LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Oct 27, 2014 2:33 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #degrad. #so degrad.
    Jaučiuosi.. žlugus :D Jėzau, padėk man negalvot apie jį dieną naktį... Taip nenoriu čia pradėt skiest apie meilę seilę, but how to stop this shit??? Aš rimtai, tokia degradė. Jaučiuos kaip ant debesų, patrankykit mano galvą į sieną kasnors, prašau. 

when you meet someone who tries their hardest to stick by you regardless of how difficult you are, keep them. keep them at all costs because finding someone who cares enough to look past your flaws isn’t something that happens every day. —midnight thoughts (i got lucky with you)

Šeštadienį buvau Kaune, ir dabar ten noriu dar labiau. Aigo.. Kaip sunku. :D  Praleidau tobulai dieną, neskaitant to, kad autobusu grįžtant namo prie manęs girtas draugas miegojo... Mano oppa irgi pasigėrė, aš ir sakiau, kad moterišės stipriausios. Jaučiuosi aukščiausiam įsimylėjimo levelį, nes mum atsisveikint prireikė gal penkių minučių, aigoooo, taip sunku jį paleist.. Shit shit, skiedžiu apie totalius skiedalus, noriu sau galvą tikrai kažkur patrankyt. Kokia gėda.. Kad įsimylėjau :D Gi man taip gerai vienai, be jokių jausmų, o dabar.. Atėjo jis į mano gyvenimą ir viską sugadino. Ką tik supratau kad iš savo tūrimų anketų aš panašiausia į Jonghyun ir Luhan iš dalies :D Taip keista net pačiai sau prisipažint, kad praskydau, viskas... Kelio atgal nėra >.< Bet reikia dar pasistengt nesusileist, you know, kaip ten būna, paskui galvos, kad... ah fuck it. Mane jis nervina ir aš to vyro nekenčiu. Reikėjo lyg čia taip.. O dieve, jaučiuosi toks skiedalas. Noriu viską blokuot, bet prisimenu jo lūpas ir tada belieka tik griūt į lovą, pakišt galvą po pagalve ir niekada į dienos šviesą neišlyst :D 
    #skiedalas #over. 

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Oct 30, 2014 12:12 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Šiandien įsitikinau, kad aš esu bjauriausias charakteriu šios žemės sutvėrimas ir man niekada nebus lemta normalų vaikiną sutikt. Nee, su oppa viskas gerai, bet aš... Nežinau, gal menulis veikia, arba šiaip, eilinės psichozės. Gi tiek dėmesio gavau, nežinau kas darosi ale mat. Nors ne, iš tiesų... Nah, nieko aš nežinau. Su galva negerai ir tiek. Ne joks čia artėjantis periodas, o paprasčiausias moters smegenų sindromas. Aš suprantu, kad jis studentas, užsiėmęs. Parašydavo iš karto darbus pabaigęs arba iš paskaitos išėjęs, aš pati esu tokia, jeigu kažką veikiu, nėra noro rašyt kažkam, bet mane tai kažkodėl nervina trečia diena iš eilės. Kaip nebūt tokiai dėmesio aukai? Nenoriu tokia būt, blemba, bet aš dabar, vakare, taip bjauriai elgiuosi su juo, širdis sako nustot, o protas, daro kitaip :D Ta prasme... Jis nieko nepadarė, kad aš jį taip kankinčiau. Ir totali savanaudė esu, nes ne kartą, nerašiau jam visą dieną, o jis vakare bendravo lyg niekur nieko, džiaugdamasis, kad pagaliau atrašiau, o dabar... Nepasakyčiau, kad šiandien buvau blogos nuotaikos. Ji visai gera, tik kai jis pradėjo rašyt, mečiau ignorą, dingo nuotaika. WTF. Kas man daros.. Jaučiuosi kaip keturiolikmetė kartais. O ko labiausiai bijau, kad iš tokių kvailų principų, niekada ir neišaugsiu. Arba, čia blokas. Automatiškai. Blokas meilei :D Gi taip nenorėjau.. Taip... Ew. Dar mano BFF susirado vaikiną, tokiu pačiu vardu kaip ir Oppa. Ir skiedžia dabar visą laiką. Gerai, nu, aš tyliu. Ji dėl to vaikino svaigo 8 metus, tada jie 2 metus nebendravo, o dabar... Yeah, pagaliau ji turi vaikiną, kuris ją vertina, but pls stop. Bent jau mano kita gera draugė taip pačiai žvilgsniu degina poreles, kaip ir aš. :D  
    Ir... Man taip keista, kad viskas taip greitai. Mes net nedraugaujam, o jau tokie rimti žodžiai. Aš nežinau, jis neskiria meilės nuo susižavėjimo, bet kaip 22 metų vaikinas, neturėtų bet kam taip sakyt... Kas žiauriausia, kad jis man, taip pasakė, prieš atsiveikinant. Likau be žado ir nežinojau ką atsakyt :D Man žodžiams, kad myliu, turi praeit laiko tarpas... Nee, nesakau, kad ten vaje vaje, tiek ir tiek turi praeit, kitaip ne meilė. Kažkada taip maniau, bet dabar supratau, kad užtenka žinot ir geras, ir blogas savybes, ir vis tiek jį priimt, mylėt toks koks yra. O aš..  birtki, nesukalbama, savanaudė, nežinau, būčiau kitas žmogus, vengčiau savęs. Taip, mane tikrai šildo tie jo žodeliai, cheesy cheesy, bet neprisiverčiu atsakyt tuo pačiu. Nenoriu, kad po to būtų skaudu, prisisvajoju, o po to, viskas baigiasi greitai. Nežinau kaip čia su juo bus.. Ehh nežinau. BUT! Rytoj jis atvažiuos. Nežinau kodėl, sugalvojo taip ir viskas, o ką čia ginčysiuosi, gal būsiu geros nuotaikos, tikiuosi, naaaaaaaafik. 

Negana to, mintys apie Karoliną pradėjo kamuot. O kas, jeigu aš numirčiau? Ir panašus mešlas. Kodėl taip galvoju, neįsivaizduoju, lenda į galvą ir tiek. Vis dar nebuvau ant jos kapo. Nenoriu. Nematau reikalo. Nežinau. Aš bloga gi. Ir vėl palūšiu, jeigu ten nueisiu, ji net ir mirusi mane veikia, aš nežinau ką daryt su tuo. Stojuosi ant kojų, tada pufff, vėl žemyn. Bet reikės aplankyt... vis tiek, reikės kažkada. 

Spoiler:
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Tumblr_ne9h1obIHV1sdr1xpo3_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Tumblr_ne9h1obIHV1sdr1xpo8_250

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 3:41 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Yesung - bučkis tau atgal, latre :D 
    Visiem įdomu, ar aš gyva grįžau į Alytų.. Grįžt tai grįžau, bet nepasakyčiau, kad gyva. O gal apie viską nuo pradžių (a.k.a linksmoji kelionė į Kauną ir dar linksmesnis grįžimas atgal). Vėl mano ir grupioko keliai susikirto ties geriausia tranzavimo vieta į Kauną, po dviejų valandų stovėjimo ten, praradau viltį, kad mes išvis iki Kauno nusigausim.. :D Bet kai sustojo fūra, galvoju "O dieve... rimtai?" :D Čia tokia patirtis, pirmą kartą gyvenime važiavau su tokia mašina, buvo fun fun, bet svarbiausia, kad per du persėdimus nusigavom iki to prakeikto miesto Kauno. Susitkau su Woohyun ir Key, po kiek laiko, atsibeldė ir Lay, pareiškusi, kaip aš drįstu be jos kažkur gert :D Dar ir mano oppa buvo, for sure. Aš tikrai norėjau prisigert, neneigsiu, to ir važiavau ten su buteliu brendžio ir starkos. Norėjau pabūt su brangiausiais žmonėm prieš tą sumautą važiavimą į Latviją, kai abejoju, ar aš ten išvis galėsiu su kažkuo susirašyt.. Žodžiu, brendis man kirto per galvą, starka dar labiau kirto, o oppa stebėjosi, kad šį kartą aš jį pergėriau. Praitą kartą, aš apsimečiau, kad geriu sangriją, kad viską išgertų jis, dėl to jis buvo kaip nendrė, o dabar, atėjo mano eilė. Rimtai.. Galvojau vemsiu. Oppa norėjo neleist gert, bet spėkit kam p*. >.< Ir aišku, kaip be blogų jausmų geriant. Vieną akimirką sedėjau atsirėmus į oppą, o kitą, jaučiu, kad kūkčiot pradėjau ir ašaros rieda. Nesupratau kas atsitiko, bet užteko žmonėm pasakyt "Karolina" ir visi viską suprato. Blogai, kad gadinu žmonėm nuotaiką su savo tokiom emocijom, vieną akimirką pasijaučiau dėmėsio auka, bet nieko negalėjau padaryt, pasijaučiau labai blogai, ir vėl tas akmuo buvo ant krūtinės užriedėjęs, bet jei ne tie keturi žmonės, kurie mane apspito ir visaip ramino, vėl būčiau visą parą praverkus. Žinau kad skaitot, bent jau viena iš jūsų, noriu pasakyt didelį ačiū už tai. :) 
    Forumo Key - prisimink vakar dieną ir prisimink vasarą savo sakytus žodžius "Manęs netraukia moterys" :DD. Ha-ha-ha. 
    Autobuse važiuojant, miegojau. Galvojau kad ten tikrai vemsiu, bet kažkaip pavyko viską sulaikyt, saugiai, nors ir kreivai grįžau namo, kritau iš kart į lovą, nežinau, kaip girta sugebėjau triušį pamaitint, bet kažkaip, pavyko.. Praitą kartą kai gėrėm kaune, grupiokas buvo visiškai trūkęs autike, o šį kartą aš. :D Atsikėliau trečią ryto, pasiėmiau iš virtuvės bandelę ir sulčių, pavalgiau, tada galvoju, reikia parukyt. Ir čia buvo klaida. Ta prasme, kas rūkantys, žino, kad vis dar girtam rūkyt... Nuo lango iki lovos, vos nuėjau, vėl apgirtau ir išmiegojau iki 7 ryto :D Sugebėjau per pagirias iki kapinių nuvažiuot su šeima, life goal dar vienas. Viskas.. Noriu vėl į Kauną, bet žinau, kad jau nepavyks. >.< Nebent, atvažiuos dar kartą iki manęs oppa, ko labai tikiuosi. Prie visos alkoholikų chebros kaune, trūksta tik Chaerin ir Yesungo.. Gal kadanors išsipildys mano svajonė šita :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 3:50 pm
    Svečias
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Giphy
    MANE IŠPRIEVARTAVO AŠ NEKALTA. IR VĖL!

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 3:55 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Būčiau išprievartavus, jei ne oppa. Turėjau kam meilės duot... Ir šiaip.. buvo Lay.. Ne aš viena čia kalta dėl visko :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 4:05 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    Aš turiu pasiteisinimą. Aš ne viską atsimenu. O to ko neatsimenu - nebuvo.

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 4:07 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Aš irgi ne viską atsimenu, tik dabar sužinojau, kad oppą išprievartaut bandžiau prie visų :D Grįšiu iš latvijos.. atšvęsim. Dzin, kad jau sniego bus turbūt, kažką sugalvosim... :D

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 4:08 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    "tik dabar sužinojau, kad oppą išprievartaut bandžiau prie visų" NE KARTĄ IR NE DU xDDD

words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 4:14 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    Dieve, aš tau jau patarimus dalinau, nes maniau, kad rimtai tu jį jau užsiversi arba šiaip užversi, nes mes iš tavęs žvengiam, o tu jį kažkodėl daužei. Arba Key skriaudei. Už tai neatleisiu.

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Nov 01, 2014 4:22 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    AIII :DDDDD Ko neatsimenu, to nebuvo.

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Nov 03, 2014 10:34 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Kažkaip tai.. Lieva, bereikšmiška gyvenimo diena. Dar viena tokia. Bent jau desctopą susitvarkiau, nes dvi savaitęs stovėjo su kiekvienu tarpeliu užpildytu. Šiandien reikėjo nueit pasiimt sutartį mokyloje dėl stažuotės į Latviją, nenuėjau. Kaupiau jėgas, kol pamačiau, kad jau 17h ir eiti į pamokas.. too late. Anyway, nebuvau apskaitoj, nereikėjo kentėt iš nuobodulio. 
    Šeštadienį, pirmą kartą per du metus be jokių rėkimų po visus namus, be isterijų, važiavau kartu su mama ant kapų. Aš net nežinau, kodėl per kiekvieną lapkričio pirmą, dėl to būdavo pykčiai. Kaip ir per kiekvieną tetos/krikštų tėtės/krikštų mamos gimtadienį, kai aš į juos eiti nenoriu, o mama, norėdavo priverst. Pamenu tik kelis įvykius, kurie ir gali būti to priežastys. Kai man buvo gal... 15?16? Nuvažiavau kartu į kapines, ten sutikom kažkokias tai gimines, na, kaip visada, neaiškios gystelės, ir mama taip iš manęs išsityčiojo, nepamenu dėl ko, bet.. buvo labai nemalonu. Aš ką pasakydavau, ji susiraukdavo, garsiai užmesdavo kažką, lyg aš debilė ir manęs klausyt net neverta. Ir taip visada, prie žmonių. Kaip ir per gimtadienius.. Nueini pas kažką į svečius, tai prasideda priekaištai dėl visko, kas tik įmanoma. Nuo sedėsenos iki nagų lako atspalvio, o dar jeigu man bevalgant kokia šakutė iškrenta (Taip būna, i'm clumsy, ikr), tai šnektos būna visam vakarui... Žodžiu, nuvažiavau į tas kapines kartu su jais, kaip ir tradiciškai, prie savo brolio šeimos bandė kažką pavaidint, aš stovėjau prie bagažinės, kol mano krikštų tėtė, rinko žvakių pokus ir dėjo į maišą. Mačiau, kad mūsų maišas su žvakėm ten yra, bet negalėjau praeit, laukiau, kol krikštų tėtė surinks, tada aš galėsiu pasiimt. Tik jam baigus, aš tuo metu kaip tik batą taisiausi, čia viskas per sekundę buvo, o mama kad užbaubė "DAUNE, NESUPRANTI KAD REIKIA MAIŠĄ PAIMT". Atsisuko net keli žmonės, teta mačiau, kad nori facepalm dėt sau per kaktą, o ką man... Esu pripratusi, užsigrūdinau taip, kad norisi tik juoktis iš jos. Pasakiau, kad vėl du metus niekur nevažiuosiu su ja, nes taip ir bus. Gerai, kad iki kito rudens jokių gimtadienių giminės nebus, tai va, nebus pykčių bent jau dėl to~ Oh wait, aš nuo vasaros, kaune sedėsiu. Dar geriau. Čia kurią dieną pagalvojau, kad reikia surašyt jos visas labiausiai epic frazes ir mest į veidą, kai išeisiu iš namų, o ji klaus, kodėl bendraut nebenoriu. Apie bumerangą ir kažkokias lazdas turinčius du galus pastoviai šneka, bet nesusimąsto, kad čia jai gali viskas bumerangu pareit.. Žodžiu, life goal, nuvažiavau į kapines, tik dėja, ne į Karolinos. Vakar pagalvojau, ko man ten. Ji ir taip kasdien mano mintyse.. O būdama kapinėse, aš įsivaizduoju, kad matau kiaurai žemę, tuos skeletus. Mane tai kraupina ir apie draugę, aš tokių minčių nenorėčiau turėt. 

Užtai oppa atvažiuos ketvirtadienį ~ turbūt bus paskutinis mūsų susitikimas, prieš man išvykstant į Latviją menesiui :( Nežinau kaip reikės ištvert be jo ir savo triušo, bet oh well, gal susirasiu kokį meilužį latvį... (Juokauju, jėzau).

Rytoj tikrai nueisiu visur kur reikia nuo ryto.. Reikia prisiverst. Ir nueit į polikniniką pasiimt kažkokią tai sveikatos kortelę. Ehh kaip sunku gyvent, eit, kažką daryt.. I mean.. Pareigos... Fe

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Nov 04, 2014 9:27 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    30 Days  SHINee Challenge

Day 25 - A post dedicated to Jonghyun 

Šito idioto, aš nekenčiu labiausiai. Nežinau... Aš atsimenu, kai pirmą kartą išgirdau SHINee dainą, pasijungiau bet ką youtubei, lakavausi nagus, o kai išgirdau Jonghyun balsą.. Tai buvo video "Hello", pakėliau akis ir pamačiau jį, tiksliau, pirma balsą išgirdau. Jesus. Nuo to, jau trys metai, iš Ultimate bias vietos jis nesijudina ir nemanau, kad šitą vyrą kadanors gyvenime sugebėsiu pamiršt.  SHINee mano gyvenime atsirado tada, kai man buvo sunkus laikotarpis, tačiau tada, nepasakyčiau kad mylėjau juos pačius, metus laiko, tikrai didžiausias dėmesys buvo šitam vyrui.  
    Kažkodėl, man jo balsas asocijuojasi su kritimu ant minkštų debesėlių ~ Nežinau kodėl, tiesiog vaizdas, klausau Jonghyun ir krentu, kol į debesis atsimušu, tada taip lengvai ant jų plumt. Gerą fantaziją turiu, yep...
    Ir jo veidas, man nieko nėra gražesnio už tai. Kiekviena gyslelė, kiekvienas plotelis, yra kažkuo tobulas, kažkuo kitoks nei visi kiti. Žinoma, gal kiekvienam jo UB yra pats gražiausias, bet Jonghyun... Kartais žiūriu į nuotrauką ar video, ir tiesiogine to žodžio prasme, trankau galvą į stalą.
    Aš gi negaliu čia daug skiest. Kaip sakoma, jeigu žinai priežastį kodėl myli, reiškias, kad nemyli. Negaliu pasakyt, kodėl tiksliai. Tiesiog.. Jis man patinka viskuo. Gal dėl to kad aš liūtas, o jis avinas, ir aš žinau kad mūsų bendravimas būtų tobulas :D Jo tas trolinimas, sarkastiški juokeliai... Ehh, aš tiesiog jį labai, labai myliu.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 5 Tumblr_mldu4zN94F1r5ooqno3_400

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Nov 07, 2014 12:08 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    You say you don’t want love. But then you’re sitting there in the coffee shop next to that couple who can’t keep their eyes off of each other. And you know right then, you’re lying to yourself.

I’ve been told that alcohol is bad for me.
    I’ve also been told that loving you is bad for me.
    I’m still drinking.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Nov 07, 2014 11:32 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Nenoriu aš niekur važiuot :/ Noriu likt namie, nes man atrodo, kai grįšiu, viskas bus labai pasikeitę. Taip visada būna. O aš nenoriu... Trim savaitėm, i mean, fuck it? Vis dar nežinau ką daryt su kortele, kad bent su mama susisiekt galėčiau. Ot bus gražu, kai wifi nematyt, oppos nematyt. Šiandien turėjau namus susitvarkyt, daiktus pradėt dėtis, mhm... Visą rytą Shut Up Flower Boy Band pražiūrėjau ir sedėčiau su ašarų upeliais tekančiais tos dramos soundracką klausydama. Nieko aš nenuveikiau, dar šiandien turėjo pervest tuos eurus, bet nesulaukta. Jau buvo po 15h, galvoju, kad viskas, bus pirmadienį, tai įtariu, kad taip ir bus. Ta prasme, dzin, aš maisto vežiuosi bent pradžiai, bet manęs grupiokas prašė pinigų paskolint, kadangi ant jo kortelės uždėtas areštas... O kai man nepravedė, aš negalėsiu paskolint. Šudas gaunasi ir mane nervina, lyg tų pinigų negalėjo pravest ketvirtadienį, būtinai reikėjo penktadienį ir įtariu, kad Vilniaus buhalterė kažkokia flegma, kuri nesugebėjo iki 15h pavedimo padaryt. Dabar nuvažiuosiu į Latviją sekmadienį, ir reikės laukt pirmadienio, kad bent rukyt galėčiau nusipirkt, lol, tam mėšlui aš savo pinigų net nesiruošiu leist :D Bent jau triušį apipirkau, visko ko jai gali prireikt... Dar baisiausiai persigandau, kai močiutė, kurį ją prižiūrės menesį, kažką užsiminė apie kažkokio celafano patiesimą po narvu. I mean.. NO. Ją išleis iš narvo, pirmu taikymu ji tą celafaną ims graužt, ne ačiū, nenoriu rast savo triušio negyvo. Ta prasme, ji mane nervina, šiandien penktą ryto prikėlė, bet man vis tiek baisu kad nieko jai be manęs neatsitiktų. Nežinau.. Niekuo aš nepasitikiu... Dar galvoju kur aš ją dėsiu kai Kaune studijuosiu.. Ahahah... Anyway, dabar turėčiau dėtis daiktus, bet dzin, sėdžiu ir spoksau į ekraną. Bent jau į diary pasivarginau parašyt, nors geriau galėjau savo vokietei į laišką atrašyt, bet į tą nuotaiką persijungt man per daug sudėtinga. 
    Rytoj bus sunki diena.. Ryte eisiu pirkt telefono, tada po namus išverstom akim ir rėkaudama lakstysiu, kad nespėsiu visko pasiruošt. Žinau kaip būna kiekvieną kartą. Lagaminas komodos dydžio bet abejoju ar ten viskas tilps... 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Nov 16, 2014 10:26 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Nenorėjau į Latviją iš pradžių, o dabar pagalvojus, kad jau savaitė praėjo, nesinori išvažiuot. Chebra faina, trys vaikinai ir trys merginos kartu su manim, buvo mokytoja kartu su mumis savaitę, kurią kaip tik šiandien išlydejom atgal į Lietuvą. Likom šešiese :D Jau autobuse važiuodami pradėjom kalbėtis, lengviau net pasijutau pamačius, kad žmonės tikrai faini. Apie pačią Rygą, net nežinau.. Senamiestis toks gražus, eini ir tiesiog apžiūrinėji pastatus. Gyvenam bendrabutyje, yra specialiai padaryta vieta svečiams. Didelis bendras kambarys, yra lovos kampas, didelis stalas ir mini virtuvėlė mūsų, tada trys kambariai, žinoma dušas ir tualetas :D Pirma diena apie savo mokyklą darė du latviukai, Andis ir Catherine, kurie paskui su mum išėjo į miestą aprodyt. Buvom užkilę į dvidešimt septintą viešbučio aukštą, nors Catherine nebuvo tikra kad mus ten praleis, bet staff mūsų nepamatė :D Andis gyvena irgi bendrabutyje, buvo kartą pas mus užsukęs. Atvykom čia pačiu laiku, Latvija švenčia nepriklausomybę ir visur senamiestyje vyksta festivalis "Ryga šviečia". Visur labai gražu, modernios šviesų konstrukcijos, muzika prie visko priderinta, tiesiog labai gražu. žmonės tikrai labai faini,einam miegot po vidurnakčio nes tiesiog sėdim prie stalo ir žvengiam iš visko. Kai mokytoja išvažiavo, bent jau niekas mūsų netildys xD Nors ir pati mokytoja buvo labai jaunatviška, kartą pasakė kad vienuoliktą vakaro turim eit miegot, niekas netikėjo, bet dėja ji buvo rimtai :D Nuo visko pailsėt labai gerai, bet va paprašiau pas vieną laptop ir atėjau foruman. Į rpg nežinau ar atrašysiu, nes mes geriam, degustuojam Riga Balzams:D Į mokyklą tik trečiadienį, dėl to kad latvijoj laisvos dienos dėl nepriklausomybės. Mokykloje, kur vyksta mūsų stažuotė, irgi įdomu. Savo rankom pasigaminom knygas, bus tikrai labai geras prisiminimas iš Latvijos. Namo tikrai dar nenoriu, neskaitant kad pasiilgau oppos ir triušio, bet iš esmės, man gerai ir čia, bus labai keista po menesio grįžt į Lietuvą.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Nov 20, 2014 11:01 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Liko dar desimt dienu... Dabar jauciuosi pavargus. Prastai miegojau, o reikia kasdien anksti keltis, tramvajuje jau turim but 8:10, o jis rytais buna toks pilnas, kad reikia stovet su visais susigrudus. Man tai nepatinka :| Aisku, grizus namo bus keista. Nes vakar visi vare zaist poolo, o as su kitu vaikinu grizom i bendrabuti. Ir be tu kitu 4 zmoniu buvo taip tuscia, atrodo net veikti nera ka, tad is to nuobodumo, nuejau ir pavaiksciojau i parduotuve, kol jie kaip tik ir grizo. Tada lyg ir vel viskas gerai, daug zmoniu aplink, aisku, norisi pabut vienai, bet kai mazai chebros atrodo taip nuobodu viskas :| Ir jau jauciames visi kaip seima, kiekviena vakara naktinejam, zaidziam visokius zaidimus, snekames, nezinau, bus man be ju labai keista. Dabar supratau kai Jonghyun sake, kad be kitu nariu jam buna liudna. O as cia tik dvi savaites pragyvenau su jais, o jie, grupes nariai kartu taip ilgai isgyvena, o jausmas kai lieki vienas yra baisus. Tiesiog pripranti kad visur kazkas vyksta. Pasiilgau triusio ir siaip, namu, bet galeciau ir ilgiau cia pragyvent. Nors logiskai galvojant, po ilgesnio laiko grizt dar sunkiau butu :D Ir siaip atejau i diary parasyt kaip noriu namo, bet pradejus rasyt supratau, kad visai nenoriu. Bent jau daug nuotrauku ir viskokiu video atsiminimui liks. O man jau dabar draugas raso, kad jau manes pasiilgo ir kai tik grisiu nores susitikt. O mane vien nuo tos minties purto :|| oppos pasiilgau, bet alytiskiu kazkaip nelabai. 
    Dabar sedziu klasei, logotipa jau padariau tai kaip ir nebera ka veikt man daugiau, tiesiog laukiu 12tos valandos kol eisim pietaut i legendine koldunine :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Nov 24, 2014 11:35 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Rytoj antradienis... o aš namo važiuot visisiškai nenoriu. Na, iš mūsų tiesą sakant nenori važiuot namo. Dėl to vaikino iš Šiaulių nežinau, nelabai jis sėdi su mum vakarais, bet iš esmės, visi kiti penki žmonės nenori į Lietuvą. Šiandien buvom Jurmaloj, važiuosim ten ir rytoj, traukiniu, kas yra labai faina :D Pusdienį ten dirbom savus dalykus, o paskui ėjom prie Jūros, kas be ko prisifotkinom kaip idiotai, tad sakyčiau visai smagiai praėjo diena. Dabar pasigaminom savo tradicinių makaronų ir dabar sėdim, mes trys panos geriam vyną, žodžiu eilinis vakaras kaip ir kasdien. Tiesa, atsikelt ryte yra kančia, šiandien matyt ir vėl ankščiau eisiu miegot, nes anie sedėjo iki pusės keturių, tai aš juos vos iš lovos išverčiau. Jau buvo be dvidešimt aštuonios (mums tramvajuje reikia būt 8:10, iki stotelės eit gal 10 min :D), tad į bernų kambarį atėjus įjungiau šviesą ir vos ne pradėjau rekt. Aišku į tramvajų pavėlavom, nes pasirodo aš pamečiau traukinio bilietus, vienas vaikinas tik nusižvengė, nuėjo pažiūrėt, kad ir pats juos yra pamėtęs. Na tie bilietai atrodo kaip paprasti čekiai, ko norėt... Į mokyklą spėjom devintą valandą kaip ir turėjom būt, tad visai pasisekė mums šį kartą. Laukiu trečiadienio nes manau pagaliau gausiu laiko nueit į miestą ir pripirkt siuvenyrų. Nežinau kas mum bus pentadienį, turbūt valgysim paskutinę vakarienę ir verksim :D 
    Reikia pasigirt kad šiandien mus pagaliau užkalbino vienas vaikinas, latvis, bendroje bendrabučio virtuvėje. Nes aš ten stovėjau su Tadu, virėm makaronus ir žaidėm ninja, o tas pradėjo klausinėt kodėl mes čia ir panašiai, o aš kaip tik buvau minėjus kad tie latviai kažkokie nedraugiški, nes naaaa, jeigu aš gyvenčiau bendrabutyje ir būtų užseniečių, man būtų įdomu su jais pabendraut :D 
    Einu toliau gert savo vyneli ir bandysiu pasivyt apie ką jie čia kalba, nes nuo meno perėjom prie vizualinės reklamos gaminimo, kas vakarą temos tiesiog tobulos, gal patylėsiu ką mes ankščiau veikdavom ir ką šnekėdavom (nieko pošlo, jeigu rimtai:D) 
    Byeee, tuoj grįšiu į Lietuvą ir toliau mane galėsit pjaut dėl neatrašytų rpg :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Nov 30, 2014 12:30 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    NOOOORIU Į RYGĄĄĄĄ.

So sad. Jeigu naktį gulėdama lovoj nepradėsiu verkt, tai nežinau... Bus... bus... keista. Okay, penktadienis. Žinojom kad paskutinė diena mokykloje, kur praleidom tris savaitęs, visi tokie išsisęmę, nuėjom paskutinį kartą į savo legendinę koldūninę, grįžę, pasidėjom visus darbus ant stalo ir laukėm Sandros, Janio ir Agrio, mūsų mokytojų, kurie turėjo ateit atsisveikinti. Kai vadovas pradėjo kalbėt, pasijaučiau keistai, liūdnai ir kažkaip slogiai. Gerai, Sandra buvo ka**, kurios niekas nemėgo, bet Agris, kuris tiek daug stengėsi... Mes turėjom į Jurmalą važiuot traukiniu, bet ne, jis mus nuvežė savo asmeninė mašina, kad galėtų ten viską aprodyt. Janis, labai juokingas bičiukas ir diena su juo man tikrai neprailgdavo. Jo dėka, bent jau minimaliai įkirtau fotošopą, sakiau, bus gera motyvacija pradėt mokytis juo naudotis. Valda..... Pirma dieną, kai atėjom, susipjaustėm su giljotina lapus ir turėjom juos siūt, maniau išprotėsiu šitos moteriškės pamokose. Pas ją buvo įdomiausia, parsivežiau penkias gražias knygas, kurias padariau savo rankom. Mamai kai parodžiau, išsižiojus ilgą laiką sedėjo, aš pati žiūriu ir negaliu patikėt, kad ten rankų darbas :D  Mieliausias prisiminimas bus medžiaginis maišas, kurį irgi pasidrėm patys šilkografijos būdu, tramvajaus paveiksliukas, latvijos vėliava ir užrašas "Uzmanibu, durvis aizveras" :D Gerai, čia yra mūsų prikolas, šitą frazę mes girdėdavom apie 20 kartų kasdien tramvajuje. Kai penktadienį atsisveikinom su Valda, pamačiau jos ašarotas akis ir pati  neapsiverkiau. Nuėjau toliau ir delnais akis vėdinau, kad nepradėčiau ten kriokt :D 
    Vakar buvo mūsų visų paskutinis vakaras, visi buvo tokie tylus, sėdim prie stalo ir žiūrim į vieną tašką :D Gerai, ne tas šiaulietis, kuriam viskas buvo pė iks, bet mes penkiese tai tikrai namo nenorėjom. Nežinau ar šianakt užmigsiu. Bus keista, jokių garsų, nebus jokio juoko iš kito kambario, negirdėsiu Saulės čiaudant ir Miglės sėdint prie laptop :D Pripratau, kad visada veiksmas, nebuvo laiko liūdnom mintim, nes visada buvau apsupta žmonių. Dabar, tokiu metu visi sėdėtume prie stalo ir žaistume kortom arba tiesiog sedėtume ir kalbėtume. Kaip ir kasdien būdavo. Man liūdna ir aš noriu atgal. >.< Dar parašėm  vienas kitam laiškelius ir jie mane morališkai žudo, būtinai Tadui reikėjo apie tą vakarykštį tenisą užsimint, buvo taip juokinga kad net sedėjau ant žemės ir juokiausi ant viso bendrabučio, o jis į sieną delnais atsirėmęs žvengė :D Jeigu dar ir susitiksim kada visi, vis tiek jau nebus taip kaip buvo ten, ir dabar jau tikrai žinau, kad visas gyvenime duodamas galimybes reikia išnaudot. Dabar vėl prasidės reikalai, rutina ir taip toliau.. Eh.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Dec 05, 2014 9:56 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Mano mintyse jau visiškas balaganas, norisi kažkur viską išliet, o čia kaip visada, bus tinkamiausia vieta. Nors kai pradedu rašyt, nukrypstu į lankas kiekvieną kartą, vis prisimenu tą ar aną.. 
    Vis dar namie nerandu sau vietos. Nežinau, man tikrai labai liūdna, net nežinau ar dar kada norėčiau į stažuotę važiuot, nes tas išsiskyrimo jausmas yra kažkas žiauraus. Gerai, vienas Kaune, kitos dvi Vilniuj, tikrai dažnai lankomi miestai, problemos nėra, bet mes visi susitikę kalbėtume kad pasiilgstam gyvenimo TEN. Buvo netgi daugiau nei faina, arba man dėl to, kad labai reikėjo kažko naujo. O dabar į vėl ten pat klimpstu, kaip ir visada, rutina, rutina ir dar kartą rutina, bandant kažką keist, gaunasi mešlas paskutinis. 
    Mane erzina žmonės, kuriuos laikiau pačiais geriausiais draugais, tai yra mano male bff jau 8 metus, draugė, kitas draugas, jie mane erzina, bendraut nenoriu, ir nesuprantu kodėl taip. Į susitikimus einu taip nenoriai... Gerai, su drauge susitikus nebūna taip blogai, geriausias draugas pradėjo normaliai mokytis, bent jau tiek, o kitas draugas, mane apverčia savo neigiama energija VIS DAR. Jam tas negerai, anas negerai, zurkia, kad panos neturi jau gal du metai, patinka jam tai ta, tai ana, bet yra bailus užkalbint. DAMN. Taip norisi į galvą kirst kartais. Taip erzina. Nu ok... man tokie dalykai nesuprantami. Aš jei kuo susidomiu, į mane dėmėsį atkreipia, nesuprantu kaip galima taip ilgai verkšlent. Bet man atrodo, visai pataisoma situacija, bandžiau jį pralinksmint tai viskas baigėsi begiojimu po parką, metymusi sniegu, kol nebuvau "netyčia" parguldyta ant sniego. Žodžiu, šita problema gal ir išsprendžiama,  Mela, nerėk ant žmonių ir nereikės pyktis su niekuo. 

Mokykla atsibodo, dakniso kasdien 8 pamokos ir ta flegma rinkodaros mokytoja, nuo kurios mane pykdo. Noriu viską mest ir išvažiuot kažkur toli... Žinau, pabaigus specialybę tai padaryt būtų protingiau, dėl to kenčiu. Nuo vasario jau praktika, kas čia beliko iš tiesų, bet aš įtariu kad ir man kokioj įmonej nepatiks. Jeigu dar į ALT reklamą mane įkiš.. Nu fui. Pasakiau oppai, kad planuoju apie gyvenimą latvijoje nuo kitų metų, likau aprėkta ir apkaltinta. "Neprivažinėčiau aš į Latviją kas savaitę". Woow? O kas prašo... Viską tektų laidot, visus dar net nepradėtus santykius, lol. Bet aš įtariu, kad baigęs univerą ir jis čia nesedės,  o aš likau kiaulės vaidmenyje, mat man niekas nerūpi, sugalvojau sugriaut planus ir išvažiuot mat.. Įsimylėjau Rygą, tai ir noriu. Baisiai noriu, baisiausiausiai. Tobulas miestas, aš nežinau, vasarą būtinai ten vyksiu, niekas nesulaikys, jeigu neišvažiuosiu gyvent, tai aplankysiu tikrai. 
    O mano VDU.. Nežinau, ar tai taip ir neliks neužbaigtas noras. Aš buvau priimta, taip arti, apsigalvojau, o dabar nežinau ar tikrai man to reikia. Gerai tiems, kurie turi tevelius kurie stumia į universitetą, kišą pinigus, o man reikėtų dienom dirbt, naktim mokytis. Mano šeimai, gyvenimas kuo paprastesnis turi būt. Dirbi bet kur, kur priima, ari kaip šuo, gyveni nuo atlyginimo iki atlyginimo, dar spėju tikisi, kad liksiu alytuje visą laiką. Žodžiu, apgailėtina labiau negali būt, o kai prieš porą metų kažko susiginčijau su mama ir pasakiau kažką panašaus "pažiūrėsim, kai gyvensi viena", atsakas buvo " kurgi tu eisi". Dieve... Nežinau. Taip kasnors dar sako šiais laikais? Ta prasme, nesuvokiama man tai, ir čia net nėra prisirišimas prie savo vaiko, o tyčiojimasis. Eh, aš turiu tiek problemų, kurių niekam negaliu pasakot. Net čia, kur atrodo saugiausia vieta, nes šios info vis tiek niekas prieš mane nepanaudos, ant popieriaus bijau viską išsiliet, nesijaučiu saugiai namie palikdama asmeninius užrašus. 

Baigiu išprorėt aš čia.. Vieną dieną tikrai viską mesiu ir jau niekas neberūpės. Išsiliejau bent kažkurią dalį savo minčių. Grįžtu prie to, ko pradėjau. Noriu atgal į Latviją... Eh.. Atsukt laiką nors vienai dienai. Į tą vakarą, kai sedėjom iki trijų nakties ir juokemės taip garsiai, kad budėtoja ryte mus aprekė.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Dec 08, 2014 12:15 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Aš dabar negaliu išlaikyt savo emocijų, nieko geresnio negalėjo nutikt, dar kai dabar toks sušiktas laikotarpis.... 
    Atsirado mano draugė, po metų pertraukos, mes buvom taip baisiai susipykę, kad nemaniau jog ši diena kadanors išauš. Buvom draugės aštuonis metus, atrodė kad niekada niekas ir nesugrius tarp mūsų, bet taip būna... Ir aš sėdžiu, į ask'ą man atėjo anoniminis klausimas "lope, pridėk mane"... ;D O mes lopėm viena kitą vadindavom, visada, iš karto man širdis vos į Kiniją nenuvarė.. Ką tik baigiau kalbėt telefonu, skauda visą ausį, kalbėjom gal tris valandas, viskas tobula ir geriau negalėjo būt. Ji gyvena Kaune, mokosi ten pat kur ir aš mokysiuosi ir ji jau mane kviečia pas save gyvent. Viskas ko reikia yra Kaune, nežinau ar šiąnakt užmigsiu, o jeigu ir užmigsiu, tai šypsodamasi :D 
    Dabar tikrai įsitikinau, kad laikas viską taiso, o kai atrodo kad niekada nebebus gerai, kad nebus taip kaip ankščiau, viskas pasitaiso kai labiausiai to nesitiki. Nesu atleist linkęs žmogus, bet... velniop. Dar prieš savaitę žliumbiau atvirutę jos radus :D Dabar vėl ant manęs rėkia, visokiais žodžiais vadina,  bet man taip neberūpi. Nesugadins nuotaikos man šį vakarą jokie dvasios ubagai ^^ Yay.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:50 am