LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 5:43 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    First topic message reminder :

Life is a book.
    Every day is a new page.

Kadangi gyvenimas nelaukia, skuba ir verčia viską keistis - nusprendžiau pakeisti ir savo dienoraštį.
    Jau anksčiau jis buvo skirtas man, o ne kitiems, jau anksčiau mano postai turėjo daugiau asmeniškumo ir tik man suprantamų trumpinių, tad tikriausiai dabar tai tik dar labiau matysis.
    Atsisveikinau su senais puslapiais ir leisiu tam, kas buvo palengva priblėsti...gal kada vėl tuos puslapius praversiu... O dabar viskas nauja... Leisiu sau sugrąžinti kelis paskutinius prisiminimus ir pradėsiu rašyti naujus. Tikiuosi man pavyks ir vėl sau dėl to patikti.
    ...life is about creating yourself...

...If you're gonna lie, do it in my bed...
    I kinda like it when you hurt me
    'Cause you come over saying sorry
    So I put up with your lies just to have you for the night...

Pranešimas paliktas on Mon May 01, 2017 9:07 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Tenor
    1. He's completely devoted to you and the relationship.
    2. He never avoids problems and solves them head on.
    3. He pays more attention to the little things.
    4. He doesn't have an ego when it comes to you.
    5. He always makes you feel good about yourself.
    6. He's fully committed to protecting you and supporting you.
    #HeIsAKeeper!

Pranešimas paliktas on Wed May 10, 2017 8:27 pm
    Svečias
    Anonymous
    Nors dažnai nepavyksta parašyti nei trumpų prisiminimu, šios dienos geras emocijas noriu prisiminti ir norėsiu tai daryti dar ilgai.
    Nors dėl bakalaurinio nepavyko nueiti į šokius, apie kuriuos sužinojęs vyras galiausiai labai skatino tai padaryti, visgi prabėgusi diena tikrai nebuvo nenaudinga.
    Vykstant renginiui, vėl galėjau laisvai pasijausti ir neplanuotai pasimatyti su mylimais veidais. Nežinau kas man šiandien pasidarė, bet ir vėl pati to nesuprasdama apsikabinau su Mindaugu ir abu pasibėdavodami smagiai pasijuokėm iš gyvenimo... O susitikimas su Mantu buvo iš vis, geras vitaminas C. Tiek juoko, tiek užslėptų minčių, tiek tik mums suprantamų pasikalbėjimų. Net ir dabar, tos žinutės apie naujus asmeninius filtrus ir stalkinima teikia daug džiaugsmo... Na ir Šarūną tikriausiai reikia paminėti... Susitinkam tik retomis progomis, bet to berniuko mielumas ir šiluma visada glosto man širdelę. Oppa irgi pamalonino savo dėmesiu, tad manau šiandien galiu užsidėti sau pliusą.
    Matyt pradedu pastebėti daugiau dalykų, kai vyras išvyksta. Ooops :D

Pranešimas paliktas on Sun Jun 04, 2017 11:19 am
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG
    Kai per šventę keli tik taurę su vandeniu, vargu ar reikia stebėtis, kad žmonės kuria teorijas.
    Kai atokiau nuo kitų su vyru būtent kalbi tik apie vaikus ir rodos, net nesupranti, ar tai rimta kalba ar tik juokas, net nesupranti, ką reikėtų galvoti.
    Kai ateina vakaras ir tu supranti, kad žiūrint į akis, tad žvilgsnis tampa per daug rimtas visomis prasmėmis, nubėga lengvas šiurpas...
    Tokios vat rytinės mintys kamuoja mane...
    Bet kai štai nusistovėjo emocijos ir lengvi supurtymai, galima pasidžiaugti ir laimėjimais.
    Nors šiais metais Gala pasirodė silpnesnė, visgi smagu, kad daryti darbai sulaukė pripažinimo. Dar viena statūlėlė atsistojo ant komodos, šį kartą už EA renginį. Širdelėje mano vis dar maži sparniukai trankosi. Šiam projektui atidaviau daug laiko, ilgai dirbom su centru, visa komanda sugebėjom pamilti ten esančius žmones. Paskutinio vizito metu buvo girdėti tiek džiaugsmo ir juoko, kad tyliai nusisukus buvo galima ašarėles nubraukti. Ir dabar, už tas ašarėles buvo sulaukta padėka. Nesitikėjau, bet buvo malonu, nes po perkūnais padarėm nuostabų darbą ir toliau tai darysim.
    Tuo pačiu, kai sulauki asmeninės padėkos už visą darbą, lengvas šiurpas taip pat nubėga, nežinau, gal tai buvo dėl per didelio kiekio vandens su citrina, o gal tiesiog dėl bendrų emocijų, bet norėjosi verkti ne kartą.
    Nors kartais kankino ir nemalonus jausmas, tokie dalykai kaip bendri LSU ir KUK užvedami šokiai ar banalus, bet smagus visų ESN porų įvertinimas, vertė juoktis ir džiaugtis akimirkomis.
    Galiausiai, po visko, po pokalbių su žmonėmis, po atsisveikinimų su tais, kurie daugiau į bendrai visų atliekamą veiklą nesugrįš, teko dar ir apie ateitį pagalvoti. Nors vis dar lengvai svyruoju dėl to, ką planuoju kitą savaitgalį daryti, dėl kai kurių žmonių tik dar labiau noriu stengtis. Jų šypsenos, jų apkabinimai ir prašymai prisidėti suteikia pastūmėjimą judėti pirmyn.
    #EMOTIONS360

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    I'll never meet the ground
    Crash through the surface
    Where they can't hurt us

We're far from the shallow now

Pranešimas paliktas on Sun Jun 04, 2017 5:12 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Šiandienoje tikrai vyrauja per daug emocijų ir dar dienai nesibaigiant noriu sau palikti dar vieną priminimą, dar vieną laišką, kurį vėliau skaitydama tikriausiai nubrauksiu ašarą.
    Apie 12 valandą Simonas pagaliau atsiuntė recenziją. Dievas matė, ne vieną dieną dėl jos drebėjau, nepasitikėjau savo darbu, galėjau jame pamatyti šimtus klaidų, galėjau pasakyti šimtus dalykų, kuriuos būčiau dariusi kitaip, bet... Kai pagaliau perskaičiau jo nuomonę, O Dievuliau brangus... Mačiau, ką kiti rašė mano kolegoms, tai buvo jos kelios eilutės kritikos, tiesiai šviesiai pasakančios kažką ir viskas. O Simonas... Jis akivaizdžiai perskaitė ką stengiausi parašyti, jis pamatė, ką norėjau "pasakyti", ką norėjau savu darbu suteikti. Jo žodžiai papildė neužbaigtas mano mintys. Jo pastebėjimai buvo lygus mano vėliau padarytoms pastaboms. O jo užduotas klausimas - po perkūnais, kaip aš galiu nesijuokti, kai jis yra lygiai toks, kokį pati sau užduodu darbo pabaigoje. Ilgai bijojau jo nuomonės, bet dabar matau, kad be reikalo, kad toji baimė tik grūdino mane.
    Agnė, tik su ja ir dalinausi Simono dėmesiu, taip pat kiekvieną dieną paklausdavo ar jau sulaukiau juo nuomonės ir dabar, kai pagaliau galėjau pasakyti, kad taip, išsakė ir savo širdį. Abi pasidžiaugėm, kad jis nepasikuklino ir kažkaip tema nuo recenzijų persikėlė ant išleistuvių, kurios jau antradienį, ant to momento, kai tikriausiai paskutinį kartą visas kursas su savomis kalbomis sušuksim "Į sveikatą" ir smagiai pasijuoksim plaukdami upe.
    Kaip jai ir sakiau... Per keturis metus daug kas keitėsi. Pirmaisiais metais, atrodo, laikėmės tvirtai rankomis susikibę su Edvardu ir daugiau nieko nereikėjo, bet po metų viskas taip apsivertė - pastebėjau mergaitę, kuri tavo mano universitetinio gyvenimo sesuo, viską darydavom kartu - bibliotekos, paskaitos, grupės darbai, savanorystės ir trumpos pertraukėlės kavinukėje, palydėjimai iki katedros dienomis, kai nereikėdavo niekur eiti. Nuoširdžiai, nežinau, kaip reikės gyventi be tokios sesutės. O ir apie Julių, apie Šarūną galima būtų daug kalbėti. Nors daug dienų kartu neleidom, bet kiekvienas susitikimas, kiekvienas apsikabinimas ar tiesiog lengvas prisiglaudimas būdavo ne be reikalo. Su Šarūnu galim pasijuokti iš daug situacijų, turim daug bendrų potyrių, lygiai kaip ir su Juliumi. Pamenu laikus, kai jis man patiko kaip žmogus, kaip vyras. Pas mus buvo ir vis dar liko tiek bendrumų, kad kartais tai vis dar atrodo baisu. Tikriausiai niekada nepamiršiu, kaip sėdėjau jo bakalauro gynime ir drebėjau, vos neverkiau, nes tai nebuvo pati sėkmingiausia situacija. Po perkūnais, kaip tada norėjau tiesiog pakilti iš vietos, palaukti jo prie laiptų ir stipriai apkabinus, į kaktą pabučiavus, pasakyti, kad viskas bus gerai. Viskas ir buvo gerai <3
    Nenoriu dar galvoti apie tai, ką teks palikti, su kuo teks atsisveikinti. Dievas mato, ta savaitė, kuri eis tarp gynimų ir atestatų, kurią praleisiu su marketingu ir likusiais savanoriais, man bus pati geriausia. Jei pasiseks, universiteto nepaliksiu dar du metus, bet jei ne... verksiu daug ir ilgai, nes vien mintis apie "sudie" pasakymą visai marketingo komandai, visiems žmonėms, kuriuos sutikdavau universiteto erdvėse, net mergaitei, kuri dirba spausdinimo skyriuje...na, tai rimtai spaudžia širdele T_T

Pranešimas paliktas on Sat Jun 17, 2017 5:11 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG

Viskas baigėsi. 5 dieną keturių metų darbas buvo apgintas. Negaliu pasakyti, kad galutinis balas parodo, kas iš tiesų buvo pasiekta per keturis metus, nes tikrai ne skaičiukas popieriuje parodo, kaip žmogus patobulėjo, bet ir tas skaičiukas nėra pats blogiausias, nors kolegos ir pasiuto, kad turėjo būti kiek aukštesnis, bet širdelė paskaudėjusi galiausiai nurimo.
    6 dieną su beveik visu kursu ir dėstytojais ir prodekanu pasidarėm išleistuves, plaukėme Kauno mariomis ir smagiai juokėmės,
    prisiminėm tai, ką išgyvenom per visus šiuos metus. Reikia pripažinti, kad Arvydas su Linu, net jei atrodo rimti, kai reikia dėstyti dalykus, iš tiesų yra pamišę žmonės ir su jais tikrai dar bus noro ateityje susitikti.
    Buvo smagu, kad galėjom pagaliau ir su Agne pasibūti už universiteto ribų, o ir su Monika rodos pats paprasčiausias pasisėdėjimas ant stogo buvo kupinas gerų emocijų.
    Pasibaigus baigiamojo darbo sukeltam drebuliui, teko drebėti dėl kitų dalykų... Gimtadienis...
    Jį su vyru sutikome Palangoje. Pirmieji kokteiliai svečių namuose, pasivaikščiojimas J.Basanavičiaus gatve, nuotraukos ant tilto, šokinėjimas per bangas, gulėjimas smėlyje ir vafliukai... Atrodo, žmonės dažnai tuo mėgaujasi ir jiems tai nieko nereiškia, bet man tai turėjo daug reikšmės. Malonu buvo dieną prieš tai su savo mergaite prie vandens pabūti, bet ištrūkti lyg į kitą pasaulį su vyru buvo pats maloniausias dalykas... O kai ryte jis mane pasveikino su pačiomis gražiausiomis gėlytėmis, buvo sunku sulaikyti ašaras.
    Kai prie jūros atėjo vakaras, pasirodė, kad ir daugiau už sienų buvo draugų, kurie atėjo kartu pasėdėti, taures pakilnoti ir pasijuosti.
    Apie kitą rytą atėjusią dviejų dienų platformą daug kalbėti nesinori. Kandidatūra buvo paprasta ir lengva, per daug šiais metais dėl jos nesijaudinau, tikriausiai dėl to, kad žinojau, jog SE atidaviau save visą ir žmonės tai žinojo. Tikriausiai todėl jie manimi pasitikėjo ir SE projektą atidavėm dar metams. Tikriausiai todėl apsisprendžiau tarptautinį susitikimą daryti.
    Vakarinė platformos dalis.. Na, eisena buvo juokingai smagi, bet labiausiai įvertinau tai, kad tik keliese galėjom ramiai pasėdėti, iki paryčių dainuoti ir suvokiant, kad iki platformos antros dienos pradžios liko vos trys valandos, šokinėti ant lovos.
    Gal tai ir nebuvo pati geriausia platforma, delegacijos atžvilgiu, bet ji atskleidė daug dalykų, kurių anksčiau nesimatė ar kurių stengiausi nepamatyti.
    Dar nenurimus bday ir np mood, teko nerti į vasaros mokyklą. Treti metai iš eilės, vėl bendradarbiavimas su Marketingu,
    vėl tie patys veidai, tas džiaugsmas, kai susitinki su senai matytomis mergaitėmis ir berniukais... Kaip visada, vasaros mokyklos savaitė greitai prabėgo. O su tuo bėgimu dar ir magistro dokumentus atidaviau...
    VM užbaigiau kiek kitaip, kadangi buvau nuo bday nakties nemiegojus normaliai, tik po tris keturias valandas, teko visų atsiprašyti, pamiršti tortus ir padėkas ir tiesiog keliauti namo. Žinoma, vyras negalėjo manęs nakčiai vienos palikti, atėjo "paslaugyti", pakutenti ir su manimi tiesiog apie gyvenimą pakalbėti, burbulus pučiant...
    O šiandien..Šiandienai buvo daug planų, laukė ežeras su kaljanu ir Emilija su Teo, bet viskas persikels į rytojų, nes lietus esantis už lango jau erzina :D
    ... ...

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Thu Jul 06, 2017 6:13 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Žmogus pasikeičia tada, kai jo gyvnime įvyksta smūgis...
    Radęs, ko labiausiai trūko, pradeda pastebėti, ko iš tiesų nereikėjo ir kas kliudo žengti pirmyn.
    Praradęs tai, kas buvo brangu - grįžta prie to, kas iš tiesų buvo taip blogai, bet leido apie viską pasimiršti...

Pranešimas paliktas on Mon Jul 17, 2017 12:49 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Tenor
    Can't count the days on one hand
    That we've been together
    I need the other one to hold you
    Make you feel, make you feel better
    It's not a walk in the park
    To love each other
    But when our fingers interlock
    Can't deny, can't deny you're worth it
    Cause after all this time, I'm still into you
    I should be over all the butterflies
    But I'm into you
    And baby even on our worst nights
    I'm into you
    Let 'em wonder how we got this far
    Cause I don't really need to wonder at all
    After all this time I'm still into you

Pranešimas paliktas on Mon Jul 24, 2017 10:28 am
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Anigif_enhanced-buzz-28304-1377724705-6
    Kaip vienai dienai... per daug vakar atradimų buvo... per daug :(

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Wed Aug 02, 2017 10:44 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Tumblr_inline_nn9v1pgz3X1she3t6_500
    Tyška vaškas nuo žvakių ant grindų.
    Mes seniai neskaičiuojam valandų.
    Kai dviese panyram į tabu.
    Net penkiasdešimtys atspalvių pilkų
    Užmerkiam mano akis aš pasilieku.
    Tarp juodą ir baltą.
    Gal tai būdas pabėgti, nuo šitos realybės.
    Ką gi sau ant akių užsidėt?
    Gėdos jausmas miršta, painiojas tarp pirštų.
    Nerimi šilkiniai ir tavo plaukai...
    Aš prisipažįstu, kad tikriausiai klystu...
    Bet per kūną šiurpas eina žaidžiant slaptai.
    Šiąnakt mano mintis tiesiog skaitai.
    Per karštą odą nuslysdamas lėtai.
    Šalto ledo upeliais...
    Tavo virvėm riešai mano papuošti.
    Mes su tavim paslaptim esam surišti.
    Ir sustoti negalim...
    Gal tai būdas pabėgti, nuo šitos realybės.
    Ką gi sau ant akių užsidėt?

Pranešimas paliktas on Sun Oct 15, 2017 1:00 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG

Koks nuostabus šiandien ruduo... pirmą kartą po ilgo laiko leidau sau padėti darbus į šoną, kad galėčiau juopasimėgauti... Tik štai prie progos visos įmanomos mintis pradėjo brautis galvon.
    Nesinori užleisti galvoje vietos toms negatyvioms mintims apie erzinančias magistro studijas, atsiskaitymus besidubliuojančius su tarptautiniais renginiais ir visus tuos raštus, kuriuos reikia paruošti... laiškus, kuriuos reikia atsakyti...
    Šiandien norisi tiesiog pagalvoti apie praeitiį ir dabartį. Nesinori jokios ateities (nors vargu ar man praeina nors viena diena apie tai negalvojant).
    Dabar matant lengvai krentančius lapus, kurie su vėjo pagalba sukasi lyg savo asmeninio valso ritmu, susimąstau, kaip greitai prabėgo vieni metai... Juk kiek daugiau nei prieš metus pradėjau skaičiuoti savo "naujo" gyvenimo dienas... O dabar tas naujas gyvenimas atrodo toks paprastas, toks kasdienis, bet tuo pačiu, vis turintis ką naujo pasiūlyti.
    Pradedu pastebėti, kad baigėsi tie svajingi ir ilgi pasivaikščiojimai rudeniniais miškais su vyru... iš kažur iškilo tiek darbų ir veiklų, kad tik naktimis galim pasidžiaugti viens kito draugija... Bet gal čia kaltas ir oras, nedraugiškas mums šis ruduo.
    Dabar fone skambant senoms dainoms, jos verčia mane šypsotis, galbūt gyvenimas nepasidarė blogesnis, galbūt tai tik mes, žmonės, radome jame daugiau minusų - patys jų ir pridarydami.
    Visgi, norėčiau dabar atsistoti ir išeiti pasivaikščioti, bet ramūs ir vieniši pasivaikščiojimai senai manęs nedomina... arba tik aš sau taip sakau.
    O gal man tiesiog norisi dar trumpam pabėgti nuo gyvenimo kasdienybės, kaip tada Graikijoje, kai kiekvieną dieną dirbti tekdavo su naujais dalykais, o naktimis iki paryčių šokti ant stogo klube... Tada per daug niekas nejudino ir apie nieką galvoti nesinorėjo.

... ...

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Thu Nov 16, 2017 11:43 pm
    Svečias
    Anonymous

Pranešimas paliktas on Mon Nov 20, 2017 10:08 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Pranešimas paliktas on Fri Dec 01, 2017 2:56 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG
    Tikriausiai nereikėtų stebėtis, kad tokiu metu visi keisti sapnai pradeda reikštis... Bet kodėl būtent su juo... Kodėl pastarosiomis dienomis tiek daug minčių galvoje sukasi būtent apie jį...
    Juk buvom vos ne geriausi draugai, kažkuriuo metu ir kažkuo daugiau... O dabar iš prisiminimų apie jį liko tik jaunystės nuotraukos ir Kalėdinis meškutis, dabar taip kukliai įsitaisęs ant naujos lovos, kurioje kuklinausi jį laikyti...Kaip kvaila.
    Kiek šventinių laikotarpių mes praleidom kartu... kiek palydėjom ir sutikom besikeičiančių metų? Gal ir galėčiau bandyti skaičiuoti, gal ir sugebėčiau, bet juk ne skaičiuje esmė... Po šiandienos sapno man tiesiog taip... negera, kad mūsų keliai išsiskyrė, vos abu savo pašaukimą kelyje suradom...O gaila, ypač žinant, kad abu sugebam dar su tais pačiais žmonėmis bendrauti ir susitikti...bet tik ne tuo pačiu metu...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Anigif_enhanced-buzz-21712-1416309442-4
    Ir kas dar labiau gaila, tai kad nesugebėsiu jam pirma parašyti... ne po tiek laiko... Net nepamenu, kuris kurį iš gyvenimo kada ištrynėm ir nepamenu, kada prisiminiau, kad jis yra... gal tą vasaros vakarą, kai sėdėjau su bendrais mūsų draugais ir jie paminėjo jo vardą...
    Juk mes ir vėl galėtumėm būti tie patys draugai...vėl būti vėjavaikiški, žaidžiantys sniege, negalvojantys apie ateitį...Ne?...
    It is possible that after few days I will forget this...It is possible that someone will say his name again... and this will be starting from the same point...once again.

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Mon Dec 11, 2017 6:00 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Pasirodo, sapnai tikrai gali parodyti tai, kas dedasi ir galvoje ir širdyje ir tose gyvenimo pusėse, į kurias nesinori žiūrėti.
    Pasirodo, įmanoma turėti ir mylimą asmenį ir sielos draugą ne viename ir tame pačiame sutvėrime.
    Nenuostabu, kad gyvenime tenka atsidurti kryžkelėje, kurios tik vienas kelias yra pats teisingiausias.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 Soulmate
    Po praėjusios nakties išgyvenimų ir šios nakties sapnų, daug kas stoja į savas vietas.
    Kodėl po sapno tik praėjus pusei paros pagalvojau kur link jis suko, nežinau, tačiau dabar pasidarė aiškiau. Eilinį kartą galiu pasidžiaugti, kad turiu ne vieną glėbį, kuriame galiu pasislėpti nuo pasaulio ir ne vieną žmogų, kuris gali man padovanoti šypseną. Bet galiausiai, galiu tik džiaugtis, kad prireikus, pasirinkau teisingą širdies saugotoją ir teisingą išpažinčių ir jausmų priėmėją.

Pranešimas paliktas on Wed Dec 13, 2017 1:30 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 19953746
    Po to neplanuoto naktinio rimto pokalbio, tik dar labiau dabar kyla klausimai, kiek ilgai tai truks, kiek bus to laukimo ir ar iš vis tai bus... Tas rimtas ir liūdnas abiejų pripažinimas, kad dar ne laikas, toks skaudus...lyg vožtelėjimas šlapiu skuduru per veidą :/

Pranešimas paliktas on Wed Dec 13, 2017 11:42 pm
    LEE SUN MI
    LEE SUN MI
    Still amazing song...amazing cover <3

You ain't been loving me right
    Calling me up, so late at night
    Are we just friends?
    You say you wanted me, but you're sleeping with him.
    You think of me, I'm what you see When you look at the sky
    ...I don't believe you...

Pranešimas paliktas on Fri Dec 15, 2017 7:43 pm
    Svečias
    Anonymous
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 3 13-golden-arrow-photography
    No others. Just you. Just me. Just us.

Pranešimas paliktas on Fri Dec 15, 2017 9:22 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Galima pagalvoti, kad pasaulis suvokė, jog man to reikėjo :O

Pranešimas paliktas on Fri Dec 15, 2017 9:31 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    One more...
    Visas playlist bus toks pat tik kitaip :D

Pranešimas paliktas on Mon Dec 18, 2017 10:27 pm
    Svečias
    Anonymous
    Pagaliau baiginėjasi tos baisios dienos, kai sunku atsistoti ant kojų ir kažką daryti... kai sunkiau yra pasiekti lovą, suvokiant, kad tik spėsi užsimerkti ir jau reikės atsimerkti.
    Ryt laukia dar vieną svarbi diena. Daug svarbių sprendimų ir žodžių joje bus pasakyta, tad reikia tikėtis tik geriausių rezultatų.
    Kad ir kas nutiktų vakare, viliuosi, kad pirmoje dienos pusėje nusišypsos laimė. Žinau, bus sunku ir žinau, kad tik pats šėtonas man padėti gali šioje situacijoje, bet po velnių, jei jau kas ir nusipelnė to - tai aš... Kai suprantu, kad vieno žmogaus sprendimas gali nulemti pusę mano pasirinkimų susijusių su ateitimi, net šiurpas nubėga... Bet kaip ir sakiau - reikia tikėtis geriausio...

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am