LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2  Next

of runnings and flyings and fallings

Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 11:27 am
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「CONTENT DELETED」

all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 12:20 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN

#TBM

MUSIC ASKS
    1:A song you like with a color in the title
    F(x) - Red Light

2:A song you like with a number in the title
    Lim Kim - Goodbye 20

3:A song that reminds you of summertime
    Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix)

4:A song that reminds you of someone you would rather forget about
    GJan - TATTOO

5:A song that needs to be played LOUD
    FTISLAND - Take Me Now

6:A song that makes you want to dance
    Day6 - Dance Dance

7:A song to drive to
    Train - Drive By

8:A song about drugs or alcohol
    Ed Sheeran - Bloodstream

9:A song that makes you happy
    Highlight - Plz Don't Be Sad

10:A song that makes you sad
    Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth

11:A song that you never get tired of
    BEAST - Say No

12:A song from your preteen years
    Ruslana - Wild Dances

13:One of your favorite 80’s songs
    Michael Jackson - Billie Jean

14:A song that you would love played at your wedding
    Maroon 5 - Sugar

15:A song that is a cover by another artist
    Gayoon - 12:30 (Original: BEAST - 12:30)

16:One of your favorite classical songs
    Beethoven - Moonlight Sonata

17:A song that would sing a duet with on karaoke
    Paula Seling & Ovi - Playing With Fire

18:A song from the year that you were born
    Madonna - Frozen

19:A song that makes you think about life
    Macklemore x Ryan Lewis - Wings

20:A song that has many meanings to you
    The Script - Hall of Fame ft. will.i.am

21:A favorite song with a person’s name in the title
    Bruno Mars - Natalie

22:A song that moves you forward
    P!nk - Try

23:A song that you think everybody should listen to
    Jaymes Young - Dark Star

24:A song by a band you wish were still together
    MBLAQ - Be A Man

25:A song by an artist no longer living
    Michael Jackson - Smooth Criminal

26:A song that makes you want to fall in love
    Ed Sheeran - Give me Love

27:A song that breaks your heart
    The Script - If You Could See Me Now

28:A song by an artist with a voice that you love
    Ed Sheeran - I See Fire

29:A song that you remember from your childhood
    Nelly - Just A Dream

30:A song that reminds you of yourself
    HA:TFELT (ft. Hyelim) - Iron Girl

Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:19 pm; edited 1 time in total

all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 11:57 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「IGNORED?」
    「2017.06.15」

so that's how I feel

Barjerai, barjerai, barjerai.
    Visur, kur beatsisuku, ten - barjeras. Šeima - STOP. Vieni draugai - STOP. Kiti - STOP. Atrodo kad iš visų pusių vis kažkas ištiesia man ranką delnu į mane, ir nebeleidžia prieiti. Ne visi, žinoma. Bet tokių atrodo daug, kad tai gniuždo. Ir nebežinai, ką ir galvoti.

Nuo vakar įtemptai mąstau, apie važiavimą į sodybą šeštadienį. Tėvų draugų. Žinau, kad ten tas dvi dienas, iki sekmadienio vakaro, surasiu ramybę - galėsiu gulėti hamake tarp medžių ir spoksoti į dangų; skaityti knygą; gurkšnoti kokteiliuką; jeigu švies saulė - įšokti į ežerą; jeigu lis lietus - susisukti į pledą antram aukšte kambary prie lango. Ten bus labai gerai, žinau.

Vis tik šį savaitgalį yra proga pabūti vienai namuose ir panašius dalykus daryti savo kieme, o kartu ir susitikti su seniai nematytais žmonėmis (na ir kas, kad tai galiu padaryti ir kitą savaitę). Ten vis tiek bus žmonių, sodyboje, tad gal aš noriu pati pasakyti STOP ir pabūti viena?

I have plans. Finally, I have. Šiandien vakare visai neblogai pašnekėjau su mama, and I have plans. Ji pritarė, ir sutiko padėti. Iki kelionės liko 12 dienų, per kurias turiu viską sutvarkyti, ir tai įmanoma. Ir jei pasiseks, galėsiu judėti pirmyn. Trys šios vasaros punktai kuriuos privalu įgyvendinti man. Galvoje aišku kaip tai padaryti, ir aš žinau kad aš tikrai galiu. Rytoj bus pradžia, nelauksiu pirmadienio.

Liksiu namuose. Vasarai.

Prieš kelionės reikia susitvarkyt. Taigi 10 dienų, per kurias reikia padaryti daug išvadų, ko man reikia ir ko ne. Nemaldausiu ir neprašysiu daugiau, nes tas "noriu bet negaliu" tikrai labai stipriai užknisa, tiek iš kitų, tiek iš manęs pačios sau. Jeigu negali, tai reiškia ne taip jau stipriai ir nori, negi ne?

Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:18 pm; edited 2 times in total

Pranešimas paliktas on Mon Jun 19, 2017 12:52 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「COLLATERAL BEAUTY」
    「2017.06.19」

" I was there in her laugh. But I’m also here in your pain."

"We’re here to connect. Love, time, death. Now these three things connect every single human being on earth. We long for love, we wish we had more time and we fear death."

Savaitgalį pažiūrėjau filmą - Užslėptas Grožis (Collateral Beauty). Verkiau. Mąsčiau. Šis filmas - visiškai absoliučiai paprastas. Jokio veiksmo, bet jis taip įtraukė, kad nesupratau kaip taip greitai baigėsi. Skaudėjo. Meilė, Laikas, ir Mirtis. Trys, pasak Howardo, svarbiausios abstrakcijos. Ir aš galiu sutikti.

Filmo esmė - jog reklamos agentūros vadovas prarado savo šešerių metų dukrytę, išsiskyrę su žmona, ir atsiribojo nuo pasaulio. Jo draugai, nori jam padėti, bet nežino kaip. Howardas ima išlieti skausmą ir rašo laiškus trims abstrakcijoms - Meilei. Laikui. Ir Mirčiai. Viskas pasikeičia, kai šios trys abstrakcijos atsiliepia į jo laiškus.

"But you never know. Nothing's ever really dead if you look at it right" - Death

"If Love is Creation, and Death is Destruction, I'm just a terrain in between. You don't understand Time. No one understands Time" - Time

"I’m in all of it. I’m the darkness. I’m the light. I’m the sunshine and the storm. Yes, you are right. I was there in her laugh. But I’m also here now in your pain. I am the reason for everything. I am the only "why”. Don’t try and live without me. Please, don’t." - Love

「SPOILERS」

Trys Howardo draugai nusprendžia pasamdyti aktorius kurie suvaidintų Mirtį Laiką ir Meilę ir apsireikštų Howardui. Tačiau filmo eigoje sužinome, kad kiekvienam iš jų atskirai, lygiai taip pat reikėjo šių abstrakcijų.
    Simonui - Mirties. Jis jau seniai kaunasi su Vėžiu, du kartus ji nugalėjo, tačiau dabar liga vėl atsinaujino, ir kova yra... pralaimėta. Jis bijo mirti, bijo palikti žoną ir pirmągimį, bijo dingti. Tačiau jis išmoksta, kad Mirtis dar nėra visko pabaiga.
    Klairei - Laiko. Ji visą savo gyvenimą paaukojo kompanijai, pavertė ją savo šeima, nesukurdama savosios. Neturi nei vyro, nei vaiko, kurio visad norėjo. Ir laikas ją aplenkė, ir vaikui jau per vėlu. Bet bendraudama su "laiku", ji suvokia, kad gal dar ne viskas baigta, ir laiko nėra per mažai. Jį galima aplenkti.
    Ir galiausiai Witui - reikia Meilės. Išsiskyręs su žmona, jis turi mažametę dukrą, kuri jo nekenčia, kad šis išdavė mamą. Dukra atsisako bendrauti su tėvu, su juo atsotogauti ir matytis, ir laiką leidžia su patėvių, turtingoje ir prašmatnioje aplinkoje. Tačiau vieno dalyko Meilė išmoko Witą - tam, kad būtųm tėvu, tau nereikia leidimo. Nereikia niekeno leidimo, jegiu nori juo būti savo vaikui.

“Just be sure to notice the collateral beauty. It’s the profound connection to everything.”

Pabaigoje supranti, kad ne tik Howardui reikėjo šių abstrakcijų. Reikėjo jiems visiems. Ir filmo pabaigos neatskleisiu, bet... Užslėptas Grožis. tai, kas viską sujungia. Ir filmo gale supratau, ką kūrėjai norėjo tuo pasakyti. Verkiau.

Be to, filme paliečiama įtin jautri tema - kai tėvams tenka laidoti savo vaikus. Tai suspaudė mano širdį taip, kad... Prie to pačio paliečiama ir daug kitų jautrių temų, kiekvienas veikėjas turi skaudžią praeities istoriją, kurios galų gale visos susipina, o jie ieško gyvenimo kelio.

Galų gale, jiems pavyksta.

of runnings and flyings and fallings NyszwQe

Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:18 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Thu Aug 10, 2017 8:18 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「WHO IS GOOD AND WHO IS BAD?」
    「2017.08.10」

so.. is that how it is?

Just give me a reason
    .
    .
    .
    .
    Somebody Help Me

---------------------------------------

Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:17 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Tue Aug 29, 2017 4:14 pm
    JUNG ILHOON
    JUNG ILHOON
    「FLOWER ASKS」
    「2017.08.29」

Asking Myself

DAISY: How old were you when you had your first kiss?
    Probably 14?

CARNATION: If I handed you a concert ticket right now, who would you want to be the performer?
    Imagine Dragons; Highlight;

JASMINE: What color looks best on you?
    Blonde & Blue

FOXGLOVE: Name three facts about your family?
    ♦️ Sekmadieniais kartu pietaujam pas močiutę
    ♦️ Kartą į metus kur nors keliaujam kartu
    ♦️ We love each other

ALLIUM: What’s the best thing you can cook?
    Visada maniau, kad varškės apkepas, bet vištiena konkuruoja

ORANGE BLOSSOM: If you could pick the gender and appearance of your child, would you?
    Ne

CALLA LILY: If you died right now, what song would you want to play at your funeral?
    Damien Rice - 9 Crimes

POINSETTIA: Favorite holiday dish?
    Ledai ir Arbūzas, if that can be a dish

OXLIP: Would you ever get into a long distance relationship?
    Priklauso, bet turbūt

PRIMROSE: Favorite kind of soup?
    Kopūstų

DAFFODIL: What’s the most thoughtful present you’ve ever received?
    Mano 17-ojo gimtadienio, draugės special gift box.
    18-ojo gimtadienio dovana nuo visų.

ROSE: Are you currently in love with someone?
    Ne

AMSONIA: Would you ever become a vegan?
    Nemanau

PEONY: What’s your favorite hot beverage?
    Hot Chocolatte

TULIP: For your birthday, what kind of cake do you ask for?
    Tas šokoladinis pusiau iš mamos kepyklėlės..

MYRTLE: Do you like going on airplanes?
    YES

HIBISCUS: Did you ever play an instrument? If so what?
    Pianinu, mokiausi truputi

ZINNIA: Who was your best friend when you were six years old?
    Tai yra skaudi tema. I miss him a lot.

POPPY: What color was your childhood home?
    Pilkas..?

HYDRANGEA: Starbucks order?
    Idk, man px ant Starbucks :D Latte gal tiesiog

VIOLET: Do you like where you’re from?
    I do

LOCUST: What was your favorite book as a child?
    Harry Potter. Perskaičiau jas būdama ganėtinai jauna.
    Dar, Kodėlčius, ar kaip ten vadinosi..

RHODODENDRON: What’s the scariest dream you’ve ever had?
    Kad prie mano namų ėmė metyti bombas, prasidėjo karas.
    Kai suvokdama kad sapnuoju, negaliu pabusti, tik blaškausi

QUEEN ANNE’S LACE: Would you rather carve pumpkins or wrap presents?
    Warp Presents, I like it!

MAGNOLIA: Favorite kind of candy?
    jie vadinasi "Miglė".

ASTER: Would you rather be cold or hot?
    Cold

MARIGOLD: Do you listen to what’s on the radio?
    Kai važiuoju

HELICONIA: Do you like when it rains?
    It depends, kiekvieną kartą skirtingai

AZALEA: What’s a movie you cried while watching?
    Paskutinis - Collateral Beauty.
    Yra ganėtinai nemažai tokių. "Intouchables" and "Up" visad succeeds in that.

DANDELION: Do you think you’re important?
    Norėčiau taip manyti.
    Bet.

Let me go now
    Let me go now, You won’t find a nice guy like me. Untie my hands now, I’m chucking up the deuces. If I have to say it again, bullshit.

Pranešimas paliktas on Mon Sep 04, 2017 11:18 am
    JUNG ILHOON
    JUNG ILHOON
    「START」
    「2017.09.04」

ready. set. go

Vis dar nieko nenoriu. taip baisiai, kad jaučiu jog kas kartą apsivemsiu. Vėl imu nejučia stumt viską šalin, o bent šiek pastūmusi dėl akimirkos silpnumo, baisu kažką padaryt ir mėgint susigrąžint, todėl ir toliau tik stumiu ir stumiu šalin, iki kol nebeįmanoma nieko daugiau padaryt. Esu nevykėlė.

Šeštadienio pokalbis su Laura mane keistai paveikė. Mes niekad nebuvom per daug artimos, nepaisant mūsų super duper smagių langų kartu, bet pripažinkime, mus kartu visada laikė Ugnė. Aišku nebūdavo taip kad galim tik tryse normaliai bendraut, ne, ir dviese galėjom, bet tiesiog. Prisiminiau tuos laikus. Mums tryse buvo linksma. Visad prisiminsiu kaip trijų klasių vaikinai, iš savo klasių kalbėjo apie merginas, ir mus tris + Dovilę įvardino kaip tas, su kuriomis niekad nenorėtų susipykt. Mes buvo ekstra už save kovojančios, kietos ir nepastumdomos. Ahh.

Labai jų pasiilgau. Vakar taip pasidarė gaila nutrūkusiu ryšių. Net Justiną senokai mačiau. Su Ugne kokius tris mėn nesusirašiau ne. Norėčiau pamatyti tiek ją, tiek Laurą. Pamačiusi Simoną ir Dovilę čj instant apsiverkčiau. Labai stipriai pasiilgau Simonos. Kiek ji to tyro gerumo įnešdavo į kasdienybę... Net jeigu pastoviai šaipydavosi iš mano anglų nedarbingumo, ir mušdavo. vis tiek. Ji tikrai geriausias žmogus ant šios žemės paviršiaus, kurį man teko pažinoti. Visiškai innocent.

Taigi kalbant apie Laurą. Pasiūlė man atvaryt į Taiką gyventi su ja, nes regis jos kambariokė išsikraustys. O dar prieš metus juokavom visos, kad negalėtume viena su kita gyvent niekada. Bet tada pagalvojau, kad visai norėčiau. Norėčiau seno artimo žmogaus šalia, bet to ne per daug artimo, nes bijau kad gyvent kartu nepaeis. O ji dar ir dirba, tai ne tiek daug ir matytumėmės, gal nepaskerstumėm viena kitos. Dar parašė, kad norėtų ateiti į ESN. Kinda norėčiau ją nuo to apsaugot, bet kartu ir labai noriu kad ateitų. Ta prasme, ten yra žmonių, kuriuos džiaugiuos kaskart matydama, ir kurie dar mane varo pirmyn, bet visai nebejaučiu motyvacijos ir net nežinau šį kartą kodėl. Ta prasme puff. Ir gone. O prieš dvi sav, buvau užsidegusi.  Bet kažkuri dalis jaučia, kad man reikia Lauros ten. Nes ji bus veikli, žinau, ir gal nauja energija privers ir mane judėt. tiesiog iš kažkur žinau, kad man reik labai stipriai.

Gyventi su Laura. Gal ir būtų linksma.
    Noriu parašyti Ugnei, ir Simonai, ir visoms, ir jas pamatyt kuo greičiau.
    Gal reikia nustoti viską stumti šalin ir pagaliau susiimt?
    Klausimas, tik ar galiu.

Let me go now
    Let me go now, You won’t find a nice guy like me. Untie my hands now, I’m chucking up the deuces. If I have to say it again, bullshit.

Pranešimas paliktas on Mon Oct 23, 2017 5:54 pm
    Svečias
    Anonymous
    「EVERY DAY I NEED YOU」
    「2017.10.23」

As a #Pisces Your Challenge: Stop running away from your problems thinking that somehow if you ignore them they will just go away.

1.There isn’t anything you can’t change about yourself, as long as you are fully aware of what it is and where it’s coming from.

Good Things about this weekend:
    1. Pasijaučiau kažkam nuoširdžiai reikalinga. Žiauriai stipriai. Vienas geriausių jausmų ever.
    2. Žinau kad kažkas dėl manęs pasijuto laimingesniu. Dar geresnis jausmas.
    3. Geriausias gimtadienis - gulint mano lovoj, ėdant sumuštinius ir geriant sultis, ir šnekant šūdus.
    4. Pamačiau Justiną. Nusprendžiau, kad galbūt mums nereikia gyventi kartu, tai būtų per daug kasdieniška ir aš to taip stipriai nebranginčiau. Užtenka nenusibostančių susirašinėjimų, šūdo malimo, ir susitikimų savaitgaliais. Iš tikrųjų keista. Kai abi vakar pasiekėm tą tašką, ir pasakėm tuos dalykus kurie mus neramina. Keisčiau kad tai sutapo. Abi nerimaujam dėl to paties, o po to tiesiog išsijuokė kad mes tikros sielos seserys. Taip ir yra. And we are fuckin cool, nesvarbu, kad kiti gal to nesupranta!
    5. I found a motivation again, ir turbūt priežastį, kaip išspręsti jos trūkumą.
    6. Nauja promise book. Tik po vieną dalyką per savaitę, kurį turiu įgyvendint.

Bad Things about this weekend:
    1. Once again, šiek tiek jaučiausi kaip filleris, bet tai buvo mano problema nes kai išgeri ima rodytis nebūti dalykai. NE AŠ NEBŪSIU IR NESU SUSIREIKŠMINUSI, man to nereikia.
    2. KAS ČIA BLIOT VĖL DAROSI
    3. Palikau vis dėl to 15 euru Džeme, ne 10. Pz
    4. Vis dar nebaigiu to vieno svarbaus darbo, aš esu debilė. P.s. pirmasis dalykas in my promise book, bus tai.
    5. Pamačiau Justiną, ir man vėl liūdna kad jos šiandien nepamatysiu ir dar turbūt kitas dvi savaites :/

--------

Pranešimas paliktas on Thu Oct 26, 2017 1:56 pm
    KIM JONG HYUN
    KIM JONG HYUN
    「HELLEVATOR」
    「2017.10.23」

Pisces: Unlike some people they actually care about what’s going on in your life.

2.Sometimes it’s good to try new things you’ve never done before (that don’t go against your morals and beliefs), in order to get different results.

Jaučiu, kad vis dėl to turiu kažkokį judėjimo tašką. Viskas gerai. Turiu didelį tikslą, ir noras jį pasiekti tapo dar didesnis, kai pamačiau, kad man išties sekasi! Kad galiu sugebėti. Bijojau šitų metų kaip velnio, dėl girdėtų kalbų. bet, hey, ne taip ir baisu. Myliu tai, ką darau. Nuoširdžiai.
    Jeigu labai pasistengsiu, gal neužilgo padarysiu dar vieną didelį žingsnį, ir pasieksiu tai, ko norėjau nuo pačios pradžios. Kas buvo mano biggest goal, įstojus į universitetą.

Nesuprantu tik vieno. Kaip dar parodyti, pasakyti, kad man nuoširdžiai rūpi? Kad noriu padėti, noriu ištiesti ranką, tiksliau, laikau ją ištiesus. Bet aš juk negaliu nieko padaryti, jeigu žmogus pats nepriima to, tiesa? Skauda. Tiesiog. Talk to me. Nes aš galiu pavargti laikyti ištiesus ranką, jaustis nereikalinga, beverte. Ir kai reikės - to nebebus. Nežinau, gal tai koks mano prakeiksmas? Kad man rūpi, bet atrodo kiti nori, kad nerūpėtų, bet nori kad rūpėtų tiems, kuriems nusispjaut?
    Kaip Justina pasakė: Kodėl kai tu nori būti kitų draugas, neišeina? Tu tai puoselėji, kažką darai, esi fuckin cool, active, bet tada žmonės tave kažkodėl stumia? O eina prie tų, kurie kažką iš save stato, kurie vaidina nepasiekiamus ir nepriklausomus. Kodėl kitus traukia tokie žmonės???
    Tai kaip koks prakeiksmas, iš ties.

Bet jaučiu, kad tobulėju ties tuo. Gal reikia mylėti tik save? Nesikišti ten, kur manęs akivaizdžiai nenori? Būtų lengviau turbūt visiems, nors žinau kad aš to iki galo nepadarysiu. Bet mokausi to tiesiog neimti į širdį. Gal man pasiseks.

Mano planas likti motyvuotai kol kas sekasi. Atsikelti anksti, ir iškart imtis judesio, net jeigu lova šnabžda: Ateik pas mane. Bet parodau jai vidurinį pirštą ir nubėgu į dušą. Pačiučiuoju katina, jeigu turiu laiko. O tada lekiu į Kauną. Keeping myself busy as much as I can. Gaila, mes neturi kokio vieno, didelio darbo, o daug mažų. Iki šiandien, esu pasidarius visus laborus, viską įkėlus, nors kai kurių deadlines tik po savaitės ar kiek. Didžiuojuosi savimi.
    Jaučiu man reikia knygos. O gal dviejų.

--------
    I heard you die twice,
    once when they bury you in the grave
    And the second time is the last time that somebody mentions your name

Do as you're told, sweetling, it won't be so bad. Wolves are supposed to be brave, aren't they?

Pranešimas paliktas on Sat Oct 28, 2017 2:37 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「WHERE YOU AT?」
    「2017.10.28」

Pisces: You don’t know how many times they’ve overthought something because of what you said or did.

3.I am scared of mundane things, but I embrace big changes easier.

Myliu draugus ♥️
    Myliu visus
    Myliu gyvenimą
    Myliu save

--------
    I wanna be sober, but I love gettin' high
    Wanna give it a hundred percent, but I'm too afraid to try
    I wanna be faithful, but love hookin' up with randos
    I wanna live by the law, but still think like a vandal
    I wanna get exercise, but I'm too lazy to workout
    I want all the finer things, but don't wanna go to work now
    I wanna go outside, take my family to the beach
    I wake up in the morning, first thing I do is look at a screen, at a screen

Wanna live freely, why isn't it so easy?
    I should read a book, but I keep watchin' this TV
    And I know this lifestyle doesn't really feed me
    I just tune out to the voice inside that's speaking

All my little problems keep on buildin' up, and buildin' up
    All my good intentions just ain't good enough, can't find the love
    So I smoke until my lungs are full
    And drink until I lose my cool
    Apology's my middle name, and one day I will change, but
    I'm okay with who I am today
    I'm okay with who I, who I am today

Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:13 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Tue Oct 31, 2017 11:16 pm
    LEE MIJOO
    LEE MIJOO
    「CAN BE BETTER」
    「2017.10.31」

The Most Negative Feeling For a Pisces: Feeling unimportant to the people who they constantly put first.

4.It is good and healthy to have free time to rest and have fun (despite what your need for constant productivity says)

Visada rašydama dabar postą, pasijungiu dainą, kurio pavadinimą užrašau čia aukščiau. Atėjo į galvą į tai. Bet klausydama funky ir nuotaikingos dainos, kaip Can Be Better, negaliu parašyt kažko protingo ir deep, kaip kad norėjau prieš tai.

KĄ AŠ IŠMOKAU: im so fuckin clueless. Kai kišiesi - ne laiku ir blogai, kai nesikiši - irgi ne laiku ir blogai. Nebesuprantu. Nieko. Ir taip actually, pretty much visą gyvenimą. Visada maniau kad esu empatiška, gal ir esu, manau kad ir esu, galiu suprasti, tik nerandu gero timing to pasakyt žmogui ir kažką padaryt. Yup, ir dėl to kad kartais nusprendžiu nutylėt, ir nieko nesakyt, nes nenoriu lipt ant žaizdos, trukdyt, ir kištis, nes gal tas kitas to nenori, atrodau neempatiška. Justinos žodžiai. Thank you my wise friend.

Nesuprantu kurioj dainoj atsidūriau, ir kur šiuo metu yra mano mintys kažkur išplaukė. Manau, metas pasileisti Nikitą, pasidaryt juodos arbatos, įkalt Pepsio. Agnietė activated Coupon.

--------
    First things first
    I'ma say all the words inside my head
    I'm fired up and tired of the way that things have been, oh-ooh
    The way that things have been, oh-ooh
    Second things second
    Don't you tell me what you think that I could be
    I'm the one at the sail, I'm the master of my sea, oh-ooh
    The master of my sea, oh-ooh

I was broken from a young age
    Taking my sulking to the masses
    Writing my poems for the few
    That look to me, took to me, shook to me, feeling me
    Singing from heartache from the pain
    Taking my message from the veins
    Speaking my lesson from the brain
    Seeing the beauty through the...

Pain!
    You made me a, you made me a believer, believer
    Pain!
    You break me down and build me up, believer, believer
    Pain!
    Oh let the bullets fly, oh let them rain
    My life, my love, my drive, it came from...
    Pain!
    You made me a, you made me a believer, believer

Third things third
    Send a prayer to the ones up above
    All the hate that you've heard has turned your spirit to a dove, oh-ooh
    Your spirit up above, oh-ooh

I was choking in the crowd
    Building my rain up in the cloud
    Falling like ashes to the ground
    Hoping my feelings, they would drown
    But they never did, ever lived, ebbing and flowing
    Inhibited, limited
    Till it broke open and rained down
    And rained down, like...

in the storm
    if i could make amends with all my shadows, i'd bow my head and welcome them. but i feel it burning, like when the winter wind stops my breathing; are you really gonna love me when i'm gone? i fear you won't, i fear you don't.

Pranešimas paliktas on Sat Nov 11, 2017 9:46 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    「11 : 11」
    「2017.11.11」

#Pisces: They long for people to understand them, but don’t always have the words to express how they feel or what they need.

5.Better people do come along, if you’re open.

Jau seniai norėjau pritarti vienai čia išreikštai minčiai - kodėl žmonės spėja, kad tau viskas gerai, tik todėl, kad nesi susigruzinęs, visą laiką neverki, ir stengiesi šypsotis ir tave regis dažnai veikia hyperaktyvumo priepuoliais? Ar tai - kažkokie kriterijai žmogaus savijautai? Jeigu visada šypsaisi, ir stengiesi būti geros nuotaikos. Rūpiniesi kitais, ir pats stengiesi niekados neverkti ir nesiskųsti. Kalbi tik apie geruosius dalykus tavo gyvenime, o ne kas blogai. Tai turėtų reikšti, kad tau viskas gerai, taip?

Tokiomis akimirkomis man siaubingai liūdna. Žinau, kad tai ko gero kalba vienatvė ir mano pms, bet jo, kai tokiu metu neturi nieko šalia, visas tas sunkumas, kurį nešiesi, regis padvigubėja. Gal keturgubėja. Nežinau, kaip tai suvaldyti. Norėčiau tiesiog random, vidury dienos, sulaukti iš kažko žinutės: "hey, kaip sekasi?". Kad man nereikėtų parašyti pirmai. Ar skambučio. Kada nors, tiesiog. Kai žmogus norėtų tiesiog to paklaust, o ne rašytų kažkokiu reikalu. Nors ir tai jau nieko, bent kažkuo pasijaučiu reikalinga.

Norėčiau dingti savaitei. Kur nors išvykti, ir nematyti nieko. Kas, man parašytų, jog pasiilgo, apart šeimos? Galvoje sukirba du žmonės, ir gan šiek tiek liūdna, nors gal to ir užtektų, tik tų dviejų žmonių.
    Vis dar liūdna. Neturėčiau tam pasiduoti, ir rašyti čia, but here I am. Every fuckin time. Nekenčiu tos silpnumo akimirkos, kai wanna be noticed, ir nukeliauju jau iki to, taip to ir nesulaukus. Bet jau viskas, I'm ok. I guess.

Lapkriti, ką tu man gali pasiūlyti..?

--------
    One by one I have fallen
    I am almost out of strength
    I can only watch on
    What do I do

My flower he was my everything
    But he won’t listen to me
    Can you see a Flower
    I watch you
    My flower I gather my hands
    And earnestly wish
    That I will bloom again

Please don’t hurry up and leave
    You can stay a little while longer
    Petal by petal you grow distant

If you are alone
    You can’t be whole

Pranešimas paliktas on Thu Nov 23, 2017 11:27 am
    HEO GAYOON
    HEO GAYOON
    「THE CURE」
    「2017.11.23」

It gives a Pisces life when: People can read between the lines and know exactly what they need.

6.You don’t have to actively go out of your way to do things you don’t want to do. You don’t owe anything to anyone. You can just say no.

Turbūt per vėlu imt trenditn #NoShadeNovember ? :D
    Idk why it looked funny to me
    It should be No Shade Life, but

Net nežinau. Labai keistai šiandien jaučiuosi. Liūdna, bet kartu ir esu dėkinga už tai ką turiu. Tie pokalbiai kaskart vis labiau padeda suprast, kad gal tai nėra iliuzija, ir rūpi, žmonėms rūpi, ir viskas neturi būti labai paviršutiniška. I'm thankful for it, really, net jeigu gal kartais ir nemoku to parodyt, bet noriu tikėti, kad jūs suprantat. I'm trying, as everyone tries.

Ir taip, reikia ne galvoti, o daryti. Kai pažiūriu atgal, suvokiu, kad ištiesų, kaip antro kurso studentė, hey, aš nesu tokia beviltiška, ir esu kažką pasiekusi gyvenime, net jeigu tai ir labai nereikšminga atrodo. Kai pasiimu savo dvi išsipūtusias papkes, kuriose padėkos, diplomai, už kiekvieną dalyvautą konkursą, į metus laimėtos penkių skirtingų dalykų olimpiados, prizines vietos, iki 7 klasės net ir sporto srityje (umh, what? xD) active social school life, 12 klasėj sudalyvavimas pilnu tempu visose TMD srityse. 9 metai iš eilės nenutraukiau pasiekimo būti pirmūne ir turėti aukščiausius pažymius. Pakankamai geri rezultatai baigiamųjų egzaminų. Dabartiniai rezultatai. It's okay. I'm good, I'm actually good, ir beviltiškas yra tik mano nesusikaupimas, o ne aš. But I can do things.

Žiūrint į tuos pasiekimus norisi tik dar labiau kažko siekti. Jeigu ne dėl kitų, tai dėl savęs. Aš niekam neprivalau nieko įrodyti, tad galiu bandyti ir na ir kas, jeigu nepasiseks? Turiu įrodyti nebent tik sau. Taigi. O aš žinau, kad šalia yra žmonės, kurie kartu džiaugsis jeigu aš kažką laimėsiu, pasieksiu. Todėl šiuo metu dar labiau apsisprendžiau dėl to mano manymu siaubingai didelio žingsnio. Žinau kad bus sunku. Kad expectations... dideli. But I can do it, right? Hey, juk mano darytas coveris puošia ESN Lithuania grupę! Ir dar du nauji puoš kitas svarbias grupes, kaip ir official page. Look, I'm getting more and more involved! Kaip ir tikiuosi, kad mano coveris puoš kai kurių facebook profilius. Taip, man tokie dalykai svarbūs. Because that's how I'm getting my motivation on. Vakar mamai parodžiau visus savo darbus, ir visą kitą. Jinai atrodė... nustebusi. Ir palaikanti. Pasakė, kad I should keep going at this direction.
    Seniai kažko tokio gražaus negirdėjau jau iš jos.

Šitas postas net neturėjo būti apie tai bet aš neįsivaizduoju kaip iki to viską parašiau, but, uhm. I bet I should leave it like this, for my own motivation boost, ir galbūt, tikiuosi ir kitiems. Look what you did already. Mažiausius dalykus. Kurie galbūt neturės jokios reikšmės jūsų ateičiai, kaip kad mano 5 klasės matematikos rajono olimpiados 1 vietos diplomas. Bet tuo metu jums tai buvo svarbiausias pasiekimas, kaip kad man šis. Jeigu tai nors akimirką buvo svarbu, svarbiausia, didinga, privertė jus jaustis gerai, jeigu bet kokiu savo veiksmu nors akimirką didžiavotės... Gerai parašytu darbu univerui, referatu, bet kuo. Remember that. Smulkmenas. And you will see you are worth something. Sunku tai padaryti? Jūs turite draugų. Ir jie mato geriau negu jūs.
    Per dieną parašyk nors vieną dalyką, kodėl myli save. Kuo didžiuojies. Anything good.

Make your personal Hall Of Fame.

Pradedam, once again.
    --------
    Deep in my heart, in that dark place
    You suddenly entered
    Awakening my world
    That would have fallen asleep some day
    It can’t be coincidence
    It can’t be rushed
    The sweet whispering in my ear
    Past the night sky
    Let me in

The moon rises
    And I am becoming you
    We were so different
    But my heart
    Is now being colored with you
    This girl is a boy’s girl

The wind blows deep into my heart
    Picking at the flower petals
    Melt my heart
    That might get cold again

Pranešimas paliktas on Mon Nov 27, 2017 11:53 am
    HUANG RENJUN
    HUANG RENJUN
    「PEEK - A - BOO」
    「2017.11.27」

A #Pisces moon biggest fear: Being the person they said they wouldn’t become

7.I still believe in doing what’s right for the sake of it, despite it being constantly and totally overlooked by most.

Taip ilgai to laukiau. Taip, tai bus visiškai ne vidinio monologo skausmo pamąstymų įrašas.

Šiandien jau viskas taip realu. Du su pusę mėnesio, kai nusipirkom bileitus, skendėjom kiekviena savo rutinoj ir virėm savo sultyse taip sakant, kartais susitikdamos, o dabar jau... Už mažiau negu 48 valandų aš būsiu Milane. Keista, ar ne? Šiandien jau atsiuntė bilietus, tad taip jau realu, kad negaliu aš patikėt. Noriu lakstyt ir visiem pasakot (nors ar nedariau to visą savaitę?) bet jo. Tiesiog nežinau, aš žinau kad bus gerai. Daug šypsenos, juoko, ir žodžiu, tobula. Aišku kiek viską temdo the thing, kad Justinai reikės šiek tiek dirbti ir dėl The Coins konferencijos, ir ši negalės kartais gal iki galo visko pamiršt, bet dėl aš to ja ir proud, kokiam challenge ji pasirašė šiais metais, and I know she will do great. Dar nesakiau, bet planuoju būtent ir aš sudalyvaut konferencijoj. Galvoju gal visgi reik atsisakyt staigmenos idėjos ir iš jos gaut kokį VIP praėjimą? :DD

Ok postas kabo dvi val, tai manau it is xD
    --------
    I was born in a thunderstorm
    I grew up overnight
    I played alone
    I played on my own
    I survived

Hey
    I wanted everything I never had
    Like the love that comes with light
    I wore envy and I hated that
    But I survived
    I had a one-way ticket to a place where all the demons go
    Where the wind don't change
    And nothing in the ground can ever grow
    No hope, just lies
    And you're taught to cry into your pillow
    But I survived

I'm still breathing, I'm still breathing
    I'm still breathing, I'm still breathing
    I'm alive

Find me
    I'm blooming like a flower in the desert, i’m escaping from this spell. waking up from this dream in a maze

Pranešimas paliktas on Sun Dec 17, 2017 4:17 pm
    JUNG ILHOON
    JUNG ILHOON
    「OUT OF MY HEAD」
    「2017.12.17」

Once you capture a #Pisces attention you become a priority.

8.Money exists so you can spend it. You should always do it wisely and it’s good to have savings, but stop accumulating it for special occasions or buys that will never come.
    Cafe Asks

Vanilla Chai Latte : Are you in love?
    With things and events, yes

Flat White :
    Coffee or Tea?
    Tea

Cappuccino : What’s your middle name?
    Ieva Darija

Mocha : Dream Job?
    Graphic & Web & App Designer

Pumpkin Spice : Dream car?
    Raudona :D

Jasmine Tea : If you could go anywhere in the world, where would it be and why?
    Milanas. Tiesiog tai paliko per daug įspūdžių manyje.

Old English :
    You’re stranded on an island, who do you bring with you?
    Notebook

Iced Chocolate : Do you have a crush on someone?
    No

Caramel Frappe : Favorite video game?
    Nebežaidžiu jau

Iced Lemon Tea : Favorite song/band?
    The Script - Hall Of Fame

Iced Cafe Mocha :
    Favorite thing to do on rainy days?
    Rašyti, žiūrėti filmus

Hot Chocolate :
    Are you an affectionate person?
    I am not

Caramel Macchiato :
    You’re travelling the entire world but you can only take one person with you. Who do you take?
    I'm not sure about this...

Green Tea : How tall are you?
    174cm

Early Grey Tea : The inevitable Zombie Apocalypse is upon us! What’s your plan of action?
    Bunkeris su daug atsargų, aš protinga, palauksiu kol kiti durniai kovos ir juos išnaikins :D

Mint Tea : How do you relax?
    Kompiuteris + lova, relaksas

Vanilla Latte : Board games or drinking games?
    Board games

Iced Coffee : Do you like reading? If so, what’s your favorite book?
    Myliu knygas. Dan Brown - Skaitmeninė Tvirtovė
    Harry Potter books

Italian Soda : Describe your dream date
    Niekad apie tai rimtai negalvojau

Sparkling Water : Describe what qualities you look for in a person
    Ištikimybė, atvirumas, nuoširdumas, sense of humour

Orange Juice : Have you ever had a valentine?
    Ne

Rose Hip Tea : Describe your first kiss
    I cant even remember :D

Herbal Tea : You’re at a candle shop, what scented candle do you buy?
    Probably levandų arba apelsinų.
    --------
    Willing to get closer to the sun
    Flapping of the burnt wings
    My miserable appearances
    Only then i learnt my new days
    All my life by my life
    Take a look at me now
    All my life by my life

Blooming like sweet seduction
    Another shape of me found inside of me
    My face in the mirror
    I ask myself who it is

In the cold breeze of early morning
    Pulsating heart
    That moment i looked myself squarely
    I realized my new face
    All my life by my life
    Soar up into the sky now
    All my life by my life

Let me go now

Pranešimas paliktas on Thu Jan 18, 2018 11:14 pm
    HEO GAYOON
    HEO GAYOON
    「AIN'T NOBODY」
    「2018.01.18」

#Pisces value simplicity. You don’t need much to impress them it’s more of the thought that counts.

9.Sometimes you won’t see eye-to-eye with people close to you. Each of you will think they are right.

Net neturiu minčių, ir nežinau ką rašyti. Bet ant popieriaus mintys labai sunkiai dėliojasi ir nežinau ką parašyti. Šitas visas dienas buvo taip gerai. Taip gerai kad nesupratau, kad gal nereikia to keisti..? Būčiau vėl grįžusi vėlai, ir ėjusi valandai pakalbėti, o tada miegoti. O dabar... Galvojau, pailsėsiu nors net nebuvo nuo ko. Bet ne pailsėjau. Išvargau. Prisikankinau. Net nežinau. Sakiau, kad rytoj niekur nevažiuosiu ir būsiu namuose, bet dabar jau to gailiuosi. Tiesiog kažkur išeisiu pašalt keletą valandų šikną ant sniego, ir manau prasipūsiu.

Nežinau, nežinau, nežinau.

Žinau, kad dėl daugelio problemų esu kalta tik aš, nes esu nevykėlė, introvertė, kuri bijo kažko klausti, nes bijo pasirodyti kvaila ir neišmanėle. Aš labai bijau prašyti kitų pagalbos kai man negerai, nes nežinau, visuomet buvau vertinama už tai kokia protinga, savarankiška, ir labiau sugebanti padėti kitiems, o ne tai, kad man viso to reikia. Man tas tai įsikalė į galvą, ir dar ta baimė neatitikti keliamų lūkesčių. Todėl kai yra kažkas, ko aš nežinau, visad esu linkusi blefuoti, negu tai pripažinti. Kai man negerai, nusišypsau, ir įtikinu kad viskas gerai. Nes aš suknistai bijau būti nesavarankiška, nors tokia labai esu.

Žinau, kad yra žmonių mane suprantančių. Tik labai liūdna kad niekas šeimoje manęs nesupranta. Depresija? Pasiteisinimai. Anxiety? Dar daugiau kvailų ir juokingų pasiteisinimų. Introvertiškumas? Tau 20, tu suaugusi! Susirask darbą, vyrą, baik mokslus, gimdyk vaikus, būk eilinė tarnautoja valstybei, ir tiesiog gyvenk bei egzistuok kaip eilinė pilietė. Uždirbk gerus pinigus, keliauk du kartus per metus po savaitę pagulėti į Turkiją viešbutyje prie jūros, nes why not :) You know what, FUCK IT.
    Labai daug kartų esu čia rašiusi kad dedu tašką. Bet aš jo niekad nepadedu. Iš tiesų labai gąsdina kai žinau, kad jeigu išeisiu iš namų, aš nieko neturėsiu, nei materialiai, nei tuo labiau kokio nors support iš šeimos dėl to.

Nežinau.

Man ir vėl liūdna, ir vėl apie viską galvoju ir pergalvoju, kodėl aš tokia. Man reikia veiklos ir neturėti laiko, tada bent jau mažiau liūdna ir mažiau skauda. Kaskart pagalvoju kokie keisti santykiai mano su šia šeima. Kaip gerai, kai jie visi trys yra panašūs, ekstravertai, nieko nebijantys, tačiau puikiai sekantys paskui minia. Ir tada esu tiesiog aš. Out of this. And they don't get me.
    Kartais atrodo kad tik tam kad jie suprastų, turi įvykti tragedija. Nes kitaip atrodo, kad esu nereikalinga ir tik trukdis, nors ir būna gražių momentų.

Labanaktis.
    --------
    Take a deep breath
    Until both sides of your heart get numb
    Until it hurts a little
    Let out your breath even more
    Until you feel
    like there’s nothing left inside
    It’s alright if you run out of breath
    No one will blame you
    It’s okay to make mistakes sometimes
    Because anyone can do so
    Although comforting by saying it’s alright
    Are just words

Pranešimas paliktas on Wed Jan 31, 2018 9:02 pm
    Svečias
    Anonymous
    「NEW LIFE MOTO」
    「2018.01.31」

of runnings and flyings and fallings Tumblr_p3flz2WC4u1we779co1_1280

Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 5:49 pm
    BANG TAE EUN
    BANG TAE EUN
    Draugai, aš jus vis tiek labai myliu ir žiauriai vertinu kiekvieną ♥️♥️♥️
    Atsiprašau, kad vis tiek būnu silpna ir ko gero turėčiau jūsų paklausyt ;/
    Bet aš daunė
    Vis tiek labai labai labai myliu
    Žinokite tai
    Jūsų verksnė silpnuolė draugė Greta

Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 8:57 pm
    PARK JIMIN
    PARK JIMIN
    of runnings and flyings and fallings Tenor

I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 8:58 pm
    Svečias
    Anonymous
    of runnings and flyings and fallings Ci5439Y

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2  Next