LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    First topic message reminder :

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Dec 20, 2014 2:10 pm
    Svečias
    Anonymous
    Viskas. Išaušo diena, kurios labiausiai bijojau. Jonghyun turės solo comebacką. Ne, aš Taemino sunkiai ištvėriau, o Jjong yra mano ultimate bias, jo lygis siekia kosmoso ribą ir aš nežinau ar mano širdis atlaikys. Aš negaliu to vyro pakęst, jis yra sakęs, kad solo nenori, o dabar pyst, žinai Jjong, eik tu šikt ir negrįžk. Viskas. Einu parukyt, pagalvosiu kas esu, apie savo būties prasmę. 

Bet ta prasme jeigu bus nors viena daina su IU aš apsivemsiu. Išgirdus jos balsą mano prieš tai suvalgytas maistas neaiškiomis aplinkybėmis pradeda kilti į viršų. Tas pats vyksta, kai jos veidą pamatau. Tssss. Jesus. Lord mercy. Why. Fangirlinimas atitraukia nuo kitų minčių bent jau, ačiū ir ne ačiū tau idiote dino. Go away ._.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Dec 21, 2014 10:55 pm
    Svečias
    Anonymous
    Atsibosta man jau viskas, kas tik gali atsibost. Latvijoj paįvairinau gyvenimą, o dabar vėl tas pats dugnas ir aš jau nebežinau kuo man užsiimt kad nesijausčiau like shit. Pradėjau šokt, piešt, skaityt kito žanro knygas ir kiekvieną naujai pradėtą veiklą man norisi mest pro langą. Švetinės nuotaikos visiškai nėra, surauktai antakiais šiandien eglutę puošiau, nenorėjau to daryt bet supratau, kad be eglutės kambaryje butu dar liūdniau. O taip laukiau kalėdų. Girliandos, jauku namuose, šilta. O gaunasi kažkoks mešlas, greičiau aš važiuočiau į Druskininkus pas draugę o paskui į Kauną, kaip žadėjo Woo kad galėsim susitikt. 
    Dar jau dvi savaitęs kasdien skauda širdį. Pas daktarus neisiu, bijau sužinot kažką ne to. Buvau prieš pora metų ir ten nieko nerado, nežinau, gal dabar rastų, tiesiog bijau, geriau jau ignoruosiu skausmą ir nuo to visiems bus geriau. Nežinau iš kur tas noras sau kenkt, pradėjau tyčia daugiau rukyt, nes po parūkymo dar labiau skauda. Žmogus kuris turėtų dėl to labiausiai sukt galvą juokiasi, kai susiriečiu iš skausmo, nes net kvepuot būna sunku. Žinoma. Aš juk visada vaidinu. Jeigu užversčiau kojas tada būtų "Ops, gal reikėjo ja patikėt.". Man ir toliau liepia nešiot daiktus, bėgiot iš namų iki močiutės, vėl atgal namo į penktą aukštą, nes juk aš vaidinu, kad man skauda širdį, tuo labiau lipant laiptais, visada buvo bėdų su spaudimu :( O jei kažką pasakau juk aš tokia bloga, bandau nusiplaut ir nepadėt. Nesuprant kodėl aš tokiai šeimai vis tiek dovanų ieškau ir stengiuosi. 
    O vienas žmogus, su kuriuo aš jaučiuosi tikrai laiminga, man neatrašo. Dvi paras, tris paras, dabar jau šešias, ir aš nežinau, nesuprantu ką tokio blogo padariau, kad jis su manim taip. Kai atrašydavo kas dvi paras pykau, kai neatrašė tris dar labiau pykau, o dabar jau eina šešta ir aš nežinau ką man galvot. Užvakar neapsikenčiau - parašiau mielą dalyką, vakar neapsikenčiau ir parašiau jau ne tokį mielą dalyką. Ir nieko. Jokio atsako. Prieš tai net į fb neprisijungė, o šiandien kuo puikiausiai mačiau, kad jis komentavo draugų nuotraukas. Negauna smsmų? Nežiūri į telefoną? Dunno. Nebūtų viskas taip painu jeigu ne jo paskutinė žinutė 15 dieną, kad mane myli ir kad nenori kažko blogo padaryt. Nežinau kodėl jis su manim taip elgiasi, bet einant kiekvienai dienai man darosi vis sunkiau, turbūt man tikrai likimas keršija, nes kai pagaliau radau žmogų, su kuriuo nenoriu tik nuotykių, man daro va taip. Nusipelniau ir dar blogesnių dalykų, įskaudinau daug žmonių, per mane vieno iš jų net nebėra gyvo, tad nenuostabu, kad man kitas žmogus taip daro, į kurį aš tiek vilčių dėjau. Man liūdna ir aš jaučiuosi vieniša, o durniausia tai, kad jaučiuosi taip, kai esu nereikalinga tik vienam žmogui. Nenorėčiau kad mane jis taip kontroliuotų, bet nesugebu to pakeist, norėčiau kad bent jau atrašytų man, kad prisimintų jog egzistuoju, to užtektų, kad sugaištų kelias sekundes ir pasakytų ar tarp mūsų viskas baigta ar jam dar antisocialumo periodas. Net jeigu ir susitaisys viskas, nemanau kad bus kaip ankščiau, taip liūdna man dėl to, dar nebuvo pasitaikęs toks vaikinas, kuris tobulai man tiktų viskuo, bet po šitų įvykių įtariu kad vėl metus laiko nesileisiu į jokius santykius. Auč.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Dec 27, 2014 1:01 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

Pavargau. Galiu tik tiek pasakyt. Nenoriu aš niekur važiuot, į jokius Druskininkus, bet pasižadėjau. Nenoriu nieko matyt, neatsisakyčiau susitikt tik su Aiste, bet net ir to rytoj negaliu padaryt, mėšlas padvigubintas gaunasi. Kaip man atsibodo laukt, kaip atsibodo, kad jis man neparašo, kad ignoruoja, facebooke žinutė nuo trečiadienio net neperskaityta, nesuprantu kodėl jis taip daro, bet bijau, kad kai iš jo pusės viskas pasitaisys, iš mano pusės jau nebebus įmanoma nieko pataisyt. Nežinau ar susižavėjimas čia, ar meilė, bet nieko labiau nenoriu tik, kad man sušiktai atrašytų, kad pasakytų kas yra... Nafik.. Negi taip sunku? Jis ne toks, jis taip nedaro, žinau, kad kažkas ne taip ir negaliu nieko padaryt, nes esu ignoruojama... Man taip gaila mano geriausio draugo, kuris sėdi friendzone aštuonis metus, per tą laiką nėra turėjęs net panos, nes prisigėręs galvoja tik apie mane. Aš negaliu, jis mane kažkaip veikia, kiekviena mano draugystė baigdavosi ir dėl jo įtakos, bet aš jaučiu, kad tarp mūsų nieko ir būt negali... Negi aš tik švaistau laiką, kai man skirtas visiškai prie manęs, o aš dairausi to, kuris į mane dėmėsio nekreipia? :/ Jeigu po dešimties metų viskas baigsis vestuvėmis su male bff, prasijuoksiu pro juoko ašaras, kai tiek ištverta, tiek emocijų neatlaikyta, ir vis tiek nieko rimto nerišam... Aš ieškau melodramų, kai pas mane gyvenime jos vyksta... Geriausio draugo nenoriu, bet jeigu jis susirastų paną, žinau kad verkčiau kruvinom ašarom. Kaip ir turėdama vaikiną verkiau, kad jam kažkokia pana iš mokyklos patinka :D atitraukdavau jį pas save jei tik užsimindavo kad bendrauja su kažkuo, o jis pats mano vaikinų grasinimus turėdavo iškęst... :D siaubas.... ir visą laiką tokia painiava.. Maniau dėl oppos tikrai taip nebus, bet kai toks ignoravimas.. nah. aš jau nebeturiu kantrybės. Noriu fakin meilės.... is that too much?

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Dec 28, 2014 12:19 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Šiandien atsikėlus tiek daug dalykų supratau. Nemoku jų įvardyt, gal rašydama sugalvosiu, paskui perskaitysiu ir tada visai viską suprasiu, kaip ir visados. Male bff, vadinsiu jį J, nes noriu kažkaip vadint.. Atsikėlus radau gal septynis praleistus skambučius, nah, taip, mane erzina, kai jis geria, bet atsikėlus ir neradus jokių žinučių būtų taip keista ir liūnda. Tai kaip kasdienybė, supratau kad tokio paprasto dalyko nevertinau visus 8 ar 9 metus. Aš jį myliu, labiau už viską, tokia kvaila jaučiuos kad laukiu atrašymo iš oppos, dar kai šiandien J pasakė, kad nenori daugiau nieko, tik manęs, o aš taip nuliūdau supratus, kad kažkada jis ras paną. Kažkada viskas baigsis, nebeskambinės man girtas, turės kam rašyt, kažkas kitas bus jo mintyse, o tai taip liūdna, nes jis pasijaus pagaliau laisvas nuo manęs, nes aš nieko net nedarydama sugebėjau žmogui neleist į kitas merginas net pažiūrėt.. Gyvenant atstumu per visą lietuvą, tarp kitko. Neesmė. Ankščiau pagalvojau, kaip jis jautėsi, kai užsimindavau kažką apie dar vieną vaikiną mano gyvenime atsiradusį, bet tokias mintis šalin nuvydavau, nes nah, jis gi iškentės, gi praeis, o po vakarinio pokalbio supratau kad niekas niekada nepraėjo ir nežinau kiek dar laiko nepraeis. Norėčiau nesijaust kalta dėl dvipusių jausmų, galėtų oppa bent jau pasakyt, kad tarp mūsų viskas baigta ir man nereikėtų kaltint savęs, kad galvoju apie du vyrus :| 
    Prieš kelias dienas dingo tas tikrinimas, kad "gal pagaliau jis atrašė". Aš jau nebežinau, ar jam kažkas atsitiko, facebooke lyg ir buvęs, ar jis tik šiaip nenori bendraut, tokio šūdo dar gyvenime nėra buvę. Ta prasme rimtai. Wtf? Pas mane visada viskas painu. Gi negali būt normalu. Ar taip sunku atsirast vaikinui, kurį mylėčiau aš, kuris mylėtų mane, kuris būtų ištikimas ir su geru humoro jausmu?:| Nenoriu per daug. Nenoriu būt viena, tiesiog. Taip atsibodo. Nežinau kodėl neprisileidžiu per daug arti J, žinau kad dar po kelių metų gali būt per vėlu, bet dabar yra kaip yra. Meh.. Taip noriu trenkt į galvą kažkam. 
    Rytoj turėjau važiuot į Druskininkus pas draugę, bet vėl užėjo " noriu užsirakint kambaryje ir nematyt nė vieno jūsų fizionomijų". Šiandien puse dienos vaikščiojau viena, buvo taip gerai, be nieko šalia, vienai būt yra toks gėris, nežinau, ar čia vėl tik tokia nuotaika, ar kas... Ah, į Druskininkus rytoj nevažiuoju. Važiuoju pirmadienį. Nes. Nenoriu aš išvis ten, nesupratau kam sutikau atvaryt, su drauge susitaikėm po metų, bet nesijaučia tas... tas žmogus, kurį galėčiau geru draugu vadint. Nah. Taip, mes papasakojam viską, turim daug inside jokes, bet nėra kažkokio ryšio. Apskritai nežinau, ar turiu draugų, nes tai ką aš laikau geru draugu, gali būt kad tie draugai mane laiko paprasta pažįstama, su kuria susitinka kai ji pasitaiko mieste. Noru nors vienus metus praleist su žmonėm kuriuos mėgstu,  o dabar, sėdėsiu Druskininkuose su drauge ir apsimesiu kad ji mano geriausia draugė. Jesus Christ wtf. Vėl užmigsiu su mintim, kad gal kitą dieną sulauksiu ilgai lauktos žinutės iš oppos, kitą vakarą vėl bus tas pats, kitą vėl tas pats... Kaip man tai atsibodo. Jis viską žino ir vis tiek taip elgiasi. Dar kitas draugas trečia savaitė į sms zurkia, kad susitikt nori, o mane nuo jo vemt verčia. Jeigu J šiandien vėl gers tai pasijausiu reikalinga, bent kažkam.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 04, 2015 11:41 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Dabar tai dėsiu. Tiek kaupiau. Kiekvieną naktį su tiek daug minčių užmigdavau, woohoo, zjbs, nuostabu, kad turiu kur parašys, kur niekas nieko nesupras, nes kas šlykščiausia, jeigu rašyčiau popieriuja, būtų nepageidautinų asmenų perskaityta. Like. Kas ieškos mano diary forume? Net jei ir turėtų prisijungimą, lol, nesusigaudytų kur ką spaust. Turbūt. 
    Okkk. First. Oppa, kurio vardo nebeslėpsiu, koks skirtumas, nevertas jis žodžio oppa, viskas. :D Aurimas yra paskutinis nevykėlis, didžiausia šikna, norėčiau paleist iš turėklo jam į jo gražų veidą, bla bla, tarkim šito nesakiau. FAKIN NEATRAŠYT BEVEIK MENESĮ??? DAFUQ???? KAS TAIP DARO? Aš žinau. Debilai. Taip daro debilai. Paskutinė žinutė, kad mane myli, taip NUO TO TIKRAI VISKAS DAR AIŠKIAU !! Jesus. Galop pamačiau facebooke panos postą, kur ji paminėjo komentaruose mano Aurimą, o tai reiškia daug ką, gal ten tik grupiokė, koks skirtumas, bet radau priežasty pagaliau daugiau NEBELAUKT. Nesedėt kaip daunei prie telefono BEVEIK MĖNESĮ. Lol, galvočiau kad jis mano sms'ų negauna, bet kad ir facebooke žinutės nemato, čia jau viršūnė. :D O aš maniau "Yeaah. ! He's the one.. finally!" Aha. Yep. Ir vėl. *užsideda kiautą ir metus laiko vėl jokio žmogaus šalia savęs neprisileidžia*. Tikiuosi, vis dar tikiuosi kad jis man parašys, noriu priverst jį jaustis taip pat blogai, kaip jaučiausi aš. Nors turėčiau paimt savo veikėjo Jonghyun smegenis ir prisimint savo pačios rašytus moralus "Geriausias kerštas yra ignoravimas". Taip. : DDD Ignuoruosiu ignoravimą. Nuostabu. Norėčiau bent paaiškinimo. Tiek užtektų. Nors irgi nežinau, ar tikrai noriu, na, koks skirtumas, pagaliau viskas baigėsi, jaučiuosi laisva. Pats kaltas.. Mūsų gi horoskopai tobulai suderinami!... Tegu turi savo.. juodaplaukę kaliausę, kuri iš veido tikrai panaši į varną. (Ok taip aš stumiu ant panos kuri net nežinau kokius santykius su juo turi, bet aš moteris, man galima kelt dramas.). Amen. 

Second, įtariu kad ryšiai su drauge vėl nutruks, ahh, apie ją rašiau aukščiau, buvau pas ją Druskininkuose penkias dienas ir kasdien po ginčą :D Taip būna su draugėm? :D No. Visuomet turi būt teisi, visada jos teisybė, ir tas materialumas, taip užpisa, taaaaaaaip labai... Kodėl kaikurie žmonės tokie.. duh? Aš bendravau su ja tiek metų, ankščiau tikrai taip nebuvo, dabar nesuprasi, kodėl būtinai turi vertint bernus pagal tai, kiek jie pinigų turi. Visada kažką apkalbinėja. Vemsiu. Apsivemt galima beklausant. Su ja draugystė gera, jeigu asmeninių dalykų nepasakoju, o taip ir bus dabar, na, gerai bent tai, kad ji gyvena Kaune, mokosi ten.. Dar vienas pažįstamas ten nepamaišys, no? Jeigu iki to laiko nesusipyksim ir vėl.

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Jan 05, 2015 3:15 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    HOW DARE HE. 
    Bliaa, nu ta prasme, kadangi sakė draugė, nekreipt dėmesio į nieką, geriau rūpintis Jjongo solo, tą ir darau. Bet nesitikėjau, kad man dar vienas teaseris per galvą kirs :|||||
    Kaip žiauru. Kaip žiauru. Nežinau ar ištversiu kai išeis mv, o dar prieš mv bus gyvas pasirodymas, kurio tikrai nežiūrėsiu, kad nedingtų įdomumas prieš mv. Nors taip bus tik blogiau man, bet koks skirtumas. Ta prasme, niekas manęs nesupranta. Man tokie feels. Atrodo kad širdis iššoks iš krūtinės, nuskris iki debesų ir dės man atgal į galvą. Aš myliu jį ne dėl jo abs, man nuo to, pamačius jį pusnuogį jokių jausmų nekyla, kaip kitiem. Tiesiog. Aš jį myliu taip stipriai, jesus, atsimenu kai tik atėjęs į SM jis prisistatė "Hello, I'm Kim Jonghyun. I'm 14." DIEVE AR JIS PATS GALĖJO PAGALVOT... JESUS.... MINHO BUS JJONG FANCLUBO PRESIDENTAS, SAKAU, KITAIP IR BŪT NEGALI. Aš išgyvenau Taemin solo, bet Jonghyun, nežinau ar ištversiu. Pamačius pirmą teaserį buvo šakės, šiandien ryte išvis veidu į lovą pragulėjau gal dešimt minučių bandydama atrast savo gyvenime prasmę, o KAS BUS PO MV??? O bus dar ir live, dalyvaus jis visokiose laidose. VIENAS?? BE SHINEE? Taigi.. Taigi.. Jesus. DAR BUS DAINA SU WHEESUNG, GI JJONG FAKIN DIEVINA WHEESUNG, ČIA TAS PATS KAIP JONGIN DIEVINA TAEMIN IR AŠ MIRIAU PO 'PRETTY BOY'. eina na. Kasnors užpirkit už mane mišias, pasimelskit, GAL MAN KIEKVIENĄ RYTĄ PRIEŠ JUNGIANTIS PC IŠGERT RAMINAMŲJŲ? naa fuck it. 
    Ta prasme, aš juokiausi iš forumo CL kai dėl Topo filmo moterėlei protas pavažiavo, O JŪS TAI MANE DABAR TURĖSIT LAIKYT. Naafik. Eina šikt. Bus tokia žopa kad aš nebežinau, ar noriu tą mv pamatyt. Ir pats jjong excited, į twitter papostino teaseri keliom minutėm ankščiau už patį smtow. :DD 
    Praeyer circle for shawols and blingers. O dar SHINee comebackas bus, DAR FAKIN KONCAS TOKYO DOME, APIE KURĮ JIE SVAJOJO NUO PAT DEBIUTO, 2015 metai bus tokie sunkūs, ar bent jau pirmi šeši menesiai. 

Dieve.. nu.. help. 

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Jan 05, 2015 10:29 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Prisimenu. Kodėl naktį negalima daryt sprendimų? Todėl kad jie kvaili. Vakarop smegenys pradeda išjunginėt logiką, ruošiasi miego rėžimui, dėl to sakoma, kad rytas protingesnis už vakarą. Dėl to mano visos žinutės jam buvo vakare. Naktį. Pirmą, antrą nakties. O už tai juk nebūna nieko baisiau, ne? Jausmai, kažkam sakomi naktį. Vakaras, o aš ir vėl jo pasiilgau, ryte atsikėlus norėjau sau padovanot medalį, nes pamaniau, kad man jau neberūpi. Bet vėl kaip žaibu trenkė ir aš nežinau, kada tai praeis, bet man atsibodo. Aš jį myliu, ir nekenčiu šito jausmo labiau už viską. Parašydama net nesulaukčiau atsako, bandau surast kažkokį paaiškinimą jo elgesiui, bet nesugalvoju nieko. Tik tai, kad jis su manim pastarajį menesį bendravo iš gaileščio, nors skaitydama žinutes nematau jokios vaidybos, o tai tik viską apsunkina. Susirado kitą ir nenorėjo pasakyt tiesos? Juk įsimylėt kitą žmogų nereikia daug laiko.. Bet kad taip elgtūsi jis, žmogus, kurį patį apgaudinėjo pana, jis man daug kartų sakė, kad niekada nepadarytų nieko panašaus, kad jam tiesa svarbiau už viską, o dabar... 
    Ir taip jau antras kartas. Antras vaikinas pasielgia panašiai, bet dabar nesižeminsiu taip kaip pirmą kartą. Žinau, praeis mėnuo, du, trys, viskas pasimirš, bet man sunku dabar, taigi, koks skirtumas... Durna aš buvau, kad ir vėl žmogaus žodžiais patikėjau, netgi mano draugės su juo susipažino, tikėjausi tikrai rimtų santykių, o dabar vyksta toks mešlas kokio net nebūčiau įsivaizdavus. Turbūt pasinaudosiu draugo pasiūlymu ir eisiu į gėjų klubą. O gal man skirta antra pusė net ne vyras. Maniau, moterys mane tik fiziškai traukia, bet jos tokios švelnios, tad pradėjau mąstyt, kad santykiai su pana nebūtų taip jau ir blogai. Eh. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri Jan 09, 2015 1:45 pm
    Svečias
    Anonymous
    i need therapy --- 

And i fucked up again. Nice. Bandžiau kažką įrodyt pati sau, o baigėsi kuo? Šią savaitę buvo pilna atsikaitymų, o aš nuo pirmadienio iki šiandienos iš namų išėjus buvau du kartus. Na, tris, grupiokas vakar paskambino kad nusileisčiau parukyt. Pradedu galvot kodėl aš ten likau baigus dvylika klasių, galėjau jau dirbt, gyvent Kaune ir nebematyt šito vargo, kokį dar kenčiu dabar. Gyvenant ant savęs turbūt būtų materialus vargas, bet aš ir taip nesu žmogus, kuriam reikia daug. O dabar.. jaučiuosi emociškai išsekus ir prislėgta nuo rutinos, iš kurios pati neturiu noro išeit. Noriu greičiau išeit iš namų, kuriuose esu reikalinga tik tam, kad viską tvarkyčiau. Neišplautas puodukas - neturiu teisės net šviesą įsijungt, o kai atrodo nėra prie ko prisikabint, vis tiek randa. kaip atsibodo... Nežinau, jaučiuosi blogai kad man taip šlykštu žiūrėt į savo mamą, bet ugh, tas žmogus.... O jei kas pasako, kad aš gal pati esu jai bloga, yaah, tą ir bandau visus metus išsiaiškint - KUO. Na žinoma, dabar taip,  nesiruošiu būt gera su žmogum, kurio net žvilgsnis į mane žiūrint sako 'dink'. Man atsibodo girdėt, kad aš nieko nepasieksiu, kad valgysiu maistą iš konteinerių, kad aš neturiu draugų ir kad aš niekam nereikalinga - atsibodo. Atsibodo girdėt prasivardžiavimus, kurių man net nekyla ranka parašyt, nes nemanau kad kokia nors normali mama taip vadina savo vaiką... Bet aš vis tiek, kažkuria prasme gera. Žinau, kai aš išeisiu ji supras, ką reiškia būt vienai, ir tada man jos bus gaila, nors ir kažkada rašiausi jos visas frazes, pasakytas man, kurias skaitydama verkdavau, vis tiek, jeigu jai kažką skaudėdavo, man būdavo nuoširdžiai gaila. Nelaikau savyje pykčio ant nieko, bet kartais man taip pikta.. dėl  visko, ką man yra pasakę, dėl to kad žmogui apskritai apsiverčia liežuvis taip sakyt savo kraujui, kai be manęs daugiau nieko, nieko neturi. 
    Noriu greičiau baigt tą prakeiktą reklamos specialybę, kuri man jau lenda per gerklę. O kažkada patiko, kažkada mėgau maketuot ir sedėt parą prie Corel, nes norėjau tobulai įvaldyt programą ir būt geriausia iš visos grupės. O dabar... žiūriu į tuščią lapą dvi valandas ir nenoriu nieko daryt. Galėčiau mest, bet taip nuvilčiau mokytoją, kuri dėl manęs tiek stengėsi. Po Karolinos savižudybės tiek daug man padėjo, kad aš dabar galiu šitus žodžius neapsiverkiant parašyt. Kalbėdavo su manim ištisas valandas parke, ilgai rūpinosi, vedė pas psichologę ir aš dėl to tikrai negaliu paimt ir išeit nebaigus specialybės. Gi, liko tik puse metų. Bet aš nežinau, mąstant logiškai, aš per vasarą tikrai neužsidirbsiu tiek, kad galėčiau eit viena ir nuomotis butą, galėčiau gyvent pas draugę, bet nenoriu. Ir mano triušis... be savo triušio kažkur gyvent net neketinu, ta kvailė be manęs neišbūtų nė menesio, nes kas ją dar taip pamūčins, jei ne aš. O gal nestot... Gal pamiršt svajonę ir tiesiog dirbt, gyvent ramiai kitam mieste, negirdint kasdien jokių riksmų.... Visiems lengva pasakyt "kapstykis". Pas mane pasitikėjimo savimi nulis, nežinau iš kur jo turi būt, jeigu nuo mažens girdėjau kokia aš apgailėtina, kad nieko nemoku ir nieko gyvenime savo neturėsiu. Sunku, kai atrodo kad aš galiu pradėt kažko siekt, vėl viskas griūna, jaučiuosi kaip užburtam rate.  tiek daug problemų bet gal tai tik stiprina, kad po kelių metų galėčiau tikra laime pasidžiaugt... gal... 

well.. at least i have them... 
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_necsuw3Rbd1qhgy2to1_500

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_necsuw3Rbd1qhgy2to2_500

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Jan 12, 2015 7:14 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    [DELETED STUFF...]

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Jan 13, 2015 8:51 am
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_nf9btwvRxZ1tjpfimo1_400DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_nf9btwvRxZ1tjpfimo2_400

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Wed Jan 14, 2015 2:24 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_ni4nnvklN91qzh5sno1_500
    Happy birthday, Kim Jongin  

Aš labai sensitive visą laiką, na tiesiog, negaliu nieko neparašyt. 
    Bus du metai, kaip aš EXO fanė ir Kai visada būdavo tik tas "ah, yes, gražus.". Buvau per daug susidomėjus Tao, nes įsimylėjau jo raudonus plaukus, bet tada, man Yesungas parodė forumą.. Net neatsimenu, kodėl reginausi su Kai, gal todėl, kad ji taip patarė, o gal todėl, kad tik jis tuo metu buvo laisvas. Tada prasidėjo nuotraukų, gifų rinkimas, per visus video jau daugiau pradėjau žiūrėt į jį.. Prasidejo interviu skaitymai ir aš vis stebėjausi, kaip toks jaunas žmogus kaip Kai, gali turėt tiek ryžto savyje. Visi kpop idolai perėjo per sunkius laikus, siekdami svajonės, neskaitant tų, kuriems tiesiog pasisekė. Bet Kai.. Jo žodžiai tiek daug kartų man padėjo. Ir man kartais taip pikta, kai žmonės sako, kad jam pasisekė, jog turi tokį talentą. Hell no. Kai sakė, kad treniruodamasis praleido 10,000 valandų, gal net 20,000. Aš taip džiaugiuosi, kad jis pasiekė ko nori vien per savo darbą ir didelę aistrą šokiui. 

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_napff5p0RN1r54tyro1_250 DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_napff5p0RN1r54tyro4_250
    Ah and these two ~ Labiausiai man patinka tai, kad kai debiutavo Taemin pirmas, kitaip nei kiti, Jongin nepavydėjo. Tik suprato, kad stengiasi per mažai. Apskritai, jis žino, kad visi jį laiko vienu iš geriausių šokėjų, man patinka tai, kad jis savęs neiškelia. Jis dar kartą, dar ir dar kartą reapetuoja tą patį šokį, kurį ir taip šimtą kartų atliko scenoj, vien tam, kad pasiektų tobulumo viršūnę. I mean, kas taip daro?? Dauguma save iškelia, laiko geresnius už kitus, o Kai, vis dar mokosi iš Taemin ir laiko jį autoritetu. 
    Visada noriu kažką protingo pasakyt,bet gaunasi retais atvėjais. Geriau dar įmesiu mėgstamiausių Kai gifų, nes turiu jų daugiau nei proto, nah. Jongin, tikiuosi turėsi patį geriausią gimtadienį. Tikiuosi viskas tau bus gerai, turėsi proto kiek laiko reikia praleist šokių salej, rūpinsiesi savim, kad daugiau nebūtų jokių nugaros skausmų. 
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_nfdgnmrx6w1ru8saco1_250
    Tiek daug stiprybės davė šito vyro žodžiai man, už tai tik ir tikiuosi, kad jis visada bus laimingas. Ah, juk nusipelnė visko kas geriausia  <3

DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 Tumblr_ne9wqs58xn1qfmcn4o4_500

And yes. šimtajį kartą žiūriu šitą video.. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:08 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Kaip tik pagalvojau, kodėl čia būtina rašyt tik tada, kai užeina blogos mintys. Dar gi turiu išsidekoravus stiklainį, į kurį turėjau mest po lapuką kiekvieną dieną ir parašyt, kas tą dieną gero nutiko. Lol. Radau ten gal 15 lapukų, vienas dar mano ex rašytas "good sex & skanūs Melos močiutės cepelinai". Amazing.. Ties tuo ir baigėsi mano rašymas ten :D Ne, bet iš tikrųjų, reiktų. Paskuj kai liūdna supranti, kad maži dalykai atneša džiaugsmo. 
    Viskas buvo gerai, bent jau savaitgaliui. Tepiau slidę iš Alytaus penktadienį ir namo negrįžau, na tikrai neplanavau miegot pas Moniką, bet kažkada gi reikėjo naktį su savo pana praleist... Na, dar, kad ir minutei, bet susitikau su būsima Kai žmonele, lol :D Hahah, tiesiog nuostabu, kad niekur ten nepamačiau Aurimo. Būtų sugadinta nuotaika ir būčiau važiavus namo :D Net nežinau, kaip reaguočiau, tiesą sakant. Mano viena pusė nuėjus trenktų jam per veidą, o kita, apsimestų kad nemato. Žinau kad visus užknisau apie karts nuo karto užsimindama, bet kai aš būnu Kaune, tiesiog taip nutinka.. Nah, viskam reikia laiko. Žinau, praeis. Dar savaitė, mėnuo, du, ir kaip visada, viskas liks tik prisiminimas, į kurį kažkam apie tai prakalbus, numosiu ranka. 
    Kadangi pradėjau visai neblogą social life gyvent, pats laikas susitikt su keliais berniukais... Vienas jau man neberašo, matyt suprato, kad nenoriu niekur eit, nes atmazinau gal menesį.. O kitą reikia namuose aplankyt, turbūt irgi neberašo, tikrina kokia aš 'draugė'. :D Blyn. Nu aš rašiau, kaip sekasi. Man tiesiog per sunku yra kelias valandas apie kažką kalbėt su jais. Bet tikrai, reikia. Norėčiau kad kaikurie suprastų, jog aš tiesiog nenoriu eit kažkur ir bendraut. Nežinau kodėl taip nėra su Kauno panom, visada noriu susitikt ir tokių dalykų kaip "nenoriu bendraut" nebūna. Na, man apskritai atrodo, kad aš jas per daug myliu, kai aš jom esu tik paprasta pažįstama :D Neverkiant, bet čia mano diary ir aš rašau ką galvoju. Na turbūt, bendri interesai daug sudaro.. I mean, kpop šaradas žaizdžiant tiek juoko buvo :D Ypač iš epic :D Prisiminus dar žvengiu. Ir dar ilgai juokas nepraeis :D 

Kadangi džiaugiamės smulkmenomis, tai pasigirsiu, kad vakar susitvarkiau komodą. I mean, išmečiau dvi pilnas dėžes šlamšto. Šiandien naktį turbūt pasidarysiu memory box, ten susidėsiu visus brangius dalykėlius, kurie kažką primena. Ant stalo nebėra bardako, tik rankų darbo pieštukinė, daryta Latvijoj ir Jonghyun nuotrauka iš RDD eros, dovanota man nuo forumo Minah/Chanyeol :D  amazing. 
    Dar ne į temą ~ Verkiau, verkiau, o iš tiesų, kaip gera yra būti neįsipareigojus. I mean, galiu bendraut su geriausiu draugu visom temom kokiom tik noriu ir nesijaust kalta, nes mes visada nukrypstam į lankas. Gaila, kad jis gyvena kitam Lietuvos gale... Norėčiau nustot įsivaizduot, kad užmiegu prie jo, o kad tai iš tikrųjų būtų įmanoma >.< Anyway, dar jam kaip tik sakiau, kad mano vyras bus tik jis, arba azijietis. Yep. Jis užknisa, bet be jo man ne gyvenimas, laikas lyst jam iš friendzone, atsibuvo ten devynis metus... *juokas pro ašaras*. 
    Nežinau ką rašyt, geriau einu toliau dirbt prie hollows forumo x.x dar daug darbo mum su Monikita... 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:12 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    "paprasta pažįstama" jeigu aš išėjau dėl tavęs iš namų, vadinasi nesi tik paprasta pažįstama :DD Also it was epik :DDD high.

words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:13 pm
    Svečias
    Anonymous
    ką jau čia nusišneki , su paprasta pažįstama, nebūk šikne, su paprastom pažįstamom aš laiko negaištu :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:23 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Ėėė, tai kai puola... Nemuškit. Taip tai sako, kad manęs niekas nemyli... :D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:30 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    Čia tavęs žmonės bijo, o ne mūsų, mes gi angelai :DDDD epik angelai

words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. words that are once spoken, will live forever in the heart of another

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:30 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    Kažkodėl įsivaizdavau kaip tu epik angelą vaizduotum :DDDDD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:31 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    Nenorėk :DDDDDD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:31 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN
    IR NENORIU :DDDDD Užtenka ir bieber prisimint

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Jan 18, 2015 9:32 pm
    BAE JINYOUNG
    BAE JINYOUNG
    DOBBY IS A FREE ELF  - Page 6 10934533_1068514246508814_1955394132_n
    va tau blet, atsiminimas :DDDDD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Sat Dec 07, 2019 2:11 am