LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Pranešimas paliktas on Sun May 04, 2014 6:49 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
    Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 200

I’m getting more and more afraid
    Seems like all of this will soon disappear
    If I take my eyes off you for just one moment
    Feels like this will all shatter

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:57 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    mano vargšai plaukai dar buvo ilgi..

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 10:11 pm
    Svečias
    Anonymous
    Jau šių dienų jaunimėlis..vajė vajė

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 10:26 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    o tu tokia sena... baisu baisu

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 10:44 pm
    Svečias
    Anonymous
    visi galiausiai pasensim :D

Pranešimas paliktas on Sun Jan 25, 2015 7:42 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Net nežinau aš kaip jaučiuosi, tiesiog vėl darosi sunku egzistuoti ir šiaip komunikuoti su žmonėmis.
    Tas kurio varo nevalia minėti, man vėl praeitą savaitę akyse pasirodė ir negaliu aš niekaip jo iš galvos išmesti, tuo labiau bjaurybė vėl pradėjo snapchatu naudotis ir tenka jo veidą pamatyt, na, bet negaliu gal išmest, mat rimtai pamanyti gali, kad aš jo nekenčiu ar panašiai, o juk dar teks man jį tikrai pamatyti,tad susipykti nenoriu, nors tikriausiai jis ir taip į mane įtartinai žiūri.
    Mano šitą acc visi ignoruoja ir dėl to man labai liūdna, tad tingiu ir su kitais būti, bet gal šiandienos bėgyje sugebėsiu visiems atrašyti.
    Pirmosios trys savaitės mokykloje po atostogų, kai normaliai lankiau pamokas, visai pasiteisino, nes pažymiai neblogi ,gal net prisiminsiu ,koks jausmas buvo gerai mokytis. 
    Tingiu žiauriai iš viso šioje planetoje egzistuoti, tikriausiai jau tai minėjau pirmame sakinyje.
    Kodėl man visad tai užeina, kodėl ši kartą taip ilgai nepasibaigia?
    Man jau to pakanka, man pakanka ,man pakanka, nebenoriu.
    Gal reikia kur nors tiesiog pradingti ,viską pamiršti ir kad mane visi pamirštų ,būtų paprasta.
    Tik nesuvokiu, kaip vienas žmogus taip sugeba laikyti bjaurius jausmus mano viduje.
    Labanakt.

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Thu Feb 12, 2015 12:59 pm
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    Vėl sergu, kaip kokia visiška idiotė.
    Tačiau bent jau mano vidinė savijauta pagerėjo, prasiaučiau šias dienas, o tuo pačiu ir pailsėjau. Buvo gerai, tačiau rytoj mama grįžta ir aš kažkaip niekaip negaliu įsivaizduoti to, kad man reikės būti su ja, juk taip gerai buvo vienai.
    Galiu pasakyti, kad daugiau niekada negersiu pirty, nes taip galvą įsiskaudo, kad rimtai maniau, jog mirtis jau artėja ir daugiau iš pat ryto negersiu vyno, nes man taip pat nelabai pasisekė.
    Pasistengsiu daugiau neleisti draugėms vogti iš ikiuko lietvamzdžius , nes tada tas daiktas būna pas mane laiptinėj ir aš turiu laukt nakties kada jį išnešt.
    Bet šiaip viskas buvo labai gerai.
    Man patiko.
    Be to grįžo noras nolife fore.
    Atleiskit kurie mano atsakymų ilgai laukė ar dar laukia, tiesiog aš jau beveik pilnai susikaupiau ir pasistengsiu būti gyva.

Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

Pranešimas paliktas on Thu Feb 12, 2015 7:00 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Pradėsiu naują challenge, nes baisiai jau užsimaniau
    Kadangi jo pavadinimo tiksliai nežinau, tai žodžiu nesvarbu.
    1 - bias blonde
    Kadangi mano Woohyunas blonde niekada nebuvo,tai paimsime antrą mano bias
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Tumblr_static_943518_678384518842628_934511428_n

O kadangi noriu dar vieną dieną padaryt :DD
    2 - bias in red
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Tumblr_lz4qugFa3g1r269qjo2_500

Ir dar vieną
    3 - 2nd favourite member of 2nd favourite group
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Mblaq-lee-joon11

Kodėl aš įsijaučiau, sakyčiau, kad padarysiu visą, bet tikriausiai man neišeis, nes atsibos
    4 - favourite soloist
    K.Will <3333
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 K-Will-4

5 - favourite rookie group
    Galiu pasakyti, kad rookiais nesidomiu, tad tikriausiai
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Tumblr_n1rngezdjQ1rix77wo1_500
    jie nelabai rookies, bet ką aš jau galiu padaryti

6 - bias photoshoot
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 171
    tarkim viena foto, nes jis labai gražiai atrodo

7 - favourite actor
    Šitas kiaunė
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Large

8 - favourite actress
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Park-Shin-Hye-park-shin-hye-36994067-640-961
    Tobulybė

9 - bias selca
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 32369_woohyun

10 - Most underrated artist
    sakysiu band labiau
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 20111104-111947

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Thu Feb 12, 2015 9:02 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    ė koks čia ir aš noriu

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

Pranešimas paliktas on Thu Feb 12, 2015 9:07 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    kažkoks xujnia
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Tumblr_inline_nbpbgcnTI71t0szrh

Pranešimas paliktas on Thu Feb 12, 2015 9:37 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    I love this man omg
    omg
    too perfect
    help me
    someone
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 5 Tumblr_njn7nvmjcR1siqvhio3_1280

Pranešimas paliktas on Sat Feb 14, 2015 8:48 pm
    LEE NANCY
    LEE NANCY
    Pripisau nx. Norėčiau ,kad kažkas ateitų rpg su Shinhye arba soojoo

Pranešimas paliktas on Sat Feb 14, 2015 9:28 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    o dieve Aiste

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

Pranešimas paliktas on Sat Feb 14, 2015 9:48 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    nestumk
    man buvo liūdna

Pranešimas paliktas on Sat Feb 14, 2015 11:49 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    ateik pralinksminsiu

Pranešimas paliktas on Sun Feb 22, 2015 12:16 pm
    KIM MYUNGSOO
    KIM MYUNGSOO
    Jau ant tiek užkniso, kad manęs čia visi nekenčia, kad tikriausiai pats metas apsvarstyti iš viso pasinaikinimą iš čia.
    Nes tik man negalima logikos trūkumai, kai visi kiti net nepalyginus su manimi vaidina visagalius.
    Nes tik aš idiotė, kuri nieko nesugeba.
    Tad tikriausiai palauksiu dar kelias dienas, kol pilnai pasijusiu tai, kad reikia iš čia keliauti, tikiuosi visi džiaugsis, kad be manęs, kaip "visagalės" daugiau niekas nesipyks su logika ir labai gražiai sutars.
    Ačiū už dėmesį, galbūt iki susitikimo, o galbūt ir viso gero.

Pranešimas paliktas on Thu Apr 16, 2015 6:38 pm
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    Blemba, kaip seniai kažką aš čia rašiau:DD
    Šiandien taip tingėjau egzistuoti, kad nusprendžiau, kad galiu sau leisti iš pamokų išeiti, galvojau sau ramiai pasėdėsiu namie ir nieko neveiksiu, na, bet kaip visada, mane iškvietė draugai į miestą ir tiesiog pražaidėm kortomis durnių, kas dabar mano labai mėgstama veikla, kažkokia man siaubinga kortų manija, kuri niekaip nesibaigia jau kelinta savaitė.
    Dar šiandien sužinojau, kad džiazai jau už truputį daugiau nei savaitės ir supratau, kad iki to laiko reikia daugiau netūsinti, nes tikrai man blogai gali pasibaigti, gi po džiazų vėl kelias savaites jausiuosi , kaip lavonas, dar omg reivas tikriausiai bus, tiesiog mėgstu reivus , nes labai labai smagu, nelabai randu po to kur miegoti, bet koks gi skirtumas. yolo. Nieko daugiau gero neveikiu, na, bet šį rytą pagaliau pasistūmėjau su sąmoningais sapnais, atsibudau visa laiminga, nes viskas buvo labai gerai ir ilgai neatsibudau , labai labai smagu, tikiuosi, kad normaliai viskas kada nors su šituo paeis ir tapsiu kada nors tokia, kuri visada supranta, kad sapnuoja.
    Gerai, dabar viso gero, įdomu ar pasiseks man daugiau nei kartą į porą mėnesių dienorašty apsireikšti :DD

Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

Pranešimas paliktas on Thu Apr 16, 2015 8:56 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    Omg so excited for dziazaiii :DDD Bet aš susimasčiau, o kur man likt miegot jeigu varom į reivą? :DD

words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another

Pranešimas paliktas on Thu Apr 16, 2015 8:58 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    nafik miegot:DDDDDDDDDDD reivaaaaaaaaaaaaaas

Pranešimas paliktas on Thu Apr 16, 2015 10:45 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    Siaubas, dar supratau, kad aš tikrai numirsiu , nes kitas savaitgalis toks nusimato. Džiazai . Sekmadienį vos pajudėsiu, o vakare bus Cobaino filmas. Ta prasme man rodos vienintelis seansas Kaune ir ačiū DIevui, kad manimi pasirūpino ir jau nupirko bilietus. Aš ten gi prakrioksiu visą laiką ir net nežinau. Ta prasme taip tobula, taip gerai. Net nežinau ar ištverti sugebėsiu.

Pranešimas paliktas on Thu May 28, 2015 10:58 am
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    Stebiuosi, kaip aš sugebu būti tokia sušikta idiotė. Nesuvokiama man pačiai, kaip aš taip sugebėjau, kaip visada. Mini pasisėdėjimai pas mane gerai nesibaigia. Atrodo turėtų viskas būti labai gerai ir nuostabiai, visi linksmai girti, indai nesudaužyti, alkoholis neišlietas, visi klausė apie nerūkymą namie, pasivažinėjimai dviračiais ir panašiai, gal ir būtų gerai, tikėjausi, kad nors kartą nepridarys kažkas kokių nesąmonių, na, taip, šį kartą niekas jokių nesąmonių nepriarė, bet štai atsiradau aš blet. Blet.
    Nesuvokiu, kaip aš sugebu taip supykti, rimtai, kad neišsiliečiau ant žmonių , dažniausiai nukenčia daiktai, bet jau geriau tai būtų puodelis ar lėkštė , nes dabar pirmą kartą gyvenime sugebėjau supisti telefoną. Blet idiotė. Taip vožiau į žemę, kad išsiliejo. Būčiau šiaip kažkaip numetus, būtų viskas ok, bet kodėl aš būtinai turėjau savo ragelį sviesti į žemę iš visų jėgų ir jį sugadinti. Dabar norisi vožti sau į galvą ir niekada neatsibusti net ne dėl to, kad neturiu telefono, bet dėl to, jog nesugebu valdytis ir tada būtinai kažkas tokio atsitinka, tik dėl savo per didelio emocijų kiekio dabar turiu likti idiotė, kuri mamai aiškina, kad nusirito su visu telefonu nuo laiptų, nes juk negaliu sakyti, kad pripisau ir tiek supykau, kad nusprendžiau sudaužyti. Kas per mano protas.
    Na bent namai gyvi.
    Visi gyvi.
    Lyg ir.
    Tik norisi apsiverkti, kad nesugebu susivaldyti ir kiekvieną kartą gailiuosi, kad pas mane buvo žmonių, dar nebuvo, kad nesigailėčiau, bet vis tiek visada pasiduodu, tiesiog nesuvokiu kodėl.
    Pz bet Belgijos eurovizijos daina tai naaaaa<33333333 tas čiuvelis toks hot, kad net negera darosi.
    lol radau random vyno šaldytuve , kažkas matyt paliko, gal reikės damušti.

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:51 am