Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

RezervacijosbyNA JAEMIN
Today at 1:49 am
Face-claimbyWANG YIREN
Yesterday at 10:43 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Yesterday at 9:16 pm
BFFbyLEE SUN MI
Sat Oct 17, 2020 4:34 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
We Need Them!byHWANG HYUNJIN
Thu Aug 06, 2020 6:40 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm
Jung Ilhoon (BtoB)byXU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 4:01 pm

 :: 

Vyrai

Yook Sungjae (BTOB)
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sun Jun 03, 2018 1:46 pm
♦️
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sun Jun 03, 2018 3:36 pm
ddonggeun:
 

ch-ngsub:
 

HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 1:44 pm
Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_phqb3tFm2M1xjzajro3_400

ddonggeun // Beautiful Pain:
 

withyook // Beautiful Pain:
 

silverlightairlines // Beautiful Pain:
 
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 2:09 pm
melodue // hour moment:
 

melodue // Beautiful Pain:
 

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_phzi19BNzJ1vvsvvmo3_r1_540

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_phzjzxG79z1x0bu73o3_500
XU JIAQI
XU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 2:52 pm
riversonfire:
 

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_mubbc5N0PB1sb4739o1_500

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_nq3jduvDCK1uqolepo1_540

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_my6rlu2OBg1qcutiso1_500

Yook Sungjae (BTOB) Tumblr_omeoupQ71t1uz0t7go2_500
XU JIAQI
XU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 12:44 pm
withyook // photoshoot:
 

lonexsamurai // photoshoot:
 

lonexsamurai // photoshoot:
 

XU JIAQI
XU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
soft-slow-blue:
 

Sponsored content
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: