LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

If you could read my mind, you would be in tears

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Sat Jul 16, 2016 12:06 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...
You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.


Sat Jul 16, 2016 12:47 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.02.17

Taigi... Su Monika pasižiūrėjom SOWK...
Per pirmą filmo valandą susigraudinau/apsiverkiau 6 kartus, o per paskutines penkiolika minučių negalėjau nustoti verkti, kūkčiojau, stigo oro ir dabar achujenai skauda galvą... Nepamenu kada taip isteriškai verkiau dėl suknisto filmo... Ta prasme čia net ne Yifan'as kaltas buvo, visas tas storyline'as verčia tave klauptis ant kelių ir melsti pasigailėjimo. Jaučiuosi morališkai išprievartauta. Noriu kažką Yifan'ą apsikabinti ir verkti visą likusią naktį... Mano gyvenimas pasikeitė po šito filmo, aš niekada nebežiūrėsiu į meilę, kaip anksčiau... Fuck... Aš niekada nebežiūrėsiu į Yifan, taip kaip anksčiau... Aš nebežinau kur dėtis, ką daryti... kaip UŽMIGTI?
EINU PARŪKYTI...


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:48 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.02.20

Ach ir ką čia dabar pasakyti? Monic atpasakoja visus mūsų nuotykius, todėl kalbėti apie tą patį kitais žodžiais nesinori. Kas pas mane naujo? Na visų pirma, beprotiškai džiaugiuosi, kad mano mažylė grįžo į namus, nors šalta vakarais ją vedžioti, bet taip malonu, kai vos grįžusią namo, net inkšdama iš laimės pasitinka, kai vis ateina su savo kamuoliuku, prašydama dėmesio. Pasiilgau viso šito, taaaip labai, kad dabar negaliu ja atsidžiaugti!
Toliau, mano moteris jau rytoj oficialiai bus pakrikštyta į mano šeimą. Laukiu nesulaukiu, tiek pabūti su senais ir pamiltais nariais, tiek susipažinti su naujais, tikiuosi, kad mūsų didelė šeima, dar praplatės ir gausim daug motyvuotų žmonių, su kuriais bus galima sugalvoti dar daugiau nuostabių projektų, renginių ir žinoma vakarėlių!
Šiandien nežinau, kas man darosi... Nors geras porą valandų malėmės su Monika po visus šilainius, ieškodamos savo kostiumo rytojui, bet visą laiką zyziau ir maniau, kad numirsiu... Kojos taip neneša. Noriu kristi į lovą ir nesijudinti iki rytojaus. Tiesiog noriu pailsėti, pasimėgauti geru filmu, skaniu gėrimu ir prisikaupti energijos rytojui, nes būnant su ESN familija, jos tikrai reikia. Jeigu nepadauginsiu, tai liksiu iki ryto, o tada mineralinio dušas bus visiems, kurie miegos :D
P.S. Monic pasiimk kvepalų, tų jau reikės, kad kai ką nuo veido ir galbūt kūno lengviau nusivalytum :D


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:50 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.02.22

Na ką, dar vienas ESN balius užskaitytas! Tik šį kartą buvo dar linksmiau, nes jau tarp senų veidų, įsimaišė ir naujų, o dar ir žvitri blondinė aplink mane visą vakarą ratus suko, na bent jau iki tol, kol susiradom pakaitalus. Juk ir mums reikia vienai nuo kitos pasiilsėti. Tarėmės, planavomės susitikti savo dvigulėje lovytėje, bet nei viena joje nemiegojom. Gerai bent tiek, kad vienam kambarį atsikėlėm, nereikėjo eiti ieškoti ir kiekvieno į antklodę susisukusio tikrinti.
Čia ko gero nėra simbolių limito, bet tam, kad papasakoti viską, kas buvo manau toks atsirastų... Iš tiesų per vieną naktį nutiko tiek daug... Pradedant nerealiomis krikštynomis, kur reikėjo ir po makaronus ESN proto ieškoti ir mūsų mylimą Vytuką savo soste surasti ir nutellos, itin skaniai pateiktos paragauti. Žinoma mes nebūtume mes, jeigu vakaro gale ta nutela neatsirastų ant žmonių veidų, plaukų ir rūbų... O aš dar su savo vyru įsiruošiau ir paženklinti porą per anksti į sapnų pasaulį nukeliavusių. Iš tiesų, prisijuokiau iki ašarų, prisigėriau iki linksmumo ir šiandien pakankamai gyva jaučiuosi, tik skauda kiekvieną kūno raumenį... net liežuvį...
Na didžiąją savo laiko dalį ir praleido su žaviąja blondine ir savo vyruku, su kuriuo per pusantrų metų pirmą kartą lova dalinausi, na jeigu neskaitysim palapinės. Sakyčiau progresuojam po truputį, bet kartu ir bijau prisidirbti aš su juo, nes kiekvieną kartą žmonių minioj jis akimis ieško manęs ir kalba tokius dalykus, nuo kurių šiurpai per nugarą laksto. Na... o ko gero vienas iš linksmesnių įvykių... kol Hyuna Yifan'ui forume kelnes plėšo, žmonės kalba, kad mano vyruko kelnės plyšo su mano pagalba. Na bet ko neatsimenu, to juk nebuvo, ar ne? Juokas juokais, bet to kas buvo vakar naktį pamiršti neįmanoma... nuostabūs žmonės, puiki nuotaika, superinė muzika, daug šokių, tiek aikštelėje, tiek ant stulpo, ant kurio sulipom 6 ir sukomės tol, kol visi išvirtom vienas ant kitų ir ne vieną kartą, o kokius 15... aš įtariu, kad būtent šio proceso metu mano vyruko kelnės ir nusprendė pasiduoti... žinoma, daug juoko, daug girtų žmonių, kurie pridarė pačių smagiausių nesąmonių ir sakyčiau visai superinis oras...
Antradienį pirmasis susirinkimas su šauniuoju ir naujuoju kolektyvu, jaučiu dar tada visi įspūdžiais dalinsis, o aš einu pamaitinsiu savo unicornišką prigimtį, nes kol normalūs žmonės perkasi Vytauto ant pachmielo, aš nusipirkau Skittles...

Sveika atvykus į ESN šeimą, širdele! <3
Spoiler:
 


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:52 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.02.25

Šiomis dienomis pati savęs nesuprantu...
Vakar diena buvo visai normali, atsėdėjau abidvi paskaitas, nors pirmoji buvo tokia nuobodi, kad paskui ant pačio galo pabėgau, kad galėčiau su Monika susitikti ir paspoksoti į pusnuogį Yifan. Net tai, kažkokios keistos nuotaikos nepataisė.
Apsiėmiau koordinuoti pirmąjį renginį, per kokius metus laiko ir nors turiu dar kokias tris savaites viskam, žinau, kad negalėsiu ramiai miegoti, kol viskas nepraeis. Po susirinkimo kažkaip atsiradom bare ir buvo tikrai smagu, kol neatsirado vyrų. Rimtai, imsiu tuoj tų padarų nekesti. Monika su vienu realybėj ten burkavosi, su kitu per telefoną, o aš sėdėjau priešais savo vyrą ir galvojau, kaip aš jam mielai galvą nuo pečių nuimčiau, bet nieko... pabandė įvaryti man gruzo savo elgesiu, tai lyg pats likimas man atsiuntė vaikiną, su kuriuo kažkada kažką bandžiau, tai gavo atgal dvigubai. Jeigu gražiuoju su tais vyrais neišeina ir jeigu mano prašymai yra praleidžiami pro ausis, tai reikia imtis drastiškų priemonių.
Šiandien šiaip ne taip atsikėliau į 9 valandos paskaitą, žinoma ne laiku... spėjau tik veidelį nusiplauti, pasidaryti kavos ir iš namų išbėgti. Žinoma, dar būtinai turėjau karšta kava gerklę nusideginti, nes suknisti autobusai stabdyti normaliai nemoka. Pirmą paskaitą dar šiaip ne taip pratempiau, kol wifi buvo, bet kai antros paskaitos metu jis visiškai atsisakė su manimi bendradarbiauti - pasidaviau. O kai pajutau, kad jau nebegaliu sukoncentruoti žvilgsnio, akys pačios merkiasi, o galva svyra žemyn, supratau, kad vos sulauksiu pertraukos reikės keliauti namo. Miego trūkumas žiaurus, bet abejoju ar sugebėsiu užmigti dieną. Einu dar trečią puodelį kavos pasidarysiu ir nuveiksiu kažką doro su savo gyvenimu, pavyzdžiui atsiversiu knygą, kuri jau apdulkėti baigia...
Tikiuosi, kad šis kvailas jausmas greitai mane paliks, nes dirbtinė šypsena man prie veido netinka.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:53 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.02.28

Kaip sakoma... kiekviena istorija turi dvi puses, tai vat tą kitą pusę aš jums ir siūlau. Taigi, pagaliau per visą savaitę galėjau pamiegoti ilgiau negu keturias valandas ir taip tuo džiaugiausi, kad ko gero tik 1 išsiritau iš lovos ir tada visą dieną paskyriau jums skirtų projektų darymui, tobulinimui ir žodžiu, viskam kas buvo likę padaryti, kad jūs turėtumėte gerą produktą prieš save, todėl prašau rodykit aktyvumą, nes kai aš supyksiu, tai tikrai blet kaip šauktinius prievolės atlikti sukviesiu!
Ta prasme, jeigu aš jums skambinu pusė valandos iki mūsų susitikimo, tai žinokit, kad užsiselfinau tiek, kad prapisau savo transportą ir noriu leisti jums žinoti, kad turėsite pašalti manęs laukdami. Nors Monika laukė vos kelias minutes, bet still... man neegzistuoja žmonių nustatytas laikas, aš tokia išskirtinė, kad savo laiką turiu, todėl neprikaišiokit, kad visada vėluoju. Iš tiesų, aš laaabai punktuali.
Gerai, kad visgi sugalvojom prieš klubą nueiti apšilti, nes vapšė kaip lopės ten būtume pasirodžiusios vos durims atsidarius. Na ką, apšilom, lietuje pamirkom ir mano raudonos lūpos pritraukė nemažai dėmesio. Taip, aš jau milijoną kartų girdėjau, kad tai man tinka, bet aš nemoku priimti komplimentų, todėl reikėtų saikingai vartoti savo šį ginklą.
Iš tiesų patenkinta, kad praradau savo nekaltybę... su Monika parankėje... pirmas mano matytas vyrų striptizo šou, buvo tikrai geras, tik sakyčiau, gal kiek per trumpas... nesijaučiau patenkinta iki galo. Ir ačiū Dievui, kad tai raganai nepavyko manęs įstumti į sceną, nes taip nagus būčiau suleidusi į tą dailų užpakaliuką, kad uch! Paskui buvo daug daug šokių, pagal muziką, kuri man nuoširdžiai jau pabodo. Negalėjau niekaip įsivažiuoti ir įsijudėti, visu šimtu procentų, bet žinomą Džem pub ištaisė šitą reikalą. Ten pirmas dalykas ir buvo - šokių aikštelės išbandymas. Buvo tikrai smagu, kol tas vokietukas buvo ir vis apdovanodavo savo meilia šypsena, ar švelniai kažką į ausį pasakydavo. Tikiuosiu, kad Jani pirma ant jo neužsilips, nes tada deja, bet tas vyras praras visą savo žavesį. Tokia jau aš... panaudotų man tiesiog nereikia. Žinoma, turėjo ir apygirtis lietuvis man parodyti dėmesį. Užteko vieno, netyčinio akių kontakto ir jis per akimirką prisistatė šalia... bandžiau mazintis, kaip tik išgalėjau, sakiau, kad esu įsipareigojusi savo žaviai blondinei draugei ir kad jeigu jau nori mane pašokdinti, teks atsiklausti jos. Žinoma aš tikėjausi, kad Monika, kaip visada, kai nori pareikšti į mane teises, griebs mane už užpakaliuko ir ners kur nors į žmones, bet tai, kokia lengva ranka ji mane atidavė į to plėšrūnų nagus, buvo baisu. Tas žmogelis iš pradžių išgyrė mane, nuo galvos iki kojų, o tada aš tiesiog tepiau slides, nes jau nebegalėjau klausytis to šūdmaliavimo. Apskritai, kuo man nepatinka tokios vietos, nes visi į kuriuos tu pasižiūri, mano turintys sutikimą tave liesti. Ne viena rankelė buvo numesta šalin aną vakarą, o va tu kuri norėčiau, kad būtų atsiradusi, glostė kažką kitą. Na čia mano laimė, kad vienintelis vaikinas, kuris mane sužavėjo iš kokio šimto kitų patinų, būtinai turėjo būti užimtas. Taip ir likau aš nieko nepešusi, nes net nuotaikos tam nebuvo, o mano batai mane tiesiog žudė.
Kelionė namo irgi be nuotykių neapsiėjo. Du labai linksmi vyrukai palaikė man kompaniją, kai mano moteris išvažiavo namo. Kaip vėliau paaiškėjo, abu yra įsipareigoję, o vienas dar ir vaiką turi, tai bobos taip jiems skambinėjo, kad telefonai regis būtų nusprogę, jeigu iš 30 karto, jie nebūtų atsiliepę. Tokį moralą teko abiems atklausyti, kad sėdėjau ir kikenau. Vienas iš viso pasakė, kad namų nebeturi ir prašė, kad nakčiai priglausčiau, na bet palinkėjau smarkiai nuo žmonelės į kuprą negauti. Visgi taip gerai, kai esi vieniša ir nereikia niekam ataskaitų atidavinėti. Nebent mamai, o ir tai su ja pašnekesys atrodo taip: -Kur esi? -Bare. -Kada grįši? -Kada norėsiu. Naktiniai limuzinai važiuoja. -Nelauksiu. -Nelauk.
Ta prasme, ant kiek ta moteris manimi pasitiki, tai yra nuostabu.
Nors vyrukai ir pasisiūlė sumokėti už mano taksi, kad tik saugiai grįžčiau namo (geručiai pasitaikė) bet aš atsisakiau ir sulaukusi savo naktinio limuzino, 5 ryto pajudėjau namo. Buvo žiauriai keista, nes jau senokai paryčiais grįžinėjau namo. Bet naktį užskaitau ir rytas nėra jau toks prastas, tik tinginukas vis šnabžda, kad šiandien nori pabūti namuose, bet ESN familija lauks mūsų su nukrautais vaišėmis stalais, todėl jaučiu apsilankysime šiandien ir Eurodinner'yje ir tikėkimės, kad chebra nenorės afterparčio padaryti, nes man stogelis pavažiuos...


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:54 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.03.04

Vakar dieną išgyvenau, nors ir apturėjau nemažai streso, bet vakaras bare, su mylima kompanija, nuėmė visą stresą. Mano katinėlis ir vėl, kaip žinodamas pasirodė, tai taip prisijuokavom, kad net pravirkau iš juoko. O tas kitas kelmas, taip grūzą gaudė, kad paskui jau net savo draugelę apsikabino, bandydamas žmonėms parodyti, kad nėra visiškai forever alone. Na bet taip jau būna, kad kai bandai ožiuotis prieš mane, pats ragus gauni. HYUNA reikėjo tau jo veidelį pamatyti, kai Kasparas pasisiūlė mane palydėti. Priceless!
Ai tiesa, dar davėm ne K-poperiams įvertinti mūsų vyrus, tai Jaejoong eilinį kartą buvo išvadintas moteriške, švelniai tariant, Lay buvo pakrikštytas simpatiška lesbiete, o Yifan lipo normaliausio etiketė. :D Prisijuokėm tą vakarą taip, kad pilvukus skaudėjo, nors man dar priedo ir šonus skauda, nes šiais laikais vyrai kutenimą supranta, kaip neturimų nagų suleidimą į šonus ir grubų minkymą, bet Dovydas ko gero šiandien šaliko nenusiėmė net ir į dušą eidamas... Jo motina mane prakeiks, kad taip jo sūnų žaloju... ai pala, taigi aš jo motina :D
Baisulingai pergyvenau dėl šiandienos, nes maniau, kad nieko nespėsiu, viskas kris iš rankų ir suprasiu, kad mano moteriški pečiai yra per silpni atlaikyti kažką daugiau, negu mano galvą, bet kažkaip pavyko. Ir anksti atsikelti ir susitarti dėl renginio, net padaryti darbą seminarui, su nekenčiama grupe žmonių, prisidėjau, kuo galėjau ir garantuoju, kad dar rytoj pristatinėti turėsiu. Mano iškalbos dovaną naudoja visi, kas tik netingi. O jau oras... kol grįžau namo, pavirtau į snieguolę, o paskutinius kelis šimtus metrų iki namų, ėjau vedina savo šeštojo jausmo, nes akiniai, net tik kad apsnigo, bet dar ir užrasojo bausiausiai.
O kad jau pabaigtume skambia ir džiugia nata, tai šiandien man ir Monikai - 5 mėnesiai! <3
Visiškai išprotėjau, nes net su savo vaikinais, taip nesureikšmindavau laiko praleisto kartu, o Monika jau porą savaičių man apie tai čiauškėjo, na ką kitą mėnesį jau pusmetis... oj baliavosim!
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nkov7eHMH01r0n17fo1_540
Užduotis mums, pasidaryti NORMALIAS 9 nuotraukas, kad nebūtų gėda žmonėms parodyti...


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:55 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.03.08

Mes turim pačius nuostabiausius vyrukus... net širdelę suspaudė pamačius!
You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:57 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.03.17

If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_n9758ucQai1thxhcyo1_500
Jeigu kur yra žmogus, kuris patiria daugiau streso, negu aš, šiuo metu, tai labai norėčiau jį pamatyti ir jam į akis pasižiūrėti. Sėdžiu ramiai, bet rankos dreba, o širdis nori iššokti iš krūtinės, kažko ir verkti norisi. Viskas griūna, viskas kas atrodė jau padaryta, pasirodo dar net nepadaryta... dėl penktadienio renginio aš beveik rami, bet dėl antradienio... jeigu Latvija ir Korėja atsisako, tai jaučiu teks atšaukti viską nafik, nes aš iš naujo tikrai neieškosiu žmonių, kuriems rankos nenukristų nuo keliolikos minučių prezentacijos...
Nesuprantu iki šiol, kodėl dirbu viena, kodėl viską užsikroviau ant savo pečių ir neprašau nieko pagalbos... gal dėlto, kad tikiu, jog trūks plyš padarysiu viską ir jeigu jau bus šūdas, tai bent jau žinosiu kas dėl to kaltas??? Ir kada aš po velnių nustosiu sau įrodinėti, kad galiu viską padaryti pati? Nežinau, taip trūksta kažkokio palaikymo ir pasakymo, kad viskas bus gerai, o ne užvertimo dar daugiau klausimų ir deadlinų priminimo...
Žinau, kad bus gerai, žinau, kad penktadienį šypsosiuosi skaisčiau negu saulė, kai viskas sukris į savas vietas, bet dabar tiesiog norisi mesti kompą į kitą kambario galą ir eiti paverkti, kol iš nuovargio užmigsiu... O dar rytoj kosminis kolis laukia... Pradėsiu mokytis apie 12h, jeigu ir toliau žmonės tokiu tempu man atsakinės į mano laiškus...
Ko gero tik kalbėjimas su kai kurias žmonėmis man padeda galutinai neišprotėti.
Peace!


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 12:58 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.03.18

Whaaaa! Jaučiu kažkas iš aukščiau mane myli, nors vakar ir buvo chujova diena ir laikiau sukandus dantis, kad tik neverkčiau, bet šiandien... šiandien buvo TOBULA diena!!!!
Nors ir iš pačio ryto turėjau kolį, kelionė iki jo neprailgo, nes su kursioke tiek prisijuokėm, kad net pasikartoti nepavyko. Juokėsi mergaitė iki ašarų, kai suskėliau, kad su mūsų išsilavinimu praktiką, kad ir Maximos informacijoj galim atlikti. Kolis praėjo geriau negu tikėjausi, tik po dviejų konspekto perskaitymų, o po jo skubėjau į Raudonos Nosies dieną. Ten irgi buvo beprotiškai smagu, prisifotkinom, surinkom daug pinigėlių ir nuostabiai praleidom laiką.
Grįžusi namo iš karto Tumblr radau kelis pranešimus, kad mano Lay ir vėl juodaplaukis, kiek apsikaifavusi dėl to fakto ir žinoma dėl to, kad jis mūvėjo tokį patį švarkelį kaip Yifan per savo filmo spaudos konferenciją, tiesiog sau mintyse pagalvojau: Can this day get any better?!
And you know what? It did!
Sulaukiau skambučio iš savo mylimos mergaitės, kurios nemačiau porą mėnesių ir išsiilgau iki negalėjimo, todėl net nedvejodama sutikau susitikti vos ji pasieks Kauną. Per tą laiką pamačiau ir pirmąjį EXO comeback teaserį su Kai, maniau, kad numirsiu iš laimės, bet dar kažkaip susivaldžiau...
O kai pagaliau susitikau su savo mergaite, maniau, kad iš laimės apsiverksiu, per porą valandų susipylėm 5 bokalus ir nors maniau, kad po to apsivemsiu, bet viskas buvo gerai :D Neatsimenu, kada buvau tokia girta ir laiminga, nes ta mergiotė neleidžia man elgtis kaip idiotei... vienai. Jeigu aš rėkauju, kad visus nužudysiu ir savo šliūchą draugę, kuri mane įskaudino labiausiai iš visų, už plaukų patampysiu, tai ir ji rėks kartu! Prisidarėm milijoną planų ir susitarėm susitikti kada tik ji turės sekančią išeiginę. O dar kai mano Ugnytė grįš iš Švedijos, jaučiu vasarą taip pisim per visus festivalius, kad paskui net bijosiu prisiminti kokių nesąmonių pridariau... nes būtent tokios yra moterys, kurias aš myliu.... PAČIOS GERIAUSIOS!!!! <3
MONIKA, jau pasiilgau tavęs!!!!You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:02 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.01

Ši diena buvo tikrai keistai gera, nors ir atsikėliau vėliau, negu reikėjo... (taip būna, kai nueinu po 4 ryto miegoti), bet viską spėjau, atsispausdinau savo mokslinį straipsniuką apie tapatumą populiariojoje kultūroje (what?!) ir su termosiuku iškeliavau iš namų.
Kažkaip taip smagu buvo tiesiog važiuoti autobusu, klausantis naujų EXO dainų, kai lietaus lašeliais bėgo per stiklą, o rankoje garavo karšta kavutė... Nusiteikiau itin gerai, o dar kai ir parūkiau, tai iš viso buvo vienu šokolado gabaliuku nuo orgazmo!
Visą pirmą paskaitą su kursioke prasijuokėm, nuolatos spazzindamos dėl EXO, aptarinėdamos kiekvieną mažiausią detalę ir juokdamosis vos ne iki ašarų, kai prisiminėm savo skype chatus prieš Overdose comeback'ą, kai iki 3-4 nakties laukdavo teaser photo ir stogelis jau buvo pavažiavęs taip, kad tokių scenarijų prikurdavom, jog iš jų neblogas rpg išeitų... (i'm crazy...)
O tada ėjom į kolį, kuriam nuoširdžiai nebuvau pasiruošusi, tiktais du kartus persiskaičiau klausimus, kurie GALI BŪTI kolyje... ir ką jūs manot? Jie visi jame buvo! Ir lyg to būtų maža, seniai tokį nuostabų grupinį darbą mačiau, kai paslėpdamos lapus, 6 merginos pasiėmėm tą patį variantą ir atsakymus iš vieno galo į kitą persiuntinėjom. Na jeigu gausiu mažiau negu 9, būsiu labai nusivylusi savimi.
Na, o ta proga, kad diena ėjosi puikiai ir kad jau seniai su ta mergaitė matėmės, nuėjom papietauti į savo mėgstamą sandwich bariuką ir ten irgi prisijuokėm, prisipliurpėm ir pilvelius prisikimšom kaip turi būti... O keliaudamos per centrą grynai šokom ir dainavom dainą, kuri iki šiol man iš galvos neišeina, tik aišku, aš dar kažkaip sugebėjau padaryti "marozišką" versiją iš jos, nes labai jau tingėjau kojas kilnoti, tai maniau, kad savo draugę jau teks už kojų namo tempti, nes kaip susirietė viduryje laisvės iš juoko, taip nė krust...
O dabar, kad jau taip smagiai praleidau dieną, reikia kibti prie darbo ir aprašyti reporterio darbo problemas Korėjiečių dramoje "Pinocchio"... Yep, because my studies are just THAT great... Rimtai, kartais pamąstau, kai turėsiu diplomą savo rankose... kur tada norėsiu stoti rimtai pasimokinti? :D
Paliekus jus su ta diena, kuri greičiausiai visą dieną dar mano galvoje skambės...


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:08 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.02

Whaaa, kartais pagalvoju, kad esu prasta draugė, nes pamirštu ir apleidžiu žmones, kurie man suteikia tiek daug džiaugsmo ir padaro mano gyvenimą geresniu ir laimingesniu... Bet tikri draugai supranta ir su žmogumi, su kuriuo jautiesi gerai, jausiesi taip pat gerai susitikus net ir po kelių savaičių ar mėnesių nesimatymo.
Vakar su Laura klykėm, juokėmės ir raitėmės, o šiandien jau ir verkėm iš juoko. Ji yra vienintelė, kuri mane kiekvieną kartą, kai mes susitinkam sugeba privesti prie juoko ašarų ir aš esu tokia jai dėkinga. Ir dar ta nuotrauka, kurią ji man padovanojo per Kalėdas... privalau įsirėminti šitą nesuvaidintą ir nuoširdžią akimirką!
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nm6vjzbMQn1r0n17fo5_540
Šiandien turėjom pusantros valandos tarpą nuo paskaitos iki seminaro ir sėdėdamos PMDF pirmojo aukšto lobyje, tiesiog klykėm visa gerkle, net pamiršdamos apie kitus žmones. Žiūrėjom pirmąjį EXO Comeback stage'ą ir alpom nuo savo vyrų tobulumo...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nm6fm4cpyE1t3ibzzo2_400If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nm6hepVXQy1syfvnro6_250
He is just RUDE! Ta prasme, kai jis tai daro, aš jį jaučiu... Visom įmanomom prasmėm ir kiekvienu kūno lopinėliu...
O ir juokėmės ne iš betko, bet iš Suho... Nesupraskit manęs neteisingai, tą vyrą aš myliu, bet jo tas žirgliojimas... nežinau ar mes vienos tai pastebėjom, bet jis privedė prie ašarų, žinoma Laura, dar ir ant savo Chen užstūmė sakydama, kad nematomus užpakaliukus pastoviai plekšnoja... O paskui viskas pasidarė taip juokinga, kad aptarinėjom grynai visus ir kikenom, kaip beprotės.
Po seminaro grįždamos namo, tiktais ramiai klausėmės jų dainų ir kaifavom nuo nuostabių balselių. Su ja ko gero viena galiu taip pa'fangirl'inti ir nesijausti smerkiama už garsus ir žodžius sklindančius iš mano lūpų. Ech, reikės tai moteriai daugiau laiko atrasti, nes jaučiu, kad laikydama visas emocijas dėl šito comeback'o tikrai susprogčiau...You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:09 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.03

If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nk4xa4Jl4c1tnjz80o1_500
Šiandien viena iš tų dienų, kai reikia tvirtai laikyti prikandus lūpą, kvėpuoti giliau ir dirbtinai ramiau, vis kartojant, kad esu stipri ir kad negaliu palūžti dėl tokių dalykų... Tik kad jie jau taip susikrovė į vieną vietą, kad krūtinėje galiu jausti fizinį skausmą, kuris neleidžia kvėpuoti, kuris traukia prie žemės ir visai nepadeda blaiviai mąstyti... Mano viduje prisikaupė pakankamai dinaminto, kad galėčiau sprogti ir ištaškyti viską aplinkui ir šiandien dagtis buvo įžiebta su viena vienintele ašara.
Aš neverkiu. Aš neleidžiu sau verkti. Neleidžiu sau būti silpnai, bent jau tol, kol neturiu kažko prie kurio leisčiau sau tokia jaustis.
Žmonės nusipiešia mano portretą pagal save, savomis spalvomis, net nežinodami kokios spalvos patinka man... Jie pasiuva Voodoo lėlytę ir kaip adatėles sukaišioja savybes, kurias įsivaizduoja, kad privalau turėti, bet kartais aš jų paprasčiausiai neturiu ir tada esu sumaišoma su purvais už tai, kad nesu suknistas paveiksliukas ant sienos su tobulai įrėminta šypsena ir žibančiom akytėm.
Bet dabar viskas gerai. Nors man vis dar skauda. Aš vis dar drebu. Aš vis dar laikau smarkiai sukandusi dantis. Bet dar nebuvo dienos, kuri nesibaigtų... dar nebuvo taip, kad neišauštų nauja diena, kurią aš pati sau susikursiu ir pasidarysiu tokią, kokios noriu.
Nes tai yra mano gyvenimas ir aš čia dailininkė ir jeigu kam nepatinka mano spalvų paletė, aš jus su pernykščiais lapais iššluosiu lauk iš savo gyvenimo... Neturiu laiko nekęsti žmonių. Aš arba myliu arba man visai nerūpi.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:19 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.05

Šventinės nuotaikos - 0. Savaitgalį pradedu dabar, su savo sena gera šaikele! I'm out!
#photooftheday:
 

2015.04.06

Net nežinau nuo ko pradėti... Gal nuo mano draugės (irgi Monikos) žodžių šį rytą: "Žinai, skambinau, sakiau, kad pasiilgau, kad noriu prisigerti... po vakar drąsiai galim ir vėl mėnesį ramios būti."
Rimtai, mane stebina kartais, kaip per vieną dieną gali nutikti tiek dalykų!
Bet apie viską nuo pradžių... Mano raudonos lūpos, kaip visada pritraukė per daug, nereikalingo dėmesio... bet kadangi buvom su vyrukais, tai neteko nieko nuo savo stalo bare baidyti, bet žinoma, kur jau aš išvengsiu kažkokių incidentų... Priešais mus sėdėjo mano buvęs, kuris tikėjausi, kad apsimes jog manęs nepažįsta ir jau kai išeidinėjom, maniau, kad viskas gražiai pasibaigs. Tik žinoma išgirdau savo vardą sau už nugaros. Jo draugas kreipėsi į mane sakydamas, kaip visą vakarą negalėjo nuo manęs nuleisti akių ir jau ruošėsi man eiti nupirkti kažko išgerti... vos ne kviesdamas pasilikti ir prisėsti prie judviejų, o tas asilas tiktais šypsojosi, kaip koks Češyro katinas... Tai teko gražiai atsisakyti ir tepti slides greičiau iš ten... bet žinoma eidama dar sutikau Roką, bei šiaip seną draugą, kuriam ragus įstačiau, net nepasisveikindama su juo. What a bitch!
Tada dar užsukom į RockPub'ą, ten dar šiek tiek išgėrėm ir varėm pas Moniką į svečius. 7 žmonės, vienam mažam kambaryje... Bet sutilpom, o tas svarbiausia. Mes su Monika stipriau pasiėmė, o vyrukai tenkinosi alumi ir žole. Na ir aš parūkiau... nes žinojau, kad jeigu jau galiu sau kokį kartą per metus tai leisti, tai tik su šita kompanija. Paskutinį kartą, kai rūkėm prieš kokius metus, tai iki šiol krykštaujam atsimindamos, kaip vyrai aptarinėjo mėnulį, kuris jų akimis buvo išvagotas votimis ir skauduliais, o mes su Monika keturiom aplink virtuvę viena kita gaudėm, o bandydamos atsipjauti pyrago, galiausiai jį nuo grindų turėjom gramdyti... Virtuvėj buvo šildomos grindys, todėl ten ir nusnūdom trumpam :D Na šį kartą nieko TOKIO nebuvo, tik virtau maža kikenančia mergaite, kuri suvalgė visą baltą mišrainę ir Adui apie tai prisipažinau, lyg būčiau prisipažinusi apie kokią žmogžudystę. Na vakaro pažibos, tai buvo eilinis Augusto skaitymo seansas, kur jis savo žemu balsu skaitė Erlicko eilėraštį apie pasaulio pradžią ar kokį velnią... ir Ado vakar gimusi nemirtinga frazė "Pliūūūrpale tu!". Na žinoma, dar buvo labai daug juoko, kai žiūrėjom senas nuotraukas, iš tų laikų, kai buvo jauni ir gražūs, dabar tik gražūs... Pasidarėm kelis vaizdo įrašus... Viename iš jų mes su Adu tiesiog kikenam maždaug minutę laiko, kol jis leidžia erotiškai skambančius garsus man į ausį... Oooo tiesa, dar ir šampanas liejosi laisvais, ant tapetų ir lubų... Bet mūsų vakaras baigėsi ganėtinai ramiai, nes pamenu, kad tik susirangiau šalia Ado ir ryte prabudau šalia jo. Pasirodo vyrukas mane į lovą nunešė ir "netyčia" pats nusmigo. Su juo miegoti yra mirtis, nes jis įsitaiso per kokį trečdalį lovos, nors yra tikras šakaliukas, o tam, kad neiškristum iš lovos, tai tenka vos ne pusiau ant jo miegoti...
Na, viskas kaip ir būtų gerai, jeigu ne jų pošlumas... Viską ką aš pasakau, jie taip gražiai išvartyti sugeba, kad galiausiai rezultatas buvo toks, kad ryte kalba pakrypo apie servizo kišimą į analinę angą. Taip... nesvarbu kokia chebra, mane šito forumo kronikos tiesiog lydi visur... Kitų bajerių apie mano ir vyrukų pasibuvimą viešąjame tualete ir garsus, kurie sklido iš jo, apie Moniką pavirtusią medžiu, apie Ado pasivažinėjimą automobilio bagažinėje ir mano seksualų mandarinų lupimą, aš gal geriau net nepasakosiu... Nes kitaip dar penkis postus parašyti galėčiau.
Išvados tokios... Tikri draugai yra amžini, o tokie vakarai pridės tik dar daugiau pasakojimų prie mūsų jau ir taip didelio bagažo... Ach, I'm blessed to have best people by my side! <3

moments with monika:
 


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:26 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.15

If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_nmumdc2ncN1r0n17fo2_500
Nežinau, kas vyksta šiomis dienomis... regis pats likimas tampo mane už įsivaizduojamų katės ūsų ir neleidžia ramiai gyventi. Nemačio Jo gal daugiau negu pusmetį, ir štai prieš tris dienas Jis ir vėl, lyg niekur nieko vedžioja šunį kitoje gatvės pusėje. Vakar važiuodama autobusu, taip pat sugebėjau pamatyti Jį einant, minioje žmonių, o šiandien Jis lyg niekur nieko iš kitos gatvės pusės šūktelėjo mano vardą ir išsiviepęs, kaip paskutinis idiotas, pamojavo... Ir mano širdis vėl ėmė plakti stipriau. Neįsivaizduoju, kaip įmanoma įsimylėti žmogų, kurio praktiškai nepažįsti, kurį sutinki tik tada, kai likimas tau numeta šansą ir kurio jausmai yra didžiausia mįslė, kurią taip noriu išnarplioti... Greičiausiai tas faktas, kad Jis mano gyvenime atsirado ko gero pačiu sunkiausiu metu ir Jis buvo tas žmogus, kuris pirmasis sužinojo apie tai, kas man nutiko, kuris pirmasis išklausė visiškai nepažįstamos merginos skundų ir jai savo rankove nuvalė ašaras, niekur nepamesdamas savo dailios šypsenos... Jis man įkvėpė tiek daug stiprybės, kad greičiausiai Jo dėka aš nenusiritau žemiau, o norėdama kitą kartą Jį pamačius nuoširdžiai nusišypsoti ir pasakyti "Man viskas gerai" ėmiau visiškai keisti savo gyvenimą... Ir aš nei karto Jam dėl to nepadėkojau...
Lyg to būtų maža... rašydama vieną postą prisiminiau savo buvusio žodžius, kurie dar iki šiol skamba mano galvoje... Įsijungiau tą video, kurį Jis man sukūrė, kaip savo atsiprašymą, kai eilinį kartą susimovė. Dar kartą išgirdau tuos komplimentus, kuriuos jis sakė ir kurių žinau, kad iš niekeno kito lūpų neišgirsiu, dar kartą atsiminiau rytines cigaretes smilkstančias lūpose, užsigeriant karšta kava ir juoką, nuo kurio skambėdavo visas kiemas, prisiminiau ir vakarus, kai tapusi jo mūza, įkvėpiau jį vėl groti ir man belikdavo įsitaisyti ant sofos su taure gero vyno, zefyriukais, kurių kas kartą būdavo jo namuose vien dėl manęs ir klausytis, kaip jis groja pianinu mano mėgstamiausias dainas... Tai privertė susimąstyti... Kaip viskas būtų dabar, jeigu visgi būčiau suteikusi jam dar vieną šansą? Galbūt jis daugiau nebūtų suklydęs... Bet greičiausiai aš buvau teisi manydama, kad mano paskirtis jo gyvenime buvo ateiti į jį, apversti aukštyn kojom ir išeiti... Aš jį išmokiau tiek daug... ir tiek daug pati iš jo išmokau. Ir vienas iš tų dalykų yra tai, kad supratau, jog esu verta daug daugiau, negu kartais tenkinausi gaudama iš kitų žmonių. Gal dėl to iki šiol verčiau tenkinsiuosi vienatve, negu turėsiu šalia kažką, kas neprivers manęs jaustis mylima ir ypatinga...
Bet taip gera buvo bent jau mintimis grįžti į tą laiką, kai jaučiausi beprotiškai laiminga, vien turėdama Jį.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:27 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
If you date me, you’re dating my loud laugh. You’re dating my constant nervousness. You’re dating my happiness for little things like flowers or drawings of dogs. My 2 AM sadness. My once a month period pains. My overwhelming thoughts that make me panic. If you date me, you’re dating everything about me. And if you can’t deal with everything about me, don’t even bother. - a poem about me.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:34 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.17

Vasara, kur tu? Pasiilgau tavęs!
Nors ši vasara ir asocijuojasi man tik su mano būsima praktika, kurią net neįsivaizduoju kur teks atlikti, bet pasiimsiu pilną darbo dieną, greičiau atidirbsiu ir tada stengsiuosi pasimėgauti tuo, kas man liks iš vasaros. Nors ir praeitą visarą vasarą dirbau, bet spėjau dalinai ja pasimėgauti. O ir tai, kad dabar tvarkau nuotraukas iš visų savo nuotykių 2013 metais, irgi padeda atsiminti nerealų laiką praleista su tais žmonėm, kurių jau nebėra mano gyvenime. Širdelės neskauda, greičiau ilgu, kad vietoje jų negalėjo būti kažkas geresnio ir vertingesnio, kažkas su kuo dar iki šiol būtų galima atsiminti tas bemieges naktis ir nuotykius, kurių mirsiu - bet nepamiršiu.
Vaaasaraaaa, paskubėk ir ateik greičiau!!!!
memories:
 


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:36 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.17

Penktadienis namuose? Ir ko aš tikėjausi. Mano planai keičiasi taip pat dažnai, kaip oras Lietuvoj. Išvarau visgi pas Moniką, o mano sugebėjimai per 15 minučių iš savęs padaryti žmogų, tikrai stebinantis pasiekimas.
Spoiler:
 

2015.04.18

Pradėsim nuo vakar... Buvo smagu pamatyti mergaites, visas kartu, kad ir trumpai, bet smagu. Žinoma, kaip visada su Monika likom dviese... na ir prasidėjo, šokiai, baliai, estrada... Pradėjom nuo savo praeityje numylėtų dainų kažkaip pereidamos prie lietuviško repo iš mano kolekcijos, o galiau apsistodamos ties senom gerom lietuviškom melodijom... ir kodėl tas laikas taip greitai prabėga, kai būnu su tavimi? P.S. visą laiką galvojau, kodėl esu tokia nusistačiusi prieš tas devynerias... ir šiandien ryte supratau... taip šlykščiai vos nuo kelių taurių dar niekada nesijaučiau... o plaudama galvą, vos pusryčių savo antrą kartą nepamačiau... brrr. Daugiau niekada!!!!!! ;x

Na o šiandien buvo tikrai nuostabi diena. Susitikau su savo mergaite, pirmą kartą gyvai ją mačiau ir pamačius, pabendravus, tiesiog įsimylėjau... Na toks pozityvus, šiltas ir geranoriškas žmogus, kad kitaip būti negalėjo. O dar kai pamačiau gražiai susuktą popieriaus rulonėlį, pamaniau, kad apsiverksiu, nes jau iš karto žinojau, kas manęs laukia... Taip... Mano vyras...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 11078640_619324868211186_1195856892_n
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 10727739_919112961445522_1347488727_n
Jos talentui, kaip ir mano laimei, tiesiog nėra ribų... Dar dabar žiūriu ir netikiu, kad šitą gražuolį turiu savo rankose! Jau taip jį saugojau, kai mus netikėtai užklupo lietus. Aš buvau visa šlapia, o jis - sausut sausutėlis. Taip skaniai pavalgėm, o paskui pasiėmusios kavutės po santaką pasivaikščiojom, išmaišėm visą Kauno centrą, susilaukėm tikrai per daug dėmesio ir visas 7 valandas, kol buvom kartu, užsičiaupėm tik tada, kai valgėm arba kai reikėdavo sekundėlės atgauti kvapą. Nu nuostabi mergaitė, nuostabi diena ir puikus prisiminimas iš pirmojo mūsų susitikimo.
O grįžusi namo savo lovą radau šitaip...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 10919664_871106112927941_2045092326_n
Aš suprantu, kad mano lova yra tobula ir visa kita... bet come on... tą šunėką už ausų patampyti gerai reikia. #badparenting


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:38 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.21
Ready for ESN meeting and Džem pub afterwards! Šiandien turėtų būti daugiau ir įvairesnės kompanijos ir pagaliau supažindinsiu savo dvi mylimiausias Monikas! ^^

#photooftheday:
 

2015.04.22

Na ką, vakar diena geriau susiklostyti ko gero negalėjo. Susitiko mano dvi Monikos, paskui dar dvi mergaitės po trijų metų nesimatymo ir kai likom tik stipriausios, prasidėjo mūsų vakaras. Kad ir kaip sakiau, kad noriu naktį praleisti savo lovoje, man buvo pasakyta, kad šį barą paliksiu tik girta arba negyva, tad pasirinkau pirmąjį variantą. Nepamenu kada tiek verkiau iš juoko paskutinį kartą. Juokėmės iš visko, netikusių daininikų/šokėjų, savo senų inside joke'ų, iš gazelių, kurios grasino vaikinams dantis iškulti, LABAI daug iš mano mimikų, jaučiu ir iš piršto būtume pasijuokę. Juokėmės iki ašarų ir dusimo, visiškai nepaisydamos kitų žmonių, kurie greičiausiai mus visiškai girtom arba durnom palaikė, bet tikrai ne kas dieną leidžiu sau šitaip nusirauti ir apie nieką negalvoti. Kojas nušokau, balsą praklykiau, net pilvo presą nuo juoko skauda. Bet tikrai bus ką atsiminti iš vakar. Sutikom Sunny, kuri buvo su Bang Yong Guk look-alike'u, bet man jis mažiausiai rūpėjo. Mane net pačią stebinka, kokia hot&cold kartais esu. Vieną dieną, akyse širdutės žybčioji, o kitą praeinu, kaip pro tuščią vietą. Tadukas irgi pasirodė ir kartu atsiminėm, kaip šventėm jo gimtadienį lygiai prieš metus ir jis vargšelis guodėsi, kaip aš neva jam pasakiau, kad kol jis bus blaivas, tol prie mūsų stalo nesėdės. Atsiprašiau, bet ko nepamenu, to juk nebuvo, tiesa? :)
Kadangi prie mūsų stalo buvo nepageidaujamų vyrukų, tokių kurie prisigėrę nori tiktais guostis, koks supistas gyvenimas yra, kai tau 25 ir tu vapšė nieko doro su savo gyvenimu neveiki ir kaip tave visi užpisa.... tai dėl to, tas gražuolis, kuris visą vakarą nuo manęs akių nenuleido, neturėjo progos prieiti. Ech... Na bet ir su mergaitėm man buvo taip smagu, kad teko kai kuriuos vyrukus gražiai pavaryti šalin, o vienam net į veidą nusijuokiau, kai pajautusi rankas ant savo liemens, atsisukau ir pamačiau, kad jis gal puse galvos už mane žemesnis. Nesuprantu, kaip iš viso dar kažkam žvilgsnis ties manimi užsibuvo, kai bare buvau su per dideliu džemperiu ir paprastais džinsais. Na bet pasitikėjimas savimi ir iš veido nedingstanti šypsena, greičiausiai traukia labiau, negu gili iškirptė ar trumpas sijonėlis.
O kai pagaliau parsivilkom namo, po įdomios kelionės taksi, kai Rima žagsėjo, o Monika su Tadu ginčinosi, o man teko tiesiog sėdėti priekyje ir pro langą žiūrėti, sumąstėm, kad mes žiauriai alkanos ir trečią nakties išsivirėm kiaušinių, kuriuos valgėm dar ir obuoliais užsikąsdamos. Kai pasistiprinom ir prasiblaivėm, Rima ėmėsi būrimo iš delnų ir tik patvirtino mano spėjimus apie susidvejinusią mano asmenybę, bet kas nustebino, jog pasirodo jog tos dvi asmenybės yra dar pasidalinusios į dvi atšakas ir apskritai mano proto linija jai atrodė fenomenali. Ach, tik patvirtino, kad esu sumauta šizofrenikė su paranojos protrūkiais. :D O aš dar skundžiausi, kad su Adomu miegoti yra kančia... tryse beprotiškai kietoje lovoje, tikrai nebuvo nuostabi patirtis... dar dabar man viską skaudą ir apskritai jaučiuosi, kaip lengvai sulaužyta... O ir bajeriai apie mano ESN džemperį nesibaigia. Mergos klykė, kai papasakojau bajerį, kai pasakiau savo močiutei, jog tai mano organizacijos atributika ir ji paklausė "Kokios? Gėjų?" ir ėmė kikenti, kaip maža mergiotė, tai lyg to negana, dar išgirdau bajerių iš savo buvusio, kad kietai tie mano vardiniai treningai atrodo... Norėčiau jį prismaugti... bet tuo pačiu metu nesuprantu, kaip mes net ir po tiek laiko negalim kalbėtis vienas kito kažkokiais būdais neliesdami... Būna, kad žmogus traukia ir daryk tu ką nori; negali nusukti akių ar patraukti rankų nuo jo... bet buvau protinga ir likau su savo mergaitėmis, jį ir palikdama ten, kur jam ir vieta. Praeityje.
All in all. Nuostabus vakaras. Nuostabi kompanija. Nuostabūs prisiminimai. Kartosim!


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:39 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.22

Nežinau kas mane stabdo. Gal kažkas iš aukščiau?
Žinau ko noriu iš gyvenimo. Žinau kuo noriu būti. Netgi žinau ką turėčiau daryti, kad tai pasiekčiau. Bet ką gi aš darau?
Sėdžiu tuščiame kambaryje, žiūriu į tuščią sieną ir tikiuosi, kad kažkas ateis, perskaitys mano mintis ir pasakys, “ateik, išpildysim tavo svajonės”.
Sėdžiu viena, pati su savimi ir tikiuosi, kad kažkas ateis ir pagydys mane, įkvėps mane, suteiks man drąsos, ištrins mano visus nelaimingus bandymus ir padės man pasiekti tai, ko trokštu.
Kodėl tas kažkas negaliu būti pati aš?

2015.04.23

My current mood...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 11176537_882117308496242_1911009307_nYou can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 1:43 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2015.04.23

If you could read my mind, you would be in tears - Page 2 Tumblr_m4g4rtBbUm1r8pukio1_500

Darling, what is it like to lock every entrance to your heart? What is it like to look out at the storm and cower into the basement for fear of it? Are you afraid of the walls being blown down? When did love become a wolf? A monster?


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sponsored content
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum