Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių. 
Kitas tu:Paskutinės temos

Face-claimbyMADISON BEER
Fri Feb 26, 2021 3:38 pm
RezervacijosbyBAE JINYOUNG
Wed Jan 27, 2021 5:09 pm
Mark TuanbyMARK TUAN
Thu Jan 14, 2021 9:24 pm
We Need Them!byKIM JI WON
Thu Jan 14, 2021 7:26 pm
BFFbyKIM JAEJOONG
Wed Jan 06, 2021 11:17 am
Atiduodamos PaskyrosbyHWANG EUNBI
Fri Dec 18, 2020 7:32 pm
Svečių KnygabyGuest Sun Dec 13, 2020 2:14 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byCHA HAK YEON
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm
Jung Ilhoon (BtoB)byXU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 4:01 pm
Kim Jong Hyun [JR] (NU'EST)byXU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 3:36 pm
Nakamoto Yuta (NCT)byHEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 1:59 pm
Alexander SkarsgardbyMARGOT ELISE ROBBIE
Thu Sep 13, 2018 10:47 am
Magic worldsbyHEO GAYOON
Fri Aug 31, 2018 4:52 pm

Elves
LEE SUN MI
LEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm

Elfai


Ne tik žmonių, bet ir daugumoje kitų pasaulių, elfai yra vieni sažiningiausių, žaviausių sutvėrimų, kuriuos tik galima sutikti. Prieš juos yra linkę nublankti net angelai.
Elfams pakanka jų pačių turimų darbų ir problemų, todėl jie retai kada randa laiko tiesiog sukti galvas dėl kitų rasių.

Požymiai

Dėl savo ilgos egzistencijos, elfų rasė išvystė skirtingas po-rases, kurioms save priskiria patys elfai (ar jų protėviai), atsižvelgiant į sugebėjimus, būdo bruožus, kraujo ryšį ir adaptaciją gyvenamai vietai.
Šiuo metu yra žinomos tokios pagrindinės po-rasės, kaip kad "Pamirštieji elfai", "Šešėlių elfai", "Gamtos elfai", "Miestų elfai".*Plačiau apie kiekvieną po-rasę informacija bus pateikiama žemiau*.
Ne taip, kaip dauguma kitų antgamtinių būtybių, elfai yra lengvai atpažįstami dėl elfiškų bruožų (smailių ausų, aukštumo, dažnai blizgančių akių) ir, ne taip kaip kiti, elfai dažniausiai mėgsta tik dar labiau išryškinti savo bruožus ir net negalvoja, kaip juos galėtų paslėpti.
Elfų rasė didžiuojasi tuo, kad jais galima tik gimti. Magijos pasaulyje dar neegzistuoja joks užkeikimas ir "suktybė", dėl kurių visi norintys galėtų tapti elfais arba elfai - kitom būtybėm.
Elfai yra linkę maišytis su kitomis būtybėmis, dėl to, kad nori pratęsti savo rasę, kadangi dominuojantys elfų genai užtikrina, kad jų palikuonis tikrai bus elfas. Tačiau būtent dėl šio maišymosi ir atsirado po-rasės.
Kalbant apie kitas rases - kol kas neegzistuoja jokia rasė, kuri būtų didžiausias elfų priešas ar sąjungininkas, nebent galima būtų įvertinti tai, kad visi elfai mažiau simpatizuoja žmonėms, kuriuos kaltina dėl amžino visą ko niokojimo.


Pros / Cons


- Ilgaamžiškumas iki 600 metų;
- Aukštas "Agility" lygis, dėl kurio sugeba lengvai lakstyti (gali be sunkumų kopti medžiais ir sienomis);
- "Taiklumas" - jie, kad ir būdami aklais, gali pataikyti ten, kur nori, todėl savo veiklą gyvenime gali sieti su medžiokle ar žudymu, nes niekada neprašauna;
- Jie yra išminčiai, nors visą gyvenimą ir neegzistuoja, tačiau savo galvoje gali prieiti ir prie kitų (gyvų ir jau mirusių) elfų sukauptos informacijos (ir čia ne minčių skaitymas, nes į kitų būtybių galvas įsibrauti negali). Tai labiau suprantama kaip krauju iš kartos į kartą perduodama informacija;
- Nuo kiekvieno elfo po-rasės priklauso, kokių sugebėjimų naudojimas juos stiprintų, koks silpnintų. Akivaizdu, kad šešėlių elfai yra labiau "tamsūs sutvėrimai", kurie praktikuoja uždraustą savo rasės magiją ir silpnėja nuo bandymo žaisti su gera magija.

Kalbant apie elfų silpnybes, jų tikrai netrūksta:
- Juos pražudo ugnis;
- Lengvus sužeidimus susigydyti gali, bet paprasčiausios galvos – galutinai juos pražudo;
- Jeigu baisiai sužalotas elfas yra ne savo pasauly – jis gali mirti  nuo paprasčiausio nukraujavimo ir išsekimo;
-        Elfai nėra nemirtingi, tik kad ilgiau gyvena. Galiausiai visi elfai yra susitaikę su mintimi - kad mirs;
- Kiekvienai po-rasei kliudo, jei randasi kitos po-rasės "teritorijoje". Pvz: miestietiški elfai prastai jaučiausi gamtos apsupti ir vice versa;
- Jei elfai per ilgai užsibūna žmonių pasaulyje – jie ima silpnėti;
- Elfai negali meluoti tiesiai šviesiai, nebent labai per aplinkui teisybę sakyti. Nuo bandymo meluoti juos tiesiog pradeda purtyti ir darosi bloga;
- Bendrai jų turima arogancija jiems yra kaip silpnybė, nes jie laiko save geresniais už kitus, todėl dažnai ir miršta, būna apgauti;
- Iš fizinių objektų, juos silpnina šermukšnio šakos ir druska. Šalta geležis taip pat kenkia, nepražudo, bet tikrai sekina, todėl elfai daugiau linkę į bronzinius daiktus;
- Vienatvė taip pat kenkia... elfams būtina būti vieniems su kitais, pradėti šeimas... kitaip jie tiesiog išnyks praradę prasmę egzistuoti (su šešėlių elfais yra išimčių).


© HARDROCK

Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: