Seoul Arts University
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių. 
Kitas tu:Paskutinės temos

Face-claimbyJUNG SUNGCHAN
Yesterday at 6:50 pm
We Need Them!byCHOI TAEYANG
Mon Nov 23, 2020 10:29 am
RezervacijosbyJUNG ILHOON
Sat Nov 21, 2020 12:55 am
BFFbyYOON JEONG HAN
Sun Nov 08, 2020 6:00 pm
Mark TuanbyMARK TUAN
Fri Nov 06, 2020 1:29 pm
Svečių KnygabyHUANG RENJUN
Fri Oct 30, 2020 9:16 pm
SifonaibyBAE JINYOUNG
Fri Sep 25, 2020 8:27 am
ElvesbyLEE SUN MI
Thu Sep 24, 2020 8:05 pm
FRIENDSbyLEE SUN MI
Wed Sep 23, 2020 4:49 pm
Atiduodamos PaskyrosbyLILA YOUNG
Thu Jul 16, 2020 3:11 pm
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ)byGuest Tue Apr 21, 2020 10:26 am
Jeonghan (Seventeen)byYOON JEONG HAN
Fri Feb 14, 2020 2:44 pm
Wu Yi FanbyGuest Sat Jul 13, 2019 8:54 pm
Yook Sungjae (BTOB)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:29 pm
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B)byXU JIAQI
Sun Nov 18, 2018 1:23 pm

Taisyklės
LEE SUN MI
LEE SUN MI
Tue May 16, 2017 3:38 pm
TAISYKLĖS


 • Pasisakymas face-claim temoje yra būtinas, kad galėtum išlaikyti savo pasirinktą veikėjo veidą.
 • Lankomumas forume yra itin svarbus, tad jei kur iškeliausi - būtinai informuok tam skirtoje temoje. Nesilankymas 10 dienų neinformavus leidžia atlaisvinti naudojamą veidą arba pašalinti paskyrą.
 • Aktyvumas - jei tu pas mus, vadinasi turi savo kasdienybėje kelias laisvas minutes ir gali jas skirti role play veiksmui. Rašymas flood'o kategorijose neužskaitomas kaip aktyvumas.
 • Nepasireiškimas role play veikloje 3 paras yra lygus neaktyvumui (neaktyvumas atleidžiamas tuo atveju, jei administracija buvo informuota apie negalėjimą prisijungti).
 • Visų narių prašom susikurti veikėjo biografijas kiek galima greičiau, kadangi būtent jose atsispindi ne tik veikėjo charakteris ar gyvenimo istorija, bet ir kokiai rasei jis priklauso. Kitaip sakant: nebus bio - nebus spalvoto vardo. Biografijos gali būti rašomos anglų kalba.
  Papildomos paskyros:
 • Veikėjų skaičius vienam žmogui forume yra neribojamas.
 • Visos paskyros būtinai turi būti aktyvios.
 • Jei asmuo yra gavęs įspėjimą už neaktyvumą (arba jei jo paskyra už tai buvo panaikinta) - jis praranda teisę turėti daugiau paskyrų nenustatytam laikotarpiui.
 • 2-oji paskyra - kad būtų galima gauti antrą paskyrą, žmogus turi turi 200 pranešimų (bet kokios paskirties) ir tuo pačiu bent 50 galios stiprumo taškų. Tik atitikdamas šias sąlygas jis galės susikurti antrą paskyrą.
  Papildomos paskyros: norint turėti daugiau paskyrų, reikia žinoti, kad jos yra mokamos - už jas atsiskaitome galios stiprumo taškais (mokėjimo formulė: 400 x jau turimų paskyrų skaičius). Prieš susikuriant naują paskyrą yra būtina apie tai informuoti visus forumo administratorius, kad nekiltų nesusipratimų.
 • Personažų avatarų dydis tik 200x320.
 • Reklama pm srityje yra draudžiama. Norėdamas pasireklamuoti - pasisakyk atitinkamoje temoje.

  TAISYKLĖS VEIKĖJAMS

 • Kad būtų priskirtas tinkamai rasei, veikėjas turi ją nurodyti savo biografijoje ir pasisakyti rasių priskyrimo temoje.
 • Kiekvienas veikėjas gali turėti du išskirtinius sugebėjimus, kuriuos jis gali įsigyti "galių parduotuvėje" už surinktus aktyvumo/galios stiprumo taškus.
 • Visi, norintys ir galintys turėti specialius sugebėjimus turi pasisakyti "galių parduotuvėje" kitaip gebėjimas jiems nebus priskirtas.
 • Vienu metu role play veiksmą galima atlikti neribojamame skaičiuje vietų - svarbu, kad po visko save susirinktumėt ir nepaliktumėt nebaigtų veiksmų.
 • Nesimaišykit kitiems po kojomis, kitaip sakant - susilaikykit nuo role play veiksmo ten, kur jau vyksta kitų žmonių veiksmas, jei į jį niekas jūsų nepakvietė.

  S.A.U valdyba pasilieka teisę keisti, šalinti ir pridėti taisykles priklausomai nuo besiklostančių aplinkybių!

  Taisyklių pažeidimas atsilieps pašalinimu arba įspėjimu.


Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: