LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 07, 2014 3:52 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io5_r1_250DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mxmfkxLjJH1r99c4io6_r1_250

Last edited by KIM JONGIN on Mon Aug 31, 2015 11:54 pm; edited 9 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Tue Apr 08, 2014 9:43 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:38 pm; edited 2 times in total

We’re all a little weird. And life is a little weird. And when we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall into mutually satisfying weirdness—and call it love—true love.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat Apr 12, 2014 10:05 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    [DELETED STUFF....]

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Apr 21, 2014 1:54 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

DOBBY IS A FREE ELF  Download

04.21

Dvi savaitės visiško atsibaudimo nuo žmonių - woah woah. 
    Jaučiausi keistai vienam kambaryje būnant su šešiais žmonėm (be triušo.) 
    Lol? Ėjau su žmogum susitikt tikėdamasi kad pasipils visokie: 
    " Kur tu buvai dvi savaites", "Kodėl nerašei", ir bla bla...
    Bet, nieko. Ha, turbūt žmonės taikosi prie manęs. 
    Rūkyt sekasi mest puikiai : kol neturi cigarečių, tol nereikia. 
    Na, bet aš jų turiu, so... 

Šventinė nuotaika, where are you? Po pusantrų metų tylos...
    Woooh. Jos pagaliau šnekėjosi. Turbūt prasideda ankstyva vidutinio
    amžiaus krizė man, kito paaiškinimo kaip ir neturiu. :D 

Mokausi kiniškai: "Čiaubu čiaubu čiaubi".
    Jėėšindė, taranda kandži... (?). Šinšia.
    Adkjgkdfgfsfhhh (That was Tao rap part) 

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n427jmho8Z1qdcla9o3_500
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n427jmho8Z1qdcla9o1_500

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Apr 24, 2014 11:34 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

“Just when you think it can’t get any worse, it can.
    And just when you think it can’t get any better, it can.”

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n4gd37DKWN1r802a7o1_500
    May seeing this name forever bring a smile to your face. 
    Even if your love for Kpop ever fades, dont forget the happiness that this 
    name has brought to our lives!

random jongkey stuff:
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mirg7kX5vQ1rmgwmgo1_500

Periodas "Nenoriu nieko matyt, su niekuo bendraut" tesiasi jau per ilgai.
    Vos iškenčiau visą dieną komunikacijų. Kodėl žmonės šneka? Tai taip erzina... 
    Woah, what's wrong with meh... 

Atsibodo nemiga, atsibodo iki keturių ryto į lubas žiūrėt.
    Dabar net ne pilnatis. O mintyse tuščia. 
    Noriu kažko naujo, bet nežinau ko. 
    Vos susilaikiau, būčiau nusirėžus plaukus iki pat pečių.
    Haha, tada turbūt mirtis visiem.
    Arba gal man tiesiog reikia nusipirkt naują rūbą T.T 

Forumo ryškiai jau per daug, antrą kartą sapnavau Yooną. Wtf. 

Spoiler:

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n4ifchDc2n1r0ulz6o1_500

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n4ifchDc2n1r0ulz6o2_500 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Fri May 02, 2014 6:13 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mrvmczGxDC1qdyhdro4_250  

05.02

Still antisocial... What the hell is wrong with me... 
    Šiandien net nenuėjau pas psichologę. Just dunno why. Tumblr+Youtube = Perfect. 
    Dar taip nebuvę, kad džiaugiuosi jog man niekas nerašo :D Kodėl kai aš visą ankstyvą pauglystę depresavau kad neturiu draugų, niekam ir nebuvau reikalinga. Well fuck this shit. Kaip vakaras taip reikia išjunkt telefoną, just because... nah. Nenervina tik internetiniai draugai. Visiškai. 
    Greičiau vasara, kai tiesiog galėsiu nueiti prie Nemuno ir pragulėt visą dieną žolėje be jokių žmonių.. 
    Didžiausia Alytaus partyliūtė pankė taip pat sakė kad antisocial, bendrauja tik su manim :D Well... Ir jos ružava skiauterė mane kažkaip trikto?? Gal dėl to, jog man atsibodo mano raudoni plaukai su violetiniais galiukais, nors tai jau darosi net ne į violetinę panašu. Ir kodėl aš kątik susigarbanojau plaukus. Atrodau kaip Paris Hilton. 

Tona cigarečių ir nulis miego, visą naktį pražiūrėjau į lubas, po to bijojau miegot nes mano triušis pastatęs ausis ir iškėlęs galvą žiūrėjo į vieną kambario kampą, lyg ten kažką matytų. The fuck was that. Bet aš bijojau. Ta prasme įsijungiau žvakę ir sedėjau su ja visą naktį, kaip satanistė. Kyungsoo 666 level. Taip ir nesupratau kada užmigau, turbūt paryčiais, nenuostabu kad mokykloje manęs šiandien nematė :D Tai darosi nepakenčiama... 

Visą dieną groja šita daina... Jo balsas 0:38... oh... kažkaip ramina. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat May 03, 2014 5:58 pm
    Svečias
    Anonymous
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_me5sgkK9Qc1qzh5sno1_500

You are the first morning thought, the last evening sigh, and every goddamn thing in between.

05.03

Labai miela atsibudus rast išsigandusios draugės žinutę,
    kad mane myli ir nenori prarast. 
    Bet ir juokinga, kad ją taip sugebėjo išgąsdint sapnas,
    bet prie ko aš tam sapne buvau neščia ir
    nužudžiau savo draugę?? Sako pranašinga.. Srsly? Nuo ko? 

DOBBY IS A FREE ELF  24623_original

Šiandien nusprendžiau nebūt antisocial. Yup.
    Eisiu socializuotis su socialia drauge.
    Nors važinėjimas dviračiu gal ir nelabai didelis socializavimasis,
    bet vis geriau nei nieko. Nu, o gal dar geriau, kad nereikės šnekėt. 

Ką šiandien sužinojau apie save:

* Man sueina betkoks alkoholis. 

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_m4rvpnjpDP1ruwgl1o1_250 DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_m4rvpnjpDP1ruwgl1o6_250
    Why snow.. I don't know.. 

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun May 04, 2014 11:54 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

I go through phases. Somedays I feel like the person I’m supposed to be, and then somedays, I turn into no one at all. There is both me and my silhouette. I hope that on the days you find me and all I am are darkened lines, you still are willing to be near me.

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mr75ugtreX1r54tyro1_250DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mr75ugtreX1r54tyro2_250
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mr75ugtreX1r54tyro3_250DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_mr75ugtreX1r54tyro4_250

What the fuck sapnas. Nors nežinau, ar ten buvo sapnas.
    Ta prasme aš pramerkiau akis, ir virš triušo narvo buvo
    dvi didelės raudonos akys. Po sekundės jų atsirado dar
    gal šešios. Nesupratau nieko, bet taip išsigandau, nubėgau
    įsijungt šviesą, labai baisu buvo, net nesuprantu ko:D
    Užsidegiau žvakę, kažkaip užmigau, paskui užpūčiau
    prisikėlus žvakę, kai jau buvo pradėję švist :D
    Taip ir nesupratau, aš ten sapnavau or... 

Šiandiena tokia random buvo... Nuo kada aš einu su žmonėm palaikyt
    jiem kompaniją kol jie grodami ir dainuodami uždarbiauja pinigus.. 
    Kad jau šiandien tiek daug pasiekiau, rytoj reikia bent prisiverst į 
    pirmą pamoką nueit. Apskritai, reikia prisiverst nueit į mokyklą. 
    Gana būt atsibaudus nuo pasaulio. YES. -said no one ever-

no shit :

~:
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n4wuicAZNZ1txgijyo1_250DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_n4wuicAZNZ1txgijyo2_250

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu May 15, 2014 11:02 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:38 pm; edited 2 times in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sat May 17, 2014 12:07 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:37 pm; edited 3 times in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon May 19, 2014 11:36 pm
    LISA MANOBAN
    LISA MANOBAN

[DELETED STUFF....]

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon May 26, 2014 12:15 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:37 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Thu Jun 19, 2014 9:25 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI

[DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 8:39 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 10, 2014 8:03 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    [DELETED STUFF....]

Last edited by KIM JONGIN on Mon Oct 20, 2014 7:57 pm; edited 1 time in total

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 10, 2014 9:49 am
    Svečias
    Anonymous
    Necituok manęs.
    Nors dėl Myungsoo man rimtai negera. Padvėsiu ir rimtai vieną dieną jį išrapinsiu ir dar Jaejoong prigriebsiu:D
    Nebegerk tu vaike.
    Taip žmonės, ji vėl smigus:D

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Sun Aug 10, 2014 2:58 pm
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Tu nenorėk, kad aš tave dar pacituočiau. Kad nebegersiu tai čia jau faktas, bent artimiausią parą, lol

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 11, 2014 9:31 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    HOLY SHIT 
    DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_na49knFelT1qh6djfo1_500

GOD PLEASE NO 

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_na49knFelT1qh6djfo8_1280

FUCK MY LIFE 

DOBBY IS A FREE ELF  Tumblr_na49knFelT1qh6djfo9_1280

SERIOUSLY. 

Man pagalbos dabar reikia, rimtai. Ne, nu atsikėliau prieš 10 min ir mane iš karto pasitiko Jonghyun tweetas. Mirtis. Čia yr negerai. Oh my god. Taemin. Why pls. Aš žinojau, kad jo teaser nuotraukos bus tokios kad mirsiu bet wdsfdfdggfg. I need a moment. Einu pasedėt ant lovos ir pagalvot kas esu.

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 11, 2014 9:43 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    Truputį nukopinsiu Key, bet ir aš noriu challenge daryt, jeigu jis nepasibaigs ties kokia penkta diena :D 

~:
    DOBBY IS A FREE ELF  1499476-1-1369837876535

#DAY1: Favorite kpop guy group. 

DOBBY IS A FREE ELF  D1db3dfd345972583da1eee1e139f505698

DOBBY IS A FREE ELF  25a85af8333a40a790cbfce24e010976677

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 11, 2014 11:57 am
    Svečias
    Anonymous
    nu pize, bent jau man credit duodat uz challenge. xD ir eina nafik. Mela mirkim kartu, Taemin...*begancios seiles*

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas on Mon Aug 11, 2014 11:59 am
    MIN YOONGI
    MIN YOONGI
    mireu vapšie, nieko nežinau :DD

DOBBY IS A FREE ELF

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:52 am