1. RulesOnce Upon a Time in Asia :: Information
 
LEE SUN MI
# 1. RulesTue May 16, 2017 3:38 pm


Rules

What's important to know


 1. Face-claim. Norint išlaikyti savo turimą veidą, būtina pasisakyti "face-claim" temoje. Čia galėsite peržiūrėti jau užimtus veidu, įsitikinti, kad jūsų norimas veidas tikrai dar nenaudojamas. Taip pat šioje temoje galite atlikti veido rezervacijas .

 2. Lankomumas. Visi puikiai suprantame, kad žmonės turi asmeninius ir realius gyvenimus, todėl tikrai neprašysime jūsų forume praleisti 24 valandas kiekvieną dieną, tačiau norime paprašyti, jei negalėsite pasirodyti bent 14 dienų, apie tai informuoti "nebūsiu" temoje, kad netyčia jūsų nepašalintumėme iš forumo..

 3. Aktyvumas. Jei tu pas mus, vadinasi, turi savo kasdienybėje kelias laisvas minutes ir gali jas skirti role play veiksmui. Rašymas flood'o kategorijose neužskaitomas kaip aktyvumas (juk ne diskusijoms šis forumas skirtas). Ačiū už supratingumą.

 4. Veikėjų biografijos. Visų naujai užsiregistravusių prašome susikurti veikėjo biografiją kiek galima greičiau. Be biografijos - negalėsime jūsų "nuspalvoti" ir priskirti atitinkamai grupei.

 5. Papildomos paskyros. Veikėjų paskyros forume esančiam asmeniui nėra ribojamos, tačiau prašome visas paskyras laikyti aktyviomis.
  2-oji paskyra - kad būtų galima gauti antrą paskyrą, veikėjo paskyra turi turi 200 pranešimų (bet kokios paskirties) ir tuo pačiu bent 50 galios stiprumo taškų.
  Papildomos paskyros - norint turėti daugiau nei 2 paskyras, reikia žinoti, kad jos yra "mokamos" - už jas atsiskaitome galios stiprumo taškais (mokėjimo formulė: 400 x jau turimų paskyrų skaičius). Prieš susikuriant naują paskyrą yra būtina apie tai informuoti visus forumo administratorius, kad nekiltų nesusipratimų.

 6. Avatarai. Šiame forume naudojame 200x320 dydžio avatarus, tad prašome tilti į šiuos rėmelius.

 7. Reklama. Privačių žinučių zonoje reklamuoti savo ar kitus forumus yra draudžiama. Norint pasireklamuoti - prašome pasisakyti "keitykloje".

 8. S.A.U valdyba pasilieka teisę keisti, šalinti ir pridėti taisykles priklausomai nuo besiklostančių aplinkybių!

  Taisyklių pažeidimas atsilieps pašalinimu arba įspėjimu.

LEE SUN MI
Profilis

LEE SUN MI
# Re: 1. RulesSat Apr 03, 2021 11:19 am


Character rules

How to become a pro


 1. Rasės priskirimas. Kad būtų priskirtas tinkamai rasei, veikėjas turi ją nurodyti savo biografijoje ir, kad greičiau būtų atliktas nuspalvojimas, pasisakyti rasių priskyrimo temoje.

 2. Sugebėjimai. Kiekvienas veikėjas gali turėti du išskirtinius gebėjimus, kuriuos galima sigyti "galių parduotuvėje" už surinktus aktyvumo/galios stiprumo taškus.

 3. RPG veikla. Vienu metu role play veiksmą galima atlikti neribojamame skaičiuje vietų - svarbu, kad po visko save susirinktumėte ir nepaliktumėte nebaigtų veiksmų. Jei susitikimas baigėsi ne taip, kaip buvote planavę (jūsų kolega dingo/išsitrynė), prašome parašyti paskutinio pranešimo apačioje (ar naujame pranešime) - RPG BAIGTAS.

 4. RPG susibūrimai.Nesimaišykime vieni kitiems po kojomis, kitaip sakant - susilaikykim nuo role play veiksmo ten, kur jau vyksta kitų žmonių veiksmas, jei į jį niekas nepakvietė.

 5. Kitų (ne savo) veikėjų valdymas Maloniai jūsų prašome nebūti aiškiaregiais Dievais ir nerašyti kaip jaučiasi, ką galvoja, kaip kūliais po jūsų smūgio susisuka kitas personažas, jeigu jis nesuteikė jums tokios teisės. Ne visiems patinka būti traukomiems už virvučių, ad būkime šioje vietoje supratingi.

 6. S.A.U valdyba pasilieka teisę keisti, šalinti ir pridėti taisykles priklausomai nuo besiklostančių aplinkybių!

  Taisyklių pažeidimas atsilieps pašalinimu arba įspėjimu.

LEE SUN MI
Profilis

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
UpDown