LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:Latest topics
Face ClaimYesterday at 11:03 amBAE JINYOUNG
RezervacijosMon Apr 06, 2020 9:35 pmPARK SEO JOON
BFFMon Apr 06, 2020 10:10 amKIM JAEJOONG
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)Fri Feb 28, 2020 9:11 amKIM JAEJOONG
Jeonghan (Seventeen)Fri Feb 14, 2020 2:44 pmYOON JEONG HAN
FRIENDSWed Feb 05, 2020 3:40 pmLEE SUN MI
Svečių KnygaTue Jan 28, 2020 4:33 pmLEE JUYEON
Atiduodamos PaskyrosFri Jan 10, 2020 6:46 pmHEO GAYOON
We Need Them!Thu Dec 12, 2019 4:10 pmLEE JENO
Wu Yi FanSat Jul 13, 2019 8:54 pmGuest
Yook Sungjae (BTOB)Sun Nov 18, 2018 1:29 pmXU JIAQI
Jung Ilhoon (BtoB)Sat Nov 17, 2018 4:01 pmXU JIAQI
Kim Jong Hyun [JR] (NU'EST)Sat Nov 17, 2018 3:36 pmXU JIAQI
Nakamoto Yuta (NCT)Sat Nov 17, 2018 1:59 pmHEO GAYOON
BFF
Seoul서울Sveiki atvykę į Seulą, antgamtinio pasaulio sostinę mūsų puikiai pažįstamoje Žemėje.Čia, tarp paprastų mirtingųjų, jau nuo pat pasaulio egzistencijos, gyvena ir mutantai, dievo paliestieji angelai, prakeiktieji demonai ir daug daugiau, magija alsuojančių sutvėrimų. Galbūt būtent dėl to, kad šiame mieste vyrauja "rasių" įvairovė, čia mielai sutinkame visus - nesvarbu, kokios jie odos spalvos, ką jie myli savo širdimi ir kūnu. Kuo gali didžiuotis Seulas - tai tolerancija ir diskriminacijos neturėjimu. Jei per visą gyvenimą neradai sau tinkamos vietos po saule - sveikiname, ji visada buvo čia!
02/28

Forume įsivyravo pavasaris. Pakeistas stilius.
00/00...
00/00...
Skelbimų lenta
Kim Hyun'a ieško artimo asmens/mylimojo, galinčio galutinai padėti jai pamiršti praeitį, to, kuris išmokytų ją vėl mylėti ir džiaugtis gyvenimu. Gyvenimo istorijas galim tikrai pasiderinti <3
Paskutinės Temos

Go down
LEE SUN MI
LEE SUN MI
Pranešimai
Taškai
Galia 1
Galia 2
Orientacija
Statusas
Amžius

Taisyklės Empty Taisyklės {on Tue May 16, 2017 3:38 pm}


Taisyklės


I'll tell you a story before it tells itself


   

 • Pasisakymas face-claim temoje yra būtinas, kad galėtum išlaikyti savo pasirinktą veikėjo veidą.
 • Lankomumas forume yra itin svarbus, tad jei kur iškeliausi - būtinai informuok tam skirtoje temoje. Nesilankymas 10 dienų neinformavus leidžia atlaisvinti naudojamą veidą arba pašalinti paskyrą.
 • Aktyvumas - jei tu pas mus, vadinasi turi savo kasdienybėje kelias laisvas minutes ir gali jas skirti role play veiksmui. Rašymas flood'o kategorijose neužskaitomas kaip aktyvumas.
 • Nepasireiškimas role play veikloje 3 paras yra lygus neaktyvumui (neaktyvumas atleidžiamas tuo atveju, jei administracija buvo informuota apie negalėjimą prisijungti).
 • Visų narių prašom susikurti veikėjo biografijas kiek galima greičiau, kadangi būtent jose atsispindi ne tik veikėjo charakteris ar gyvenimo istorija, bet ir kokiai rasei jis priklauso. Kitaip sakant: nebus bio - nebus spalvoto vardo. Biografijos gali būti rašomos anglų kalba.
  Papildomos paskyros:
 • Veikėjų skaičius vienam žmogui forume yra neribojamas.
 • Visos paskyros būtinai turi būti aktyvios.
 • Jei asmuo yra gavęs įspėjimą už neaktyvumą (arba jei jo paskyra už tai buvo panaikinta) - jis praranda teisę turėti daugiau paskyrų nenustatytam laikotarpiui.
 • 2-oji paskyra - kad būtų galima gauti antrą paskyrą, žmogus turi turi 200 pranešimų (bet kokios paskirties) ir tuo pačiu bent 50 galios stiprumo taškų. Tik atitikdamas šias sąlygas jis galės susikurti antrą paskyrą.
  Papildomos paskyros: norint turėti daugiau paskyrų, reikia žinoti, kad jos yra mokamos - už jas atsiskaitome galios stiprumo taškais (mokėjimo formulė: 400 x jau turimų paskyrų skaičius). Prieš susikuriant naują paskyrą yra būtina apie tai informuoti visus forumo administratorius, kad nekiltų nesusipratimų.
 • Personažų avatarų dydis tik 200x320.
 • Reklama pm srityje yra draudžiama. Norėdamas pasireklamuoti - pasisakyk atitinkamoje temoje.

  TAISYKLĖS VEIKĖJAMS

 • Kad būtų priskirtas tinkamai rasei, veikėjas turi ją nurodyti savo biografijoje ir pasisakyti rasių priskyrimo temoje.
 • Kiekvienas veikėjas gali turėti du išskirtinius sugebėjimus, kuriuos jis gali įsigyti "galių parduotuvėje" už surinktus aktyvumo/galios stiprumo taškus.
 • Visi, norintys ir galintys turėti specialius sugebėjimus turi pasisakyti "galių parduotuvėje" kitaip gebėjimas jiems nebus priskirtas.
 • Vienu metu role play veiksmą galima atlikti neribojamame skaičiuje vietų - svarbu, kad po visko save susirinktumėt ir nepaliktumėt nebaigtų veiksmų.
 • Nesimaišykit kitiems po kojomis, kitaip sakant - susilaikykit nuo role play veiksmo ten, kur jau vyksta kitų žmonių veiksmas, jei į jį niekas jūsų nepakvietė.

  S.A.U valdyba pasilieka teisę keisti, šalinti ir pridėti taisykles priklausomai nuo besiklostančių aplinkybių!

  Taisyklių pažeidimas atsilieps pašalinimu arba įspėjimu.


   

2019 SeoulBecause if the mood is good, I'm okay
If I'm criticized until I cruble to dust, I'm okay

What's the point of saying this?

   
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum