Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Seoul Arts University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kitas tu
Pasikeisk paskyrą
Kitas tu:Welcome
Sveiki atvykę!
Sveikas užsukęs į Seulą!
Nesvarbu, ar tu lankaisi čia pirmąjį ar jau šimtinį kartą - mums smagu, kad mus aplankai!
Tikriausiai esi čia todėl, kad ieškai dar vienos vietos po saule ar mėnuliu, o gal kaip tik - nori trumpam nuo visko pabėgti, pasislėpti su savo mintimis, gal net atrasti tikrąjį save. Tuomet tu tinkamoje vietoje! Seulo gyventojai gali tau pasiūlyti pačią didžiausią veiklų įvairovę interneto platybėse - kaip ir daugelyje rpg tematikos forumų, čia gali pasinerti į "veiksmą", parodyti savo fantaziją, atrasti savo vidinį "mitologinį" sutvėrimą. Jei norėtum pailsėti nuo fantazijų kūrimo, visada gali savomis mintimis, problemomis, džiaugsmas ir muzikos skoniu pasidaryti kitoje Seulo pusėje - "floode". Būtent minėtame "floode" galėsi geriau visus pažinti, rasti žmones, kurie galbūt domisi tais pačiais dalykais kaip ir tu, gal baigė tą pačią mokyklą ar universitetą, galbūt sužinosi, kad jie net tavo darbo kolegos. Seule visada būsi laukiamas, nesvarbu, ar esi dar mokyklos suolą trinantis moksleivis ar save realizuojantis ir kopiantis karjeros laiptais darbo žmogus. Na, nebent esi labai jaunas, gyvenimo nesugadintas avinėlis... tada siūlome čia naršyti atsargiai.
Bet be visų šių gražių kalbų, per aplinkui sukto bet iki galo taip ir neprivedusio įvado, dar kartą norime tave pasveikinti apsilankius mūsų "visatoje" ir lauksime tavęs spaudžiant mygtuką - "prisijungti"!
Welcome to Seoul, darling
Intro
Seulas - antgamtinio pasaulio sostinė mūsų puikiai pažįstamoje Žemėje. Čia, tarp paprastų mirtingųjų, jau nuo pat pasaulio egzistencijos pradžios, gyvena ir mutantai, dievo paliestieji angelai, prakeiktieji demonai ir daug daugiau, magija alsuojančių sutvėrimų. Galbūt būtent dėl to, kad šiame mieste vyrauja "rasių" įvairovė, čia mielai sutinkame visus - nesvarbu, kokios jie odos spalvos, ką myli savo širdimi ir kūnu. Kuo gali didžiuotis Seulas - tai tolerancija ir diskriminacijos neturėjimu. Jei per visą gyvenimą neradau tau tinkamos vietos po saule - sveikiname, ji visada buvo čia!
Update
2020
RUGS. 23
Pakeistas forumo stilius; pridėta nauja rasė - elfai; pakeistos taisyklės (plačiau apie tai skaitykite naujienų temoje).
Searching...
Seuliečiai ieško...

Bestukai
Mūsų geriausi draugai
under the sunLovely StarsheavenWho's the baddest witch in town?heavenunder the sun

Wicked

Go down

LEE SUN MI
LEE SUN MI
Wicked Fri May 04, 2018 11:15 am

wicked

Nuo pat žmonijos pradžios, kartu su žmonėmis egzistavo ir magija, o su ja - raganos ir raganiai. Pirmos raganos ir raganiai Pietų Korėjoje pasirodė dar Salemo laikais, Tegu mieste ir būtent iš jų vystėsi originalios ir maišytos raganos ir raganiai. Dažnai magijos genas būdavo perduodamas krauju ir tik labai retais atvejais magijos būdu. Magijos kupini žmonės savo gyvenimo istorijoje turi tiek tamsių, tiek ir šviesių dienų. Tam tikrose pasaulio kampeliuose raganos ir raganiai būdavo aukštinami, dievinami, o kituose - nekenčiami, persekiojami ir naikinami.

Požymiai

Raganos ir raganiai fiziškai nesiskiria nuo paprastų žmonių, tad žmonių minioje lengva juos praleisti pro akis. Dažniausiai nėra jokio neįprasto simbolio, kuris išduotų raganas (tačiau, jei vienas iš raganos ar raganiaus tėvų buvo itin stiprus demonas, gali būti, jog ši ragana/raganius turi neįprastos formos akių vyzdžius).
Raganiai yra tikrai neįprasti padarai, jie gali prilėtinti savo senėjimo procesą arba kaip tik jį pagreitinti. Dėl to, kad yra ganėtinai išskirtinė rasė visų rasių katile, jie gali patys pasirinkti ar palaikys tamsos ar šviesos pusę, nors dažniausiai šios būtybės mėgsta pasilikti ties viduriuku.
Svarbu pastebėti, kad raganomis/raganiai nėra tampama - jais galima tik gimti. Raganos ir Raganiai mūsų pasaulyje atsiranda, kai demonas susimaišo su žmogumi.Dažniausiai raganiai nepažįsta vieno iš savo tėvų, kadangi jų sueitis beveik visada nutinka dėl netikėtumo, dėl vienkartinio geidulio.
Dažniausiai visos raganos yra linkusios į literatūrą, bei jos kūrimą. Užkeikimų užrašymą ir jų atradimą senuose raštuose. Tik ne didelė dalis šių dienų raganų mėgsta pastovėti prie katilo ir virti nuovirus – šiuolaikinės raganos išranda kitų magiškų būdų eliksyrų kūrimui.
Kaip tikriausiai ir kiekvienoje rasėje, taip ir tarp raganų ir raganių vyrauja trys pagrindinės klasės: tamsos, šviesos ir nežinios.
Tamsos raganos yra pasišventusios juodai ir pavojingai magijai, dažnai jos rizikuoja savo pačių gyvybėmis. Tamsai priklausančios raganos itin dažnai kalbasi su mirusiais, apkeikia kitas būtybes ar net jas užvaldo norėdamos pasipelnyti.
Šviesos raganos yra atsidavusios gėriui, jų magija yra naudojama tik gerumo tikslais. Jos užsiiminėja apsauginių kerų kūrimu, gydymo magija, bei talismanų darymu. Kiekvienas geresnis darbas šias raganas priveda prie galių stiprėjimo.
Nežinios raganos dažniausiai yra pačiame centre dar tamsos ir šviesos raganų. Jos retai kada pasirenka vieną pusę ar imasi konkrečios magijos, yra labiau linkusios išbandyti naujus dalykus.
 

Pros / Cons


Originalios kilmės raganos gali pasižymėti vienu itin stipriu sugebėjimu, o su juo, kaip ir visos kitos raganos ir raganiai gali turėti daug skirtingų, bet ne pačių galingiausių galių, kaip kad telekinezė ar dvasių iškvietimas.
Be gebėjimo sulėtinti/pagreitinti senėjimo procesą, be turibos paveldėtos galios, raganos gali ir burti žodžiais. Kaip buvo minėta, šios raganos dažnai užrašinėja įvairius užkeikimus, tad turint itin stiprią galios jėga yra įmanoma burti tiesiog murmant burtažodžius (tariant užrašytus burtažodžius galima iššaukti demonus, užgydyti sužeidimus ir panašiai).
Kuo raganos dar yra išskirtinės - jos turi imunitetą apsėdimams. Kadangi visos raganos savo gyvenime susiduria su demonais ir dvasiomis, jos įgauna gebėjimą atsispirti užvaldymams.
Panašiai kaip ir fėjos, šios būtybės yra artimos gamtai, tad Viridi Vitam sugebėjimas joms yra itin artimas ir beveik visi magiškieji žmonės jais pasižymi.

Kad ir kokie stiprūs būtų raganiai/raganos - jie yra mirtingi. Ir nors gyvena ilgai, galų gale sulaukia mirties.
Dažnai pasitaiko, kad raganos/raganiai išprotėja dėl turimos galios, kurios galų gale negali suvaldyti.
Taip pat raganos yra itin pažeidžiamos kelių gamtoje randamų elementų: šeivamedžio uogos bei raudonieji dobilai gali raganas susilpninti, o jų mišinys sukurti atsparumą raganų užkeikimams ir nuovirams.

© HARDROCK

Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum