RSS
RSS
Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

Seoul Arts University

Kitas tu:

under the sunLovely StarsheavenWho's the baddest witch in town?heavenunder the sun

Post new topicReply to topic
Svečių Knyga
Go to page : 1, 2, 3  Next
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Wed Feb 21, 2018 5:08 pm
Jei kažkas neduoda ramybės, kyla klausimų ar šiaip, nežinai kaip pas mus susigaudyti - nebijok ir pasisakyk čia. Būtinai pasistengsim tau padėti.
Newone
Anonymous
Mon Jun 25, 2018 9:11 pm
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, galbūt kam nors ko reikia, kokio veikėjo, arba galėtumėt kokių veidų pasiūlyti? ^^ Bandžiau žiūrėti jūsų paieškų temoje, bet dauguma paieškų išbrauktos, arba vis tiek jau ieškomi asmenys atsiradę :o
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Mon Jun 25, 2018 11:11 pm
Uh, net nežinau... :D Vaikinai visad laukiami pas mus tiek merginų tiek vaikinų xD
aš su viena veikėja ieškau sielos dvynės/geriausios draugės... jeigu matei, siūliau Vivi, Heejin iš Loonos veidus, bet veidas ne tiek svarbu ^^
O iš tiesiog veidų, kas domintų labiau? Vyresni/jaunesni, vaikinai ar merginos? :)
Newone
Anonymous
Mon Jun 25, 2018 11:43 pm
Ah, mačiau ;D
Hm, iš tiesų nėra labai skirtumo koks amžius, kaip ir lytis ne... Bet gal vis dėl iš vaikinų ką nors imsiu, kad supratau, kaip jau ir visur, paklausa didesnė čia jų :D
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Tue Jun 26, 2018 12:15 am
Na tuomet ką aš galiu pavardint... : Kang Daniel/ Kim Jungwoo/ Yang Ki Yong/ Lee Jeno/ Kang Dongho (Baekho)/ Ong Seung Woo/ Kim Mingyu/ Park Seo Joon/ Babylon/ Seo Kang Joon/ Lee Kikwang/ Yoon Doojoon/ išsekau :DDD
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Tue Jun 26, 2018 9:57 am
Aš kiek trumpesnį sąrašą iš savo pusės taip pat galių pateikti... ką norėčiau pamatyti... pamylėti :D

Jung Yunho/ Jang Hyunseung/ Harry Shum Jr./ Lee Donghae :D
Newone
Anonymous
Tue Jun 26, 2018 11:07 pm
Hm, man atrodo apsiprendžiau, ačiū labai už pagalbą ^^
VS wutwut
Anonymous
Fri Jul 06, 2018 11:52 pm
Sveiki,
norėčiau užsiregistruoti, bet niekaip neišsirenku tarp Hwasa ir CL... Heeelp~
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sat Jul 07, 2018 12:12 am
Hey!
Net nežinau... Galbūt vis dėl to Hwasa? ;o
SONG MINHO
SONG MINHO
Sat Jul 07, 2018 12:12 am
Manau, kad abi jos čia puikiai įsipaišys ;)
KWON HYUNBIN
KWON HYUNBIN
Thu Aug 02, 2018 6:27 pm
Bobby, Mark Tuan, Hoyeon Jung, Jun, Taeil (Block B), Sanggyun ar Jungwoo (NCT)? galbut kam nors reikia seimos nario, nes dar nesugalvojau koki veikeja darysiu:D
LEE MIJOO
LEE MIJOO
Thu Aug 02, 2018 6:50 pm
Yoona mielai turėtų broliuką Marką manau
:DDD
Taeil would be nice too
if u get Jungwoo, I would be dead from happiness :DDDD
KIM YENA
KIM YENA
Thu Aug 02, 2018 7:37 pm
bobby <3
LEE TAEMIN
LEE TAEMIN
Thu Aug 02, 2018 7:39 pm
LEE DONG WOOK wrote:
bobby <3
SHIN WON HO
SHIN WON HO
Thu Aug 02, 2018 7:41 pm
Aš visom už Bobby arba Taeil. O Markutį irgi visai mielai kaip brolį priglausčiau ;>
idk
Anonymous
Sun Sep 09, 2018 10:36 pm
Sveiki! Aš čia su tokiu klausimu, rodos, susikūriau anketą, bet prie jos neleidžia prisijungti, o kuriant naują sako, kad vartotojo vardas jau yra užimtas. Ką tokiu atveju daryti? <3
HEO GAYOON
HEO GAYOON
Sun Sep 09, 2018 10:45 pm
Labas! Negavai aktyvavimo laiško į el. paštą? ;o
Ten turėtum gaut nuorodą ir aktyvuot acc :)
itsnotbritney
Anonymous
Mon Oct 29, 2018 12:10 am
sveiki :))) forumai man nėra naujas dalykas, bet va jūsų claimai...:D gal pasiūlytumėte kažką tinkančio bad ass vyriškam veikėjui? amžius nėra svarbus, svarbiausia, kad grafikos būtų :)))
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Mon Oct 29, 2018 12:33 am
Labas! Na mes mylime visus, nebūtinai asian veidelius :oo
Kaip supratau tu klausi būtent asian veido pasiūlymų? Iš to galiu pasiūlyt Jung Ji Hoon; Hong Jonghyun; So Ji Sub; Ji Chang Wook; Seo In Guk; Choi Siwon; Yoon Doojoon; Lee Soo Hyuk; Cha Eunwoo; Jung Jaehyun;
KIM JONGDAE
KIM JONGDAE
Mon Oct 29, 2018 12:34 am
itsnotbritney wrote:
sveiki :))) forumai man nėra naujas dalykas, bet va jūsų claimai...:D gal pasiūlytumėte kažką tinkančio bad ass vyriškam veikėjui? amžius nėra svarbus, svarbiausia, kad grafikos būtų :)))

hello! ^^ aš dar prisidėsiu tuo, kad siūlau pasižvalgyt čia, gal kas patrauks akį ir nebus užimtas. ;>
https://kpopfcs.tumblr.com/directory
http://mapleofrph.tumblr.com/kpopfcs
Sponsored content
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next