LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

Post new topic   Reply to topic
Svečių Knyga
Wed Feb 21, 2018 5:08 pm
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
I’ve run out of ways to prove to you that I’d be the best thing to come home to
Jei kažkas neduoda ramybės, kyla klausimų ar šiaip, nežinai kaip pas mus susigaudyti - nebijok ir pasisakyk čia. Būtinai pasistengsim tau padėti.

all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer
Re: Svečių Knyga
Mon Jun 25, 2018 9:11 pm
Newone
Anonymous
Guest
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, galbūt kam nors ko reikia, kokio veikėjo, arba galėtumėt kokių veidų pasiūlyti? ^^ Bandžiau žiūrėti jūsų paieškų temoje, bet dauguma paieškų išbrauktos, arba vis tiek jau ieškomi asmenys atsiradę :o
Mon Jun 25, 2018 11:11 pm
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Uh, net nežinau... :D Vaikinai visad laukiami pas mus tiek merginų tiek vaikinų xD
aš su viena veikėja ieškau sielos dvynės/geriausios draugės... jeigu matei, siūliau Vivi, Heejin iš Loonos veidus, bet veidas ne tiek svarbu ^^
O iš tiesiog veidų, kas domintų labiau? Vyresni/jaunesni, vaikinai ar merginos? :)

all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer
Mon Jun 25, 2018 11:43 pm
Newone
Anonymous
Guest
Ah, mačiau ;D
Hm, iš tiesų nėra labai skirtumo koks amžius, kaip ir lytis ne... Bet gal vis dėl iš vaikinų ką nors imsiu, kad supratau, kaip jau ir visur, paklausa didesnė čia jų :D
Tue Jun 26, 2018 12:15 am
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Na tuomet ką aš galiu pavardint... : Kang Daniel/ Kim Jungwoo/ Yang Ki Yong/ Lee Jeno/ Kang Dongho (Baekho)/ Ong Seung Woo/ Kim Mingyu/ Park Seo Joon/ Babylon/ Seo Kang Joon/ Lee Kikwang/ Yoon Doojoon/ išsekau :DDD

Tue Jun 26, 2018 9:57 am
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Why can't a girl be nice to a guy without the mook trying to murder her?
Aš kiek trumpesnį sąrašą iš savo pusės taip pat galių pateikti... ką norėčiau pamatyti... pamylėti :D

Jung Yunho/ Jang Hyunseung/ Harry Shum Jr./ Lee Donghae :D

Lie down with me
And hold me in your arms
And your heart's against my chest, your lips pressed in my neck
I'm falling for your eyes, but they don't know me yet
And with a feeling I'll forget, I'm in love now
Tue Jun 26, 2018 11:07 pm
Newone
Anonymous
Guest
Hm, man atrodo apsiprendžiau, ačiū labai už pagalbą ^^
Fri Jul 06, 2018 11:52 pm
VS wutwut
Anonymous
Guest
Sveiki,
norėčiau užsiregistruoti, bet niekaip neišsirenku tarp Hwasa ir CL... Heeelp~
Sat Jul 07, 2018 12:12 am
HEO GAYOON
HEO GAYOON
now hold on to me, pretty boy, if you want to fly
Hey!
Net nežinau... Galbūt vis dėl to Hwasa? ;o
Sat Jul 07, 2018 12:12 am
SONG MINHO
SONG MINHO
Look me in the eyes when you leave me.
Manau, kad abi jos čia puikiai įsipaišys ;)

I want love, but constant disappointment has taught me not to put my faith in it.
Thu Aug 02, 2018 6:27 pm
LEE DONGHYUCK
LEE DONGHYUCK
nohyuck is love,
nohyuck is life
Bobby, Mark Tuan, Hoyeon Jung, Jun, Taeil (Block B), Sanggyun ar Jungwoo (NCT)? galbut kam nors reikia seimos nario, nes dar nesugalvojau koki veikeja darysiu:D
Thu Aug 02, 2018 6:50 pm
LEE DOYEON
LEE DOYEON
We all have different reasons for forgetting to breathe.
Yoona mielai turėtų broliuką Marką manau
:DDD
Taeil would be nice too
if u get Jungwoo, I would be dead from happiness :DDDD

in the storm
if i could make amends with all my shadows, i'd bow my head and welcome them. but i feel it burning, like when the winter wind stops my breathing; are you really gonna love me when i'm gone? i fear you won't, i fear you don't.
Thu Aug 02, 2018 7:37 pm
LEE DONG WOOK
LEE DONG WOOK
bobby <3

i cannot control you
Take you like a drug I taste you on my tongue You ask me what I'm thinking about I'll tell you that I'm thinking about
Thu Aug 02, 2018 7:39 pm
LEE TAEMIN
LEE TAEMIN
Aš labiau zjbs nei tu
@LEE DONG WOOK wrote:
bobby <3

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time
Thu Aug 02, 2018 7:41 pm
SHIN WON HO
SHIN WON HO
Keep the ones that heard you when you never said a word.
Aš visom už Bobby arba Taeil. O Markutį irgi visai mielai kaip brolį priglausčiau ;>

Many favor the sun for her shine,
but I prefer the moon for mine.
Sun Sep 09, 2018 10:36 pm
idk
Anonymous
Guest
Sveiki! Aš čia su tokiu klausimu, rodos, susikūriau anketą, bet prie jos neleidžia prisijungti, o kuriant naują sako, kad vartotojo vardas jau yra užimtas. Ką tokiu atveju daryti? <3
Sun Sep 09, 2018 10:45 pm
HEO GAYOON
HEO GAYOON
now hold on to me, pretty boy, if you want to fly
Labas! Negavai aktyvavimo laiško į el. paštą? ;o
Ten turėtum gaut nuorodą ir aktyvuot acc :)
Mon Oct 29, 2018 12:10 am
itsnotbritney
Anonymous
Guest
sveiki :))) forumai man nėra naujas dalykas, bet va jūsų claimai...:D gal pasiūlytumėte kažką tinkančio bad ass vyriškam veikėjui? amžius nėra svarbus, svarbiausia, kad grafikos būtų :)))
Mon Oct 29, 2018 12:33 am
BANG TAE EUN
BANG TAE EUN
Labas! Na mes mylime visus, nebūtinai asian veidelius :oo
Kaip supratau tu klausi būtent asian veido pasiūlymų? Iš to galiu pasiūlyt Jung Ji Hoon; Hong Jonghyun; So Ji Sub; Ji Chang Wook; Seo In Guk; Choi Siwon; Yoon Doojoon; Lee Soo Hyuk; Cha Eunwoo; Jung Jaehyun;

Mon Oct 29, 2018 12:34 am
KIM JONGDAE
KIM JONGDAE
you are immortal until proven otherwise
itsnotbritney wrote:
sveiki :))) forumai man nėra naujas dalykas, bet va jūsų claimai...:D gal pasiūlytumėte kažką tinkančio bad ass vyriškam veikėjui? amžius nėra svarbus, svarbiausia, kad grafikos būtų :)))

hello! ^^ aš dar prisidėsiu tuo, kad siūlau pasižvalgyt čia, gal kas patrauks akį ir nebus užimtas. ;>
https://kpopfcs.tumblr.com/directory
http://mapleofrph.tumblr.com/kpopfcs

in the name of love, an angel goes through hell.
you think my bruised knees are sorta pretty and i think your tired eyes are kinda nice; when i first met you there was a garden growing from a black hole in my mind.
Sponsored content

Post new topic   Reply to topicJump to: