LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Sep 09, 2014 10:19 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_nacqcqfg2o1s554pro2_500

Sleepy.. sleepy...
    Dieną pradėjau su alum, užbaigiau - pienu. :D   
    Pagaliau in progress - pajudėjau rašyt fiction, kol manęs žmonės neužmušė, kad ilgai laginu..
    Paskutinė dalis taip nesiseka, nes nežinojau, žudyt ją ar ne... Kad ir ką nuspresiu, pabaiga tikrai nebus gėriu švytinti, nes meeh, nebūčiau aš jei kažkas neverktų :D 
    Žinau kad kito tikrai nerašysiu Exo lithuania puslapyje, nes tai, kad įkeliu dalį ir atgal kelio nėra, nervina. Negaliu tada jau nieko pakeist, reikia verstis per galvą ir ieškot logikos. Dar nebaigiau šito 'Infatuation', bet jau į sąsiuvinį kitą pradėjau rašyt ir dievaži, tikrai jaučiu patobulėjimą :D Visgi metai laiko praėjo kai išdrįsau rašliavas į internetą įkelt... Atsimenu, like renkasi, komentarai tik teigiami, o aš vis vien, sėdžiu ir drebu. Daug širdies šitam mėšlui įdėjau, daug tikrų emocijų ir tikrų faktų, bet su pabaiga tikrai sunku :| Gal šiandien naktį pabandysiu, kai ramu ir tylu, vis tiek su draugu chatinu iki trjų nakties, tai bent jau naudingai laiką praleisčiau. 

Ai :DDDD 
    Kaip galiu čia prisiminimui neįkelt One Shot, kurį gavau į tumblr nuo jaunesnio berniuko :DD 
    Gerutis atrodė, bet kai paklausė Noona do you like fanfics.. Tai ko ir tikėjaus.. tadam.. 
    nope nope nope nope:
    "Fuck hyung…" Jongin breathed out resting against the headboard.
    His hand shot to grip Kyungsoo’s hair when he felt his hot tongue run teasingly around his sensitive head.
    “Take it all.” He ordered pushing Kyungsoo’s head down as he thrust his cock up to hit the back of his throat, Jongin smirked when he started gagging, and started rolling his hips up to meet the heat of Kyungsoo’s mouth. 
    ” you like that hyung?” He moaned “you like when I fuck your mouth?” 
    Kyungsoo’s nails were digging into Jongin’s bare thighs, he couldn’t move his head with Jongin’s tight grip on his hair and constant thrusting, he felt his own hard on throbbing painfully, the sounds Jongin was making were so obscene he couldn’t help but let out a moan, sending tingling vibrations down Jongin’s cock and up his spine.
    “Harder” he growled gripping Kyungsoo’s hair tight as he quickened the pace of his thrusts.
    Jongin could feel he was close to cumming down Kyungsoo’s throat, but he still wanted to have some more fun.
    “Stop.” He breathed jerking Kyungsoo’s head back harshly, watching his dick slide out of his mouth, Kyungsoo’s already plump lips were swollen and his eyes clouded over with lust.
    “All fours.” He ordered, grinning.
    Kyungsoo had other plans in mind as he straddled him leaning in to whisper into his ear “not this time” taking rope he had in the bedside drawer, before Jongin could react he had both his hands above his head and tied to the headboard. 
    “Hyung!” He hissed struggling against the ropes
    “What are you doing?!” 
    “Silence.” Kyungsoo snapped with a smirk, sucking and biting Jongin’s neck, making sure to leave his marks of ownership.
    “You’re my toy tonight” he whispered in his ear.
    Jongin whimpered as he snapped his hips up desperately grinding against kyungsoo, this change in positions was embarrassing, but somehow it made him even more turned on.
    “Kyungsoo!” He moaned feeling a hand grip his dick firmly and start pumping it
    Kyungsoo was going at an intense speed and Jongin didn’t know how long he would last, but he definitely didn’t want it to end here.
    Jongin groaned in surprise and discomfort when he felt an uncomfortably tight and almost painful pressure. 
    Kyungsoo had put a cockring on him.
    “No…Hyung please” Jongin struggled against the ropes but to no avail
    Kyungsoo was thoroughly enjoying the sight of Jongin breathing heavily, chest heaving and desperation in his eyes. 
    Everything about his expression screamed ‘fuck me, Hyung’.
    “Damn” Kyungsoo chuckled reaching for the bottle of lube and pouring a generous amount on his fingers.
    Jongin unconsciously found himself licking his lips anticipating what was about to happen.
    “You want my dick that bad huh?” Kyungsoo whispered into his ear as he placed his fingers at his entrance and starting to push his way in, the new intrusion had Jongin tearing up , he whined throwing his head to the side.
    “Shh” Kyungsoo hushed as he started to pump his fingers inside him, Jongin’s whines of pain turned into moans of pleasure when his fingers brushed up against his prostate. 
    “Fuck give me more” he gasped thrusting his hips up.
    “What do you want?” Kyungsoo smiled kissing his collarbone.
    “Oh god…I-I want…ah!” 
    “You’re such a whore…tell me…say it”
    “Fuck me!” He moaned out his hands bawled into fists above his head “fuck me, please hyung..I need it so bad!” 
    Without a word Kyungsoo was between his legs and his fingers where replaced by his cock thrusting into Jongin’s ass.
    His thrust were hard and fast and he gave no mercy, ramming into him as hard as he wanted.
    “Oh god!” Jongin panted eyes rolling back in his head, he was a panting moaning mess under kyungsoo, “yes harder harder” 
    He could feel himself so close 
    “You’re such a dirty whore” kyungsoo growled in his ear, this new side to kyungsoo excited Jongin, he could feel his cock twitch at his demeaning words.
    “Yeah..” He moaned closing his eyes, ready to come
    “FUCK!” He groaned as he felt pain shoot down his cock, the ring.
    “Hyung…ring…take it off” he gasped , but kyungsoo was relentless and continued, bringing him to the edge over and over till Jongin couldn’t take it anymore.
    With a harsh yank his hands were free and he quickly switched their positions, soon kyungsoo was on all fours with jongin leaning over him 
    “Fuck you’re such a bad boy, not letting me cum all over you, you need punishment.” Jongin growled into Kyungsoo’s ear as he pushed the head of his cock into his entrance, teasing him.
    “Punish me then.” Kyungsoo moaned gripping the sheets tightly underneath him. 
    Jongin grabbed his hipbones painfully tight as he fucked kyungsoo senseless, mouth hanging open and an endless string of profanities and moans coming from Kyungsoo’s mouth.
    “Jongin!” He hissed as he came hard, spilling onto the sheets, Jongin pulled out and took off the cockring, immediately cumming onto Kyungsoo’s asshole.
    “Look at what a mess there is, you little cumslut.” Jongin moaned as he leaned in and started licking him clean.
    Kyungsoo cried out in pleasure and buried his face into the sheets.
    When Jongin was done he gave Kyungsoo’s ass a smack and smirked 
    “You’re mine, don’t you forget it.”

Day 16 - Your favorite variety show cut of Onew 
    :DDDD epic. 

~~~~ tinka mood'ui. Blia, kodėl aš meilės dainas suprantu tada, kai nieko neturiu šalia savęs? WTf? Taip įsijaučiu, kad vos neapsižliumbiau šiandien per Haru Haru

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Sep 13, 2014 1:01 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Day 17 - Your favorite variety show cut of Jonghyun 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Sep 13, 2014 11:57 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_nbtai9KeVf1sj3kv7o1_500

Feels.. Feels. Fucking feels. 
    Kaip visada - užklumpa netikėtai ir jaučiuosi keistai visą dieną. 
    Tiksliau nuo vakar vakaro čia viskas... Ryte atsikėliau, išsitraukiau labiausiai branginamą daiktą ever, tai papkę su senais Tokio Hotel plakatais. Pasedėjau, kol nepradėjau verkt. 
    Aš esu labai sentimentali ir man taip sunku paleist praeitį iš rankų. 
    Ir viskas dėl šito... 

Po... hm.. keturių? metų toks smūgis. Jaučiuosi tikai apgailėtinai, kad taip nemoku jausmų kontroliuot, nors jausmai yra mano, aš turėčiau juos valdyt, bet viskas taip parėjo.. Negerai čia, visai negerai. Sugrįžo kažkokie jausmai šitai grupei, nebežinau, susiradau senus SC ir prie mago atsiklaupus visą dieną klausiau. Aš būdavo, kad klausydavau jų senų CD, bet po šito video.. viskas kažkaip kitaip. Nežinau. 
    Vaikystę ne pačią lengviausią turėjau, bet visada šalia savęs turėjau Tokio Hotel. Atsimenu kvailas vaikiškas svajones kadanors nueit į jų koncertą... Jeigu net ir dabar būtų proga, eičiau už paskutinius pinigus. Vien dėl to, kad į jų plakatus žiūrėdavau prieš miegą, už tai, kad Billas buvo pirmoji meilė. Tikrai, jis tobulas yra, vis dar toks pat išliko.. Nors dėl šito nežinau. Anyway, gal kiek liūdna, kad šitame video tik broliukai, nėra Gustav ir Georg, labai norėjau ir juos pamatyt, bet visgi, jeigu išeis albumas, bus ir kitų dainų, live pasirodymų.. Dabar taip laukiu. 
    Save bandžiau ramint kad viskas keičiasi, žmonės auga, bet o dieve... Turiu nuotrauką kur Bilas visiškas pypliukas, balsas dar toks vaikiškas... 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 6848nw4

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 1

KĄ... KLAUSYK TU, KAI MAŽA BUVAU, MAN PATIKO ANT KLASIOKŲ RĖKT IR VISIEM AIŠKINT, KAD TU NE MOTERIS... What's happening. what. Jis pasikeitęs jau senai, bet aš naudojų exporerį ar kaip tas š rašosi, tad tik dabar noriu pradėt rėkt. 
    Mamai ką tik parodžiau nuotrauką, tai ji tik lūpas patempė. Mane supranta. Ji manęs niekada dėl korejiečių nesupras, bet dėl Tokio Hotel.. Ir Cinema Bizarre, bet su jais kita istorija. Mama visada suprasdavo, aš kai gulėjau ligoninej ir iš manęs šypsenos buvo nematyt,.. Pamenu kai ji atėjo su Tohio Hotel žurnalu ir CD rankose... Tuoj berašydama vėl apsiverksiu, man atrodo :D Gerklėj gumulas, nežiau kas daros ir kodėl man taip. Sušikti Tokio Hotel. Reikėjo jiems čia grįžt po penkių metų. Fuck fuck fuck. Dar kai pamatysiu Georg su Gustav, žliumbsiu kokią savaitę. 
    Prabunda manyje visos svajonės, kurios maniau jau senai išnykę bus. O čia dar tik Tohio Hotel. Perklausysiu visas senas dainas ir vėl Cinema Bizarre įsijungsiu, nes kaip gi aš, jeigu jau į praeities prisiminimus įlendu, tai nesugebu iš jų kokią savaitę išlįst. 

NO. 

Tikrai.. Man jau visai negerai. Pasijungiu suknistai bet kurią dainą iš senų albumų IR LYRICS DAINUOJASI KAIP PER SVIESTĄ. Naah. Monsoon dažnai paklausydavau, bet po Run Run Run noriu verkt T_T 

Dar Indrę per juos prisiminiau. O Indrė manęs neprisimena... Prieš miegą susiradau jos 8 metų senumo laišką ir vos nepradėjau verkt. Kodėl aš visada noriu statyt tai, kas jau sugriauta... 

Prisimenu šitą jų pasirodymą... Visus EMA apdovanojimus, kurie truko gal 4 valandas žiūrėjau, vien dėl to kad betkada TH galėjau pamatyt. 
    Savo geriausiam draugui kaip tik parašiau, kad man nostalgija dėl praeities, o su juo susipažinau 2007 metais, taip pat... "Oi ta muzika, kaip be jos negerai :D" 

NE BET??? 2014.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Veronica-k-clark-bill-kaulitz-cult-8

??????????????????? 2005.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 1270922982754_f

JEEEEZ. 2007.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Bill-Kaulitz-2

NE????? :
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Bill_k_tattos_by_zuly86-d6w1k0a

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Sep 15, 2014 4:56 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Keista, kad aš vis dar rami, bet kol kas nematau dėl ko jaudintis. Žinoma, gali būti kad po daugybės bandymų žmogus tikrai nusižudė, bet vis dar tuo tikėti nenoriu. Po velniais, ir kodėl į mane kaltinamieji žvilgsniai žiūri... Aš nieko nepadariau, tik tiek, kad norėjau padėt žmogui bet viskas parėjo iki didžiausių manipuliacijų, kad jeigu aš su ja nebebendrausiu, ji nusižudys.. Aish.. Ar normalaus proto žmogus taip elgiasi? Tikrai ne, ir aš jau nebežinau ką galvot.. Kaip galima sakyt, kad aš dėl jos gyvybės buvau atsakinga. Taip, ji turi ligą, nors kokia čia liga, baimė žmonėms, baimė kalbėt, bet fuck it, kad aš norėjau padėt ir su ja prasidėjau. Aš neturiu tiek kantrybės, aš stengiausi, tikrai stengiausi. Daug kartų kai aš ėjau kažkur su draugais, ji buvo pakviesta kartu, nors ir visą laiką pratylėdavo, bet visgi... Žingsnis po žingsnio, ne? O penktadienį ji išreiškė kad jai viskas pohui.. Tada ir man pasidarė pohui. Neturiu tiek kantrybės, tikrai, man nervai nelaiko, kai aš noriu padėt, o ji dėjus ant visko apsiima aukos vaidmenį, juk jai taip geriau. Gal ir per žiauriai aš jai prišnėkėjau, bet kiek galima terliotis su žmogum. 
    Nežinau kur ji, nežinau kur ji galėtų būt, bet jeigu ji sugebėjo penktadienio naktį viena po tiltu gert, pamest raktus, naktį praleist parke, ačiū dievui kad ji tuos raktus rado.. O šiandien mane rado jos tėvai ir pareiškė, kad namuose rado kraujo o jos nė kvapo. Jeigu ji kažkur išvažiavo vien tam, kad kelias dienas mums nervus patamtytų.. Prisiekiu, pamačius ją aš taip pakratysiu, kad jai ir visas likęs protas iš smegenų išbyrės. Nors kažin ar ji to proto taip turi, jeigu išdrįso viešai pareikšt, kad už jos gyvybę atsakinga aš. Čia jos pasirinkimas, žudytis ar ne, nah... Aš tikrai ne savanaudė, bet jau vienai merginai ji gyvenimą sugadino, negalėjau leist kad ir man taip padarytų.. Nežinau ko ji siekia tokiu elgesiu, bet manęs sąžinė negrauš. Aš nepadariau nieko, tik pasakiau tiesą, kokia ji yra. Naaahui tokius žmones, dėmesio aukas, dabar esu ir pasimetusi ir nervuota, nežinau kaip elgtis. Jos tėvas gerai pasakė, kol mes jos prie Nemuno ieškojom "Jei rasim tai rasim, o jei negyva, ras policija". Tokiu abejingu balsu, kad man keista.. Bet gal ne man vienai jau nervai iki galo išbandyti. Turbūt. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Sep 17, 2014 12:47 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Žinojau, kad tokios būklės man gert nereikia, buvo linksma ir visa kita, bet kai parėjau namo, kritau ant lovos ir verkiau iki tokio lygio, kad man širdis pradėjo kaip nenormali kratytis ir galvą skaudėt. Jeigu iš viso to streso vėl problemos su širdim atsinaujins, eina na... Dabar kai esu blaiva, tai vėl mąstymas kitas, bet kai grįžau namo girta, buvo tik viena mintis "Aš kalta dėl visko". Šiandien mane turėjo apklaust policija, bet nieko ir nesulaukiau. Vis vien, niekuo negalėčiau jiems padėt, aš tik žinojau, kad ji naktim eina į parką ir kad ji man rašė paskutinį kartą 22h vakaro... Turėjo jos su šunim ieškot, bet nustebau, kad ieškojo su sraigtasparniu. Ar iš jo tikrai daug naudos, jeigu ji kur nors... ant medžio? Net rašyt tai sunku, o mintyse, tokius dalykus nutyliu.. Draugei šiandien sakiau, kad nebetikiu, jog ją ras gyvą.. Daug versijų savo galvoje turiu, daug keistų dalykų... 
    Pirma, kodėl ji paliko įjungtą savo kompiuterį? Mane nenormaliai dabar pjauna toks vaizdas, kad ją skypej rodo online. Kodėl tėvai negali supisto kompo išjungt? Jeigu ji išėjo žudytis, kodėl jo neišjungė.. Ah. Taip keista. Praitą kartą, kai ją rado vonioje, ji buvo ir skype išjungus, ir viską... 
    Kodėl man vis labiau ryškėja mintis, kad ji išėjo susinervinusi, bet grįžt planavo.. Protinau aš ją, bet taip ir nepaprotinau naktim nevaikščiot.. 

Jos sesė manęs paklausė, ar nemanau, kad ji į Nemuną galėjo iššokt...  Dar ir Mantas pribudo man parašyt ir paklaust, ar čia ne mano draugė dingo, lyg jam čia labai rūpėtų. 
    Jeigu taip.. Aš tikrai nežinau, ar ištversiu tai. Jos mama man sakė net nebandyt savę kaltint, bet paskutinė mano žinutė jai buvo 'Bai'. Po to ji manęs atsiprašė ir parašė sudie, o tos žinutės aš nepastebėjau. Kodėl taip? Kaip taip įmanoma? Ar čia tyčia? Kaip aš galėjau nepamatyt.. Gal ji laukė atsakymo, bet nesulaukė, aš nežinau, tos mintys man neduoda ramybės, jaučiu kaip nuo proto einu. Vakar buvo gerai, vakar buvau rami. Gal alkoholis kaltas, bet tikrai nežinau, ar ištversiu šitai. Biju kelt nežinomiems numeriams, bijau sužinot kažką, ko nenoriu žinot. 
    Gal susitaikyčiau su tuo, jeigu ją rastų pasikorusią, bet jeigu paaiškėtų, kad ji bastėsi,o ją kasnors pagrobė.. Ir ji kankinosi per mane.. Aš išprotėsiu tikrai, nuo tokių minčių, nuo visko. 

Aš žinau, kad mes viską suprantam tada, kai jau būna per vėlu, bet visa tai, ką rašiau apie ją prieš tai, ir tas postas trečiam puslapį, su pakeistais vardais, viskas yra tiesa, mano nuomonė, bet... Aš jaučiuos kalta. Gal per greitai aš tą viltį praradau, kad ji tikrai nori pati sau padėt, gal per daug tikėjau, kad jai reikia tik dėmesio, gal nebuvau pakankamai gera, kokia galėjau būt... Net nežinau ką daryčiau pirma, jeigu ji atsirastų. Ar pakratyčiau neblogai suėmus, ar stipriai apkabinčiau.. nežinau.. tokie dvilypiai jausmai. Visi sako, kad ji nesveika, jog kaltina mane dėl savo mirties, kad aske parašė jog aš buvau atsakinga už ją, bet gal tai ir tiesa... 
    Nežiau kaip ištvert šitą mėšlą, tikrai nebežinau. Taip reiktų kad kasnors apkabintų ir tiesiog leistų išsiverkt, bet prie ko norėčiau prisiglaust, tas yra toli. Nors nežinau, ar jis man padėtų, bet pirma mintis apie tą žmogų šovė. Ant širdies toks akmuo, nebežinau kaip nusiramint, turbūt reikės prigert vaistų, parukyt ir miegot. Gal taip užmigsiu. Ir nesapnuosiu jos. Nes šiąnakt sapnavau, kad ji įkėlė naują foto į instagramą, kažkokio keisto, balto daikto, o kita pana pakomentavo "KUR TU". ŽUDO ..... 

->Jau ir rašo visur... <- man atrodo, tikrai išprotėsiu. Dar niekada tokio baisaus dalyko neteko patirt. Nežinau? Kaip ištvert?... Kiekviena minutė.. taip skauda nuo tos nežinios. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Sep 19, 2014 11:25 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Nežinau iš kur stiprybės pasisemt... Dar taip blogai nėra buvę, tokio akmens ant širdies nelinkėčiau net didžiausiam priešui nešiotis.. Vakar diena buvo tragiška. Siaubinga. Vis dar sunku patikėt, kad ji tai padarė, kažkodėl buvo vilties, kad atsiras gyva ir sveika. Bet įbrist į Nemuną.. Tam reikia daug drąsos. Ne nuo tilto nušoko, kaip aš ir visi manėm, o tiesiog įbrido. Tik sužinojau, kad ji mirė, draugai iš karto man butelį į rankas įgrūdo ir liepė gert. Užvakar diena buvo sunki, nors alkoholis ir padeda kažkiek užsimiršt, bet vis tiek būdavo taip, kad pradėdavau ne savu balsu verkt ir mane apkabinę keli žmonės aiškino, kad aš nekalta. Su psichologe pakalbėjus gal ir buvo geriau, kurį laiką... Nesuprantu kaip ji galėjo mane apkaltint, kodėl ji nepagalvojo kaip aš jausiuosi. Nors gal ji to ir norėjo. Kad kankinčiausi, kaip ji pati sakė, pasijuoks iš pragaro tik. 
    Nežinau ką daryčiau be tų žmonių, kurie mane palaiko, bet tie, kurie ateina į mano ask'ą ir vadina žudike... Eh, galėčiau jį užsišaldyt, bet kažkodėl atrodo, kad yra noras man save dar labiau kankint. Ksltinu save ir niekas to nepakeis, nes vien skaitant mūsų žinutes man skauda. Negalėjau prisiverst jos mylėt kaip draugės, bet tikrai, galėjau nebūt tokia žiauri. Nors šiandien geriau jaučiuosi, vis tiek akmuo ant krūtinės stovi ir nežinau kada man bus geriau. 

http://ask.fm/karuo Norėčiau kad kasnors ištrintų šitą mėšlą... Skaitau viską išvien ir nuo to tikrai geriau nesidaro. Ehhh ir kodėl ją rodo skype online? Tai užknisa.. nervina... 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Sep 20, 2014 9:18 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Šiandien jaučiuosi kiek geriau. Penktadienį niekur iš namų nėjau iki tol, kol nepaskambino auklėtoja ir iš namų neišsitempė. Nuėjom į centro parką, pavaikščiojom, pakalbėjom apie viską. Ji faina ir jaunatviška ir aš jai visą gyvenimą būsiu dėkinga, už daug ką.. Pirma, kad ji praitais metais pastebėjo kad man negerai ir tiesiog tyliai pasakė, kurią valandą ir į kurį kabinetą man nueit pas psicohologę. O dabar mane ji vėl iš dugno traukia. Žmonių žodžiai tikrai padeda visa tai ištvert ir liksiu dėkinga visiems, kurie nepasivargino gražių žinučių parašyt, kuomet kiti mane kaltino dėl Karolinos mirties. Sunku tai galvot, bet taip, ji mirė, ir aš jau tai galiu pasakyt nebijodama šitų žodžių. Tiksliau parašyt, sakyt garsiai, dar per sunku. Nuėjau į polikniniką vakar, man išrašė raminamųjų o tada prie buto durų prisistatė draugė, kuri neleidžia man būt vienai. Buvom tryse dar ir su mano draugu, kuris irgi labai palaiko, tad vakarą praleidau visai neblogai. Grįžus namo apsireiškė kita iš kauno ką tik grįžus draugė, su ja pakalbėjus kaip visada geriau pasidarė, ypač tada, kai ji mane suėmus už pečių purtė ir rėkė ant viso parko, kad negalvočiau nesąmonių. 

Rytoj galbūt paskambins Karolinos tėtė ir mes su jos tėvais važiuosim ant jos kapo. Nes aš nežinau, kur jis yra... Ir vakar buvo šiek tiek juokinga, kadangi jis mano numerį buvo ne taip užsirašęs, paskambino auklėtojai ir sako, kad aš visa para ragelio nekeliu. Psichologė, auklėtoja persigando, man pradėjo visi skambinėt ir nesupratau kas darosi :D Come on people, man kol kas, stogas nepavažiuos kad kažką sau pasidaryčiau. Buvo minčių, neneigsiu, bet jei ne tie žmonės, tikrai man nebūtų palengvėję. 

Paskambinęs jos tėvas man padėkojo, kad ji turėjo progą išsikapstyt. Nežinau, šiek tiek negerai pasijutau, žinoma jis nenorėjo užgaut, bet pagalvojau apie tai, kad ji turėjo progą o aš po menesio pasidaviau ir nustojau stengtis dėl jos. Jai reikėjo rimtos psichologų pagalbos, netikiu tuo, kad būčiau viena ją iš dugno ištraukus, bet oh... Po to pykčio su ja ketvirtadienį planavau pirmadienį pas jos auklėtoją nueit, pas kūno kultūros mokytoją ir jiems paaiškint situaciją, kad Karolina yra kitokia ir kad jie jos taip neapkrautų.. Deja... Šiandien skaičiau pasktutines mūsų žinutes ir prisiminiau, kad aš iki trečiadienio apskritai nepastėbėjau jos to "atsiprašau už viską, sudie." Kaip taip galėjo būt? Daug kartų sekmadienį žiūrėjau mūsų žinutes ir jokio sudie nebuvo, nesuprantu, kaip taip su telefonu galėjo atsitikt, kad jis pyst ir parodė ką ji rašė po kelių dienų. Bet gal ir gerai. Būčiau išprotėjus turbūt.. Tikiuosi taip daugiau niekada nebus, nes dabar lyg ir gaunu visas žinutes pačiu laiku. 

Gal ir nereikėjo čia į tą diary rašyt, nes ir vėl sunku darosi, o šiandien netgi jau  nusijuokt nugebėjau, bet išsiliet reikia, o gal kad darosi sunku reiškia, kad emocijas laukan išleidžiu. Reikia parašyt jai laišką, jį sudegint, ištrint žinutes, bet dar tam nesu pasiruošus. Tik įsijungtus kompą jos ask'ą, facebooką, instagrama peržiūriu. Nežinau kodėl. Bet tikrai reikės daug laiko. 

Vakar kaip tik su ta drauge, kuri iš kauno grįžus kalbėjom, kad mes turim gyslelę blogiems dalykams... Abi iš to pačio molio drėbtos :D Ta prasme, ji kaune per šitą menesį jau tris vaikinus iš proto išvedinėt pradėjo, aš dar pasakiau, kad aš taip neflirtuoju su vaikinais kaip ji, tai tik akimis pavartė ir nusijuokė. Lol.. Bet argi mes piktybiškai... Pavyzdžiui man taip gaunasi automatiškai, apskritai nelabai jaučiu ribą, kada jau ne taip vaikinas viską suprast gali, o ji tokia pati. :D X, vadinsiu jį X, jau totaliai užkabintas yra, nes dabar man girtas rašo elėrašio ilgio žinutes... Bent jau į jį rimčiau žiūrėt pradėjau, nes oh well, kaunietis, apskritai mano kriterijus atitinka, kadangi aš galiu bet ką korejietiško suskelt ir jis supras ką reiškia. Jis sakė, kad nori atvažiuot pas mane, bet kažkaip.. noo.. ne dabar :D Pažėsiu kaip eisis čia su juo viskas, ir jeigu kaip su forumo Woohyun kažkada planavom, kad pas ją bus galima atvažiuot po poros menesių (tai jau dabar po menesio), tada lyg netyčia ir susitiksiu su juo :DD Nebent vėl sumąstysiu tranzuot. Per daug aš gilinuosi į viską, bet net pačiai keista, kad nenoriu su šitu vaikinu visko tiesiog for fun padaryt :D  

Kadangi šiandien geriau jaučiuos pabandysiu į visus rpg pagaliau atrašyt,  ir challenge tęst. Yep. 

Day 18 - The best dancer in the SHINee 

Jeigu būtų iš viso kpop, sakyčiau kad Taemin, o dabar.. Žinoma, kad vis vien Taemin, bet antroj vietoj visi kiti keturi. Negaliu aš apskritai SHINee narių kažkaip skirstyt, tik tiek, kad mano UB yra Jonghyun, o kai paklausia kuris mėgstamiausias ir kuris mažiausiai mėgstamas, tai man verkt norisi :D 

My baby the best. Dat boner tho. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Sexy_dancing_machine_taemin_by_mada29-d57sfna

Turbūt geriau pasijutau būtent dėl šito video vakar. Whaaat? Jau žinau koks mano SHINee mėgstamiausias video. Šokis tobulas, ir šiaip dievinu spalvas. Tas šokis nuo 0:46 iki 0:53 yra kažkas tobulo, Jonghyun priekyje ir viskas atrodo labai tobulai :D Man reikia pilno gifo su visa šita vieta.. Tokių nerasta, meh, reikės pačiai pasidaryt. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Sep 26, 2014 9:49 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Jau beveik dvi savaitės... Šiandien dar negalvoju, bet kiekvieną šeštadienį, 22h vakaro žinau, kad ir vėl blogai pasidarys o aš nieko negaliu pakeist. Dar nebuvau ant kapinių. Ne tai, kad man nerūpi, tiesiog, jaučiu, kad būtų per sunku ir tiek. Dar nesijaučiu tam pasiruošus.. Visi vis dar perdėtai manim rūpinasi, bent jau psichologė nebeskambino, tiesiog pasakė, kuriom savaitės dienom galiu pas ją ateit. Dar nesu pakankamai su ta mintim susitaikius, nes atrodo, įkeliu kažką į instagramą, facebooką ar dar kur, ir žinau, kad ji viską palaikindavo, vis dar toks keistas jausmas " O kur Karolina?". Paskui lyg prisimenu, kad jos nebėra. Vis dar rodo skype online, klausiau pas X, kodėl čia taip, jis internete surado, kad čia dėl to, jog palūžę serveriai ir gal dar ją ilgai rodys prisijungusią. Šiandien reikia nepamiršt jo paprašyt nulaužt jos ask'ą, kad man duotų slaptažodį ir galėčiau jį ištrint. Nes negerai, kai dažnai nueinu tų jos atsakymų skaityt, be to, ten mano numeris paplatintas ir kažkoki idiotai vis dar neapstoja skambinėt...  Tokie kvaili klausimai neduoda ramybės vis dar. Ką ji galvojo prieš prarandant sąmonė? Gal įbridus į vandenį, norėjo grįžt, bet ją nusinešė srovė? Nežinau, nežinau... Gerai kad skaitau tą knygą kurią davė auklėtoja, tai bent jau nesąmonės nelenda į galvą, kad jos dvasia gali mane sapne aplankyt. Sapnavau tik kartą, kai dar ji nebuvo rasta, o tai yra gerai. 
    Supratus ką reiškia praradimas dabar pradėjau labiau draugus saugot. Jeigu kasnors kviečia į lauką, einu, nes kaip draugė sakė, nežinai kas gali kitą dieną tam žmogui atsitikt. Ji man patarė, nesigraužt dėl to, kad neišpildžiau tokių paprastų Karolinos norų kaip nuvažiavimas į Kauną, pavažinėjimas dviračiu, o labiau susikoncentruot į žmones, kurie dar gyvi aplink mane. 
    Tiesą sakant, pasidarė ir vėl negerai kai įsijungiau diary ir norėjau kažką parašyt, tada lyg tyčia įsijungė BTS. Jos mėgstamiausia grupė ir dar kažkiek sunku jų man klausyt.  Ko norėt, dar tik dvi savaitės praėjo... Laukiu, kada pasibaigs šitie siaubingi metai, nes išvien, tokios nesąmonės vyksta.... 

Nervina tai, kad mano geriausias draugas apsireiškė tada, kai pradėjau su X artimiau bendraut ir girtas apsireiškė su skambučiais "Aš tave myliu". Aishhh. Why so? Retai susirašydavom pastarajį menesį, o kai dabar jis suprato, kad bendrauju su kažkuo, pradėjo į dieną po kelis kartus rašyt. Dar kai pasakiau, kad kol jis apie mano egzistenciją pamiršęs, yra kas prisimena, vakar prisigėrė ir priekaištai pasipylė :D " Koks skirtumas, vis tiek mano būsimų vaikų motina esi". Srsly?.. What. Kol dar nebuvo X, būčiau susilydžius dėl tokių žodžių, bet dabar... Tikrai manau, kad su X kažkas rimto išeit gali. Netikiu horoskopais per daug, bet oh well, liūdas + avinas = tobula :D Dar dariau tą asmenybės testą, ir tinkamiausi partneriai mano ENFP tipui yra ne kas kita, o INFJ, X tipas :DD Nesuprantu kodėl dar nenoriu susitikt su juo, nors jis sakė, kad neiškentęs paims ir atvažiuos, haha :D fuck.. jaučiu, kad vėl įsimylėjau, čia jau negerai, jeigu paskutinė mintis prieš užmiegant būna apie jį. Geras jausmas, kai širdis kažkuo užpildyta, bet nežinau, ar tikrai noriu rimtų santykių.. meh, kodėl mano galvoje viskas taip sudėtinga turi būt. Kartais užplaukia tokia fazė ir nenoriu nieko. Dar užvakar Mantas skambino gal penkis kartus, negirdėjau, o daugiau ir nebeastkambino. Dar vienas nesupranta, kad viskas baigta ir kad jis man nebeįdomus. Viršūnė, paskambint ir paklaust, ar nenoriu susutikt. Visą vakarą prabuvom kartu, nutraukiau bendravimą, o po to skambina "šiaip meet". o.o Kas per glušas žmogus... Jaučiu reikia pasikeist numerį ir viskas, bet tada reiktų eit per daug įstaigų ir sakyt, kad pasikeičiau, o man, kaip namų mylėtojai, čia per daug sudėtinga. Dvi dienas niekur nėjau iš namų ir nelabai šiandien planuoju. Tik tiek, kad reikės nueit vienai merginai paduot batus. Pagaliau juos kažkas perka iš manęs, woop woop, dar ir pinigais dabar praturtėsiu :D  
    Norėčiau alkoholio pavartot, bet bijau kad vėl dėl Karolinos verksiu ir prisipažinimų negerų X prirašinėsiu, taip kaip jis man prirašė prieš kelias dienas būdamas girtas kaip tapkė :D 
    Dar vienam du metus friendzone laikytam draugui, pradėjo kita patikt, kai apie tai užsiminė, pagaliau palengvėjimą pakeičiau. Nors draugė vis dar sako, kad ryškiai matosi, kad jam patinku, bet geriau aš nenustosiu apie tą jam patinkančią paną kalbėt, kol jis visai su ta mintim apsipras. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_m7y6yunixU1qhtz5xo1_500
    So funny.. Mela skaito horoskopus.. Seriously.. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mpswyioQRB1rq1sc9o1_500
    True true... 

-Taurus and Leo look calm, but if you push them to their limits they will both explode and metamorphose in a violent creature. The Taurus will give you a big hit with his horns and the Leo will roar so strongly that you will immediatly regret.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mnp0jyfAkn1rq1sc9o1_500

Hahahahhaaa čia pati įkyriausia mano savybė net man pačiai :DD Niekas neturi kantrybės su manim ginčytis..

Tokiais dalykais tikiu, kaip horoskopai, bet tik ne tom pranašystėm. Pagal viską, datą, ir taip toliau manau kad galima apie žmogų daug ką pasakyt, bet pranašaut.. meh.. not my style. Nors ankščiau tikėjau, kol daug skeptikų nesutikau ir jie man daug ko nepripasakojo, kaip sudaromi horoskopai :D 

Day 19 - The funniest SHINee member 

Sunku. Jie visi idiotai. Bet jeigu suskirstyt, tai manau, kad Minho, Jjong ir Onew pirma vieta dalinasi. Onew juokina net nieko nedarydamas... 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Sep 29, 2014 1:46 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_n46vcz3KFL1r0vruco1_500

Ir vėl niekur nėjau, nuo ketvirtadienio antisocial and it's still going. Pf. No regretti eat spagetti. Bent jau padariau naudingą darbą ir susitvarkiau kambarį šeštadienį, oh well, toks čia ir susitvarkymas, viską suverčiau į komodą, dabar kai reikia ko ieškot, būna smagumėlis. Bet bent jau į kambarį kažką atsivest galima, kai nėra stalas iki lubų apkrautas (Oh wait, aš gi antisocial ir vėl, nieko nesikviečiu). Šiandien planuoju nuvažiuot iki bibliotekos, ten komunikacijos nebus su kitais tiek daug, gal kaip nors ištversiu, nes man atrodo, jau metai liko, kaip knygų neatnešu. Bus kokie šeši litai susikaupę, pasakysiu kad pasikeičiau gmail, ir man vėl pasakys, kad mokėt nereikia. Nu tikiuosi, nes už šešis litus dar dasimetus geriau rukyt nusipirkščiau (Ehh tas mano taupumas, as always). Bet rukyt planuoju mest, tik sekasi visai nelabai, nes tik pagalvoju apie cigaretę, pradeda seilės burnoj kauptis ir galvoju "REIKIA". Šiandien surūkiau tik tris, čia mažai, nes jeigu išeinu su draugais, gaunasi kad pusės pakelio per pusdienį ir nėbėra. Kai rūko visi, norisi ir tau, what the fuck, kodėl apskritai pradėjau rukyt, totalus pinigų švaistymas, bet gi nepirksiu kontrabandinio festo, nuo kurio pora valandų bloga būna :DD Gana apie cigaretes, kol vėl rukykt neužsimaniau. Reikia mest, tikrai reikia mest, pasibaigsiu šitą pakelį ir daugiau nebepirksiu, rašysiu čia, į diary, kaip sekasi nerūkyt. 

Vakar iš Woohyun gavau pasiūlymą į Kauną atvaryt, aišku ir žmoną Hyuną aplankyt reikia, ir oppa X... Bet įtariu, jeigu atvažiuočiau, oppa mane pasiimtų ir jokio kpop meeto nebebūtų su manim :DD Bet nežinau, ar važiuosiu, kadangi mama užsiminė, jog ant Karolinos kapo mane galėtų nuvešti teta. Mikriukai ten važiuoja, bet kai atvažiuoja, paskui atvyksta tik po trijų valandų, ką man veikt tris valandas kapinėse.. Scary as fuck. Žinau kad bijosiu aš ten, prie jos kapo stovėt, bet reikia. Nežinau ar noriu, bet reikia. Gal dar per mažai laiko praėjo, vien pagalvojus apie tai vidurius suka, why i'm so weird... Žinau, kad į tas kapines turbūt nevažiuosiu, bet geras pasiteisinimas bus, jeigu vis dar būsiu antisocial ir nenorėsiu į Kauną važiuot. Atsibodo man kaukes dėtis ir apsimest kuo nesu, jeez... Nors gal aš per daug gilinuosi į viską, pradedu nesuprast kas man darosi ir viskas nervina. 

Šiandien skaičiau Anterograde Tomorrow ir oh shit, dat fanfic is really good. Dėl to ir bijojau ant fanfics užsikabint, nenoriu aš likimo, kai sėdi su 12tabs of fanfics open ir verki, nes jie per daug emocionalūs :D Baigus Part 2 JAU jaučiausi kažkaip keistai, liko dar tik Part 3, kaip supratau, kad žmonės po šito fanfic savaitę gyvenimo prasmės ieško, tai man irgi nebus tikrai labai gerai. 

Kelios citatos, kurios labai patiko: 

“It’s good that you won’t remember me, really, because this way I can save you. This way when I fuck up, you won’t have to carry it. Being forgotten isn’t unbearable compared to being remembered. I can stand dying at the end of each day, hyung. It’s okay to forget me.”

“Your admonishing stare,” Jongin grins, “is my favorite.”

There is game in Jongin’s eyes and a challenge in the small partition between his lips and Kyungsoo has no idea what he’s doing, but the moment Jongin puts his hand over his kneecap everything combusts, turns into fingers digging into back of necks and messes of tongues and breathlessness and bumping knees against hips. It’s almost natural to break all of the invisible barriers between them, reach across and touch the reality over one another’s flesh. Guide hand over hand and lips over lips and they fit so perfect together, crevices into slopes and speed into hesitation. Fall in one another endlessly until they’ve hit the pit bottom, until Jongin has gotten him backed up against the wall, legs bumping the inner seams of his thighs and breath scalding over the base of his neck.

Day 20 - Your favorite SHINee moment 

13.07. 01 SHong Kong Dome Festival

Best moment... Nuo 11:23, kai pradėjo lyt kaip iš kibiro. Pats Jjong sakė, kad čia jam įsimintiniausias įvykis iš koncertų, Dar Jonghyun juoką iš pradžių girdžiu, gerai kad paskui jų mikrofonus išjungė kaip supratau :DD Ir gerai, kad nedainavo jie čia gyvai, turbūt įtarta buvo, kad pradės lyt :D 

2013.02.21 Mcountdown  

Nuo 2:02,Minho mikrofonas sulūžo, nuo tada ir prasidėjo linksmumas :D Tada nuo 2:43 maždaug, Kibum vieną mikrofono dalį paima, mažytę, galima matyt kaip Jonghyun 2:19 dar pats bandė nuspirt, nepavyko :D 
    2:47, Jonghyun nuspyrė patį stovą tolyn, 2:58 Onew nuspiria mikrofono
    laikiklį tolyn :D Kodėl tai man patinkantis momentas.. Well, nes yra kuo didžiuotis savo mėgstamiauia grupe :D 

Melon Music Awards 

Žinoma, žinoma, šitas vienas iš svarbiausių visgi.. Pats geriausias fancamas kiek mačiau, tiek visko čia išnagrinėta, per visus video, kaip Key palūžta tada, kai pamato verkiantį Jonghyun.. Tą dieną, lapričio keturioliktą, nežinau ar kadanors pamiršiu, nes verkiau kaip reikalas. Kai Taemin dar nesugebėjo kalbėt, pramuša tiesiog tokios vietos, vidada susigraudinu ir oh well, kaip shawol, čia man itin svarbus momentas buvo. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Oct 04, 2014 12:08 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    [EDITED STUFF....]

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Oct 05, 2014 1:51 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Perskaičiau Anterogrande tomorrow. 
    Žmogeli, žinau, kad skaitai - EIK VELNIOP. Noriu palyst po kaldra ir apsimest, kad nieko nebuvo, kad šito ff niekada ir neskaičiau. Čia buvo pirmas ff kurį skaičiau (neskaitant tų lietuviškų stories facebooke), ir man atrodo, daugiau nebeskaitysiu NIEKO.  Dar man rekomendavo 10080 paskaityt.. Eikit velniop. Jokių ff daugiau niekada.. Šitaip skauda.. Ar čia tik mane taip paveikia? Ne ne, bet šita pana, rašo tikrai gerai. Atrodo žodžiai per visur pereina, ir įsijauti. Taip įsijaučiau, perskaičiau paskutinį sakinį. "Omo.. Jau? Viskas?". 
    “My name is Jongin. I’m the writer who lives next door. See you tomorrow, hyung. Don’t forget!” 

Negaliu vis vien susilaikyt ir nepaimt pačių geriausių ir labiausiai įstrigusių vietų x.x Eina nafik. Kokie feels. Traileris.. išvis.. žudo.. duh. 
    https://www.youtube.com/watch?v=Id-SXekCl4o 

“One day you’ll look to the balcony next to yours and you won’t see an asshole draining cigarettes. During those days will you be sad?”

“We can celebrate it together,” Kyungsoo interrupts, “We’ll celebrate everything together, okay? Okay? Just, don’t cry, Jongin—”

“You’re the one… crying, hyung.”

“Shut up.”

The stranger named Kim Jongin seems to take an extra sharp gasp of air. His hand twitches in Kyungsoo’s grasp, and gradually, he falls back asleep.

Kyungsoo almost begins thinking that it’s natural, that the stranger is probably just tired, but the constant beeping from the monitor with green lines stops, and some kind of alarm goes off loud and noisy and a slew of doctors and nurses rushes inside and shoulder him away, too far away, as they try to wake the stranger back up. And he realizes that this is wrong. All of this is wrong. Wrong

“Kim Jongin, time of death nine twenty-seven, January thirteenth, year two-thousand and fourteen. Monday.” Wrong.

It’s not until Kyungsoo has made it out of the hospital that the tears slam him in the face, knocks him off guard and shatters his whole body into a thousand irreversible pieces. He has no idea why the world seems to have ended on such a beautiful January day, or why he’s sobbing in the middle of the street as if tomorrow will never come. Why the name on the back of his hand burns harder than any goodbye.

“No, no Jongin, it’s not like that—my head is bad, but my heart,” Kyungsoo presses both their hands against his chest, and breathes in deeply, as if the air can fill the gap between them. Jongin’s warmth seeps through his shirt and it makes his stomach light, unlocks the words from somewhere he had not known existed, “My heart is good. I’ll remember you there. I can’t remember anything about you, but when you hurt, my heart hurt. When you laugh, my heart laughs. I can love you even without memories so just hang on. Hang on, please?”

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Oct 07, 2014 8:40 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

如果你问:“下辈子还爱我好不好?”
    If you were to ask, “Love me in the next life time too, okay?”

亲爱的我可不可以回答说:“上辈子你就问过。”
    Dear, can I reply, “You’ve asked me that the previous lifetime already.”

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:43 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Oct 09, 2014 7:18 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Day 23 - Your favorite SHINee collab performance with any other K-Pop band/artist 

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:33 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Oct 13, 2014 7:31 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Day 24 - The SHINee member you would want as your brother 

Siaubas.. what... Brolis.. Aš su jais visais permiegočiau jeigu pasiūlytų, o brolis.. SHINee manageris nebent... Dunno... too hard.. I wanna die... ok...ok........ JINKI! Taip, ne, taip, ne, taip ne, per sunku per sunku. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_n46vcz3KFL1r0vruco1_400

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:42 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Oct 14, 2014 9:09 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    JULY BABY
    Fun to be with. Secretive. Difficult to fathom and to be understood. Quiet unless excited or tensed. Takes pride in oneself. Has reputation. Easily consoled. Honest. Concerned about people’s feelings. Tactful. Friendly. Approachable. Emotional temperamental and unpredictable. Moody and easily hurt. Witty and sparkly. spazzy at times. Not revengeful. Forgiving but never forgets. dislikes nonsensical and unnecessary things. Guides others physically and mentally. Sensitive and forms impressions carefully. Caring and loving. Treats others equally. Strong sense of sympathy. Wary and sharp. Judges people through observations. Hardworking. No difficulties in studying. Loves to be alone. Always broods about the past and the old friends. Waits for friends. Never looks for friends. Not aggressive unless provoked. Loves to be loved. Easily hurt but takes long to recover.

lol žinau kad visiem įdomu tai įmesiu ir kitų menesių :D

Spoiler:

JANUARY BABY

Pretty/handsome. Loves to dress up. Easily bored. Fussy. Seldom shows emotions. Takes time to recover when hurt. Sensitive. Down-to-Earth. Stubborn.

FEBRUARY BABY

Abstract thoughts. Loves reality and abstract. Intelligent and clever. Changing personality. Attractive. Sexiest out of everyone. Temperamental. Quiet, shy and humble. Honest And loyal. Determined to reach goals. Loves freedom. Rebellious when restricted. Loves aggressiveness. Too sensitive and easily hurt. Gets angry really easily but does not show it. Dislikes unnecessary things. Loves making friends but rarely shows it. Horny. Daring and stubborn. Ambitious. Realizing dreams and hopes. Sharp. Loves entertainment and leisure. Romantic on the inside not outside. Superstitious and ludicrous. Spendthrift. Tries to learn to show emotions.

MARCH BABY

Attractive personality. Sexy. Affectionate Shy and reserved. Secretive. Naturally honest, generous and sympathetic. Loves peace and serenity. Sensitive to others. Great kisser. Easily angered. Trustworthy. Appreciative and returns kindness. Hardly shows emotions. Tends to bottle up feelings. Observant and assesses others.

APRIL BABY

Suave and compromising. Funny and humorous. Stubborn. Very talkative. Calm and cool. Kind and sympathetic. Concerned and detailed. Loyal. Does work well with others. Very confidant. Sensitive. Positive Attitude. Thinking generous. Good memory. Clever and knowledgeable. Loves to look for information. Able to cheer everyone up and/or make them laugh. Able to motivate oneself and others. Understanding. Fun to be around. Outgoing. Hyper. Bubbly personality. Secretive. Boy/girl crazy. Loves sports, music, leisure and traveling. Systematic. Hot but has brains.

MAY BABY

Stubborn and hard-hearted. Strong-willed and highly motivated. Sharp thoughts. Easily angered. Attracts others and loves attention. Deep feelings. Beautiful physically and mentally. Firm Standpoint. Needs no motivation. Shy towards opposite sex. Easily consoled. Systematic (left brain). Loves to dream. Strong clairvoyance. Understanding. Sickness usually in the ear and neck. Good imagination. Good physical. Weak breathing. Loves literature and the arts. Loves traveling. Dislike being at home. Restless. Not having many children. Hardworking. High-spirited.

JUNE BABY

You’ve got the best personality and are an absolute pleasure to be around. You love to make new friends and be outgoing. You are a great flirt and more than likely have an a very attractive partner. a wicked hottie. It is also more than likely that you have a massive record collection. You have a great choice in films, and may one day become a famous actor/actress yourself - heck, you’ve got the looks for it!!!

AUGUST BABY

Outgoing personality. takes risks. feeds on attention. No self-control. Kind hearted. Self-confident. Loud and boisterous. VERY revengeful. Easy to get along with and talk to. Has an “every thing’s peachy” attitude. Likes talking and singing. Loves music. Daydreamer. Easily distracted. Hates not being trusted. BIG imagination. Loves to be loved. Hates studying. in need of “that someone”. Longs for freedom. Rebellious when withheld or restricted. Lives by “no pain no gain” caring. Always a suspect. Playful. Mysterious. “charming” or “beautiful” to everyone. stubborn. curious. Independent. Strong willed. A fighter.

SEPTEMBER BABY

Active and dynamic. Decisive and haste but tends to regret. Attractive and affectionate to oneself. Strong mentality. Loves attention. Diplomatic. Consoling, friendly and solves people’s problems. Brave and fearless. Adventurous. Loving and caring. Suave and generous. Usually you have many friends. Enjoys to make love. Emotional. Stubborn. Hasty. Good memory. Moving, motivates oneself and others. Loves to travel and explore. Sometimes sexy in a way that only their lover can understand.

OCTOBER BABY

Loves to chat. Loves those who love them. Loves to takes things at the center. Inner and physical beauty. Lies but doesn’t pretend. Gets angry often. Treats friends importantly. Brave and fearless. Always making friends. Easily hurt but recovers easily. Daydreamer. Opinionated. Does not care to control emotions. Unpredictable. Extremely smart, but definitely the hottest AND sexiest of them all.

NOVEMBER BABY

Trustworthy and loyal. Very passionate and dangerous. Wild at times. Knows how to have fun. Sexy and mysterious. Everyone is drawn towards your inner and outer beauty and independent personality. Playful, but secretive. Very emotional and temperamental sometimes. Meets new people easily and very social in a group. Fearless and independent. Can hold their own. Stands out in a crowd. Essentially very smart. Usually, the greatest men are born in this month. If you ever begin a relationship with someone from this month, hold on to them because their one of a kind.

DECEMBER BABY

This straight-up means you are the most good-looking person possible… Better than all of these other months! Loyal and generous. Patriotic. Competitive in everything. Active in games and interactions. Impatient and hasty. Ambitious. Influential in organizations. Fun to be with. Easy to talk to, though hard to understand. Thinks far with vision, yet complicated to know. Easily influenced by kindness. Polite and soft-spoken. Having lots of ideas. Sensitive. Active mind. Hesitating tends to delay. Choosy and always wants the best. Temperamental. Funny and humorous. Loves to joke. Good debating skills. Has that someone always on his/her mind. Talkative. Daydreamer.Friendly. Knows how to make friends. Abiding. Able to show character. One guy/girl kind of person. Loveable. Easily hurt. Prone to getting colds. Loves music. Pretty/handsome. Loves to dress up. Easily bored. Fussy. Seldom shows emotions. Takes time to recover when hurt. Sensitive.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Oct 14, 2014 9:19 am
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    OCTOBER BABY 
        Loves to chat. Loves those who love them. Loves to takes things at the center. Inner and physical beauty. Lies but doesn’t pretend. Gets angry often. Treats friends importantly. Brave and fearless. Always making friends. Easily hurt but recovers easily. Daydreamer. Opinionated. Does not care to control emotions. Unpredictable. Extremely smart, but definitely the hottest AND sexiest of them all.

IT'S READING MY SOUL xD

words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Oct 16, 2014 11:34 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Šiandien maniau išprotėsiu. Buuut.. Aš iškenčiau. Ir dar po pamokų, nuėjau į treniruotę. Viskas gerai, tik nesuprantu kodėl taip skauda dešinės šlaunies vidinį raumenį, tai nervina, bijau kad neplištų bedarant pratimą. Nes yra toks sunkus skausmas, kai darai pratimą ir atrodo kad nebegali, o čia, taip aštriai skauda ir atrodo, jog jis plyšta. Jooo. Tik to man ir betrūksta. Dar feeling proud, nes 5 minutes išmyniau jau ant dviračio, antro levelio (:DDDD), po to, 15 minučių ant bėgimo takelio. Pasigirsiu, kokia liurbė esu - po truputį didinau greitį, iš pradžių nuo ėjimo, po to bėgi. Jau greitėjant ėjimą pulsas šovė iki 90. :DD Rimtai.. Jaučiuos tokia nevykus, kad tokia lievą širdį turiu. Bet bėgau, kiek galėjau, kol mokytoja neužstaugė kad lipčiau, nes jau mėlynuoju :D Lipau laiptais namo, tai atrodė kad dėsiu atbula žemyn :D Nežinau, kas rytoj bus raumenims kojų ir pilvo.. Nes dvi valandas, kankino mus su pratimais kojom ir pilvui. Vakar iš lovos sunkiai išlipau, rytoj ryte sakysiu mamai, kad pakeltų, turbūt :D 

Kažką pamačiau forume Timberlake klausant, ir vėl ant to vyro pasinešiau. Rimtai.. Pažiūrėkit jūs į jį. :D Damn. Rytoj siunčiuosi albumus ir turiningai leisiu penktadienio vakarą. Ir šį vakarą tvarkiau kompą, failus, nuotraukas, tik dabar atradau laiko į forumą atet (Koks geras jausmas, kai ne tu neatrašęs, o tau niekas neatrašęs). 

Damn koks jis hot yra. Mirsiu. Kažkada buvau pasinešus, praėjo, dabar vėl viską prisiminiau... 

Dabar ir vėl noriu į Latviją varyt, keičiasi kasdien nuotaika, kaip ir visada. Vakar nenorėjau, šiandien noriu, rytoj gal vėl verksiu, kad nenoriu. Ir dar su tuo grupioku... Jis toks social, jam eit, judėt, kažką veikt.. o aš.. o aš... 
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_nbnw9sJ5fl1qko2h5o1_500
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_nbnw9sJ5fl1qko2h5o2_500
    Suga.. jo toks vardas? Is so me. Aš vis sakau, "Ai čia man šį menesį taip", bet aš taip bendrai paėmus pagalvojau, kad man jau taip kokie metai :DD What happened. Niekur eit nebenoriu, kažką veikt, judėt, .. gyvent. Ne, nesiruošiu žudytis, kaip dabar, Alytuj darosi madinga. Antradienį viena septintokė per langą mokykloj iššoko, dabar Kauno ligoninėse, tą pačią dieną kita pasikorė.. Srsly? Dar daug ko girdėjau, bet nesigilinau, i dunno... Nervas ima, kai kitų, depresuotas mintis čia skaitau. Dar kai apie nenorėjimą gyvent kažkas prakalbo, taip ir norisi perduot tą jausmą, kokį jaučiau po Karolinos... Gal suprastų, kai jaučiasi artimi žmonės tada. Aigoo. Čia niekam asmeniškai nebuvo, tiesiog, man liūdna skaityt, kai kiti liūdi. 

Pagaliau savaitgalis artėja, visa savaitė taip išvargino,norisi poilsio. Jeigu oppa nesugalvos atvažiuot.. Aigoo.. Sugalvojom ekskursiją į kauną, anatomijos muziejų pasidaryt, o aš oppa'i ir sakau, ar nenori kartu. WTF :DD Tik dabar pagalvojau, kad nereikėjo jam siūlyt, ta prasme, mano grupiokai, auklėtoja, ir jis. Tikrai ne awkward :D 
    Man meileje taip nesiseka, arba friendzoninu, arba pradedu kažkokias isterijas daryt. Aš moteris, pateisinama, bet duh.. Pradėjau piktai bendraut, neatrašinėt. KODĖL? Dunno. Mano gyenimą apibūdinantys žodžiai galėtų būt - WTF. Kas nervina, kad jis kiekvieną blogą situaciją moka gera padaryt :D Taip sušneka, kad aš nebepykstų dėl išgalvotų priežasčių. Kas nervina, kad jis ir Jonghyun Aries yra. Kas gali būt baisiau, jei ne panašios asmenybės tavo crush ir Ultimate Bias. :// Aigoo no.. 
    Pamačiau kokia challenge tema šiandien. Maybe next time. :D 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mi4aitYuZ11qi7tp8o11_r1_250

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Oct 17, 2014 11:49 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    [EDITED STUFF....]

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Oct 18, 2014 10:09 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 4 Tumblr_mil6hnQMhP1qjrluxo1_1280

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Oct 21, 2014 9:27 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Mane viskas nervina, jau nuo pat ryto, važiavom į Ekskursiją, į Kauną, tik įlipus į autiką pamačiau, kad bičiukai gale jau alų matoja. Na, aš irgi gale sedėjau, vienoj iš tų keturių vietų, bet negėriau blemba, visą kelią, pasislėpus nuo mokytojos po sedyne. Ok.. Vienas mano draugas geras, bet aš nebeturiu kantrybės. Kaip galima būt tokiu degradu, net nesugebėt negert ekskursijoj. Kaip laukiniai, važiuoja autobusu - wow, šventė, gerkim. Dar geriausia, kai po alaus, rimtesnę bonką išsitraukė, nežinojau, juoktis pradėt ar verkt. Buvo juokinga pradžioj, o dabar supratau, grįžus namo, kad mane tai visą kelią nervino >.< Jie visi yra tokie idiotai, aš norėjau ilgiau pabūt Kaune. Po muziejaus išėjus, ir tai tepiau slidę, nes norėjau susitikt su oppa, nors penkiom minutėm. Ir dar su vienu žmogum, bet ugh, per tuos idiotus net tam laiko nebuvo, gi labai norėjo namo. wow, man įdomu, ką jau tokio jie veikia įdomaus mokyklos barake. Srsly... Bent jau forumo Woohyun penkiolikai minučių pamačiau, o tada dar ir oppa, nors tiek ten to ir laiko buvo. Šitiems kaimiečiams tik akropolis, ir viskas, daugiau niekas nebeįdomu. Nežinau, tegu eina pasivaikšto, vis įdomiau nei Alytuj, o dabar, muziejus, kitas muziejus, akropolis, kažkur dar jie buvo, kai aš tepiau slidę į laisvės alėją, o tada jau namo nori >.< duh. Mane tokios smulkmenos nervuoja, nežinau kodėl. Bet nervina viskas. Net maišiuko garsai, atrodo tuoj trenksiu kažkam. Dar jis visada užmiega tada, kai man nėra nuotaikos. Bet gerai, aš gi nebūnu savanaude, neatrašysiu ir viskas. Aš irgi taip galiu. Nooo aš tikrai nesu daug dėmesio reikalaujantis žmogus... Noo... 
    Šeštadienį pasiimu tą debilą ir mes tranzuojam į Kauną, nieko nežinau. Atsibodo man čia sedėt, kasdien tas pats, noriu naujovių, ir pati nesuprantu ko noriu. Gal tranzavimas padės, vis smagiau, nei važiuot autu, biškį daugiau adrenalino, kai jau vakaras, niekas nestoja, o tu dar toli nuo namų. Woohoo. Smagumėlis. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:50 am