LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Kitas tu:


 

 :: Mintys ir jausmai

If you could read my mind, you would be in tears

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Sat Jul 16, 2016 12:06 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...
You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.


Sat Jul 16, 2016 3:43 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.01.10

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nip8fnoVQz1tbwqz2o1_500
Vodka. Because 14 shots tasted better than thought of you loving someone that wasn’t me.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:43 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.01.16

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 The-One-That-Got-Away-gifs-katy-perry-26813137-500-229

Have you ever felt a potential love for someone?

Like, you don’t actually love them and you know you don’t, but you know you could. You realize that you could easily fall in love with them. It’s almost like the bud of a flower, ready to blossom but it’s just not quite there yet. And you like them a lot, you really do. You think about them often, but you don’t love them. You could, though. You know you could.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:44 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.01.22

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Giphy
The saddest kind of sad is the sad that tries not to be sad. You know, when sad tries to bite your lip and not cry and smile and go, “No, I’m happy for you.” That’s when it’s really sad.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:45 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.01.25

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nk0iw1p3Os1rpb1vjo2_r1_400If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nk0iw1p3Os1rpb1vjo1_r1_400


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:46 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.01.30

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 J01JOcD
Sometimes someone comes into your life that changes everything. Raises the standards, makes you laugh and makes you feel like you. There is something about him that you can’t put into words. And even though you’re not with him, you don’t want to let him go. In the end, we were all just humans... drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:49 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.02.14

Nors mano dienoraštis tapo daugiau mano "moodboard'u", kartais norisi ir tiesiog savotiškai pasigirti... o gal tiesiog parašyti čia tai, ką norėtųsi po pusmečio paskaityti ir vėl.
Pastaroji savaitė man buvo tragiškai įtempta ir aš ją išgyvenau tik todėl, kad žinojau, jog ji vis tiek baigsis. O tada ateis kita, reikia tikėtis mažiau įtempa savaitė, kada galėsiu skirti laiko tiesiog pailsėti ir atsigauti fiziškai ir psichologiškai... Tikrai buvo pora nutikimų, kai tiesiog blioviau negalėdama sulaikyti visko viduje... Pradėjau verkti dėl vienos priežasties, o pabaigiau verkdama dėl visiškai visko, kas man buvo blogai tuo metu. Bet reikia tikėtis, kad daugiau greitu metu tai tikrai nepasikartos.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nocqv44j7I1uug6ybo1_400
O dabar prie smagesnės dalies. Pasižadėjau Monikai, kad eisiu kartu su ja į tą Studentišką pyragą. Ne todėl, kad norėjau trintis kūnais su kitais nepažįstamaisias pridvisusioje patalpoje, bet todėl, kad jau seniai dviese buvom išėjusios kažkur pasitaškyti. Ir abiems to tikrai tuo metu reikėjo. Nors ir likus vos kelioms valandoms ėmiau niurzgėti, kad prastas oras, moteriškos problemos ir būvimas įkalintai toje vietoje iki pačio pirmo rytinio transporto, tikrai nepadeda man labiau laukti to vakaro, visgi prisiverčiau nusiteikti ir susiruošti.
Vos įėjusi į klubą, nedrąsiai laikydama Monikos ranką, dairiausi aplinkui ir supratau, kad jau gailiuosi savo 4 eurų investicijos į šį vakarą. Pasijaučiau, kaip kokiam šimtadienyje, kur kas antras arba nepilnametis, arba visiškai girtas. Deja, nei vienas iš paminėtųjų manęs netraukia. Rūkomasis... jeigu taip galima pavadinti vietą lauke su mažyčiu stogeliu, purškiant šaltam lietui, visiškai atmušė norą į jį eiti dažniau, kad nereikėtų būti stumdomai girtų ir nevėkšlų žmonių. Gerai, kad Monika, bent jau praskynė mums kelią į šokių aikštelę, kur atidavėm visą save. Šokom, dainavom, rėkėm ir juokėmės skaitydamos viena kitos mintis vos iš poros žvilgsnių. Tais momentais pamiršdavau kokioj skylėj buvau ir kokia liaudis aplinkui mus sukosi. Akimis publikoje ieškojau bent jau kažko, kas patrauktų mano akį, bet deja, vienintelis vaikinas su kuriuo mielai būčiau tą vakarą praleidusi, man net nespėjus mirktelėti jau buvo "valgomas" kitos merginos... Visgi, buvo ganėtinai smagu, o ir asmeninis taksi parvežė iki pat durų, už ką aš buvau labiau negu labai dėkinga. Kad ir kaip troškau poilsio, užmigti neleido mintys apie mokymus, programą, krikštynas, žmones, kurie man rūpi, bet iš kurių nebuvo nieko girdėti... Vos užmigau, įkyriai ėmė zvimbti telefonas. Sodybos savininkas tikrai nežino, kad studentai penktadienio rytais dažniausiai miega... Ir nuo to prasidėjo amžinos problemos, kurios yra lydimos krikštynų. Kad ir vėluodami ir atsilikdami nuo plano, mes visgi viską suspėjom, pasiekėm sodybą ir sulaukėm naujų narių. Oficialioji dalis praėjo kaip visada... Vis dar nesuprantu, kaip kai kurie suaugę žmonės negali pabūti bent penkias minutes užsičiaupę ir gerbti savo kolegas, kurie sunkiai dirbo ir ruošėsi ir stovėdami prieš juos greičiausiai itin jaudinasi... Apie savo mokymus tai iš viso patylėsiu. Tiek ruošiausi, tiek bemiegių naktų įdėjau... o sulaukiau tiktais pagalių į ratus iš senų narių, kurie regis net drebėjo kaip norėjo greičiau pradėti gerti ir linksmintis. Nuostabus pavyzdys naujokams. Ir jeigu ne Karolis, greičiausiai būčiau viską metusi ir daugiau net nebesistengusi... Jis vienintelis sugeba ateiti, apsikabinti, pabučiuoti į kaktą ir pasakyti tą paprastą, bet labai brangų žodį "Ačiū". Tai yra viskas ko man reikia, bet deja, be Mildos ir Karolio niekas nesugebėjo įvertinti nei mano, nei kitų žmonių pastangų įdėtų į tai, kad viskas pavyktų sklandžiai. Juk lengva yra sėdėti ir viską kritikuoti, skųstis ir būti viskuo nepatenkintam...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nzjr22QZWu1qayceyo1_500
Bet visgi, kai ta kankynė baigėsi ir pagaliau su Karoliu susimaišėm po kokteilį ir iškritom ant lovos, supratau, kad jeigu noriu gerai praleisti šį vakarą, turiu pamiršti viską kas buvo blogai. Nesuskaičiuosiu kiek kartų jis priėjęs prie manęs suėmė už pečių ir pasakė: "Chin up and put on a smile..." Ir pagaliau pavyko tai padaryti, kai nusprendžiau, kad tai jog kažkas nepavyko nebuvo mano kaltė.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nwfq67yJ1M1ti70kso1_500
Šokom, juokėmės ir rėkėm iš visos širdies, žaidėm smagius žaidimus, vienas apie kitą sužinojom naujų dalykų ir prisijuokėm iki ašarų. Nežinia kiek kartų turėjau atsiprašyti nuo stalo ir eiti susitvarkyti, kad nustočiau ašaroti, kaip kokia idiotė. Buvo tikrai nuoširdžiai smagu.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_n2k1ybE8S81sh3r5eo1_500
Tik pamačiusi Moniką nuklystant kažkur, sunerimau ir vis negalėjau nustoti dairytis ar ji dar negrįžta. Visgi, kartais alkoholis susuka smegenėles, o kartais tiesiog norisi pabėgti nuo to viso šurmulio ir pravėdinti galvą. Panašu, kad ji taip ir padarė. Bet kitą kartą ji pasiėmė ir mane kartu. Pusę keturių ryto, su pižama, kokteiliu vienoje rankoje, cigarete kitoje, mes supomės ant supynių, žiūrėdamos į nuostabiai žvaigždėtą dangų ir iš visos gerklės traukėm dainas ir juokėmės. Ach, dar ir dabar regis užsimerkusi galiu matyti tą dangų... kartais paprasčiausi dalykai gali suteikti itin daug laimės.
Kai balius jau ryškiai buvo baigtas, mes nusprendėm perkelti veiksmą į miegamuosius ir ten dar pasivolioję lovoje, pasilaistę ir prisijuokę, pagaliau apie pusę 6 patraukėm miegoti. Žinoma, aš kaip visada miegojau su Karoliu... kambaryje kurį visi praminė jaunavedžių kambariu, o ir naujokai mus jau spėjo "Mamyte ir Tėveliu" pakrikštyti. Deja, nieko romantiško tame kambaryje, be rožinės patalynės daugiau nebuvo. Buvo tik daug pokalbių ir juoko. O kai sumąstėm parūkyti pro antro aukšto langą, nes durys pasirodė per toli, įvyko tai, ką greičiausiai prisiminsiu visą savo likusį gyvenimą. Prasidėjus nedideliai pūgai, aš glaudžiausi prie lango rėmo ir prunkštelėjau nuo savo pačios minčių. Pasisukusi į Karolį, nusprendžiau jomis pasidalinti: "Būtų prikolas dabar šituo stogu nueiti iki Austėjos kambario ir pabelsti į langą." Ilgas akių kontaktas ir jo šypsena, kai jis atsakė "Gerai, filmuok." iki šiol mane verčia šypsotis. Persisvėrusi per langą su telefonu rankoje, praktiškai leisdama į kelnytes iš juoko aš filmavau tą beprotį, kuris rimtai lipo stogu, siaučiant pūgai, kad pabelstų į netoliese buvusį langą.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_n41yo0K9zF1qml236o2_500
Myliu aš tą vyrą, dėl to, kad ir kokią beprotišką mintį aš jam mestelėčiau, jis visą laiką ją bent jau apsvarstys, o kartais vat ims ir įgyvendins. Tik įdomu kaip bus su jo pamąstymu švęsti gimtadienį kartu... Visgi, gimėm tą pačią dieną, esam pažįstami daugiau negu du metus ir nei karto net bokalo vienas už kitą nepakėlėm. Ot gėda.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 5cYbzbq
Apie pusę 7 ryto, nusprendę, kad daugiau jau neištempsim, sukritom į tą rožinę lovą, apsikabinom ir abu neužilgo jau parpėm, nors dvyliktokai apačioje ir leido muziką visu garsu. Dar 10 nestuktelėjus, Monika jau beldėsi į mūsų kambario duris, bet deja, nei vienas iš mūsų nė nesiruošė keltis iš lovos. Nusprendėm praleisti pusryčius ir duoti sau dar bent pusvalandį poilsio.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nzinfhayFb1v03usjo1_400
Po pusvalandžio, vos pabandžiusi pajudėti iš lovos, buvau dar labiau prispausta prie vyro, gulinčio šalia. Nepaleido, nors tu ką... Apsimiegojusiu balsu išprašė dar 5 minučių... paskui dar 10... ir taip mes iš lovos pakilom tik po 11. Ir tai, kai praktiškai atkabinau jį nuo savęs. Šiaip ne taip išsikrapštėm iš sodybos ir grįžom namo...

Ir poilsis man vis dar nešvietė. Reikėjo per porą valandų palysti po dušu, išsiplauti galvą ir padaryti iš savęs žmogų, kurį įleistų į Nacionalinį Kauno Dramos teatrą. Ėjom su tais pačiais žmogeliais žiūrėti "Hamleto" ir tikrai nuostabiai praleidom laiką. Spektaklis buvo nerealus, o po jo dar ir su Ievute pavyko valandžiukei susibėgti vien tam, kad pamatyti vienai kitą ir papliurpti šiek tiek. Nors mano kelionė namo ir nebuvo itin sėkmingą, kai prieš nosį nuvažiavęs autobusas, paliko mane dar 40 minučių laukti per lietų stotelėje, po vidurnakčio... bet visgi, namus pasiekiau saugiai ir pagaliau galiu mėgautis savo šilta ir patogia lovyte. Tą žadu daryti ir visą rytojaus dieną, nes turiu tik ją pailsėti prieš dar vieną busy savaitę savo gyvenime.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:50 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.02.14

i give myself five days to forget you.

on the first day i rust.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 47ncaBU


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:50 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.02.15

Don’t fall in love with a writer. They will remember everything about you, the good and the bad. The ones you don’t want to remember. The ones you thought that weren’t worth remembering. They will not let any of them go, and they will make sure to tattoo every detail of you on paper, on board or any possible surface.

Don’t fall in love with a writer. They will bury your embarrassing moments in them, they will carve your broken times in their hearts. They will spill ink all over your memories and throw them all onto blank pages. They will find beauty in every ugly situation that once happened in your life.

Don’t fall in love with a writer. They will dig you up from your hiding place, they will dig your soul out. They will strip down your walls, they will strip your heart and soul naked, and explore your darkest thoughts. They will stay in there and find ways to pen down the darkness. Then they will grab your hand and run. Run from all thoughts, run from everything that is holding you down. They will live in you and leave your soul all bare.

Don’t fall in love with a writer. They will take hold of your hopes and dreams, your successes and failures, your beauty and flaws, your perfections and imperfections. They will take all there is, and they will not return any of them back. They will turn everything about you, to spilled ink. They will turn you to songs, to stories, to poetry. And there is nothing you can do to stop them from doing so.

Don’t fall in love with a writer. They are complex beings. They are fucking insane. You will lose your mind, you will lose yourself if you try to understand what is roaming around in their heads, if you try to understand them entirely. Even writers don’t understand themselves at most times. So if you were to fall for a writer, be prepared to say goodbye to your sanity.

Don’t fall in love with a writer. They will not always think of you. They will not always dream of you. They will not always prioritize you. They might even choose to spend their Sunday afternoons on the typewriter with a cup of coffee than to cuddle with you in bed.

Don’t fall in love with a writer. When they start to love, they will love with their all. They will love so hard, so hard that it might suffocate you. You may think that you can handle it but on the contrary, you can’t. Things are different when it comes to writers. You think you can keep your head up but their love will pull you down and it will drown you. They will drown you in their ocean of love.

Don’t fall in love with a writer. You might not be able to turn back, to save yourself once you do. You may even remember them for the rest of your life, whether they are a part of it or not. You will not be able to remove them, to erase their words because it’s the only thing that remains permanent, that remains alive in this world. You will find pieces of yourself in between the letters, and they will haunt you for god knows how long.

Don’t fall in love with a writer. They will write about you. They will write and write and write about you. But once they decide to stop writing about you, once they swear to not let you be the reason behind their spilled ink, you will no longer exist in their letters. And no matter what you do, you can never be a part of the ink on their paper no more.

Don’t fall in love with a writer. They tend to notice everything but will speak nothing of it. Why? Simply because, they know that words are meaningless unless written. And believe me when I say this, they know how things will be at the end of the day, be it a relationship or a friendship. So oftentimes, they will write about sadness more than happiness. If you plan to leave them, they will not beg for you to stay. They will not hold you back, but they will let you go no matter how much it hurts for them to do so. They will just find a secluded spot of theirs with a pen and some papers, and write and write and write. That’s the thing with writers; they just choose to bleed through their pen, their words.

Don’t fall in love with a writer. They will open you up. They will cut open every scar you have. They will expose every part of you. They will use everything that has to do with you as a writing material. They will love you from a distance. They will look at you in between the spilled ink and blank pages. They will paint down everything that hurts on empty sheets, and it will hurt you too, whether it is intended or not. They will make you bleed along with their words.

Don’t fall in love with a writer. Because I know how things will be. Because I am a writer.

So don’t fall in love with me.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:52 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.02.23

"Net nežinau nuo ko pradėti..." štai taip pradėjau pokalbį su savo mama grįžusi iš ESN susirinkimo...
Ir visgi pasakiau tai garsiai. Bet vis tiek nepatikėjau... Vis dar netikiu ir tikriausiai kai gulėsiu pusnyje ir haskis man laižys veidą, tik tada suvoksiu...
Šis metas man yra tikrai nelengvas. Bakalauras alsuoja į nugarą, o ir mano pareigos organizacijoje duoda pakankamai streso... Mintys apie ateitį ir tai kas laukia, kai jau turėsiu diplomą rankose, neleidžia užmigti naktimis. Bet dabar visą mėnesį tikrai turėsiu apie ką pasvajoti prieš užmerkiant akis...
Aš gavau nemokamą vietą važiuoti į freaking Laplandiją!!!! NEMOKAMAI! (ir vis dar negaliu patikėti...) Važiuosiu pasivažinėti su haskiais ir apsikabinti didelį elnią! (jeigu pamatysiu kokį, kuris atrodys kaip Luhan, pažadu padaryti nuotrauką :D)
Penkių dienų kelionė į svajonių kampelį šitoje žemėje... ir viskas už mano sunkų darbą ir atsidavimą tam ką myliu... Pagaliau galėsiu pabėgti nuo rutinos ir trumpam pamiršti visus rūpesčius, pailsėti prieš greičiausiai sunkiausią laikotarpį savo gyvenime... Negaliu apsakyti džiaugsmo ir palengvėjimo, kurio mano kūnas dabar tiesiog persipildęs... Ir noriu visiems apie tai pasakyti, nes taip džiaugiuosi, kaip kad seniai jau teko!~
Ach, Laplandija, here I come!!!

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Christmas-levi-lapland-snowboarding


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:53 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.05

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Beb9cc0c41b498c2c6527ae8cda2af80

And she tries to be beautiful, she truly does; it’s just hard to try to be something you’ve never felt before. It’s like a pine tree trying to lose leaves.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:53 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.10

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 IfjIOMF
i wanna take care of you, i wanna see you grow as a person,
i wanna kiss you every morning and every night, i want all of you,
i want you.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:55 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.13

Šis savaitgalis tikrai buvo įsimintinas ir jau žinau, kad apie jį dar teks kalbėti kaip minimum savaitę... Buvo visko, ir juoko, ir ašarų (iš juoko), fotosesijų, challenge'ų, striptizo ir gražių šokių, lašas alkoholio ir dauuug energetinio... Pasidarėm vėliavų paradą ir nusiuntėm daug linkėjimų kitų šalių sekcijoms, sudalyvavom WS/SS ir pasisėmėm daug žinių bei motyvacijos... Nors kovoje krito nagai, žmonės ridenosi nuo laiptų, aš pati savo kelią nusibrozdinti sugebėjau, o ir po tokios intensyvios, minučių tikslumu suplanuotos agendos, dabar jau ir smegenėlės nebenori dirbti, ir kojytės vos nenušė iki lovos, vis tiek šypsena iš lūpų nedingsta žiūrint gražias įamžintas akimirkas...
Jomis ir pasidalinsiu.
P.S. Monika, if you're reading this... jeigu kada eisim prie altoriaus kartu, tai vestuvinio maršo mums nereikės, mes pačios sau jį pasidainuosim! *Star Wars theme song playing in the background...*

moments:
 


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 3:56 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.14

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 2T8voMb
Everyone says love hurts, but that is not true. Loneliness hurts, rejection hurts. Losing someone hurts. Envy hurts. Everyone gets these things confused with love, but in reality love is the only thing in this world that covers up all the pain and makes someone feel wonderful again. Love is the only thing in this world that does not hurt.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:01 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.27

Gerai, kad jau Velykiniai pusryčiai pavalgyti ir pagaliau per visas tas dienas nuo mano grįžimo, aš pagaliau turiu tylos ir ramybės valandėlę, kol visi miega... nusprendžiau ją išnaudoti, kad surašyčiau savo kelionės įspūdžius. Taip ir pati turėsiu ką pasiskaityti ir atsiminti, ir kitiems nereikės visko vis iš naujo pasakoti. Nusprendžiau padaryti kelis įrašus, suskirstytus dienomis, kad nesigautų vienas milžiniškas postas.

Taigi... Naktį prieš Kovo 18d. miegojau tikrai prastai... į galvą tiesiog plaukė tūkstantis ir viena priežastis dėl ko ši kelionė mums gali nepasisekti. Bet žinoma, mano paranoja tuo ir gera, kad kai spėju apie viską pagalvoti, esu pasiruošusi bet kokioms kliūtims. Iki Vilniaus nuvykom be jokių nesklandumų, viskas buvo suplanuota minučių tikslumu ir visur spėjom. Tik kai jau su Kamile tikrinom sąrašus, pamatėm, kad trūksta vienos mergaitės. Pasičiupusi telefoną, greitai surinkau jos numerį, o kitame gale išgirstas apsimiegojęs balsas, nieko gero nežadėjo. Pasirodo mergaitė galvojo, kad mes išvykstam šeštadienį... kadangi susiruošusi nebuvo, o ir per daug entuziazmo ruoštis neturėjo - teko ją palikti. Taip ir nuplaukė 320 eurų ir kelionė... Su tais, kurie kelionei pasiruošė, pagaliau pajudėjom iš Vilniaus į Taliną. Šita kelionės dalis buvo itin energinga ir linksma, nes visi aplinkui tauškėjo neužsičiaupdami ir pažindinosi. Pasiekus Taliną, mus pasitiko mūsų kelionės gidė Kaia, kuri išdalino visiems boarding pass'us ir tada mes sulipom į keltą, kad saugiai persikeltume į Helsinkį. Kelte abi su Kamile, tiesiog susiradom vietą, kur buvo galima pasikrauti jau mirštančius telefonus ir išsidrėbusios ant žemės gulėjom ir valgėm riešutus.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 KtoRJOt
Visgi, pustrečios valandos kelionė keltu slinko kankinančiai lėtai, o bandymas nueiti parūkyti, vos nesibaigė Titaniko scenarijumi... Ledai skraidė po denį, o vėjas tiesiog pačias kojas rovė iš vietos. Nė pusės nesurūkius, bėgau slėptis į vidų. Visgi, persikėlėm be didesnių nesklandumų ir pagaliau vėl įšokom į autobusą, kuriame turėjome praleisti visą naktį važiuodami link šiauriausio Suomijos taško. Kadangi pati kelionė sugebėjo išvarginti žmones, naktį buvo tylu ir ramu, tik už lango pro šalį švilpė fūros... bet miegoti trukdė ne jos, o komforto nebuvimas. Įsitaisai vienoje pozoje, užmiegi, po pusvalandžio prabundi, nes jau ta pusė nugulėta, sukiesi ant kitos - ir viskas vėl sukasi ratu. Tokie pamiegojimai kas pusvalandį tikrai daug poilsio nesuteikė... net pakilus saulei akis atplėšti buvo sunku. Bet kad ir vėluodami, mes pagaliau pasiekėm Korvalą.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 5ntZRGwIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 ZUklKoxIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 K5Xjz5X
Tai buvo tarsi kaimo turizmo sodybų kompleksas, labai gražioje vietoje, prie pat ežero. Gamtos grožis ir mus pasitikusi šiluma, iš karto pakerėjo. Vos išlipę iš autobuso, patraukėme valgyti pusryčių ir susipažinti su dienos programa. Skaniai pavalgę, ėjom su Kamile apsižiūrėti, su kuo gi teks gyventi, nes pasirašėm prie penkiaviečio namelio... ir mūsų kambariokėmis tapo trys žavios, nedidelio ūgio korėjietės.
Įsikūrusios ir pasiruošusios dienai, nuėjom susipažinti su haskiais. Kokio nuostabumo, meilumo ir energingumo tie šunys, tai sunku būtų žodžiais apsakyti, bet žvilgančios akutės ir snukučiai iškišti net per grotas, kad tik juos paglostytum, kalba patys už save. Sužinoję apie jų veisimo ypatumus, kilmę, rūšis ir panašius dalykus, gavom ir su jais pasivažinėti. Nors kaip group leader'ės ir buvom paskutinės, šuniukai neatrodė nei kiek pavargę, kaip tik pravežė taip, kad paklykauti net gavom, kai ant posūkių rogės imdavo svirti į šonus. Kad ir trumpa, bet labai įsimintina patirtis.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 0GDObUiIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 S1lk9ttIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 UAXBay5If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 54ppq8CIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Q2Zck3PIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 BDFnxdP
Paskui teko eiti Kaia'ai padėti registruoti equipmentą ir tai bedarydamos, mes užsimanėm pačios kažką išbandyti. Pasigavę Italų porelę, su kuriais tikrai smagiai susibendravom, nusprendėm likus porai valandų iki vakarienės, pasivaikščioti po apylinkes su sniego batais. Tai buvo tikrai smagi ir labai atpalaiduojanti patirtis. Vaikščioti ant apšalusio ežero, miške, ieškoti gražių vietelių, kur būtų galima padaryti įspūdingai atrodančių nuotraukų, buvo tikrai įdomu. Lengvai sušalę ir išalkę, grįžom tiesiai ant vakarienės.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Gn9tTbXIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 JdYjrCjIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Jnmhjwv
Atėję lygiai 7, atsistojom eilės gale ir supratom, kad kitomis dienomis teks ateiti kiek anksčiau. Švediškas stalas, nuostabios salotos su dar nuostabesniu padažu ir gaivus uogų gėrimas, privedė mane prie persivalgymo. Po to nesinorėjo net pajudėti... bet laukė sauna, kurią mums buvo pavesta saugoti. Na iš tiesų ne sauną, bet žmones, kurie iš jos bėgdavo basi, slidžiu takeliu žemyn link ežeriuko, kuriame buvo iškirsta didelė eketė, jiems įšokti ir atsigaivinti. Apsiginklavusios sniego kostiumais, kokteiliuku sumaišytu energetinio buteliuke ir fotoaparatu, patraukėm į postą. Patruliuoti buvo tikrai ne sunku, nes pastoviai prisijuokdavom arba viena iš kitos, arba iš žmonių, kurie tiesiog klykdavo įšokę į vandenuką iš po karštos pirtelės. Greičiausiai net merginos neklykė taip skardžiai, kaip kai kurie azijiečiai vyrukai. Vienas iš jų, Yobin, pasisiūlė ir mane išmaudyti, bet buvau išgelbėta pašvaistės. Taip, tos pačios Šiaurės pašvaistės, kuri pasirodė danguje ir staiga visi pametė galvas. Deja, nei mano telefonas, nei fotoaparatas nepanoro įamžinti to nuostabaus gamtos stebuklo... jau maniau, kad taip ir neturėsiu jokio atsiminimo, kai netyčia užmačiau kinės Tessie nuotraukas... ir nustėrau. Jos nuotraukose pašvaistė matėsi dar ryškiau, negu danguje. Priverčiau ją padaryti bent vieną mano ir Kamilės nuotrauką, kol pašvaistė dar nesumąstė pradingti.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 1474467_1185046141508204_5134199006247154997_n
Visą likusį vakarą tryškau džiaugsmu ir negalėjau patikėti, kad man taip pasisekė. Grįžusi į namelį, radau korėjietes besišnekučiuojančias prie stalo ir ramiai sau gurkšnojančias sidriuką. Nusprendžiau, kad ir mums reikia prisijungti prie vakarėlio ir normaliai susipažinti. Išsitraukusi fleškutę, kurią man įdėjo mama, padėjau šią ant stalo ir visas išvaišinau tikru, lietuvišku gėrimu. Apšilusios, ėmėm kalbėtis apie viską, k-pop'as kažkaip užgrojo fone, o ir iš aplinkinių namelių žmonės, vis užsukdavo pas mus pasižiūrėti kas gi čia taip linksminasi. Kamilė dingo kažkur, ieškodama jai patikusio vaikino, bet man buvo taip smagu, kad nelabai ir spėjau jos pasigesti. Vakarėlis baigėsi apie ketvirtą ryto.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:02 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.27

Antroji diena mums buvo daug laisvesnė. Galėjom neskubėdamos atsikelti, susiruošti, papusryčiauti ir nuspręsti ką norim nuveikti šią dieną. Bet deja, bent jau pirmoji dienos pusė manęs itin pozityviai nenuteikė. Kol mes su Kamile pilnai susiruošėm per pusvalandį, korėjietės ruošėsi kelias valandas, tuo pačiu metu išmėtydamos joms priklausančius daiktus kur papuola. Viena ranka valgė, kita tepėsi kremus... jeigu būtų turėjusios trečią, tai greičiausiai pasidarytų selfie... o ir stalas buvo nukrautas buteliukais ir išterliotas velnias žino kuo. Pasijaučiau taip, lyg viduje vietos darėsi mažoka, todėl pasiėmiau cigaretę, pasidariau kavos ir išėjusi į terasą, tiesiog ten chillinau, mėgaudamasi šiltu oru bei saulytės spinduliais. Net kai merginos ir baigė ruoštis, kambarėlyje liko tokia pati betvarkė... kadangi nesu mėgstanti kišti nagus prie svetimo turto, nusprendžiau nieko nesakyti ir pati nieko netvarkyti, tiesiog pasiūliau Kamilei apsirengti ir išeiti pasivaikščioti, pasižiūrėti kas ką veikia. Štai tada ir pasirodė mergaitės pasyvumas, negatyvumas ir katino Leopoldo sindromas... Prancūzai ir kelios vokietės pakvietė mus prisijungti prie žygio ir pasivaikščioti mišku, nueiti iki tekančios upės, o Kamilė tik ranka numojo ir sako: "Eik, jei nori." Šita frazė iš jos lūpų per visas tas dienas nuskambėjo tiek kartų, kad maniau, jog keliaujant atgal, jau užvažiuosiu jai per makaulę... Ir kas per mada siuntinėti žmones, kur papuola... Nusprendžiau pati sau nesigadinti nei nuotaikos, nei dienos ir palikti ją vieną kimarinti namelyje, o pati iškeliavau su užsieniečiais. Per porą valandų ne tik pasiekėm upelį, pakeliui susidūrėm su haskiais (todėl teko šokti į pusnį, kad niekas neliktų sužeistas), bet ir įveikėm maždaug 8 km!
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Pwin7P2If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 WX3Aw4HIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 MQwHUw5If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 T9hLD8p
Po tokio žygio jaučiausi tokia nusikalusi, kad vos galėjau nusiimti sniego kostiumą ir pasiruošti vakarienei, nes skaudėjo kiekvieną kūno raumenėlį... bet jaučiausi tokia savimi patenkinta, kad buvo sunku tai nuslėpti. Po vakarienės mūsų laukė pasisėdėjimas prie laužo. Tai vyko nedidelėje, medinėje pašiūrėje. Uždegiau daug arbatinių žvakučių ir išdėliojau jas kampuose, kol Kamilė su Kaia bandė įkurti ugnį. Užkaitėm karšto vyno, paruošėm zefyriukus, sausainiukus ir dešreles, bei laukėm savo studenčiokų. Kai šie susirinko, teko užleisti šiltą vietelį prie pat ugnies, dėl kelių priežasčių... Tiesą pasakius, iki šiol sunku pasakyti ko buvo daugiau prie laužo: ar lazdelių su zefyriukais, ar selfie stick'ų... bet žmonės karšto vyno puodelius laikė dantyse, kad tik galėtų pasidaryti nuotrauką prie laužo. Kai kurių žmonių gobšumas pritrenkė. Du pakeliai zefyriukų - visiems. Bet kiti kažkodėl manė, kad susimauti aštuonis zefyrus ant vieno iešmuko yra gera porcija vienam žmogui. Gaila tų, kurie atėjo pavėlavę ir neturėjo ką pasišildyti prie laužo. Nors ir buvo žvėriškai šalta, aš su savo karšto vyno puodeliu įsitaisiau ant vieno iš suoliukų, šalia Yobin ir mes tauškėm tol, kol aš visiškai nesuledėjau. Kad jau buvo tikrai šalta, teko keliauti atgal į namelį kaistis arbatos. Kamilė ir vėl praktiškai prie durų budėjo, kol jos Sacha ateis jos pasišaukti, kad kartu išgertų, o aš nusiteikiau ramesniam vakarui. Būtent tokio ir norėjosi po to lauželio ir saldžių, šiltų zefyriukų. Kai Kamilės nebeliko, mes išsitraukėm UNO kortas, aš pasipildžiau stiklinę nesveikai skaniu mėlynių likeriu ir mes žiauriai smagiai praleidom vakarą, žaisdamos, kalbėdamosis apie gyvenimą ir viską, kas tik į galvą šaudavo. Užsuko ir Yobin į svečius, bandydamas mus pas save pasikviesti, bet mes nusprendėm likti mergaitiškoj kompanijoj ir galiausiai vaikinukas liko pavarytas paprastu... Och, reikėjo matyti, kokią sužeistos širdies draminę sceną jis į durų staktą suvaidino, po tokių mano žodžių. Bet bent jau smagiai pasijuokėm! Šis vakarėlis baigėsi kiek anksčiau, nes sekančią dieną reikėjo anksti keltis.
P.S. Fotosesija prieš vakarienę:
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 71uMwI3If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 SU2MXyAIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 6buVpbB


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:04 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.27

Trečioji diena turėjo prasidėti itin anksti, kad mes su Kamile spėtume susiruošti prieš atsikeliant korėjietėms... deja, taip nepavyko. Nu miegapelė aš... ką jau padarysi. Bet vos išsiritusi iš lovos, pasakiau ne labas rytas, bet: "kas čia dega?"... pasirodo, kad korėjietės ant tiek "užsiruošė", kad pamiršo jog ryžius užstatė virti.
Azijietės pridegino ryžius. Turėjau suprasti tai, kaip blogą ženklą.
Pusryčių darytis negalėjau, nes turėjom vienintelį puodą, kurį jos pusvalandį šveitė ir kurį paskui mums dar reikėjo peršveisti. Ruoštis taip pat neišėjo, nes jos visos pakaitom į vonią lakstė... Sėdėjau sau kaip kokia pempė ir žiūrėjau pro langelį. Likau paskutinė, kuri turėjo penkiolika minučių susiruošti... pamiršau ir dušus, ir galvos plovimus. Tiesiog nusiprausiau veidą, išsivaliau dantis, susirišau plaukus ir išgėriau pusę puodelio jau šaltos kavos. Žinojau, kad keliausim į Nacionalinį parką, žinojau, kad eisim į žygį, bet greičiausiai iš tų nervų ir skubėjimo, pavirtau visišku vienaragiu, kuris norėdamas gero kitiems, prisidaro bėdos sau. Užleisdama visas ruoštis anksčiau, o pati sėdėdama iki paskutinės minutės, galiausiai įstūmiau save į tokią padėtį, kad turėjau vos kelias minutes užsimesti ant savęs rūbus ir išbėgti pro duris. Nežinau kodėl neužsidėjau sniego kostiumo... nežinau kodėl jame palikau savo pirštines... nežinau kodėl patingėjau užsidėti normalius batus ir išėjau su ugg'sais...
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Uhuh7NhIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 H1o37Kk
Taip. Tik aš galiu išeiti į 5km žygį, miškais, kalnais ir velnias žino kuom, su supistais batais, kurie yra lygiapadžiai ir neturi jokio sukibimo su sniegu. Tiek kartų kritau, kad po 8 jau nustojau skaičiuoti... taip užpakalį atsitrankiau, kad dar dabar jaučiu skausmą. Tai buvo toks stiprus mano kantrybės ir ryžto išbandymas, nes tikrai ne kartą galvojau, kad nebeatsikelsiu, kad tiesiog liksiu gulėti tame sniege ir viskas... Bet deja, kai esi su dvidešimties žmonių grupe, tu negali paprašyti, kad kažkas tavęs palauktų, kad kažkas palydėtų tave atgal ar parūpintų tau tinkamesnę avalynę.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 EuendsfIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 ZmkuWMz
Pirmoji dalis trasos buvo katastrofiška, nes joje buvo dideli kalnai, nuo kurių reikėjo nusileisti einant vien išmintais kitų žmonių pėdsakais, slidžiu, sukietėjusiu sniegu... o paskui ir į juos kopti, lygiai tais pačiais pėdsakais... Einant gilyn į mišką, takelis darėsi vis siauresnis ir slidesnis, su daugiau duobių ir nelygumų ant kurių aš pastoviai slysdavau... Nemačiau nei gražios gamtos, nei čiulbančių paukščiukų, tik įtemptom kojom žygiavau žiūrėdama į kelią priešais save ir melsdamasi, kad daugiau nenukrisčiau.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 7PF5jCVIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 IYdNW0e
Visgi, pusiaukelėje trasa pasikeitė... galėjau klampoti per dideles pusnis su savo batais kaip čempionė, mano studentė man paskolino savo atsargines pirštines, Kamilė pagaliau atsiminė apie mano egzistenciją ir pasiūlė man savo parankę, o ir kelias atgal per miškus, buvo daug platesnis ir tik su mažiukais pakilimais ir nusileidimais, kuriuos įveikti jau išmokau...
Po žygio, nuėjom į kavinę, kur iš karto nusispyriau batus ir leidau pavargusioms kojytėms pailsėti. Užsisakiau kavos, kad sušilčiau, o maistas... deja buvo per brangus. 15 eurų už pietus. Na ir gerai gyvena tie suomiai. Pasimėgavę interneto ryšiu, kava ir aptarę liūdnas naujienas iš viso pasaulio, mes pagaliau ruošėmės grįžti atgal. Įlipusi į autobusą atsipalaidavau ir pasiruošiau nusnūsti bent valandžiukę, kol pasieksim Korvalą. Bet prie manęs priėjo Hwa Kyeong, viena iš mano korėjiečių mergaičių ir pasakė, kad Yoon vis dar negrįžo iš savo pasičiuožinėjimo su slidėmis... Puoliau jai skambinti, bet telefonas buvo išjungtas. Pradėjo snigti, o aš kartu su Kaia ėmiau šukuoti teritoriją aplinkui, ieškodama savo studenčiokės, be kurios nė neplanavau grįžti. Visgi, suradom, saugiai parvedėm ir pagaliau pajudėjom į savo naujuosius namučius.
Vos grįžusi bėgau po dušu, nes ryte to padaryti progos taip ir negavau, o ir šiltas vanduo padėjo raumenims atsipalaiduoti ir mažiau skaudėti. Vakarienė buvo itin soti ir skani. Gavom paragauti elnienos. Gerai, kad prieš tai nebuvom jų matę, nes greičiausiai nebūčiau galėjusi suvalgyti padarėlio, kurį prieš tai glosčiau ir žaidžiau su juo. Bet visgi, visi valgė taip, kad net ausys linksėjo. Aš greičiausiai neatsilikau nuo jų. Po vakarienės, kaip ir pirmąjį vakarą mūsų laukė sauna. Vėl apsiginklavusios gėrimais, sniego kostiumais ir gera nuotaika, patraukėm į savo postą. Ir vėl juokėmės iki ašarų, nors į galą jau ne juokais pavargom ir norėjom kuo greičiau mauti iš ten. Visgi, dar įsiamžinom, kad atsimintume savo patruliavimo laikus ir bėgom ruoštis jau vidurdienį suplanuotam vakarėliui.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 0NU8LF0If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 BW7y7wgIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 UCGymjH
Pridariau daug, skanių sumuštinių, pagriebiau kitų užkandžių ir alučio, bei palikusios savo kambariokes švęsti vienas, kartu su Kamile išlėkėm į didžiausią, aštuonvietį namelį. Nors mūsų ten buvo aštuoniolika... šiaip ne taip sutilpom. Gėrėm, klausėmės muzikos, žaidėm žaidimus ir belenkiek juokėmės. Užsikūrėm nedidelį lauželį ir jame pasikepėm zefyriukų, o aš susibendravau su vienu prancūzu, kurio blakstienos gal tris kartus už mano ilgesnės. Nu negalėjau atsižiūrėti į berniuką. Kaip žmogus taip pat, itin pozityvus ir mielas, pažadėjom dar būtinai susitikti, Vilniuj ar Kaune, nesvarbu. Net nepastebėjom, kaip praėjo laikas ir atėjo 4 ryto. Visi vėl išsiskirstėm į savo namelius.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:06 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.27

Paskutinę dieną taip pat teko keltis anksti, jeigu norėjom pamatyti elniukus, prieš išvažiuodami. Gerai, kad mūsų kambariokės jų per daugiausiai pamatyti nenorėjo, tai galėjom susiruošti ir dar laiko turėjom išeiti su kavos puodeliais parūkyti. Greičiausiai vienas iš įsimintiniausių tos dienos momentų buvo, kai Sacha, prancūzas apie kurį kalbėjau, užleido vieną dainą ir pats išėjęs į terasėlę ėmė dainuoti ir linguoti.

Nesusilaikiau. Tiesiog su kojinėmis perliuoksėjau per sniegą ir nubėgau paskui jį, kad galėtume kartu padainuoti ir palinguoti, žiūrėdami į vaizdą, prie kurio jau per tas kelias dienas pripratom ir su juo atsisveikinti. Paskui jis mane ant nugaros nunešė į mano namelį ir kai baigiau ruoštis, nuėjom pasižiūrėti į elniukus.
Elniukus sakau todėl, kad jie ir buvo, maži, baikštūs, nesiorientuojantys aplinkoje elniukai, kurie neseniai numetė ragus. Luhan'o neradau, bet užtat brolį sutikau... vienaragį! :D
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Q1guSxFIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 A5EaiiuIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 UcRtwYb
Jie man taip graudžiai atrodė, kad aš net atsisakiau su jais važiuoti... atrodė jie kažkokie išsekę ir bijantys žmonių. Nepalyginsi su haskiais. Net žiūrėti į tai nenorėjau, todėl greitai padariau kelias nuotraukas ir nusprendžiau su Kamile dar apeiti garbės ratą aplink teritoriją. Pasidarėm dar kelias paskutines nuotraukas, voliodamosis sniege ir rėkdamos, kad nenorim namo... bet visgi, teko išvažiuoti.
Bevažiuojant atgal į Helsinkį, dar turėjom kelias stoteles. Visų pirma, užsukom į Santa Claus'o miestelį.
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 0uHjs5aIf you could read my mind, you would be in tears - Page 6 AK348yn
Be nuotraukos, kurią gavom pasidaryti, daugiau niekas ten per daug manęs nenudžiugino. Suvenyrų kainos, privertė norėti kuo greičiau iš ten dingti, tikintis surasti kažką geriau. Pasigriebusios Lucy, nuėjom išgerti kavutės ten buvusioje kavinėje ir įsitaisėm lauke, ant suolelių, uždengtų tikru vilko kailiu... O Dievai, kaip užpakaliukui buvo šilta. Taip ten ir praleidom beveik visą laiką, kol jau reikėjo važiuoti.
Kita stotelė buvo mažam miestelyje, iš R raidės, kurio pavadinimo tikrai neatsimenu... Gatvės ten taip užledėjusios, kad vaikščioti buvo ne ką smagiau negu miškais, bet bent jau išvengiau kritimų. Pirmiausiai norėjom pavalgyti prieš kelionę, o pakelėje pasimaišė Macdonald'as. Kad jau neprisiminiau kada paskutinį kartą ten lankiausi, nusprendėm, jog būtent ten kažką ir pasiimsim. Skaniai pavalgiusios ėjom apsižvalgyti. Ten buvo viena pagrindinė gatvė, panašiai kaip mūsų Laisvėj Alėja, tik gal tris kartus trumpesnė. Ant kiekvieno kampo buvo po suvenyrų krautuvėle, tai jose ir prasisukom gerą valandą. Nors kainos kandžiojosi baisiai, bent jau vaikams paėmiau žaisliukų, o mamai ir seneliams gražių magnetukų. Žinoma, nepamiršau ir atvirutės Lena'i, kurios ji jau senai užsiprašė... reikės tik sugalvoti ką dar tai mergaitei gražaus nusiųsti. Juk Vokietija netoli, brangiai nekainuos.
Viską aplankiusios, pamačiusios ir patyrusios, pagaliau patraukėm į autobusą ir pajudėjom atgal namo. Nežinau kodėl, bet kelionė atgal atrodė trumpesnė, nors kai iki namų liko vos šimtas kilometrų pasidariau itin nekantri... Taip norėjosi pagaliau grįžti į jaukius, šiltus namus, išsimaudyti vonioje ir gerai išsimiegoti savo dvigulėje lovoje. Buvo gera ir vėl būti namuose!
If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 8BW5jZ8


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:07 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.03.30

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_nnmlyrPgCg1r3sl2fo1_500

Treat him like he treats you they say.
But I love him too much to hurt him.You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:08 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.04.05

Prieš kelias dienas perskaičiau tai, kas kažkur įstrigo, tapo lyg priminimu, lyg ženklu, lyg tuo, ko baisiausiai trūko. Paprasčiausias sakinys kažkur pasiliko ir vis primena apie save. "Kovoti visada bus su kuo." Kuo dažniau nuskamba šie žodžiai, tuo realesni, tuo labiau apčiuopiami jie tampa. Kovoti visada turėsiu su kuo, kai atrodys, kad nebeturiu - susikursiu iš naujo. Ir atrodo, kad dabar esu toje vietoje, kur kovoti su kuo yra, bet aš pavargau. Išseko visos turimos jėgos ir toliau kovoti aš nei noriu, nei turiu tam jėgų.

Aš nebenoriu plėšyti savęs gabalais ir dalinti kitiems. Aš noriu likti sau ir mėgautis tuo buvimu su savimi. Aš pasiilgau jausmo, kai nieko netrūksta, nes dabar trūksta tiek daug .. ir kas liūdniausia, man trūksta pačios manęs.

Galvoje sukasi milijonai minčių, kurias vis bandau sudėlioti į sakinius, į pastraipas, bandau sutvarkyti, kad viskas būtų kuo paprasčiau, nes šią akimirką aš paprasčiausiai neturiu kito pasirinkimo. Aš noriu viską sudėlioti į savo vietas ir pailsėti. Aš noriu atsikratyti tų visų spyglių, kurie bado širdį, ir palengva skrieti tolyn, ten, kur būtų kažkiek lengviau.

Ir ilgai, labai ilgai aš bijojau likti su savimi. Be ramsčio. Be žinojimo, kad kažkas kažkur laukia ir tiesiog YRA. Be įsivaizdavimo, kad turiu, kur kreiptis, nes pastaruoju metu atrodo, kad stoviu viena. Tai gąsdina šiek tiek, bet tuo pačiu suprantu, kad tik stovėdama viena suvoksiu tai, ką turiu suvokti ir pradėsiu gyventi taip, kaip kažkur giliai širdyje iš tiesų norisi. Tiesą sakant ir dabar bijau likti su savimi. Bijau vienumos ir vienišumo. Stengiuosi būti gera drauge kitiems, bet pati sau - esu blogiausia. Kartais stengiuosi save įtikinti, kad viskas bus gerai, juk dažniausiai taip būna. Kartais pasiduodu ir sakau, kad viskas viskas bus tik dar blogiau, kad sunkumas padvigubės, kad kelio, kuriuo turiu eiti, visai nebesimatys. Būna ir prašviesėjimų, kai pasakau sau, kad esu žmogus, kuris be jokios abejonės išsikapstys iš bet kur.

Aš daug galvoju paskutinėmis dienomis. Ir tai vargina labiau nei kovojimas su išgalvotomis būtybėmis, kurias patys susikuriame. Atrodo, kad kuo daugiau galvoji, tuo daugiau vis naujų minčių į galvą lenda, liūdniausia, kad jų išrašyt, jomis atsikratyti - niekaip nesugebu. Tik supratau vieną dalyką. Per savo trumpą gyvenimėlį nors ir retai kam prisipažindavau apie jausmus, kuriuos kartais net nuo pačios savęs slėpdavau, juos dažnai jausdavau. Galbūt per dažnai, bet taip turėjo būti. Ir jaučiau visa širdimi kažką, ko įvardinti nei galiu, nei labai noriu, tiems, kurie vis išeidavo, vis pabėgdavo nuo manęs. Dažnai klausdavau savęs kodėl viskas taip, kodėl taip turi būti, bet vėliau viskas užsiglaistydavo, o dabar pagalvojus, viskas kaip ir aišku, kodėl viskas turėjo būti taip, kaip buvo. Aš tiek daug jaučiau kitiems, bet pamiršau svarbiausią - save. Ir jeigu kiekvieno atėjusio atsisakymas, atsisveikinimas, man padėtų labiau mylėti save, aš lengviau su viskuo susitaikyčiau.

Man trūksta meilės sau.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 Tumblr_m69ui8cxzc1r97on1o1_500


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sat Jul 16, 2016 4:09 am
ZHANG YI XING
ZHANG YI XING
2016.04.28

If you could read my mind, you would be in tears - Page 6 8c7f62d0-e8ea-0131-c02c-0eb233c768fb
Just when she got used to feeling wanted,
He took that feeling back.
Like it wasn't hers to have.
Like he gave it to her by accident.


You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Sponsored content
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 :: Mintys ir jausmai
You cannot reply to topics in this forum