Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.



 
Kitas tu:



Paskutinės temos

Face-claimbyJUNG SUNGCHAN
Yesterday at 6:50 pm
We Need Them!byCHOI TAEYANG
Mon Nov 23, 2020 10:29 am
RezervacijosbyJUNG ILHOON
Sat Nov 21, 2020 12:55 am
BFFbyYOON JEONG HAN
Sun Nov 08, 2020 6:00 pm
Mark TuanbyMARK TUAN
Fri Nov 06, 2020 1:29 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Fri Oct 30, 2020 9:16 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm

 :: 

Vyrai

Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sat Mar 31, 2018 9:58 am
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sun Jun 24, 2018 8:23 pm
Sign:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Wed Sep 19, 2018 10:51 am
BNT photoshoot:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Oct 26, 2018 1:38 pm
LAVENDER:
 
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o2_500Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tumblr_ph69n8IhKt1qeoyr0o1_500
WU YI FAN
WU YI FAN
Mon Oct 29, 2018 11:42 am
j-miki:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Thu Feb 14, 2019 3:22 pm
xx:
 
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Thu Mar 07, 2019 10:07 am
xxx:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Mon Apr 08, 2019 10:54 am
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Tue Apr 09, 2019 9:34 am
<3:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Feb 28, 2020 9:02 am
✪:
 
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Fri Feb 28, 2020 9:11 am
:hearts::
 
Svečias
Anonymous
Tue Apr 21, 2020 10:06 am
;;;:
 
Svečias
Anonymous
Tue Apr 21, 2020 10:16 am
<3:
 
Svečias
Anonymous
Tue Apr 21, 2020 10:26 am
<3:
 
Sponsored content
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: