Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

Face-claimbyJUNG SUNGCHAN
Yesterday at 6:50 pm
We Need Them!byCHOI TAEYANG
Mon Nov 23, 2020 10:29 am
RezervacijosbyJUNG ILHOON
Sat Nov 21, 2020 12:55 am
BFFbyYOON JEONG HAN
Sun Nov 08, 2020 6:00 pm
Mark TuanbyMARK TUAN
Fri Nov 06, 2020 1:29 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Fri Oct 30, 2020 9:16 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm

Post new topic
Reply to topic
Rezervacijos
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
LEE JENO
LEE JENO
Thu Dec 12, 2019 6:28 pm
First topic message reminder :

Šioje temoje galima rezervuoti norimiausius veidus (veikėjus).
Rezervacijos yra laikomos 7 dienas nuo tos dienos, kai buvo priimta užklausa.


Rezervacijos:

CHRISTIAN YU | GRETAI | IKI 11-30
HWANG YEJI | GRETAI | IKI 11-30
SUBIN | GRETAI | IKI 11-30
WINWIN | GRETAI | IKI 11-30
KIM JUNKYU | AISTEI | IKI 11-27
KIM SEOKJIN | AISTEI | IKI 11-27
IM NAYEON | AISTEI | IKI 11-27
JOHNNY | ODETAI | IKI 11-27
JONGIN | ODETAI | IKI 11-27
SOMI | ODETAI | IKI 11-27

HENRY LAU
HENRY LAU
Mon Mar 02, 2020 3:23 pm
Tai vėl Krystal su Wendy, ačiū :D
KANG YEOSANG
KANG YEOSANG
Tue Mar 03, 2020 12:05 am
pratęskit Taeyang rezervą, dėkoju
KANG HYUNGGU
KANG HYUNGGU
Thu Mar 05, 2020 1:29 pm
Ok
KANG YEOSANG
KANG YEOSANG
Thu Mar 05, 2020 10:49 pm
Dai Meng
Svečias
Anonymous
Fri Mar 06, 2020 5:36 pm
ok
KANG YEOSANG
KANG YEOSANG
Sat Mar 07, 2020 4:50 pm
KIM JUNGWOO
KANG HYUNGGU
KANG HYUNGGU
Mon Mar 09, 2020 2:32 pm
ok, iki 14
CHOI BEOMGYU
CHOI BEOMGYU
Mon Mar 09, 2020 7:45 pm
Shin Yuna, ačiū <3
PARK SORA
PARK SORA
Mon Mar 09, 2020 7:55 pm
ok
LEE DONGWOOK
LEE DONGWOOK
Tue Mar 10, 2020 8:39 pm
@HENRY LAU wrote:
Tai vėl Krystal su Wendy, ačiū :D

plius kim jongdae xD
KIM YOUNG KWANG
KIM YOUNG KWANG
Tue Mar 10, 2020 8:47 pm
Elkie Chong man, myl :D
PARK SEO JOON
PARK SEO JOON
Wed Mar 11, 2020 12:02 am
ok
KANG YUCHAN
KANG YUCHAN
Wed Mar 18, 2020 10:42 pm
Byun Baekhyun
YOO TAEYANG
YOO TAEYANG
Wed Mar 18, 2020 10:46 pm
ok iki 03.25
KWON HYUNBIN
KWON HYUNBIN
Tue Mar 24, 2020 1:36 pm
cho seungyoun Rezervacijos - Page 4 2053690208
AHN JAEHYUN
AHN JAEHYUN
Wed Mar 25, 2020 7:27 am
Jung Taekwoon
JUNG HAERIM
JUNG HAERIM
Thu Mar 26, 2020 9:15 am
Donghyuck, iki 03-31
Jaehyun, iki 04-01
LEE DONGWOOK
LEE DONGWOOK
Sun Mar 29, 2020 12:35 pm
Lee Minho, Kim Woobin ir Leeteuk
JUNG HAERIM
JUNG HAERIM
Sun Mar 29, 2020 12:56 pm
ok, iki 04-05
KANG YUCHAN
KANG YUCHAN
Fri Apr 03, 2020 3:00 am
LEE GIWOOK
Sponsored content
Page 4 of 15
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Post new topic
Reply to topic
Jump to: