RSS
RSS
Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

Seoul Arts University


Kitas tu:



under the sunLovely StarsheavenKim Jae Joong (JYJ/TVXQ) URSAQLEWho's the baddest witch in town?heavenunder the sun

 :: 

Vyrai

Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sat Mar 31, 2018 9:58 am
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sun Jun 24, 2018 8:23 pm
Sign:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Wed Sep 19, 2018 10:51 am
BNT photoshoot:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Oct 26, 2018 1:38 pm
LAVENDER:
 
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o2_500Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o1_500
JEON SO YEON
JEON SO YEON
Mon Oct 29, 2018 11:42 am
j-miki:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Thu Feb 14, 2019 3:22 pm
xx:
 
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Thu Mar 07, 2019 10:07 am
xxx:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Mon Apr 08, 2019 10:54 am
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Tue Apr 09, 2019 9:34 am
<3:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Feb 28, 2020 9:02 am
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Feb 28, 2020 9:11 am
:hearts::
 
YUNHO
YUNHO
Tue Apr 21, 2020 10:06 am
;;;:
 
YUNHO
YUNHO
Tue Apr 21, 2020 10:16 am
<3:
 
YUNHO
YUNHO
Tue Apr 21, 2020 10:26 am
<3:
 
Sponsored content
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: