5. Main charactersOnce Upon a Time in Asia :: Welcome to our world :: The origins for our guests
 
LEE SUN MI
# 5. Main charactersThu Aug 04, 2022 11:38 am
Main charactersSeule visi gali susikurti savo personažą pagal savus norus ir užgaidas, bet čia turime ir kelis pagrindinius personažus, kurie šioje visatoje yra laikomi stipriausiais lyderiais, atsakingais už skirtingus klanus.
Jei esi susidomėjęs ir norėtumei tapti vienu iš pagrindinių Seulo veikėjų, tai čiupk čia esančio veikėjo paskyrą, paturbink ją atitinkamu veidu, pridėk savo istorijos/charakterio prieskonių (tik nepanaikink to, kas jau yra papasakota apie šiuos veikėjus...gali nebent šiek tiek patrumpinti kai kuriuos punktus).
Svarbu!: pagrindiniai veikėjai, ne taip kaip kiti, gali turėti tris sugebėjimus, kuriuos gali parinkti iš sugebėjimų sąrašo, arba net sugalvoti savus.

Kaip pasiimti čia aprašytą personažą? Paprastai! Tiesiog palik pranešimą šioje temoje, o mes parašysim atsakymą su prisijungimo informacija (kurią, žinoma, rekomenduosim pasikeisti prisijungus).

© ASHLING POUR EPICODE


LEE SUN MI
Profilis

LEE SUN MI
# Re: 5. Main charactersThu Aug 04, 2022 2:16 pm


Lucifer x Name

FREE
Globojama rasė - demonai
Sugebėjimas 1 - Aerona
Sugebėjimas 2 - Nemirtingumas
Sugebėjimas 3Vyriausias iš septynių brolių – šeimos vadovas, Liuciferis pristato esantis santūrus, ramus ir tuo pačiu kiek bauginantis. Jo broliai dažnai kitiems pamini tai, kad Liuciferis iš tiesų gali būti labai baisus savo elgesiu, kadangi kaip demonas jis yra negailestingas ir nedvejodamas gali nubausti ne tik pašalinius, bet ir savo paties brolius.

Būtent jo sadistiškoji pusė ir būna didžiausia bausmė kitiems. Bet, nepaisant to, kad jis yra itin įsitempęs, Liuciferis vis dar sugeba pajuokauti, ypač, kai nori paerzinti savo jaunesnį brolį Mommon‘ą, kuriam net jaučia šiokią tokią silpnybę, lyginant su kitais broliais.

Praeityje Liuciferis prisiekė amžiną ištikimybę pragaro vadovui Diavolo, savo artimiausiam ir trūkstančius metų brangintam draugui. Jaunesnieji Liuciferio broliai dažnai šį kaltiną dėl to, kad apart Diavolo jam daugiau niekas nerūpi ir, kad jis per daug stengiasi palaikyti gerą draugo reputaciją.

Dėl to, kad paties Dievo buvo paskirtas kaip pasididžiavimą atspindintis avataras, Liuciferis yra linkęs globoti ir priglausti po savo „sparneliu“ visus puolusius angelus/demonus.

Būdamas vyriausias brolis, Liuciferis yra ir stipriausias iš visų demonų brolių, bet nepaisant to, jis yra linkęs per daug savus brolius pasaugoti, nors tai dažniausiai atsiskleidžia kontroliavimu, o ne paprastu užstojimu nuo problemų.


Mammon x NAME

TAKEN
Globojama rasė – fae folks
Sugebėjimas 1 - super greitis
Sugebėjimas 2 - shapeshifter
Sugebėjimas 3
Mammon iš prigimties yra godus sutvėrimas, visada ieškantis galimybių pasipelnyti be jokio vargo ir darbo. Pasak vyraujančių apkalbų, pirmas dalykas, kurį ryte Mammon padaro, tai patikrina savo akcijų situaciją, o jo broliai yra įsitikinę, kad 90% visos jo smegenų masės užima „pinigai“.

Nors ir yra antras iš vyriausių sūnų, jis dažniausiai elgiasi kaip nesubrendęs paauglys kai negauna to, ko trokšta ir todėl yra pagrindinis rūpesčių kaltininkas šeimoje. Jis egoistas ir išdidus, nors atrodo, kad taip tik stengiasi pridengti savo švelnią prigimtį. Save šis demonas dažnai vadina pagarbiais būdvardžiais, norėdamas pasirodyti esantis išdidus ir tuo pačiu vertas kitų pagarbos.

Taip pat jis yra linkęs greitai apsimeluoti., nors jo melo kojos visada trumpos, kadangi meluoti jis tiesiog nemoka. Būtent todėl jo vyresnysis brolis Liuciferis stengiasi jį apsaugoti versdamas broliuką laikytis rimtų taisyklių, kurios kitiems broliams neegzistuoja.

Dažnai Mammon sabo broliams atstoja bokso kriaušę, bet pats vaikinas retai kada atsilygina smurtu. Nors jis yra kovotojas, antras stipriausias visų brolių, Mammon pirma mintis kovoja būna – bėgti. Jis yra laikomas greičiausiu demonų iš visų, kurie egzistuoja, todėl net vyresnis brolis ir pragaro valdovas negali jam prilygti greičiu. Taip pat, ne taip kaip jo broliai, jis sugeba susitvardyti ir neleisti jo sugebėjimams u-valdyti minčių.Asmodeus x Name

FREE
Globojama rasė – merefolk
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3
Nuo pat savo egzistencijos pradžios, Asmodėjus buvo natūralus flirtuotojas, vienas žavingiausiu iš visų brolių. Jis labai didžiuojasi savo išvaizda ir laiko save dovana, skirta pasidalinti su pasauliu. Būtent todėl, šis demonas labai daug laiko skiria sau ir savo išvaizdai (gal todėl jį visi mėgsta pravardžiuoti savanaudžiu). Bet nepaisant narcisizmo, Asmodėjus kartas nuo karto prabyla apie nepasitikėjimą savimi, meilės bei dėmesio stoką. Kai kurie broliai mano, kad jis vis dar bando laikytis savo, kaip angelo rolės, kurią turėjo dar prieš ištrėmimą iš rojaus, kai visi jį mylėjo ir dievino.Satan x Name

FREE
Globojama rasė – ghosts
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2  
Sugebėjimas 3
Kai Šėtonas nuoširdžiai supyksta, jis gali būti be galo atšiaurus ir neatlaidus. Paprastai jis protingas, greitai mąstantis, ir paprastai atstojantis tą teisybės ir proto balselį tarp savų brolių, kol nesusiduria su Liuciferiu, tačiau vaikinas turi ir polinki per daug apie viską mąstyti.
Nors oficialiai jis ir yra pykčio avataras, Šėtonas stengiasi elgtis santūriai. Jis sugeba išlikti ramus, santūrus ir supratingas situacijose, kuriose galima tikėtis, kad žmogus supyks. Jis yra linkęs vengti pykčių su broliais, tačiau jo įniršis pasirodo, kai vaikinas susiduria su nedideliais nemalonumais, bet tokiais, kaip pralaimėtas žaidimo mačas.

Jis turi meilė žinioms – šio demono lentynos visada perpildytos knygų, kurios apima pačias įvairiausias temas, o kambario sienos pas jį visada nukabintos išraiškingiausias meno dirbiniais. Jo žinių troškulys net užgožia bet kokį savisaugos jausmą, nes jis apsupa save prakeiktomis knygomis net ir tada, kai šios pasirodo esančios jam pavojingos. Toks jo pomėgis iš tiesų gali būti susijęs su vaikino įsitikinimu, kad žinios sukelia pagarbą.

Šis vaikinas yra nepaprastai strategiškas, dažnai norintis viską suplanuoti ir jam tai puikiai sekasi, tiek mūšio lauke, tiek žaidžiant žmogiškus žaidimus.

Šėtonas dažnai atrodo nepasitikintis savimi, daugiausiai dėl to, kad pats sau neatrodo pakankamai bauginantis, lyginant su kitais broliais. Atrodo, kad jis iš tiesų nesuvokia koks baisus gali būti jo paties pyktis.Beelzebub x name

FREE
Globojama rasė - werewolfs
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3
Belzebubas yra vienas labiausiai išalkusių pragaro valdovų. Su savimi jis visuomet nešiojasi daug maisto, tačiau šiuo beveik niekada nesidalina.
Nepaisant to, kad daug valgo, Belzebubas visada sugeba išlikti žavus, pasitempęs ir pasportavęs. Ir nors atrodo, kad jis negalvoja apie nieką kitą, tik apie maistą, šis demonas yra emociškai subrendęs ir nori geriausio savo broliams. Būtent todėl jisai stengiasi kiek galima daugiau sužinoti apie pasaulį, kuriame gyvena, kad galėtų prisidėti prie šeimos gerovės.
Savo šeimą Belzebubas myli labiau už maistą ir tai, demonų karalystėje, daug reiškia. Ne taip, kaip kiti broliai, Belzebubas svajoja, kad vieną dieną galės ilgai ir laimingai gyventi su savo šeima.Leviathan x name

FREE
Globojama rasė - vampyrai
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3
Leviatanas yra labiausiai žmogiškų silpnybių ir pramogų užvaldytas pragaro princas. Visi jį žino kaip pavydo avatarą, kuris gali lengvai supykti ant tų, kuriems sekasi geriau negu jam. Ilgą laiką šis demonas buvo atsakingas už pragaro vartų saugojimą, nes jis jautė didžiausią nepasitikėjimą kitais, bet po kelių šimtmečių jo brolis Liuciferis nusprendė, kad tokios apsaugos nebereikia ir paleido Leviataną gyventi savojo gyvenimo.
Nors jis yra pavydus, tuo pačius Leviatanas yra itin gailestingas, jis dažnai pastebi jei kažkas elgiasi nesąžiningai ir už tai "keršija".
Tarp savų brolių Levis yra matomas kaip jaunėlis, kuris mielai leidžia laiką užsidaręs kambaryje su video žaidimais ir skaitydamas manga knygeles.


Belphegor x name

FREE
Globojama rasė - siphons
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Visada miegantis ir nuolatos mieguistas Belpherogas yra antras jauniausias iš demonų brolių.
Kartais jis pasižymi žvalumu, bet taip pat yra iniciatyvus, protingas iš švelnus. Jis nėra itin bendraujantis su kitais, tačiau šiam demonui patinka švelnumas ir artimi pasiglaustymai.
Jis nėra tas, kuris atsiprašytų ar priimtų kitų atsiprašymą, nes jam atrodo, kad veiksmai, o ne žodžiai, yra daug rimtesni atsiprašymo atvaizdai.
Belphergoras yra maištaujantis ir jam nerūpi jokia aukštesnė valdžia ar joje esančių užgaidos.
Iš prigimties jis yra manipuliuotojas ir puikus aktorius.


Diavolo x name

FREE
Globojama rasė - unkown
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Nepaisant to, kad Diavolo yra vienas galingiausių pragaro karalystės demonų ir būsimas jos valdovas, jis beveik visą laiką laikosi teisingu  ir užjaučiančio požiūrio ties kitais. Tačiau tai dar nereiškia, kad jis yra švelnus valdovas - kiti demonai jo prisibijo kone tiek pat, kiek ir Liuciferio.
Jis yra itin išmintingas, daug gyvenimo matęs ir vis dar juo besidomiantis. Diavolo sugeba pasakyti ar kas nors sako tiesą, nes pats yra sukūręs taisyklę - niekada nemeluoti.Barbatos x name

FREE
Globojama rasė - undead
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Barbatosas yra itin ramus, nors dažnai jam patinka erzintis visus aplinkinius.
Nors jis ir išsiskiria iš kitų demonų dėl savo ramaus elgesio, Barbatosas gali itin "užsidegti" kai kalbama apie tai, kas jam patinka. Šio demonu šypsena veide išliekada net ir tada, kai jis rimtai supyksta, bet būtent šis jo būdo bruožas gali kitiems sukelti nejaukumą.
Šis demonas turi daug talentų, tačiau demonų karalystėje geriausiai yra žinomas dėl savo maisto gaminimo įgūdžių. Ne tik pasak demonų, bet ir angelų, su kuriais jam teko prasilenkti, Barbatosas yra geriausias šefas visuose trijuose pasauliuose.


Simeon - name

TAKEN
Globojama rasė - angels
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Simeonas yra vienas ramiausių sutvėrimų visatoje ir didžioji dalis joje gyvenančių gali tik įsivaizduoti kaip jis atrodo supykęs. Jis prisistato kitiems kaip malonus ir visada besišypsantis žmogus, nesvarbu, ar kalbasi su demonais, ar su žmonėmis.
Nepaisant iš esmės malonaus charakterio, jis yra labai griežtas, bet ir geras vadovas. Simeonas yra linkęs tiesiai šviesiai neatsakinėti į klausimus, bet paįvairinti savo atsakymus užuominomis, kad pats klausęs asmuo galėtų prieiti prie tikrojo atsakymo į klausimą.


Raphael x name

FREE
Globojama rasė - mirtingieji
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Rafaelis yra nepaprastai tylus angelas, mėgstantis vienatvę ir ramias, tuščias vietas. Kai jo ramumas pranyksta, angelas pasirodo dar esantis ne tik santūrus, bet greitai galintis užsidengti ir pagrasintu smurtu.
Jam nepatinka žaidimai, nes save Rafaelis laiko rimtuoliu. Jis dažnai nesišypso, tačiau kai tai daro - atrodo itin žavingai.
Nors ir yra angelas, kuriam buvo patikėta geriau pažinti žmones, jis kartais atrodo nuo jų nusisukęs ir visai jais nesidomintis.


Solomon x name

FREE
Globojama rasė - magai
Sugebėjimas 1
Sugebėjimas 2
Sugebėjimas 3Saliamonas kitiems prisistato kaip itin savimi pasitikintis ir daug išminties turintis magas. Nepaisant to, kad vaikinas yra "tik" žmogus, jis dižiąją vaikystės dalį praleido skaitydamas visas, kurias tik rado, magijos kupinas knygas, todėl su amžiumi darėsi vis labiau pažengęs magijos srityje. Visai nereikia stebėtis, kad laikui bėgant jaunuolis atrado magijos paslaptį ir tapo pačiu galingiausiu magu Žemėje.
Kartais Saliamonas gali pasirodyti kaip arogantiškas stobrys, bet taip yra tik dėl to, kad vaikinas itin atidžiai vertina tuos, kurie pasimaišo jo kelyje ir lengvai visų prie savęs neprisileidžia.
Ir nors Saliamonas yra žmogus, jis buvo vienas tų, kuriuos angelai ir demonai pasikvietė į Seulo institutą tam, kad jis galėtų padėti geriau pažinti tiek žmonių, tiek ir magų padermes.


LEE SUN MI
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown