Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

RezervacijosbyNA JAEMIN
Today at 1:49 am
Face-claimbyWANG YIREN
Yesterday at 10:43 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Yesterday at 9:16 pm
BFFbyLEE SUN MI
Sat Oct 17, 2020 4:34 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
We Need Them!byHWANG HYUNJIN
Thu Aug 06, 2020 6:40 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm
Jung Ilhoon (BtoB)byXU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 4:01 pm

 :: 

Vyrai

Jung Ilhoon (BtoB)
JUNG ILHOON
JUNG ILHOON
Sat Mar 31, 2018 11:08 am
♥️
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Mon Apr 09, 2018 11:08 am
SHE'S GONE // TEASER:
 
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Fri Apr 13, 2018 9:01 pm
evilhoonie // ALWAYS:
 

thatbiaslist // She's Gone:
 

thatbiaslist // She's Gone:
 

ddonggeun // She's Gone:
 

Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_p56ew7w3tL1x09r27o3_540
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 1:36 pm
Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_pblgowjpKG1rog2c1o1_250

ddonggeun:
 

ddonggeun:
 

ddonggeun // Beautiful Pain:
 

Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_pd6ytpdYoD1rog2c1o1_540
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 1:51 pm
Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_phqb3tFm2M1xjzajro2_400

ilhoonies // Beautiful Pain:
 

ddonggeun // Beautiful Pain:
 

melodue // Beautiful Pain:
 

silverlightairlines // Beautiful Pain:
 



Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_phuffuc6hb1x09r27o1_540
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 2:11 pm
Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_phax1zCayj1wiinspo1_400 Jung Ilhoon (BtoB) Tumblr_phax1zCayj1wiinspo2_400
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Nov 17, 2018 2:31 pm
ladymaysworld // cookies:
 

soft-slow-blue // cookies:
 

silverlightairlines // cookies:
 
XU JIAQI
XU JIAQI
Sat Nov 17, 2018 4:01 pm
melobeats // cookies:
 
Sponsored content
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: