LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2

of runnings and flyings and fallings

Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 11:27 am
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    First topic message reminder :

「CONTENT DELETED」

all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

Pranešimas paliktas on Sat May 05, 2018 9:26 pm
    KIM YU KWON
    KIM YU KWON
    「NEW HEROES」
    「2018.05.05」

A Pisces has a habit of blaming themselves whenever something goes wrong.

10.Having a soft heart is both a blessing and a curse.

Jau labai ilgai sėkmingai gyvenau be to. Paskutinis normalus įrašas Sausio 18, so hey, I was pretty in control! Dažniausiai čia rašau kai jau visiškai losing my shit, nors per šias savaites, atrodė kad gyvenimas nebegali būti baisesnis. Kai išėjimas atrodo tik vienas.
    Bet šiandien perskaičiau gerus žodžius tiesą sakant.

"Suicide is a permanent solution. For a temporary problem"

aš visados labai norėjau būti drąsi. Paimti ir padaryti, kai nesu užtikrinta rezultatu. Ar kas bus. Bet kol aš nebūsiu tikra kad pavyks, aš to nepadarysiu. Nekenčiu savęs už tai.

Norėčiau susiimti. Šeštadienio gražaus nepraleisti lovoje. Nueiti į dušą ir nusiprausti. Apsirengti gražiai nes tiesiog feeling like it. Išeiti į terasą ir pasimėgauti gražiu oru. Paskaityti knygą. Parašyti Justinai. Parašyti žmonėms kuriuos seniai mačiau, o toliau nelaidoti to kruopelytės ryšio kuris dar liko. Imti daryti kažką, iš tų daugybės tikslų kuriuos esu užsikėlusi.
    Bet štai, šeštadienis, per kurį galėjau tiek daug nuveikti, o aš sugebėjau iš lovos atsikelti tik tam, kad pasidaryti valgyti.

Aš negaliu. Jaučiu skambu juokingai, bet išties, tik pagalvoju apie rytojų, apie tą darbą... ir fuckin nežinau. Net ne tai kad tai sunkus fizinis darbas mane gąsdina... Bet mane nuoširdžiai gąsdina turėjimas dieną praleisti tenais. Man tai netgi beveik lygu išvaistymui dienos kaip kad šiandien. Dėl to šiandienos nekenčiu. Man tiesiog taip negera, kitas dienas net tą anxiety taip nepiso dėl to, gal todėl kad buvau pervargusi ir apie tai negalvojau, o dabar negaliu sustot. Noriu tiesiog išvemti savo esybę. Viską. Nežinau kodėl taip jaučiuos, net nelogiška, turėčiau būt tiesiog nepatenkinta kad reikia keltis 6AM, bet, net ne tai leidžia man tai jaustis.

O dar visa kitą. Kiekvieną dieną jaučiu vis labiau ir labiau. Nežinau kodėl kasu tą duobę sau, kodėl aš savęs taip nemyliu, kodėl negaliu savęs mylėti ir rūpintis bent viena dešimtąją taip, kaip kitais? Ir tik aš dėl to kalta. Ir žinau, kad aš turiu tų artimų žmonių aplinkui. Bet aš kartu ir savanaudė, tiesiog bijau dėl savęs. Mane žiauriai gąsdina tai, kad nesuprantu kaip jaučiuosi. Visada nekenčiau nežinomybės, gi todėl ir daug dalykų nepadarau nes nežinau kas bus. Jaučiu kad mano vienintelis išsigelbėjimas yra žinojimas kad kiti manimi pasitiki, ir juos gelbėti. Gal kai tikrai išgelbėsiu šį pasaulį, išsigelbėsiu ir aš? Tik ar tai įmanoma?

Kiekvieną kartą kai kažką tokio parašau, noriu sau pažadėti kad the only way is up now. Kad aš atsikelsiu kiekvieną dieną, nusišypsosiu ir pasakysiu kokia ši diena bus. Gera, laiminga, liūdna, bloga. Aktyvi ar pasyvi. Namuose ar lauke. Viena aš, ar ne. Bet jau labai ilgai nebegaliu pasirinkti. Anksčiau turėjau dar vieną varomąją jėgą, bet jos nebeliko. Tiesiog tikiuosi kad rudenį tai sugrįš. Noriu sau pažadėti vėl pamilti gyvenimą. Vėl pamilti mokslus. Negalvoti apie tai, koks turi būti mano vidurkis, kaip išlaikyti tą balą kad neiškrist, kaip išlaikyt kolius, egzus. Noriu tiesiog tai pamiršt. Mokytis, nes man patinka. Lankyti paskaitas ne dėl to kad būtų lengviau išmokti, o dėl to kad man nuoširdžiai patinka ką išgirstu jų metu. Noriu tiesiog vėl atgauti norą, kasdien atsidaryti photoshop, eiti ieškoti kodų, juos analizuoti ir galvoti kaip kažką patobulinti ar padaryti. Per šiuos metus visiškai nepatobulėjau. Gal tas nusivylimas savimi padės.

Pusę dešimt. Atrodo ne kažką laikas imtis veiklos. But who can stop me.
    --------
    Why aren’t you saying anything?
    You can be honest with me

Tell me everything
    It’s alright if it takes all night
    So your cold day
    Can melt through me
    I am all ears
    I am all ears, I’m listening

I’m worried that you’re trying to stand up
    Have a little more strength
    I’m always here for you

in the storm
    SOMETIMES YOU MEET A PERSON AND YOU JUST CLICK–YOU’RE COMFORTABLE WITH THEM, LIKE YOU’VE KNOWN THEM YOUR WHOLE LIFE AND YOU DON’T HAVE TO PRETEND TO BE ANYONE OR ANYTHING

Pranešimas paliktas on Sun Jun 24, 2018 1:10 am
    HEO GAYOON
    HEO GAYOON
    「RESCUE」
    「2018.06.24」

Self reflection

Talinas. Net nežinau, kodėl ši kelionė buvo tokia reikšminga ir taip pakeitė. It was a good time, nors kiekvieną dieną ir kovojau su savo demonais, išskyrus kai miegojau ir buvau girta. Šiais metais keliavau nemažai, 2017 gale buvau Milane kurio įspūdžiai ir laikas tenais lanko iki dabar, bet tai buvo... ypatinga.

Galbūt todėl, kad teko pripažinti daug dalykų. Tos kovos, dialogai manyje privedė prie kažko visgi. Kažko, ko aš bijojau. Tie dalykai apie mane, kaip aš jaučiuosi. Bijojau. Nes tam aš nepritariu, bijojau kad tokia aš sau nepatiksiu, kad bus blogai. Bet tiesą sakant kai tai pripažinau, priėjau prie to.. nebebuvo taip baisu. Pasidarė lengviau, daug lengviau. Daug lengviau viską pakelti, į tam tikrus dalykus žiūrėti kitaip.  Labai to nesitikėjau, bet aš... džiaugiuosi.

Supratau kad neturiu kankintis, jeigu nenoriu. Mano klaidos, yra mano klaidos, ir aš už jas mokėsiu, ir man nereikia priminimo, kad tai turiu daryti. Man nereikia nuolatinio spaudimo. Man suknistai nebereikia kitų žmonių pritarimo, jų pripažinimo. Ir jeigu liksiu viena - it's okay. Esu tikra, kad kai kurie liks su manimi. O į tų išėjusių vietas ateis kiti. Tebūnie. I'm ready. Bijau nežinomybės, bet kam man jos bijoti? Blogiau, negu dabar, nebus. O jei ir bus, tai nebus mirtis. Test me as much as you like it.

Pradėjau rašyt. Laiškus. Nesu tikra dar, kam jie. Man ar... nežinau. Bet tebūnie. Pajutau, kad reikia. Pajutau, kad reikia vėl piešti. Eilinį kartą sakau, pajutau, kad reikia stengtis ir vėl. Ten, kur noriu aš. Daryt ką noriu, daryt, tiesiog daryt. Atsirado naujas tikslas - to impress myself. Kitaip nežinau, nežinau bus blogai. Šiandien atsikėliau su tuo nusiteikimu, ir neleidau sau graužt savęs, kad vėl išvaiščiau dieną. Bet ji buvo gera. Vis tiek gera.

Stengsiuos laiminga būti dėl žmonių, kurie daro mane laimingą, ir pasistengsiu tą laimę suteikti ir jiems. Labai sunku, kai turbūt daug dalykų ne mano valioj, bet vis tiek. Kas man neleidžia bandyti? Haha. Nežinau kur tai nuves mane pačią, bet nemanau kad kažkur blogai. Kaip man sakė: "Manau, reikia būti geru visada". Žinau, kad aš piktdžiuga, žinau kad aš patyčia būnų, ir pan., bet iš esmės, visumoje, aš stengiuosi būti geras žmogus. Būti, kai manęs reikia. Turiu daug ydų, per daug, bet aš bandau to fix it. Bandau klausyti, ką man sako ir kas negerai. Ei, kaip man sekasi..? Did I improved?

Oh, ir tai. Second chances are okay. Bet ne daugiau. So yea.

Vis dėl to, Taline buvo ir keltas magiškų dalykų. Žinot tokių, kai viskas tavo viduje nutyla ir tu tiesiog mėgaujies akimirka, aplinka, ir panašiai? It happened, ir tai davė tik daugiau atsakymų. Apie tai ko aš noriu, kas aš, kuo turėčiau būti. Taigi.

I'm dying my hair grey, getting a tattoo I wish for a long time, and going to live. Tikrai, GYVENTI.
    O kas daugiau mane išgelbės, negu aš pati?
    --------
    You Don't have to try
    To be a shining sun
    The most beautiful thing is
    The moon reflecting the light

Someone said be strong
    You must be something
    Be sharp to high
    Falsehood with nothing

That’s not belief
    You had inside already you have
    I wish we rescue all