1. RulesOnce Upon a Time in Asia :: Welcome to our world :: The origins for our guests
 
LEE SUN MI
# 1. RulesMon Jul 11, 2022 8:11 pm
Seoul guidelines1. Face-claim. Norint išlaikyti savo turimą veidą, būtina pasisakyti "face-claim" temoje. Čia galėsite peržiūrėti jau užimtus veidu, įsitikinti, kad jūsų norimas veidas tikrai dar nenaudojamas. Taip pat šioje temoje galite atlikti veido rezervacijas .

2. Lankomumas. Visi puikiai suprantame, kad žmonės turi asmeninius ir realius gyvenimus, todėl tikrai neprašysime jūsų forume praleisti 24 valandas kiekvieną dieną, tačiau norime paprašyti, jei negalėsite pasirodyti bent 14 dienų, apie tai informuoti "nebūsiu" temoje, kad netyčia nepašalintumėme jūsų ar kam neatiduotumėme jūsų turimo veido.

3. Veikėjų biografijos. Visų naujai užsiregistravusių prašome susikurti veikėjo biografiją kiek galima greičiau. Be biografijos - negalėsime jūsų "nuspalvoti" ir priskirti atitinkamai grupei, o jei nebūsite atitinkamoje grupėje - nematysite role play veiksmo.

4. Papildomos paskyros. Veikėjų paskyros forume esančiam asmeniui nėra ribojamos, tačiau prašome visas paskyras laikyti aktyviomis.
Prašome neskubėti kurtis paskyrų, būkite su kiekviena paskyra parašę bent 50 pranešimų, prieš kurdamiesi naują paskyrą.

5. Avatarai. Šiame forume naudojame 200x320 dydžio avatarus, tad prašome tilti į šiuos rėmelius.

6. Reklama. Privačių žinučių zonoje reklamuoti savo ar kitus forumus yra draudžiama. Norint pasireklamuoti - prašome pasisakyti "keitykloje".

"Seulo" valdyba pasilieka teisę keisti, šalinti ir pridėti taisykles priklausomai nuo besiklostančių aplinkybių!

Taisyklių nežinojimas neapsaugo nuo paskyros pašalinimo.© ASHLING POUR EPICODE


LEE SUN MI
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown