LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Feb 09, 2018 9:10 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 1200px-Kiwi_%28Actinidia_chinensis%29_1_Luc_Viatour

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Feb 23, 2018 10:46 pm
    Guest
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 1074x1074_671-background

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Mar 01, 2018 12:35 pm
    Guest
    Anonymous
    if anything bad happens to them i swear- 
    pls :((
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 28575797_1708471855863279_2493987683413384489_n

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 12:03 am
    Guest
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Avokadai-73491758

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Mar 21, 2018 11:54 am
    Guest
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 17-Incredible-Benefits-Of-Pomegranates-For-Skin-Hair-And-Health

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Apr 14, 2018 11:50 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Tumblr_o6harsXBj21r4tzlso1_540

Tiek daug parašiau, bet viską ištryniau. Kokia prasmė, vis tiek neįmanoma žodžių rasti kad nupasakot. Tikriausiai ir toliau sėkmingai ignoruosiu viską, nes man taip lengviau ir aš darysiu taip, kaip man reikia. Gal nepriimt tiesios yra mano būdas.
    Šito accounto panaikinimas turbūt turėtų reikšt susitaikymą su tuo faktu, bet nemanau, kad taip bus, gal viskas tik ateis po visko. Bent jau rpg pasaulyje tu buvai laimingas paskutiniuosiuose mano postuose, visgi per keturis metus pasiekiau tą, kad pagaliau gerai jaustumeisi čia, gaila kad tikram gyvenime taip niekada neatsitiko.
    Jeigu ir yra koks pomirtinis pasaulis, tikiuosi nepyksti ant manęs, kad visiškai viską ignoruoju ir apsimetu, lyg tavęs net nebuvo. Tikiu, kad suprastum jog man taip lengviau, nes man tų mėlynų mėnulių ir kitų ženklų ieškojimas visiškai niekuo nepadeda. Nežinau, jei ne mūsų mergytė, tikriausiai nebūčiau to ištvėrusi, gal būčiau nuvažiavus nuo proto. Gal ji tikrai bus mano išsigelbėjimas gyvenime apskritai dėl visko.
    Bye, Jjong.

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed May 16, 2018 5:56 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Papaya-Smoothie-vegan-glutenfree-smoothie-recipe

Nu ką, liko paskutiniai keturi vaisiai :D
    hello 3rd trimester blt, PAGALIAU

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Aug 08, 2018 5:32 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Nu ir kaip gi neįmesi pačio paskutinio
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 34 Images?q=tbn:ANd9GcRfapqoXBgaftUY6Nkoj_XQtgXaeXoeFNemSZox_8TI1WyZJgR8

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Sep 14, 2019 3:41 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Taip ir būna kai prisisvaigsti kas bus gerai ir kad bus tobula, bet deja, ir atrodo per velu ir per baisu kažką keisti, ir išvis nežinau ar kada nors nebepyksiu, dabar tik beliko stengtis dėl vaiko, o kažkada gal būsiu laimingesnė visom vidinėm prasmėm ir turėsiu jėgų kažką keist.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am