LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic

Pranešimas paliktas on Sun May 04, 2014 6:49 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    First topic message reminder :

CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 200

Nusprendžiau, kad ir man dienoraštis labai labai reikalingas. 
    Dar tikriausiai reikėtų ir prisistatyti. Esu Aistė, kitaip į mane dar galima kreiptis alkoholike, nors iš tikro tokia kaip ir nesu, bet mėgstu kartais linksmai laiką praleisti. Gal tas kartas ir pavirsta į dažnai, bet ką jau padarysi, kai draugai aplinkui tokie, o gyvenime atrandu dar palyginus viskam laiko. Prašau manęs nesmerkti, kad dar truputį vaikelis esu, juk yolo

Ką dar galiu pasakyti.

Esu keistas žmogus, visus myliu ir tuo pačiu nekenčiu. Tikriausiai galiu pripažinti, kad nevaldau pykčio, bet dažnai nepykstu. Man taip blogai su atmintimi, kad net baisu pačiai apie tai pagalvoti.. Geriau man bendrauti sekasi tikrame gyvenime nei internete (nors nežinau ar taip būna :D)

Čia bus mano nuotykiu su alkoholiu.

Nuotykių su gyvenimu.

Nuotykiu su kartais dideliu gyvenimo neturėjimu (nepaisant to, kad visgi jaučiuosi, kad dar tokį turiu)

Yeah, apie savo vidines problemas turėčiau nekalbėti, nes tiesiog.. Niekam mano beprotystės nereik ir tai visi gali būti jau pastebėjo.

Nuolat burbuliuosiu, kaip myliu filmus su DiCaprio.

Dar pastumsiu ant visuomenės ir žmonių, kurie nemyli Lietuvos.

Šiaip apie savo kasdienybę.

Ir šiaip apie viską, nes be galo mėgstu rašyti. Tikriausiai tai mano gyvenimas.

Dar paminėsiu, kaip myliu roką.

Pafangirlinsiu (Gal mažiau rėksiu, vos Woohyun arba Seungho veidelį išvydusi)

Ir priminsiu, kad esu be galo draugiška bei nuostabi (Yeah. Myliu save. Ne visada, tačiau savimeilės tikrai nestokojo, tiksliau dėl kai kurių dalykų galiu savimi pasitikėti)

XOXO
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 200

I’m getting more and more afraid
    Seems like all of this will soon disappear
    If I take my eyes off you for just one moment
    Feels like this will all shatter

Pranešimas paliktas on Thu Jun 04, 2015 2:59 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO

Tobula. Eina tegul jie velniai žino kur, bet neturiu žodžių tiesiog. Numiriau.
    Taeyang. Nežinau ką tas vyras su manimi nori padaryti, bet esu tikra, kad jis jau mano bias liste prasiveržė iki antros vietos ir trauktis tikrai neketina. Omg toks jis tobulybė, negaliu. Seniai man nebuvo , kad kažkas kpope mane priverstų tiek svaigti. Tiesiog tobuli Bigbangai ir tobulas YB.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 Tumblr_npf3aoaaDS1qddb05o5_540
    why so perfect
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 Tumblr_npeunytP3N1u93q15o2_1280

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Fri Jun 05, 2015 9:19 am
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN
    Love this song
    primena tokią visišką idiotę.

Pranešimas paliktas on Thu Jun 11, 2015 2:08 pm
    LEE NANCY
    LEE NANCY
    Didžiausia klaida pradėti žiūrėti senus Karos video, kol dar jos visos buvo penkios. Ta prasme Youngji tikrai miela ir šiaip mldc, tačiau Karoje visiškai man nesižiūri. Sunku patikėti, kad Mamma Mia jau išėjo prie 10 mėnesių, nors atrodo, kad ką tik, jaučiuosi traumuota.. Bet omg šita daina ir jos visos penkios <333

Dar paverkti dėl Mblaq norisi, mat tie irgi prasiskirstė , ta prasme, kaip klaiku , kai iš svarbiausių grupių dvi panašiu metu sugebėjo po du narius prarasti ;(( Joonie žiauriai Mlbaquose trūksta, net baisu ..
    Na, bet dabartinė meilė BigBang mane palaiko gyvą kpope, truputį Infinite pamiršau, bet vis dar šie lieka svarbiausi, tikriausiai..:DD
    Omg pagaliau Heartstringsus pabaigiau žiūrėti, tai jaučiuosi labai patenkinta, turbūt esu vienintelė, kuri myli nuolat apsiverkusią ir žiauriai mielą Shin Hye, bet ji tokia fakin tobula <333
    Vis dar moku nesąmones šnekėti žiūriu..
    Dar ką tik For the Emperor pasižiūrėti prisiruošiau , tai pz koks filmas. Min Ki neveltui mano mėgstamiausias aktorius :DD dar sakiau Tazza 2 pažiūrėsiu, o tada jau keliausiu po truputį visas pradėtas dramas užbaiginėti .;DD

WHEN I'M ALL ALONE I TAKE MY SMILE OFF BUT YOUR HEARTLESS WORDS HAVE LEFT ME SCARRED. YES, WITH YOUR MILLION EYES YOU'RE WATCHING ME, YOU TALK BEHIND MY BACK, YOU SPY ON ME SO I SCREAM AND SHOUT TO MAKE YOU LEAVE BUT YOU'RE STILL HERE, YOU KEEP JUDGING ME

Pranešimas paliktas on Mon Jul 13, 2015 1:17 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN

Šitas comeback
    Mirtis
    Pagaliau
    Kažkas
    Tobulo
    Be BigBang comebacko nieko gero jau seniai kpope nebuvo ir man tik khiphop rūpėjo, bet mėgstamiausia grupė teikėsi šį kartą nenuvilti, nes Back buvo fuuu ir man labai nepatiko, bet omg šita daina ir klipas.
    Apie tai, kaip jaučiuosi Woohyun pamačiusi net nenoriu kalbėti,bet Sunggyu, taip visada po Namsatan jis mano mylimiausias buvo, bet pagaliau ir jo hot pusė atsiskleidė. Hoya ir L irgi man ramybės neduoda. Tiesiog kažkas tobulo čia yra. Gera ir nuostabu, žiauriai myliu šitą comebacką, pagaliau galiu ne tik BB naujų dainų klausyt. Beje, Sober tikriausiai man labiausiai iš visų patiko.
    Nu bet aš vis dar atsigauti negaliu.
    Nenoriu gal.
    Kažkaip svaigimas dėl idolų, kurie pastaruoju metu gana px buvo man labai padeda:DDD
    Jau kokią savaitę net The Quiett pamiršus buvau, bet juk reikia leisti smegenims ir akims nuo jo nuostabumo atsigauti.
    Aiškiai aš išprotėjus.
    Na, bent Devilstone leis man paklausyti muzikos, kuri man labiausiai patinka. Nesu metalo gerbėja, bet ten tikrai nemažai roko grupių ir tai bus džiaugsmas man. Tikiuosi, kad nebus pamoina, kai mane užknis metalistai ir girti draugai, kažkaip pastaruoju metu man gerti minimaliai norisi, bet tikriausiai prigersiu vis tiek kaip reikalas ir tūsinsiuosi, tikiuosi nekoks oras nesugadins man ten nuotaikos ir gyvenimo..
    Fakin dar reikia mums spynelę nusipirkti @Key , kad koks pasiutęs naktį užeiti nesugalvotų.
    Tingėsiu dėtis daiktus.
    Dar penktadienį dienai atvažiuos žmogus, kurio matyti visai nenoriu, kai nematau daug ramiau ir geriau gyventi.
    Vakar vien sužinojus, kad bus nervai neatlaikė. Na, bet bus tik dieną, gal nesugebėsiu susišikti visko taip greitai. Nors moka mane emocijos gana greitai perimti ir užvaldyti. Tikiuosi, kad taip nebus, labai labai tikiuosi...

Pranešimas paliktas on Wed Jul 15, 2015 2:21 am
    Svečias
    Anonymous
    Keista kažkaip man viskas.
    Lauku jau šios dienos.
    Bijau devilstone.
    Tingiu tvarkyti namus.
    Sakiau negersiu, nors sėkmingai šiandien prigėriau.
    Vaikščioti naktį saloje fun.
    Žmonės nemoka laikyti paslapčių, o aš tikriausiai viena iš tokių žmonių.
    Gal buvau.
    Nesu.
    Nenoriu.
    Net nesuprantu ką šneku.
    Man šalta ir noriu miego.
    Bet draugės mat nemiega.
    Ir aš čiuju neužmigsiu dar.
    Tai ir rašau nesąmones.
    Myliu The Quiett.
    Labanakt.

Pranešimas paliktas on Wed Jul 15, 2015 11:00 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    aš esu dx bet labiausiai myliu Mela

Pranešimas paliktas on Wed Jul 15, 2015 11:25 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    gražu... :D

...If you're gonna lie, do it in my bed...
    I kinda like it when you hurt me
    'Cause you come over saying sorry
    So I put up with your lies just to have you for the night...

Pranešimas paliktas on Thu Jul 16, 2015 9:07 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Man patinka, kai Melanija kalba vietoje manęs....

Pranešimas paliktas on Thu Jul 16, 2015 9:10 am
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Bet šiaip vakar labai faina diena buvo, ačiū visiems už ją <3333333333
    Myliu mūsų pagiriotus veidus iš ryto.
    Ačiū Agnytėms, Melanijai ir Ievai už tikrai linksmą užbaigimą pas mane namuose<333

Pranešimas paliktas on Thu Jul 16, 2015 12:37 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO

so good
    šiandien prisiminiau šitą dainą, ji tokia gera

devilstonui dar ruoštis nepradėjau, sėkmės man

Pranešimas paliktas on Thu Jul 16, 2015 1:42 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 B2ST-Kikwang-Dongwoon_1436927908_af_org
    nežinau kodėl tai atsitiko

Pranešimas paliktas on Thu Jul 16, 2015 2:11 pm
    Svečias
    Anonymous
    O DIEVE MANO. HELP I CAN'T BREATHE

Pranešimas paliktas on Mon Jul 20, 2015 9:12 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Na, metalo festivalis buvo nepakartojamas ir nuostabus. Atsitūsinau, kaip reikalas ir dabar stipriai noriu grįžti atgal. Muzika nuostabi. Seniau nesupratau, kad man gali patikti metalas, bet dabar net neabejoju, kad šios muzikos klausytis pradėsiu, tuo labiau, kai dabar be perstojo Slayer groja. Norėčiau juos gyvai pamatyti, jau dabar norėčiau. Pačiam festivalyje labiausiai man visgi Marduk, Suicidal Angels, Striker ir Kataklysm, jie labiausiai, nesveikai taško.
    Bet nepaneigsiu, kad mano gyvenimas apie Slayer sukasi. Nerealūs žmonės. Nereali muzika. Tobula.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 Tumblr_mdkav1cl2m1qk3odfo1_500
    new fave dėdė
    baisiai pajutusi poreikį išsilieti pajutau, bet negaliu tikriausiai.
    per sunku.
    nebelenda žmogus iš galvos.
    klaida.
    kodėl visada būtent tokie žmonės.
    aš rimtai nenormali.
    myliu Woo.
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 Tumblr_nrsnznPLOb1rdkqqbo1_1280
    tuoj pradėsiu juos shippinti.
    fuck it.
    nenoriu daugiau jo sutikti.
    negi taip bus, kaip su juo.
    per sunku ištverti būtų.
    o šitas juk visai pasiklydęs gyvenime.
    tiek kantrybės neturiu.
    juk jei žmogus nenori sau padėti.
    gal ir aš negaliu.
    nors noriu.
    ir dėl savęs.

Pranešimas paliktas on Fri Jul 24, 2015 12:53 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO

nu ir nx
    kas per gėris
    nesitikėjau visiškai, tiesiog tobula daina

Pranešimas paliktas on Fri Jul 24, 2015 1:42 pm
    SHON MINHO
    SHON MINHO
    Tie veideliai Infinitų ,kai jie vėl prieš SNSD laimėjo, eina sau koks jiems džiaugsmas.
    Taip klykti pradėjau, kad vos iš proto neišsikrausčiau, omg <3333333333333333
    Woohyun veidas geriausias buvo
    Šiaip vakar apsiverkiau, kai m countdown laimėjo, o dabar vėl.
    Šaunuoliai mano berniukai <3333333333
    CALL ME WHAT YOU WANNA CALL IT I'm a fucking alcoholic - Page 6 Tumblr_nhcuvnZdqr1thfuavo6_500

Pranešimas paliktas on Sun Jul 26, 2015 11:09 pm
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    Aš visiška idiotė, nes vėl netyčia pažiūrėjau Karos mv ir ten buvo visos penkios, o dieve, kaip liūdna, negaliu. Jos kaip Mblaq, niekada nepripažinsiu, kad kažkas kitaip. Ta prasme Youngji žiauriai cool, miela, graži, viskas čiki piki, na, bet aš jos savo fave panų grupėje įsivaizduoti negaliu, vis dar, nors jau nemažai laiko praėjo.

Ok.

Vakar buvo įdomi diena, bet Agnietė daug maž papasakojo, tai tai prasmės neturi. Tik labai linksma, nes aš sugalvojau Infinite Ranking king pasižiūrėti, o Agnytė plyšus šalia gulėjo, o aš labai linksmai iš jos juokiausi, prikolistė tikra. Net pastebėti nebuvo įmanoma, kaip ji taip staigiai sugebėjo.
    Atsikėliau gal pusę 9 ir su Agne dar pabazarinus teko keliauti namo, taigi 10:10 jau buvau susitikusi su draugės čiuvu ir keliavome iki Aleksoto turgaus ieškoti ale senovinio dviračio jai dovanų. Viskas atrodė gerai, bet tas pardavėjas dėdė pasirodo, kad būs tik iki 2 valandos, o net kitą dieną pasiimti įmanoma mat nebuvo, nes jis išvaro į Latviją. Na, kadangi draugai pinigų dovanai sunešti nenorėjo, tai užsiknisimas prasidėjo. Vėl kelionė iki centro. Pėsčiomis. Susišaudėm pinigus, grįžom netgi fancy su autobusu iki turgaus, nusipirkom fakin dviratį, išgėrėm alaus, suvalgėm kebabą ir parėjom vėl pėsčiomis, nemanau, kad dar noriu egzistuoti po to. Visą dieną it numirusi buvau, o ryt laukia dar maisto gaminimas su drauge jos gimtadieniui, idiotė pati negali nieko pasidaryti, na, bet aš ištversiu aš galiu, tikiu, nors gal pagaliau man pavyks išsimiegoti. Jaučiuosi tokia pavargusi, kad gal net nepabusiu nuo suknistų košmarų, kaip pastarosiomis naktimis, tiesiog per sunku jau darosi dėl to. Galvojau vėl viskas gerai, bet nė trupučio. Man jau dabar belekoks stresas, nes reikės eiti į supistą mokyklą, kurią noriu kuo greičiau pabaigti ir neprisiminti. Klasiokai yra klaikūs, bent man ir būsiu tas žmogus, kuris per šimtadienį eis gert su chebra, o per paskutinį skambutį visiems vidurinį pirštą parodysiu. Negaliu teigti, kad nesutariu su klase, gal geriau sutarčiau, bet man tokie žmonės tiesiog per stipriai nepatinka. Šykštu.
    Nenoriu.
    Man ten žiauriai bjauru, tiesiog per daug būvimo su žmonėmis, negaliu to irgi ištverti, šiandien net turguje čiut neužsiverčiau dėl žmonių kiekio. Nemėgstu daug jų vienoje vietoje. Fu. nemalonu baisiai man, per didelė koncentracija negerai. Dabar norėčiau atsibūti viena, kaip reikalas, o dar tris dienas tai nenusimato, šiandien po pietų vienintelė proga buvo. Nebenoriu. Kartais man atsibosta būti šalia visų ir visomis prasmėmis padėti kitiems. Iš visų pusių bandau, bet nesugebu pasakyti,kad ir man to reikia. Nes reikia. Tik nemoku pasakyti.
    Šiaip nx aš tai parašiau
    Nu bet bus px
    Galima ir man karts nuo karto paverkti dienorašty.

Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

Pranešimas paliktas on Sun Jul 26, 2015 11:16 pm
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    Fuck it taip negražu labai labai labai tikrai
    Žiauriai

Pretending it's for me, the voices disregard my dream. I don't want to get hurt anymore, I close my ears and walk my way

Pranešimas paliktas on Mon Jul 27, 2015 6:31 pm
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG

tobula daina eina sau
    ohhyuk mano nauja meilė viskas vsio, toks jis tobulas, kad ir koks awkward ir nėra super gražuolis, bet kažką tokio turi tobulo. tie auskarai o dieve

Pranešimas paliktas on Tue Jul 28, 2015 12:50 am
    KIM SEJEONG
    KIM SEJEONG
    dar nesugalvojau ar dėti ant visko ar dar truputį ne

Pranešimas paliktas on Wed Jul 29, 2015 9:49 pm
    NAM WOOHYUN
    NAM WOOHYUN

galutinai myliu šitą tobulą grupę, kurie daro nuostabią muziką ir fakin Ohhyuk balsas yra tobulas. jo ką tik jau verkiau dėl jų tikriausiai, bet negaliu tiesiog.

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
      You cannot reply to topics in this forum