SifonaiOnce Upon a Time in Asia :: Creatures of Seoul
 
GuestGuest
# SifonaiFri Sep 25, 2020 8:27 am

Sifonai


Sifonai - tai žmonės su ypatingais sugebėjimais, turintys galimybę naudotis magija, tačiau neturi tokio paprasto priėjimo prie magijos kaip raganiai. Sifonai tarsi silpnesni raganių giminaičiai, kurie gali gimti taip pat ir raganų šeimose, tačiau be galimybės lengvai naudotis magija, gali lengvai tapti atstumtaisiais dėl to, jog nėra tokie kaip kiti magai. Jie gali gimti ir tarp žmonių, niekada nesužinoti savo raganiškų šaknų ir to, jog gali naudotis magija, o jaustis kitokie nei paprasti mirtingieji dėl savo asmeninių gebėjimų, kuriuos taip pat gali turėti.

Požymiai

Sifonai nesiskiria nuo paprastų žmonių nei išvaizda, nei stiprumu, negali džiaugtis ilgaamžišku, nebent gali "nusiurbti" didelį kiekį magijos ir tada padėti sau ilgiau nesenti, tačiau patys iš savęs jie neturi to. Daug šios rasės žmonių net nežino, kad yra raganių giminaičiai, todėl gyvena kaip paprasti žmonės turintys savo gebėjimus ir net nesuvokia, jog turi dar vieną sugebėjimą - pavogti magiją.  Magijos pavogimas ar "nusiurbimas" nėra ilgam laikui, sifonas prisilietęs prie raganiaus, gali iš jo išsiurbti jo magiją, tačiau per laiką tai išblės, tad ta magija veikia trumpai, kaip ir po to savo jėgas atgauna "nusiurbtasis" raganius. Besinaudodami šia magija, jie būna tarsi tikri raganiai, gali būti stiprūs ir padaryti daug dalykų, o galbūt moka tik kelis paprastus užkeikimus ir kad jais pasinaudoti, "pasiskolina" šiek tiek energijos iš draugo raganiaus. Jie gali išsiurbti magiją ne tik iš žmogaus, bet ir iš tam tikro užkeikimo.


Pros / Cons


Didžiausias šios rasės pliusas - sugebėjimas išsiurbti magiją, todėl, kad jie gali greitai susilpninti priešą raganių, kovoje, išsiurbiant visą magiją. Taip pat jie gali išsiurbti magiją iš užkeikimo, taip jį atšaukdami, tad jie tuo pranašesni už raganius, kurie negali panaikinti svetimų užkeikimų. Pvz., jeigu  namas yra užburtas ir į jį negalima įeiti, sifonas gali  pasisavinti energiją iš to burto, taip pasinaudoti tuo savo magijai, kartu į namą pasidaro galima užeiti.
Sifonai gali turėti magiškus amuletus, kuriuose būna prikaupta magiška energija, kad iš ten ją "išsiurbtų", jeigu nori pasinaudoti kokiu užkeikimu, tačiau aplink save neturi kitos galimybės kaip gauti magijos, tik tokį pakabuką padaryti gali tik tikri magai.
Didelis minusas - nežinojimas apie šią galimybę, dauguma žino tik apie savo paprastus asmeninius gebėjimus,kai kurie nežino net apie tai, nes neišsiskiria iš paprastų žmonių.
© HARDROCK

Anonymous
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown