LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:Latest topics
Face ClaimYesterday at 10:37 pmCHOI SOOBIN
RezervacijosWed May 13, 2020 2:50 pmKANG TAEHYUN
Yunho (ATEEZ)Wed Apr 22, 2020 10:33 pmYUNHO
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)Tue Apr 21, 2020 10:26 amYUNHO
Svečių KnygaSun Apr 12, 2020 8:31 pmCHOI MINKI
BFFMon Apr 06, 2020 10:10 amKIM JAEJOONG
Jeonghan (Seventeen)Fri Feb 14, 2020 2:44 pmYOON JEONG HAN
FRIENDSWed Feb 05, 2020 3:40 pmLEE SUN MI
Atiduodamos PaskyrosFri Jan 10, 2020 6:46 pmHEO GAYOON
We Need Them!Thu Dec 12, 2019 4:10 pmLEE JENO
Wu Yi FanSat Jul 13, 2019 8:54 pmGuest
Yook Sungjae (BTOB)Sun Nov 18, 2018 1:29 pmXU JIAQI
Jung Ilhoon (BtoB)Sat Nov 17, 2018 4:01 pmXU JIAQI
Kim Jong Hyun [JR] (NU'EST)Sat Nov 17, 2018 3:36 pmXU JIAQI
BFF
Seoul서울Sveiki atvykę į Seulą, antgamtinio pasaulio sostinę mūsų puikiai pažįstamoje Žemėje.Čia, tarp paprastų mirtingųjų, jau nuo pat pasaulio egzistencijos, gyvena ir mutantai, dievo paliestieji angelai, prakeiktieji demonai ir daug daugiau, magija alsuojančių sutvėrimų. Galbūt būtent dėl to, kad šiame mieste vyrauja "rasių" įvairovė, čia mielai sutinkame visus - nesvarbu, kokios jie odos spalvos, ką jie myli savo širdimi ir kūnu. Kuo gali didžiuotis Seulas - tai tolerancija ir diskriminacijos neturėjimu. Jei per visą gyvenimą neradai sau tinkamos vietos po saule - sveikiname, ji visada buvo čia!
02/28

Forume įsivyravo pavasaris. Pakeistas stilius.
00/00...
00/00...
Skelbimų lenta
Kim Hyun'a ieško artimo asmens/mylimojo, galinčio galutinai padėti jai pamiršti praeitį, to, kuris išmokytų ją vėl mylėti ir džiaugtis gyvenimu. Gyvenimo istorijas galim tikrai pasiderinti <3
Paskutinės Temos

Go down
LEE SUN MI
LEE SUN MI
Pranešimai
Taškai
Galia 1
Galia 2
Orientacija
Statusas
Amžius

Ghost Empty Ghost {on Fri May 04, 2018 12:56 pm}


Ghost


Vaiduokliai – numirę padarai, kurie pasirinko amžinybę praleisti tarp gyvųjų, o ne keliauti į amžinybę. Numirė jie praranda savo buvusias rasės ypatybes, tačiau nuo nemirėlių skiriasi tuo, kad patys sugeba prisikelti ir nėra tokie žmogiški. Žinoma, tai padaryti gali tik ypatingi padarai, kurie turėjo žemėje kokį nors tikslą, nebūtinai patį sąmoningai suvokiamą, tačiau giliai pasąmonėje paslėpta. Tikrai ne kiekvienas po mirties gali tapti vaiduokliu.

Požymiai


Svarbiausias bruožas – jie nemirtingi padarai, kurių niekaip negali pasiglemžti mirtis, nėra jokio įmanomo būdo nužudyti ar nuskriausti vaiduoklį, jokia ugnis negali padėti, jokie užkeikimai taip pat. Vienintelis būdas iki galo pasitraukti iš žmogiškojo pasaulio – surasti visišką pilnatvę ir vieną dieną tiesiog nebepasirodyti tarp gyvųjų, tačiau tai nutinka itin retai, šiuos atvejus galima suskaičiuoti ant rankų pirštų.
Didžiąją dalį laiko vaiduokliai atrodo kaip paprasti žmonės, tačiau jie neturi jokių sužeidimų, yra visiškai tobuliausia savo versija. Tik jų prakeiksmas – kiekvieną savaitę, kol mėnulis būna jaunas, jie tampa tokiais, kokiais buvo paskutinę akimirką prieš numirštant, juk visada smegenys vis dar gyvos kelias sekundes, tai reiškia, jog vieną mėnesio savaitę, kiekvienas vaiduoklis nebeturi galimybės nuslėpti to, jeigu jam buvo nukirstos galūnės, jis tų galūnių ir neturės, tai realiai labiausiai stabdo normalų gyvenimą, nes ta savaitė tarsi iškrenta. Tai vienintelis laikas, kai vaiduokliai gali jausti skausmą, nes jie ir atrodo, ir jaučiasi kaip tada prieš mirtį ar jos metu.

Pros / Cons

Jie yra nemirtingi ir nesenstantys, nenuskriaudžiami. Kol mėnulis nebūna jaunas – nesužeidžiami. Didžiausias jų pliusas – jie gali bet kada pranykti, teleportuotis, vaidentis, netgi atsirasti veidrodžiuose, eiti kiaurai sienomis ar pasidaryti „kiauri“, tai reiškia, kad būti matomi, tačiau net ir kirvis tuo metu perskristų kiaurai. Jie visiškai tai kontroliuoja, tačiau tą savaitę, kai būna jaunatis, jie visada būna tokie, ne tik kankinasi mirties skausme (žinoma, ne visų mirtis būna skausminga), tačiau negali nieko paliesti, nieko pajausti, bet vis dar gali būti matomi ir komunikuoti, tik tokiu atveju būna visiškai kaip vaiduokliai. Mirties padariniai jaučiami tik tą savaitę, tačiau kai kuriems, kiek silpnesniems įvairūs nemalonumai pasijaučia ir kitu metu, pavyzdžiui, jeigu buvo nukirsti pirštai, tai nors tuo metu jie yra normalūs, skausmas gali būti jaučiamas. Vaiduokliams maistas nėra būtinas, tačiau visą laiką, išskyrus, jauną mėnulį, jie gali valgyti ir daryti visus žmogiškus dalykus.
Dar vienas didelis šios rasės pliusas – telepatija. Vaiduokliai gali tarpusavyje susišnekėti mintyse, kilnoti daiktus iš vienos vietos į kitą.© HARDROCK

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum