2. Our storyOnce Upon a Time in Asia :: Welcome to our world :: The origins for our guests
 
KIM HYUN A
# 2. Our storyWed Jul 20, 2022 9:49 am
Seulo istorija


Didysis dangaus karas, kitaip žinomas kaip karas tarp Liuciferio ir Dievo, kurio maišto numalšinimas baigėsi visų sukilusių ištrėmimu, buvo pagrindinis faktorius, įtakojęs Seulo instituto sukūrimą.

Karo pradžią sukėlė Lilita, jauniausia ir vienintelė septynių brolių sesuo. Lilitą mylėjo visi jos broliai, ji buvo ypač artima Belzebubui ir Belfegorui. Kai tik Belfegoras ištrūkdavo iš Dangaus karalystės, Lilita visuomet sekdavo paskui jį ir, kaip jis pats, pamažu domėjosi žmonėmis.

Laikui bėgant Lilita įsimylėjo žmogų, slėpdama nuo jo, kad pati yra angelas. Tačiau vyras, kurį Lilita mylėjo, galiausiai mirtinai susirgo. Bandydama jį išgydyti, iš Dangaus karalystės ji paėmė maisto ir šiuo pamaitino mylimą vyrą; tai buvo neleistinas veiksmas, nes angelams draudžiama keisti žmogaus gyvenimo tėkmės. Kai apie tai sužinojo jų tėvas, Lilita buvo nuteista sunaikinimui. Tai sukėlė maištą tarp Dangaus karalystės ir septynių brolių.

Vienu metu per karą Belzebubas buvo priverstas pasirinkti, ką gelbėti: savo brolį dvynį Belphegorą ar mažąją seserį Lilitą. Galų gale Belzebubas išgelbėjo savo brolį dvynį, kai mirtinai sužeista Lilita nukrito iš dangaus. Vėliau Belzebubas kaltino save dėl Lilit mirties, taip pat manė, kad ir Belphegoras kaltino jį, kad jis nepasirinko išgelbėti sesers vietoj jo.

Visų brolių maištas baigėsi pralaimėjimu, ir jų tėvas ištrėmė brolius iš Dangaus karalystės. Pykdamas ant tėvo, Liuciferis nuplėšė nuo kūno sparnus ir taip sukūrė Šėtoną.

Nors šeši jaunesni broliai tikėjo, kad Lilita mirė kaip angelas, visgi ji pateko į pragaro karalystę, kur Diavolo pranešė Liuciferiui, kad jis gali išgelbėti Lilitą, taip rizikuos įsikišti į Dangaus karalystės reikalus, tačiau tik tuo atveju, jei Liuciferis pažadės jam savo ištikimybę. Liuciferis sutiko, o Diavolo Lilitą reinkarnavo žmogumi, kuris nugyveno laimingą ir visavertį gyvenimą be jokių prisiminimų apie buvusį gyvenimą. Liuciferis nesakė savo broliams, kad Lilita išgyveno dėl to, kad jiems buvo draudžiama su ja matytis ir jis pats nusprendė pasilikti sau šią naštą.

Septyniems broliams pradėjus savo gyvenimą „tremtyje“ ir stengiantis negalvoti apie prarastą seserį, jie galiausiai pradėjo kurti savo klanus: vieni leido laiką su kitais pasaulyje gyvenusiais demonais, kiti su naujai kylančiais antgamtiniais padarais – vilkolakiais, vampyrais, fėjomis. Bet broliai taip pat palaikė ir ryšius su angelais, kurie nuo jų nenusigręžė. Visai nenuostabu, kad skirtinguose karalystėse gyvenantys padarai turėjo susirasti sau pramogų, jiems pasidarė smalsu, kas per rasė yra žmonės ir kokių dar sutvėrimų jie neatrado. Todėl susivieniję su angelais visi broliai įkūrė institutą žmonių pasaulyje, kviesdami čia „mokytis“ pačius įvairiausius, Žemės paviršiumi vaikštančius sutvėrimus. Kadangi kiekvienas brolis, tiek ištremtas, tiek vis dar dangaus karalystėje vietą sau turintis, domėjosi skirtingomis rasėmis, jie nusprendė pasidalinti į oficialius kultus, kuriuose apjungdavo būtent vienos konkrečios padermės sutvėrimus,  iš jų mokėsi apie jų istoriją ir atsiradimą ir su jais dalinosi savo žiniomis bei sugebėjimais.


© ASHLING POUR EPICODE


KIM HYUN A
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown