Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

Face-claimbyMADISON BEER
Fri 26 Feb - 15:38
RezervacijosbyBAE JINYOUNG
Wed 27 Jan - 17:09
Mark TuanbyMARK TUAN
Thu 14 Jan - 21:24
We Need Them!byKIM JI WON
Thu 14 Jan - 19:26
BFFbyKIM JAEJOONG
Wed 6 Jan - 11:17
Atiduodamos PaskyrosbyHWANG EUNBI
Fri 18 Dec - 19:32
Svečių KnygabyGuest Sun 13 Dec - 14:14
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri 25 Sep - 8:27
ElvesbyLEE SUN MI
Thu 24 Sep - 20:05
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed 23 Sep - 16:49
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue 21 Apr - 10:26
Wu Yi FanbyGuest Sat 13 Jul - 20:54
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun 18 Nov - 13:29
Jung Ilhoon (BtoB)byXU JIAQI
Sat 17 Nov - 16:01
Nakamoto Yuta (NCT)byHEO GAYOON
Sat 17 Nov - 13:59
Magic worldsbyHEO GAYOON
Fri 31 Aug - 16:52

 :: 

Vyrai

Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sat 31 Mar - 9:58
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sun 24 Jun - 20:23
Sign:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Wed 19 Sep - 10:51
BNT photoshoot:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri 26 Oct - 13:38
LAVENDER:
 
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o2_500Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o1_500
LEE SIYEON
LEE SIYEON
Mon 29 Oct - 11:42
j-miki:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Thu 14 Feb - 15:22
xx:
 
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Thu 7 Mar - 10:07
xxx:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Mon 8 Apr - 10:54
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Tue 9 Apr - 9:34
<3:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri 28 Feb - 9:02
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri 28 Feb - 9:11
:hearts::
 
Svečias
Anonymous
Tue 21 Apr - 10:06
;;;:
 
Svečias
Anonymous
Tue 21 Apr - 10:16
<3:
 
Svečias
Anonymous
Tue 21 Apr - 10:26
<3:
 
Sponsored content
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: