LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

Moment's full of chaos

Pranešimas paliktas on Sun Jul 21, 2019 3:59 pm
CHOI SEUNG HYUN
CHOI SEUNG HYUN
Moment's full of chaos 2X4VX
Dive in, dive deep in dark blue my sweet
Rushing up from the water where the ice meets
And you've been gone so long, you missed everything
The world can change in a day if you go away
But nothing could stop the two of us
If that's what we want
We could just get lost.

Last edited by CHOI SEUNG HYUN on Mon Sep 16, 2019 8:58 pm; edited 1 time in total

Come sit against the sword, come black with sin, come reach and pour, I'll let you in, come defend em, come learn to live, you'll see a change, I'll promise it.

Down at the water's edge, swimming in the shallows

Moment's full of chaos

Pranešimas paliktas on Tue Aug 06, 2019 6:20 pm
CHOI SEUNG HYUN
CHOI SEUNG HYUN
Po ilgos pertraukos grįžau į baseiną. Keista, kad dar sugebu plaukt taip, kaip mokinaus visą pusmetį. Vanduo vis dar taip pat teikia džiaugsmą ir atpalaiduoja. Aplink vaikšto vis dar tie patys treneriai, bet dabar kurį laiką baimė man nebeleidžia abiem kojom atsispirt nuo sienelės. Prisiskaičiau angliškų straipsnių apie savo traumą, ten abejoja ar galima abiem kojom atsispirt. Pamenu eilinis psichikos lūžis tada vėl buvo, nes nebenoriu operacijų. Nebėra nei vienos kūno vietos, kuris nebūtų traumuotas. Nekalbant apie tai, kad praeityje teko ne kartą lankytis psichiatrinėj, o iki šiol vartoju vaistus. Nežinau, kaip dar sugebu nepasiduot, aplinkiniai vis dar spaudžia ir nieko nenori suprast. Aišku, nepatyrus to, nieko negali šnekėt, bet jiems matyt labai lengva kalbėt apie mano ligas kai atrodo jau patys tą pergyvenę. Graudu. Nežinau, bet kartais galvoju kad patys kada nors pasimokys, arba nuėję į dangų supras, kaip man tada buvo sunku. Nekalbu apie visus, bet atrodo, kad niekas manęs nebe supranta. Tveriu jau penkis metus, po naujų bus šešti, zjbs tiesiog ir aš turbūt vienintelė fucking proud kad ištvėriau ir stumiu dūrą ligoninėse toliau. Nei vienas gydytojas nesupranta, bando gydyt, nebe įsivaizduoju kiek skirtingų vaistų išmėginau, nuo vienų vos ne sutrupinau žandikaulio, bet.. whatever. Smagu tiesiog. O tas mano mintyse vadinamas šlykštynė (dar kol kas labai švelnus žodis) dabar turbūt sėkmingai gyvena Airijoj, ištrintas iš atminties (neslepiu, kad kartais pasireiškia pačiomis bjauriausiomis formomis). Neįsivaizduoju kaip tą madafaką sugebėjau mylėt ir dėl jo spangt, prireikė keturių metų kol žaizdos širdį užgijo, o kai buvom kepyklėlėj su draugu jo daina su kuria jį sieju užgrojo, iškart aš pokeface, nes.. Nebeliko jausmų tiesiog. O dar žiemą pamenu grįždama tamsoje namo per ausines kankinau savo ir taip kruviną sielą ta daina. Išgijau, pamiršau ir tegu eina nx. Susitvarkysiu savo kūną ir daužysiu visiem vyrams širdis, nes tiesiog.. Smagu. Kai cold heart net meilės nebesinori, geriau jau viena būsiu kol kažkas pasibels ir liks. Sausas vynas atšildys sielą tik žiemą, o dabar aš per daug savim proud kad suklysčiau. Ta prasme mano kūnas tiesiog prašosi judėt, daryt, baseino neužtenka ir manau šiandien dar eisiu ratą aplink stadioną nes man malonu jaust prie žemės rakinamą nuovargį. Prieš kelias dienas pagaliau pajudėjo svoris iš vietos ir manau čia motyvacijos prideda, o kai aplinkiniai giria net nesinori sustot. Ok aš tiesiog happy as fuck. Manau man reik dar išgert žalios arbatos ir chill kill kol pradės temt.

Come sit against the sword, come black with sin, come reach and pour, I'll let you in, come defend em, come learn to live, you'll see a change, I'll promise it.

Down at the water's edge, swimming in the shallows

You cannot reply to topics in this forum
    Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:50 am