Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Seoul Arts University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kitas tu
Pasikeisk paskyrą
Kitas tu:Welcome
Sveiki atvykę!
Sveikas užsukęs į Seulą!
Nesvarbu, ar tu lankaisi čia pirmąjį ar jau šimtinį kartą - mums smagu, kad mus aplankai!
Tikriausiai esi čia todėl, kad ieškai dar vienos vietos po saule ar mėnuliu, o gal kaip tik - nori trumpam nuo visko pabėgti, pasislėpti su savo mintimis, gal net atrasti tikrąjį save. Tuomet tu tinkamoje vietoje! Seulo gyventojai gali tau pasiūlyti pačią didžiausią veiklų įvairovę interneto platybėse - kaip ir daugelyje rpg tematikos forumų, čia gali pasinerti į "veiksmą", parodyti savo fantaziją, atrasti savo vidinį "mitologinį" sutvėrimą. Jei norėtum pailsėti nuo fantazijų kūrimo, visada gali savomis mintimis, problemomis, džiaugsmas ir muzikos skoniu pasidaryti kitoje Seulo pusėje - "floode". Būtent minėtame "floode" galėsi geriau visus pažinti, rasti žmones, kurie galbūt domisi tais pačiais dalykais kaip ir tu, gal baigė tą pačią mokyklą ar universitetą, galbūt sužinosi, kad jie net tavo darbo kolegos. Seule visada būsi laukiamas, nesvarbu, ar esi dar mokyklos suolą trinantis moksleivis ar save realizuojantis ir kopiantis karjeros laiptais darbo žmogus. Na, nebent esi labai jaunas, gyvenimo nesugadintas avinėlis... tada siūlome čia naršyti atsargiai.
Bet be visų šių gražių kalbų, per aplinkui sukto bet iki galo taip ir neprivedusio įvado, dar kartą norime tave pasveikinti apsilankius mūsų "visatoje" ir lauksime tavęs spaudžiant mygtuką - "prisijungti"!
Welcome to Seoul, darling
Intro
Seulas - antgamtinio pasaulio sostinė mūsų puikiai pažįstamoje Žemėje. Čia, tarp paprastų mirtingųjų, jau nuo pat pasaulio egzistencijos pradžios, gyvena ir mutantai, dievo paliestieji angelai, prakeiktieji demonai ir daug daugiau, magija alsuojančių sutvėrimų. Galbūt būtent dėl to, kad šiame mieste vyrauja "rasių" įvairovė, čia mielai sutinkame visus - nesvarbu, kokios jie odos spalvos, ką myli savo širdimi ir kūnu. Kuo gali didžiuotis Seulas - tai tolerancija ir diskriminacijos neturėjimu. Jei per visą gyvenimą neradau tau tinkamos vietos po saule - sveikiname, ji visada buvo čia!
Update
2020
RUGS. 23
Pakeistas forumo stilius; pridėta nauja rasė - elfai; pakeistos taisyklės (plačiau apie tai skaitykite naujienų temoje).
Searching...
Seuliečiai ieško...

Bestukai
Mūsų geriausi draugai
under the sunLovely StarsheavenWho's the baddest witch in town?heavenunder the sun

Prakeiktieji

Go down

LEE SUN MI
LEE SUN MI
Prakeiktieji Wed May 02, 2018 10:04 pm

DEMONS


Ką apie juos girdėjome vaikystėje ir skaitėme knygose - tai buvo tiesa.
Demonai - tai nemirtingi padarai, kadaise jie buvo angelai, tačiau su laiku buvo ištremti iš rojaus ir dabar kiekvieną savo laisvą minutę paskiria tam, kad išlietų pykti ant žmonijos ir visų geresnių jos sutvėrimų (visgi tai, kaip labai pasaulio nekenčia demonas jau priklauso nuo jo paties). Pirmieji originalūs demonai (anksčiau buvę angelai, bet dabar nupuolę) yra bent dviejų milijonų metų senumo ir neturi konkrečios apsireiškimo Žemėje datos. Demonai neturi savyje nė dalelės žmogiškų genų, jie yra absoliučiai kitokie padarai, nepaisant savo išorinės išvaizdos.

Fiziniai požymiai

Šie, neįprasti sutvėrimai, pasitaiko įvairių formų ir tipų, bet visi, kurie nors kada yra su jais susidūrę, gali patikinti, kad retai demonai būna mieli ir lengvai pasiduodantys.
Dažnai demonai atrodo kaip paprasti žmonės, bet tuo pačiu turi ir demonišką pavidalą. Jų akys gali keisti savo spalvą, o ir pasitiako dažnai tai, kad demono išvaizda iš vis pilnai pasikeičia.
Demonams nėra sunku pajusti kitus antgamtinius padarus esančius netoli, tačiau ne taip gerai, kaip kad jaučia angelai.
Dažnai pasitaiko, kad demonai negali sukontroliuoti patys savęs.
Vienatvė - demonų draugė. Ne taip kaip didžioji dalis kitų padarų, demonai nemėgsta dirbti grupėse, jie nekuria savo genčių (nebent to labai reikia). Žmonės negali būti paverčiami demonais, tačiau su pastaraisiais jie dažnai turi artimus ryšius ir būtent to pasekoje gimsta negrynakraujai demonai pasižymintys menkesniais sugebėjimais.
Bene pagrindinis demonų tikslas yra savais veiksmai sieti blogį ir paniką pasaulyje. Jie yra patys charizmatiškiausi sutvėrimai, kurie moka manipuliuoti kitais. Demoniškos galios labai priklauso nuo paties demono turimų savybių ir nors visi demonai yra ganėtinai lygūs, jie gali būti skirtingai pažeidžiami. Demonai gali užsiiminėti zombių ar vaiduoklių prikėlimu, žaisti su mirusių kūnais.


Pros / Cons

Demonai savyje turi daug nepaprastų savybių ir per mus mažiau silpnybių.
Paprastais žodžiais tariant - jie yra nemirtingi. Demonai, net labiau nei vampyrai ar vilkolakiai, yra atsparūs ligoms ir mirčiai... Šie, paprastam sutvėrimui dažnai pasitaikantys veiksniai, demonus tiesiog aplenkia.
Nekromantija, draugavimas su mirusiais ir net jų laikinas prikėlimas yra lyg koks hobis, kuriuo užsiiminėja vienas kitas demonas, jei randa laiko tarp pragaro ugnies naudojimo ir žaidimo su savo jėgomis iššauktais pragaro šunimis. Žinoma, kaip ir didžioji antgamtinio pasaulio dalis, demonai turi neapsakomą fizinę jėgą, kurią naudoja visur, kur tik papuola, o ir teleportacija jiems nėra nepažįstama - didžioji dalis stipresnių demonų itin dažnai ją naudoja šokinėdami ne tik tarp skirtingų Žemės vietų, bet ir tarp pasaulių.
Ir visgi, nors demonų sužeidimai itin greitai užsitraukia ir rodos, niekas negali jiems suduoti rimto smūgio, šie padarai prisibijo šventintų vietų - geriausia apsauga nuo demono yra pasislėpimas bažnyčioje ar kapinėse.
Bet kuris apsišvietęs demonas taip pat žino, kad dažnai juokingai skambantys šventi objektai, kaip pavyzdžiui šventintas vanduo, iš tiesų nėra juokingi ir gali neblogai juos sužaloti, tad šios būtybės vengia bet kokio kontakto su šventaisiais objektais.
Na ir žinoma - šventoji dangiškoji ugnis. Tai angelų išrastas ginklas prieš demonus. Jei nepasisekė nukirsti demono galvos su angelišku durklų, tai dangiškoji ugnis padarys sunkiausią darbą.


© HARDROCK

Back to top


Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum