LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 5:43 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    First topic message reminder :

Life is a book.
    Every day is a new page.

Kadangi gyvenimas nelaukia, skuba ir verčia viską keistis - nusprendžiau pakeisti ir savo dienoraštį.
    Jau anksčiau jis buvo skirtas man, o ne kitiems, jau anksčiau mano postai turėjo daugiau asmeniškumo ir tik man suprantamų trumpinių, tad tikriausiai dabar tai tik dar labiau matysis.
    Atsisveikinau su senais puslapiais ir leisiu tam, kas buvo palengva priblėsti...gal kada vėl tuos puslapius praversiu... O dabar viskas nauja... Leisiu sau sugrąžinti kelis paskutinius prisiminimus ir pradėsiu rašyti naujus. Tikiuosi man pavyks ir vėl sau dėl to patikti.
    ...life is about creating yourself...

...If you're gonna lie, do it in my bed...
    I kinda like it when you hurt me
    'Cause you come over saying sorry
    So I put up with your lies just to have you for the night...

Pranešimas paliktas on Thu Dec 08, 2016 4:24 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Šiandien buvo keistai maloni popietė...
    Su vyru nuvažiavome į Megą apsipirkti, nusivedžiau jį į parduotuvę, tai jis tuoj kaip geras vyriškis ką reikėjo pasimatavo, o kai bliuzoną jau pakavo, pabučiavo į skruostą ir pasakė 'Ačiū mieloji'. Net pardavėja mielai nusišypsojo :D Toks paprastas dalykas, o taip širdelę glosto.
    O ryt tikriausiai dar rašysiu apie tai, kaip draugė mus į vestuves pakvietė. Va čia tai bus baikas.
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:38 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sun Dec 25, 2016 12:43 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 Tumblr_mufpgk0AJ01rkwbc9o1_250
    Negaliu patikėti... 5 more days to go ir viskas... 5 days ?! O rodos tik prieš penkias dienas verkiau, kad dar du metai liko.. Kaip greitai prabėgo laikas!

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    I'll never meet the ground
    Crash through the surface
    Where they can't hurt us

We're far from the shallow now

Pranešimas paliktas on Tue Dec 27, 2016 11:49 am
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 Tumblr_n6i72gwa3j1r4ueyro1_500
    Nežinau kodėl būtent šiandien, bet atsisveikinusi su Tučiu atsisėdau prie forumo dienoraščio... iš tiesų, ne tam kad palikčiau čia dar vieną įrašą, bet tam, kad perskaityčiau senus postus.... rodos, ne per seniausiai tai dariau ir visgi, jau praėjo daug laiko.
    Kažkaip keista skaityti tuos rudens įrašus, kuriuose savo vaikiną vadinau draugu arba berniuku, su kuriuo man keistai malonu būti.
    Keista skaityti ir apie tai, kaip mane tomis dienomis veikė jo bučiniai.
    Bet tikrai nesakau, kad nemalonu prisiminti tas dienas... nors ir dabar elgesys mūsų nesikeičia, nors vis dar primenam simylėjusius paauglius, visgi tie momentai, kai dar voliodavomės žolėse ir nežinodavom kaip vienas kitą pavadinti buvo ir liko brangūs.
    Matau ir įrašus apie tai, kad būdama per daug šalta nemoku patirti meilės, kad bijau prisileisti Tutį arčiau... bet dabar viskas apsivertė, dabar sunku jo nemylėti, sunku ir būti be jo... dieną.. valandą... net minutę.
    Ilgiau nei du mėnesius laiko mano paliktuose įrašuose dominavo tasai vyras... jis jaukė mano gyvenimą, mano kasdienybę ir rutiną. Jis, tikriausiai nei pats nesuprasdamas, nei man suprantant, darė mane geresniu žmogumi.
    Iš kiekvieno palikto įrašo, kurį dabar skaičiau, darėsi vis akivaizdžiau ir akivaizdžiau, kad Tutis darosi man vis brangesnis.
    Vargu ar palikau įrašą apie tai, kada pirmą kartą jam pasakiau, jog myliu... bet dabar tai darau vos ne kas dieną ir būtent todėl, kad taip jaučiuosi...
    O kodėl dabar palikinėju tokį įrašą... nežinau... Daug pastarųjų dienų įvykių neaprašiau, nes mano tiek galvelė, tiek širdelė, yra susijaukusi, bet ką tikrai žinau, kad Tautvydas man jau yra kaip šeimos žmogus. Vakar mes kartu praleidome Kalėdas - dar nebuvo taip, kad Kalėdas leisčiau ne su šeima... galbūt todėl ir sakau, kad jis man it šeimos narys, kurį myliu ir su kuriuo noriu dar ir dar..ir dar pasvajoti apie bendrą ateitį.
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:38 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Mon Jan 09, 2017 8:34 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 Tumblr_ojhfavV6iv1sprtz3o1_540
    Juokas juokais, bet ... kai tik mintimis ir su ašaromis prieš du metus paleidau JaeJoong į armiją, sau tyliai pažadėjau, kad per tą laiką pasikeisiu, o skaitydama JJ laišką, tuo tik dar patikėjau...
    Jis sakė, kad tikisi, kad kol jo nebus, jo brangiausi fanai bus laimingi, kad per tuos du metus jie suras savo laimę, savo meilę ir, kad vėliau, galės tuo pasidalinti su juo...
    Na, pažadai ir JJ norai buvo ištesėti. Nežinau kodėl šiandien apie tai pagalvojau, bet mano gyvenimas tikrai apsivertė ir dabar, nepaisant sunkios įtampos ir keisto nerimo dėl sveikatos, esu laiminga...labai laiminga.
    ... ...

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Thu Jan 19, 2017 5:51 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Vėl prabėgo daug laiko nuo mano įrašu... pastaruoju metu esu tiesiog atviresnė popierinio dienoraščio variantui.
    Dar nuo gruodžio mėnesio su Tautvydu kalbėjom apie Aurelijos ir Mindaugo vestuves ...O jos atėjo ir praėjo.
    Kaip susigraudinau, kai pamačiau tą mergaitę einant link altoriaus. Kokia graži ji buvo, pasaka. Atrodo, dar vakar mokykloje ginčijomės, kuri pirma ištekės, o čia.. ir atras vaikas pakeliui ir balta suknelė ir linksmas vestuvių balius. Mano draugės šventė pagyvino ir mano gyvenimą. Po ilgo laiko susitikę su Algiu ir tuo pačiu Eimantu, mes dabar galėjom pasijuokti. Su abiem jais pašokau ir pasikalbėjau, su Algiu gal net kiek daugiau. Abu pasijuokėm iš savo praeities, bet kaip jam ir sakiau - nėra ko gailėtis, nes tai padarė bus kokius esam.
    Buvo dar smagiau ir maloniau dėl to, kad galėjom išsikalbėti su Rima. Mes retai susitinkam, bet kai susimatom - akivaizdu, kad ne šiaip vos pažįstamos moterys esam.. po velnių. .. 9 metai mums jau, o ir kaip žmonės sugebam bendrauti. Kartu ir šokom ir juokavom ir su aplinkiniais bendravom ir Mindaugo seserį palaikėm kai ši ėjo apie brolį kalbėti. Buvo nuostabu.
    O kai po vestuvių tiesiog dar vieną naktį praleidau su Tučiu, giliau atsidusau.. galbūt mes dar tik juokais kalbam apie bendrą pavardę, gal juokais aptarinėjam būsimų vaikų vardus ir kaip gyventumėm ... bet jei tie juokai taptų realybe, tikriausiai nesigailėčiau ... Draugai senai pastebėjo, kad kiekvienoje situacijoje randu asociacijų su savo vaikinu. Net su Krisčiu vaikštinėdama po apšviestas miesto gatves ir leisdama jam daryti fotosesiją man, aš nenutylėjau ir kalbėjau apie tai, kas daro mane laiminga. Tas vaikinas ir taip žino, kad mano vyras man šildo širdelę, bet jis vis tiek manęs išklausė, nes suvokė, kad ir paprasčiausiais kalbėjimas apie tai padeda man tik dar geriau jaustis..
    Kaip tik prieš porą dienų gavau progą atsikvėpti ir su Emilija. Senai mes nebuvom kažkur tik dviese, po valdybos susitikimų visada su likusiomis mergaitėmis, o dabar tiesiog pasitaikė proga...Išgėrėm ir alučio ir kokteilių ir padainavom ir balkone dūmus papūtėm ,o svarbiausia - išsikalbėjom.Abi mus jau spustelėjo gyvenimo rutina, bet galim pasidžiaugti tuo, kad dar randam laiko ir nuo jos pabėgti.
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:39 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sun Jan 29, 2017 9:40 pm
    Svečias
    Anonymous

Žmonių pavydas man kelia juoką, bet dar smagiau yra nusijuokti kartu su žmonėmis, kurie džiaugiasi dėl patiriamo džiaugsmo.
    Šis savaitgalis buvo būtent toks, kai daug šypsojausi ir juokiausi, kai savo džiaugsmeliu galėjau dalintis ir su kitais.
    Buvo daug paprastų dalykų, kurie visgi man nebuvo tiesiog paprasti <3
    Su vyru mes ir toliau gyvename taip, kaip ir anksčiau...
    Pasikalbam apie ateitį, apie galimus vaikų vardus. Pasijuokiam iš bendrų nesąmonių ar praeities momentų...
    Vakar nusipirkome kaljaną, nors planavom tai daryti tik po savaitės ... bet mes dėl to nesiskundžiam.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 Tumblr_m30m0i7siI1qa70eyo1_500
    Tikriausiai ir nereikia sakyti, kad namuose iš karto juo mėgautis ir pradėjome.
    Jaukiai ant žemės su pledais susisukę, dūmus pūsdami ir filmą žiūrėdami, mes ir vėl viens su kitu juokėmis, šypsojomės, o kartais ir lūpomis susiliesdavom.
    Gaila, kad buvau pavargusi, nes dėl to mūsų naktis labai greitai prasidėjo... pirmą kartą sumerkėm akis prieš prasidedant naujai dienai... net negalėjom išbandyti stalčiuje atsiradusių naujų žaisliukų...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 C5d7c1b272e04c598a11ee6e65d01d3e
    Bet nepaisant to, mes turėjom artimą viens kitam naktį. Po jos žinoma vėl kartu pusryčiavom, vėl užsikūrėm dūmelių, vėl pasileidom filmą ir kiek daugiau apie ateit pagalvojom... ir kiek kitokią veiklą išbandėm... pasirodo, turiu savyje dar kuklumo, bet nesu jau toks angelėlis, tad galiu tik nusijuokti.
    Vyras, prieš išvykdamas, jau paliko savo daiktus pas mane. Kaip keistai malonu matyti jo drabužius gražiai sulankstytus netoliese manų, o jo kvepalų buteliukas tikrai derinasi prie manųjų...
    Su kiekviena diena man darosi vis sunkiau su juo atsisveikinti.. tikriausiai todėl, nei valandai nepraėjus mes jau čiupom savo telefonus, kad dar kartą pasakytumėm viens kitam "myliu".

... ...

Pranešimas paliktas on Mon Feb 06, 2017 9:56 pm
    LEE SUN MI
    LEE SUN MI

Dar viena prabėgusi diena
    Vyno taurė vėlei sklidina
    Mano mintys klysta pas tave
    Jos apsiniaukia

Tu žinai kad męs nebe vaikai
    Galim jau kalbėtis atvirai
    Pasakyk ar žaisi dar ilgai
    Labai ilgai

Aš nenoriu būt pirma
    Kuri ištars kad jau gana
    bet žinau kad laikas
    Šitą teatrą užbaigti
    ... ...

You ain't been loving me right
    Calling me up, so late at night
    Are we just friends?
    You say you wanted me, but you're sleeping with him.
    You think of me, I'm what you see When you look at the sky
    ...I don't believe you...

Pranešimas paliktas on Fri Feb 17, 2017 10:47 am
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Pastarųjų dienų bėgyje man jau pasidarė sunku kvėpuoti. Nerandu laiku virtualiam laikui, o kai randu laiko sau - jį praleidžiu su virbalais rankose ... haha.
    Nepaisant to, kad man jau paskutinis semestras, dar nebuvo progų deramai prisėsti prie mokslų, rodos, gyvenu tik organizacija ir savo vyru ir daugiau niekam laiko nėra ... Dėl to man jau kažkiek nesmagu. Žinoma, stengiuosi persiversti per save, sudalyvauju vieną dieną vakarėlyje, po kurio suvokiu, kad pusės dalykų neprisimenu, tada po poros valandų miego jau keliauju į vaiko gimtadienį, o po jo sėdu darbų daryti, vėl ratu kažkur judu, pildau dienotvarke susitikimais su žmonėmis, bet kai ten atsiranda Tautvydo vardas, žinau, kad dvi paras būsiu nepasiekiama... Gal taip ir gerai, nes būtent su juo būdama, pagalvoju, kad štai nemačiau Laurutės dar nuo švenčių, kad ir su Rimute po vestuvių deramai nebuvom susibėgusios...
    Pačiai akivaizdu, kad net mintys mano susijaukusios, kaip ir sveikata, kuri prastėja ir prastėja... Kraujo tyrimų neleido darytis, širdis stojo imant testą į rankas.. nervai pakrikti ir tie jau spėjo, nes kai tenka namuose be savojo vyro būti, atrodo, kad gyvenu rusiškos ruletės centre ... Ir šiaip man protas važiuoja, visos tos kalbos apie vestuves ir ateitį man net ašaras įvaro, nors vyras tik juokauja aiškindamasis mano žiedų dydžius...
    Šiaip, gyvenimas gal ir linksmas ir geras, nepaisant jį gadinančių žmonių, bet norėtųsi turėti šiek tiek daugiau laiko, pertraukų ir pabėgimų...gal net į tą pačią praeitį...
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:36 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Mon Feb 20, 2017 2:14 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 C6a138ec1733d115a822b4e61f2016a8
    Priminimas sau - įsigyti vonios putų ir druskų <3

Pranešimas paliktas on Mon Feb 20, 2017 11:14 pm
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG

Atrodo, diena turėjo būti paprasta..kosuliukas, sloga ir mezgimas.. Bet.
    Sugalvojo aplankyti vyras, palaikyti apkabinęs, kad kosuliukas sumažėtų... Visai be progos padovanojo gėlytę, nes pagal jį man per retai jas dovanoja <3
    Buvo taip gera tiesiog mėgautis viens kito draugija ... toje šaltoje žemės dalyje tikrai bus sunku be jo...  dienos be mylimojo atrodo baisiai.. o jų bus gal net septynios, reiks paskui su kaupu atsigriebti.. <3

Reikia pasirašyti priminimą, kad baigėsi taurelės dienos ....
    ... ...

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Sun Mar 05, 2017 11:39 am
    KIM JAEJOONG
    KIM JAEJOONG
    Musical pause

Ohohohoh
    I’m in love with Joker
    Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Joker! Jokaah! Joker!
    Jokaah! Joker! Jokaah! Joker! HAHA

Joker! Jokaah! Joker!
    Jokaah! Joker! Jokaah! Joker! HAHA

When he calls to me I am ready
    I’ll bring him a machine gun if he needs
    Forgive him when his tongue lies through his brain
    Even after the times he betrays me

I’ll bring ‘em down, bring ‘em down, down
    A king with no frown, king with no frown

[Chorus]
    I’m just a Harlequin, oh baby it’s a sin
    But I’m still in love with Joker, baby

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Joker! Jokaah Joker! Jokaah
    Joker! Jokaah Joker! HAHA

I couldn’t love a man so equally
    Doctor Quinzel forgave his crooked way
    Our love’s like a joke you cannot get
    Burn a house or sink a dead body

I’ll bring ‘em down, bring ‘em down, down
    A king with no frown, king with no frown

[Chorus]

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

[Bridge]
    Ew
    In the most criminal sense,
    I am beyond repentance
    Queen Arkham, Mistah J’s wench, has lost her mind
    But in the comical sense
    I just speak in his defense
    Joker, kiss me if offenced,
    Or wear Bat’s costume next time

I wanna love you,
    But something’s pulling me away from you
    Sanity’s my virtue,
    And Joker is the demon I cling to
    I cling to

[Chorus]

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Ohohohoh
    I’m in love with Joker

Joker! Jokaah Joker! Jokaah
    Joker! Jokaah Joker! HAHA
    ... ...

I'm off the deep end
    Watch as I dive in
    Where they can't hurt us

Pranešimas paliktas on Wed Mar 08, 2017 11:21 pm
    LEE SUN MI
    LEE SUN MI
    Šiandien net nesiteisinsiu :D

You ain't been loving me right
    Calling me up, so late at night
    Are we just friends?
    You say you wanted me, but you're sleeping with him.
    You think of me, I'm what you see When you look at the sky
    ...I don't believe you...

Pranešimas paliktas on Sat Mar 25, 2017 11:22 am
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Time..
    It gives and takes...

Sunku patikėti, kad laikas bėga taip greitai, o visa tai, ką turime, tik darosi vis sunkiau pakeičiama.
    Sunku nesijuokti ir neverkti, pagalvojus, kad antrą kartą iš eilės randam savyje talento kažką sudeginti... pirmiausiai mylimiausią užklotą, o dabar jau ir lovą...
    Psichologiniai testai parodo vienodus atsakymus, nors rodėsi, kad esam savaip skirtingi.
    Šeimos pasakymai - kad vienas ar kitas jau esam šeimos dalis - jau nesukelia keisto juoko.
    Paprasčiausi pasivaikščiojimai ir bendrai atlikti darbo sukelia tiek vidinės ramybės, kad net keista ... Nereikia mums nei svaigalų, nei kokios nors aktyvios veiklos, paprasčiausias pasisėdėjimas ant suoliuko gali trukti kelias valandas, nesvarbu ar jos bus praleistos tyloje ar paskandintos mūsų juoke ir beprasmiuose pokalbiuose...
    O geriausia tikriausiai yra tai, kad viens pas kitą galim atrasti savo drabužių, nebaisu, išeiti trumpom rankovėm ir pastebėti, kad vėsta oras, nes žinai, kad kitam miesto gale vis tiek turėsi kaip sušilti :D
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:33 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Mar 25, 2017 11:46 am
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Song of the month <3 Kažkas amazing and "can relate to" <3

Pranešimas paliktas on Fri Apr 07, 2017 10:12 am
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    I Need To Listen To My Heart ...

Kiekvieną kartą jį paleisti darosi vis sunkiau, o atrodo, "medaus mėnuo" senai turėjo praeiti ... Bet jis vis dar padaro mane laimingu žmogumi, vis dar priverčia nusijuokti, pasako tai, ko dar anksčiau nėra sakęs.
    Galbūt iš pradžių draugai tik iš draugiškumo džiaugėsi dėl to, ką pradėjom, bet dabar, kai net giminės linija jį laiko šeimos dalimi, sunku dėl to nesidžiaugti.
    Sau nepameluosiu, tiek iš anksčiau paliktų sau žinučių, tiek iš savų minčių žinojimo, pripažinsiu, nemaniau, kad mums kažkas išeis ... juk viskas prasidėjo taip paprastai ir kvailai ... juk tiek kartų mūsų keliai prasilenkė, tiek kartų vienas prieš kitą stovėjom, nesuprantu, kas pasikeitė, kad tą dieną mūsų akys susitikusios pradėjo žibėti, o ir širdelės greičiau plakti.
    Nesigailiu to, kad jį pamilau, nes tas žmogus yra nuostabus, jo širdies gerumo ir didumo nenupasakosiu...ir su juo būnant man nebaisu galvoti ir kalbėti apie vaikus. Mažoji jo ir mano kopija bus kažkas nuostabaus, o jis bus pats geriausias tėvelis, kokio tik vaikams galėčiau būti panorėjusi ... Tikrai ne apie daug vyrų galiu taip pasakyti ir matau, kad tikrai ne daugeliui mano mergaičių taip pat pasisekė, bet matyt po visų tų stumdymų ir užgautų jausmų, pagaliau buvo lemta ir man gauti savo saulės ir laimės spindulėlį.
    Nežinau net kodėl šiandien kilo mintis apie jį rašyti ... atrodo, visi mano popieriniai dienoraščiai tik apie jį ir kalba... galbūt dėl to, kad su juo man laikas bėga per daug greitai, galbūt dėl to, kad tik prieš kiek daugiau nei valandą jis užvėrė mano namų duris, o man jau jo trūksta...

O nekalbant apie jį... Atiturėtas Sea Battle buvo tikrai smagus ir užsiliks atmintyje ilgai. Nepaisant naujų pažinčių, kurios privertė ne kartą iš juoko braukti ašarą, galiu lengviau atsikvėpti, kad šio renginio metu radom šiek tiek laiko pasibūti su Krisčiu.
    Kai mūsų keliai išsiskyrė ir bangos nurimo, buvo kažkiek keistą kiekvieną rytą nesulaukti jo žinutės ... buvo keista, kad neliko ko pavadinti katuku ir kam nusiųsti žydros širdelės ...
    Būdami laive, mes neturėjom kur vienas nuo kito pasislėpti, bet to ir nenorėjom, nes vis pasistengdavom susitikti ir pasikalbėti.
    Gulėdama ant jo lovos ir tiesiog sunkiai akis atmerktas laikydama, valgydama jo duodamas vynuoges, pasijutau kaip tada Rusijoje, kai mums buvo taip lengva ir paprasta bendrauti ... bet tuo pačiu, su juo kalbėdama ir vaikščiodama, jaučiau, kad tai ne tas pats ... Nežinau kodėl jis taip labai pasikeitė kai atsirado jo mergaitė, bet jei tai jį daro laimingu, tai laiminga ir aš, nes tas berniukas nusipelno daug šilumos, kurią gali suteikti ne visi <3
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:32 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Mon Apr 17, 2017 5:30 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Dar vienas tas tiesioginių žodžių postas...

Tikriausiai tai matėsi iš šono geriau, nei matėsi bendraujant akis į akį. O buvo tikrai mylėtas žmogus, kurio gyvenimo smulkmenas, rodosi, ir vidury nakties pažadinta galėjau pasakyti... Ir kodėl pasikeitė realybė? Nes kitaip buvo sudėti prioritetai... Gaila, bet kiekvienas pasirenka tai, kas jam geriau. Labiau matyt gaila dėl to, kad nepaklausiau, kas buvo sakyta kitų... Bet ką gi.
    Galima pasidžiaugti, kad liko artimesnis žmogus, su kuriuo nereikia 24/7 susitikti, kad išliktų tai, ką turėjom, su kuriuo užtenka susirašyti švenčių progomis ar laisvesnėmis dienomis. Kartu mes dūsavom, kartu šokom ir dainavom, kartu dar ne kartą tai darysim,o svarbiausia, išsikalbėsim.
    Ir kai matau, kai tos mergaitės taip gražiai savo mintis perteikia, man asmeniškai sunku nesusijuokti dėl gero jų gyvenimo. Smagu, kad rado pagaliau tai, ko joms trūko. Tikriausiai tai buvo tik laiko klausimas. Tuo pačiu smagu ir dėl to, kad gyvenimai mūsų nesusikirs daugiau ir, kad kiekviena po poros metų galėsim, kaip ir žadėjom, su keksiukais ir vyno taure susėsti vienoje svetainėje, kad prisimintumėm, tuos laikus, kai paprasčiausios kelionės kėlė daugiau streso už darbo biržos langelius.
    ... ...

Last edited by KIM HYUN A on Wed Apr 19, 2017 6:31 pm; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Mon Apr 17, 2017 6:32 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Abejingumas

Tu neslėpk savo veido plaukais
    Ir akių tu nesuki į šalį
    Bet pabūkim nors kart atvirais
    Aš žinau, kad šitaip mes galim

Bet aš jaučiu abejingumą
      Ir šaltą tavo veido ramumą
      Nenoriu aš daugiau tylėti
      Aš noriu būti savimi

Tu stovi prie manęs ir abejoji
      Aš pradedu visa virpėti
      Juk mes draugai, ar šitaip būna
      Kodėl gi aš turiu kentėti?

Atsimerk nebijok, nesipriešink
    Suprantu, kad mums labai sunku
    Tik prašau draugystės tu neniekink
    Tu nežinai, kas aš, o kas tu

Bet aš jaučiu abejingumą
      Aš noriu būti savimi

Aš pradedu visa virpėti

Bet kodėl mes tokie svetimi
    Ir mums viskas labai sudėtinga?
    Bet pabūkim nors kart atviri
    Šią minutę, abiems mums lemtingą.

Bet aš jaučiu abejingumą
      Aš noriu būti savimi

Aš pradedu visa virpėti
    Tai, kas verčia tave kovoti, padaro tave stipresniu

Pranešimas paliktas on Sat Apr 22, 2017 6:30 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A

Jau kelios dienos mano jausmai yra tiesiog sumišę. Gerai net nežinau kas darosi su manimi.
    Laikas su mylimiausiu žmogumi prabėga kaip sekundė, iš geros nuotaikos staiga prasideda rodytis tamsos šešėliai.
    Atrodo, vakarais viskas gerai, vėl sėdžiu, vėl su žmonėmis juokiuosi, bet vos nuo jų nusisuku, noriu klykti ir plaukus rautis ir viską daužyti.
    Šiandien man tikrai ne geriau. Nuotaika svyruoja taip basiai, kad net pačiai neramu.
    Niekas netenkina.
    Klausoma muzika sukelia nereikalingus pamąstymus, žiūrimi serialai arba nervuoja arba verčia traukti nosinaites.
    Ir tai jau 8 valandas... protarpiais pasidaro sunku kvėpuoti, protarpiais turiu susiimti už širdies, su kuria medikai jokių problemų kaip ir neranda... Tai kas negerai? Kodėl, po perkūnais, šitiek verkiu, kodėl iš vis turiu tokius pamąstymus kaip dabar ištverti...

... ...

Pranešimas paliktas on Sun Apr 30, 2017 5:45 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Pasitikome du rytus, palydėjome dvi naktis. Atsėdėjome su draugais rinkimuose, atšokome uždarame klube ir pasimėgavome nuostabių žmonių, bei vienas kito, draugija.
    Laikas prabėgo per greitai, bet po velnių, kiekviena minutė buvo brangi.

Tai buvai tu tu tu
    Vien tik tave girdžiu
    Sujaukei mano mintis ir leidai tamsoj pasiklysti
    Ir kaip tave pamiršt
    Tai buvai tu tu tu
    Surinkti savęs negaliu
    Tu surišai man rankas ir man be tavęs kvėpuot sunku
    Ir kaip tave pamiršt dabar

Pranešimas paliktas on Sun Apr 30, 2017 10:53 pm
    Svečias
    Anonymous
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 10813277
    Nežinau kodėl dabar, kodėl iš visų dienų, visų valandų ir minučių, kodėl būtent dabar ir būtent čia, o ne kur kitur, kilo mintis parašyti tai, ką dabar rašysiu ir antrą kartą apie tai net nepagalvosiu.
    Kiek gi jau prabėgo metų nuo tų dienų, kai pirmą kartą paspaudžiau "kurti puslapį" mygtuką? O kiek gi prabėgo valandų po to pirmojo "kurti įrašą" ir "publikuoti" paspaudimo? Pati gerai nežinau. Daug. Mažai. Pakankamai. O gal ne laiku tai reikėtų skaičiuoti? Galbūt turėčiau pabandyti suskaičiuoti kiek skruostai žemyn nubėgo ašarų? Kiek kartų veidą paskaudo nuo plačios šypsenos? Kiek kartų sudrebėjo rankos? Bet vėlgi, ar tai tinkami matavimo vienetai? Galėčiau bandyti viską skaityti dainomis. Kiek dainų mane įkvėpė? Kiek melodijų skambėjo galvoje rašant pačius neįprasčiausius prisipažinimus? Kiek gerai žinomų arba kaip tik, retai kieno girdimų žodžių derinių pateko ir į mano derinius?
    Nežinau. Nežinau kiek laiko prabėgo, bet ką tikrai žinau, kad viskas jau yra kitaip.
    Prisiminti tai, ką anksčiau parašydavau sau, o ne kitiems, man vis dar malonu. Keista. Nejauku. Tai gal net kiek absurdiška.
    Kiek gi buvo vietų, kuriose mėgdavau pasisakyti? Kiek gi atradau sielai artimų žmonių, būtent dėl to, kad netylėjau? Kad kalbėjau? Kad nebijojau parašyti to, ką kalbėjo širdis? Siela? Protas?
    Ant balto, kartais linijomis, o kartais langeliais, kartais kreivais brūkšniais, o kartais tik rašaluotų pirštų antspaudais padengto lapo žodžiais kartais dar rašosi, bet daugiau nei kartais jie būna sunaikinami... suglamžomi... suplėšomi... pamirštami. Kaip tie dalykai, kurie širdies daugiau neturėtų paliesti.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. - Page 2 5cafd011-ccee-4fbb-ad1d-4bd21eda829b
    Tikriausiai dabar aš noriu grįžti mintimis ten, kur buvo gera, kur daug kas prasidėjo. Tomis pačiomis mintimis noriu matyt paliesti ir žmones, kuriems visgi tie, ne asmeniniai darbai, buvo skirti... Ar bent jau tuos, kuriuos jie palietė...

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:51 am