LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Pranešimas paliktas on Sun May 04, 2014 6:49 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
    Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 200

I’m getting more and more afraid
    Seems like all of this will soon disappear
    If I take my eyes off you for just one moment
    Feels like this will all shatter

Pranešimas paliktas on Fri Aug 22, 2014 6:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Wait, gal man jūsų derp fotkes kurias turiu pradėt mėtyt? ;D

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

Pranešimas paliktas on Sat Aug 23, 2014 11:29 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    ėė moterie nereikia ;DDD

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Sat Aug 23, 2014 1:26 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Bet susitariam, kad tu tos mano pačios gėdingiausios foto niekur daugiau nekelsi.Taip negražu. Į jokį facebooką daugiau, nes aš tiek šantažo prieš jus turiu... :D

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

Pranešimas paliktas on Sat Aug 23, 2014 3:48 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Mieloji, neverk;DD
    Kokio turi šantažo?;DD

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Sun Aug 24, 2014 1:10 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Kokio blem? Visko ir visokio. :DD

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

Pranešimas paliktas on Sun Aug 24, 2014 9:10 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    pzda moterie, nieko nežinau, net baisu pasidarė;DD

Pranešimas paliktas on Mon Aug 25, 2014 10:31 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    08-25

Siaubas, net nesuvokiu pilni kokioje būsenoje dabar esu, net nežinau ką dabar darau su savo gyvenimu. Vienintelis dalykas, kuris mane dabar tikrai domina yra miegas. Nors tikriausiai kai miegu, nieks su manimi nekaba, tada galiu savotiškai pabūti viena, ko jau gana ilgą laiką nemiegant negaliu padaryti. Kartais jau norisi pailsėti nuo visuomenės, pailsėti nuo draugų, tiesiog pabūti visiškai vienai, bet dabar pas mane gyvena močiutė, kuri nuolatos namuose, kas veda mane iš proto. Niekada nuo manęs neatstoja, o toks dalykas, kad aš išeinu viena jai netinkamas. Su protu ryškiai susipykusi moterėlė, kuri mane erzina jau tada, kai pamatau ją. Keista, kad taip galvoju apie žmogų, kuris visgi giminė ir netgi ne tokia artima, tačiau negaliu jos pernešt, baisiausia būna tos valandos, kai mama darbe, tada turiu atkentėti tą pilną idiotizmą su ja, o jeigu ir einu su draugais į miestą, tai vis tiek juk būna antrojoje dienos pusėje.

Na, dabar kai kas linksmesnio. Šeštadienį staiga paaiškėjo, kad pas draugę plotas, na, nusipirkome pagert ir susirinkome, nepaisant to, kad naktį slapta ėjom iš jos namų, nes reikėjo nusipirkt dar gert, viskas buvo labai linksma. Dainavom senas dainas ir kaip idiotės kalbėjom apie gyvenimą. Na, padariau ir tada klaidą, geriausiai draugei girta pasakiau, kad dabar jau viskas gerai ir taip toliau, nors taip nėra, vis dar nenoriu jos per dažnai matyti, o kalbėti tuo labiau. Bet nieko tada negalėjo padaryti, ji irgi prigėrus verkė, paaiškėjo, kad dėl manęs, nors nežinau.. gal man taip tik pasirodė. Žodžiu miegojau porą valandų ir pusiau ant grindų, jaučiausi tikrai ne geriausiai, labiau lyg tuoj numirsiu. Tada visi išsilakstė namo, o mes su drauge, kurios ten buvo namai ir jos sese, pasileidome į žiurkės paieškas. Nei vienoj kikoje nebuvo nei vienos žiurkės, ai , buvo viena, bet tik viena, o mums reikėjo dviejų. Pagaliau radome skelbimą, trenkėmės per pusę Kauno, daug bėgo, nes autobusai į tą pusę važiuoja tik kartą per pusantros valandos savaitgaliais, jei ne kartą į dvi. Su žiurkėm pagaliau parėjome pas ją namo. Supykau, nes jų nenorėjo pavadinti Stalone ir Vandamu, juk labai juokinga ir tiktų, nors dar yra viltis, kad vienas iš žiukiukų gaus tokį vardą. Juk jeigu nepavadinau katino, kaip ji nori, tai nereiškia, kad ji negali pavadinti savo žiurkės, kaip noriu aš:D

Namo grįžus smigau ir tada kokią valandą fangrlinau, nes radau filmą - For the Emperor. Ta prasme ar nepažiūrėjau iš to džiaugsmo, nors reikia labai didelio susikaupimo žiūrėt be subų, bet Lee Min Ki to vertas. Kodėl būtent mano fave aktorius toks tobulas ir vaidina būtent tokio tipo filmuose, kokius aš mėgstu??

Gerai atsilikau aš tuose challenge, tai reikia tris dienas tada šiandien, haha, mirsiu:DD

INFINITE 30 DAYS CHALLENGE
    Day 14: Your favourite variety show cut

Na, sunku būtu tiksliai pasakyti, bet.

Day 15: An Infinite member you'd kiss

Visus aš juos nubučiuočiau ir numyluočiau:D Bet visgi this bitch viską paimą ,meilės reikaluose su Infinite
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m39gutmo9K1qhwguzo1_500

day 16: an infinite member you’d play the ‘i love you’ game with
    Tas pats
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_ly6ip2nme31r67rge

KPOP  30 DAYS CHALLENGE
    Day 14: A kpop song that makes you smile

,

Day 15: A kpop song that reminds you of someone you miss

Na, ji idiotė ir panašiai, bet aš jos vis tiek pasiilgau, nepaisant, kad ji kpop net pernelyg nemėgsta, bet šią dainą išgirdusi iš karto apie ją pagalvoju.

Day 16: Favourite kpop lyrics

B.A.P - Power
    Be abejonės, tobuli žodžiai, net tattoo su vienais iš jų ketinu darytis, tiesiog nesveiki žodžiai. 

You block out your ears and lips
    You’re too busy filling your stomach up, a role of stealing everything
    Like a decalcomanie, a role where money, status, and honor doesn’t change
    It’s time to move and the anthem of the strong and weak will break that fight
    This is a revolution, a guernica flow
    So everybody keep your head up
    There’s no more, there’s no more justice
    It’s a world that submits under the power of money
    The weak die in the shadows of the strong
    No, no, no, no.
    No, no, no, this really isn’t it
    I’m here, we’re here
    Stop
    We got the power, i got the power
    Don’t submit under them
    Don’t be like that and lift your head up
    We got the power
    Fight against them and don’t look at me with your angelic face.
    Everything is a lie
    Warning warning warning warning
    Are you ready
    Everybody say hate you
    One more say
    Everybody say hate you
    Hate you
    One more say
    One shot
    The tyranny of those who cover the bright light
    Two shot
    Those who look so alike the devil always live a fake life each day
    Three shot
    Wear the mask of justice and what fights back against them is my ego
    Four shot
    The ones who match to the rhythm and are trapped don’t know anything in breaking everything whoa
    Now it’s time to move
    B.A.P move the crowd action
    We’ll raise the new wind of this world, so everyone follow us and move over
    For the weak that’s us, it’s all passion
    That’s it and no to fakeness
    It’s a world where only the weak survive
    In appearing on tv, we step on the faces of the young souls with a smiling face
    No, no, no, no.
    No, no, no, this really isn’t it
    I’m here, we’re here
    Stop
    We got the power, i got the power
    Don’t submit under them
    We got the power
    Fight against them and don’t look at me with your angelic face. Everything is a lie
    Everybody say hate you
    One more say
    Everybody say hate you
    Hate you
    One more say
    Bomb bomb follow me
    The ones who have strength, follow me
    Bomb bomb follow me
    Nananana lalala
    Bomb bomb follow me
    Everyone become one and follow me
    Bomb bomb follow me
    Nananana lalala
    We got the power
    I got the power
    Don’t submit under them
    We got the power
    Fight against them and don’t look at me with your angelic face. Everything is a lie

Pranešimas paliktas on Wed Aug 27, 2014 11:49 am
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    08-27
    Vakar buvau vandens parke, nusprendžiau, kad ten nusigauti reikia dažniau, nes tai tikrai pakankamai linksma. Ypač kai mes su drauge linkusios traumuoti visus aplinkinius, kai žiaurias nesąmones darom ir trukdom moteriškėm išlikti su sausais plaukais ir makiažu ant veido. 
    Pagaliau nuėjau ant čiuožyklos, kurios seniau labai bijojau, it kokia beprotė buvau žiauriai patenkinta ir norėjo vėl ir vėl. Žodžiu smagu iki tol, kol nepaskausta galvos nuo to nesveiko chloro kiekio, bet šiaip bendrai paėmus buvo labai smagu ir gera.
    Net nežinau kaip jaučiuosi dėl to, kad mokykla jau visai šalia. Nors tiksliau žinai, nenoriu. Dar prieš porą savaičių jau žiauriai norėjau, o dabar suvokiau, kad ne. Baisu, vis tiek esu tinginė ir man mokytis tiesiog nepatinka, nesakau, kad blogai mokausi, bet tiesiog dažniausiai nieko neveikiu ir nelabai ką klausau, tiesiog kartais man visai patinka. Kai nebūna lietuvių kalbos arba anglų kažkur netoliese (tie laikai, kai lietuvių buvo mano mėgstamiausia pamoka..) nežinau kodėl taip nemėgstu anglų, tiesiog bjauri kalba, kurią visgi gana padoriai moku, tik šnekėti man baisu, bet tikriausiai reikia kada nors prasilaužti ir tiek.
    Net bloga pasidarė apie mokyklą galvojant, o juk liko tiek mažai..
    Day 17: an Infinite member you would date but in secret

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mf4e46ikHr1r2mivjo1_500
    Draugautume taip skaptai, kad net Woohyun nesužinotų..

Day 18: an Infinite member you would date out in the open

Žinoma, kad Woohyun
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m1vhvdVJ121rpx5vbo1_500

KPOP 30 DAYS CHALLENGE
    Day 17: A kpop idol you wish was your older sibling
    Net nežinau kodėl, tiesiog tik Lee Joon galiu įsivaizduoti.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Lee_joon_
    Day 18: A kpop idol you wish was your younger sibling
    Sungjong
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mblwoqxjSZ1qmc3x4o1_500
    Omg ir kaip aš mirštu dėl Kiko. Ji man visad patiko, bet dabar kai per GD aš ją prisiminiau, tai pz, kaip moteris gali būti tokia miela, graži, juokinga, keista ir šiaip visokia. Omg love her<33
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_n5nga1oDw81szfuyyo2_r2_250CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_n5nga1oDw81szfuyyo3_r1_250

Pranešimas paliktas on Thu Aug 28, 2014 5:38 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    08-28

Nieko rimto sakyti neketinu, nes visgi mano verkšlenimai apie blogą gyvenimą niekam įdomus nėra.
    Šiandien man visiška fangirlinimo nuotaika, tad tiesiog pasilydisiu ir numirsiu, nes šiame pasaulyje rimtai per daug nuostabių idolų, kurie mane visiškai ir absoliučiai veda iš protelio.
    Pirmiausia tikriausiai būtų Bangtan'ai. Ilgai jų labai nemėgau, nes man jie atrodė absoliuti B.A.P kopija, na, man vis dar taip atrodo, tačiau nusprendžiau, jog visgi labai labai šiuos berniokus myliu. Pradžioje mano akį buvo patraukęs tik V, bet dabar supratau, kad labai labai myliu Suga ir Jimin, gal net Jimin kiek labiau, nežinau... Tiesiog Jimin yra žiauriai nerealus ir fainas, tuo labiau turi nuostabų balsą, kuris verčia mane tiesiog imti ir vietoje padvėsti. 
    Tiesiog dabar tas laikas, kai man negera vien nuo jo egzistencijos.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_inline_nak77o9Usi1qe1zb9

Na, kadangi šiandien fangirlinimo popietė, tai tikriausiai labai ilgai užtruksiu, nes nemažai dabar yra žmogelių, kurie mane veda iš proto.
    Toliau tęsiu su FNC. Jie man visi labai patinka, ypač AOA ir FT Island, kurios yra vienos mano mėgstamiausių grupių. Ir šiaip visas ent žiauriai man prilipo, nežinau kodėl, bet yra mano mėgstamiausias, nors panašiai, kaip ir cube (haha, pamirškim, kad mano viena fave grupė woollim'e, o kita dsp)
    Gerai, pradėsiu nuo AOA
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_static_tumblr_m8zd4xo5s01qbl6v1o2_500
    Jau prieš debiutą pradėjau jomis domėtis, o Elvis neapsakomai mane sužavėjo, panos visos žiauriai talentingos (ok, ne visos žiauriai, nestumiu, bet Seolhyun ir Chanmi net padainuoja žiauriai sunkiai, bet vis tiek jas myliu, ką jau padarysi). Pirmoji ir mylimiausia mano buvo Jimin (kad ir kaip besilydičiau dėl bts Jimin, ši moteriškė, man kur kas svarbesnė). Laikui bėgant Yuna tapo vos ne mano ultimate, jo pridėjau ją į dabar jau keturias mano mylimiausias korean dainininkes. Yuna yra kažkas tiesiog tobulo, jos balsas, jos išvaizda..<33 Nors po to kai šiandien pažiūrėjau Weekly Idol, supratau, kad ir Jimin man tiek pat patinka. Na, neveltui po Karos ši merginų grupė man yra pati svarbiausia.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mdlkopKgz01rc5npuo1_500
    Tada FT Island
    Viena pirmesnių mano kpop grupių. Sužinojau, nes žiūrėjau kažkokią laidą su SHINee, kur buvo Seunghyun ir nuo to laiko mano meilė prasidėjo. Hongki balsas yra kažkas nepakartojamo, jeigu nebūtų Woohyun, kurio balsas turi kažką savito, kas mane veda iš proto, tikrai drąsiai teigčiau, jog Lee Hongki yra geriausio kpop balso savininkas. Nors niekas negalėtų paneigti, jog čiuvelis tikrai turi didelį talentą. Jonghoon yra nerealiai hot lyderis, kuris dar ir žiauriai idiotas, dar tuo pačiu turi labai gerą širdį, nors kartais elgiasi it pats šėtonas. Jaejin mūsų senolis (nors pagal amžių, tai grupėje per viduriuką), bet tiesiog juokinga, kaip jis nuolat pavargsta. Minhwan - vištienos maniakas maknae, kuris yra tikras nekaltas angelėlis... Nors ir Seunghyun vos vos yra labiau mylimas, tačiau visa grupė užima labai svarbią vietą mano širdyje..
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mgci2a2Rxd1rc4vqeo1_500
    CN Blue muzika man tikrai nebloga, tačiau jų fane visgi nesijaučiu, nors narius visu labai labai myliu. Ypač tą vieną ir patį tobuliausią Jonghyun (haha sorry Hong Jjong)
    Nesuvokiu, kaip vyras gali būti toks neapsakomai seksualus, rimtai nežinau. Net kaip jis kvėpuoja verčia mane imti ir klykti ,gerai niekad neklykiau, bet tiesiog tooooooobulaaaaas.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mj61k8IB5t1s5m2cwo1_500

Jei jau pradėjau apie Jjong'us kalbėti, tai matyt teks ir kitą vyriški tokiu vardu paminėti. Hong Jonghyun mane visai neseniai sudomino, nes tiesiog po dramos su Lee Soo Hyuk, nusprendžiau juo pasidomėti ir atradau laidą, kuri vadinasi Style Log, o jie abu ten buvo vedėjai, nors Soohyuk vis dar myliu, tačiau mane nesveikai apsėdo Jonghyun manija. Jis per mielas ir per daug drovus, tai mane labai stipriai veikia. Dar žiauriai shippinu jį su Yura, omg kokia graži porelė ir tikram gyvenime jiedu būtų...
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mswdzxGquQ1syegc4o3_400
    omo omo
    šita kompanija man tiesiog nereali. Sung Joon manija man jau nuo labai labai seniai, Kim Woobin tiesiog Heirs'uose mane visiškai pribaigė. Tas vienas, kuri vardo nepamenu šiaip žiauriai hot, o Soohyuk ir Jonghyun tiesiog tobuli..
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mu8m7cksKw1syegc4o1_r1_500

Dar mane veda iš proto SuJu sugrįžimas, omg omg omg
    tobula tobula tobula
    jie visi tokie fab fab fab
    Ypač Teuk, buvau jo nesveikai pasiilgus. Žinoma ir Hyukjae tiesiog nužudė, kaip jiedu gali būti kartu tokie kvaili idiotai ir žiauriai seksualūs vyrai...
    Negaliu aš to ištverti, ta prasme SuJu viena mano mylimiausių grupių ir net negaliu toliau gyventi..
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_lpg7okdx2w1qi7tp8o1_500
    Pasiilgau, kai šitie trys grybai susirenka ir daro visokias nesąmones bei nusipeza..
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 1

Dar be to, aš esu ta fanė, kur visus žiauriai shippina, apie Kiko ir Gd geriau net nepradėsiu, nes pačiai bloga pasidarys. Be Haros ir Junhyung dar nieko taip stipriai kartu nepalaikiau, kai tiedu išsiskyrė tiek kriokiau..

Tiesiog pakalbėsiu apie personažus, kuriuos shippinu labiausiai iš iki šiol matytų dramų ar filmų.
    DalJa's spring ta drama, kurią seniai pradėjau, bet kažkaip buvau sustojus, dabar tęsiu peržiūras ir tik dabar prisiminiau, kaip stipriai shippinu Kang Tae Bong ( Lee Minki ) ir Dalja (nepamenu tiksliai dabar jos varo,o googlint tingiu).
    Tobulai miela porelė.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 2816969868_1

Na, čia dabartinės mano manijos. Apie Infinite net nieko nesvaigsiu, nes nesustočiau ir be to pakankamai prišneku apie juos. 
    Kitą dieną,kai turėsiu jėgų daugiau, dar pasvaigsiu dėl Big Bang, 4Minute, Kara, Mblaq ir g.o.d

Omo that moment, kai prisimeni, kad dar reikia challenge padaryti

INFINITE 30 SAYS CHALLENGE
    Day 19: An Infinite member you'd bring home

jei kaip vyrą, tai, žinoma, kad Woohyun, net nėra kitos minties.

KPOP 30 DAYS CHALLENGE
    Day 19: Favourite interview of a kpop idol or group

Na, Infinite challenge jau minėjau vieną iš mėgstamiausių, bet kitas būtų tikriausiai šis

Pranešimas paliktas on Thu Aug 28, 2014 6:18 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    Tobula daina

Taip, dabar atėjo begalinis noras ir apie kitus dalykus pašnekėti. Kartais tiesiog norisi parašyti žmogui ir stengtis, kad jis pasijustų geriau, nežinau kodėl. Tikriausiai dėl to, kad labai ilgai buvau ta, kuriai reikia pagalbos, nors turbūt vis dar reikia, bet stengiuosi tai ignoruoti, jeigu apsimetinėsiu laiminga, galiausiai tokia tapsiu, na, bent jau tokia mano kiek idiotiška logika. Bet rimtai. Esu toje nežinioje, kad nesuvokiu ar manęs visi nekenčia ar man aš vėl darausi suknistai paranojiška. Pradedu eiti iš proto. Vis ateina tas laikas, kai pradeda atrodyti, jog niekam nesu reikalinga bei negaliu pilnai suprasti ar taip yra iš tikro ar tik man taip atrodo. Darosi jau kiek sunkoka, varo mane tai į begalinį norą imti ir išnykti, tada bent jau nesijausčiau taip, kad manęs visi nekenčia. Nežinau ar čia išsigalvojimas, tačiau tai griauna šiuo metu mane iš vidaus. Vienu metu atrodo, kad nenoriu su niekuo bendrauti, o tada pradeda atrodyti, kad man reikia kažkokio bendravimo. Iš dalies dėl to bijau mokyklos. Vėl daug nenuoširdžių snukių, kurie kartos, kaip pasiilgo, o aš kaip visada nieko nepasakysiu. Visad būnu ta bjaurioji, kuri pasako, kad klasė yra mūsų apgailėtina. Esu blogos kalės vietoje, bet negaliu būti toks nenuoširdus žmogus, geriau būsiu šalta, kartais isteriška, negu su nenuoširdžia šypsena ir apsimetanti, jog man rūpi žmonės, kurie nerūpi. Nugrybavau kažkur, tiesiog nežinau kur pasidėti. Dabar noriu tuo pačiu pranykti, o tuo pačiu ir gauti kažkokios šilumos. Net nesvarbu iš ko, tiesiog to reikia, bet matyt kai per ilgai būnu ar apsimetu laiminga, visiems ima atrodyti, kad viskas gerai. Atleiskit, kad išsiliejau čia, tiesiog man to reikėjo. Daugiau tokiom temom nešnekėsiu ir toliau užsiimsiu nekais. Ačiū už dėmesį.

Pranešimas paliktas on Fri Aug 29, 2014 1:21 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    08-29

Jausmas, kad mano vidus vis dar mane ėda tiesiog nepranyko. Kad negalvočiau apie jokius sušiktus dalykus, tiesiog žiūriu veiksmo filmus ir net į visus rpg atrašinėju. Suprantu, kad jau žiauriia nebeturiu ką veikti, o ta mintis, kad tuoj į mokyklą, jau praktiškai mane visiškai sugriaužė. Baisu, nenoriu. Dar šiandien draugės išlydėjimas į univerą, matyt, vėl gausiu gerti, ko net nežinau ar noriu. Lyg ir norėčiau neblogai nusigerti, tačiau būtų geriausia tai padaryti vienai, niekada nebandžiau, bet šiuo metu tiesiog to norėčiau, gal net vyno ta proga išgerčiau, kurio tiesiog šiaip nelabai galiu pernešti.
    Nenoriu daugiau kalbėti apie nereikšmingus dalykus, tad padarysiu dar nereikšmingesnį challenge.

Day 20: an Infinite member you'd go clubbing with

Dongwoo, nes tiesiog Dongwoo
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mh8706YzGR1s1blulo1_500

KPOP 30 DAYS CHALLENGE
    Day 20: Favorite picture of your guy kpop bias

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_inline_mqg9qk0xEr1qz4rgp

Pranešimas paliktas on Sat Aug 30, 2014 10:50 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Day 21: Your favourite thing about Sunggyu
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_ly66f8bMOH1r35nvu
    Labai labai pasakyti vieną dalyką, kuris man labiausiai patinka apie jį yra sunku. Man patinka praktiškai viskas jame, nes jis labai žavus, mielas, protingas, turintis nuostabų balsą, tačiau kaip grupės narys, jis man labiausiai patinka, nes jis elgiasi lyg tikras lyderis, kuris myli savo grupės narius. Visi nariai ir pats jis pripažįsta, kad jis dažniausiai būna piktas ir visiems knisa protą, bet dėl to ir yra mylimas, nes nariai jam svarbiausia, elgiasi kartais su jais it su vaikučiais, bet visada jais rūpinasi bei atiduoda viską ką gali. Fab hamster.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_inline_n8h6r0ofPy1s3y4yx

KPOP 30 DAYS CHALLENGE
    Day 21: Favourite picture of your girl kpop bias
    Bora
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_lsl001MTQu1qeogk5o2_400
    Nana
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 300855319-570x741
    Ne tik Nanos, bet vis tiek
    Hyuna
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Hyuna-making-of-ice-cream-mv-released-cute-and-playful
    Ta viršutinė, niekur neradau normalios foto, bet ten ši moteriškė tiesiog nuostabiai miela
    Yuna
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mdzpd3oqSJ1rjrbheo1_1280

Kadangi visgi Bora mano visgi pati pati mylimiausia moteriškė, tad dar palieku gifų, nes ji tiesiog fab
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_n5yci8TifB1tbfd7fo1_500
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m5p81wjLyY1r7xf6to1_r4_500
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mct9o0y5Yt1rycqyko1_500
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Giphy
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_mn49d3PWyS1rz5q8go4_250
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 D7LEiSI
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m6qk18fyf81raoemno1_500
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 IKG4CnAlJskO1
    net nesuvokiu, kodėl ji tokia nerealiai fab<333

Pranešimas paliktas on Sat Aug 30, 2014 8:24 pm
    Svečias
    Anonymous
    Klausaus be perstojo šitos karibų piratų dainūškos ir ji man labai labai patinka

Supratau, kad esu nesveika. Galutinai, ypač ties tuo momentu, kai dėl tokio šūdo pradėjau kriokt. Dėl dviejų dalykų tiksliau ir šiaip abu tokie beverčiai, kad tuoj dar ir dėl to apsiverksiu. Nx užpisa jau ant tiek, kad nebegaliu. Viskas jau ant tiek koktu nuo visko, kad norisi dabar išeiti ir niekada nebesugrįžti. Dar man saulėgrąžų nieks nenuperka, baisu. Eisiu viena, jei mane vapšė kas leis, nes motkei smegenys kažkur išvarvėjo. Noriu parūkyt, kad apsiraminsiu pagaliau, nes jau nebegerai, ir pasiskundžiau, nes norėjau.
    Kiek noriu tiek skundžiuos, mano dienoraštis.

Pranešimas paliktas on Tue Sep 02, 2014 10:32 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Šiandienos krepšinis mane absoliučiai morališkai nužudė. Tragedija yra lošti ne su europiečiais, nes visi kiti kaip beždžionės, net baisu žiūrėti, kaip teisėjai tiek daug leidžia, kai šiurkštumas viršija visas ribas. Žinoma, mes šaunuoliai, nes skirtumą tikrai žiauriai nerealiai sumažinom ir šiaip visi kieti, ypač Seibutis, matosi, jog žmogus stengiasi visa širdimi ir jam neblogai sekasi. Tai, kas tos vienos rungtynės, dar įmanoma ir prieš Slovėniją laimėti, jeigu tik mūsiškiai labai labai pasistengs. Jie juk šaunuoliai, ketvirta rinktinė pasaulio reitinge. Dar spėju pakilti gali iki trečios laisvai. Visi ir be Kalniečio labai gerai žaidžia, net smagu žiūrėti. Man asmeniškai žiauriai trūksta Javtoko.. Bent jau faktas, kad iš grupės ne paskutiniai išeisim, nes turim dvi pergales bei trečia tikrai turėsime, o tada Ameriką sutiksime tik pusfinalyje, jeigu pasiseks, o aš tikiu, kad pasiseks. Visgi faktas, kad Korėja skris ir nepasiseks jiems toliau kažką pasiekti, bet man nuoširdžiai nei šilta nei šalta. Esu už Lietuvą visu kuo, o jeigu ne Lietuva, tai tegul Ispanija. Svarbu ne Amerika. Tikriausiai jau turėčiau nustoti svaigti, bet man nuoširdžiai dabar niekas daugiau ir nerūpi, nes krepšinis man yra kažkas nesveiko. Smegenys visiškai išėstos. Myliu visus žaidėjus, Kuzminskas žiauriai fab, bet yra bailys, tad meilė jam sumažėjo :D Dabar man Seibučio manija, kad ir koks jo veidas kraupus, rimtai tokį nenorėčiau naktį sutikti..

Omo mano pamokos tokios idiotiškos, kad net baisu. Langai būna prieš vieną paskutinę pamoką dvi dienas, o dar vieną ieną prieš dvi pamokas. Idiotizmas žiaurus. Ryt man informatikos a lygis ir dvi pamokos, tada dar dvi vokiečių, matieka ir istorija kodėl taip baisu, nežinau. Žodžiu diena su a lygiais:DD

Kaip tingiu su tai challenge, tad pamiršiu, tas kelias dienas, kai labai tingėjau, tarsi jų nebūtų:DD

30 DAYS INFINITE CHALLENGE
    Day 22: Your favourite thing about Dongwoo

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_static_tumblr_mbruz0shyb1r9gcnfo1_500
    Jo juokas, šypsena, pozityvumas, nuoširdumas. Tikriausiai labiausiai nuoširdumas, nes žmogus atrodo tikrai labai geras, gal kiek naivus, bet ne per daug. Visad skleidžia gerą nuotaiką ir šiaip jeigu pažiūriu kažką su juo, tiesiog pasidaro širdelei labai labai gera. Apie tokį žmogų, kaip Dongwoo, neina pasakyti vieno geriausio dalyko.

30 DAYS KPOP CHALLENGE
    Day 22: Favourite picture of your favourite kpop group

Negaliu pasakyti, rimtai tiesiog neturiu tokios, aišku pasakyti bias'ų foto, nes tokias turiu, bet visos grupės tiesiog net nežinau. Sunku pasakyti, nes tokios nėra, nesvaigsiu, kad man visos patinka ir negaliu išsirinkti vienos, bet tokios tiesiog neturiu, tad numesiu šiaip kokią fainą Infinite foto. Jie visad gi faini<333
    Kai pradėjau dabar ieškoti, prisiminiau kokią mano visgi labai labai mylima nuotrauka, kuri visad priverčia nusišypsoti.. bet neradau.. tačiau viena foto, kurios mačiusi nebuvau, tiesiog privertė išsišiepti ir net nebenorėt verkti dėl kašio, yeah yeah im crazy.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m82p7aTgT11rpd290o1_500

Pranešimas paliktas on Sun Sep 07, 2014 10:55 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Ką galiu pasakyti, kad dar pakankamai normaliu laiku sugebėjau iš Kauno naktų parsirasti, tačiau mane visiškai pribaigė. Buvo linksma, bet neapsakomai pavargau. Atsimenu tiek, kad užtrukom porą valandų, kol visi susirinkom, o dar porą, kol atsidūrėme vienoje vietoje, kur reikėjo išgerti. Ten kažkaip gavosi visų labai daug, o su visais pakalbėt buvo sudėtinga. Su puse draugų apsikabinėjom visą laiką ir sakėm, kokie mes geri draugai, tada mano mylimiausia - antrą kart matoma Diana, su kuria mes tokios idiotės pasidarom kad net nežinau, atėjo jos kažkoks draugas, kuris buvo labai labai linksmas ir šiaip įdomus žmogus, pradėjom kalbėti apie viską, bet galiausiai pradėjom link kažkur judėti, kas buvo soboras, ten susitikom Kristį, kuris buvo mums labai reikalingas, nors dauguma jį matė tik kokį pirmą kartą. Beveik visus draugus išmėtėm ir nuėjom ieškoti reivo, kuris turėjo būti kažkur šančiuose prie geležinkelio stoties. Buvom plyšę, tai jo ieškojom labai ilgai ir labai kvailais keliais ėjom, o tokius ratus darėm, kad kojos jau sulįst į žemę norėjo. Tada kaip visada, mano draugė, kuri dar ir mano telefoną buvo pametusi, sugebėjo pasigesti savo susisiekimo priemonės. Tada visais keliais atgal, belekiek laiko ieškojom, o mums labai nesisekė. Galiu pasakyti, kad stoties rajone prie apleisto pastato ir miškelyje, dviem panom labai labai baisu, bet viskas baigėsi gerai. Galiausiai mirštančios nuėjom į reivą, kuris buvo tikrai geroje vietoje, nieko iš gatvės nesigirdėjo, nors jį pasiekt labai sunku. Žodžiu patūsinom ir ėjom namo. Rimtai sukritau į lovą.
    Bet bleeet, toks čiuvelis, tiek pripisęs buvo ir tokius šūdus veikė bei šnekėjo, kad naaafik:DD

Day 23: Your fave thing about Woohyun

Jis mano ultimate, tai sunku padaryt, bet jau svaigau kodėl jis mano ultimate, tai kaip ir priežastys kodėl man tas daunas ir daužtas idiotas patinka. Trys dalykai patys svarbiausi, kad neišsiplėščiau.
    1. Balsas.
    2. Kad jis tikrai nesveikai daužtas.
    3. Atrodo, kad dėl fanų viską padarytų.
    My lovely Woo<33 Namsatan<333
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_m3qu4u0PZW1roqzjwo1_500

30 DAYS KPOP CHALLENGE
    Day 23: Picture of kpop idol who you think is uderrated

MYNAME
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Mynameconceptphoto

RANIA
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Rania

Pranešimas paliktas on Sun Sep 14, 2014 9:22 am
    Svečias
    Anonymous
    Visi challenge turės palaukti, nes atsitiko toks dalykas, kurio visa širdimi laukiau tris metus, absoliučiai be perstojo, tikėjausi, kad tai pagaliau atsitiks ir atsitiko, įkvėpta mūsų dėdės Kai, nusprendžiau ir aš pašnekėti apie savo jausmus grupei, kurią tikriausiai myliu ilgiausiai savo gyvenime. O Dieve mano Tokio Hotel, tiesiog myliu visus keturis vaikinus, kurie man visada suteikdavo tiek daug džiaugsmo, vis dar suteikia. Net dėl Woohyun niekada tiek nemirdavau, kiek dėl Bilo, kuris omg tiesiog buvo tobulas, visada toks ir liko.  Nuo 2011, kai jie pranešė, kad albumą išleis 2012 pavasarį, aš laukiau, bent jau pasisekė ir nenusivyliau, nes tai tiesiog neapsakomai tobula<3

Dabar klausau be sustojimo, nes man taip nesveikai patinka šita daina,  viskas taip gražiai skamba, pasiilgau brolių balso, pasiilgau kaip Tomas tyčiojasi iš Bilo, pasiilgau Tomo absoliučiai nesibaigiančios savimeilės, kuri visada man pakeldavo nuotaiką, pasiilgau jų vokiško akcento ir tai pasiilgau, kaip jie kalba vokiškai, kai žiūrėjau kažkurį naujesnį video, pradėjo jie vokiškai kalbėt ir aš į ašaras, tik per šituos čiuvelius aš užsimaniau mokytis kalbėti vokiškai, žiūrėdama neišverstus į anglų interviu, bandydavau gaudyti vokiškus žodžius, kuriuos suprasdavau. Nebuvo nei vieno interviu, kurio nebuvau mačiusi, tuo metu tikrai viską apie juos žinojau, o dabar net kai į kiek kitokios muzikos pasaulį patekau, vis tiek sekdavau kas vyksta, nes jie visada liko svarbūs man ir tikriausiai išliks.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 2007-Aug-30-Jens-Koch-shoot-HH-01
    Pamenu, kad taip jie dar tada atrodė, o vėliau vis labiau traumavausi, kai jie keitė išvaizdą ir tik 2011 metais susivokiau, kad myliu juos visokius, na, tik Bilas su dredais buvo kažkas labai labai baisaus, ko niekada nepripažinsiu, nes galva jo atrodė tiesiog šlykščiai kvadratinė.. Tomo plaukų pasiilgau, bet labiausiai norėčiau pamatyti Georgo plaukus, o dieve, kai jie su Tomu susidėdavo, būdavo kažkokia piktų šėtonų duetas, kuris galėdavo visus erzinti ir kankinti. Pasiilgau ir Gustavo, kuris man visada priminė labai mylimą grybuką, kuris deja buvo pakankamai tylus, dėl ko tiek daug apie jį negalėčiau pasakyti, kaip apie kitus idiotus.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 2011+NIVEA+Good+Bye+Cellulite+Hello+Bikini+o4CfFf6dD0Jl
    Kai pamačiau tada šitą foto, man buvo kažkokia visiška ir begalinė trauma, nesupratau kodėl, bet pasirodė, kad ties tada buvo tas lūžis, kai Bilas nebeužsidėdavo aptemptų kelnių su leopardiniais raštais, nuo to laiko man rodos jie nei karto kažkur viešai nedainavo, pamenu paskutinius pasirodymus, kuriuos žiūrėdavau neapsakomai daug kartų..

Dabar sunku prisiminti ar 2ia ta spaskutinis pasirodymas, ar dar jie wma's performino, bet žodžiu čia jos apsirengimas mane iš dalies traumavo, o iš dalies patiko, nes visgi Bilas yra fakin fab, visada toks buvo ir bus, dėl jokio vyro man taip stogas nevažiavo (ok ką bandau apgaut.. Javtokas..:D) . Mylėjau ir myliu jį ar kai jis buvo emo kid, ar kai buvo it humanoidas, kuris beje man labai labai patiko. 
    Mylėjau Humanoid erą ir visas dainas, omg tokios geros, su viena drauge mūsų kaip ir daina buvo In Your Shadow, nors ji nepripažino tame laikotarpyje Tokio Hotel, bet žodžius mokėdavo, visad dainuodavom.. Dar Phantomrider buvo gera daina, niekada vienoje eilutėje nepataikydavom abi, viena sakydavo vieną žodį, kitą kitą, o pasirodo būdavo nei tas nei tas.. Arba kai bandydavom spėti hello pirmąjį pasakyti per Dark Side of the Sun, nelabai sekdavosi, ypač kai daugiau snukių prisijungdavo..

Per jokį kitą video tiek daug tikriausiai nekriokiau, pizė čia yra tobula daina, tobuli vyrai, tiesiog tobulas šou. Man labai patiko visas Humanoid turas, net nežinau kiek visko aš mačiau iš ten, tiesiog tobula, na, kas netobula, tai, kai Bilas stengiasi šokti, o jam tai tikrai žiauriai tragiškai sekasi, atrodo labai juokinga, bet vėl tai man pakelia nuotaiką, turi šie čiuveliai tam talentą, begalinį ir nenusakomą.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 6090c7d517_19693595_o2
    Mėgstamiausia Bilo nuotrauka, omg negaliu kaip juokingai viskas čia buvo. .. Dabar kažkaip net liūdna pasidarė, kad jau tris metus iš jų buvo galima išgirsti tik tai, kiek nukėlė jų albumo išleidimą.. Dabar aš čiut nenumiriau, kai sužinojau, kad už dviejų dienų jau išeis klipas, o dabar jį pamačius, vis dar stogas važiuoja, daina vis dar ta pati groja, nors atrodo, jau labai ilgai aš čia rašau. Kadangi baisiai pavargau ir nebeturiu tam jėgų, tad sumesiu savo pačias mylimiausias ir daugiausiai jausmų teikiančias Tokio Hotel dainas.
    Dark Side of the Sun be abejo tarp jų.
    Tada būtų pati mėgstamiausia daina, kuri yra That Day

In Your Shadow
    Phantomrider
    Zoom Into Me
    Monsoon, na, tiesiog prisiminimai....
    Sacred
    Pain of Love
    Ką bandau apgauti, myliu praktiškai visas dainas, tik Rette Mivh nelimpa niekaip..
    Ai beje, dainų klausausi visada beveik angliškų, nebent būna užplaukia, bet 1000 Meere visad vokiškai, Ich Bin Da irgi, šitos dvi taip pat tarp mėgstamiausių dainų, ko prieš tai nepaminėjau, nes amno atmintis labai lieva.

Perf<33333

Aišku laisvai teigčiau, kad širdyje man šita grupė visgi užimą trečią vietą.\Kol kas niekas su Nirvana nesilygina net, tada tikriausiai būtų Infinite, o galiausiai Tokio Hotel, visgi ilgiausiai mylima ir svarbi grupė.

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Tumblr_static_tokio_hotel

Pranešimas paliktas on Wed Sep 17, 2014 2:38 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Užknisa viskas, bet ką jau galiu padaryt. Užknisa, kad sergu, kodėl aš turu visad susirgti, kai man to visiškai nereikia? Matyt, nes aš idiotė. Tingiu burbėti apie viską, kas negerai, nes net bloga nuo to man darosi. Tiesiog aš vėl pasidariau aktyvi bei gyva forume, vėl užėjo maniakiškas noras nolifint, nes yolo, ką daugiau veikt. Tik kai akys jau nebemato. Kodddėl mane amžinai akių uždegimas nužudo.. Gerai, kad ne toks, kaip vasarą, kuris buvo daug žiauresnis.. Ok viskas reikia prisiminti challenge, kurio jau senokai nedariau.

30 DAYS KPOP CHALLENGE
    Day 24: Picture of kpop idol who you think is overrated
    Ne idol, o grupė.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 2ne1-ugly-mv-photo-1
    Jos tiek daug negali, kaip dauguma mano. Tai, kad sugeba pabūti ale badass, tai neprideda daugiau talento:D aš jas mėgstu, bet ir nekenčiu:D

Day 24: Your favourite thing about Hoya

Jis talentingas čiuvas. Gerai dainuoja, nesveikai gerai šoka ir puikiai repuoja.
    Be to jis žiauriai šėtoniškas.

Pranešimas paliktas on Thu Oct 02, 2014 11:46 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Seniai tiek gyvenimu užsiknisus nebuvau.

Kodėl? Kodėėėėėėėėėėėėėėėl???

Pranešimas paliktas on Thu Oct 02, 2014 11:57 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Oi tie challenge pamiršti, tai reik tikriausiai pabaigt ir viskas dabar
     INFINITE CHALLENGE

Day 25: Your favorite thing about Sungyeol
    He's tall. Ok, nes jis visada labai juokingai užsipuola visus dėl nieko.. Jo idiotiškai pokštai, kurie visada prajuokinti sugeba:D

Day 26: Your favorite thing about Myungsoo
    Omg everything. Nesveikai mielas čiuvelis, tiesiog žiauriai tampa fab, kai iš L tampa Myungsoo, tokio keistai bepročio bernioko seniai nebuvau mačiusi, love that boy. Oh my, tiesiog aš nežinau kas man labiausiai patinka, nes jis man viskuo patinka, tiesiog jo egzistencija tobula..

Day 27: Your favorite thing about Sungjong
    Jis fab vaikelis, Jongie my baby<33 Jo fab šokimas merginų grupių šokių..:D

Day 28: An Infinite member you would want as your brother.
    Sungyeol arba Sungjong~

Day 29: Your perfect day with Infinite
    In the bed~ Ok Ok, I don't really know. Tiesipg būtų tobula pabūt su jais:D

Day 30: Your perfect date with your Infinite bias
    Tikriausiai kokioj gamtoj, būtų faina su Namsatanu pabūt:D

Pranešimas paliktas on Thu Oct 02, 2014 12:08 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    KPOP CHALLENGE
    (naujas postas, bo bijau, kad nusprogs, kas pastaruoju metu visad būna)

Day 25: Favorite mv

Day 26: Favorite cover of kpop song by another artist

juokinga per daug:D

Day 27: Favorite dance battle

Day 28: Favorite cover of american song by kpop artist

Day 29: kpop song that I never get tired of

Day 30: kpop idol that has amazing eye smile
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 3 Eyesmile-fany-girls-generation-snsd-37008437-500-500

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:51 am