Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

Face-claimbyJUNG SUNGCHAN
Yesterday at 6:50 pm
We Need Them!byCHOI TAEYANG
Mon Nov 23, 2020 10:29 am
RezervacijosbyJUNG ILHOON
Sat Nov 21, 2020 12:55 am
BFFbyYOON JEONG HAN
Sun Nov 08, 2020 6:00 pm
Mark TuanbyMARK TUAN
Fri Nov 06, 2020 1:29 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Fri Oct 30, 2020 9:16 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm

Post new topic
Reply to topic
Rezervacijos
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
LEE JENO
LEE JENO
Thu Dec 12, 2019 6:28 pm
First topic message reminder :

Šioje temoje galima rezervuoti norimiausius veidus (veikėjus).
Rezervacijos yra laikomos 7 dienas nuo tos dienos, kai buvo priimta užklausa.


Rezervacijos:

CHRISTIAN YU | GRETAI | IKI 11-30
HWANG YEJI | GRETAI | IKI 11-30
SUBIN | GRETAI | IKI 11-30
WINWIN | GRETAI | IKI 11-30
KIM JUNKYU | AISTEI | IKI 11-27
KIM SEOKJIN | AISTEI | IKI 11-27
IM NAYEON | AISTEI | IKI 11-27
JOHNNY | ODETAI | IKI 11-27
JONGIN | ODETAI | IKI 11-27
SOMI | ODETAI | IKI 11-27

LEE JUYEON
LEE JUYEON
Sun Jan 26, 2020 11:14 am
ok
Svečias
Anonymous
Tue Jan 28, 2020 9:56 pm
Mark Siwat
LEE JENO
LEE JENO
Tue Jan 28, 2020 10:15 pm
ok, iki 02-04
Svečias
Anonymous
Tue Feb 11, 2020 5:11 pm
Yang Hong Seok
Jo Jin Ho
Svečias
Anonymous
Tue Feb 11, 2020 10:54 pm
ok
Svečias
Anonymous
Sun Feb 23, 2020 6:57 pm
Kang Yuchan
CHOI JIN HYUK
CHOI JIN HYUK
Sun Feb 23, 2020 7:07 pm
:D ok iki 03.01
HENRY LAU
HENRY LAU
Sun Feb 23, 2020 10:38 pm
Krystal Jung ir Wendy iš RV
Svečias
Anonymous
Sun Feb 23, 2020 10:39 pm
ok iki 03.01
Svečias
Anonymous
Mon Feb 24, 2020 11:08 pm
Yoo Taeyang
PARK SEO JOON
PARK SEO JOON
Tue Feb 25, 2020 12:14 pm
Ok iki 03-02
KWON HYUNBIN
KWON HYUNBIN
Tue Feb 25, 2020 2:46 pm
dino Rezervacijos - Page 3 1192311522
KIM YENA
KIM YENA
Tue Feb 25, 2020 2:57 pm
Jung Kiseok (Simon D)
LEE DAEHWI
LEE DAEHWI
Tue Feb 25, 2020 3:55 pm
ok iki 03-03
Guest
Anonymous
Thu Feb 27, 2020 10:36 pm
hoshi Sad
PARK SEO JOON
PARK SEO JOON
Thu Feb 27, 2020 10:37 pm
ok iki 03-05
HEO CHAN
HEO CHAN
Thu Feb 27, 2020 10:40 pm
Lee Jangjun
PARK SEO JOON
PARK SEO JOON
Thu Feb 27, 2020 11:52 pm
Ok iki 03-05
BYUN BAEKHYUN
BYUN BAEKHYUN
Sun Mar 01, 2020 2:08 pm
BamBam (got7)
Svečias
Anonymous
Sun Mar 01, 2020 2:37 pm
ok iki 01-08
Sponsored content
Page 3 of 15
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Post new topic
Reply to topic
Jump to: