Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

Face-claimbyJEON WONWOO
Wed Oct 21, 2020 11:28 pm
RezervacijosbyXU MINGHAO
Sun Oct 18, 2020 12:49 am
BFFbyLEE SUN MI
Sat Oct 17, 2020 4:34 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Svečių KnygabyYOO TAEYANG
Mon Aug 31, 2020 3:08 pm
We Need Them!byHWANG HYUNJIN
Thu Aug 06, 2020 6:40 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm
Jung Ilhoon (BtoB)byXU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 4:01 pm

Post new topic
Reply to topic
Rezervacijos
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
LEE JENO
LEE JENO
Thu Dec 12, 2019 6:28 pm
First topic message reminder :

Šioje temoje galima rezervuoti norimiausius veidus (veikėjus).
Rezervacijos yra laikomos 7 dienas nuo tos dienos, kai buvo priimta užklausa.


Rezervacijos:

JEONGWOO | GRETAI | IKI 10-28
JIHOON | GRETAI | IKI 10-28
GO WON | GRETAI | IKI 10-28
JIHO | GRETAI | IKI 10-28
HYUNSUK | AISTEI | IKI 10-28
SEUNGMIN | AISTEI | IKI 10-28
KIM JUNKYU | AISTEI | IKI 10-28
KIM SEOKJIN | AISTEI | IKI 10-28
IM NAYEON | AISTEI | IKI 10-28
KIM MINGYU | ODETAI | IKI 10-30
SUNGCHAN | IEVAI | IKI 10-22
SHOTARO | MELAI | IKI 10-23
JISOO | MELAI | IKI 10-23
HWANG HYUNJIN
HWANG HYUNJIN
Sun Oct 11, 2020 10:54 am
Ok
CHOI CHANHEE
CHOI CHANHEE
Sun Oct 11, 2020 10:28 pm
WINWIN
HWANG HYUNJIN
HWANG HYUNJIN
Sun Oct 11, 2020 10:44 pm
oki
KIM SUNGGYU
KIM SUNGGYU
Wed Oct 14, 2020 3:46 pm
KIM TAEHYUNG (J.SEPH), LEE SEOKMIN (DK), JANG GYURI, HWANG YEJI IR JEON SOYEON ^^ ačiūū
JUNG HAERIM
JUNG HAERIM
Wed Oct 14, 2020 5:13 pm
ok
LEE NAEUN
LEE NAEUN
Wed Oct 14, 2020 6:02 pm
prateskit mingyuza
LEE TAEYEOB
LEE TAEYEOB
Thu Oct 15, 2020 12:36 am
prateskit mano rezervacijas, aciu
KWON HYUNBIN
KWON HYUNBIN
Thu Oct 15, 2020 3:14 am
Oki
LEE DONGWOOK
LEE DONGWOOK
Fri Oct 16, 2020 1:47 am
SHOTARO
JISOO
JUNG HAERIM
JUNG HAERIM
Fri Oct 16, 2020 3:21 am
ok
XU MINGHAO
XU MINGHAO
Sun Oct 18, 2020 12:49 am
REN KAWASHIRI
TAKUMI KAWANISHI
ir pratęskite mano rezervą, ačiū
Sponsored content
Page 14 of 14
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Post new topic
Reply to topic
Jump to: