LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

 • The Fun Zone
 • We are the best
 • Mintys ir jausmai
 • Go to page : 1, 2  Next

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 11:27 am
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「CONTENT DELETED」  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 12:20 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN

  #TBM


  MUSIC ASKS
  1:A song you like with a color in the title
  F(x) - Red Light  2:A song you like with a number in the title
  Lim Kim - Goodbye 20  3:A song that reminds you of summertime
  Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix)  4:A song that reminds you of someone you would rather forget about
  GJan - TATTOO  5:A song that needs to be played LOUD
  FTISLAND - Take Me Now  6:A song that makes you want to dance
  Day6 - Dance Dance  7:A song to drive to
  Train - Drive By  8:A song about drugs or alcohol
  Ed Sheeran - Bloodstream  9:A song that makes you happy
  Highlight - Plz Don't Be Sad  10:A song that makes you sad
  Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth  11:A song that you never get tired of
  BEAST - Say No  12:A song from your preteen years
  Ruslana - Wild Dances


  13:One of your favorite 80’s songs
  Michael Jackson - Billie Jean  14:A song that you would love played at your wedding
  Maroon 5 - Sugar  15:A song that is a cover by another artist
  Gayoon - 12:30 (Original: BEAST - 12:30)  16:One of your favorite classical songs
  Beethoven - Moonlight Sonata  17:A song that would sing a duet with on karaoke
  Paula Seling & Ovi - Playing With Fire  18:A song from the year that you were born
  Madonna - Frozen  19:A song that makes you think about life
  Macklemore x Ryan Lewis - Wings  20:A song that has many meanings to you
  The Script - Hall of Fame ft. will.i.am  21:A favorite song with a person’s name in the title
  Bruno Mars - Natalie  22:A song that moves you forward
  P!nk - Try  23:A song that you think everybody should listen to
  Jaymes Young - Dark Star  24:A song by a band you wish were still together
  MBLAQ - Be A Man  25:A song by an artist no longer living
  Michael Jackson - Smooth Criminal  26:A song that makes you want to fall in love
  Ed Sheeran - Give me Love  27:A song that breaks your heart
  The Script - If You Could See Me Now  28:A song by an artist with a voice that you love
  Ed Sheeran - I See Fire  29:A song that you remember from your childhood
  Nelly - Just A Dream  30:A song that reminds you of yourself
  HA:TFELT (ft. Hyelim) - Iron Girl


  Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:19 pm; edited 1 time in total  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Jun 15, 2017 11:57 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「IGNORED?」
  「2017.06.15」


  so that's how I feel


  Barjerai, barjerai, barjerai.
  Visur, kur beatsisuku, ten - barjeras. Šeima - STOP. Vieni draugai - STOP. Kiti - STOP. Atrodo kad iš visų pusių vis kažkas ištiesia man ranką delnu į mane, ir nebeleidžia prieiti. Ne visi, žinoma. Bet tokių atrodo daug, kad tai gniuždo. Ir nebežinai, ką ir galvoti.

  Nuo vakar įtemptai mąstau, apie važiavimą į sodybą šeštadienį. Tėvų draugų. Žinau, kad ten tas dvi dienas, iki sekmadienio vakaro, surasiu ramybę - galėsiu gulėti hamake tarp medžių ir spoksoti į dangų; skaityti knygą; gurkšnoti kokteiliuką; jeigu švies saulė - įšokti į ežerą; jeigu lis lietus - susisukti į pledą antram aukšte kambary prie lango. Ten bus labai gerai, žinau.

  Vis tik šį savaitgalį yra proga pabūti vienai namuose ir panašius dalykus daryti savo kieme, o kartu ir susitikti su seniai nematytais žmonėmis (na ir kas, kad tai galiu padaryti ir kitą savaitę). Ten vis tiek bus žmonių, sodyboje, tad gal aš noriu pati pasakyti STOP ir pabūti viena?

  I have plans. Finally, I have. Šiandien vakare visai neblogai pašnekėjau su mama, and I have plans. Ji pritarė, ir sutiko padėti. Iki kelionės liko 12 dienų, per kurias turiu viską sutvarkyti, ir tai įmanoma. Ir jei pasiseks, galėsiu judėti pirmyn. Trys šios vasaros punktai kuriuos privalu įgyvendinti man. Galvoje aišku kaip tai padaryti, ir aš žinau kad aš tikrai galiu. Rytoj bus pradžia, nelauksiu pirmadienio.

  Liksiu namuose. Vasarai.

  Prieš kelionės reikia susitvarkyt. Taigi 10 dienų, per kurias reikia padaryti daug išvadų, ko man reikia ir ko ne. Nemaldausiu ir neprašysiu daugiau, nes tas "noriu bet negaliu" tikrai labai stipriai užknisa, tiek iš kitų, tiek iš manęs pačios sau. Jeigu negali, tai reiškia ne taip jau stipriai ir nori, negi ne?

  Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:18 pm; edited 2 times in total  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Mon Jun 19, 2017 12:52 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「COLLATERAL BEAUTY」
  「2017.06.19」


  " I was there in her laugh. But I’m also here in your pain."


  "We’re here to connect. Love, time, death. Now these three things connect every single human being on earth. We long for love, we wish we had more time and we fear death."


  Savaitgalį pažiūrėjau filmą - Užslėptas Grožis (Collateral Beauty). Verkiau. Mąsčiau. Šis filmas - visiškai absoliučiai paprastas. Jokio veiksmo, bet jis taip įtraukė, kad nesupratau kaip taip greitai baigėsi. Skaudėjo. Meilė, Laikas, ir Mirtis. Trys, pasak Howardo, svarbiausios abstrakcijos. Ir aš galiu sutikti.

  Filmo esmė - jog reklamos agentūros vadovas prarado savo šešerių metų dukrytę, išsiskyrę su žmona, ir atsiribojo nuo pasaulio. Jo draugai, nori jam padėti, bet nežino kaip. Howardas ima išlieti skausmą ir rašo laiškus trims abstrakcijoms - Meilei. Laikui. Ir Mirčiai. Viskas pasikeičia, kai šios trys abstrakcijos atsiliepia į jo laiškus.

  "But you never know. Nothing's ever really dead if you look at it right" - Death

  "If Love is Creation, and Death is Destruction, I'm just a terrain in between. You don't understand Time. No one understands Time" - Time

  "I’m in all of it. I’m the darkness. I’m the light. I’m the sunshine and the storm. Yes, you are right. I was there in her laugh. But I’m also here now in your pain. I am the reason for everything. I am the only "why”. Don’t try and live without me. Please, don’t." - Love

  「SPOILERS」

  Trys Howardo draugai nusprendžia pasamdyti aktorius kurie suvaidintų Mirtį Laiką ir Meilę ir apsireikštų Howardui. Tačiau filmo eigoje sužinome, kad kiekvienam iš jų atskirai, lygiai taip pat reikėjo šių abstrakcijų.
  Simonui - Mirties. Jis jau seniai kaunasi su Vėžiu, du kartus ji nugalėjo, tačiau dabar liga vėl atsinaujino, ir kova yra... pralaimėta. Jis bijo mirti, bijo palikti žoną ir pirmągimį, bijo dingti. Tačiau jis išmoksta, kad Mirtis dar nėra visko pabaiga.
  Klairei - Laiko. Ji visą savo gyvenimą paaukojo kompanijai, pavertė ją savo šeima, nesukurdama savosios. Neturi nei vyro, nei vaiko, kurio visad norėjo. Ir laikas ją aplenkė, ir vaikui jau per vėlu. Bet bendraudama su "laiku", ji suvokia, kad gal dar ne viskas baigta, ir laiko nėra per mažai. Jį galima aplenkti.
  Ir galiausiai Witui - reikia Meilės. Išsiskyręs su žmona, jis turi mažametę dukrą, kuri jo nekenčia, kad šis išdavė mamą. Dukra atsisako bendrauti su tėvu, su juo atsotogauti ir matytis, ir laiką leidžia su patėvių, turtingoje ir prašmatnioje aplinkoje. Tačiau vieno dalyko Meilė išmoko Witą - tam, kad būtųm tėvu, tau nereikia leidimo. Nereikia niekeno leidimo, jegiu nori juo būti savo vaikui.


  “Just be sure to notice the collateral beauty. It’s the profound connection to everything.”

  Pabaigoje supranti, kad ne tik Howardui reikėjo šių abstrakcijų. Reikėjo jiems visiems. Ir filmo pabaigos neatskleisiu, bet... Užslėptas Grožis. tai, kas viską sujungia. Ir filmo gale supratau, ką kūrėjai norėjo tuo pasakyti. Verkiau.

  Be to, filme paliečiama įtin jautri tema - kai tėvams tenka laidoti savo vaikus. Tai suspaudė mano širdį taip, kad... Prie to pačio paliečiama ir daug kitų jautrių temų, kiekvienas veikėjas turi skaudžią praeities istoriją, kurios galų gale visos susipina, o jie ieško gyvenimo kelio.

  Galų gale, jiems pavyksta.

  of runnings and flyings and fallings NyszwQe  Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:18 pm; edited 1 time in total  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Aug 10, 2017 8:18 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「WHO IS GOOD AND WHO IS BAD?」
  「2017.08.10」


  so.. is that how it is?


  Just give me a reason
  .
  .
  .
  .
  Somebody Help Me

  ---------------------------------------

  Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:17 pm; edited 1 time in total  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Tue Aug 29, 2017 4:14 pm
  JUNG ILHOON
  JUNG ILHOON
  「FLOWER ASKS」
  「2017.08.29」


  Asking Myself


  DAISY: How old were you when you had your first kiss?
  Probably 14?

  CARNATION: If I handed you a concert ticket right now, who would you want to be the performer?
  Imagine Dragons; Highlight;

  JASMINE: What color looks best on you?
  Blonde & Blue

  FOXGLOVE: Name three facts about your family?
  ♦️ Sekmadieniais kartu pietaujam pas močiutę
  ♦️ Kartą į metus kur nors keliaujam kartu
  ♦️ We love each other

  ALLIUM: What’s the best thing you can cook?
  Visada maniau, kad varškės apkepas, bet vištiena konkuruoja

  ORANGE BLOSSOM: If you could pick the gender and appearance of your child, would you?
  Ne

  CALLA LILY: If you died right now, what song would you want to play at your funeral?
  Damien Rice - 9 Crimes

  POINSETTIA: Favorite holiday dish?
  Ledai ir Arbūzas, if that can be a dish

  OXLIP: Would you ever get into a long distance relationship?
  Priklauso, bet turbūt

  PRIMROSE: Favorite kind of soup?
  Kopūstų

  DAFFODIL: What’s the most thoughtful present you’ve ever received?
  Mano 17-ojo gimtadienio, draugės special gift box.
  18-ojo gimtadienio dovana nuo visų.

  ROSE: Are you currently in love with someone?
  Ne

  AMSONIA: Would you ever become a vegan?
  Nemanau

  PEONY: What’s your favorite hot beverage?
  Hot Chocolatte

  TULIP: For your birthday, what kind of cake do you ask for?
  Tas šokoladinis pusiau iš mamos kepyklėlės..

  MYRTLE: Do you like going on airplanes?
  YES

  HIBISCUS: Did you ever play an instrument? If so what?
  Pianinu, mokiausi truputi

  ZINNIA: Who was your best friend when you were six years old?
  Tai yra skaudi tema. I miss him a lot.

  POPPY: What color was your childhood home?
  Pilkas..?

  HYDRANGEA: Starbucks order?
  Idk, man px ant Starbucks :D Latte gal tiesiog

  VIOLET: Do you like where you’re from?
  I do

  LOCUST: What was your favorite book as a child?
  Harry Potter. Perskaičiau jas būdama ganėtinai jauna.
  Dar, Kodėlčius, ar kaip ten vadinosi..

  RHODODENDRON: What’s the scariest dream you’ve ever had?
  Kad prie mano namų ėmė metyti bombas, prasidėjo karas.
  Kai suvokdama kad sapnuoju, negaliu pabusti, tik blaškausi

  QUEEN ANNE’S LACE: Would you rather carve pumpkins or wrap presents?
  Warp Presents, I like it!

  MAGNOLIA: Favorite kind of candy?
  jie vadinasi "Miglė".

  ASTER: Would you rather be cold or hot?
  Cold

  MARIGOLD: Do you listen to what’s on the radio?
  Kai važiuoju

  HELICONIA: Do you like when it rains?
  It depends, kiekvieną kartą skirtingai

  AZALEA: What’s a movie you cried while watching?
  Paskutinis - Collateral Beauty.
  Yra ganėtinai nemažai tokių. "Intouchables" and "Up" visad succeeds in that.

  DANDELION: Do you think you’re important?
  Norėčiau taip manyti.
  Bet.  Let me go now
  Let me go now, You won’t find a nice guy like me. Untie my hands now, I’m chucking up the deuces. If I have to say it again, bullshit.

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Mon Sep 04, 2017 11:18 am
  JUNG ILHOON
  JUNG ILHOON
  「START」
  「2017.09.04」


  ready. set. go


  Vis dar nieko nenoriu. taip baisiai, kad jaučiu jog kas kartą apsivemsiu. Vėl imu nejučia stumt viską šalin, o bent šiek pastūmusi dėl akimirkos silpnumo, baisu kažką padaryt ir mėgint susigrąžint, todėl ir toliau tik stumiu ir stumiu šalin, iki kol nebeįmanoma nieko daugiau padaryt. Esu nevykėlė.

  Šeštadienio pokalbis su Laura mane keistai paveikė. Mes niekad nebuvom per daug artimos, nepaisant mūsų super duper smagių langų kartu, bet pripažinkime, mus kartu visada laikė Ugnė. Aišku nebūdavo taip kad galim tik tryse normaliai bendraut, ne, ir dviese galėjom, bet tiesiog. Prisiminiau tuos laikus. Mums tryse buvo linksma. Visad prisiminsiu kaip trijų klasių vaikinai, iš savo klasių kalbėjo apie merginas, ir mus tris + Dovilę įvardino kaip tas, su kuriomis niekad nenorėtų susipykt. Mes buvo ekstra už save kovojančios, kietos ir nepastumdomos. Ahh.

  Labai jų pasiilgau. Vakar taip pasidarė gaila nutrūkusiu ryšių. Net Justiną senokai mačiau. Su Ugne kokius tris mėn nesusirašiau ne. Norėčiau pamatyti tiek ją, tiek Laurą. Pamačiusi Simoną ir Dovilę čj instant apsiverkčiau. Labai stipriai pasiilgau Simonos. Kiek ji to tyro gerumo įnešdavo į kasdienybę... Net jeigu pastoviai šaipydavosi iš mano anglų nedarbingumo, ir mušdavo. vis tiek. Ji tikrai geriausias žmogus ant šios žemės paviršiaus, kurį man teko pažinoti. Visiškai innocent.

  Taigi kalbant apie Laurą. Pasiūlė man atvaryt į Taiką gyventi su ja, nes regis jos kambariokė išsikraustys. O dar prieš metus juokavom visos, kad negalėtume viena su kita gyvent niekada. Bet tada pagalvojau, kad visai norėčiau. Norėčiau seno artimo žmogaus šalia, bet to ne per daug artimo, nes bijau kad gyvent kartu nepaeis. O ji dar ir dirba, tai ne tiek daug ir matytumėmės, gal nepaskerstumėm viena kitos. Dar parašė, kad norėtų ateiti į ESN. Kinda norėčiau ją nuo to apsaugot, bet kartu ir labai noriu kad ateitų. Ta prasme, ten yra žmonių, kuriuos džiaugiuos kaskart matydama, ir kurie dar mane varo pirmyn, bet visai nebejaučiu motyvacijos ir net nežinau šį kartą kodėl. Ta prasme puff. Ir gone. O prieš dvi sav, buvau užsidegusi.  Bet kažkuri dalis jaučia, kad man reikia Lauros ten. Nes ji bus veikli, žinau, ir gal nauja energija privers ir mane judėt. tiesiog iš kažkur žinau, kad man reik labai stipriai.

  Gyventi su Laura. Gal ir būtų linksma.
  Noriu parašyti Ugnei, ir Simonai, ir visoms, ir jas pamatyt kuo greičiau.
  Gal reikia nustoti viską stumti šalin ir pagaliau susiimt?
  Klausimas, tik ar galiu.


  Let me go now
  Let me go now, You won’t find a nice guy like me. Untie my hands now, I’m chucking up the deuces. If I have to say it again, bullshit.

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Mon Oct 23, 2017 5:54 pm
  Svečias
  Anonymous
  「EVERY DAY I NEED YOU」
  「2017.10.23」


  As a #Pisces Your Challenge: Stop running away from your problems thinking that somehow if you ignore them they will just go away.


  1.There isn’t anything you can’t change about yourself, as long as you are fully aware of what it is and where it’s coming from.

  Good Things about this weekend:
  1. Pasijaučiau kažkam nuoširdžiai reikalinga. Žiauriai stipriai. Vienas geriausių jausmų ever.
  2. Žinau kad kažkas dėl manęs pasijuto laimingesniu. Dar geresnis jausmas.
  3. Geriausias gimtadienis - gulint mano lovoj, ėdant sumuštinius ir geriant sultis, ir šnekant šūdus.
  4. Pamačiau Justiną. Nusprendžiau, kad galbūt mums nereikia gyventi kartu, tai būtų per daug kasdieniška ir aš to taip stipriai nebranginčiau. Užtenka nenusibostančių susirašinėjimų, šūdo malimo, ir susitikimų savaitgaliais. Iš tikrųjų keista. Kai abi vakar pasiekėm tą tašką, ir pasakėm tuos dalykus kurie mus neramina. Keisčiau kad tai sutapo. Abi nerimaujam dėl to paties, o po to tiesiog išsijuokė kad mes tikros sielos seserys. Taip ir yra. And we are fuckin cool, nesvarbu, kad kiti gal to nesupranta!
  5. I found a motivation again, ir turbūt priežastį, kaip išspręsti jos trūkumą.
  6. Nauja promise book. Tik po vieną dalyką per savaitę, kurį turiu įgyvendint.

  Bad Things about this weekend:
  1. Once again, šiek tiek jaučiausi kaip filleris, bet tai buvo mano problema nes kai išgeri ima rodytis nebūti dalykai. NE AŠ NEBŪSIU IR NESU SUSIREIKŠMINUSI, man to nereikia.
  2. KAS ČIA BLIOT VĖL DAROSI
  3. Palikau vis dėl to 15 euru Džeme, ne 10. Pz
  4. Vis dar nebaigiu to vieno svarbaus darbo, aš esu debilė. P.s. pirmasis dalykas in my promise book, bus tai.
  5. Pamačiau Justiną, ir man vėl liūdna kad jos šiandien nepamatysiu ir dar turbūt kitas dvi savaites :/

  --------
  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Oct 26, 2017 1:56 pm
  KIM JONG HYUN
  KIM JONG HYUN
  「HELLEVATOR」
  「2017.10.23」


  Pisces: Unlike some people they actually care about what’s going on in your life.


  2.Sometimes it’s good to try new things you’ve never done before (that don’t go against your morals and beliefs), in order to get different results.

  Jaučiu, kad vis dėl to turiu kažkokį judėjimo tašką. Viskas gerai. Turiu didelį tikslą, ir noras jį pasiekti tapo dar didesnis, kai pamačiau, kad man išties sekasi! Kad galiu sugebėti. Bijojau šitų metų kaip velnio, dėl girdėtų kalbų. bet, hey, ne taip ir baisu. Myliu tai, ką darau. Nuoširdžiai.
  Jeigu labai pasistengsiu, gal neužilgo padarysiu dar vieną didelį žingsnį, ir pasieksiu tai, ko norėjau nuo pačios pradžios. Kas buvo mano biggest goal, įstojus į universitetą.

  Nesuprantu tik vieno. Kaip dar parodyti, pasakyti, kad man nuoširdžiai rūpi? Kad noriu padėti, noriu ištiesti ranką, tiksliau, laikau ją ištiesus. Bet aš juk negaliu nieko padaryti, jeigu žmogus pats nepriima to, tiesa? Skauda. Tiesiog. Talk to me. Nes aš galiu pavargti laikyti ištiesus ranką, jaustis nereikalinga, beverte. Ir kai reikės - to nebebus. Nežinau, gal tai koks mano prakeiksmas? Kad man rūpi, bet atrodo kiti nori, kad nerūpėtų, bet nori kad rūpėtų tiems, kuriems nusispjaut?
  Kaip Justina pasakė: Kodėl kai tu nori būti kitų draugas, neišeina? Tu tai puoselėji, kažką darai, esi fuckin cool, active, bet tada žmonės tave kažkodėl stumia? O eina prie tų, kurie kažką iš save stato, kurie vaidina nepasiekiamus ir nepriklausomus. Kodėl kitus traukia tokie žmonės???
  Tai kaip koks prakeiksmas, iš ties.

  Bet jaučiu, kad tobulėju ties tuo. Gal reikia mylėti tik save? Nesikišti ten, kur manęs akivaizdžiai nenori? Būtų lengviau turbūt visiems, nors žinau kad aš to iki galo nepadarysiu. Bet mokausi to tiesiog neimti į širdį. Gal man pasiseks.

  Mano planas likti motyvuotai kol kas sekasi. Atsikelti anksti, ir iškart imtis judesio, net jeigu lova šnabžda: Ateik pas mane. Bet parodau jai vidurinį pirštą ir nubėgu į dušą. Pačiučiuoju katina, jeigu turiu laiko. O tada lekiu į Kauną. Keeping myself busy as much as I can. Gaila, mes neturi kokio vieno, didelio darbo, o daug mažų. Iki šiandien, esu pasidarius visus laborus, viską įkėlus, nors kai kurių deadlines tik po savaitės ar kiek. Didžiuojuosi savimi.
  Jaučiu man reikia knygos. O gal dviejų.

  --------
  I heard you die twice,
  once when they bury you in the grave
  And the second time is the last time that somebody mentions your name
  Do as you're told, sweetling, it won't be so bad. Wolves are supposed to be brave, aren't they?

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Sat Oct 28, 2017 2:37 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「WHERE YOU AT?」
  「2017.10.28」


  Pisces: You don’t know how many times they’ve overthought something because of what you said or did.


  3.I am scared of mundane things, but I embrace big changes easier.

  Myliu draugus ♥️
  Myliu visus
  Myliu gyvenimą
  Myliu save  --------
  I wanna be sober, but I love gettin' high
  Wanna give it a hundred percent, but I'm too afraid to try
  I wanna be faithful, but love hookin' up with randos
  I wanna live by the law, but still think like a vandal
  I wanna get exercise, but I'm too lazy to workout
  I want all the finer things, but don't wanna go to work now
  I wanna go outside, take my family to the beach
  I wake up in the morning, first thing I do is look at a screen, at a screen

  Wanna live freely, why isn't it so easy?
  I should read a book, but I keep watchin' this TV
  And I know this lifestyle doesn't really feed me
  I just tune out to the voice inside that's speaking

  All my little problems keep on buildin' up, and buildin' up
  All my good intentions just ain't good enough, can't find the love
  So I smoke until my lungs are full
  And drink until I lose my cool
  Apology's my middle name, and one day I will change, but
  I'm okay with who I am today
  I'm okay with who I, who I am today


  Last edited by KIM YOONA on Sat Nov 11, 2017 9:13 pm; edited 1 time in total  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Tue Oct 31, 2017 11:16 pm
  LEE MIJOO
  LEE MIJOO
  「CAN BE BETTER」
  「2017.10.31」


  The Most Negative Feeling For a Pisces: Feeling unimportant to the people who they constantly put first.


  4.It is good and healthy to have free time to rest and have fun (despite what your need for constant productivity says)

  Visada rašydama dabar postą, pasijungiu dainą, kurio pavadinimą užrašau čia aukščiau. Atėjo į galvą į tai. Bet klausydama funky ir nuotaikingos dainos, kaip Can Be Better, negaliu parašyt kažko protingo ir deep, kaip kad norėjau prieš tai.

  KĄ AŠ IŠMOKAU: im so fuckin clueless. Kai kišiesi - ne laiku ir blogai, kai nesikiši - irgi ne laiku ir blogai. Nebesuprantu. Nieko. Ir taip actually, pretty much visą gyvenimą. Visada maniau kad esu empatiška, gal ir esu, manau kad ir esu, galiu suprasti, tik nerandu gero timing to pasakyt žmogui ir kažką padaryt. Yup, ir dėl to kad kartais nusprendžiu nutylėt, ir nieko nesakyt, nes nenoriu lipt ant žaizdos, trukdyt, ir kištis, nes gal tas kitas to nenori, atrodau neempatiška. Justinos žodžiai. Thank you my wise friend.

  Nesuprantu kurioj dainoj atsidūriau, ir kur šiuo metu yra mano mintys kažkur išplaukė. Manau, metas pasileisti Nikitą, pasidaryt juodos arbatos, įkalt Pepsio. Agnietė activated Coupon.

  --------
  First things first
  I'ma say all the words inside my head
  I'm fired up and tired of the way that things have been, oh-ooh
  The way that things have been, oh-ooh
  Second things second
  Don't you tell me what you think that I could be
  I'm the one at the sail, I'm the master of my sea, oh-ooh
  The master of my sea, oh-ooh

  I was broken from a young age
  Taking my sulking to the masses
  Writing my poems for the few
  That look to me, took to me, shook to me, feeling me
  Singing from heartache from the pain
  Taking my message from the veins
  Speaking my lesson from the brain
  Seeing the beauty through the...


  Pain!
  You made me a, you made me a believer, believer
  Pain!
  You break me down and build me up, believer, believer
  Pain!
  Oh let the bullets fly, oh let them rain
  My life, my love, my drive, it came from...
  Pain!
  You made me a, you made me a believer, believer


  Third things third
  Send a prayer to the ones up above
  All the hate that you've heard has turned your spirit to a dove, oh-ooh
  Your spirit up above, oh-ooh


  I was choking in the crowd
  Building my rain up in the cloud
  Falling like ashes to the ground
  Hoping my feelings, they would drown
  But they never did, ever lived, ebbing and flowing
  Inhibited, limited
  Till it broke open and rained down
  And rained down, like...
  in the storm
  if i could make amends with all my shadows, i'd bow my head and welcome them. but i feel it burning, like when the winter wind stops my breathing; are you really gonna love me when i'm gone? i fear you won't, i fear you don't.

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Sat Nov 11, 2017 9:46 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  「11 : 11」
  「2017.11.11」


  #Pisces: They long for people to understand them, but don’t always have the words to express how they feel or what they need.


  5.Better people do come along, if you’re open.

  Jau seniai norėjau pritarti vienai čia išreikštai minčiai - kodėl žmonės spėja, kad tau viskas gerai, tik todėl, kad nesi susigruzinęs, visą laiką neverki, ir stengiesi šypsotis ir tave regis dažnai veikia hyperaktyvumo priepuoliais? Ar tai - kažkokie kriterijai žmogaus savijautai? Jeigu visada šypsaisi, ir stengiesi būti geros nuotaikos. Rūpiniesi kitais, ir pats stengiesi niekados neverkti ir nesiskųsti. Kalbi tik apie geruosius dalykus tavo gyvenime, o ne kas blogai. Tai turėtų reikšti, kad tau viskas gerai, taip?

  Tokiomis akimirkomis man siaubingai liūdna. Žinau, kad tai ko gero kalba vienatvė ir mano pms, bet jo, kai tokiu metu neturi nieko šalia, visas tas sunkumas, kurį nešiesi, regis padvigubėja. Gal keturgubėja. Nežinau, kaip tai suvaldyti. Norėčiau tiesiog random, vidury dienos, sulaukti iš kažko žinutės: "hey, kaip sekasi?". Kad man nereikėtų parašyti pirmai. Ar skambučio. Kada nors, tiesiog. Kai žmogus norėtų tiesiog to paklaust, o ne rašytų kažkokiu reikalu. Nors ir tai jau nieko, bent kažkuo pasijaučiu reikalinga.

  Norėčiau dingti savaitei. Kur nors išvykti, ir nematyti nieko. Kas, man parašytų, jog pasiilgo, apart šeimos? Galvoje sukirba du žmonės, ir gan šiek tiek liūdna, nors gal to ir užtektų, tik tų dviejų žmonių.
  Vis dar liūdna. Neturėčiau tam pasiduoti, ir rašyti čia, but here I am. Every fuckin time. Nekenčiu tos silpnumo akimirkos, kai wanna be noticed, ir nukeliauju jau iki to, taip to ir nesulaukus. Bet jau viskas, I'm ok. I guess.

  Lapkriti, ką tu man gali pasiūlyti..?

  --------
  One by one I have fallen
  I am almost out of strength
  I can only watch on
  What do I do

  My flower he was my everything
  But he won’t listen to me
  Can you see a Flower
  I watch you
  My flower I gather my hands
  And earnestly wish
  That I will bloom again

  Please don’t hurry up and leave
  You can stay a little while longer
  Petal by petal you grow distant

  If you are alone
  You can’t be whole  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Nov 23, 2017 11:27 am
  HEO GAYOON
  HEO GAYOON
  「THE CURE」
  「2017.11.23」


  It gives a Pisces life when: People can read between the lines and know exactly what they need.


  6.You don’t have to actively go out of your way to do things you don’t want to do. You don’t owe anything to anyone. You can just say no.

  Turbūt per vėlu imt trenditn #NoShadeNovember ? :D
  Idk why it looked funny to me
  It should be No Shade Life, but

  Net nežinau. Labai keistai šiandien jaučiuosi. Liūdna, bet kartu ir esu dėkinga už tai ką turiu. Tie pokalbiai kaskart vis labiau padeda suprast, kad gal tai nėra iliuzija, ir rūpi, žmonėms rūpi, ir viskas neturi būti labai paviršutiniška. I'm thankful for it, really, net jeigu gal kartais ir nemoku to parodyt, bet noriu tikėti, kad jūs suprantat. I'm trying, as everyone tries.

  Ir taip, reikia ne galvoti, o daryti. Kai pažiūriu atgal, suvokiu, kad ištiesų, kaip antro kurso studentė, hey, aš nesu tokia beviltiška, ir esu kažką pasiekusi gyvenime, net jeigu tai ir labai nereikšminga atrodo. Kai pasiimu savo dvi išsipūtusias papkes, kuriose padėkos, diplomai, už kiekvieną dalyvautą konkursą, į metus laimėtos penkių skirtingų dalykų olimpiados, prizines vietos, iki 7 klasės net ir sporto srityje (umh, what? xD) active social school life, 12 klasėj sudalyvavimas pilnu tempu visose TMD srityse. 9 metai iš eilės nenutraukiau pasiekimo būti pirmūne ir turėti aukščiausius pažymius. Pakankamai geri rezultatai baigiamųjų egzaminų. Dabartiniai rezultatai. It's okay. I'm good, I'm actually good, ir beviltiškas yra tik mano nesusikaupimas, o ne aš. But I can do things.

  Žiūrint į tuos pasiekimus norisi tik dar labiau kažko siekti. Jeigu ne dėl kitų, tai dėl savęs. Aš niekam neprivalau nieko įrodyti, tad galiu bandyti ir na ir kas, jeigu nepasiseks? Turiu įrodyti nebent tik sau. Taigi. O aš žinau, kad šalia yra žmonės, kurie kartu džiaugsis jeigu aš kažką laimėsiu, pasieksiu. Todėl šiuo metu dar labiau apsisprendžiau dėl to mano manymu siaubingai didelio žingsnio. Žinau kad bus sunku. Kad expectations... dideli. But I can do it, right? Hey, juk mano darytas coveris puošia ESN Lithuania grupę! Ir dar du nauji puoš kitas svarbias grupes, kaip ir official page. Look, I'm getting more and more involved! Kaip ir tikiuosi, kad mano coveris puoš kai kurių facebook profilius. Taip, man tokie dalykai svarbūs. Because that's how I'm getting my motivation on. Vakar mamai parodžiau visus savo darbus, ir visą kitą. Jinai atrodė... nustebusi. Ir palaikanti. Pasakė, kad I should keep going at this direction.
  Seniai kažko tokio gražaus negirdėjau jau iš jos.

  Šitas postas net neturėjo būti apie tai bet aš neįsivaizduoju kaip iki to viską parašiau, but, uhm. I bet I should leave it like this, for my own motivation boost, ir galbūt, tikiuosi ir kitiems. Look what you did already. Mažiausius dalykus. Kurie galbūt neturės jokios reikšmės jūsų ateičiai, kaip kad mano 5 klasės matematikos rajono olimpiados 1 vietos diplomas. Bet tuo metu jums tai buvo svarbiausias pasiekimas, kaip kad man šis. Jeigu tai nors akimirką buvo svarbu, svarbiausia, didinga, privertė jus jaustis gerai, jeigu bet kokiu savo veiksmu nors akimirką didžiavotės... Gerai parašytu darbu univerui, referatu, bet kuo. Remember that. Smulkmenas. And you will see you are worth something. Sunku tai padaryti? Jūs turite draugų. Ir jie mato geriau negu jūs.
  Per dieną parašyk nors vieną dalyką, kodėl myli save. Kuo didžiuojies. Anything good.

  Make your personal Hall Of Fame.

  Pradedam, once again.
  --------
  Deep in my heart, in that dark place
  You suddenly entered
  Awakening my world
  That would have fallen asleep some day
  It can’t be coincidence
  It can’t be rushed
  The sweet whispering in my ear
  Past the night sky
  Let me in

  The moon rises
  And I am becoming you
  We were so different
  But my heart
  Is now being colored with you
  This girl is a boy’s girl

  The wind blows deep into my heart
  Picking at the flower petals
  Melt my heart
  That might get cold again
  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Mon Nov 27, 2017 11:53 am
  HUANG RENJUN
  HUANG RENJUN
  「PEEK - A - BOO」
  「2017.11.27」


  A #Pisces moon biggest fear: Being the person they said they wouldn’t become


  7.I still believe in doing what’s right for the sake of it, despite it being constantly and totally overlooked by most.

  Taip ilgai to laukiau. Taip, tai bus visiškai ne vidinio monologo skausmo pamąstymų įrašas.

  Šiandien jau viskas taip realu. Du su pusę mėnesio, kai nusipirkom bileitus, skendėjom kiekviena savo rutinoj ir virėm savo sultyse taip sakant, kartais susitikdamos, o dabar jau... Už mažiau negu 48 valandų aš būsiu Milane. Keista, ar ne? Šiandien jau atsiuntė bilietus, tad taip jau realu, kad negaliu aš patikėt. Noriu lakstyt ir visiem pasakot (nors ar nedariau to visą savaitę?) bet jo. Tiesiog nežinau, aš žinau kad bus gerai. Daug šypsenos, juoko, ir žodžiu, tobula. Aišku kiek viską temdo the thing, kad Justinai reikės šiek tiek dirbti ir dėl The Coins konferencijos, ir ši negalės kartais gal iki galo visko pamiršt, bet dėl aš to ja ir proud, kokiam challenge ji pasirašė šiais metais, and I know she will do great. Dar nesakiau, bet planuoju būtent ir aš sudalyvaut konferencijoj. Galvoju gal visgi reik atsisakyt staigmenos idėjos ir iš jos gaut kokį VIP praėjimą? :DD

  Ok postas kabo dvi val, tai manau it is xD
  --------
  I was born in a thunderstorm
  I grew up overnight
  I played alone
  I played on my own
  I survived

  Hey
  I wanted everything I never had
  Like the love that comes with light
  I wore envy and I hated that
  But I survived
  I had a one-way ticket to a place where all the demons go
  Where the wind don't change
  And nothing in the ground can ever grow
  No hope, just lies
  And you're taught to cry into your pillow
  But I survived

  I'm still breathing, I'm still breathing
  I'm still breathing, I'm still breathing
  I'm alive  Find me
  I'm blooming like a flower in the desert, i’m escaping from this spell. waking up from this dream in a maze

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Sun Dec 17, 2017 4:17 pm
  JUNG ILHOON
  JUNG ILHOON
  「OUT OF MY HEAD」
  「2017.12.17」


  Once you capture a #Pisces attention you become a priority.


  8.Money exists so you can spend it. You should always do it wisely and it’s good to have savings, but stop accumulating it for special occasions or buys that will never come.
  Cafe Asks

  Vanilla Chai Latte : Are you in love?
  With things and events, yes

  Flat White :
  Coffee or Tea?
  Tea

  Cappuccino : What’s your middle name?
  Ieva Darija

  Mocha : Dream Job?
  Graphic & Web & App Designer

  Pumpkin Spice : Dream car?
  Raudona :D

  Jasmine Tea : If you could go anywhere in the world, where would it be and why?
  Milanas. Tiesiog tai paliko per daug įspūdžių manyje.

  Old English :
  You’re stranded on an island, who do you bring with you?
  Notebook

  Iced Chocolate : Do you have a crush on someone?
  No

  Caramel Frappe : Favorite video game?
  Nebežaidžiu jau

  Iced Lemon Tea : Favorite song/band?
  The Script - Hall Of Fame

  Iced Cafe Mocha :
  Favorite thing to do on rainy days?
  Rašyti, žiūrėti filmus

  Hot Chocolate :
  Are you an affectionate person?
  I am not

  Caramel Macchiato :
  You’re travelling the entire world but you can only take one person with you. Who do you take?
  I'm not sure about this...

  Green Tea : How tall are you?
  174cm

  Early Grey Tea : The inevitable Zombie Apocalypse is upon us! What’s your plan of action?
  Bunkeris su daug atsargų, aš protinga, palauksiu kol kiti durniai kovos ir juos išnaikins :D

  Mint Tea : How do you relax?
  Kompiuteris + lova, relaksas

  Vanilla Latte : Board games or drinking games?
  Board games

  Iced Coffee : Do you like reading? If so, what’s your favorite book?
  Myliu knygas. Dan Brown - Skaitmeninė Tvirtovė
  Harry Potter books

  Italian Soda : Describe your dream date
  Niekad apie tai rimtai negalvojau

  Sparkling Water : Describe what qualities you look for in a person
  Ištikimybė, atvirumas, nuoširdumas, sense of humour

  Orange Juice : Have you ever had a valentine?
  Ne

  Rose Hip Tea : Describe your first kiss
  I cant even remember :D

  Herbal Tea : You’re at a candle shop, what scented candle do you buy?
  Probably levandų arba apelsinų.
  --------
  Willing to get closer to the sun
  Flapping of the burnt wings
  My miserable appearances
  Only then i learnt my new days
  All my life by my life
  Take a look at me now
  All my life by my life

  Blooming like sweet seduction
  Another shape of me found inside of me
  My face in the mirror
  I ask myself who it is

  In the cold breeze of early morning
  Pulsating heart
  That moment i looked myself squarely
  I realized my new face
  All my life by my life
  Soar up into the sky now
  All my life by my life  Let me go now
  Let me go now, You won’t find a nice guy like me. Untie my hands now, I’m chucking up the deuces. If I have to say it again, bullshit.

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Thu Jan 18, 2018 11:14 pm
  HEO GAYOON
  HEO GAYOON
  「AIN'T NOBODY」
  「2018.01.18」


  #Pisces value simplicity. You don’t need much to impress them it’s more of the thought that counts.


  9.Sometimes you won’t see eye-to-eye with people close to you. Each of you will think they are right.

  Net neturiu minčių, ir nežinau ką rašyti. Bet ant popieriaus mintys labai sunkiai dėliojasi ir nežinau ką parašyti. Šitas visas dienas buvo taip gerai. Taip gerai kad nesupratau, kad gal nereikia to keisti..? Būčiau vėl grįžusi vėlai, ir ėjusi valandai pakalbėti, o tada miegoti. O dabar... Galvojau, pailsėsiu nors net nebuvo nuo ko. Bet ne pailsėjau. Išvargau. Prisikankinau. Net nežinau. Sakiau, kad rytoj niekur nevažiuosiu ir būsiu namuose, bet dabar jau to gailiuosi. Tiesiog kažkur išeisiu pašalt keletą valandų šikną ant sniego, ir manau prasipūsiu.

  Nežinau, nežinau, nežinau.

  Žinau, kad dėl daugelio problemų esu kalta tik aš, nes esu nevykėlė, introvertė, kuri bijo kažko klausti, nes bijo pasirodyti kvaila ir neišmanėle. Aš labai bijau prašyti kitų pagalbos kai man negerai, nes nežinau, visuomet buvau vertinama už tai kokia protinga, savarankiška, ir labiau sugebanti padėti kitiems, o ne tai, kad man viso to reikia. Man tas tai įsikalė į galvą, ir dar ta baimė neatitikti keliamų lūkesčių. Todėl kai yra kažkas, ko aš nežinau, visad esu linkusi blefuoti, negu tai pripažinti. Kai man negerai, nusišypsau, ir įtikinu kad viskas gerai. Nes aš suknistai bijau būti nesavarankiška, nors tokia labai esu.

  Žinau, kad yra žmonių mane suprantančių. Tik labai liūdna kad niekas šeimoje manęs nesupranta. Depresija? Pasiteisinimai. Anxiety? Dar daugiau kvailų ir juokingų pasiteisinimų. Introvertiškumas? Tau 20, tu suaugusi! Susirask darbą, vyrą, baik mokslus, gimdyk vaikus, būk eilinė tarnautoja valstybei, ir tiesiog gyvenk bei egzistuok kaip eilinė pilietė. Uždirbk gerus pinigus, keliauk du kartus per metus po savaitę pagulėti į Turkiją viešbutyje prie jūros, nes why not :) You know what, FUCK IT.
  Labai daug kartų esu čia rašiusi kad dedu tašką. Bet aš jo niekad nepadedu. Iš tiesų labai gąsdina kai žinau, kad jeigu išeisiu iš namų, aš nieko neturėsiu, nei materialiai, nei tuo labiau kokio nors support iš šeimos dėl to.

  Nežinau.

  Man ir vėl liūdna, ir vėl apie viską galvoju ir pergalvoju, kodėl aš tokia. Man reikia veiklos ir neturėti laiko, tada bent jau mažiau liūdna ir mažiau skauda. Kaskart pagalvoju kokie keisti santykiai mano su šia šeima. Kaip gerai, kai jie visi trys yra panašūs, ekstravertai, nieko nebijantys, tačiau puikiai sekantys paskui minia. Ir tada esu tiesiog aš. Out of this. And they don't get me.
  Kartais atrodo kad tik tam kad jie suprastų, turi įvykti tragedija. Nes kitaip atrodo, kad esu nereikalinga ir tik trukdis, nors ir būna gražių momentų.

  Labanaktis.
  --------
  Take a deep breath
  Until both sides of your heart get numb
  Until it hurts a little
  Let out your breath even more
  Until you feel
  like there’s nothing left inside
  It’s alright if you run out of breath
  No one will blame you
  It’s okay to make mistakes sometimes
  Because anyone can do so
  Although comforting by saying it’s alright
  Are just words
  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Wed Jan 31, 2018 9:02 pm
  Svečias
  Anonymous
  「NEW LIFE MOTO」
  「2018.01.31」

  of runnings and flyings and fallings Tumblr_p3flz2WC4u1we779co1_1280

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 5:49 pm
  BANG TAE EUN
  BANG TAE EUN
  Draugai, aš jus vis tiek labai myliu ir žiauriai vertinu kiekvieną ♥️♥️♥️
  Atsiprašau, kad vis tiek būnu silpna ir ko gero turėčiau jūsų paklausyt ;/
  Bet aš daunė
  Vis tiek labai labai labai myliu
  Žinokite tai
  Jūsų verksnė silpnuolė draugė Greta  all of my senses want to feel you. don’t by shy, i’m already inside you.  don’t think i can stop now. even when we’re hugging, i wanna hold you closer

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 8:57 pm
  PARK JIMIN
  PARK JIMIN
  of runnings and flyings and fallings Tenor  I can't give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas on Tue Mar 06, 2018 8:58 pm
  Svečias
  Anonymous
  of runnings and flyings and fallings Ci5439Y

  of runnings and flyings and fallings

  Pranešimas paliktas
  Sponsored content

 • The Fun Zone
 • We are the best
 • Mintys ir jausmai
 • Go to page : 1, 2  Next
   You cannot reply to topics in this forum
   Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:51 am