LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:Latest topics
Face ClaimYesterday at 11:42 amHWANG HYUNJIN
RezervacijosWed May 13, 2020 2:50 pmKANG TAEHYUN
Yunho (ATEEZ)Wed Apr 22, 2020 10:33 pmYUNHO
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)Tue Apr 21, 2020 10:26 amYUNHO
Svečių KnygaSun Apr 12, 2020 8:31 pmCHOI MINKI
BFFMon Apr 06, 2020 10:10 amKIM JAEJOONG
Jeonghan (Seventeen)Fri Feb 14, 2020 2:44 pmYOON JEONG HAN
FRIENDSWed Feb 05, 2020 3:40 pmLEE SUN MI
Atiduodamos PaskyrosFri Jan 10, 2020 6:46 pmHEO GAYOON
We Need Them!Thu Dec 12, 2019 4:10 pmLEE JENO
Wu Yi FanSat Jul 13, 2019 8:54 pmGuest
Yook Sungjae (BTOB)Sun Nov 18, 2018 1:29 pmXU JIAQI
Jung Ilhoon (BtoB)Sat Nov 17, 2018 4:01 pmXU JIAQI
Kim Jong Hyun [JR] (NU'EST)Sat Nov 17, 2018 3:36 pmXU JIAQI
BFF
Seoul서울Sveiki atvykę į Seulą, antgamtinio pasaulio sostinę mūsų puikiai pažįstamoje Žemėje.Čia, tarp paprastų mirtingųjų, jau nuo pat pasaulio egzistencijos, gyvena ir mutantai, dievo paliestieji angelai, prakeiktieji demonai ir daug daugiau, magija alsuojančių sutvėrimų. Galbūt būtent dėl to, kad šiame mieste vyrauja "rasių" įvairovė, čia mielai sutinkame visus - nesvarbu, kokios jie odos spalvos, ką jie myli savo širdimi ir kūnu. Kuo gali didžiuotis Seulas - tai tolerancija ir diskriminacijos neturėjimu. Jei per visą gyvenimą neradai sau tinkamos vietos po saule - sveikiname, ji visada buvo čia!
02/28

Forume įsivyravo pavasaris. Pakeistas stilius.
00/00...
00/00...
Skelbimų lenta
Kim Hyun'a ieško artimo asmens/mylimojo, galinčio galutinai padėti jai pamiršti praeitį, to, kuris išmokytų ją vėl mylėti ir džiaugtis gyvenimu. Gyvenimo istorijas galim tikrai pasiderinti <3
Paskutinės Temos

Go down
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Pranešimai
Taškai
Galia 1
Galia 2
Orientacija
Statusas
Amžius

Magic worlds Empty Magic worlds {on Fri Aug 31, 2018 4:52 pm}


Žemė nėra vienintelis pasaulis. Kažkur gretimose dimensijose, tačiau magijos gaubiami ir žmogaus akiai nematomi egzistuoja dar keturi pasauliai: Fėjų sodas, Vandenių karalystė, Dangus bei Pragaras.
Kiekvieną jų gaubia pasaulių užtvaros, saugančios nuo nereikalingų svečių, juos atbaidančios ir silpninančios, gadina mechanizmus, todėl pasauliuose nėra automobilių, neveikia dauguma techninių naujovių, o šviesa ir kita reikiama energija yra palaikoma magijos dėka.
Kad patektum į kiekvieną pasaulį reikia žinoti kaip tai padaryti, ir tai žino tik tos rasės atstovai, nors neretai jie atsiveda svečių, ar kitos magiškos būtybės randa kelių kaip į juos patekti.
Tiesa, kiekviename pasaulyje savo rasės atstovai jaučiasi geriau - čia atsidūrę jie gyja greičiau, atgauna jėgas, tampa stipresniais.

Faeries Kingdom


Fėjų pasaulis - apgaulingas. Visos spalvos jame ypatingai ryškios, gali netgi pasirodyti kad viskas liejasi, lyg žiūrėtum ne pro savas akis. Tiesa, nereikia tokiu vaizdu apsigauti - dėl ryškių spalvų ir čia esančios šviesos, šis pasaulis gali atrodyti taikus, geras, žaismingas - vieta kur norisi būti, tačiau čia slypi ir tamsos. Vis dėl to - fėjos apgaulingi padarai, o toks ir jų pasaulis - negali būti kas tikra, o kas ne, kas pavojinga, o kas gerai, ir net nepastebėsi, kai tau esant čia, būsi apsuktas aplink fėjos pirštą.
Laikas čia bėga greičiau - savaitė šiame pasaulyje lygi vos dienai Žemėje.

Angels Heaven


Tai vieta tarp debesų. Turbūt nereikia sakyti, kad čia daug baltos ir daug šviesos. Viso to centre stūkso didžiuliai balti rūmai, kuriuose renkasi Dangaus aukščiausieji, ir ne bet kas čia gali užeiti. Demonams draudžiama čia patekti - tiesa, kai kurie kartais sugalvoja kaip čia įsmukti - tik jiems per ilgai čia likti pavojinga, dėl egzistuojančius Dangiškosios Šviesos, kuri juos sekina.
Šiame pasaulyje laikas slenka lėčiau - kai atrodo jog čia praleidai tik dieną, Žemėje jau spėjo prabėgti savaitė.

Mermaids Lake


Visas šis pasaulis yra pasislėpęs dideliame magiškame ežere. Kelią iki karalystės žino tik vandeniai, ir praplaukus tam tikrą olą patenki į jį - čia daugybės vietos išlipti, yra daug vandens telkinių, salelių, o ant olos stovi ir vandenių rūmai, į kuriuos gali patekti visi, jie yra atviri, net jeigu undinių hierarchija ir labai griežta. Pašaliniai gali čia pakliūti, bet tik su vandeniu, o jie ir turi ištverti kelionę po vandeniu, kol vėl galės įkvėpti oro.
Čia laiko tėkmė tokia pati kaip ir Žemėje.

Demons Hell


Pragaras suskirstytas į 9 ratus ir prieangį, kuriuose įkalinti skirtingų nuodėmių nusidėjeliai:  Prieangyje kenčia ištižėliai, egoistai, bevaliai, kurių nenori priimti nei Dangus, nei Pragaras. Pirmajame rate kenčia nekrikštytų kūdikių, senovės didvyrių ir išminčių vėlės. Antrasis ratas – gašliųjų vėlių buveinė, kur jos nuolat blaškomos didžiulio sūkurio. Trečiajame rate – nuolatinio lietaus, sniego ir krušos plakami apsirijėliai. Ketvirtame – šykštuoliai ir pinigų eikvotojai nuolat susidaužia, keikdamiesi ir ritindami milžiniškus akmenis. Penktame rate, Stikso purve pešasi pikčiurnos. Šeštasis ratas – kapinės, kuriose ugnies įkaitintuose atdaruose karstuose vaitoja bedieviai. Septintasis ratas – smurtinikų buveinė. Aštuntajame rate kenčia suviliotojai, pataikūnai ir paleistuvės, simonistai, netikri pranašai ir burtininkai, nusidėję teisingumui, veidmainiai, šventvagiai ir vagys, apgaulūs patarėjai ir šmeižikai, nesantaikos sėjėjai ir sukčiai bei apgavikai.
Devintasis – paskutinis ratas – išdavikų buveinė: giminių, tėvynės, svečių ir savo geradarių išdavikai. Jie įšalę į ledą taip, kad net negali verkti, nes ašaros tuoj pat sušąla.

Viso to centre stūkso demonų karalystė skirta patiems demonams. Nemirusiam padarui patekti čia pavojinga - jis gali lengvai pamiršti tikrąjį gyvenimą, šis pasaulis ima atrodyti kaip jo gyvenimas, o tada jį aplanko amžinojo kančia. Tad jeigu gyvas asmuo pasirįžta čia įžengti, jis turėtų turėti su savimi daiktą, kuris primena tikrąjį pasaulį.
Metai pragare yra lygūs vos savaitei Žemėje.
The world is full of magic things, patiently waiting for our senses to grow sharper
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum