WickedOnce Upon a Time in Asia :: Creatures of Seoul
 
LEE SUN MI
# WickedFri May 04, 2018 11:15 am

wicked

Nuo pat žmonijos pradžios, kartu su žmonėmis egzistavo ir magija, o su ja - raganos ir raganiai. Pirmos raganos ir raganiai Pietų Korėjoje pasirodė dar Salemo laikais, Tegu mieste ir būtent iš jų vystėsi originalios ir maišytos raganos ir raganiai. Dažnai magijos genas būdavo perduodamas krauju ir tik labai retais atvejais magijos būdu. Magijos kupini žmonės savo gyvenimo istorijoje turi tiek tamsių, tiek ir šviesių dienų. Tam tikrose pasaulio kampeliuose raganos ir raganiai būdavo aukštinami, dievinami, o kituose - nekenčiami, persekiojami ir naikinami.

Požymiai

Raganos ir raganiai fiziškai nesiskiria nuo paprastų žmonių, tad žmonių minioje lengva juos praleisti pro akis. Dažniausiai nėra jokio neįprasto simbolio, kuris išduotų raganas (tačiau, jei vienas iš raganos ar raganiaus tėvų buvo itin stiprus demonas, gali būti, jog ši ragana/raganius turi neįprastos formos akių vyzdžius).
Raganiai yra tikrai neįprasti padarai, jie gali prilėtinti savo senėjimo procesą arba kaip tik jį pagreitinti. Dėl to, kad yra ganėtinai išskirtinė rasė visų rasių katile, jie gali patys pasirinkti ar palaikys tamsos ar šviesos pusę, nors dažniausiai šios būtybės mėgsta pasilikti ties viduriuku.
Svarbu pastebėti, kad raganomis/raganiai nėra tampama - jais galima tik gimti. Raganos ir Raganiai mūsų pasaulyje atsiranda, kai demonas susimaišo su žmogumi.Dažniausiai raganiai nepažįsta vieno iš savo tėvų, kadangi jų sueitis beveik visada nutinka dėl netikėtumo, dėl vienkartinio geidulio.
Dažniausiai visos raganos yra linkusios į literatūrą, bei jos kūrimą. Užkeikimų užrašymą ir jų atradimą senuose raštuose. Tik ne didelė dalis šių dienų raganų mėgsta pastovėti prie katilo ir virti nuovirus – šiuolaikinės raganos išranda kitų magiškų būdų eliksyrų kūrimui.
Kaip tikriausiai ir kiekvienoje rasėje, taip ir tarp raganų ir raganių vyrauja trys pagrindinės klasės: tamsos, šviesos ir nežinios.
Tamsos raganos yra pasišventusios juodai ir pavojingai magijai, dažnai jos rizikuoja savo pačių gyvybėmis. Tamsai priklausančios raganos itin dažnai kalbasi su mirusiais, apkeikia kitas būtybes ar net jas užvaldo norėdamos pasipelnyti.
Šviesos raganos yra atsidavusios gėriui, jų magija yra naudojama tik gerumo tikslais. Jos užsiiminėja apsauginių kerų kūrimu, gydymo magija, bei talismanų darymu. Kiekvienas geresnis darbas šias raganas priveda prie galių stiprėjimo.
Nežinios raganos dažniausiai yra pačiame centre dar tamsos ir šviesos raganų. Jos retai kada pasirenka vieną pusę ar imasi konkrečios magijos, yra labiau linkusios išbandyti naujus dalykus.
 

Pros / Cons


Originalios kilmės raganos gali pasižymėti vienu itin stipriu sugebėjimu, o su juo, kaip ir visos kitos raganos ir raganiai gali turėti daug skirtingų, bet ne pačių galingiausių galių, kaip kad telekinezė ar dvasių iškvietimas.
Be gebėjimo sulėtinti/pagreitinti senėjimo procesą, be turibos paveldėtos galios, raganos gali ir burti žodžiais. Kaip buvo minėta, šios raganos dažnai užrašinėja įvairius užkeikimus, tad turint itin stiprią galios jėga yra įmanoma burti tiesiog murmant burtažodžius (tariant užrašytus burtažodžius galima iššaukti demonus, užgydyti sužeidimus ir panašiai).
Kuo raganos dar yra išskirtinės - jos turi imunitetą apsėdimams. Kadangi visos raganos savo gyvenime susiduria su demonais ir dvasiomis, jos įgauna gebėjimą atsispirti užvaldymams.
Panašiai kaip ir fėjos, šios būtybės yra artimos gamtai, tad Viridi Vitam sugebėjimas joms yra itin artimas ir beveik visi magiškieji žmonės jais pasižymi.

Kad ir kokie stiprūs būtų raganiai/raganos - jie yra mirtingi. Ir nors gyvena ilgai, galų gale sulaukia mirties.
Dažnai pasitaiko, kad raganos/raganiai išprotėja dėl turimos galios, kurios galų gale negali suvaldyti.
Taip pat raganos yra itin pažeidžiamos kelių gamtoje randamų elementų: šeivamedžio uogos bei raudonieji dobilai gali raganas susilpninti, o jų mišinys sukurti atsparumą raganų užkeikimams ir nuovirams.

© HARDROCK

LEE SUN MI
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown