LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 5:43 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Life is a book.
    Every day is a new page.

Kadangi gyvenimas nelaukia, skuba ir verčia viską keistis - nusprendžiau pakeisti ir savo dienoraštį.
    Jau anksčiau jis buvo skirtas man, o ne kitiems, jau anksčiau mano postai turėjo daugiau asmeniškumo ir tik man suprantamų trumpinių, tad tikriausiai dabar tai tik dar labiau matysis.
    Atsisveikinau su senais puslapiais ir leisiu tam, kas buvo palengva priblėsti...gal kada vėl tuos puslapius praversiu... O dabar viskas nauja... Leisiu sau sugrąžinti kelis paskutinius prisiminimus ir pradėsiu rašyti naujus. Tikiuosi man pavyks ir vėl sau dėl to patikti.
    ...life is about creating yourself...

...If you're gonna lie, do it in my bed...
    I kinda like it when you hurt me
    'Cause you come over saying sorry
    So I put up with your lies just to have you for the night...

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:15 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    2016 09 03
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Foam-party-1
    O brangiausias Dievulėliau! Vakar nakties party buvo sick!
    Foam party - crazy... just crazy :D
    Nors drauge su Emi nuėjom net be pre-party, sėdėti darbo vietoje kartu su Martynu ir Luku, kuris pasivargino iš Vilniaus atlėkti, buvo smagu, laikas neprailgo ir tuoj pasinėrėm į studentų minią. Pirmiausiai suvartojom po kokteilį, o tada ir putos atėjo.
    Žinoma, su putomis ir bėdos prasidėjo, ESN'eriai visi saugojom scena, valėm laidus - dirbom.. lakstėm.. Man daugiausiai lakstymo gavosi būtent tada, kai šeima fotkinosi.. nes kaip gi aš, palikta už VMU atsakinga, nepadėsiu Egidijui gaudyti savo moterų, kurios turi darbo vietoje sėdėti.. tad kol basa slidinėjau ir ieškojau prapuolusių mergaičių... mano žmonės selfiukus darė... bet nieko čia tokio...
    Tad taip, kai sceną apsaugojom, galėjom jau šokti ir dainuoti.
    Su savo vyru leisti laiką buvo smagu, pasiilgau jo debilizmo ir tų judesiukų, kurių geriau viešai nerodyti :D Bet... kad ir kaip keista, daugiausiai džiaugsmo man teikė Tutis... Jis mane basą ir nešiojo nuo stiklų saugodamas, ir vis paniurkydavo putose, ir stipriai apkabindavo... tad turbūt nereikia stebėtis, kad karts nuo karto tiesiog atsirasdavau jo rankose ir leisdavau sau atsikvėpti jo apkabinime... Martynas taip pat man meilės negailėjo, apkabindavo, ant manęs pagulėdavo ir su mano pirštais žaisdavo, bet rytui jau švintant, tai buvo Tautvydas, kuris mane miegančią vaikščiojančią priversdavo pašokti ir atsibusti.
    Šiaip visas renginys buvo osom ir jei putos būtų buvusios sausesnės ir po jų mums pus antros valandos nebūtų reikėję Combo sausinti, viskas būtų buvę dar tobuliau.
    Kad ir kaip keista, tikriausiai visi studentai pajuto, kad prie mūsų ESN'erių geriau nekišti nagų, nes nepajutau jokių nedovanoti rankų prisilietimų, tik gražių šypsenų sulaukiau (o gal taip buvo todėl, kad visą laiką buvau su savo berniukais). Žinoma, mano Korėjietis yra pamišęs.... kaip galima VALANDĄ laiko valgyti moterį ir neatsitraukti.. o ji tai tikra kalė... kol jis ją bučiavo, ji buvo atsimerkus, lūpas tik judino ir akis vartė... nebūčiau turėjus atsakomybių, būčiau rimtai jai vožtelėjusi... bet tegul sau siautėja....
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. XgzDG
    Tai va... all in all... namus pasiekiau 6am, kai dar Edgarą prie jo namų apleidau, truputuką prasimiegojau, atlaikiau kelias pavydo scenas ir dabar tikriausiai gyventi galima...reikia į mokslus jau grįžti... :DDear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. BAk3UOC
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. N0W7Egu
    #SavižudžiųTvarkdariųBurys

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:21 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    9 09 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Batman_superman_1
    Manau, turiu padaryti šį postą, nes tikriausiai galutinai išprotėjau... kitaip nepaaiškinsiu pati sau to, kas su manimi darosi.
    Rodos, mes tik juokais naktimis rašėmės ir kūrėm draugiškus ateities planus smagesnėms dienoms, o kas čia gavosi...
    Nuėjome vakar kartu į šišą, nes jau iš senų laikų buvom susitarę... sėdėjom, rūkėm ir kalbėjom. Daug juokėmės. Maniau, kad tik Mindaugas gali mane tiek prijuokinti, bet atradau ir dar kažką naujo.
    Galiausiai ir atstumas tarp mūsų sumažėjo. Kol galvos vėdinosi, mes tiesiog pynėm savo pirštus ir šypsojomės... o jo bučinukai ant skruostukų buvo per daug mieli, kad galėčiau patikėti, jog jie egzistuoja.
    Paskui, rankutėm susikibę... kaip tikri maži vaikai... patraukėm pasivaikščioti ir nužingsniavom į salą. Ten sugebėjom nueiti iki pat galo, kur po kelių nuotraukų tiesiog atsigulėm ant akmens... yeah... Ir gaudėm žvaigždes, vėl juokdamiesi ir tuo pačiu karts nuo karto patylėdami. Būtent ten gulinėdama, pagalvojau, kad jis turi kažką, ką turėjo ir Romas... tikriausiai tą švelnumą, kurio dažnai vyruose pasigendi... Ir jis nepriekabus. Jam patinka žaisti su mano plaukais, patinka supinti mūsų pirštus...nubučiuoti skruostukus ir palikti kiek ilgesnį bučinį ant kaktos. Tikrai. Ar dar daug kas taip daro ?
    Jaučiausi keistai gerai, kai jis mane laikė apkabinęs, jo rankos nereikėjo laikytis, nes ji laikė mane, o kai sėdėjom prie rotušės, leidau jo galvai atsirasti ant mano kelių...
    Gal mes tik draugai, bet tokią draugystę prisiminsiu... ir tikriausiai normalu yra tai, kad naktį nenorėjau iš jo glėbio vaduotis ir keliauti namo.... tikriausiai.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_obgv4c8WNq1vxvx17o1_500

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:25 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    11 09 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. 4982970a-abb8-4f0a-bbeb-fce3d8ce5ca0
    Tikriausiai ir po visais kiemo lapais pasislėpus, man nepavyks pasijusti... nematomai.
    Bet... apie viską nuo pradžių ?
    Nors penktadienio vakarą praleidom išgerinėjant kartu su mergaitėmis, šeštadienį po visų atiturėtų košmarų atsikėliau į ekskursiją, nes pareigos yra pareigos... Smagiai vaikštinėdama po IX fortą, leidau sau pamiršti, kad vakare lauks pasimatymas su Karoliu, vyno buteliu ir dar keliais žmonėmis.
    Žinoma, buvo karšta, saulė vargino, o ir planuotas pasimatymas artėjo, bet sugebėjau per daug nesukti dėl to galvos, tiesiog susiruošiau ir 6pm jau pasitikau visą draugiją.
    Užsiėmėm vietą saloje, užvertėm galvą į saulę, atsidarėm vyno butelius ir tiesiog penkiese sėdėjom ir juokėmis, rodos, bendravom lyg niekur nieko.
    Kartais, nuo visų akių, mūsų su berniuku rankos susitikdavo, pirštai susipindavo, o jo lūpos nekaltai prisiliesdavo prie mano paties arba ten trumpam atsirasdavo jo galva... bet tik tiek. Juk buvom visi draugai.
    Nespėjau net pastebėti, kada jau buvau nugara pasirėmusį į jo nugarą, kada vienas tuščias butelis sau į kompaniją priėmė dar vieną ir dar mažą fleškutę...
    Paskui pasirodė Mantas su dar daugiau bagažo, o mes visi pradėjom lakstyti po vandenį smagiai besijuokdami, kai kurie, žinoma, susirasdami ir nuošalesnį vandens ir nendrių apsuktą kampelį... Tikriausiai jei nebūtų buvęs vakaras, būtumėm su tais pačiais drabužiais nuo galvos iki kojų išsimaudę, nes alkoholis ir ilgi žaidimai, asmeniškai man, truputi leido pamiršti virvutes.
    Kai prieš 10pm Vilmantė su Mantu išvažiavo pas Šarūną ir mes likom keturiesi gulėti su dar padaugėjusiomis alkoholio atsargomis, o saulė jau buvo nusileidusi, buvo aišku - geruoju tai nesibaigs.
    Vyno butelis mano rankose, kartais jo turiniu suvilginamos lūpos ir tada Jo lūpos besipešančiomis su manomis... Tai pasidarė kaip paprastas vaizdelis.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_o426wyU8Jm1utfw96o1_400
    Galiausiai, nors ir buvom keturiese, kiekvienas turėjom savo kampelį.... ir todėl aš namus pasiekiau apie 2 ryto, o vyrai dar sugebėjo klube prasisukti... Ir tikriausiai todėl dabar turėsiu vaikščioti palaidais plaukais ir su skarelėm, nes leidau pasiduoti akimirkai...
    Ir nieko nesigailiu.
    Mes išsikalbėjom, kiekvienas nuo savęs kažką atskleisdamas, paleisdamas po vieną sunkybę nuo širdelės.... All good that ends good.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_m7xtux8XZf1r9ezpyo1_500

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:29 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    17 09 2016
    Pirmiausiai atliksiu išpažintį su savimi, o paskui jau eisiu prie darbų.... Bent jau dabar sau taip teigiu rašydama.
    Paskutiniu savo rašytu prisiminimu, dalinausi mintimis apie tą šeštadienį ir sekmadienio rytą... O kas vyko po to ?
    Papuoliau į šiokį tokį jausmų verpetą...
    Iki vakar nebuvo nė dienos, kai nesimatydavom su Tautvydu... Net nežinau ar tai yra gerai.
    Pirmadienis buvo labai paprastas, atsėdėjau visas paskaitas, šiek tiek pabuvau su Moni ir Agniete, o jau paskui lyg niekur nieko susitikom su Tučiu papietauti. Sėdėjom viens prieš kitą ir smagiai juokėmės, o mūsų rankos kartais susipindavo, tuo pat metu priversdavo akis prisimerkti... Bet juk tai normalu, tiesa? Draugai taip daro ? Na ... Tada per daug negalvojau.
    Pavalgę persikėlėm į savo jau pamėgtą salą ir paprasčiausiai prigulėm po medeliu. Mano galva ant jo krūtinės, jo rankos tvirtai lankančios mane ir manus padus kutenanti žolė... Buvo gera... Todėl ir iš laiko ribų iškritom ir leidom mūsų lūpoms vėl atrasti vienoms kitas... Žinoma, kai susivokėm, kad jis jau vėluoja į susitikimą, išsitraukėm iš plaukų žoles ir susikibę rankomis paskubom nėrėm į miestą, kuriame ir atsisveikinom.
    Pakeliui namo šypsojausi ir nežinojau ką man atneš tas rytojus...
    Antradienis buvo tas jau paprastas, kai po vienos paskaitos su daug nereikalingų minčių užsidariau namuose, o paskui išskubėjau į ESN susirinkimą... Greitai prabėgęs laikas ir pagaliau sugrįžę seni draugai, kas be ko, paskatino laikytis tradicijos ir eiti į Džemą. Lyg ir nieko neįprasto... Bet kai viena valanda prabėgo itin sunkiai, rodės, ji niekada nesibaigs, galiausiai prie mūsų kompanijos prisijungė ir T. O kas čia tokio, pilnas Pub'as ESN'erių buvo ir tai normalu... Bet tada laikas man pradėjo bėgti gal kiek per greitai.. Nereikėjo alkoholio, kad juokčiausi ir vaipyčiausi su tuo berniuku... Ir tikriausiai anksčiau nei aš, mūsų ryšį pastebėjo kiti... Turbūt būtent po šito antradienio mes jau visai nesikuklinom pasaulio... Ir nors nenorėjau stotelėje pranykti iš jo glėbio, teko tai padaryti...bet jau žinojau, kad ryt pasimatysim.
    Ir pasimatėm. Po Kursinio aptarimo, prisigriebę kavos, nusprendėm pasivaikščioti kiek kitais takais, nei ėjom anksčiau, tad kiek paslampinėję įsitaisėm karo kiemelyje. Susiglaudę žiūrėjom kaip žaidžia maži vaikai, o kai prie mūsų pribėgo mažas berniukas ir ištiesė ranką T... maniau numirsiu... Buvo taip miela.... Bet pareigos šaukiami turėjom pasikelti... žinoma.. pakliuvom ir į mano mergaičių akiratį... Baisiau nei paparaciams į nagus patekti :D
    Būtent trečiadienį, kartu palydėjom saulę santakoje. Ant paties kranto stovėdami.... Jo smakrui būnant ant mano peties, o rankoms apsisukus aplink liemenį... pasijutau gerai. Tai ne meilė, pati žinau, nes vėl pasidariau per daug šalta... bet aš prie jo prisirišau... Ir tegul tai žino pasaulis. Jis priverčia mane vėl jaustis smagiai, o to jausmo man labai trūko.
    Žinoma, ketvirtadienį taip pat praleidome kartu. Drauge su Ize, Emi ir Vilma visi penki pabuvom šišoje, o tuomet laukė kelionė namo.... Tai buvo greičiausia ir labiausiai nelaukta kelionė... Nuo ketvirtadienio vakaro mes nesimatysim iki penktadienio ar net pačių mokymų...Nežinau kaip turėčiau išgyventi... Jau vakar man stogas važiavo, kai neturėjau su kuo tiesiog pasivaikščioti...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_inline_nilj8vnhdG1qcoyt6

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:34 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    26 09 2016
    Dar pati nesuvokiu kaip, bet savaitgalis sugebėjo nebūti toks blogos, kokio bijojau.
    Nors rytas buvo sunkus, o kunigas su savo kalbomis vertė žiovauti... nors nervai buvo ant ribų, ypač dėl Karolio pranešimų ir Tutuko offline ženkliuko, sugebėjau nepalūžti... Naktis man buvo sunki, beveik nepamiegojau, skrandis vėl nieko nenorėjo, tad žinojau, kad bet koks didesnis susipurtymas privestų mane prie blogos savijautos...
    Ir man kažkaip pasisekė išlaikyti optimizmą ir atsidurti sodyboje.
    Labai laukiau susitiko su visais naujais nariais, labai norėjau su visais jais pabendrauti, bet Dievas nenumuš manęs dėl to, kad dar labiau norėjau pamatyti savo berniuką ir jį apkabinti. Taip ir padariau. Likau maloniai nusistebėjusi jo išsilaikymu. Ir tyliai viens kitam į ausį pasakę žodžius, kurių kitiems nereikėjo girdėti, mes abu nusišypsojom. Jam buvo sunku, bet kartu tai atrodė lengva.
    Gavau pabendrauti su didžiąja dalimi naujoku, kurie nebijojo ir nesikuklino bendrauti. Smagiai prisijuokiau dėl naujų pažinčių, o senos tik dar labiau vertė mane smagiai juoktis.
    Su Gintare tiek Inside jokes atiturėjom, kad maniau ašaras brauksiu, net sumuštinius darydamos tiek išsikalbėjom, kad omg :D
    O ir Tutukas su Hoshi dabar tikriausiai savo asmeninį prikolą turės, vien dėl keisto juoko.... :D
    Bet galiausiai po oficialių dalių, kai jau buvau su savo kostiumu, tikriausiai jaučiausi geriausiai... nevaržoma, savo vietoje ir galinti besijuokti kartu su pamišusiu vyru...vyrais :D Juk tiek laiko visi planavom ką ir kaip rengsimės :D
    Meilės istoriją pasiliksiu ant galo, o štai fangirlinimą, dabar... I am soooo happy, kad K pagaliau leido sau ir kitiems pripažinti kad jam I patinka... Juk visi šeši tai žinojom senai, tik pagarsinti reikėjo :D

O dabar tikriausiai galiu pati save palepinti postu...sau...
    Mano vyras... tiesiog svaiginantis.
    Man kojos ir jausmai nelaikė, kai jis patapo Jokeriu, nors mačiau jame JS, tai tikrai neblogino situacijos.
    O visi jo bučiniai ir mieli prisilietimai, kankino mane taip maloniai, kad nemaniau, kad tai įmanoma.
    Pasirodo, tas mūsų fainumas uždirbo mums ir fanų klubą.... bet tai tuo pačiu kiek baisoka :D
    Šiaip viskas labai amazing, man su juo nenuobodu, mes galim ir rimtai ir juokais pasikalbėti... ir pažaisti ir dantukais pakaukšėti...o tai svarbiausia.. Bet... yra BET... Kai jis man pasakė, kad myli, mano kojos sudrebėjo. Ar tai tik žodis ? Tik momentaliai pasirodę jausmai ? Juk meilė, tai ne tai ? O gal ? Bijau, kad galiu jį užgauti... bet tuo pačiu bijau ir to, kad pati iš batukų iškrisiu, nes jis verčia mane eiti iš proto...
    Dabar turėsim iki platformos vienas kito nematyti, nes jis važiuos pas savo tėtuką...tikriausiai jo palaikų pasiimti, o iki išvažiavimo daug reikalų turės... Tikiuosi, jis liks stiprus, o aš jo lauksiu ir kai sulauksiu.. vėl tvirtai apkabinsiu <3
    ... Ir po velnių... man reikia jo rankų... ne tai ne fetišas, bet tik jose vėl išmokau jaustis saugi ir nusiraminusi...

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:39 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    3 10 2016

And..boom... Another NP is over.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. MeFr8wB
    Dar nuo tada, kai buvau išrinkta NC ir kai buvo paskelbta šita platforma - nenorėjau joje būti. Viskas atrodė blogai... besikeičianti valdyba, daugiau įtampos ant pečių ir...kaimas... bet viskas nebuvo taip ir blogai.
    Pros:
    1. Į NP važiavusioje delegacijoje, kurios dalis oficiali visgi nebuvau, vyko ir Izabelė, tad žinojau, kad neturėsiu laiko tiesiog varnas šaudyti ir atrodyti nusiminusi (bent jau taip maniau).
    2. Į tą pačią NP, su tuo pačiu autobusu (party bus bishes), vyko ir Tutukas... Nemačiau jo 6 paras, nuo pat VMU mokymų pabaigos, tad visai normalu, kad išsiilgau savo berniuko.
    3. Yes - we had a party bus. Galą atakavom su Ize ir Tučiu, o kolegų ir KHF ir LSU turėjom, tai buvo smagu. Net akis buvo lengva sumerkti ir padėti galvą ant vyro peties...
    4. Kaimas - Visai Ne Kaimas. Manau, visi bijojo blogiausio - kad būsim išvežti į miškus, kažkokiam tvarte padėti ir be civilizacijos... Bet nieko panašaus. Tai buvo normalus bendruomenės pastatas, su didele sale for plenaries, atskirais kambariukais workshopams ir virtuve, kurioje gaminamas karštas maistas. Net kiemas, su pavėsine, suoliukais - daug erdvės.
    5. Oras buvo it užsakytas ir nors dėl nuovargio salėje drebėjau su Karolio džempu, lauke galėjau tiesiog ant žolės trumpom rankovėm gulėti ir saulute mėgautis.
    6. Oficialiai nuo 10.01 į mano rankas atiteko SE projektas - Tatjana perdavė mascotą, kurį reikia saugoti ir mylėti, o ir kiti koordinatoriai šiltai priėmė... Nors sėdėti atskirai nuo savo mergaičių ir buvo kiek keista, bet niekas negalėjo priekaištauti bent dėl to, kad šalia manęs visą laiką ir Tautvydas sėdėjo.
    7. Nors ir jaučiausi... keistai, bet pravedžiau savo SS - nors būčiau daug ką dariusi kitaip, bet dar nebuvau vieta, tad viskas praėjo gerai.
    8. Bėgant dienai ir su tuo pačiu Miku sugebėjau normaliai pabendrauti, kartu dūmą pūsdami pasikalbėjom apie visokius expectations ir jis man išdavė paslaptį, kur galėtumėm prigulti, kad nereikėtų vienoje didelėje patalpoje miegoti.
    9. So yes, pareiškusi bliūdų bandai, kad anksti miegosiu, nusivedžiau ir visas mergaites ir savo berniukus į atskirą namą - kuriame buvo šiltą, kuriame tik sau pasiėmėm vieną kambarį, kurio kieme turėjom ir supynes ir pavėsinę ant kurios kopėčiom lipti reikėjo. Bet pasirodo, mes nemelavom... visi tikrai anksti nugriuvom į miegus :D
    10. Gavau praleisti laiko tik su savo berniuku... pasivaikščiojimai... apsikabinimai. Man to reikėjo, o savo veidą slėpti jo krūtinėje galėčiau visada. Jis toks mielas... visad glosto mano plaukus ir su jais žaidžia. Jis nelenda bučiuotis, tik švelniai lūpomis glosto mano skruostus, nosytę, kaktą.. akis. Žodis "mielas', jam yra per silpnas... Žinoma.. gali būti pagal mano troškimus jis ir šiukrštesnis..tikriausiai todėl mes ir stebėjom žvaigždes ne kaip normalūs žmonės ant suolų kiemuose, bet ant miško paklodės gulėdami.
    11. Ties 00:00 mūsų dalis delegacijos ir mes su Tutuku jau grįžom į kambarį, ramiam išgėrimui ir diskusijoms... žinoma, 00:00 mušantis laikrodukas, priminė man ir tai, kad mes kartu lygiai mėnesį.... tai atrodo mažas laikas, bet man žmonės (vyrai), po tiek laiko būna nusibodę... bet tik ne mano berniukas.. ir lyg to būtų maža, jis padovanojo man Pikačiu. Gerai, gal kitiems tai ir kvaila... bet aš tą padarėlį myliu... O dabar mes turim ir vaikutį (kuris jau rado ir krikšto tėtį ir močiutę ir asmeninį treinerį :D).
    12. Diskusijos.....Jas bendrai galima būtų dėti tiek prie pros tiek prie cons srities... nes buvo visko... net ašarų.
    13. Antros dienos fotosesija - miriau iš juoko, kas galėjo pagalvoti, kad traktorius ir karvė visiems suteiks tiek daug džiaugsmo :D
    14. O ir mano shipas, K&I jau net nesislėpė nuo pašalinių akių, jau nuo pirmos dienos jie to nedarė <3

Cons:
    1. Sėdėti atskirai nuo savo mergaičių buvo kiek liūdna ir neįprasta.
    2. Bloga asmeninė savijauta kartais leisdavo veidu nubėgti šešėliui.
    3. Miegojimas ant grindų (kad ir su paminkštinimais) tikrai nebuvo pats geriausias variantas... be pagalvės.. šiaip būtų buvę px.
    4. Antra diena buvo per ilga... nenorėjimas eiti į workshopus suteikė man tik pasisėdėjimą ant suolo su ausinėm ir nuleistomis akimis (o gal, kaip Tutis paskui išvartė, tai buvo todėl, kad atlaikiau ilgą pokalbį su psichologę...).
    5. Buvo gaila, kad viskas baigėsi....

Tad yes, all in all, akivaizdu, kad pliusų buvo daug daugiau.
    Kelionė namo buvo rami, bet ir smagi... Miegojau ant vyro kelių, žaidžiau su mūsų beibiu, juokiausi su Ize ir nors buvau pavargusi, išlikau optimistiška.

Dabar labai nenoriu eiti į Univerą, visgi net pirmą paskaitą svarbią pramiegojau...bet reikia... turiu tiek darbų, kad nežinau kada spėsiu juos atlikti, bet man kaip nors pasiseks.

What is most important - I am happy. Nors kaip ir Tučiui, man kartais reikia nuo visko užsidaryti ir pailsėti, savotišką iškrovą padaryti, esu laiminga, nes nereikia slėptis prisiminimų pasaulyje, nereikia kurti virtualių istorijų ir verkti ašaras dėl vyro, kurį pati paleidau, bei kuris galiausiai išmoko ir pats nusisukti.
    Dabar tereikia viską susitvarkyti, nusipirkti bilietus į spektaklį... išsirinkti kino filmą ir leisti sau kultūrintis ir žmonėtis.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 6:53 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    ŠT. 8 10 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Giphy
    24 valandos lovoje... nemaniau, kad tai įmanoma ... bet mes tai padarėm ir būtumėm laisvai pritempę iki 48 valandų.
    ...
    ..
    .
    Penktadienį pas mane į svečius pagaliau atvyko mano vyras. Aš to laukiau. Mes visai eksprontu, tiesiog nenorėdami vykti į ISM gimtadienį, nenorėdami būti šaltame ore ir kavinėse, bet viens su kitu norėdami praleisti daugiau laiko, nusprendėm, kad visai nebloga mintis būtų tiesiog susibėgti privačiau.
    Vos tai sutarėm, tuoj pradėjau galvoti, ką reikės jam pagaminti valgyti, koks desertas jam patiktų ... dieną prieš penktadienį abu apsisprendėm ką žiūrėsim ir ką atsigerti norėsim.
    Penktadienio vakaras atėjo greitai, su reikalais verčiausi per galvą, tad net nepajutau, kaip greitai atsidūriau Tučio rankose. Mes nesimatę buvom vos tris paras, bet tai abiems atrodė - it amžinybė.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. 724490_love-black-and-white-cute-couple-adorable-hug-cute-couple-hugging-true-love-love-quote-b-and-w-cute-relationship-couple-quote-teen-quote-youre-around
    Po kelių apsukimų ore ir mielų prisilietimų lūpomis, galiausiai visai neskubėdami, rankutėm susikibę patraukėm namo... kur mūsų laukė šiluma, muzika ir žvakių šviesa... yes... Negalėjau to nepadaryti...O ir visi namai rožių aliejuku pakvipti jau buvo spėję...
    Kai ant stalo padėjau karštą patiekalą ir pasijungėm filmą, sėdėjom viens prie kito, smaguriavom, valgėm, juokavom...
    Kadangi filmas buvo matytas,galėjom daugiau dėmesio vienas kitam skirti ir kai desertas pradėjo vaikščioti, saugodamas ir mane ir save, Tautvydas pradėjo ir vėl mane ant rankų nešioti... Nesvarbu, kad langai neužtraukti ir visas pasaulis mus matė... Man patinka, kaip jis mielai su manim elgiasi... kaip jis mane lepina.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Giphy
    Kai Tututis susipažino su mano mamuku ir galiausiai pasibaigė mūsų filmas, o vienas raudono vyno butelis jau ėjo prie pabaigos, mes persikėlėm pas mane į kambarį...Išsitiesėm lovą ir tęsėm savo maratoną... 
    Ir visai manęs nestebino tai, kad kartais filmo nematydavau, tik jį girdėdavau, nes man daug smagiau ir įdomiau buvo žaisti žaidimus su savuoju vyru.
    Jo bučiniai.... švelnūs prisilietimai.. Tai, kaip jis bučiuoja man akis ir veidą - tai kažkas nepaprasto.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_inline_nshwcopHaG1shlukv_500
    Su kiekviena kartu praleidžiama minute, mes sužinom, kas ir kaip viens kitam patinka. Tututis žino, kaip ir kada reikia patraukti mane už plaukų ir lūpas pridėti prie kaklo, aš žinau kur galima suleisti nagučius ir kaip reikia tymptelėti jo lūpą.
    Taip žaisdami, mes praleidom visą naktį... Lovoje būdami, po pagalvių kovos ir prasiliejusio vyno, sužiūrėjom tris filmus... tai daugiau nei 6 valandos... Žinoma, abu ir po dušu palindom ir drabužius nusimetėm.. mano atveju - pasikeitėm... Kad mano vyras tik su apatiniais miega, aš jau senai žinojau, bet jo kūno temperatūra tokia aukšta, kad manęs tai nestebina.
    Žinoma, mes ribų neperžengėm... vis dar esu švenčiausia mergaitė... Bet Dievas žino, jei nebūtų už durų buvusios mamos, tai laikrodžiui mušant 2am būčiau tikrai jį galutinai į save paėmusi...
    Ir taip, sužinojau, kad mano turimoms popoms visai nepatinka karšta vaikų darymo medžiaga.... bet esu kažkam dėkinga, kad ant rūbų ji neatsispindėjo.. :D
    Jau švintant, akis trumpam sumerkėm.. o kai šiek tiek pailsėjom, vėl grįžom prie filmų ir glamonių... ir taip iki pat šeštadienio vakaro.. laikrodžio tikslumu, mes kartu prabuvom daugiau nei 24 valandas, o lovoje - būtent tiek.
    Ir nieko nesigailiu. Jis mano lovoje dera... mes kartu deram...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_ob4fieDKW11v8hcteo1_500
    Ir matyt visai normalu yra tai, kad nenorėjom skirtis.. kad pasižiūrėję transporto grafiką - užmigom.. tiesiog taip paprastai, nes nakties metu nemiegojom.
    Jį apsikabinus ir jo rankoms tvirtai mane laikant - man nieko daugiau nereikia.

Gaila, kad pirmadienį susitiksim ne tam, kad viens kitą bučiuotumėm, bet tam, kad atsisveikintumėm su jo tėčiu.. bet aš tvirtai laikysiu jo ranką, jei tik to reikės.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Bonnie-bennett-boyfriend-candice-accola-cry-Favim.com-1227581

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:22 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    12 10 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Friends-dancing
    Vakar diena turėjo būti... kitokia, nei kad buvo.
    Turėjau nueiti į paskaitas, į susirinkimą ir viskas... bet iš tiesų planai keistis dar nakties metu pradėjo.
    Kadangi skrandukas, kuris retai susitinka su maistu, buvo labai nepatenkintas karšto vyno doze, tai neleido man užmigti, kėlė skausmus ir vertė vartytis... tad nenuostabu, kad nenuėjau į rytines paskaitas, kai net iš lovos pakilti nebuvo jėgų...
    Kai galiausiai susitvarkiau su savimi ir sutvarkiau ESN'o reikalus, sugalvojau persitvarkyti spintą... pusę turinio, pusę mylimiausių suknelių nusiunčiau ant aukšto... o tai darydama išsirinkau ir rūbus vakarui... Nežinau kodėl, bet mane traukė juoda spalva, tad prie jos ir apsistojau.. ką galiu pasakyti, ji man tiko ir mano vaikinas, jei nebūtų buvęs pasiekiamas tik telefonu, tikriausiai būtų visai mane suvalgęs vėl dėl eyelinerio... Crazy guy.. :D Kadangi ilgokai nesimatėm su Emi, buvo sunku ja nesidžiaugti, o kai iš visų pusių mergaitės klausė ar nors vienam kokteiliukui prisijungsiu į džemą, teko kiek perversti savo dienotvarkę... tad vietoje ramaus vakaro lovoje, pasirinkau trankų vakarą pub'e.. ir gal gerai. Kam gi man liūdėti...
    Su Emilija prisijuokėm iki ašarų, o išgėrėm tik po du kokteilius.. paskui vidury nakties kažkaip sugalvojom nueiti į salą, o po jos ir kebabų :D Ir po jų kažkuriuo metu vėl grįžom į pub'ą.. tik dabar ten buvo N kartų daugiau žmonių, o jų būryje ir tas asilas, kuris rodos vis dar bando nukrapštyti šašą nuo mano apsitrauksusios gydymui širdelės... bet nieko... per daug positive minčių turėjau, kad kreipčiau į jį dėmesį, per daug su Emi dėl savo berniukų juokėmės, galima buvo pagalvoti, kad amžinybę nesimatėm, nes tiek kalbėjomės, kad uch... dėl to tikriausiai ir pasiekiau namus paryčiais su išsikrovusiu telefonu, kurį tik pajungus pradėjo tiek pranešimų judinti, kad maniau visi namai ant kojų sukils vien nuo vibracijos :D
    Bet buvo smagu... O dabar, viskas ko noriu, yra... pusrytukai.. porą serialo epizodų, tikriausiai darbų padarymas ir all in all - susitikti su savo berniuku.. Nežinau kada susitiksim, bet mums jau reikia pasimatymo, kad ir kelioms valandoms, nors po tų kelių valandų, man reikės ir dar kelių... <3
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Best-friends-1

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:28 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    15 10 2016
    Penktadienis - dar viena diena į dienų su Tutuku sąskaitą.
    Nors pagal vyro sudarytą dienos planą, savo rytą lyg ir turėjom praleisti mėgaudamiesi rudens lapų spalvomis prie Kauno marių ir Pažaislio vienuolyne, o paskui mūsų turėjo laukti miestas ir ilgi pasivaikščiojimai... visgi per parą pasikeitęs oras viską apvertė aukštyn kojom.
    Savo rytą po trumpo pasivaikščiojimo praleidom prie arbatos puodelių (nes abu mes nemėgstam kavos), o paskui dvi protingos galvos nusprendė nueiti pasižiūrėti filmą.
    Šiaip, kine žiūriu tik siaubo ir fantastinius filmus ar kažką panašaus, bet šį kartą nusprendžiau suteikti progą kažkam kitam ir nenusivyliau... 'Inferno" buvo tikrai įdomus filmukas.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Get?url=http%3A%2F%2Fak-hdl.buzzfed.com%2Fstatic%2F2015-07%2F23%2F17%2Fenhanced%2Fwebdr06%2Fanigif_enhanced-buzz-7381-1437686702-20
    Keista buvo žiūrėti filmą tik vienu du, be kokių nors draugų šalimais... Kada buvo paskutinis kartas, kai ėjau tik su vaikinu į kiną ? Mokslo metais, kai dar bandėm kažką su Dovydu ? Tikriausiai... Bet praeitis dabarčiai neprilygo.
    Mes ir cuddle ir cute hugs turėjom, kartais pasibučiuodavom, bet ilgiausiai susikibę rankom tiesiog filmą žiūrėdavom ir bendrais momentais susijuokdavom.
    Nueiti dviese į filmą buvo daug geresnis variantas, nei double date .
    Be filmo, mes kaip kokie keisti žmogučiai nusprendėm pasivaikščioti po žaislų parduotuves, iš dalies tik dėl laiko stokos nenueidami į baby clothes shop ... :D
    O po filmo vėl trumpai pasivaikščiojom, vėl išgėrėm arbatėlės ir tuomet porą valandėlių ant savo firminės sofutės nuvirtom šišos bare.
    Ten būnant pagalvojau, kad būtent dėl galimybės patraukti dūmą, mes ir buvom susibėgę pirmą kartą akylai nuo kitų ir tik vieni du... Tikriausiai tada ir pradėjom akutėm viens kitą stebėti... O jau beveik du mėnesiai ir drugelių pilve nemažėja.
    Iš tiesų vakar nenorėjau su Tutuku atsisveikinti, nors buvau pavargusi, man su juo būnant taip lengva ir paprasta egzistuoti... nereikia priverstinai šypsotis ar tai kalbėti... Vakar nebuvau nuotaikoje kalbėtis, už tai sėdėti savo vyro glėbyje ir laikyti užmerktas akis buvo malonu... bet viskas turi pasibaigti.
    Dar kitą savaitę susitiksim pietų ir atsibučiuosim iki Helovyno... Žinau, kad reikia pratintis be jo būti, taip tik daugiau drugelių atsiras, bet aš nenoriu...jis padaro mane geresniu žmogumi ir visi tai pastebi. >.>

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:28 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    1 11 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_lzii09QfYP1ql095co1_500
    Russia exploring...The times we had. 

Last edited by KIM HYUN A on Tue Dec 27, 2016 11:44 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:29 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    3 11 2016
    Mums jau du mėnesiukai.
    Kažkaip - tai juokingi skaičiai, kurie nieko nereiškia, o man tai laikas, praleistas su mylimu žmogumi.
    Rodos, bijojau priartėti prie jo tiek, kad pamirščiau apie laiką ir apie tai, kas mus supa...
    Laikas pradėjo mums kartu per greitai bėgti.
    Dienos be jo - liūdnos.
    Kiekvienoje pokalbių temoje - galiu rasti ką pasakyti apie jį.
    Aš laiminga...
    Nežinau kiek tai tęsis ir nenoriu galvoti, kad kažkada tai baigsis...
    Šiandien jis mane maloniai nustebino, ne šokoladu pavaišindamas, bet padovanodamas mano mėgstamiausių gėlių. Tik vienas žmogus iš tiesų žinojo, kad jos man patinka, net geriausi draugai negali to prisiminti... Bet jam pavyko <3
    Tikiuosi, kad kartu galėsim galiausiai pasakyti, kad kartu esam metus... o gal ir du.

Kas neturi tokio džiaugsmo - nesupras... pavydės ir gal net akis už nugaros vartys, bet man tai nesvarbu.
    Pastaruoju metu sugebėjau atrasti ir savo soulmate. Žmogų, kuris atrodo lyg dar viena mano pusė, tad ir dėl to esu laiminga.
    Turiu du nuostabius vyrus savo gyvenime ir kelis žmones, kurie nuoširdžiai džiaugiasi dėl tokios žmogiškos laimės.
    Matau, kad su laiku atkris nereikalingi, laikini asmenys, o liks tie, kurie iš tiesų ne dienas ir ne minutes skaičiuoja, o momentus, kai jiems išsipasakoji, verki ant peties ir juokiesi iš niekam kitam nesuprantamu dalykų.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:30 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    7 11 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_o43uzaYK1M1v7j06ro1_500
    Savaitgalii pasibaigė, o su juo baigėsi ir dienos, kurių rodos laukiau, iki kurių bėgantį laiką skaičiavau.
    Jau senokai neturėjau vienišo savaitgalio, dažniausiai juos praleidžiu su Tutuku arba draugais. Šis rodėsi bus toks pat, plius daugiau žmonių ir veiklos.
    Survival KIT'as - antrasis mano gyvenime, buvo smagus, bet gal kiek mažiau efektyvus už praėjusį ... bet tai, ką gavau iš nakties, kuri skyrė šeštadienį nuo sekmadienio - nepakeičiama.
    Tai buvo neplanuota, tik tai, kad po ramaus vakaro kažką smagaus nuveiksim - buvo garantuota.
    Ramus pasisėdėjimas Punto su protmūšiu visai netikėtai nuvedė mus į kiek privatesnę erdvę ir nors norėjosi, kad mūsų būtų buvę daugiau, juk ir savo Katuką su raudonplauke norėjosi kartu turėti ... visgi buvo smagu.
    Nepadauginom alkoholio, bet lengvai apsvaigom. Buvo daug žaidimų ir daug juoko. Net keistų šokių judesių...Drabužių keitimosi ir iš vis atsikratymo... Na, bent jau išsiaiškinom, kad vyriški marškiniai man tikrai tinka :D
    Bet naktis ... ji buvo brangi. Kai jau likom tik dviese su savo vyru - mes pasidavėm ne tiek aistrai, kuri pas mus visad verda, bet emocijoms ... Jų turėjom daug ir visas jas išliejom... Rodos, tai galėjo mums pakenkti, tikrai ne toje pozicijoje ir padėtyje reikėjo apie tai kalbėtis, bent protingam asmeniui taip atrodytų... bet mes taip padarėm, sudėjom visus taškus and I ir dabar galim būti patenkinti, nes tai mus suartino labiau, nei maniau, kad galėjo.
    Praeities puslapiai buvo atversti. Dabarties nerimas išpasakotas ir viskas nubraukta šalin.
    Dabar man nebaisu jam pasakyti Myliu - nes žinau, kad jis jaučiasi taip pat. Dabar jis žino, kad labiausiai bijojau jį užgauti ir tikrai neketinu to padaryti, nes jis man brangus.
    O ir vėl su juo nubusti buvo daug smagiau ir maloniau, nei galėjau pagalvoti, kad bus <3

Pranešimas paliktas on Sun Nov 13, 2016 7:48 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    11 13 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_my6z4fJKip1skmx66o1_250
    Kaip greitai ir visai nepastebimai bėga laikas.
    Vieną savaitgalį man akimirksniu pakeitė artėjantis kitas.
    Po survival Kit'o darbais apsivertė su Tautvydu net negalėjom susitikti, už tai savaitei einant į pabaigą, mes žinojom, kad tikrai mums geriau nebus, jei susitiksim tik per CLR'ą ... todėl mūsų penktadienis buvo suplanuotas. Mes ir vėl nusprendėm kartu praleisti naktį (tai jau tampa kažkas normalaus ir paprasto).
    Atėjus penktadieniui, kai taip gražiai snigo ir visur buvo baltą, aš ir vėl buvau savo vaikino glėbyje.
    Smagiai besijuokdami pasidengėm sau vakarienei stalą, skaniai pavalgėm, pasižiūrėjom filmą, išgėrėm vyno, pasimėgavom desertu... atiturėjom šeimai būdingą laiką ir galiausiai užsidarėm kambaryje.
    Daug kalbėdami, pasijungę dar kitą filmą, viens su kitu galėdavom ir pažaisti, ir juokais pasipykti dėl kokių nors nesueinančių spalvų...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. 426444ec80cd99079ca9e7ed874c6a0f
    Nakčiai gilesnei atėjus - mes buvom supratingi. Mūsų laukė sunkus savaitgalis, žinojom, kad turim anksčiau akis sumerkti... Tad tik iki 2 ar tai 3 valandos ryto mes užsiiminėjom porelėms būdingais reikalais, bet neperžengėm ribų. Keista, bet dar laikomės savo celibato ir niekur neskubam.
    Kai užmigau jo glėbyje, o ryte nubudau šalimais - supratau, kad jau galiu su juo miegoti. Kadangi niekad neišgaliu net ir prie geriausių draugų išsimiegoti, kai tai pavyksta - žinau, kad ne be reikalo.
    Buvo smagu kartu ruoštis kelionei, lyg kokiems filmų personažams viens kitą pakeisti vonioje, daryti valgyti ir kitaip suktis, o paskui, kai jau ramiai snaudėm traukinyje, net nekalbėdami galėjom suvogti, jog viskas tarp mūsų taip paprastai tobula... taip paprastai teisinga.
    Galbūt todėl ir sugalvojom, kad ateinantis penktadienis ir jo naktis vėl bus praleisti toje pačioje lovoje, kad ir vėl kartu keliausim į renginį... mums tiesiog reikia vienam kito, nes su kiekvienu susitikimu mes randam kažką, ką sugebam vienas kitame pamilti.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mzqd6ns66i1ssdfcyo1_500

Pranešimas paliktas on Mon Nov 14, 2016 5:55 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    11 14 2016
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Hand-writing-pen-butterfly-animated-gif
    Šiandien galiu labai paprastai pasidžiaugti, kadangi buvo produktyvi diena.
    Vakar paskutinę minutę žiūrėjau į anglų kalbai paruoštą prezentaciją ir nesupratau - kokia jos prasmė, ką aš pasakysiu... nenorėjau net galvoti apie laukiantį atsiskaitymą...O ir kai rinkausi informaciją apie Amerikiečių okupaciją ir rengiausi politinei diskusijai, net norėjau verkti iš juoko, kokia apgailėtina buvo situacija...
    Ir nors užmigau kiek sutrikusi dėl gautų pranešimų, sugebėjau anksti nubusti - su viltimi ,kad kažkaip bent anglų kalbai pasiruošiu.
    Asmeniškai nesijaučiau pasiruošusi, bet paskaitoje visai be jokių užrašų, tiesiog su spalvingom skaidrėm nuėjau atsiskaityti ir, mano pačios nuostabai, dėstytoja liko patenkinta, ypač tuo, kad tema buvo paprasta ir, kad nesivarginau nieko užsirašyti, kad bendravau su auditorija.
    Tai kiek pagyvino mano nusiteikimą, pozityviau žiūrėjau į kitą atsiskaitymą... kuris nors ir kėlęs baimių, bet praėjo tikrai visai neblogai ir su grupe smagiai pasijuokėm,
    Kalbant apie kitus darbus - šiandien pristačiau kraujo centrui idėją kito semestro renginiui ir jų atstovė atrodė susidomėjusi, tad dabar reikia tikėtis, kad viskas pasiseks.
    Gaila, negaliu savęs pagirti, kad pagaliau prisėdau prie kursinio.. bet bent jau truputuką į jį pasigilinau.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mv70lpuaaQ1s3vagao1_500
    Su Tučiu trečiadienį eisim į šokius... Net nežinau kaip man ten jaustis reikės, aš visai nepratusi prie tautiškumo, bet, kad jau mano vyras gražiai paprašė - manau, mums bus smagu.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_inline_n9hf546fPI1r16v9f
    Kadangi savaitgaliai mums tavo šeimyniški, tai šiandien, kaip ir visada, pasitarėm ko norėtumėm iš laukiančio penktadienio. Nutarėm ir kokius filmus turėtumėm pamatyti ir, kad abu suksimės virtuvėje. Bus juokinga, nes esu tikra, kad pusė maisto atsidurs tikrai ne ten, kur turėtų :D Bet bent jau kartu tobulėsim.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mwgtgk9F3l1r4friso1_500
    Na ir žinoma ... dar daugiau planų ateičiai.
    Jau praėjusią savaitę mes kalbėjom apie tai, kad noriu puošti eglutę, o šiandien pradėję kalbėti apie eglutės žiebimą mieste, suvokėm, kad nenorim spaustis tarp visos liaudies... ir priėmėm sprendimą - prie progos papuošim eglutę pas mane. Kalėdinės dainos, karštas vynas, žaisliukai, lemputės ir šokis su girliandomis... Nekantraudama laukiu kitos savaitės savaitgalio. 
    Kalėdos man yra nuostabus metas, o ruošimasis joms teikia dar daugiau džiaugsmo, tad esu laiminga dėl to, kad mano vyras pamatys mane itin pakilioje nuotaikoje, su žibančiomis akutėmis ir vis dainos žodžius kartojančiomis lūpomis.

Pranešimas paliktas on Thu Nov 17, 2016 9:06 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_m2eep1NUni1qen0v7o1_500
    Traditional dances are just tooo f**ked up :D
    Tautvydas mane vakar nusivedė pašokti. Tai buvo keistai maloni patirtis, bet daugiau į tautiškumą veltis nenorėčiau..ir tai pasirašiau tik todėl, kad savo vyro buvau pasiilgusi...
    Bet... Tiek vakar dienoje, tiek šioje dienoje buvo momentų, kai sunkiau kvėpavau.
    Vakar turėjau susitikimą ryte marketinge... Na ir žinoma, ten buvo Mindaugas. Jau senokai jį ignoravau ir nereagavau į jo gerumą... Kristis net žinojo, kaip dėl jo jaučiausi, tad vis bandė nukreipti manas mintis... bet ...man nebuvo taip jau lengva į tą vyrą nežiūrėti, bet buvo daug lengviau apie jį negalvoti....
    Žinoma, supratau, kad buvau kalė, kad tik savo berniuką atradusi pradėjau jo nepaisyti... tikriausiai todėl šiandien su juo dirbdama vėl mielai šypsojausi...
    Nežinau ką bandau sau pasakyti, esu lengvai apgirtusi... Bet daugiau negaliu ignoruoti Mindaugo... Jis buvo žmogus, kuris mane prajuokino, kuris buvo man it saugus prieglobstis. Bijau, kad mano akys vis dar sužiba, kai susitinka su jo akimis... Man reikia vis liežuvį dantimis sulaikyt, kad tik nepakomentuočiau jo veiksmų.. juk visą vasarą, kai kartu būdavom, rūpinausi, kad jis neskubėtų valgydamas, kad visada gautų puodelį savosios kavos, kad jo pečiai visad atsipalaiduotų kai būna per daug įsitempę.... 
    Nežinau ar galiu vis dar pavadinti jį savu draugu, bet man vienaip ar kitaip jis yra labai artimas....

Kiek liūdnesnės naujienos man pačiai yra tos, kad turėsiu darytis kraujo tyrimus... pasirodo, turiu problemų su krauju.. dabar mano vyras bijo, kad būtent dėl to mane kuris laikas kamuoja skausmai ir galvos svaigimas... tikrai ne gerais darbais norėjau tai sužinoti, bet kai gydytojas pasako, kad mano kraujo daugiau negalima priimti donorystei ir, kad privalau pasidaryti tyrimus ... truputuką susimąstau... O Kristis vis dar juokauja apie mano nėštumą... abu juokaujam ir va kas būna...

Pranešimas paliktas on Sun Nov 20, 2016 3:17 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Būti kartu - mums tiesiog paprasta ir lengva... Tai jau nekelia keisto vidinio jausmo.
    Visą penktadienį praleidom kartu su Tautvydu - vėl mėgaudamiesi arbata, maistu, vynu, ledais ir gerais filmais. Mes vėl galėjom pasikalbėti - apie reikalus ir apie save... Nors kartais norėčiau, kad pasikalbėtumėm ir daugiau.
    Man jau pasidarė taip paprastai lengva prie jo miegoti, užmigti... Prie jo jaučiuosi laisvai, laisviau nei prie ilgai pažįstamų draugų ar net kai kurių šeimos narių.
    O ir draugai mus jau pradėjo matyti kaip šeimą, kaip porą, su kuria yra įmanoma smagiai pasibūti. Mes savęs kitiems neprikišinėjam, todėl vakar buvo itin lengva atskirose komandose būnant rungtis pabėgimo kambaryje. Akivaizdu, kad viens be kito galim ištverti, nes jaučiam visame kame ribas.
    Smagiai praleidę laiką pabėgimo kambaryje, kurį laimėjo blondinų ir prezidentės komanda (woohoo), pavalgę ir pasisaldinę gyvenimus patraukėm į sodybą. O ten viskas vyko labai paprastai ir natūraliai. Visi su visais bendravom, po informacijos perdavimo moteris žaidė su mėsyte, vyrai degė laužą. Tokia paprasta ir smagi buvo mūsų sąjunga.
    Mano vyras buvo užsiėmęs savais reikalais, aš savais - su Krisčiu kaip nuprotėję kovėmės su Mari ir Monika stalo futbolo žaidime ir atrodė, kad iki ryto neatsitrauksim..gerai pagalvojus...taip ir buvo :D
    Žinoma, nakčiai gilėjant, prasidėjo ir kitokie žaidimai, smagiai pasijuokėm, bet per daug nesikankinom, kai panorom miegoti - tai ir ėjom daryti.
    Gerai... Gal kiek ir keista buvo man miegoti viename kambaryje tik su Tučiu ir Kirsčiu.... Kai turi du geriausius savo gyvenimo vyrus viename kambaryje, pasidaro sunkiau net pasivartyti lovoje, nors jų buvo ir ne viena kambaryje...
    Na, o šios dienos rytas mums visiems buvo šeimyniškas. Anksčiausiai atsikėlę sutvarkėm savo naudotas erdves, visi kartu papusryčiavom, ir atsibučiavom iki kito karto, pasižadėdami, kad būtinai dar ne karta eisim į pabėgimo kambarius ir taip pasisėdėsim negalvodami apie problemas.

Pranešimas paliktas on Sun Nov 27, 2016 11:01 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mvvq302m1K1sh8fhgo1_500
    Šeštadienis
    Dievuliau brangus... jau buvau pamiršusi, ką reiškia rinkimai... nors jie savo įtemptumu neprimena to, kad vyko VMU... Bet visgi.. 5 ar 6 valandas praleidau KTU likusios valdybos rinkimuose... Uch och... Tarpais tai mane žudė, bet galimybė akimis su vyru paflirtuoti, o ir susitikimas su senai nematytais veidais palaikė mane gyva... Na žinoma, palaikė ir pranešimai..Nors pats buvo išvykęs, Kristis vis tiek man skyrė savo laiko ir vis rašė, vis juokino ir neleido pūsti dūmo :D
    Po rinkimų, su visais atsisveikinę, kartu su vyru lyg niekur nieko patraukėm pas mane. Kažkaip tai jau tapo tiesiog įprasta.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mwu4hcKPad1sh4crwo1_500
    Pas mane, žinoma, mes jautėmės it namuose :D Pasėdėjom pas močiutę, paplepėjom ir prisidarę blynų grįžom į mano namą.. o ten mūsų laukė karštas vynas ir eglutė, kuri prašėsi būti papuošta.
    Ne kartą įsivaizdavau, kaip su savo vaikinu puošiu eglute, kaip žaisiu su girliandomis ir dainuosiu.
    Visgi rezultatas buvo kitoms.
    Buvo geresnis.
    Kalėdinės dainos, nykštuko kepuraitė ir gera nuotaika. Mes ir šokom ir dainavom, vietoje eglutės vienu metu buvau papuošta ir aš, o lyg to būtų maža, Tautvydas dar ir mini dovanėlę man ir dar vieną mūsų vaikučiui padovanojo...Ak, kaip man glostė širdelę tokie mūsų momentais. Ir net tėvų akyse nebuvo gėda laikytis Tučio ir į jo kelius pasirėmus juoktis dėl išmuštų saugiklių :D
    ...
    O tada atėjo vakaras.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_inline_n5vtf2DyNd1sv9vl8
    Mūsų vakarai NIEKADA nebūna nuobodūs.
    Savo sąskaitoje turėjom pasiruošė daug filmų.. ir rimtų ir lengvesnių... Rimčiausią nusprendę palikti vėlesniam laikui, pasijungėm Kanų festivalio filmą.. ir ką ? Pati pirma scena buvo seksas... ne šiaip lengvas.. bet absoliuti pornografija..Žaibo greičiau nuspyriau kompiuterį nuo vaizdo, nes.. susikuklinau ? Galima ir taip pasakyti... Kitas festivalio filmas taip pat nebuvo geresnis, tad ties jais pasidavėm (lyg mūsų hormonai ir tai nesiautėtų) ir pasijungėm Spirited away... bet to filmo nematėm... savais reikalais užsiiminėjom ir po perkūnais, atradau savo visų vidinių skausmų priežastį, dėl kurios vyrą dar ilgai keiksiu....
    Ir naktis, kuri buvo smagi, galiausiai pasibaigė apie 4 am...
    Sekmadienis....
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Large
    Pati net nepajutau kaip atėjo rytas, tiesiog susipratau, kad spoksau į ramiausiai miegantį padarėlį... Norėjau atnešti jam pusryčius į lovą.. padaryti puodelį arbatos ir tiesiog pabučiuoti jį į kaktą... bet tas bučinukas užsibaigė supančiojimu ir ilga rytine mankšta...Ir vis tiek tik per prievartą ištempiau vyrą iš lovos...
    Laikrodžio nematėm, mums atrodė, kad visą laiką bus apie 12...
    Padariau pusryčius ... (stovėti prie viryklės su vyru, kuris laiko tave apkabinęs iš nugaros ir padėjęs smakrą ant peties, yra būtent tai, apie ką moterys kai kurios leidžia sau tik fantazuoti)..
    It šeima pavalgę, išėjom pasivaikščioti... vietos prie vandens, salelės.. net ledukų lietus mūsų nenubaidė...
    O kai grįžom namo, supratom, kad laikas plaukia...Išnaudojom visą likusią dieną, vėl dalindamiesi bučiniais ir kalbomis, kartais juokais, kartais rimtai pasikandžiodami dantukais.
    Nenorėjau, kad jis išeitų... pripratau prie jo.. jis dera mano namuose, mano lovoje...
    Žinoma, susitiksim po savaitės, bet jei būtų mūsų valioje... niekada nesiskirtumėm <3
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_n1j8htmkg61sajl20o1_500
    Gal kiek liūdnesnė, nei išsiskyrimo kelioms dienoms, gaida.. yra ši...
    Negaliu persiplėšti į dvi dalis.. nors noriu.
    Man atrodo, kad su kiekviena diena, su savo sielos draugu pasikalbu vis daugiau... dabar prasidėjo kalba apie tai, kad jis dėl mano ir savo jausmų jaučiasi blogai.. nes aš turiu savo vyrą ir elgtis/galvoti taip, kaip dabar sukasi mintys, nederėtų...
    Bet po perkūnais, ką man daryti... senai neturėjau tokio artimo ir brangaus žmogaus... Man taip skaudu, kad jis negauna daug meilės, kad savo gyvenime neturi šilumos.. ir kaip galiu jam nepasakyti, kad jei tik galėčiau persiplėšti į dvi dalis - antroji būtinai jam negailėtų šilumos.
    Abu mes savo situaciją gerai žinom, abu žinom ir tai, kad savo vyriškį aš labai myliu, kitaip jau savo jausmų ir nesuprasiu... bet draugo atitinkamai nemylėti negaliu...o jei tokie mūsų abiejų jausmai pakištų koją mūsų draugystei, tikriausiai klykčiau nesavu balsu.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Stefan_elena_damon_3x14_1_by_kwiku001-d4p8lks
    Na gerai... Song of the day...

Pranešimas paliktas on Sat Dec 03, 2016 9:22 pm
    KIM HYUN A
    KIM HYUN A
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Ttgk8jn6btmbsua8tdmd
    Gruodžio pirmosios proga, Kauno rajonui buvo padovanotas didžiausias ugnies šou Lietuvoje ir aš, nors nesu didelė tokių dalykų fanė, nusprendžiau juo pasimėgauti... Na, visgi mano vyras ten su fakelais ir kitais degančiais objektais sukosi, tad nelabai turėjau pasirinkimo. Ir likau maloniai sužavėta. Pasirodymas buvo puikus, bet visą laiką, kai jaučiau nuo scenos einančią šilumą, tuo pačiu ir nerimavau, kad mano berniukas kokios nosies neapsviltų, nes mačiau, kad ne tik specialūs objektai nuo ugnies žaižaravo..
    Bet buvo tikrai amazing. I am soo proud <3

Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_mbkem9TDxe1qmymtwo1_500
    Gruodžio antrosios proga, su Tutuku sau pridėjome dar vieną bendrą mėnesį į sąskaitą.
    Nežinau kodėl, bet dėl šios dienos mūsų susitikimo aš drebėjau.... Tiek laiko jam ruošiau dovaną..dar ir save palepinau plaukų koregavimu... ir kai susitikom - jo rankose ištirpau.. o juk vienas kito glėbyje tiesiog dvi paras nebuvom...
    Bet yra kaip yra.
    Juokingiausia, kad ne aš viena buvau su dovanomis .. tik jis - su kiek kitokiomis.
    Kuris laikas juokavom apie botagėlius, kad man gaila savąjį naudoti ir panašiai.. tai ta proga vyras man padovanojo du botagus ... ir istoriją, kaip jam sekėsi sex-shope... :D
    Maniau apsiverksiu... net žandai išraudo....Ot gyvenimas linksmas...
    Prabuvę pirmą dienos dalį jo namuose, galiausiai persikėlėm ir pas mane... Laisvas plotas iki 2am turėjo savų privalumų, nors ir už sienų būnantys žmonės mums netrukdydavo.
    O buvo smagu - kitaip ir nebūna. Pažiūrėjom filmą, pažaidėm su naujais žaisliukais ir tiesiog... pasimėgavom gyvenimu...
    Šiandien taip pat iki vakaro kartu buvome... mums vis neužtenka laiko... vis negalim vienas kitu atsidžiaugti.. minutės taip greitai tirpsta.. nemaniau, kad taip gali būti..
    O dabar, kai jo jau šalia nėra, mane kankina dilema,.. ką jam antradienį reikės gimtadienio proga padovanoti ? Univeras stipkės nepervedė.... o antrankiai, kurių norių, tai centų gi nekainuoja.. ir šiaip, nors jis ir sako, kad mano kompanija jam pati geriausia dovaną... man tai nesuteikia gero jausmo..
    Po perkūnais :/

Pranešimas paliktas on Tue Dec 06, 2016 11:43 am
    LEE SUN MI
    LEE SUN MI
    Kelios pastarosios dienos buvo kupinos sumaišties ir susipynusių jausmų...
    Kai šeštadienį Tautvydas paliko mano namus, viskas atrodė gražu ir paprasta.. bet ne ilgai. Jau po kelių valandų man teko plautis iš plaukų ir nuo veido kraują, nes kaip visada sugebėjau įsivelti į peštynes... aš jau nuo to taip pavargau, po perkūnais, moteris neturėtų šitaip gyventi... bet yra kaip yra ... bent jau kol kas galiu pastovėti už save.
    Žinoma, namuose daugiau būti nenorėjau, todėl sekmadienį nusprendžiau praleisti pas Tautvydą, kuriam prieš tai ir išsipasakojau...O pakeliui pas jį, kartu su Karoliu pasijuokiau ir abu leidom sau vėl išsikalbėti, kas jau tapo mums labai paprasta.
    Būti pas savo berniuką buvo taip paprastai gera... ten jaučiausi lyg kitam pasaulyje. Smagiai pasijuokiau su jo mama, pasivaikštinėjau po apylinkes ir trumpam apie viską pasimiršau. O pakeliui namo man draugiją jau palaikė Kristis, versdamas juoktis ir šypsotis, ypač kai kalba palinko prie Tatjanos vestuvių.
    Kaip keista, kad dabar manimi labiausiai rūpinasi vaikinai... jau kelis metus buvau pamiršusi, kaip su jais paprasta ir, kad jie gali būti tik gerais ir artimais draugais.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. 58909-Boys-And-Girls-Can-Be-Best-Friends
    Sekmadienio pabaigoje jau jaučiausi gerai... Pirmadienis vėl žinoma turėjo savų staigmenų... Dėstytojai nelabai tiko mano pristatytas kursinis darbas... žinoma, kad susinervinau, kitaip būti ir negalėjo, tad pusę dienos tiesiog pravaikščiojau pirmyn atgal iki kol reikėjo nueiti į konsultaciją.. kuri ir nebuvo tokia jau bloga... O po jos telefonas visai nenutilo, nespėjau atsakinėti nei vienam iš tų berniukų, net pirštinių lauke neturėjau kada užsidėti... bet kai mano vyras nuėjo miegoti ir likau tik su Krisčiu, galėjau vėl nesąmones kalbėti, o ir jis labai domėjosi, kokią dovaną savo vyrui renku, ką planuoju ateinančiai dienai ir panašiai... turbūt dėl to visą likusią naktį iki maždaug 3am mes susirašinėjom... eilinį kartą vienas kitam išsipasakojom, vėl vienas kito pasiilgom.... Kažin, šeštadienį susitikus, kaip viskas bus ? Juk kai buvom taip toli nuo visų pažįstamų, mums buvo itin lengva bendrauti, nors beveik nebuvome pažįstami.. o dabar esam neatskiriami, turim tik mums suprantamą žodyną ir juokelius... dabar turim ir bendrų ateities planų...
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. ?width=500&version=2089899
    Na.. o šiandiena... Šiandien yra mano vyro gimtadienis. Žinoma. Kaip greitai jis atėjo... Bet kai gerai, kad pavyko rasti jam dovaną. Kurią galėsiu ir aš kartais pasivogti, kai darysis šalta :D
    Man tikriausiai kiek lengviau ant širdies dėl to, kad nors ir turėsiu eiti sėdėti kartu su jo draugais tame gimtadienio susibėgime, nemanau kad keistai jausiuosi, nes jo draugus pažįstų, jie nėra man kažkokie nauji žmonės.. o tai keista, nes tarp savųjų draugų turimų draugų aš gerai nesijaučiu... matyt čia bus tas aukso viduriukas, kurio žmonėms taip kartais reikia.
    Dear past, Thank you for all the lessons. Let's start new chapter of life. Tumblr_octieiIXUo1v9tamfo1_500

You ain't been loving me right
    Calling me up, so late at night
    Are we just friends?
    You say you wanted me, but you're sleeping with him.
    You think of me, I'm what you see When you look at the sky
    ...I don't believe you...

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:52 am