LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 11, 2014 6:12 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Vsio man p*zė 

jezau mirsiu. vsio

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Aug 12, 2014 12:05 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #DAY2: Favorite kpop girl group. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 28ab37d4c14f7cf15c01f375f251a950649

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 0bff8f314dd1795973177435a0d3fca3812

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Aug 13, 2014 12:00 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mxxkjnUDKk1sgde3co1_500

Puse vasaros pasidžiaugiau, kad bent kiek linksma esu, o dabar vėl atgal viskas pareina. Atrodo, kad nuvažiavus pas Woo ir Key į kauną rimtai supratau, kad noriu kažko kito. Univeras palauks ir kitų metų, čia ne bėda, bet nemanau, kad aš tam Alytuj ištversiu, ta prasme, viskas taip atsibodo, atsikelt toj pačioj lovoj netgi. Norisi kažko naujo, bet nesuprantu ko. Reikės pas senai pamirštą draugę maldaut, kad mane priimtų, žinoma jei Kaune darbą rasiu, kas būtų labai neblogai. Na, ji turi vaiką ir gyvena su vyru, o tas faktas, kad ji turi vaiką, mane kažkaip gąsdina, nes vaikai tik šika ir rėkia, ačiū ne. Vis vien pas ją gyvenčiau kol pinigų nuomai pasitaupyčiau, bet aš čia planuoju, kai niekas gali net nesigaut. Bet noriu į Kauną, visada svajojau apie Vilnių, kas man su tuo Kaunu pasidarė, nebežinau :| 

[DELETED STUFF....]

Kuo toliau Taemin teaser žiūriu, tuo sunkiau gyvent darosi, nebežinau ką daryt, bet po dviejų metų kpop'e ir man ta stadija atėjo, kad nieko nebenoriu, tik gulėt ant grindų ir verkt dėl korejiečių vyrų. Ir moterų. Jei tai Hyoyeon, Yoona ir Park Bom. Sunkus gyvenimas. Greičiau tas sukinstas Taemin video išeitų, ir galėčiau verkt dėl to kaip stipriai myliu SHINee, bet geriau apie tai nepradėt kalbėt, ir taip klausydama Lucifer puse nakties pražliumbiau. Nes taip, per Lucifer verkt yra labai logiška, bet man logikos dėsniai jau senai negalioja, esu nestabilios psichikos, kartais. Svarbu,kad šiandien valgiau koldūnų ir mano gyvenimas ir vėl įgavo prasmę, iki tol kol vėl Taemin teaser nepažėjau. 

Dar rytoj išeina it's okat that's love serija, išvis mirsiu nes bijosiu žiūrėt. apie shut up flower boy band išvis patylėsiu, dėl tos dramos mano visa diena praėjo, sakau, nebėr gyvenimo, jaučiu ir vėl tuoj eisiu žiūrėt, nes nebegaliu kitaip. 

Winner is amazing, by the way. 
    Turbūt reikėjo man tokios dainos. Rytoj lieku viena namie ir ant viso garso šita dainelė eis. 

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:39 pm; edited 2 times in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Aug 14, 2014 1:13 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #DAY3: Your ultimate kpop guy bias.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 29812236bbbbafd1bf81b53c250e2055194

Meilė iš pirmo žvilgsnio, nu gerai, iš antro, nes mano pirmasis SHINee video buvo 'Hello', iš pradžių buvo 'Wow tas ryžas', visi kiti dzin. Tai va, antrą kartą žiūrėdama pamačiau Jjong ir goodbye my life, 2 metai, man jo niekas nepakeitė, net Jongin nesugriovė bias listo. Nu ok,sugriovė, nes po JJongo buvo Tao, bet dabar aš nieko nesuprantu, ką Luhan su Kai išdarinėja mano gyvenime, žodžiu. Bet Jonghyun bus mano meilė per amžius amen, nes jis yra toks daunų daunas, kad aš nebegaliu. Turbūt šitam diary reikės pradėt rinkti jo epic pasakytas frazes. Rimtai, nebloga idėja. :DD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Aug 14, 2014 9:44 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Aš žiauriai bijau 18 dienos. Nežinau, ar išgirdus Taemin albumą atlaikys širdis, nes išgirdus HighLight Medley pasidarė silpna man.
    Visos dainos nerealios, o dar tai, kad dainoje 'Pretty boy' išgirsiu ir Kai, yra kažkas nenormalaus. Nu ok, aš jį ir čia truputį išgirdau, tokie feels, kddnjdnjndffdnfjnjfgghgfg

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Aug 15, 2014 8:17 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_nacvqjCOYl1s1bkdvo4_500

Nu ok, visi žinom apie ką aš dabar pakliedėsiu. Aš užjaučiu visus SHINee fanus, bet taip nuoširdžiai, nes man pačiai visko per daug. Pirma, Jjong per savo radio Show paleido Taemin ir Kai dainą, jis yr daunas, kad viską išspoilino, bet dabar išgirdus tą dainą bent ramiau laukiasi albumas. 
    Aš nežinau, ar kažkur rašė Danger video išleidimo datą, jei ir rašė turbūt nepamačiau, nes mane tiesiogine to žodžio prasme šitas video UŽPUOLĖ. Nope nope nope. Net neturiu ką pasakyt. Tobula, kaip ir visada, žodžiu, jaučiu kad po biškį dvėstu, nes Taemin užaugo, turbūt aš viena tuo džiaugiuosi kai visi shawols dėl to verkt nori :DD 
    Tos "Pam pam pam pam pam " vietos mane žudo, oh you fucker Taemin.

Blondinas Taemin visada gadindavo mano gyvenimą, o per šitą pasirodymą jis dar su odinėm kelnėm, wtf kas tau taip leido, tu mane visai pribaigt nori, man Taemin kojos visada buvo silpnybė. Dabar totaliai svaigstu ir kliedžiu youtubei sedėdama, nes ne tik kad aš juo didžiuojuosi, bet OMFG JIS TOBULAS. 

JESUS HELP ME. 

Šiandien viso tiek daug, ir dar Minho bet Suho su aukštakulniais mačiau, kažką supratau kad jie Girls Day parodijuos ar kažkas panašaus, nesigilinsiu geriau, bet buvo žiauru :DDDDD Kodėl. Nu kodėl. Taemin video ir dar Minho su high heels, kas toliau, Jjong į twitterį savo klyno fotkę įkels? Būtų nuostabu. Yup. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 10492128_329473183879206_9148214261537264465_n
    Goodbye world.  
    Dar užsimaniau Taemino acc susikurt, bet man monika neleis ir vėl visi aprėks, žodžiu, tad tikiuosi kad kasnors susikurs Taemin ir jį padarys labai fainą ir jis bus šito forumo žvaigždė. Arba su kitom acc susikaupsiu taškų ir susikursiu. Pf. Čia dar reiktų narkomano Jinki ir kokio iškrypėlio Minho, būtų tiesiog epic. :DDD

+ bonus loser Jongin 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 10603923_325954670908757_1276860527189011391_o

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:04 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Aug 15, 2014 8:31 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #DAY4: Your ultimate kpop girl bias.

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 De177d5024b32a530a5415553c4185b6167
    Na, ilgą laiką tiesiog ji patiko ir lydydavausi, nors man labai patinka Hyoyeon, Yoona, dabar dar Red Velvet narės. Ypač Wendy ir Joy. My gaad.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Aug 16, 2014 1:01 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Nekreipiam dėmesio, it's for myself, nusprendžiau,
    kad reikia pradėt rinkt epic skype chatus,
    nors žmonės sakė 'no', but fuck the system, prisiminimų reikia,
    o jei išsisaugau word'o failuose, tai viskas dingsta :DDD 

sorry chaerin :
    [8/15/2014 11:09:06 PM] marshmellie. میلا: nu suprantu mano triušis kai šika narve tai į tą plastmasę naktį tokie bumbt bumbt girdis
    [8/15/2014 11:09:16 PM] marshmellie. میلا: nes krenta
    [8/15/2014 11:09:16 PM] Sasori: katė kasą kraikąą kai kakoja
    [8/15/2014 11:09:19 PM] marshmellie. میلا: ir dar parieda
    [8/15/2014 11:09:21 PM] marshmellie. میلا: tie šūdai
    [8/15/2014 11:09:22 PM] Sasori: o dieve
    [8/15/2014 11:09:24 PM] Sasori: :DDDDDDDDd
    [8/15/2014 11:09:24 PM] marshmellie. میلا: apvalūs triušių
    [8/15/2014 11:09:26 PM] Sasori: tipo jie kieti ?
    [8/15/2014 11:09:30 PM] marshmellie. میلا: tai girdžiu kaip krenta ir rieda
    [8/15/2014 11:09:32 PM] Sasori: katės tai kaipžmogaus tik mažesni
    [8/15/2014 11:09:34 PM] marshmellie. میلا: nu kieti rutuliukai
    [8/15/2014 11:09:35 PM] marshmellie. میلا: :DDD
    [8/15/2014 11:09:36 PM] Sasori: ir jie apsivynioja kraiku
    [8/15/2014 11:09:39 PM] marshmellie. میلا: kaip dribsniai
    [8/15/2014 11:09:40 PM] marshmellie. میلا: :DDDDD
    [8/15/2014 11:09:45 PM] Sasori: omg .. gali valgyt ;>
    [8/15/2014 11:09:47 PM] Sasori: :DDd
    [8/15/2014 11:09:56 PM] marshmellie. میلا: tai savo buvusiui į maišiuką atnešiau
    [8/15/2014 11:09:59 PM] Sasori: su pienu
    [8/15/2014 11:10:00 PM] marshmellie. میلا: sakau va dribsniai
    [8/15/2014 11:10:02 PM] marshmellie. میلا: tai kai piso žvengt
    [8/15/2014 11:10:04 PM] Sasori: o dieve
    [8/15/2014 11:10:05 PM] Sasori: :DDDDDDDdd
    [8/15/2014 11:10:08 PM] marshmellie. میلا: gal valandą pražvengė ant žemės
    [8/15/2014 11:10:13 PM] marshmellie. میلا: o aš rimtu veidu va dribsniai
    [8/15/2014 11:10:18 PM] marshmellie. میلا: būčiau ir davus valgyt px man
    [8/15/2014 11:10:19 PM] marshmellie. میلا: :DDDDD
    [8/15/2014 11:10:28 PM] marshmellie. میلا: bent visą gyvenimą atsimintų
    [8/15/2014 11:10:48 PM] Sasori: o dieve
    [8/15/2014 11:10:50 PM] Sasori: jei kažkas suėstų
    [8/15/2014 11:10:52 PM] Sasori: triušio šūdą
    [8/15/2014 11:10:55 PM] Sasori: aš nežinau
    [8/15/2014 11:10:57 PM] Sasori: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Aug 16, 2014 5:55 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DAY #5: Your favorite kpop song from your favorite kpop guy group~

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 17, 2014 3:56 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DAY #5: Your favorite kpop song from your favorite kpop girl group~

Daina, atvedusi mane į kpop. Damn feels

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 17, 2014 4:27 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    [EDITED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:06 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 18, 2014 11:09 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #DAY7: A kpop song that makes you cry 

Lol. Aš įsigilinus į savo mintis, per bet kurią SHINee dainą galiu apsiverkt. Nu aš nelabai normali, okey. Aš jei myliu, tai iki negalėjimo, o taip yra su SHINee. Šiaip, per Haru Haru kažkada verkiau, bet kažkaip nekabina dabar ta daina, o paskutinį kartą ašarų upelius leidau per: 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Aug 19, 2014 11:02 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    #DAY 8: A kpop song you know all the words to 

Niekada neatsibostanti, pamiršau vakar parašyt, kad per šitą dažniausiai ir apsižliumbiu. 
    Šitas live performance apskritai yra tobulas, vienas mėgstamiausių iš Super Junior, žinau visą video mintinai, taip pat ir lyrics, žodžiu, šita daina yra tobulas sutvėrimas. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Aug 19, 2014 11:47 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_najfexjYfe1rblf33o4_500

[EDITED]

Ir aš tikrai nekopinu Key, nes SHINee challenge ir pati norėjau pradėt daryt, bet tu vėpla mane aplenkei, tad dabar man tik belieka prie tavęs prisijungt, lol :DDD

30 Day SHINee Challenge

Day 1 - Your favorite SHINee member and why : 

Aš juos tikrai visus myliu, be galo be krašto, bet omg, Jonghyun yra kažkas tokio... 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_naa1rmenrH1qcbz52o1_500

Man nėra geresnio vokalisto už jį, man jo klausyt visada yra maloniausia. Jo balsas mane visada prigauna, nesvarbu,kokia nuotaika būtų, galėčiau klausyt ir klausyt. Aišku, ką jame pirma pastebėjau, tai buvo jo veidas, jis ne taip, kaip kiti, tiesiog tradišikai gražus,o jo veidas man kažkuo išskirtinis, ne tų mielų korean boys bruožų, dėl to turbūt ir traukia taip. Kiek jo nuotraukų turiu, geriau išvis patylėt, nes du tūkstančiai tai tikrai bus, vien jo, o jeigu dar visų SHINee narių, nežinau kaip mano kompas dar atlaiko :D 
    Ir jis yra totalus idiotas, kuris atrodo mielas, gali būt ir sexy, bet kad ir ką jis darytų, nors ir nuogas vaikščiotų ant scenos, man jis vis tiek būtų totalus lopas, kuris stumia ant kitų narių o pats pabuvęs be jų vieną dieną apsižliumbė :D 
    Daug visko su juo turiu, tai va, truputį iš kolekcijos. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_n5n64yQH861rachubo1_250
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n826yz1ZBi1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n826vfA8Zj1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n8278yRjKj1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n827efbqCg1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n827f3N0xK1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_inline_n827fqoxNk1r1lggj
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_n87ygrttDl1r0ulz6o5_400

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mipv6etybv1re68qao1_400
    Ir aišku iš Derp Festival in Taipei :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mr4ae0zBia1qeew1po5_1280
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mr4ae0zBia1qeew1po8_r1_1280
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mr4ae0zBia1qeew1po7_r1_1280

"My voice is important. My opinions are important. Other people's voices and opinions are equally important. Why are there so many people who do not understand this reasoning?"

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:08 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Aug 20, 2014 9:49 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    KPOP CHALLENGE 
    DAY9: Favorite kpop performance: 

Daug yra pasirodymų, kuriuos dievinu, bet visų jų dabar tikrai neatsiminsiu, šitas tiesiog į galvą šovė tik paskaičius ko reikalaujama iš manęs šiandien. Dažnai žiūrėdavau, dažnai klausydavau, ir vis kažkokie kitokie jausmai kyla klausant. 

30 Day SHINee Challenge

Day 2 - Your favorite SHINee song 

Oh.. wow. Seriously? Na, pačių pačių the most fabulous yra daug. 

Jau rašiau, kad per šitą dainą upeliais žliumbiu. Kažkodėl, dainos žodžiai labai gražūs, paprasti, apie prarastą meilę, bet kažkaip paliečia mane iki širdies gilumų. 

Visada, visada pakelia nuotaiką, plius šokis labai seksovas, i just can't, šita daina tobula. 

Šitą tiesiog dievinu, nežinau kas man daros ją klausant, bet ji tokia miela. 

Šita daina yra išvis nenormali, live performance mano šitas išvis mylimiausias SHINee, aš ją ant viso garso pasileidžiu ir tiesiogine to žodžio prasme tūsinu. Nes nu. 

And japoniška, žinoma. <3 Breaking news, nemoku net paaiškint, kokie man jausmai ją klausant kyla. Ji ir mane linksmina, ir liūdina tuo pačiu metu. Nemoku paaiškint visiškai. Tiesiog. Feels. Jei man liūdna, galiu apsiverkt, jei linksma, galiu pradėt šokt. 

Čia yra priežastis, kodėl juos myliu. Netuščiažodžiausiu, bet turbūt Key (Agnė) mane supras, nes tik shawols viena kitą supranta :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Aug 21, 2014 3:22 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    KPOP CHALLENGE 
    #DAY10: A KPOP DANCE YOU WOULD LIKE TO LEARN 

Iš karto pagalvojau apie tai :D Aišku, palyginti su SHINee kitais dance,
     čia nėra pats geriausias, bet man kažkodėl labai patinka.
    Jį išmokt gal užtrukčiau visą dieną, nes tikrai nėra toks sunkus,
    bet vis vien, vienas iš mėgstamiausių šokių.

This is. The evil. 

30 Day SHINee Challenge~~

Day 3 - Your least favorite SHINee song 

Nenoriu nuskambėt cheesy, bet tokios nėra. Net dabar visą
    SHINee dainų list'ą praėjau, bet nieko neatradau, kas tikrai nepatiktų. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Aug 21, 2014 4:30 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

Video galas, nuo 2 minučių. O dieve,maniau mirsiu.
    Tokie feels. Tokie feels. I need a moment.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Aug 22, 2014 12:20 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Truputį išsiliesiu,nes reikia kažkur mintis sudėliot, o čia parašius viską pradedu geriau suprast. 

Buvo tokia mergaitė, pavadinkim ją Žuvyte, nežinau kodėl, nes pagalvojau apie žodį selfish - fish-žuvis, lol, okay. Bus Žuvytė. Ji daug problemų turintis žmogus, tik nežinia, tos problemos tikros, ar išgalvotos, vien norint dėmesio. Žuvytė patyrė patyčias mokykloj, dėl to po dešimtos klasės daugiau į ją nebeeėjo. Ji nieko neturėjo, draugų, nieko, bet turėjo internetinę draugę, kurią pavadinkim Auksė, nes Auksė yra tikras Aukselis, duh. Žuvytė sakė, kad ji turi social anxiety ir ji serga Selectire Mutism. Čia liga, kurią turintis žmogus negali kalbėt, bendraut, bijo būt su žmonėm, o jei ir kalba, tai labai mažai. Metus laiko Auksė buvo Žuvytės draugė, nes ta nieko daugiau taip ir neturėjo. Bet prasidėjo dėmesio norėjimai. Pirmas bandymas nusižudyt, antras, trečias, dar kažkelintas, ir jau Auksė pradėjo suprast, kad viskas ne taip, kaip jai atrodė ankščiau... Nelabai kas ištvertų depresuotą žmogų kasdien, kuris nedaro nieko, o tik tave tokia energija apkrauna. Žuvytė Auksei siuntinėjo visokius kpop stuff, bandydama taip nupirkt jos amžiną meilę. Nepamirškim paminėt, kad Žuvytė yra biseksualė, o Auksė turėjo vaikiną, dėl to būdavo didžiausi pavydai. Už nupirktus albumus paskui būdavo priekaištaujama, kad ant Auksės išleista tiek pinigų. O kas prašė? Niekas. Prasidėdavo isterijos, jei Auksė bent penkias minutes neatrašydavo.. Po metų laiko visa tai atsibodo, Auksė pradėjo bandyt nutolti. Žuvytė pradėjo grasint, kad nusižudys, jeigu ką paliks. Prasidėjo manipuliacijos "aš dėl tavęs nusižudysiu,pagalvok apie mano tėvus, kaip jie jausis vien per tave". Ir taip aišku, kad Žuvytė yra didžiausia savanaudė ever, bet jai nerūpi, ji tik žino ko ji nori. Vieną atsisveikinimo postą facebook'e pastebėjo kita mergina, pavadinkim ją Blizge. Nu, vardas kaip kokio šunio, bet who cares. Nelabai suprasdama kas vyksta, Blizgė parašė Žuvytei, jos pakalbėjo, viskas tapo lyg ir aišku. Su Aukse su Blizgė pažystamos nebuvo, tik tiek, kad draugai facebook'e, kpop and stuff. 
    Į visa tai įsivelė ir Blizgė, iš savo geros širdies ir noro padėt. Auksė jai sakė "Neprasidėk su Žuvyte, baiksis blogai". Blizgė iš Auksės sužinojo daug dalykų. Kad Žuvytei ne kartą, po grasinimo kad nusižudys buvo į namus iškviesta policija, dėl to Žuvytė net psichiatrinej pagulėjus buvo, sakė kad atsistos ant kojų, bet kaip toliau gąsdino ir manipuliavo visais, taip ir toliau.. Blizgė net tokius dalykus sužinojus, pasiryžo padėt. Auksei jau buvo visai blogai, nes kasdieniai grasinimai, kaltinimai, ją vėdė iš proto, kad ji vos pati nepasikorė. Į tai net įsivėlė tėvai ir visa kita, prisijungė ir kiti kpope'riai, kurie, nežinodami visos situacijos, stūme arba ant Žuvytės, arba ant Auksės. O Žuvytė pašnekėt moka. "Auksė bloga, mane įskaudino", ir tadam, ją guosti ateina dar daugiau žmonių. O jai patiko dėmesys, nes juk to ir norėjo iš visų. Blizgė su Aukse vis geriau susibendravo, kalbėdavo apie Žuvytę. Vieną kartą Blizgė rimtai išsigando, kai, sedėdama pamokoje, sulaukė žinutės iš kitos kpoperės, kad Žuvytei ir vėl negerai. Taip, ji vėl norėjo nusižudyt, vėl postai facebook'e, ask.fm'e, vėl dėmesys. Dar kartą tas pats, dar kartą. Visi jau pradėjo netikėt, kad ji kadanors tai padarys, dėl to stumimas perėjo ant pačios Žuvytės. Attention whore, kas daugiau, visi taip galvojo, bet Blizgė durna, vis tiek norėjo padėt. 
    Kartą, ir vėl išsigando, kai Žuvytė ir vėl atsisveikino, ir jau nebeatrašė valandą. Jos su Aukse iškvietė policiją į Žuvytės namus, kadangi adresą žinojo, nes vis vien, siūsdavo tuos kpop stuff ir panašiai. Po keturių valandų nežinios Auksė su Blizge sulaukė skambučio, kad Žuvytę policija, išvertusi duris rado vonioj, prasipjovusią venas. Žuvytė ir vėl psichiatrinej atsidūrė, ten buvo dvi savaites, o grįžus iš ten sakė, kad daugiau taip nebebus, kad pasistengs dėl savęs. 
    Auksė iš šito reikalo jau pasitraukė, tik Žuvytė, vis dar parašydavo, prašydama, kad su ja bendrautų, bet Auksė jau pakankamai prisikentėjus buvo. Žuvytė kuo toliau, tuo labiau prisirišo prie Blizgės, nes ji persikraustė į tą patį miestą, kuriame gyvena ir Blizgė, taigi. Prasidėjo pavydo scenos, kadangi Blizgė turi draugų, su jais visą vasarą visur važinėjo, siūlė ir Žuvytei, bet ši juk ligą turi, bijo žmonių. O Blizgė kietesnio charakterio, ne tokia, kokia buvo Auksė, iš karto pasakė, kad jokių dramų apie nusižudymus nebūtų, nes į juos nebus kreipiamas dėmesys. Žuvytė lyg ir stojosi ant kojų, bet po pirmo, antro susitikimo, Blizgė pradėjo jaustis suvaržyta Žuvytės, kadangi ši Blizgės norėjo tik sau ir daugiau niekam. 
    Blizgė pasakė, kad bus šalia, kad padės, bet negalvojo, kad viskas pereis į tą pačią situaciją, kuri buvo ir su Aukse. O Auksė vis dar bendrauja su Blizge, pasikalba, ir užjaučia Blizgę dėl to, kad į tai įklimpo. 
    Po dviejų dramų su "aš nusižudysiu" Blizgė pasidavė. Atšalo, nebebendravo, o Žuvytė vis dar maldauja, kad Blizgė jos nepaliktų. Bet Žuvytei nerūpi niekas, tik ji pati, nerūpi, kad Blizgė turi bėdų, jai tik rūpi išsipasakot ir savo depresiją ant kito išliet, gaut dėmesio. 
    Beje, jokiu Selective Mutism ji neserga, nes norėdama kalba normaliai, čia tik pasiteisinimas dėl visko. Aš negaliu to daryt, juk man liga, aš negaliu ano, juk aš bijau žmonių. Blizė supratinga, bet viskas turi savo lygį. Viskam yra ribos.

Žodžiai, kad ji nusižudys jau nieko nebegąsdina, o tai, kad ji vaidina auką atsibodo jau visiem. Jai nebepadėsi, arba ji nusižudys arba įgaus smegenų iš kažkur, nes... God. Tokiems žmonėm nebepadėsi, kurie nori tik dėmesio ir gaielsčio iš kitų. Kurie yra savanaudžiai, nori kad su jais bendrautų nepaisant visko. Nekenčiu tokių žmonių. Nekenčiu Žuvytės. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 2 Tumblr_mb9eehAxj21ri5zvyo1_500

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 24, 2014 12:48 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    KPOP CHALLENGE 
    #DAY11 - The very first kpop mv you saw. 

Čia buvo visai įdomi istorija. Prieš gal tris, keturis metus,
    man šitą parodė draugė ir pasakė, kad jie labai juokingai šoka.
    Nu ta prasme, aš rimtai žvengiau. Po to, po metų gal, netyčia užklydau
     į B2ST  - Beautiful. Aš tuo metu visual key klausiau, tai buvo keista, bet tik šitą dainą ir klausiau,
    nežiūrėjau net į kitas. Dar po metų, paspaudžiau ant 2NE1 - I am the best video. Ir... va.. taip va.. 

#DAY12 - The very first kpop song you heard. 

Tai ir bus ta pati 2PM, nors jos tik labai mažai klausiau,
    tik tą šokį juokingą pažėjau ir tiek :DD 

30 DAY SHINEE CHALLENGE~~ 
    Day 4 - A SHINee song that makes you happy

Visada, kad ir kokia nuotaika būtų, pralinksmina šitie idiotai <3

Day 5 - A SHINee song that makes you sad 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 24, 2014 9:13 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Aš kadangi visų dienoraščius čia stalkinu, tai man dabar tokie feels, nebegaliu. 
    Ta prasme, sėdžiu atsidarius tris youtube tab'us ir nebežinau ką daryt :DD
    Of course: žiauriai awesome, kad mano idėja su dienoraščiais prilipo ir kitiems, aš stalkinu jus visus, btw.

Ir ačiū Yesung, Heechul ir Yoonai, kad pasidalinot tokiais video :DD 

Seriously? Kodėl aš šito buvau nemačius? Seriously?
    Super Junior visada buvo tokia grupė, ant kurios nebuvau
    niekada stipriai užsikabinus, bet jie vis vien, kažkokią vietą mano

širdyje turi. Be to, aš esu totally SM stan, taiiigi. 

Yesung. Bye. Net neturiu ką pasakyt, šitas vyras yra toks nesveikas, 
    atrodo rimtas ir santūrus, klausydama dainos vos neapsiverkiau,
    bet aš prisimenu visus jo funny video, jis yra tikrai daužtas, tad tiesiog

nebegalėjau verkt vien prisiminus jo alien kalbėjimą :DD 

O čia..O čia.. Jesus Christ. Aš nesu jų fanė, bet šitas pasirodymas mane taip išdaužė. 
    Čia jų the best šokis, the best daina. Man iš pradžių patiko Jungkook, ar koks jo vardas,
    po to J-Hope, bet jaučiu, kad Rap Monster yra the one special for me. Einu dabar į tumblr 

ir dar kokio tūkstančio jo fotkių reikės, aš dabar toj stadijoj, kai klausau per BTS dainas 
    tik jo balso, nes nu... c'mon. Jis toks tobulas. Ir burbiuliukas. Man patinka jo žandukai. 

* * *

[EDITED]

KPOP CHALLENGE
    #DAY13 - A kpop song you dislike and why. 

Daug, daugybe, o dieve. Sistar visos, Secret visos, GOT7.. Nelimpa ir tiek. 

30 DAY SHINEE CHALLENGE~ 
    Day 6 - A SHINee song that makes you giddy 

That's my jam <3 

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:09 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:50 am