LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed May 03, 2017 6:19 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    #zodiacs

Important Dates for the Signs in May - 2017
    Z O D I A C G U I D E / / I G

Aries: 5, 19, 21

Taurus: 4, 14, 24

Gemini: 6, 16, 28

Cancer: 12, 15, 21

Leo: 5, 14, 25

Virgo: 14, 19, 25

Libra: 9, 21, 25

Scorpio: 4, 21, 30

Sagittarius: 2, 12, 29

Capricorn: 9, 15, 29

Aquarius: 10, 19, 24

Pisces: 4, 14, 29

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon May 08, 2017 12:21 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    When I was a little kid, I used to be afraid of cockroaches, spiders, even when sleeping alone, I was also very scared of taller people, I used to hate when people yell at me, and I was so afraid of getting hurt. I’ve known from the older people that they’re always right, but I’ve learned that I wasn’t always wrong, they were just afraid of being corrected by younger ones.
    I used to think that money is always the most important thing in the world, we work hard to have it and sometimes others steal just to get more, maybe it’s really important to buy our basic needs and wants. When we eat food, does it satisfy our souls? When we lay down our body in the bed, does it feel like home? When we wear our favorite clothes, does it feel being protected?
    Every time you get low scores from different test, you think maybe if you’re only rich, everything won’t be too hard to pass, you can sit there and relax, you don’t have to go to school and deal with fake people, and also will never get stressed. Besides on things you want, you wish things could be easier. Actually, I used to be frightened about complicated situations, teenage years taught me that life is really messy, although somewhere deeper the soil, there are stars, somewhere higher than clouds, there are crystal stones.
    The scars left inside me are like zombies, it could always eat me alive every memory that keeps coming back. I’ve fallen in love with the silence, although there’s catastrophe in it. I’ve been hurt too much, not enough to give light.
    I’m still hurting, sometimes it’s too close to giving up, but every night I always think about this one thing, and I’m starting to die slowly when it gives me a little water in my eyes. I can tell I’m not scared of any pain anymore, like a rose has its thorns, it’s cliché. I can’t tell I got nothing to fear anymore, because in every dead light in the streets, it reminds me of my fear of feeling numb, that kind of flower that gradually withering away inside of me, those butterflies that may turn into an undiscovered wild creature. My new horror story is when I suddenly hurt people too often, I’m scared that I will never care about what other’s feelings. Many feelings to feel, many places to go, many dreams to catch, many lights to get brighter, many lessons to understand, many things in this world to discover, and I don’t want to be the fire to someone until they get burned.

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon May 08, 2017 3:35 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    #zodiacs

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_opkvkklJS81v1we2mo1_1280

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu May 11, 2017 1:16 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_ncq4ggJGbG1sf8o6wo2_500

Ant širdies labai sunku, gyvenimas mane dusina, bet aš kaip nors atsilaikysiu. Žinau, kad bus gerai, ir tai mane veda į priekį. Seniau.. tai yra iki kokių 2013 visada galvodavau apie ateitį, mąstydavau, kankindavau save. Vėliau viską mečiau, nebegalvojau, nes savo mintimis smukdydavau pati save. Suprantu, kad tas mano nepaliaujamas teorijų kūrimas davedė iki to, kur esu dabar, bet. Seniau negalėjau būt su juo dėl to, nes buvo per toli, vėliau - kad baigs mokyklą ir susiras paną. Dar vėliau - kad univere susiras... Niekada nieko panašaus nebuvo. Aišku dabar vis pamąstau, kas bus, jeigu įsimylės ką nors Vilniuje. Būtų nebloga karma man. O gal taip nebus? Vėl kuriu teorijas, nors žinau, kad neturėčiau. Bent jau kaip jis sako, kad taip nebus, gal tai vis dėl to tikrai tiesa, nežinau, bet mano baimė galingesnė už viską šiam pasaulyje turbūt.
    Mano meilė jam stipri, labai. Per tiek metų susiformavo į tą didelį jausmą, kuris tave tiesiog verčia gerai jaustis. Čia nėra liga, nėra apsėdimas, tiesiog - esi patenkintas to žmogaus egzistencija, megsti viską ką jis sako, kaip juokiasi, kaip kalba ir visa kita.
    Žinoma, biškį esu paskendusi melo pinklėse, bet viskas bus gerai. Kol turiu Asrą ir Eveliną, viskas bus gerai. Asra mane visada prilaiko, kai man blogai, aš ją prilaikau, kai blogai man, ji paklausia klausimų, į kuriuos atsakant tau pasidaro dar aiškiau. Evelina tikriausiai vienintelis žmogus, kuriam nuoširdžiai visada rūpėjo mano problemos, kaip ir man rūpėjo jos, visada viena kitos išklausom, o ir dabar labai gerai jaučiuosi, kai prabuvau visą dieną su ja.
    Norėčiau vėl į alytų. Norėčiau kalbėt su juo telefonu iki šešių ryto, o dabar tiesiog laukiu vasaros, kai galėsiu jį apsikabint ir nepaleist niekada. Aš daugiau nenoriu, kad jis kada nors verktų dėl manęs, nebent iš džiaugsmo. Nebenoriu ir aš verkt, bet man - kitos problemos. Turiu sugalvot kažką, turiu ištaisyt savo padarytas klaidas, nes buvau debilė eilinį kartą, kuri jautėsi vieniša ir kuriai išteit gyvent kartu su kitu buvo tiesiog patogu.
    Biškį mixed feelings, nes realiai man nieko blogo nepadarė, aprart to, kad buvo blogas, bet aš negaliu aukotis, negaliu blogai elgtis su juo, jeigu jaučiu kažkam kitam jausmus, kurių nė dalies nejaučiau jam. Tiesiog negaliu. Šiandien pasakiau tiek, kitą dieną pasakysiu daugiau, kol man nuo širdies nuriedės akmuo,kol aš išeisiu gyvent kitur.
    Dar nusprendžiau nebepist sau proto, kad man nepatinka būt su žmonėm. Aišku nepatinka būt kasdien, bet pora kartų į savaitę... Aistė visad sakydavo, kad aš linksmesnė su draugėm, i guess it's true, nu nes kam sau pisti protą ir būt mean. Kai buvau visai pauglė, ginčydavausi su mama, kad man nieko nereikia. Ji visada sakydavo, kad draugai yra viskas, manau ji buvo tikrai teisi. Bet ko prie savęs neprisileidžiu, bet džiaugiuosi tikrai turėdama tuos kelis asmenis savo gyvenime.
    Dar viena nerimo pilna naktis. Vėl bus sušikti sapnai, nes pilnatis. Dabar jaučiuosi blogai, kad meluoju, bet vieną dieną viskas susitvarkys. Ir vėlgi - universe fights for souls to be together... Liūdna, kad jis ant manęs nepyksta. Galėtų išvadint kaip nors, pasijausčiau geriau. Kodėl jis man toks geras, nesuprantu? Aš labai laukiu vasaros. Aišku, galėtų jis ir dabar būti čia, bet kiek complicated situacija, lol, tai tenka svaigti kažką. Jaučiuosi baisiai, nežinau ar kas nors šiame pasaulyje jaučiasi už mane baisiau šią akimirką. Tiek daug minčių, tiek mažai žodžių joms išreikšt. Nežinau, kaip atpirkt visą kaltę, noriu kad jis daugiau niekada nejaustų baimės. Gal pasižadėt ir kitam gyvenime, po reinkarnacijos būt su juo? Aš galiu, i guess. Jeigu jis nebus gandras, o aš boružė, ofc.
    Realiai tai gyvenime šiuo metu nieko nenoriu, tik būt su juo. Tikiuosi greitai būsiu laiminga, nes dabar tikrai nesu. God, help me. Nežinau kaip viską ištvert. Aš fucking debilė. Aš žinojau, tikriausiai visada žinojau, kad jis mano vienintelis, bet dariau šūdus, padariau klaidą, nu god padėk man viską užbaigt kuo greičiau.
    Aš tik noriu ramybės. Nežinau. Noriu susituokt su juo ir gimdyt jam vaikus, visada būt su juo. O ir mano draugės bus pačios gražiausios pamergės, Niekada net pagalvot apie vestuves nenorėdavau, tik viskas aišku okey, jeigu su juo. Ir vaikai cool su juo. Bet ne su kuo kitu. Nežinau kodėl taip mąsčiau visada,.. bet mąstau ir iki šiol.
    Kalbu kaip debilė, Turbūt laikas miegot. Gal susapnuosiu kažką gero. Sapnuose gerai tol, kol nesapnuoji košmarų.
    Sakoma, kad pragaras yra pati baisiausia tavo gyvenimo akimirka, kuri vis pasikartoja.  Mano pragaras tikriausiai bus šis gyvenimo epizodas. Kas labiausiai kelią nerimą, kad baisiausi laikai dar tik ateina, o man jau baisu. Nemėgstu skaudint žmonių, aš per silpna tam. Reziumė vis tiek įskaudinu, bet pačiai būna labai sunku. Man taip liūdna. Taip baisiai liūdna.
    Nežinau, kaip ištversiu. Bet jeigu ištvėriau vieno ex grasinimus nušokt nuo tilto ir kito nesibaigiančias kilometrines žinutes, galiu viską. Aš fucking buvau partrenkta mašinos, su užsisukusia koja iki ausies ir neverkiau, nes nenorėjau nieko išgąsdint. Aš tokį skausmą kenčiau per metus, kol pagyjau. I'm a strong woman. Išgyvenau tai, išgyvensiu viską. Bent jau aš ne viena, kaip ankščiau. Vis dėl to gerai, kai prisileidi žmones nors kartais prie savęs.
    Vis dar esu tos nuomonės, kad apie ateitį galvot nelabai verta, bet tikiuosi jis leis mūsų vaiką pavadint Hermiona. Na jis turi leist.
    Haha, aš debilė. Einu pasvaigsiu.

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu May 18, 2017 9:52 pm
    CHOI SAN
    CHOI SAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_lu8lu40i3w1qby8g8o1_500

Miley pamilau dar Hanos montanos laikais, ji buvo mano idol nuo tada. 2013 metais daug "fanų" perėjo į kitą barikadų pusę, bet aš visada likau, visada palaikiau, kad ir kokias nesąmones ji darė. Na, Miley pasirinko kiek keistesnį kelią savęs ieškojimo link, bet kad ir kaip bebūtų, visada džiaugiausi jos naujas atradimais dėl savęs. Ir labai liūdėjau, kai vyko visos dramos su Liam... Po last song filmo negalėjau patikėt, kad jie tikrai dateina, ta prasme buvo tokia pati euforija man kaip ir Jjongas, kuris laikina Kibum selfius instagrame. Anyway, buvo labai, labai liūdna, bet aš vis tikėjausi, kad meilė žmones suveda, nes nu obivous, kam lemta būt kartu - tai tikrai jiems.
    Keista, kad tiek daug žmonių po "Malibu" dabar rašo, kad senoji Miley grįžo. Ne, ji visų pirma niekur ir nebuvo išėjusi. Aišku, daina tobula, bet ji juk aiškiai apie Liamą. Pagaliau ji laiminga ir vėl, kad jie kartu, o kai gerai jai, visada būna labai gerai ir man. Tikiuosi, daugiau jie nesiskirs, ir tiek. Miley atrado save pagaliau, na truputį palengvėjimą jaučiu, nes ne visada buvo malonu skaityt neigiamus straipsnius apie ją , bet vis tiek taip kalbėdavo tik siauro proto žmonės. Žinoma, ji dar lalbai jauna, gal nuo panseksualės taps vėl nežinia kuo - koks skirtumas man, svarbu kad ji su savo gyvenimo meile. Bent jau iš jos vien nuotraukų jaučiu didelę teigiamą energiją. Yay~ Always by your side ❤

Dirbsiu daug, nes tai geriau, nei būt namie. Turiu taupyt pinigus. Jaučiuos šiek tiek geriau, gal dėl to, kad žinau,jog visi mano sprendimai nuves į gerą pabaigą, kad viskas bus gerai. Na, gal ir bus blogai, iš dalies, bet svarbu, kad būsiu su juo, daugiau man niekas nelabai ir rūpi. Pasakiau mamai. Bent jau nesulaukiau ne palaikymo. Pasakiau ir Edvinui, aišku dar kiek vartausi, bet bent jau nebus jam didelis šokas, kai susirinksiu daiktus vieną dieną. Norėčiau aišku, kad jis susirinktų geriau. Liepą atvažiuos jis, liepą važiuosiu per atostogas pas jį... Idk, melo kojos trumpos tikriausiai, bet aš meluoju ne iš blogos valios. Meluoju, nes tiesa įskaudintų kitus žmones, o aš labai nenoriu skaudinti kitų. Ne vienas nenusipelnė blogai jaustis per mane. Pasistengsiu viską užbaigti kuo švelniau.
    Nežinau kaip neišprotėt, nes jaučiu, kad visai negerai su galva. Laikau save tikrai stipriu žmogum, bet dabar tokia xuine, kad man pastoviai skauda širdį, dar fakin dreba tos supistos akys,  bet bent jau darbe truputį pasimirštu.
    Visada, kai buna blogai, stengiuosi galvot apie ateitį ir kas joje bus gero. Senai žinau, kad kadanors įsivaikinsiu vaikutį, žinoma turėsiu ir savo ir yees, jis tam pritaria. Pritaria ir mano šimtui gyvūnų iš prieglaudos xD nu tikrai liko nebedaug laiko. Tiek metų išlaukiau, tikrai palauksiu ir šitą sunkų laikotarpį, viskas bus gerai.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun May 21, 2017 11:53 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_mdmf0t3IKC1qjwvgso1_500

bijau. žinoma ne pirmas kartas mano gyvenime, kai jaučiu tokį didelį nestabilumą, bet šis įtin kelia stresą. ar aš turiu būt abejinga, ar aš turiu pasiaukot, ką man daryt, aš nežinau. nežinau, kaip kuo mažiau jį įskaudinti ir kaip viską sušvelnint. labai nekenčiu savęs šiuo mometu. niekada nenorėjau niekam blogo. nx, gyveni su žmogum, manai, kad jį pažįsti, tada prisiklausai tokių dalykų, kad negali patikėt, kad juos sako tas pats asmuo... liūdna, kai neturi nuovokos ant tiek, kad net nesuvokia kas vyksta aplink ir šneka tokius šudus, kurie tik skaudina. tikriausiai vakar buvo paskutinis lašas.
    vis dėl to 80procentų esu įsitikinus, kad movinsiu į vilnių. nežinau, ar dar ko nors man gyvenime reikia šiuo metu labiau negu jo. idk, buvau kaušė, daugiau nebūsiu, ir čia sprendimas, kuris nesikeis, nors ir esu dvejojimo mašina, stengsiuosi nepaslyst ant savo pačios mėšlo. viskas bus ok. savaitgalį varau į vilnių pas guodą, nieko nežinau, laikas man pripisti. i guess tai nepadės man nesijaust kaip šudu, bet still.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu May 25, 2017 12:46 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN

for me, you are the best.
    myliu. mylėsiu kol galėsiu, o galėsiu ilgai.
    myliu, kiekvienais metais vis labiau.
    fucking myliu pačią geriausią grupę.
    esu rami, kad niekada nepaliksit. kol visi aplink disbandina, jūs.. jūs esat tiesiog shinee.
    kitais metais tikiuosi jus pamatyt. padarysiu viską, ką galėsiu dėl to ~
    always by your side <3
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_na86h7s0ec1qihji8o2_500

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat May 27, 2017 12:49 pm
    Svečias
    Anonymous
    #zodiacs

In love, they are:
    (also check your Venus sign too)

Aries: Primitive, exciting, sweet, fast and spontaneous.

Taurus: Sensual, irresistible, seductive, romantic and who loves to please.

Gemini: Innovative, communicative, vocal, strong and without embarrassment.

Cancer: Loving, emotional, shy, cautious and tactful.

Leo: Powerful, glamorous, exciting, dramatic and provocative.

Virgo: Pure, cool, attentive, non-demonstrative and loving.

Libra: Beautiful, desirable, kind, tender and attentive.

Scorpio: Hypnotic, magnetic, mysterious, raw and convincing.

Sagittarius: Dangerous, fast, philosophical, confusing and versatile.

Capricorn: Reserved, cautious, instinctive, natural and secret.

Aquarius: Progressive, lively, unconventional, impulsive and unconcerning.

Pisces: Mystical, elsewhere, spiritual, revealing and dreamy.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Jun 05, 2017 4:08 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    #zodiacs

Extremely Stereotyped Horoscope Post
    Aries: FIRE BAM BOOM SPORTY ATHLETIC ENERGY HIGHKEY DON’T CARE
    Taurus: FOOOOOOOD…….zzzzzzzz
    Gemini: Yah, and then I was like noo way gurl and WAIT SOMEONE TEXTED ME SHUT UP I’M TRYNA TALK
    Cancer: *sniff* that was sO MEAN and OMG CUTE
    Leo: I GET WHAT I WANT AND I’LL BE YOUR KIND AND AWESOME RULER
    Virgo: Wait, hang on while I google this, and no don’t touch my stationery and EW ARE THOSE GERMS
    Libra: I’m better than y’all. End of story. *Twirls on their heel and back into their perfectly balanced lives*
    Scorpio: SHUT UP I can’t plan a murder with all this talking
    Sagittarius: Yeah gimme one of those and wait no I want that one WAIT WAIT WAIT I just realised I have to go
    Capricorn: SO MANY THINGS TO DO AND SO LITTLE TIME but hey gotta get these papers organised 
    Aquarius: OOWEEOOHWOO spaceships and technology and LALALALALALA HAHA weird what are you talking about me did you just call me weird
    Pisces: *doodles on worksheet* wait do you need help with your stuff I could help…you know….if you want me too…

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Jun 09, 2017 8:17 pm
    Guest
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_or58v91HMr1qeew1po2_500

Galvojau pagyventi draugiškai iki pabaigos, bet kuo toliau tuo labiau man bloga darosi. Ir man poxui, aš šneku su J iki trijų nakties, visiškai byby dėjus apie jo konspiracijos teorijas. Jeigu J ir sužinotų viską, aš manau, kad neprarasčiau jo, jaučiu jis mane suprastų ir tikrai nesakytų bye. Aišku, prisiminus jo tą rage prieš menesį kyla abejonių, bet manau viskas būtų gerai. Aš jam vis tiek pasakysiu viską. Bet kai jau bus per vėlu kažkur jam išeit. Aišku pasakysiu ne viską, gal kad gyvenau iki gegužės, o ne fucking birželio galo. 
    Pikčiausia paskaičius jo chatus su pussesere, aišku skaičiau dėl to nes įdomu, ko jis man nepasako, su ja žvengia, kad man bus liūdna, kai jis išsikraustys, kad suprasiu savo klaidą ir kad save skaudinu. Jeigu aš jam pasakiau, kad noriu būt viena (lol), tai kodėl jis mano kad geriau mane pažįsta už mane pačią ir nagrinėja apie mane su savo pussesere? sako, kad man nebus geriau vienai, iš kur jis žino? jei ne J, būtų geriau vienai, that's the point and that's true. Nesuprantu kaip reik primest bbž ką, kalbėt šūdus. Mat kaip žino viską. Man toks rage. Dar planavo sukelt pavydą ir sakė, kad kai pradės dėtis daiktus aš suprasiu ką prarandu. Blet, tu tik dėkis nx ir von. 
    Aš žinau, kad einu teisingu keliu ir net labai, viskas bus labai labai cool. Kasdien vis geriau. For now žino mama ir mano pusbrolis, žmonės kurie išvis niekada gyvenime nemaniau kad žinos tokius dalykus apie mane, bet jeigu jau žino jie tai reiškia kad aš pasiryžus viskam 100proc. 
    O tas... buvo man jo gaila iš tiesų ir net labai, bet nx kaip užpisa tie šūdai kuriuos jis kalba su ja, kad negaliu, kaip nervina, kai sako apie mane dalykus kurie nėra tiesa, ir bando save paguost kažkuo. Gal tiesiog pasakyt tiesą? Nors manau jis nėra toks durnas ir pats įtaria. Nx kaip mane užpiso jo aura namuose. I can't nu. 
    Bbd. Gerai kad turiu tuos kelis, bet brangius žmones, kurie dar ir smegenų turi ir su kuriais jaučiuosi geriau. 
    Viskas man bus gerai. Nu nx, gyvent taigi moku.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Jun 13, 2017 9:17 pm
    WOO DOHWAN
    WOO DOHWAN
    kurva pydaras dar sugalvoja mano mamai paskambint o ta geroji siela dar sugeba jam pasakyt kad nenuleistų rankų nors žino kad mano gyvenimo meilė atvažiuoja pas mane liepą. tuoj į darbą, o aš sėdžiu giliam rage ir bliaunu. aš jam viską pasakysiu. tuoj, pasakysiu, jeigu jis mane ir toliau užpis. nx galės tada gyvent su skaudžia tiesa. krv sugalvok tu man taip blet dar. duhas nx. nekenčiu. kodėl sunku suvokt jam kad man netinka? kodėl?? jis mane užpisa, tai kaip jis kalba, vaikšto, kaip pisasi kiekvieną kartą taip pačiai, kodėl jam sunku nx suprast?? blet kaip užpisa. eina nx, kaip užpisa.

The number of hours we have together is actually not so large. Please linger near the door uncomfortably instead of just leaving. Please forget your scarf in my life and come back later for it.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Jun 14, 2017 7:00 pm
    WOO DOHWAN
    WOO DOHWAN
    #zodiacs
    [size=36]Signs and their Usual Thoughts[/size]
    Aries: T U R N U P
    Taurus: Wat
    Gemini: What if I was in a horror film?
    Cancer: hungry
    Leo: WAT
    Virgo: well shit. what am I supposed to do?
    Libra: (literally any song)
    Scorpio: help
    Sagittarius: why did they show a slight change of emotions what did I do 
    Capricorn: aaaaaaaAAAAAAAHHHHHHHHHH
    Aquarius: (wake me up) WAKE ME UP INSIDE (can’t wake up) WAKE ME UP INSIDE (SAVE MEE)
    Pisces: (ponders life questions)

The number of hours we have together is actually not so large. Please linger near the door uncomfortably instead of just leaving. Please forget your scarf in my life and come back later for it.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Jun 23, 2017 1:38 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN

i love you, i love you, i love you. ❤

apsiverkiau legit.

my strong girls, i'm so proud

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jun 25, 2017 10:54 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    #zodiacs

The signs
    Aries:
    I see galloping, raging, wild horses in your eyes, when you walk by flowers they seem to bloom in seconds and when I die, I’m sure I’ll see your name on heavens gate because it was made in your distinct image.

Taurus:
    I’m reminded of you when my coffees gone cold and suddenly I don’t have the strength to warm it back up. I’m left sitting at the table with an aching back, crumbs left on the table from the food I could hardly eat the night before. I don’t want to open my eyes, I want to be left in the dark to think of you and how I long to lay my head on your shoulder once more. You were always there.

Gemini:
    When I see a single balloon floating to space in our grand sky, it’s you I’m remimded of. You are the wind and that’s okay, never settle, never rest. The sky was made vast and space was made infinite because the universe knew it had to make room for you and all that you are or will ever be. Limitless. You have a mission.

Cancer:
    I just want to hold you in my fragile arms that were never made good enough to hold someone like you. I know you cry alone at night because the beauty of this earth is overwhelming. Sweet baby, feel, feel, feel all there is to feel. Within you there is an endless summer and countless roses. Look in the mirror and know there is no beauty like yours.

Leo:
    Leave everyone shook like you are meant to. Don’t apologise for your greatness or intense demeanor. I know who put the stars in the sky, it sure as hell wasn’t a god. It was you who painfully ripped open your chest to set each one free. You created the stars, without needing to be a god. You just needed to be yourself.

Virgo:
    When I look up at the sky, I see the centerpiece that is our sun, our life source. I look up and see the beautifully ingenious clouds that are as white as milk and as soft as your soul. I see nothing but lively beauty above, knowing heaven is behind it all. You are the hidden heaven, heaven itself.

Libra:
    I can’t sit down and enjoy a simple cup of tea anymore because you invade my every thought and it’s like the earth shakes violently when I’m forced to think about you. My tea spills every time and I see my reflection in the liquid that I never clean off the table, remembering your words said to me of how beautiful i am. I try to tell myself I am beautiful but ill never compare to you. You are the most beautiful being alive and I love it that way. I’m okay with my spilled tea and tears because at least you havent left my mind. Your what keeps the walls of my mind full of art when all I can physically cause around myself is a mess.

Scorpio:
    You are the blood in my veins, you are what gives me life. I can’t sleep at night because my dreams consist of nothing but your astounding image. I’m not afraid of the ghosts that linger my cold room at night anymore because I’ve gotten used to them talking to me. I want nothing more than for one of them to have your voice one day in hopes that you’ll have come back to kiss me once more.

Sagittarius:
    You’re the spark that starts a fire, let’s just say you’re hot. You’re the mischief in the eyes of a sociopath, you’re universal intelligence. Stay true, stay especially you and use the amazing power house that is your mind to continue blessing this earth with your own greatness.

Capricorn:
    Don’t be afraid of being soft, I know you feel a lot. You are beautiful, hard as a rock or not. Do what makes you feel alive and thrive in what brings you life. You’re here to do great things. Don’t doubt yourself, don’t give up. You are one of a kind.

Aquarius:
    I left my home and travelled miles to a new, unknown place. It was terrifying until I saw you in the skies. A lightening show, you put one on just for me. Flooding the sky with colors unseen. I never saw anything as striking. Never have I wanted to be struck by lightening so badly, to be able to taste you. But the storm was too far away and although Id travel miles just to be under such a storm, such grace, your beauty causes my knees to go weak. I can’t move in the sight of you.

Pisces:
    You carry me up into the sky with your angel wings for me to look down and see the heads of all the living down below. You tell me you are apart of each and every living soul and I believe you. You tell me you are apart of every piece of nature that grows on this earth and you are every second, every minute and hour of the day and I believe you. You tell me you are night and day, evil and good. You tell me you are everything and nothing and I believe you. You are all these things but you are especially an angel. You are otherworldly.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Jun 29, 2017 2:05 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN

Vėl gėlės šiandien... Nesuprantu kodėl, kodėl dabar. Nesuprantu koks tikslas. Mane baisiai nervina. Jaučiuosi spaudžiama ir man darosi bloga nuo visko, darosi bloga nuo jo, nuo to ką jis daro kasdien. Aš negaliu, jaučiu, kad nebegaliu. Kaip užpisa. Ir vėl "nu būk gera" "nu kas tau yra". Nu kaip tai kas man yra? Nemyliu tavęs, užpisai, eisi visiška šikna, va kas man yra.. Nx aš nebūsiu, sakiau sau, kad niekada nebūsiu ta moteris kuri pagirmdžius penkis vaikus juoko forma kam nors pasako, kad nėra laiminga. Niekas nėra vertas taip gyvent. Aš geriau mesiu dar šimtą univerų, bet žinosiu ko noriu. Tas pats ir su antra puse. O nx kankintis? Nx visada turėt tave persekiojančią mintį "ką aš čia veikiu blet,su juo?" ?
    Nesuprantu už ką man karma taip. Juk aš darau gerą darbą. Aš daugiau savo meilės nebeskaudinsiu, kodėl mane gyvenimas taip kankina dabar? Aš pavargau, baisiai, baisiai pavargau. Noriu parkrist ant žemės ir tiesiog verkt. Man taip liūdna. Visada taip fucking liūdna.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jul 16, 2017 6:42 pm
    WOO DOHWAN
    WOO DOHWAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_ogo7u5o82n1tnw0p5o4_540

People are evil. Ir vėl gi, mano gyvenimo moto, kad niekuo, niekada nereikia pasitikėt šimtu procentų pasitvirtino, eilinį kartą. Well, 99% gal, išskirtinais atvejais, bet tą vieną procentą reikia pasilikti dėl savęs, vardan ne per didelio nusivylimo. Nes kas geriau, žinot kad vis dėl to neatidavei savęs visiškai viso, ar būt completely hurt? 
    Žinoma, nėra sveika turėt didelę paranoją ir mąstyt per daug. Vis sukt konspiracijos teorijas, ką tas žmogus galėtų padaryt tau blogo... no, mano mintis tik ta, kad nereikia būt visiškai įsitikinus dėl kito. Nes kad ir kaip būtų, žmonės yra įdomūs, o protas pasimaišo kiekvienam, elgesys tampa visai ne to žmogaus stiliaus ir tam nebūna jokio paaiškinimo. Taip jau atsitinka, ir tiek.
    Bet kartais būna visiems, kai per daug pasimiršti ir niekada nepagalvotum, kad tai tas žmogus, kuris kažkada tave labiausiai skaudins, kuriam nerūpės tavo jausmai, kad jis virs į visišką savanaudį, matantį tiktai save. Net ir tokie žmonės kaip aš, niekuo niekada pilnai nepasitikintys sugeba apsigaut. Ir vėliau tu stovi vienas, su savo mintimis ir bandai suprast ką baisaus padarei praitam gyvenime, kad dabar tenka visa tai tverti. 
    Ir po visko vėl sakai sau "Niekada nedarysiu tokios klaidos". Bet vėl padarai.
    Norėčiau pamiršt. Čia net ne iš pykčio, o tiesiog.. Nežinau, ko tai mane gyvenime turėjo išmokyt, kokią pamoką duot, gal kada nors sužinosiu, bet dabar nematau kito paaiškinimo, tik kad buvau debilė ir tiek. Gal čia ir yra karma. Gal taip veikia viskas. Gerai, kad bent jau žinau, dėl ko karma..O tam žmogui... Gal ir jam karma? Who knows, kaip veikia gyvenimas. 
    Vis dėl to savanaudžiai baisiai liūdina. Suvokimas, kodėl jie taip elgiasi išeina iš mano proto ribų, nes jau nebežinau, kokia kalba šnekėti, kad žmogus mane suprastų. Nebežinau. Tikriausiai, kad jau nieko nebedarysiu, nes padariau kiek reikėjo. Atsibodo kai man per veidą vanoja šlapiu skuduru, vis vėl ir vėl. Gal kitiems tiesiog linksma matyt, kai žmogui prasideda isterijos priepoliai, kai verki taip, kad nebeturi kaip įkvėpt oro. Gal tiesiog kažkur, giliai viduje yra smagu atsisėst ant balkono krašto ir žinot, kad išgąsdini kitą, kad manipuliuoji juo? Tikriausiai, kad nebeturiu jėgų daugiau galvot. O jam vis tiek atrodo paprasta. "Daugiau taip nedarysiu, galim būt kartu?" 
    Ta prasme... ką? Ar manipuliatoriams viskas tikrai atrodo taip lengva? Kažin, ar jie bent pagalvoja, kad kito žmogaus širdį išvolioja mėšle ir vėl glaudžia prie savęs lyg niekur nieko. Bjauru. 
    Viliuosi, kad greitai viskas susitvarkys. Gal ir nefaina žinoti, kad tavo draugai tavęs slapta nekenčia ir net nepasako tau to, bet visgi, nesu viena, kad būtų taip labai baisu. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Jul 27, 2017 9:53 pm
    Svečias
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_ot0d1myK5k1wof3vuo6_500

viską, absoliučiai viską apie mane apėmusią būseną pasakanti nuotrauka... Kažkokia tuštybės mugė ir begalinis liūdesys. Bet tai tuoj praeis. Gi visada praeina, gaila kad tik tam, kad vėl ateitų.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Aug 05, 2017 10:46 pm
    WOO DOHWAN
    WOO DOHWAN
    9 d.

I know it's meant to be. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 07, 2017 6:02 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    7,
    aaaaaaaaaa. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Aug 08, 2017 2:47 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    6!!!!

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 32 Tumblr_inline_n8icp4W5sE1qerlvd

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am