo, nes visgi vyresni pusseserės draugai, kam jai prisiminti savo, tikrus draugus, px, kad per vasarą per mažai buvom susitikusios.. Baisiausia, kad kai sėdėsim vienam suole, vėl susitaikysim ir aš vėl atleisiu, nes visada atleidžiu. Nežinau kodėl. Kodėl tureičiau atleisti, kai ji taip nesveikai mane skaudina ir tikrai ne pirmą kartą. Ji eilinį kartą vėl su pussesere, o manęs vėl eilinį kartą klaus ko aš liūdna ir kiš alkoholį. Pasisakoti dabartinei šmarai ir negaliu, nes visi prieš draugę nesveikai nusiteiks, o to irgi nenoriu.


WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME
Sponsored content
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum