LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

Merfolk

Pranešimas paliktas on Fri May 04, 2018 12:56 pm
LEE SUN MI
LEE SUN MI

merfolk


Undinės nuo pats neatmenamų laikų yra paslaptingi padarai. Tik per pastaruosius metus jos integravosi į civilizacijos gyvenimą, nusprendė tapti visuomenės dalimi. Nors nemažai undinių dar pasilikę tamsiuose miškų tvenkiniuose, tačiau dauguma sugebėjo prisitaikyti. Šiems padarams svarbiausia vis tiek išliko santykis su vandeniu.

Požymiai


Būtų galima sakyti, jog šių padarų prigimtis tamsi dėl maitinimosi būdo – undinėms būtinos kitos būtybės, kaip aukos, tik jomis galima pilnai patenkinti alkio jausmą. Žinoma, ne visi šie padarai yra blogi, galbūt labiau klastingi, nesuprantami, paslaptingi. Kai kurios undinės bando atsisakyti savo prigimties, maitinasi paprastu maistu, daugiausiai mėsa, bandydamos patenkinti savo begalinį alkį.
Jos tik prisilietusios prie vandens iš karto netampa vandens padarais – pusiau žmonėmis, pusiau žuvimis, nuo jų noro priklauso šis pasivertimo procesas, tačiau tai įmanoma padaryti tik būnant vandenyje. Tuo metu atsiranda uodegos, kurios ir apibūdina undinių pobūdį. Juodų uodegų savininkės – tamsos padarai, kurių pagrindinis tikslas suvilioti kuo daugiau aukų, kuo geriau pasimaitinti ir kuo klastingiau nuskriausti kitus šio pasaulio padarus. Auksinių uodegų savininkės – yra undinių hierarchijos viršūnėje, nuo jų pasirinkimo priklauso ar pasirinkti tamsią pusę ar siekti doros, tačiau jos turi akivaizdų autoritetą prieš kitas undines. Visi kiti vandens padarai, nepriklausantys nei vienai iš pastarųjų rūšių, gali pasipuošti įvairiaspalvėmis uodegomis.

Pros / Cons

Undinėms pabuvus be vandens pradeda prastėti savijauta, oda greitai sausėja, tai padaro įtaką ir nuotaikai, pradeda trūkti energijos. Žinoma, egzistavimas vandenyje veikia priešingai, padeda atsigauti, sustiprėti. Normaliam egzistavimui per dieną undinėms būtina pasiekti vandenį, atgaivinti save, suteikti naujų jėgų. Tai nebūtinai turi būti pasiplaukiojimas per ežerą, tačiau maudynės vonioje – būtinos, kitaip undinės pradeda silpti.
Undinės taip pat turi gebėjimą susilieti su aplinka ir prie jos prisitaikyti - todėl ypač vandenyje jas sunku pastebėti, ir taip nepakliūti į jų pinkles.
Visos undinės savo žavesiu gali pavergti kiekvieną – tai tarsi vandens fėjos.
Deja, šios būtybės pažeidžiamos – ypač savo žmogiškojoje formoje, savais burtais gali amžina jaunyste pasidžiaugti, tačiau peilio dūris gali būti mirtinas.
Undinės labai greitos vandenyje, jame kur kas greičiau gyja, atgauna jėgas, būna kur kas stipresnės. Taip pat, būnant savo undinės formoje, šis padaras turi didžiulį įtaigos sugebėjimą, tai tarsi sirena, kuri gali prišaukti bei priversti padaryti bet kokį dalyką, dažniausiai tiesiog tapti auka. Tik labai stiprus žmogus, esantis tvirtas psichologiškai gali tam pasipriešinti ir suprasti, jog undinė ne paprastam pasimaudymui į ežerą kviečiasi. Undinės gali komunikuoti su vandenyje esančiais padarais ir netgi paveikti juos.
© HARDROCK

You ain't been loving me right
Calling me up, so late at night
Are we just friends?
You say you wanted me, but you're sleeping with him.
You think of me, I'm what you see When you look at the sky
...I don't believe you...

    You cannot reply to topics in this forum
    Current date/time is Sat Oct 19, 2019 8:50 am