LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

 • The Fun Zone
 • We are the best
 • Mintys ir jausmai
 • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun May 04, 2014 6:49 pm
  NAM WOOHYUN
  NAM WOOHYUN
  First topic message reminder :

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 200

  Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
  Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

  Ką dar galiu pasakyti.

  Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

  Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

  Nuotykių su gyvenimu.

  Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

  Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

  Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

  Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

  Šiaip apie savo kasdienybę.

  Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

  Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

  Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

  Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

  XOXO
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 200  I’m getting more and more afraid
  Seems like all of this will soon disappear
  If I take my eyes off you for just one moment
  Feels like this will all shatter

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Fri Dec 22, 2017 5:33 pm
  SHON MINHO
  SHON MINHO
  Mintys
  Galbūt yra nemažai emocijų, kurių niekada negalėsi palyginti. Kuris myli mažiau ar daugiau, kuris bijo daugiau ar mažiau, niekada negali žinoti. Visgi, skausmą laikyčiau labiausiai nepamatuojamu. Tiek fizinį, tiek tokį, kuris gali sunaikinti iš vidaus. Vienas gali pasakyti, kad jam skauda galvą, kitam gali skaudėti kojos pirštą, trečiam galėjo sulūžti koja. Manau, kad daugelis iš karto susidėliotų aiškiai, kuriam skauda labiau, ,kuris labiau vargšas. Tik aš to niekada nesuprasiu, nes kaip gali įvertinti kažką tokio absoliučiai neužčiuopiamo. Visi esame skirtingi, visus skirtingai veikia tam tikri aplinkos dirgikliai, tad negalėčiau sutikti su tuo, kad įmanoma palyginti.  Yra kažkokie turbūt skausmo skaičiavimai, lygiai ir viskas kitas, bet aš apie tai nežinau, dėl to ir nenoriu kalbėti. Labiau norėčiau pagalvoti apie tą kitą skausmą, tą kuris turi didesnę griaunamą galią nei fizinis. Vėlgi, kiekvienam gali pasirodyti vis kitaip. Čia viskas mano požiūriu. Gal dėl to, kad galiu pakelti fizinį skausmą, bent jau ignoruoti ar prikandus lūpą mintyse prakeikti akimirką, kurią pradėjo skaudėti.
  Tikiu, kad kiekvienam skauda ir be proto. Priežasčių gali būti tokia galybė ir jas visas surašyti turbūt būtų neįmanoma. Man irgi, be proto liūdna, negera, kai auginuosi nagus ir vienas nulūžta. Pasirodytų kas čia tokio tas nulužęs nagas, tačiau juk aš tiek laiko stengiausi, kol jis užaugo. Tai nėra tiesiog nagas. Dėl to ir neapkenčiu to, jog reikia įvertinti tai, kad kažkam mažiau blogai ar daugiau blogai. Tiesa, vieniems geriau, vieni lengviau susidoroja su vidiniu skausmu, bet tai lyginti atrodo apgailėtina. Tik nežinau nei vieno, kuriam išeitų to visiškai nedaryti. Visada norisi palyginti, labai daug dalykų.
  Dėl to, tikiu ir atsiranda žmonių įsivaizdavimas, kad jų skausmas niekam neįdomus ir niekam nereikalingas. Kodėl? Nes kas nors pasakė, kad problema beviltiška, jog tiesiog susiimk arba įkvėpk gryno oro. Nors grynas oras sakyčiau tikrai labai padeda. Dar baisu prasitarti apie skausmą dėl to, kad iš karto bus pasakymas, kad „taip, aš jaučiuosi panašiai“ ar dar kas nors. Nepritariu tam ir pati to nedarau, bet negaliu sakyti, jog tai blogai. Man nepatinka, bet juk kiekvienas pasirenkame savo. Tuo labiau, jeigu sugebėčiau pasakyti „man irgi“, daugiau šansų, jog ką nors pasakyčiau. Įprastai nepasakau, stengiuosi nepasakyti. Pirmai sunku, o kitu atveju susilaikau. Būdama tokia uždara, negaliu iki galo suprasti atvirumo, kaip ir atviri žmonės niekada nesupras uždarumo. Net ne ta prasme, kad smerks ar kitaip parodys nesupratimą. Tiesiog nesuvoks.
  Taip ir ateina laimės fasadas, kuris padeda užmaskuoti tai, kaip skausmas viduje kelia uraganus ir glemžiasi viską, ką tik pajėgia. Vėlgi, negalėčiau pavadinti tuo visišku uždarumu ar nenorymu atsiverti kitiems. Juk žmogui gali būti labai blogai, bet jis paprasčiausiai labai linksmas, smagus bei mėgstantis užsiimti kokiomis nesąmonėmis. Tai nebūtinai reiškia laimę ar nelaimę. Nebūtina būti užsidariusiu vienišiumi, kad būtum įvertintas, kaip liūdnas. Ne akimirkos liūdesio apimtas, bet graudžiai ir suknistai liūdnas. Dažnai galvojama, kad jeigu neprimenama nuolat apie blogas emocijas, kad jų nebėra. Jos visada lieka, griaužia iš vidaus, kol visiškai sugraužia. Lieka tik purvini griūvėsiai, pro kuriuos vis karts nuo karto dar prasiaučia uraganas, kad netyčia nebūtų įmanoma atstatyti.
  Bet šypsena iš veido nebūtinai dingsta. Smagios akimirkos juk nėra absoliuti laimė.
  Net nežinau, kas galėtų būti ta absoliuti laimė. Vėl pradėjau galvoti. Atrodo sugalvojau ko noriu, sugalvojau, kas man svarbu. O tada toliau galvoju, kas iš to? Jeigu ir pasiseks, jeigu mane žinos, jeigu darysiu ką norėsiu ir turėsiu pinigų, kad galėčiau ir tuo klausimu daryt ką noriu? Kas bus po to? Ar tuo laiku? Vis dar tempiu dienas nežinodama ko laukti, ne tuo įprastu nežinojimu, tačiau aš tikrai stengiuosi sugalvoti, kaip susitvarkyti, kaip ko nors norėti ar bent jau džiaugtis tų norų išsipildymu? Egzaminai nukreipė mintis, bet kas toliau? Laukti kito semestro, laukti kitų egzaminų, po to sulaukti gyvenimo to jau „realaus“? Nematau tame prasmės, labai norėčiau pamatyti, bet nematau. Stumiu laiką, kol tai baigsis, turiu vilties, kad galbūt kada nors pamatysiu tą prasmę, bet nežinau ar pamatysiu. Gal vieną dieną atsibos. Nepritapti. Prie pasaulio. Paprasčiausiai nesijausti tinkama tam. Neturiu visiškai nieko, kas vestų mane tolyn, na, kalbu apie veiklą, apie kokį nors talentą, kurio aš tiesiog neturiu. Laki fantazija – vienintelis dalykas, ką aš jaučiuosi turinti, bet net nemoku kokybiškai minčių išdėlioti, o jeigu ir išmokčiau. Grįžtu prie tos minties, kas iš to, jei ir parašysiu vieną dieną knygą ir man pasiseks? Atrodo, kad to noriu, bet turbūt nenoriu. Gal tiesiog nieko nenoriu, nes nežinau ką čia veikiu. Egzistuoju, nes bijau.
  Kaip įdomiai skamba tai, kad taip nenoriu gyvenimo, bet mirties bijau labiau už viską. Tos nežinomybės. Galbūt dėl to, jog man svarbu viską žinoti. Man užtenka naktį prabusti, pagalvoti apie mirtį ir ašaros, bet pagalvojus apie gyvenimą – tas pats. Turbūt tai galėčiau pavadinti visiškaq ir absoliučia neviltimi.
  Ir visas šis intro buvo apie tai, kad aš norėjau parašyt ką nors apie savižudybę. Turbūt tai, kas atsitiko Jonghyun buvo kažkas labai smarkiai mane supurtęs ir paveikęs. Taip stipriai, kad vėl pasijaučiau absoliučiai tuščia. Žinoma, man labai liūdna dėl daugelio priežasčių, tačiau, manau, jog smarkiai prisidėjo tas, kad jaučiuosi suprantanti, ką jis jautė. Aišku, negaliu palyginti, negaliu žinoti. Bet tiesiog prieinu prie tokio spėjimo, sprendžiant iš visko, ką mes galime žinoti apie tą situaciją. Tas laiškas, tas viskas. Tai būtų tai, ką ir aš pasakyčiau tokioje situacijoje, na, mintį tą pačią, nekalbu apie kiekvieną žodį. Jaučiosi irgi gyvenanti iki tos akimirkos, kai atsibos nejausti nieko gero, kai net ir tie kažkiek džiuginantys dalykai pradės nebedžiugint. Juk jau nustojau gert, būt su draugais, žiūrėt serialus, skaityt knygas. Na, skaityti aš vėl noriu pradėt ir paskaitau daugiau nei seniau, bet esmė tame, kad nebenoriu daryt to, kas teikė tą paviršutinį džiaugsmą. Aišku, aš bandau džiaugtis, bandau daryt tai ,kas padeda pamiršt. Bet vieną akimirką vis tiek prisimenu, kad nieko nenoriu ir viskas. Vėl apima neviltis. Aš noriu nebūt viena, tačiau kartu ir daugiau nieko nenoriu, tik vienumos. Viskas pešasi. Pradėjau dar daugiau mąstyt nei seniau, mano net požiūriai pešasi.  Visgi, toliau bandysiu, visada bandysiu, kitaip negalėčiau.
  Tik man svarbiausia, kad žmonės žinotų, jog depresija ar nenoras gyventi neturi nieko bendro su turimais materialiais dalykais. Jonghyun turėjo daug pinigų, šeimą, draugus, talentą ir daugelį kitų dalykų, bet jeigu nesijauti savo vietoje ir nemanai, kad tą vietą atrasi, pasidaro nesvarbu.
  Tai iš dalies savanaudiška, nes palieki kitus, artimuosius, liūdinčius, sutrikusius, įskaudintus. Bet. Reikia padaryti kažką ir dėl savęs, amžinai negyvensi agonijoje dėl kitų, o tuo labiau, kai dažnai pasijauti nieko vertas ir niekam nereikalingas.
  Norėčiau, kad visi būtų laimingi. Norėčiau, kad visi nebijotų šnekėt apie tai, kas blogai, norėčiau pati sugebėt. Vėlgi, kam kartotis, jeigu nepasakai, kad geriau, reiškia negeriau. Visi vieni kitiems rūpi, tik nemoka to parodyt ir nesugeba būt šalia, nes įsivaizduoja, jog reikia specifinio buvimo. Visiškai nereikia. Tik kai protas neveikia, kiek sunkiau visų neatstumti ir nesijausti atstumtam, kai nereikia.
  Sunkus pasaulis, dar sunkiau jį suvokti. O aš noriu daug šokolado ir kažkuo užsiimti. Tik bijau. Nepritarimo. Nepripažinimo. Laimingi tie, kurie gali tiesiog daryti.  WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sat Dec 23, 2017 6:46 pm
  Guest
  Anonymous
  kažkaip aplink Kalėdas visada taip blogai, taip blogai, kad nebežinau kur pasidėt. Ir taip žiauriai blogai, o dar visas šitas. Nebežinau nebežinau nebežinau

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Dec 31, 2017 1:35 pm
  KWON EUNBI
  KWON EUNBI
  And if we die, tomorrow
  What do we have to show?

  Dar vieni metai, dar viena tariamai nauja pradžia, kuri neatneš nieko naujo.
  Linkiu sau ir linkiu kitiems išmokti mąstyti, neprieštarauti sau ir savo žodžiams, nesielgti taip, kaip nesinori, kad kiti elgtųsi, nestumti dėl to, ką patys darom.

  Tikiuosi ištverti.  If our love's insanity, why are you my clarity?

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Jan 28, 2018 7:43 pm
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  atidaviau viską ir vis tiek neužteko, daviau daviau daviau, bandžiau bandžiau bandžiau
  iš manęs nežinia kas beliko
  susitvarkysiu  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Wed Feb 07, 2018 9:11 pm
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  1) Put your iTunes on shuffle. Give me the first 6 songs that pop up.
  na, tarkim su ragely esančia muzika tebūnie, tad Reddy - Do My Thing, Bewhy - Dejavu, Sikk - Too Many, Live - Know Me, Dok2 - Money Dance, Jungkook - We Dont Talk Anymore koveriukas
  2) If you could meet anyone on this earth, who would it be?
  Jihyo
  3) Grab the book nearest to you, turn to page 23, give me line 17.
  bus ir plius 18, kad ale logiškai: Tai jau proto sritis, įėjimas į tikrąjį pasaulį, nes visi baigtiniai daiktai, kaip kintantys ir laikini, yra netikri.
  4) What do you think about most?
  Net iš tikro nežinau.
  5) Ever had a poem or song written about you?
  Taip?
  6) Do you have any strange phobias?
  Nežinau ar keista skaitosi, kad bijau, jog mane apsės šėtonas:D
  7) What's your religion?
  Turbūt visgi prie krikščionybės save priskirt galėčiau
  8) If you are outside, what are you most likely doing?
  Tą patį aka nieko
  9) Simple but extremely complex. Favorite band?
  Nirvana
  10) What was the last lie you told?
  Net nepamenu
  11) Do you believe in karma?
  Savotiškai taip
  12) What does your URL mean?
  Čia ne tumblris tai
  13) What is your greatest weakness; your greatest strength?
  Man sunku kažkaip apie save pasakyt
  14) Who is your celebrity crush?
  Daugiau nei reikia tokių yra, dabar tai labiausiai Jay Park turbūt
  15) How do you vent your anger?
  idk
  16) Do you have a collection of anything?
  Šitus magnetukus iš visur aš kolekcionuoju ale
  17) Are you happy with the person you've become?
  Ne itin, bet turbūt nieko tokio blogo nematau, tiesiog jau psichiniai dalykai trukdo objektyviai į tai žvelgti
  18) What's a sound you hate; sound you love?
  Kai kvėpuoja kažkas skaitosi?:DDD ir bet kas pasikartojantis, o šiaip jei rimtai mane visi garsai beveik tik erzina xDDD
  19) What's your biggest "what if"?
  čia jau man per deep, ačiū
  20) Do you believe in ghosts? How about aliens?
  ne ir ne, jei ir tikiu gyvybe kažkokia kitur tai jau kaip čia pasakius vis tiek ne tuo, kas dažniausiai apibrėžiama.
  21) Stick your right arm out; what do you touch first? Do the same with your left arm.
  dešinė niekas, kairė iš beržo nupinta tokia graži nesąmonė
  22) Smell the air. What do you smell?
  nieko idk
  23) What's the worst place you have ever been to?
  mokykla tinka?:DDD
  24) Most attractive singer/s of your opposite gender?
  Myungsoo, nes nu Myungsoo
  25) To you, what is the meaning of life?
  Kai žinosiu - pranešiu
  26) Do you drive? If so, have you ever crashed?
  Ne
  27) What was the last movie you saw?
  Turbūt vis dar Bėgantis labirintu
  28) What's the worst injury you've ever had?
  Kai daržely susitrenkiau tiek kelią, kad ten pizdiec po to buvo man :DD šiaip aš sėkminga gana šiuo klausimu
  29) Do you have any obsessions right now?
  Daryt sąrašus visko ir pintereste žiūrėt būtų fotkes dizainų visokių ir dar svajojimu apie gucci esu labai apsėsta
  30) Ever had a rumor spread about you?
  Sakyčiau taip?
  31) Do you tend to hold grudges against people who have done you wrong?
  Deja, bet taip
  32) What is your astrological sign?
  Svarstyklės
  33) What's the last thing you purchased?
  Kola
  34) Love or lust?
  Negaliu pasakyt
  35) In a relationship?
  Ne
  36) How many relationships have you had?
  :)
  37) What is your secret weapon to get someone to like you?
  Nėra tokio
  38) Where is your best friend?
  Idk Slabotkėj, Maastrichte ir Coventry
  39) What were you doing last night at 12 AM?
  Miegojau čj
  40) Are you the kind of friend you would want to have as a friend?
  Tikrai taip
  41) You are walking down the street on your way to work. There is a dog drowning in the canal on the side of the street. Your boss has told you if you are late one more time you get fired. What do you do?
  Gelbėju šunį ir tikiuosi, kad bosas myli šunis? O jei rimtai ar tai įmanoma situacija iš vis.
  42) You are at the doctor’s office and she has just informed you that you have approximately one month to live. a) Do you tell anyone/everyone you are going to die? b) What do you do with your remaining days? c) Would you be afraid?
  Pasakyčiau, norisi sakyt, kad daryčiau viską ir panašiai, bet čj verkčiau ir tiek, taip bijočiau, kad nx, nes mano baimė mirties yra kažkas kito.
  43) What's a song that always makes you happy when you hear it?
  Cheerleader :DD
  44) In your opinion, what makes a great relationship?
  Abipusė pagarba
  45) How can I win your heart?
  Hmm
  46) Can insanity bring on more creativity?
  Nemanau iš tikro.
  47) What is the single best decision you have made in your life so far?
  Net nežinau
  48) What would you want to be written on your tombstone?
  Aistė MLDC
  49) Give me the first thing that comes to mind when you hear the word "heart."
  One heart two heart toheart imnida kaip sakoma
  50) Basic question; what's your favorite color/colors?
  Mėlyna
  51) What is your current desktop picture?
  Kookis tipo tsg
  52) If you could press a button and make anyone in the world instantaneously explode, who would it be?
  Tokia viena pyzda
  53) What would be a question you'd be afraid to tell the truth on?
  54) You accidentally eat some radioactive vegetables. They were good, and what's even cooler is that they endow you with the super-power of your choice! What is that power?
  55) You can re-live any point of time in your life. The time-span can only be a half-hour, though. What half-hour of your past would you like to experience again?
  56) You can erase any horrible experience from your past. What will it be?
  57) You have the opportunity to sleep with the music-celebrity of your choice. Who would it be?
  58) You just got a free plane ticket to anywhere. You have to depart right now. Where are you gonna go?
  59) Ever been on a plane?
  60) Give me your top 5 hottest celebrities.


  ir taip nepabaigiau nes pavargau  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Thu Feb 08, 2018 11:18 pm
  KIM YONG SUN
  KIM YONG SUN
  VAGIU
  「WOULD YOU RATHER」

  1. Go apple picking V.S. Go on a hay ride
  2. Scary V.S. Sweet
  3. Sweaters V.S. Boots
  4. Socks V.S. Mittens
  5. Bonfires V.S. Football
  6. Trick or Treating V.S. Watch Scary movies
  7. Apple Pie V.S. Pumpkin Pie
  8. Halloween V.S. Thanksgiving
  9. Bake Pie V.S. Bake Cookies
  10. Rain V.S. Fog
  11. Black Cats V.S. Owls
  12. Ghosts V.S. Wizards
  13. Harry Potter V.S. Halloweentown
  14. Go Hiking V.S. Sleep in
  15. Cinnamon V.S. Nutmeg
  16. Reading V.S. Writing
  17. Hot Chocolate V.S. Tea
  18. Live in a Cabin In a Forest V.S. Have it be fall 24/7
  19. Candy Apples V.S. Caramel Apples ew wtf abudu cbb
  20. Blankets V.S. Pillows
  21. Roasted marshmallows V.S. Roasted Chestnuts
  22. Coffee V.S. Apple Cider
  23. Red Leaves V.S. Orange Leaves
  24. Braids V.S. Bows
  25. Scented Candles V.S. The Smell of Fresh Baked Goods
  26. Carve Pumpkins V.S. Make Pumpkin Pie
  27. Pumpkin Spice Lattes V.S. Chai Tea Lattes ewwwwwwnx
  28. Coats V.S. Oversized Sweaters
  29. Beanies V.S. Berets
  30. Candy Corn V.S. Peanut Butter Cups
  31. S'mores V.S. Apple Crisp
  32. Jump In a Pile of Leaves V.S. Swing on a Tire Swing
  33. Corn Maze V.S. Haunted House
  34. Bob For Apples V.S. Visit a Pumpkin Patch
  35. Whipped Cream on Hot Chocolate V.S. Marshmallows on Hot Chocolate ewwwww   I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sat Feb 17, 2018 11:52 pm
  JEON JUNGKOOK
  JEON JUNGKOOK
  Svečias wrote:SU GIMTADIENIU MANO DU MEILES
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_mmv00dGfKE1rcpwx1o1_500
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_inline_njqyr2VF3J1tnbfub
  <33333333333333333333333333333333
  +
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 12749996_542046079308575_273142258_n.jpg?ig_cache_key=MTE4NzYxMzQwOTg0Mzk5MzA4MQ%3D%3D  …One day you will meet someone who will make this messy and hard life easier than you ever thought possible.... And you will want to stay.

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Mon Mar 05, 2018 10:32 pm
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  “You can't expect everyone to have the same dedication as you.”
  ir vis tiek tikiuosi
  aš supista beviltiška naivi kaušė
  norėčiau mokėt dėt ant visko ir pamest visas emocijas
  gaila, kad nemoku ir neišmoksiu turbūt, bet ką jau padarysi, gyvensiu su tuo, ką turiu  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Wed Mar 07, 2018 3:35 pm
  KWON EUNBI
  KWON EUNBI
  basics
  what’s your name ➔ Aistė
  do you have a nickname ➔ Siūtė turbūt, Sistė, dar visokių biesų
  do you have a middle name ➔ nu bent ant paso tai ne, tik mano krikštas atneša man dar du vardus
  do you like your name ➔ jo, aišku
  do people often mispronounce your name ➔ ne
  do you like the meaning of your name ➔ jo
  when is your birthday ➔ spalio 9
  how old are you ➔ 20
  do you like your age ➔ jo
  what’s your zodiac sign ➔ svarstyklės

  appearance
  what’s your hair colour ➔ ruda
  is your current hair colour your natural hair colour ➔ jo
  do you dye your hair ➔ ne
  do you have natural highlights ➔ ne
  when was the last time you had a haircut ➔ prieš kokį pusantro mėnesio
  what length is your hair right now ➔ truputį žemiau pečių
  do you have straight, wavy or curly hair ➔ sakyčiau banguoti
  do you have frizzy hair ➔ nebe
  do you use a curling iron ➔ ne
  do you use a hair straightener ➔ jo
  do you braid your hair ➔ ne itin
  what’s your eye colour ➔ rudai žalia
  do your eyes change colour ➔ nu pakeitė kadaise buvo visai rudos

  do you wear contacts ➔ ne
  if so, do you use colour contacts or regular contacts ➔
  do you wear glasses ➔ ne
  do you have naturally long eyelashes ➔ ne
  do you wear braces ➔ ne
  do you have dimples ➔ ne
  do you have moles ➔ nu kelis
  do you have outstanding cheekbones ➔ ne
  do you have freckles ➔ ant nosies
  do you have piercings ➔ jau nebe sakyčiau
  do you have tattoos ➔ ne
  do you wear make up ➔ ne
  do you paint your nails ➔ kai užeina manija
  do you wear jewelry ➔ ne
  are you happy with your height ➔ galėčiau nebūt tokia maža, bet px

  personality
  would you consider yourself outgoing or shy ➔ labiau jau shy
  are you sarcastic ➔ ne
  what’s your biggest fear ➔ mirt
  are you religious ➔ kažkiek taip
  do you get easily along with people ➔ manau, kad kai jau šnekuosi tai jo
  do you cry easily ➔ jo

  school
  do you go to middle school ➔ ne
  do you go to high school ➔ ne
  do you go to a private school ➔ ne
  are you home schooled ➔ ne
  have you graduated from school ➔ jo

  have you skipped a grade ➔ ne
  have you been held back a grade ➔ ne
  have you ever failed a class ➔ne

  have you been sent to the principals office ➔ ne
  have you skipped school ➔ jo
  have you cheated on a test ➔ jo

  family
  do you live with your biological parents ➔ jo
  do you get along with your parents ➔ jo
  do you tell your parents everything ➔ ne
  do you have strict parents ➔ ne

  do you have siblings ➔ nu kaip ir , bet šiaip nepripažįstu to
  are you the oldest ➔ nu jo
  are you in the middle ➔ ne
  are you the youngest ➔ ne
  are all of your grandparents still alive ➔ hum, vienas ne :/

  friendships
  do you have a best friend ➔ jo
  do you have more than 10 friends ➔ sakyčiau, kad taip
  do you have at least 2 friends you can trust with your life ➔ jo
  do you have a lot of guy friends, a lot of girl friends or equal girl and guy friends ➔ šiaip panų, bet kaip kada čia nupuola ir gaunasi, vienu metu panašiai būdavo
  do you text with your friends a lot ➔ jo

  relationships
  what’s your relationship status ➔ nia
  have you ever been in love ➔ jo
  do you believe in love at first sight ➔ jo

  have you ever been kissed ➔ jo
  have you ever made out with someone ➔ jo
  have you ever been cheated on ➔ ne
  do you want to get married ➔ jo
  do you want kids ➔ ne

  country
  where were you born ➔ Lietuva
  where do you live right now ➔ Lietuvoj
  have you ever been out of the country ➔ jo
  do you prefer country or city ➔ miestas
  do you like sightseeing ➔ jo
  is one or more of your parents from another country ➔ ne
  what places would you like to visit ➔ Stambulas numeris vienas, Briuselis, Niujorkas, Singapūras, Seulas, daug daug visko
  are you fluent in more than one language ➔ nu jei įveikčiau savo baimę, tai sakyčiau, kad jo
  what languages can you speak ➔ tai lietuviškai, angliškai, o pagalbos paprašyti, parduotuvėj kažko nusipirkti ar pasilabinti plius minus galėčiau korėjietiškai ir vokiškai dar truputį ką daugiau.

  health
  do you have any allergies ➔ tipo šalčiui:D
  are you lactose intolerant ➔ nia
  have you had surgery ➔ nia
  have you had stitches ➔ nia
  have you broken a bone ➔ nia
  has someone close to you died of a disease ➔ nia
  do you exercise a lot ➔ nia

  experiences
  have you ever had a near death experience ➔ ne
  have you ever been on a plane ➔ jo
  have you ever had an allnighter ➔ jo
  have you ever been to school/work after a sleepless night ➔ jo
  have you ever been in a physical fight ➔ biški gal nežinau skaitosi, kai trečioj klasėj susimušiau stipriai?
  have you ever been to a wedding ➔ jo
  have you ever been to a funeral ➔ jo
  have you ever lived in a different country ➔ ne
  have you ever been drunk ➔ jo
  have you ever been trick or treating ➔ taip:DDD
  have you ever been in a school play ➔ jo
  have you ever been to a camp ➔ jooo
  have you ever driven a car ➔ ne

  skills
  have you ever read a book in another language ➔ tai jo
  can you roll your tongue ➔ jo
  can you braid hair ➔ jo
  can you do a handstand ➔ ne

  habits
  do you crack your knuckles ➔ ne
  do you bite your nails ➔ ne
  do you bite your lips ➔ jo

  favourites

  what’s your favourite movie ➔ the basketball diaries čj, ate išdaviau tave kuždesių sala, o gal jis, ne nežinau
  what’s your favourite tv show ➔ friends
  what’s your favourite book ➔ "vėtrų kalnas"
  what’s your favourite song ➔ dumb by nirvana
  what’s your favourite colour ➔ mėlyna
  what’s your favourite animal ➔ katiaaaa
  what’s your favourite season ➔pavasaris

  this or that
  summer or winter ➔ vasara

  day or night ➔.diena
  cats or dogs ➔ katiaaa
  rain or shine ➔ shine
  coffee or tea ➔ tea
  reading or writing ➔ writing
  humorous or serious ➔ serious

  brown or blue eyes ➔ brown

  single or group dates ➔ single
  texts or calls ➔ calls
  driving or walking ➔ walking

  last

  last phone call ➔ Agniet
  last text ➔ Agniet
  last song you listened to ➔ dna, kaip netikėta ane
  last thing you ate ➔ kivis
  last thing you drank ➔ pepsis
  last purchase ➔ pepsis
  last time you cleaned your room ➔ nx nežinauu  If our love's insanity, why are you my clarity?

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Wed Mar 07, 2018 5:30 pm
  KIM HAE SOL
  KIM HAE SOL
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 B80c76e3be23783aa8f41712abc1b0c4
  Aišku aš iš karto
  1. The basketball diaries arba Shutter Island
  2. Maze runner
  3. Elysium
  4. Insidious
  5. Remember me
  6. Nebrendylos
  7. Pirates of the Caribbean
  8. Remember me ir Wind river ir daxuja, bet jo
  9. Hario Poterio visos dalys, Karibų piratų pirmos trys
  10. Nolan ir Soderbergh
  11. Tiltas į Terabitiją
  12. Ledynmetis
  13. Nemanau, kad yra toks, nesugalvoju
  14. " I figured out way back if God is all-powerful, He cannot be all good. And if He is all good, then He cannot be all-powerful. And neither can you be." - Lex Luthor Batman v Superman: Dawn of Justice
  ir
  "The only unbearable thing is that nothing is unbearable" - Arthur Rimbaud Total Eclipse, patys teisingiausi žodžiai sakyčiau
  15. Kažkodėl pamenu, kad Hario Poterio trečia dalis,bet tai turbūt melas, na, ką gi
  16. Maze Runner
  17. Wind River
  18. Hitman: Agent 47 , kaip laukiau ir labai nusivyliau
  19. Leo Dicaprio ir Matt Damon
  20. Cate Blanchett ir Rooney Mara
  21. Suicide Squad , net nemačiau, bet kažkaip prieš jį nusiteikus ir Fifty Shades of Grey
  22. Total Eclipse, kažkaip vienas tų, kurių nei seniau per teliką nemačiau niekad, tai kažkaip hum
  23. JOKER tas nu iš 2008 berods filmo, Severus Snape, Roger Ferris iš Body of Lies, Max iš Elysium, Jason Bourne nu iš Bourne ir šiaip labai daug Leo ir Matto charų man labai patiko.
  24. Nežiūriu
  25. Idk ar toks yra, nes visi žino, kad mėgstu veiksmo, trilerius ir fantastinius, tad tai gana akivaizdu visiems:D
  26. Hmm nemanau, kad toks yra
  27. Godfather
  28. Ai nedasidomiu tokiais iki galo, px man
  29. Total Eclipse, sakyčiau parodė kokia keista, supista, liguista, bet vis tiek meilė gali būti, tada Spotlight, nes tikrai maniau, kad kunigų pedofilija labiau interneto prikolas, dar šiaip turbūt daug, bet neatsiminsiu
  30. Siuntėjas, nes tiesiog jis toks beprasmis buvo ir mane įskaudino  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Wed Mar 07, 2018 5:52 pm
  KIM HAE SOL
  KIM HAE SOL
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 0cb019b349bd2154c5b5d89a65b0cc4d3a62adfd_00
  nu dv apie Kooki
  1. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 8e31b4955efe2e3ca01b3f44448f2674
  2. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 B158dcf472c490825badd151b2957ba0
  3. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 5d5f21d81925561f56225bbea042ed88ba821a1e_hq
  4. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 4f9c639d777573cc56b83f2de10b89453b6aba46_hq
  5. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 19f5a87747b3b29bbe95cf22eebe40fb0f1f0711_hq
  6. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 128c57798a90ce0558572156bf95ba4c
  7.CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ohry13mB9D1vdsth5o4_r1_400
  ne visai, bet labai juokinga, kai Jongkook kankina Jungkook
  8. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Fc1b98a7a4139c7fa8b60e8cb8900a84
  tik noriu apsieiti su gifais ir fotkem
  9. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ofan78ghqc1uvv8n5o2_r1_500
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 C1c7b970f514ab56b191c32283008d40
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 08ffb8be7ab99edee9300a3f81239ae3bfe4ea64_hq
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Download
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6e7144674e4372747248655236513d3d2d3533303631323137322e313530666532633733663765366237303731323634313139333434352e676966?s=fit&w=1280&h=1280
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_oltthrOEoi1udxntro1_400
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Original
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_ohrzkal9E11vdsth5o1_400
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Jungkook-5
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Dbecec8f5ae55447acdfa1a595d015b28d3f8d0e_hq
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f76304650505749525443305f53413d3d2d3438383831323836352e3134663238363331336636323866663834333730333838393838342e676966?s=fit&w=720&h=720
  10. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_o6ian2xWVW1rngqpbo2_400
  11. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Jungkook-airport-2017
  12. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Tumblr_oufvcd70gQ1wno18to1_500
  13. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Ebaa512f985fc72c7bb65aad18c868f6
  14. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 A3d98c78dadbb117ab1174beb9097c40026de752_00
  15. CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Fb65057d9b076472bfe56c0f3a56a4d1
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 C56d0e88a7a111d479e1745459be7a2d  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Thu Mar 08, 2018 8:04 pm
  KIM YONG SUN
  KIM YONG SUN
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 JitteryGrizzledAmmonite-size_restricted
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Taeyeon-gif-14
  su gimtadieniu mano dvi mylimiausios princesės <3
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 Image.gif.9591608da03a211bf5a00efa9c77fdc0
  ir tave, saule, ačiū, kad esi, ačiū, kad esi toks koks esi <3  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Apr 08, 2018 9:02 pm
  KIM YONG SUN
  KIM YONG SUN
  Jau laikas?  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Apr 29, 2018 12:51 pm
  SHON MINHO
  SHON MINHO
  Dienoraščių postų rašyti dažniausiai nenoriu ir nemėgstu, ir dažniausiai pasakau kažką netinkamo, bet dabar turbūt atėjo momentas, kai aš noriu kažką pasakyti daugiau nei tik uždaruose pokalbiuose ar mintyse, ar blogiausiu variantu - pripisus.
  Kas mane labai erzina tai galbūt tas, jog vėl alkoholio mano gyvenime pasidarė daugiau. Tai labai ne laiku, nes dabar yra per daug visko, kas mane spaudžia, griauna, naikina ir daro visus įmanomus blogus dalykus, aplink draugus pratrūkti nesinori, nes jei jau linksminamės, jei jau retai susitinkam, norisi linksmai pabūt, o ir mano uždarumas mažai kam leidžia kažką papasakoti, realiai iki galo neleidžia. Taip ir atsiranda noras išlieti mintis būtent svaigstant forume, fb postų juk nerašysi ? Mažesnė auditorija, bet kažkas yra. Nors ką jau pridursi, prisvaigstu pakankamai savo nepasitenkinimo ir blaiva, ir neblaiva.
  Nuvažiavo stogas.
  Visiškai ir absoliučiai nuvažiavo stogas ir aš nežinau kaip man elgtis, kaip gyventi, kai man dėl to tik blogiau ir blogiau, ir suknistai blogiau. Atrodo numirsiu. Atrodo numirsiu kaip pykstu, kaip nesuprantu, kaip mane vargina, dar blogiau ,kad negaliu priverst savęs tik pykt ir jaust tas neigiamas emocijas, dėl to dar labiau ant savęs pykstu. Manęs gelbėti niekada nebuvo pakankamai svarbu. Ir aš tikrai dėl to neturiu kokių blogų prisiminimų. Norėčiau kažkokio dėkingumo. Man nėra jaustis ko kalta, aš net tokia nesijaučiu, bet jaučiu tokį spaudimą dėl visko?
  Pati net nebesuprantu ką rašau, apie viską turbūt ką tik įmanoma.
  Nežinau kaip susitvarkyti savo emocijas, save kontroliuoti ir nesielgti ,kaip kvailai idiotei. Turėčiau mokėt vėl būt akmeninė, nes atvirumas nepadeda, niekada nepadėjo. Pavargau ėst visus kitus dėl savo problemų, kurios turbūt skamba taip apgailėtinai.
  Tiesiog kur man save padėt?
  Kaip išlipt iš tos būsenos kai dėl to pačio žliumbiu žliumbiu ir suknistai tik žliumbiu. Prieš kelias dienas buvau labiau rami ,dabar nežinau kas man darosi.
  Norėčiau mokėt kontroliuot savo mintis. Tai būtų didžiausia dovana.  WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun May 27, 2018 11:01 am
  NAM WOOHYUN
  NAM WOOHYUN
  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 11 6060abafe1efe9db5da76866aad3e0c1
  reik pasilikt, gal kada prisiruošiu  I’m getting more and more afraid
  Seems like all of this will soon disappear
  If I take my eyes off you for just one moment
  Feels like this will all shatter

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Fri Jun 15, 2018 10:30 pm
  LEE TEN
  LEE TEN
  The trouble with being born (1973)
  I am for the most part so convinced that everything is lacking in basis,
  consequence, justification, that if someone dared to contradict me, even the man
  I most admire, he would seem to me a charlatan or a fool
  I long to be free—desperately free. Free as the stillborn are free.
  Nietzsche’s great luck—to have ended as he did: in euphoria!
  Negation never proceeds from reasoning but from something much more
  obscure and old. Arguments come afterward, to justify and sustain it. Every no
  rises out of the blood.
  Better to be an animal than a man, an insect than an animal, a plant than an
  insect, and so on.
  Salvation? Whatever diminishes the kingdom of consciousness and
  compromises its supremacy.
  It’s not worth the bother of killing yourself, since you always kill yourself too
  late.
  Each opinion, each view is necessarily partial, truncated, inadequate. In
  philosophy and in anything, originality comes down to incomplete definitions.
  We do not adopt a belief because it is true (they are all true), but because some
  obscure power impels us to do so. When this power leaves us, we suffer
  prostration and collapse, a tête-à-tête with what is left of ourselves.
  Consciousness is much more than the thorn, it is the dagger in the flesh.
  An existence constantly transfigured by failure.
  Only the semi-misfortunes are fruitful, because they can be, because they
  are a point of departure, whereas too perfect a hell is almost as sterile as
  paradise.
  To a student who wanted to know where I stood with regard to the author of
  Zarathustra, I replied that I had long since stopped reading him. Why? “I find
  him too naïve….”I hold his enthusiasms, his fervors against him. He demolished so many idols
  only to replace them with others: a false iconoclast, with adolescent aspects and
  a certain virginity, a certain innocence inherent in his solitary’s career. He
  observed men only from a distance. Had he come closer, he could have neither
  conceived nor promulgated the superman, that preposterous, laughable, even
  grotesque chimera, a crotchet which could occur only to a mind without time to
  age, to know the long serene disgust of detachment.
  Marcus Aurelius Is much closer to me. Not a moment’s hesitation between the
  lyricism of frenzy and the prose of acceptance: I find more comfort, more hope
  even, in the weary emperor than in the thundering prophet.
  The problem of responsibility would have a meaning only if we had been
  consulted before our birth and had consented to be precisely who we are.

  lašelis nihilizmo  I’m getting more and more
  afraid seems like all of this will soon disappear if i take my eyes off you for just one moment feels like this will all shatter

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Wed Jun 20, 2018 4:43 pm
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  Kiekvieną kart manau, kad jau viskas, blogiau nebus, bet būna būna ir vis labiau. Aš pavargau ir nebegaliu, ir noriu rudens, gal daugiau galvosiu apie tingėjimą mokytis. Pavargau  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Jun 24, 2018 12:00 am
  KIM SEJEONG
  KIM SEJEONG
  Kada viskas įgaus prasmę?
  Kodėl aš, atrodo, tik prarandu vis daugiau.
  Tai mane ėda ir ėda, vis labiau. Keista, kad vis dar nesuėdė iki galo. Tikrai nuoširdžiai stebiuosi tuo. Juk atrodo, jog kančia negali tęstis amžinai, bet tęsiasi. Aš taip nebegaliu. Nenusipelniau tos visos neapykantos. Atiduodama tik gerumą, širdį ir atsidavimą, aš niekada negalėčiau reikalauti to paties. Negalėčiau reikalauti, kad būčiau tokia pat svarbi. Tik norėčiau, kad aš būčiau gerbiama, tik tiek.
  Jei nesinori priimti gyvenime gerumo, nereikia skųstis, kad viskas absoliučiai blogai.
  Kaip mane apsunkina, kad esu tokia priklausoma. Bet nebėgsiu nuo savęs. Viską ištversiu, nes juk viską galima ištverti, ar kaip ten sakė tas filmas su Dicaprio.
  Ir pati kiek daug skundžiuosi. Bet čia jau pakankamai metų egzistuojanti mano skundų vieta, tai ir toliau skųsiuosi.
  Fuuuuuuck kaip aš noriu kažko gero. Ar bent mažiau blogo. Bet dabar vėl blogiausia. Ką daryti, kai net įkvėpti oro sunku be tų visų minčių? Kaip man taip blogai.  Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Jun 24, 2018 12:02 am
  KIM SEJEONG
  KIM SEJEONG
  MIN JIMIN wrote:atidaviau viską ir vis tiek neužteko, daviau daviau daviau, bandžiau bandžiau bandžiau
  iš manęs nežinia kas beliko
  susitvarkysiu
  arba nelabai
  man patinka save cituot sau
  nes tipo aš visad emo  Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas on Sun Jun 24, 2018 12:42 am
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  MIN JIMIN wrote:“You can't expect everyone to have the same dedication as you.”
  ir vis tiek tikiuosi
  aš supista beviltiška naivi kaušė
  norėčiau mokėt dėt ant visko ir pamest visas emocijas
  gaila, kad nemoku ir neišmoksiu turbūt, bet ką jau padarysi, gyvensiu su tuo, ką turiu
  Vajėzau vajėzau #visdarrelatable  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

  Pranešimas paliktas
  Sponsored content

 • The Fun Zone
 • We are the best
 • Mintys ir jausmai
 • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
   You cannot reply to topics in this forum
   Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am