LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

If you could read my mind, you would be in tears

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
    Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.17

Penktadienį maniau, kad verksiu visą dieną, nes negalėjau nuvažiuoti į savo draugytės gimtadienį, vien dėl to nelemto šuns... Nors žinant, kad ten būtų ir Aurelijus, gal taip ir geriau. Vos mes susitikom su juo, kitą dieną jau jis mane FB stalkino, o ir užklydusi į Tinder, naktį, kai visai nesimiegojo, radau jį. Iš kvailumo paspaudžiau širdutę, manydama, kad jeigu jis to nepadarė, tai tikrai nematys... ir ką gali pagalvoti? Išmeta "it's a match"... Jo, gal prieš tris metus mes ir buvom vienas kitam skirti, bet dabar, jau nebežinau... Nors vis dar negaliu pamiršti, kaip jis mane laikydavo savo glėbyje ir kaip skaniai jis kvėpėdavo, kai bučiuodavau jam kaklą... Greičiausiai sena meilė, tikrai nerūdyja, bet atnaujinti jos neturiu noro. Su juo tiesiog per daug vargo, skausmo ir ašarų. Kam to reikia?
    Bet visgi, kalbant apie penktadienį, net neturėjau laiko, kada savęs gailėti, nes draugė pakvietė susitikti. Mes nuo darželio laikų pažįstamos, taip kad beveik 20 metų stažas ir tuomet, kai ji draugavo su vienu vaikinu, o aš su jo pusbroliu, buvom neišskiriamos, dar dabar abi juokėmės prisimindamos Naujų Metų rytą, kai išlydėjom berniukus ir susėdom gerti kavos, o jie gal po pusvalandžio grįžo su gėlėm ir šokoladu, kad dar kartą mus pasveikintų. Jaučiu tie Nauji Metai įsiminė man visam gyvenimui, kai tuo metu mylimo žmogaus glėbyje, ant devinaukščio namo stogo žiūrėjo fejerverkus ir visur liejosi šampanas... Bet šį kartą viskas nebuvo taip gražu. Su ja, viskas tvarkoje, kol buvom dviese, viskas buvo tvarkoje, bet vos išgėrusios atsiradom klube, ji regis mane iškeisdavo į vaikiną. Kol aš tuo tarpu visiems gražiai pasakydavau, kad esu su drauge ir nenoriu jos palikti vienos, ji nematė problemos šokti su kažkuo ir palikti mane visiškai vieną viduryje šokių aikštelės. Šeši skirtingi vaikinai ir man jau buvo gana, pareiškiau, kad važiuoju namo... ir nors mes gyvenam per du namus viena nuo kitos, ji vis tiek liko linksmintis su vaikinais. Greičiausiai žmonių prioritetai skiriasi...
    Bet nors ir publika klubuose užpisa nerealiai, nes visą laiką man po kojomis pasimaišys koks man į tėvus tinkantis vyriokas, kuris savo rankas man ant liemens patalpins, visą laiką atsiras ir toks, kurį net draugiškai pagalbinus, liksi vos ne durnės vietoj, nes gražuolis įsivaizduoja kabinamas ir dar geriau atsiras toks, kuris išbėgs paskui tave iš klubo, kad pasakytų, jog visą vakarą tave stebėjo ir paprašytų tavo numerio, kad galėtų su tavimi dar kartą susitikti... net ir po to aš ten visai norėčiau nueiti su savo mergaite, nes žinau, kad kol aš šoksiu su ja, ji paskui pimpaliukus nelakstys...
    Ir visgi šiandien man tikrai reikėjo šito vakaro, jos kompanijos ir to ryšio, kuris regis niekada neišblės ir su kiekviena diena vis stiprės. Na rimtai, kas kartą atrandam vis naujų dalykų, kurie mus sieja, kas kartą negalim susikoncentruoti į tai ką darom, nes mūsų pačių istorijos, kurias dažnai galim papasakoti tik viena kitai, įdomesnės už visus filmus ir kas kartą vis prisidarom naujų prisiminimų, kurie man tokie širdžiai mieli ir brangūs, kad noriu juos nešiotis amžinai...
    Jeigu dar nežinojai, aš tave labai labai... Laukiu nesulaukiu, kol bus metai! <3

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:10 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.25

Ach, juk reikia kažkur išsilieti, kai galvoje užvirė košė... Gal pirštams leidus laisvai bėgioti per klaviatūrą ir surašyti mintis į aiškius sakinius, pasidarys aiškiau kur krypsta mano gyvenimas.
    Šiandien tikrai buvo per daug wake-up call'ų...
    Pirmiausiai ta ekskursija su studentais. Pirmą kartą greičiausiai beveik nenorėjau su jais kalbėtis, pažinti naujų žmonių, net nebuvau įsitikinusi ar noriu ten būti, nes aplinka nebuvo man natūrali, priimtina, jaučiausi taip, lyg nešiočiausi kažką ant pečių ir niekaip negalėčiau to nusikratyti...
    Labai gerai, kad pirmasis ESN susirinkimas viską pataisė. Atsirado planų, kaip minimum savaitei, o iš tiesų, tai dviems. Esu pilnai suplanavusi savo dvi savaites į priekį ir dėl to kaip niekad džiaugiuosi. Atsibodo keturios sienos ir kompiuterio ekranas, rodantis tuos pačius vaizdus.
    Visgi, nors ir lenkia mane kažkas prie K, aš suprantu, kad ne tokio žmogaus man reikia, net jeigu ir smagu, kai jis paima mano ranka ar tvirtai mane laiko, kai kojytė susvyruoja užlipus ant ne vietoje pasitaikiusio akmens... nors žinau, kad jeigu suteikčiau jam progą manimi rūpintis ir mane mylėti, jis ją puikiai išnaudotų, bet kažkodėl mąstau, kad ne tokio žmogaus man reikia...
    Ypatingai po pokalbio su mama. Tokio pokalbio neturėjom jau seniai. Ir po pastarųjų kelių savaičių, kurias ji prisipažino praleidusi depresijoje ir vos man tokios neįvarė... man jo reikėjo. Ji atvėrė man akis ir aš supratau, kad mano gyvenimas gali labai greitai pasikeisti. Ji nebenori Ryčio net akyse matyti, ją užkniso darbas ir ji geriau nutrauks santykius su juo ir eis dirbti už supistą minimumą, negu toliau kentės tokį gyvenimą. Aš ją puikiai suprantu, pati kuo toliau, tuo labiau to vyro nekenčiu, nes matau kokia jis daro mano mamą... bet tuo pačiu esu ir savanaudė, kuri tikisi, kad ji dar ištemps, bent jau tol, kol aš atsistosiu ant savų kojų ir jai nereikės manęs išlaikyti. Ir nenoriu, kad tas momentas ateitų anksčiau, negu aš būsiu pasiruošusi tai padaryti... Nežinau kokio spyrio man į užpakalį reikia ar kokio žmogaus padrąsinimo ar moralo man reikia, kad pati eičiau ir ieškočiau darbo jau dabar, kai man liko paskutiniai ir patys svarbiausi mokslo metai. Jeigu tik man pasiseks taip, kaip K... jeigu gerai apsiginsiu bakalaurą, įstosiu į nemokamą vietą mokytis magistrą, tada ir darbas manau man nebebus toks baisus.. Bet dabar, dabar, kai viskas ką aš noriu daryti, tai pasidžiaugti paskutiniais metais su savo studenčiokais iš užsienio, atiturėti paskutinius vakarėlius su savo kursiokais ir tiesiog pagyventi iš širdies, taip lyg nuo kitų metų, prasidėtų visiškai naujas mano gyvenimo etapas... Dabar atsakomybė prie visko pridėti dar ir darbą, galėtų visiškai palaužti mano motyvaciją, psichiką ir norą gyventi... Aš prisiekiau savo motinai, kad mano diplomas tualete nekabės ir kad baigusi mokslus aš neisiu dirbti į Maximą už supistą minimumą... ir jeigu aš to neįgyvendinsiu... jeigu nuleisiu rankas.
    Prašau... palaidokit mane jauną.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:11 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.26

Nusivariau nuo kojyčių šiandien. Galvojau pasivoliosiu lovoje ilgiau, bet parašė moteris mano dejuodama, tai ką, už vaistų ir pas ją, pasėdėjom, pavalgėm, pasiskundėm kaip karšta ir kokios mes šiandien dvėselenos... o tada ėjom išbandyti savo smegenėlių protmūšyje... Buvo smagu, nes pagal mus Karalienė Elžbieta II sako: YOLO, YOLO SWAG... Va kas būna, kai jautiesi taip beviltiškai, nes nieko nežinau, bet visgi sakė, kad pasirodėm visai neblogai, kaip komanda sudaryta iš 4 moteriškių ir vieno vos pilnametystės sulaukusio vaikinuko... Ir tegul trenkia į mane žaibas, jeigu dar kada už sušiktą 300ml frapee sumokėsiu 3 eurus... Apiplėšimas viduryje baltos dienos. Bet svarbiausia, kad dar ant bokaliuko užteko. O ir nesulijo grįžtant... Rytoj keltis anksti, o forumas užpiso juodai, nes nei vienas žmogus, kurį aš myliu, man neatrašo... todėl einu semtis meilės ir gerų emocijų iš kitų savo vyrų...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:12 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.29

Your top three intelligences: Score (5.0 is highest)

INTERPERSONAL: 4.57
    Social: You like to develop ideas and learn from other people. You like to talk. You have good social skills. Effective techniques of enhancing your learning using your social intelligence include taking part in group discussions or discussing a topic one-to-one with another person.

MUSICAL: 4.43
    Musical: You like the rhythm and sound of language. You like poems, songs, and jingles. You enjoy humming or singing along with music. You probably remember things well when they are associated with music or rhythm. Try to incorporate sounds into your lessons, such as using a familiar tune, song, or rap beat to teach spelling rules, or to remember words in a series for a test.

INTRAPERSONAL: 4.14
    Self: You have a very good sense of self. You like to spend time by yourself and think things over. You will often take in information from another person, mull it over by yourself, and come back to that person later to discuss it. You like working on projects on your own. You often prefer to learn by trial and error. Effective techniques to enhance your learning include keeping a journal and giving yourself time to reflect on new ideas and information.

The scores for your other five intelligences:
    LINGUISTIC: 3.86
    NATURALIST: 2.86
    KINESTHETIC: 2.43
    SPATIAL: 2.43
    LOGIC/MATH: 1.57

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:14 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.30

Ši savaitė buvo visiškai beprotiška ir visko išpasakoti net prie geriausių norų nepavyktų. Kiekvieną dieną ant kojų po 12 valandų... Visą laiką apsupta užsienio studentų, savaitės gale jau pamiršau, kaip kalbėti gimtąja kalba, o ir anglų kalba jau man kažkodėl liežuvį vis pynė... Pamačius nuotraukas kartais darosi baisu, nes iš energijos trūkumo, vos ne vos suraityta šypsena atrodo tiesiog "creepy", o mano akys šeštadienio rytą pakeitė spalvą ir iš žalių tapo pilkos... nuostabu. Nors tikrai nesigailiu, kad dalyvavau visuose renginiuose, bet kai dabar turim tik kokius 8 žmones, kurie nusiteikę rimtam darbui, galiu pasakyti, kad yra tiesiog per sunku. Kuo greičiau prasidės naujų narių atranką, tuo mums bus lengviau, tuo greičiau galėsim atsikvėpti ir duoti darbo tiems, kurie yra kupini energijos, nes su Monika mes jau vakar priėjom išvadą, kad 12 valandų kelionės ne mums ir kad į Gedimino pilį po tokios ekskursijos tikrai neįkopsim, kad ir kiek to noro buvo, bet paskui greičiausiai būtų tekę nuo kalno ridentis, kad laiku į autobusą grįžtume.
    Smulkiai visko pasakoti net nesinori, bet manau, kad nuotraukos bus iškalbingesnės už tūkstantį žodžių...
    moments:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11330815_1657430511136213_542139447_nIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11849201_1047475981952081_1170043602_n
    Ateinanti savaitė laukia labai panašiai užimta. Ir kaip reikės išgyventi, kai dar ir paskaitos prisidės?

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:16 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.09.01

If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_n3zitwwWti1rxac0bo1_500
    I’m goofy. I’m over passionate. I’m clingy. I’m crazy. I’ll give you your freedom but in return I need reassurance. Some days I’m insecure, Other days I’m arrogant. I speak my mind.. quite too often. I bite my tongue.. quite too little. I can make your world light up if you give me a chance.. I can make your heart soft and your head spin if we’re talking romance. Most times I’m too much to handle.. but never too much to love.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:17 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.09.07

Šiandien man buvo pirmoji normali paskaitų dieną. Atbuvau visas, nuo 1 iki 7, ir susitvarkiau visus kilusius nesklandumus, išsiaiškinau visus neaiškumus, todėl tikrai esu bent šiek tiek ramesnė, nors dar daug chlamo su tuo tvarkaraščiu man yra...
    Bet visgi, buvo žiauriai fun ir kiekvieną kartą, kai susitinku su Laura, tik dar kartą įsitikinu, kad tikri draugai tikrai neprivalo susimatyti kas dieną... Mes visą vasarą nesimatėm, o bendravom taip, lyg būtume nesimačiusios savaitę. Nuėjo pas kiniečius pavalgyti, nes tai jau tapo mūsų gražia tradicija ir pasipletkinom iš širdies, vėl juokiausi iki ašarų, o per paskaitas tiesiog dusau iš noro visa gerkle kvatoti.... bet normalu, kad negalėjau. Per trumpą pertraukėlę tarp pietų ir paskaitų, dar kavutės išgėrėm ir visiškai nuprotėjom. Nors sėdėjau VR paskaitoje ir praktiškai įsitikinau, kad norėsiu sukti ta, o ne žurnalistikos kryptimis, vis tiek negalėjau iki galo susikaupti, nes ta mažytė šalia manęs nenustojo manęs juokinti ir pati iš visko kikenti. Pirmoji diena tikrai užskaityta, įdomu, kokia gi bus antroji?

#photooftheday:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11849855_1615744878677895_649974133_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:18 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.09.08

Vakar uždaviau sau klausimą, į kurį šiandien galiu pateikti atsakymą... Antroji diena buvo varginanti! Tai yra vienintelis žodis, kuris man ateina į galvą, kai dieną pradedu 9 ryto, o baigiu... va dabar. Visą dieną lijo. Pirma paskaita buvo tokia nuobodi, kad su kursioke visą laiką žaidimus žaidėm ir gale atsisėdusios kikenom. Antroji paskaita atpirko viską, nes marketingo dėstytoja buvo osom ir net nepastebėjom, kaip laikas praėjo besijuokiant, dar laisvai būčiau valandą išsėdėjusi. O tada užsukom suvalgyti sūrio pyrago ir išgerti latte, nes maniau, kad Laurutė apsiverks, jeigu su ja neisiu. Tada turėjau valandą laiko nulėkti iki namų, kad persirengčiau ir iš spintos glūdumos išsitraukčiau rudeninius batus, o tada - tiesiai į susirinkimą, kuris vyko LSU. Na smagu, su Monikita pasivaikščiojom parkelyje ir jos užkimęs balsas man skambėjo taip maloniai, kad būčiau galėjusi klausytis ir klausytis... už kampo nuėjus žinoma. Kas nudžiugino, tai Karolio pareiškimas, kad už sunkų darbą, gausim atlygį ir varysim labiausiai nusipelnę į Pabėgimo Kambarį, kas turėtų būti fuckin osoooom! Tada žinoma su visa šaika patraukėm į Džemą. Du bokalai ir man įsijungė stabdžiai. Tiesiog nebenorėjau jau nieko, todėl dabar guliu lovoje. Nors tikrai buvo beprotiškai smagu susitikti su Rimute, kurios visą mėnesį nemačiau, nes ji dirbo, kaip kumelė... nors greičiau, kaip gazelėėė. Ir dar kartą įsitikinau, kad kai tarp žmonių yra kažkoks ryšys, tai gali nesimatyti, kad ir metus - visiškai niekas nepasikeis. Prisijuokėm iki ašarų, suplanavom įkurtuves, o ji netgi man pažadėjo, kad jeigu finansinė padėtis leis, mes ant bobų vasaros keliausim prie jūros. Taip noriu, kad net dabar lovoj visa tirtu. Ir žinoma, dabar mano telefoną sprogdina Karolis... "Ateisi masažo, ar bent parūkyti?" Na malonu, kai žmogus išgirsta mano tylius skundus apie skaudančią nugarą, bet deja, per vėlai jis su tais savo pasiūlymais mane vilioja. Žinau, kad per naujų narių krikštynas, tuo labiau jeigu mano lūpas tą vakarą pabučiuos žalios fėjos, vakaro gale aš bučiuosiu jį ir miegosiu jį apsikabinus... Tai yra tiesiog nerašyta mūsų taisyklė ir išimčių nebūna. Kartu laukiu, o kartu bijau, nes jaučiu, kad kažkas pasikeitė. O dar kartą negaliu sau leisti jo atstumti... po praeito karto beveik pusę metų normaliai nebendravom, bet su juo kažkokios ateities aš irgi nematau. Kaip ir sakiau, kol girta, tol myliu...

#photooftheday:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11252386_1484339098533118_1311615887_nIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11881762_892700410799440_1672074460_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:21 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.09.19

Et, na reikia ir man postuką apie vakar dieną surengti. Jis tikrai nebus identiškas Monikai, nes visgi galiu pasidžiaugti, kad nesam sulipusios, viena be kitos gyventi negalinčios būtybės ir sugebėjom su visais pasitūsinti, tuo pačiu ir pačios nuostabiausiai praleisdamos laiką.
    Mes kaip organizatoriai su Karoliu stengėmės sodyboje būti kuo anksčiau, bet sugebėjom papulti į du tragiškus kamščius ir reikėjo ieškoti būdų kaip apvažiuoti tas vietas ir anksčiau už visus pasiekti sodybą. Na visgi atvažiavom beveik panašiai kaip ir planavom, viską susiruošėm ir sulaukėm vaikų. Prezentacijos tikrai prailgo, tuo labiau kai klausiausi jų gal jau 4 ar 5 kartą... O ir krikštynos nervus nemenkai pagadino, vos sugebėjom išsisukti, bet skundų negirdėjom, todėl sakysim, kad pavyko puikiai.
    Bet smagiausia buvo įsitaisyti lauke ir gurkšnojant kokteiliuką, rūkyti ir kalbėtis su žmonėmis, pažinti juos, sugalvoti naujų įdėjų, išsikelti naujų tikslų. Na o apie šokius iki pirmųjų gaidžių literaliai... (kaip kad Karolis sako)... :D
    Kalbant apie tą velnio neštą ir pamestą padarą... šis sugebėjo pavėluoti į du autobusus, pažadinti ir iš lovų išvesti du narius, tarp jų ir Monikos vyrą ir žmonės dar su promilėmis kraujyje sodino už vairo, kad kuo greičiau jį į Kauną gabentų, nes jis kitaip būtų pavėlavęs į kelionę. Ir viskas tik dėl to, kad jis norėjo ilgiau su manimi lovoje pasivolioti, nors praktiškai variau jį lauk ir bandžiau kelis kartus išstumti, bet jis nenorėjo manęs net klausyti. Užsispyręs kaip ožys... bet mielas vaikas. Man patinka kai jis manimi rūpinasi ir vos burbtulėjus po nosimi, kad šaltoka, net nedvejodamas man ant pečių savo švarką uždėjo, pats likdamas sėdėti tik su marškinėliais. Patinka ir jam ant kaklo užsikabinti šokant, patinka kai jis paima mane už rankos ir tvirtai spusteli arba nieko nesakęs išsitempia kur nors kitur. BET... man nepatinka jis pats. Nemoku to paaiškinti. Daddy issues? Maybe. Man tiesiog patinka turėti jį šalia kaip vyrą, kaip draugą... bet kaip vaikino aš jo neįsivaizduoju. Tarp mūsų tikrai yra labai stiprus ir šiltas ryšys, kurį visi aplinkui mato, bet aš nesijaučiu įsimylėjusi... Aš nenoriu su juo praleisti daugiau laiko negu praleidžiu dabar, aš nejaučiu nieko, kai pramerkusi akis pamatau jį gulintį šalia... O būti su žmogumi, kai širdis net verčiama nevirpa, juk būtų apgaudinėjimas? Et. Amžinos problemos su tais vyrais.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11296768_1689284434618455_2071545783_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:22 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.10.06

Visą laiką jaučiau, kad esu kažkuo kitokia. Kad man reikia kažkokio sukrėtimo, kad reikia kažkokio įvykio, kad susivokčiau gyvenanti ne taip, kaip visada troškau. O galbūt problema ne tame? Gal aš nežinau kaip noriu gyventi. Nežinau, ką noriu veikti baigusi universitetą, nežinau, kokio vaikino, o gal vėliau ir vyro noriu, nes nesikuriu kvailų standartų, grožio idealų. Nors pati noriu, kad mane pamatytų visas pasaulis, regis nepasitikiu savimi tiek, kad kažką dėl to daryčiau. Nors tikriausiai jau esu matoma: mane mato mano draugai, šeima, nepažįstami gatvėje. O jie juk dalis pasaulio. Tad ko aš noriu? Man vis kažko negana, aš noriu dar ir dar. Lyg ta mergaitė parduotuvėje stovinti prie mamos, į maišelį kraunančios saldainius, o ji vis šaukia “dar, dar!”. Pabaigoje dienos, jaučiuosi niekam iš tiesų nereikalinga, vieniša, viena. Nors tikriausiai kai kurie žmonės prieš užmigdami apie mane pagalvoja, mane prisimena, ir man turėtų to užtekti, bet… Ką aš bijau apgauti? Noriu, kad manęs reikėtų kažkam. Kad kažkam būčiau kažkas ypatingo... kad atstočiau kažkam visą pasaulį, bet deja. Ir dėl to, nerandu noro pasistengti. O jokia mergina sėdėdama paskaitose ir susirinkimuose, dar savo princo nesurado... reikia kažką keisti. Tik kaip? Ir ką?

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:24 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.10.09

Pub crawl? Pub crawl!
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_mm8kfiw8Pp1qmos8xo1_r2_500
    Net nežinau nuo ko pradėti ir kuo užbaigti. Visko buvo tiek daug, kad žmogiškai nebūtų įmanoma išpasakoti, bet highlights bus... Kaip visada, mes su motera, kad ir būnam kartu, bet aš ją myliu dėl to, kad ji man nėra kaip rankinukas ir nereikia jos visur tampytis. Ramu, kad žinau, jog išėjus parūkyti, ant kojų nebus sukeltas visas baras manęs beeiškant, nes ji žino, kad aš galiu ir savimi pasirūpinti. Todėl, kaip visada, ta pati naktis - dvi skirtingos istorijos, su kartais, lyg traukinio bėgiai, besikertančiais taškais.
    Visų pirma, nors ir pirkti devynerias studentams, kad galėtų beeidami išgerti ir buvo superinė mintis, bet ji taip skaudžiai kirto man per piniginę, kad šiandien pamačiusi joje euriuką, norėjau nusišauti. Na žinoma, jeigu pirmas dalykas, kurį padarėm vos atėjusios į barą, po viso nesveikai smagiai praėjusio pub crawl'o, nebūtų GRYNO absento gėrimas (78%), tai galbūt piniginėje būtų likę kiek daugiau. Po to šoto, maniau, kad širdis pro burną išlips ir negalėjau nustygti vietoje, todėl vis sukau ratus aplink stalą, o galiausiai išėjau į laiką, atvėsti ir atsigauti. O mes dar norėjom pusę butelio imti... idiotės :D
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 10
    Iš tiesų, jeigu aš įstosiu į magistrą, eisiu į žmogiškuosius išteklius, nes viskas ką aš praeitą vakarą dariau, tai užvedinėjau žmones gėrimui ir linksmybėms. Balsą visą prarėkiau, nes perrėkti 40 girtų žmonių, nėra jau taip lengva... ypatingai temperamentingųjų įspanų stalą, kurie rėkė garsiau už mane. Bet jau vienas berniokas iš jų buvo toks dailus, toks dailus... kad nustebčiau jeigu man kas pasakytų, kad jį moterys traukia. Vos nesusilaikiau, nepriėjusi ir nepaklaususi, kaip jis savo antakius tvarko... nes jie buvo on fuckin fleek. :D
    Šiaip regis vyrų buvo nemažai, bet kažko, nuo ko negalėčiau nuleisti akių... tikrai neradau. O ir šiaip, man bent jau buvo taip linksma, kad dairytis kažkur ar atsiskirti nuo visų, net nesinorėjo. Nors žinoma, kai prispirdavo noras parūkyti, pasiimdavau Karolį į parankę ir tempdavausi dėl kompanijos, nes jeigu išeidavau viena, tai vis kažkoks asilas prisikabindavo, kuriam norėdavosi tą cigaretę į tarpuakį užgesinti.
    Bet visgi smagiausia man buvo, vesti jį iš kantrybės... nežinia, ar Monikos pasakyti žodžiai, ar mano pačios principai jau čia suveikė, bet vos jis mane apsikabino ir lenkėsi pabučiuoti... aš atsitraukiau. Gražiai pasakiau, kad pakampėsi nesibučiuoju, ir jeigu jis ko nors nori, gali kartu su manimi grįžti prie stalo. Na maždaug su ta mintim, kad mes pasitarsim ir aš nuspręsiu. Bet tai buvo ne paskutinis smūgis jam. Sugebėjau leptelėti, kad ten pat, kur mes stovėjom per praeitą pub crawl'ą, bučiavausi su vienu vaikinu, kurį jis puikiai pažįsta. Och, reikėjo man jo veidelį įamžinti. He was so pissed. Bet gerai... tegul nemano, kad mane jau turi, nes taip nėra ir niekada nebus. Tai aš jį turiu apviniojusi aplink savo pirštelį ir visiškai viskas priklauso tik nuo manęs. Todėl jeigu ir toliau elgsis kaip šūdžius, daugiau prie manęs nei piršteliu neprisilies. Man praradimo dėl to, visiškai jokio, bet jis - galės plaukus rautis.
    O afterio afteris buvo įdomus... Smagu buvo pas Daesung'ą ir vėl nukeliautii ir atsiminti praeitus kartus, kai pas ją buvau ir po Luhan iėjimo, atbėgau pas ją verkdama, su dviem vermuto buteliais... Tik vakar jau po visko, tik arbatos išgėrėm su pyragėliu ir paskui lovoj vartėmės, kol taksi 5 rytoj privažiavo... Ir žinoma, Daesung katinas, kaip visada man ant užpakalio įsitaisęs gulėjo. Ir kodėl visiems tas mano užpakaliukas taip patinka??! :D
    O šiandien atsikėlus, pasižiūrėjau į veidrodį ir tiesiog ėmiau juoktis. Plaukai, kaip pas kokią Elvyrą tamsos valdovę, juodi ratilai po akimis (nes makiažo valiklis baigėsi būtent tada, kada aš sumąstau visas akis juodai išsidažyti) ir visiškai prarėktas balsas. Nuostabu. Gerai, kad bent jau viena namuose. Bėgu dabar dar parūkysiu, kol mama namo neparsirado, o tada laukia manęs poilsio diena. Net pasiūlymai į tą pačią Boškę nuvaryti, manęs ir mano piniginės jau nebedomina. Tik ne šiandien.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Im-a-survivor

#BlackWidow:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 11350671_1652293678384862_179503026_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:25 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.10.10

Can I be that one person?
    The one that’s constantly on your mind. That one person you would always reply fast to. The one your friends hear about every day of their lives. The one you check up on every now and then just to see how their day is going. The one that makes your day, the one you’d do anything for. The one you smile non stop about. The one you can be your complete self around.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:29 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.10.11

*gilus atodūsis* Vakar turėjo būti diena, kai aš leidžiu sau pasiilsėti, atsikvėpti ir pamiršti bent trumpam viską, kas man suėdė daug nervų ir net negalvoti apie tai, kas dar juos man suės... Aš net nuotrauką pasidariau, nes mano vakaras su savimi buvo toooobulas.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_nw0e5jQMsJ1r0n17fo1_540
    Bet įsijungus išsikrovusį telefoną, radau praleistus 6 skambučius nuo savo draugės. Ir net nespėjau jai pati perskambinti, kai sulaukiau dar vieno skambučio. 7 vakaro, ji liepė man ruoštis ir lėkti į miestą, nes jai reikėjo mergaičių vakaro. Žinoma ėmiau inkšti ir sakyti, kad šiandien noriu pailsėti, bet išgirdusi grąsinimus, kad būsiu ištempta taip, kaip stoviu, supratau, kad tikrai jos manęs ramybėje šiandien nepaliks. Tai ką, susiruošiau ir išvariau į miestą.
    Į barą įėjau skambant "Black Widow" ir norėjau tą pačią minutę apsisukti ir važiuoti namo, bet deja, jos mane pamatė ir per visą barą nuskambėjo trijų merginų riksmai ir juokas. Vos spėjau atsibučiuoti su seniai matytom damom, man buvo įbruktas stikliukas, sklidinas tekilos ir taip net nepakildama iš vietos, turėjau išgerti tris... #RegretNothing

Kai su tekila draugystė baigėsi, tada pasiėmė dviguba brandy-cola, nes jau taip buvo išsiilgusi brendžio, kad nebežinojau kur dėtis. Žinoma, draugas už baro, praktiškai trigubą sumaišė, nes gėriau ir purčiausi, kaip koks vienaragis. Dar ilgai apie brendį negalvosiu.
    O tada prasidėjo. Mano viena draugė turi santykius su tokiu vaikinu, kuriam ta mergaitė negalėtų rūpėti mažiau. Vietoje to, kad susitiktų su ja, bent kelioms minutėms, jis po miestą šlaistėsi su draugais ir mano mažulei pakriko nervai. Savo nervus ji bandė išlieti, daužydama stalą ir nustojo tik tada, kai atsistojau ir pasakiau, kad jeigu neapsiramins, aš ją pati ištempsiu lauk. Tada kažkodėl suabejojau vakaro sėkme, bet visgi nutarusios, kad gerti tarp keturių sienų, bus geriau ir ramiau, mes pajudėjom iš baro, link takso. Bet pakelėje pasimaišė dar vienas baras, todėl ir ten prisėdom... Jame išgėriau patį brangiausią savo kadanors gertą alaus bokalą. (8 eurai). Tiek sumokėjus, mažiausiai norėjau, kad jame būtų visų man ir mano moterims prasikaltusių vyrų ašarų, bet visgi... net nepabaigėm bokalo iš tų nervų.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_mgy8c21svu1qf9mevo1_500
    Už kelionę iki namų sumokėjau aš, o taksistas tikrai nesigėdijo mesdamas man tokią pačią sumą, kiek kainavo ir alaus bokalas... apiplėšinėjo mus visi, kas netingėjo. Bet visgi, užsipirkusios išgerti, iš karto pralinksmėjom ir pasiruošėm siausti. Bet deja, turėjau išklausyti abiejų savo mergaičių pasakojimų maždaug 154826 kartus, kol jos skandino savo skausmus alkoholyje ir ašarose. Nesakau, kad ir aš be nuodemės, ir aš pasibėdavojau, nes smegenėlėms apgirtus, tikrai turėjau žmogų, kurį norėjosi ne tik mintyse, bet ir garsiai pakeiksnoti...Na bet aš supratinga, todėl leidau joms kalbėti, o pati tuo metu gėriau, melsdamasi, kad greičiau prisivyčiau jų stadiją.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_n0y5djT7V91tqs1heo1_500
    Ir man pavyko! Viena nuėjo powernap'o, o mes su Ugnyte, pasidarėm tokią fotosesiją, kad šiandien peržiūrint tuos 600 nuotraukų, maniau, kad apsiverksiu iš juoko. Kai miegančioji gražuolė atsibudo, o verkiančioji gražuolė pagaliau nusiramino, prasidėjo tikrasis balius, sautimas ir dainavimas, visiškai durni šokiai su dar durnesnėm dainom ir juokas, kurį greičiausiai žmonės kelių kilometrų spinduliu girdėjo. Siautėm tol, kol už lango pradėjo švisti, o tada sukritom miegoti, kur tik papuolė. Rytas irgi nepraėjo vangiai. Kiek pasibėdavojusios dėl skaudančio VISKO ir pasvarsčiusios, kaip mes dar gyvos po tiek alkoholio, nusprendėm pavalgyti. Kol aš aptvarkiau namus, panos subegėjo iki parduotuvės. Prisikimšom, žiūrėdamos kažkokį filmą apie kekšę vardu Kloja ir prisijuokėm iš mūsų kvailumo, bei nuostabių rytinių veidelių. Taip ir gimė išvada, kad viskas buvo ne normaliai, bet PARAnormaliai... Ir kai pagaliau 4 dienos, išsivertėm iš lovos, nusprendėm, kad antros paros neatlaikysim, todėl visgi išjudėjom namo.
    Dabar, guliu lovytėj, su šiltos latte kavos puodeliu pašonėje ir ruošiuosi parsisiųsti dar vieną AHS sezoną. Na juk reikia morališkai pradėti ruoštis virtualiam ir ne tik Helloween'ui.
    fotosesijos perliukai (view with caution):
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 P0Bg4nvIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 5QgRDOnIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 WXfAymJIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 K6Sztv2If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 XvzKoBV

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:31 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2018.10.19

If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Find_my_tear_in_the_sea_ill_never_stop_missing_you-373716
    Noriu prie jūros. Ir nesvarbu, kad visi aplinkui mane tirta iš šalčio, aš degu iš vidaus. Tiesiog liepsnoju nuo visko, kas mane dabar iš visų pusių spaudžia ir žinau, kad ramybę surasiu tik ten. Tik ten, kur niekam nerūpės, kad kažkokia mergiotė su ilga juoda suknele, basomis, klykdama bėgs tieisiai į bangas ir kai liks vos keli centimetrai iki šalto vandens, sustos ir ims kikenti iš savo pačios kvailumo. Aš tiesiog noriu ir vėl pasijusti laisva, noriu pajausti tą jausmą, kai esi prie jūros ir už nugaros lieka visi vargai, kai neegzistuoja nei laikas, nei metų laikai. Tik aš. Gal dar mylimas žmogus ar tiesiog mano gyvenimo praeivis, su kuriuo kaupiu prisiminimus, šalia ir žinoma jūra.
    Jūra. Ji visad man buvo kažkas tobulo. Ta ramybė, kuri dvelkia nuo jos, nors ji niekada nenurimsta, yra kažkas, ko norėtųsi nuolat savo gyvenime. Nuolat. Klausytis jūros ošimo naktį yra pats geriausias dalykas, kokį galiu įsivaizduoti, tai geriausia gamtos dovana, kuri padovanota mums. Kiekvienam iš mūsų.
    Kažkada buvau sulaukusi tobulo komplimento. Mane sulygino su jūra. Iki pat šiol to nepamirštu, nors praėjo jau ne vieneri metai nuo to laiko, kai tie žodžiai pasiekė mano ausis ir įkrito kažkur giliai į širdį, iš kur niekada nieko neina išimti. Kai kurie žmonės moka nuostabiai apibūdinti kitus žmones. Atrodo, kad taikytų tiesiai į širdį, lyg matytų kiaurai, lyg žinotų, kad tai būtent tie žodžiai, kurie tiksliausiai apibūdina ir kuriuos žmogui vienu ar kitu gyvenimo momentu reikia išgirsti.
    Ir iš tiesų, kai pagalvoji... tai greičiausiai geriausias man tinkantis epitetas. Kai aš rami, į mane gera žiūrėti, su manimi visada smagu, o vos keli mano gaivūs lašai, sugeba atgaivinti net dygliais apaugusius sodus ir paversti juos gražiais gėlynais. Tik žinoma, jeigu to sodo savininkas leidžia man prie jo prikišti nagus....
    O kai aš pikta, kai manyje skausmo susikaupia tiek, kad negaliu savyje jo išlaikyti... aš galiu tik naikinti.
    Šluoju viską, kas mano kelyje, be pasigailėjo, pasiglemžiu, taip, kad neliktų nė pėdsako.... ir tada, kai jau baigiu, kai priverčiu su manimi kovoti iki paskutinio oro įkvėpimo, tada išmetu į krentą, kaip niekam nereikalingą daiktą...
    Jaučiu, kad potvynis artėja. Jaučiu, kad galiu pratrūkti, ne vietoje ir ne laiku... ir išstumti tvirtą žemę iš po kojų, net ir tiems, kuriuos labiausiai myliu, tiems, apie kuriuos labiausiai galvoju... Todėl noriu prie jūros. Kad jos siautėjimas mane nuramintų.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_ls8dokFAnu1qg77ezo1_500

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:32 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.10.26

#aboutme
    gemini: endlessly charming, supportive, and brave. always wants to make everyone happy, often at the expense of their own desires, so they’ll do things they don’t want to do but be kind of grouchy about it, leading others to believe that they are picky and that they change their mind too much. frequently changes the details of a story to either make it more interesting or get out of trouble. wants more than anything to see and experience the good in the world but is very often a victim of the bad. overly-trusting. they can make any experience memorable, and they are the most fun you’ll ever have. quite self-critical but they also know that they have a certain power over people. forgetful, tolerant, warm. often feels quite overwhelmed and may not handle this feeling wisely. crazy but kind. the one whom words fail to describe.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:34 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.11.01

Helovynas a.k.a. Best Night Ever a.k.a. Mano didžiausias košmaras

Šio posto pavadinimas pasako viską, ką jums reikėtų žinoti, bet visgi, esu čia tam, kad kaip visada papasakočiau savo istorijos dalį.
    Kadangi aš buvau palikta atsakinga už šitą renginį, ant mano pečių krito visiškai viskas, o darbo tikrai buvo daug ir aš nesuprantu kaip aš viską spėjau ir viską įgyvendinau. Reikėjo ne tik susitarti su palėpės savininku iki smulkiausių detalių ir viską iš naujo jam aiškinti, bet ir pasirūpinti garsistu, suburti dekoracijų kolektyvą, padėti vedėjams su scenarijumi, normaliai pasikirstyti vos 20 eurų turėto biudžeto, kad kitiems nereikėtų išlaidauti... galėčiau vardinti ir vardinti. Bet visgi, kažkaip pavyko surinkti visus palaidus galus ir suregzti gražų kamuoliuką.
    Bet apie patį vakarą, nuo pradžių. Atsikėliau ganėtinai normaliai, kaip laisvą dieną, apie 10 ir visiškai neskubėdama ėmiau pusryčiauti, kai išgirdau močiutę ir mamą pjaunantis dėl manęs. Mat mano močiutei atrodo, kad 22 mergina, negali sau leisti šeštadieniais keltis 10 ir namuose vaikščioti su chalatėliu ir puodeliu kavos iki 12. Pagal ją, aš turiu keltis 6 rytoj, pabėgioti krosiuką ir dar namus visus iškuopti ir pusryčius visiems padaryti. Really, dude? REALLY????!!! Pasakykit man, kad aš teisi, o jos norai yra suknistai nerealistiški. Bet pamirštant tą nemalonų incidentą, galima ruoštis toliau. Tai ką, dušas, gražinimaisi ir Monikutės laukimas. Visgi nesulaukus jos jau išbandžiau baltus veido dažus, kurie pavertė mane tikra geiša, kad kaip mano mieloji mane per langą pamačiusi konstatavo. Tada puoliau dažyti ją, nes pirmiausiai norėjau jai padaryti gerą makiažą, žinodama, kad sau pačiai per 10 minučių galiu stebuklus padaryti. Visgi, nors nukrypau nuo duoto Monikos pavyzdžio, manau, kad man pavyko dar geriau. Niekaip negalėjau visą vakarą atsižiūrėti, kaip gražiai jai tas makiažas atrodė, paryškino jos bruožus ir tamsias akis. Taip tamsias... nes mes gražuolės nusipirkom juodus lęšius, kuriuos ji susiprotėjo įsidėti dar prieš atvažiuojant pas mane, o aš kažkodėl maniau, kad net ir pasidariusi savo makiažą, juos laisvai įsidėsiu. Tai buvo pati didžiausia mano viso vakaro klaida. 30 minučių kankinau savo vargšes ir taip pusakles akytes, kol susigrūdau juos. Nereikia net minėti, kad iš mano makiažo nieko neliko, nes viskas buvo nuverkta ir nučiupinėta. O vienu metu jau grynai apturėjau mental breakdown, nes ėmiau trypti kojomis nosytę suraukusi, su ašarom akyse ir rėkiau, kad niekur be tų supistų lęšių aš neisiu. Bet visgi, man pavyko, ir tada aš turėjau per pusvalandį atgaivinti savo makiažą į pradinę stadiją. Žinoma, nebūčiau aš, jeigu nebūčiau to padariusi. Tik problema buvo ta, kad dar daug ką reikėjo padaryti, o laikas jau spaudė ir taksistas mūsų trypė jau prie durų, laukdamas, kada mus turės nuvežti, todėl sukomės kaip vijurkai ir vos kelis selfiukus pasidarėm prie palikdamos namus. Gerai, kai dėdė yra, kuris gali nugabenti, jau ir taip vėluojančias merginas, į vietą.
    Vos atėjusi radau jau savo mergaites, puošiančias patalpas ir laukiančias kitų dekoraciijų. Jos padirbėjo šauniai ir padėjo sukurti itin helovynišką atmosferą. O aš tuo tarpu buvau įdarbinta makiažo darymu Austėjai, kol ji bei Monika skambinėjo visiems ESN'eriams, ieškodamos atsarginio kompo. Techninių nesklandumų buvo per akis, bet galiausiai viskas buvo išspręsta ir turėjo tiek vaizdą, tiek garsą. O ir aš visus išdažiau ir pagražinau, kad būtų lengviau įsijausti į Helovynišką nuotaiką. Sakiau, kad kitais metais galima bus versliuką užsukti ir už makiažą po kokį pitakėlį užsiprašyti. :D
    Kol visi kiti sėdinėjo su savo bokaliukais, aš niekaip negalėjau nurimti, vaikščiojau iš kampo į kampą, bėgdavau parūkyti, nes labai nerimavau, kad visai nesusirinks žmonių, nes nebuvo itin didelio promo. Iš KTU pusės tai iš viso tyliu... Domas už juos visus viską padarė, o net ir fotografas, kurį mes turėjom vienintelį ir kuris turėjo ateiti su durų atidarymų, pasirodė gal tik apie 11 val. Gal ir turėsim kokias penkias nuotraukas nebuvusiems parodyti... Va kas būna, kai patiki svarbias pareigams ne tiems žmonėms. Todėl aš dažniausiai ir esu linkusi atsakomybę užsikrauti ant savų pečių, bent jau žinau, kad bus padaryta, o jeigu ir ne, bent jau bus ką kaltinti. Nes dabar... nieko jau nebepadarysi.
    Bet visgi, atmosfera buvo tikrai nuostabi, mano mieloji Sandrutė, kuri prisijungė prie mūsų sakė, kad jai kartais net šiurpas praeidavo, dėl muzikos, vaizdų ir dekoracijų, dūmų kombinacijos. Pati programa praėjo sklandžiai, neskaitant studentų neaktyvumo, kuris tikrai stebino ir netgi pykdė, o Domas tikrai tapo vakaro žvaigžde, nors ir labai jaudinosi, renginį pravedė puikiai. Todėl paskui sedėjau jam ant kelių, apsikabinusi, skruostus bučiavau ir dėkojau, žadėdama amžiną meilę. Iš tiesų, jeigu ne jisai, tikrai būčiau pražuvusi iš techninės pusės.
    Kai laikrodis išmušė 12 - prasidėjo šokiai ir žmonių atsirado tiek, kad jau buvo sunku praeiti ir nebuvo kuo kvėpuoti. Tada pasijautė tikra vakarėlio atmosfera, žmonės šėlo, dainavo ir laužė barą alaus bei šotų kiekiu. Apyvarta jiems tikrai turėjo pareiti žvėriška. Ir nors kojos jau ėmė atsisakinėti, stengiausi šokti, šypsotis ir smagiai leisti laiką, bei tuo pačiu tyliai bei garsiai pasidžiaugti vakarėlio sėkme.
    Išlaikę žmones iki 2, pranešėm jiems liūdnas naujienas, kad vakarėlis palėpėje baigtas, bet pasiūlėm susitikti mūsų partnerių klube - Basement'e. Susitvarkėm, šokom į taksi ir jau buvo klubelyje, pilname išsipuošusių ir išsidažiusių žmonių. Pradėjom žinoma su absento šotais, bet deja, joks kiekis alkoholio nepadėjo man ignoruoti skausmo, kurį jutau kojose. Ant mano pėdučių dabar net pūslės puikuojasi, nuo 12 valandų maratono su aukštapadžiais aulinukais. Na bet grožis reikalauja aukų ir tai mes visi žinom. Šokom visi, šokom atskirai, šokau sėdėdama, stovėdama ir pasirėmusi. Šokau su mergaitėmis, su kažkokiu vaikinu, kuris iš pradžių nemaloniai į mane trynėsi, kol neatsisukusi normaliai nepaaiškinau, kad man nepatinka, kai į mane trinasi ir jeigu jis nori su manimi pašokti, jam belieka paprašyti. Iš dialogo viso šokio metu trūkumo, galima buvo padaryti išvadą, kad ir vaikinas ir protu nepasižymi, bet jums reikėtų paliesti tuos bicepsus, tą užpakaliuką... Ach, o jis dar taip godžiai mane prie savęs spaudė ir kokius 8 kartus bandė mane pabučiuoti, bet kukli šypsena ir galvos pasukimas, mane vis išgelbėdavo. Nežinau, ar tiesiog nenorėjau dėl tokio vaikino susigadinti savo makiažo, o gal tiesiog jau išaugau iš to, kad laižyčiausi viduryje pilno klubo, su vaikinu kurį matau pirmą ir paskutinį kartą. Apie save manau daug geriau, todėl ir nusileisti iki kažkokių kampinių lygio, nematau reikalo.
    Šiaip dar imčiau galvoti, kad darausi frigidiška ir rimtai suabejoti ar mane vis dar traukia vyrai, bet deja, tikrai mačiau ne vieną, kuriam vos priėjus, tikrai ne kalbėti su juo norėčiausi... Bet visgi, kai esi su draugais, reikia mokėti pamiršti savo norus ir stengtis praleisti gerai laiką. Ir mes tikrai jį fantastiškai praleidom. Šokom makareną per kažkokią random dainą, paskui aš spankinau Dino kokią pusę minutės, rėkdama "shake that ass on me", darėm kažkokius robotukų battle'us su Austėja, o su Sandra išsliūkinusios į tualetą, negalėjom ramiai praeiti pro barą, nepasiėmusios Jagerbomb'ų. Gėriau ir maišiau tiek, kad šiandien ryte turėjau vemti vaivorykštėm, bet greičiausiai tas faktas, kad pirmąjį savo visos dienos maisto kąsnį apturėjau 5 ryto, nuvogdama jį iš Monikos kebabo, greičiausiai paaiškina tai, kodėl man nebuvo bloga. Visgi, savo kebabo nesulaukiau, nes spėti į paskutinį naktinį autobusą buvo svarbiau, todėl praktiškai bėgtute, jau šleivom ir kreivom nuo skausmo kojom, bėgau į stotelę. Žinoma dar atsibučiavau su savo motera ir patraukiau namo.
    Pro duris įėjau lygiai 6, iš karto bėgau į vonią, nusivalyti visos tonos makiažo ir išsiimti lęšius nuo kurių akys jau taip pavargo, kad maniau jog vokai susiklijuos. O dar aš vištelė kontaktinių lęšių norėjau... ne ačiū, aš mieliau nešiosiu savo gražiuosius akinukus ir gyvensiu ramiai, be nervų, be diskomforto ir be skausmo, su savo labai gražia, katiniškai žalia, akių spalva.
    Ir tik tada, kai išsilaisvinau iš makiažo pinklių, pagaliau patraukiau į lovą. Skaudėjo viską. Pėdutes, blauzdas, pilvuką, galvytę. Viską. Bet tas skausmas buvo savotiškai malonus, kai supratau, kad blogiausia jau praėjo, kad vakaras buvo tikrai vienas iš geriausių ir įsimintiniausių ir tas nuostabus jausmas, kad aš pati jį sau susikūriau... Nepatyrę jo - nesužinosit.
    Iš manęs kažkokių nuostabių selfių nesulauksit, nes greičiausiai kas man vakar mažiausiai rūpėjo, tai savęs fotografavimas, bet aš mielai įlysdavau į kadrą, jeigu pamatydavau kažką fotografuojantis... :)
    moments:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 12145493_1065035233529036_911351709_nIf you could read my mind, you would be in tears - Page 5 12132767_957699814301997_392381416_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:35 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.11.03

If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_mqy69hW1TO1rdw0szo1_500
    I want the I can’t sleep, can’t eat, can’t breathe without you love. I want the I don’t want to wake up next to anyone else love. I want the you and I against the world love. I want the midnight cuddles and 6am kisses love. I want the old school love letter, “I was thinking about you all day” love. I want the 50 years of marriage love. I want the completely and totally infatuated with you, and only you love. Real love. I want real love.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:38 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.11.12

"I love you, but you'll never know..."

Regis vos prieš kelias dienas sakiau, kad esu pakankamai didelė mergaitė, kad susitvarkyčiau su savo jausmais. O šiandien... Sėdžiu ant lovos krašto, užsimetusi antklodę ant nugaros ir žvelgiu į grindis tuščiu žvilgsniu. Žvelgiu į savo pačios įsivaizduojamas šukes ir jaučiu kaip ima drėkti akys, kaip kelios išdavikės ašaros nurieda skruostais, bet viskas ką aš darau, tai tik atbula ranka jas nusivalau, nusišypsau pati sau ir gyvenu toliau. Nes aš jau nebežinau ką man daryti su savimi, su savo jausmais, kuriuos žmonės trypia kartu su purvinais rudeninias lapais.
    Gal jau būtų pats laikas sušluoti tas šukes ir išmesti jas... palaidoti po žeme, kaip vaikystėje darytas paslaptėles su gražiom gėlelėm po stiklu? Nes bandyti ir vėl save klijuoti aš nebeturiu jėgų. Aš nebenoriu vėl rinkti šukių, nebenoriu ir vėl susikruvinti pirštų, tik tam, kad kažkas vienu rankos mostelėjimu mane vėl sudaužytų... Aš tenoriu tiktais pamiršti...
    Noriu atsikelti vieną dieną ir suprasti, kad priežasties liūdėti nebeliko. Kad nebėra ko laukti ir tikėtis, dėl ko nusivilti ir prarasti miego valandas... Noriu šypsotis dėl to, kad man nuoširdžiai gera, o ne tik todėl, kad nenoriu išgirsti klausimo "Kas negerai?" Nes į jį atsakymo nėra...
    Nors mano skausmas ir turi vardą, bet problema yra manyje. Ir tik aš viena galiu ją sutvarkyti. Tik kaip tai padaryti, kai nesugebi jos įvardinti? Greičiausiai nėra būdo paaiškinti kažkam kitam to jausmo, jeigu jie patys nėra to patyrę. Ir viskas ko aš noriu, tai būti viena, būti palikta ramybėje... Aš nežinau kodėl yra taip, kaip yra, bet aš noriu, kad tai greičiau pasibaigtų. Noriu ir vėl būti savimi... bet viskas ką galiu padaryti, tai laukti...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_n6ychwikMO1tc9nd8o2_500

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:40 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.12.08

Atėjau pasibėdavoti...
    Net nežinau nuo kur ir pradėti. Gal nuo tos dienos, kai maniau, kad ryto nesulauksiu...
    Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį prabudau, tiesiog raižoma nežmoniško skausmo. Lyg kažkas būtų man tarp šonkaulių įbedęs peilį ir ėmė jį sukinėti į visas puses. Nežinau nė kur pasisukti, nei kaip pasilenkti, nei iš kurio kambario kampo į kurį vaikščioti, kad skausmas praeitų. Šiaip esu fiziniam skausmui pakanti, bet jau po 10 minučių lukštenau tabletę nuo skausmo, grieždama dantimis. Skausmas praėjo maždaug po geros valandos ir sugebėjau užmigti tik įsitaisiusi skersai per lovą, kojas pasikišusi po savimi ir prispaudusi prie krūtinės, kol galvelė liko kaboti ant lovos krašto... Šiaip ne taip sulaukiau ryto... O tada prasidėjo antras raundas. Skausmas ir vėl sugrįžo, tokia pačia banga, jeigu ne dar didesne. Ašaros akyse, nebesuprantu kas su manimi daromis, nuo skausmo jau net sunku darosi kvėpuoti, o reikia ruoštis ir keliauti įrašyti ESN'o dainą į studiją. Šiaip ne taip susiruošiau, prisirijau vaistų, po valandos ir vėl palengvėjo, todėl įrašėm be didesnių problemų ir grįžau namo. Pavargusi, su mintimi, kad reikės keltis 6 ryto. Greitai susikroviau būtiniausius (not) daiktus į tašę ir vos išmušus dvylikai, jau taisiausi miegoti. Naktis buvo rami, be didelių skausmų, todėl pabudusi nusprendžiau, kad dviejų dienų Nacionalinę Platformą atlaikysiu. Lengvai papusryčiavau ir išlėkiau į traukinių stotį. Nuo mano tašės svorio man ir vėl pradėjo mausti šonus, bet apsimečiau, kad viskas gerai. Lyg tikėdama, kad jeigu apsimesiu, kad viskas čiki, tai taip galiausiai ir bus. Nuvykom, atlaikėm platformą, o atėjus pietums, spjoviau į savo vandens ir sulčių dietą ir kadangi jaučiausi pakankamai alkana, nusprendžiau pavalgyti, o pavalgiusi pasimeldžiau, kad tik man nepablogėtų. Nežinau jau net ką man skauda, inkstus, kepenis, skrandį ar dar kažką... Skaudėjo visko. Ir dėl to greičiausiai buvo kaltos tos suknistos kėdės, ant kurių reikėjo prasėdėti nuo 10 iki 18, su pertraukėlėmis.
    Į vakarinę dalį eiti atsisakiau. Jaučiausi fiziškai išsunkta ir gražintis bei kažkur kulniuoti tikrai nebuvo JOKIO noro. Bet visgi neliūdėjau. Man kompaniją palaikė Egidijus. Mes įsitaisėm lovoje ir žiūrėjo Karibų piratus, kol aš gurkšnojau tą vieną stiklinę vyno, kokią gerą valandą. Nors pažadėjau sau, kad negersiu, bet kai stovi prieš akis, o ir po gurkšnelio skausmas nepersmelkė, pamaniau, kad surizikuosiu. Visgi, mūsų filmų vakaras ilgai nesitęsė, nes vos už poros valandų grįžo baliauninkai ir tada partis turėjo tęstis, bet visgi, visi kurie norėjo palindo po dušu, kiti atsidarė savus gėrimus ir ramiai vakarojom. Prieš Šiauliečius jaučiu pasirodžiau, kaip paskutinė kalė, nes tiesiog nuvijau juos nuo savo lovos. Bet ką jau padarysi, kad mane ištiko nervinis priepuolis, kai nepažįstami žmonės sumanė įsitaisyti su lauko rūbais, neaišku kur buvę ir kur prieš tai užpakalius dėję, ant patalynės, kurioje man teks praleisti naktį. Išsikovojau savo lovą ir joje įsitaisiau kaip princesė. Net ir Monikutė prie manęs prisijungė, kad kartu galėtume paklausyti "mūsų" dainų, kol aš gėriau bananų sultis. Paskui kažkaip ją pakeitė Karolis, kuris labai jau patoginosi mano viengulėje lovytėje, lyg joje ir norėtų pasilikti. Deja, prisiglausti nepasiūliau, nes po tokios dienos, norėjau poilsio, o ir miegant vienoje, mažutėje lovoje su kažkuo, mažiausiai norėjau vidury nakties sulaukti smūgio iš alkūnės į šonkaulius, todėl mano milžinas kerioblinosi į viršutinę lovą. Šiaip ne taip visi sumigom, ir šiaip ne taip, prabudom. Nusipaišėm veidukus, išsivalėm dantukus ir vėl pasiruošėm darbo dienai. Atlaikėm platformą, prabalsavom, priimėm rimtus sprendimus ir visą kelią namo dalinomės įspūdžiais.
    Grįžau namo tokia pavargusi, kad vos išsikrovusi daiktus, čiupau naktinius, bėgau į dušą, o po jo - į lovą. Dar maniau, kad pasėdėsiu Youtube ir pasivysiu viską, ko nemačiau per kelias dienas, bet nusmigau grynai su laptopu ant kelių ir prabudusi pirmą nakties, supratau, kad nieko nebus... Nuėjau miegoti.
    Sekančią dieną manęs laukė vizitas pas gydytoją. Kaip visada ji lengva pochuistė, pasakiau simptomus, papasakojau viską. Jos išvada - tarpšonkaulinis nervų uždegimas. Gydymas - daug poilsio, lovos rėžimas, mažiau nervų ir jeigu skauda - nuskausminamieji du kartus dienoje. Po savaitės - būsių sveika. Jeigu ne, tai tada dar vienas vizitas pas ją, o tada jau darys tyrimus, kurių aš vaaaaapšė nenoriu. I DON'T HAVE TIME FOR THAT.
    Taigi, turėčiau gulėti lovoje, bet deja, egzaminai nelaukia, ESN'as su savo renginiai irgi. Išsiunčiau savo motyvacinį į valdybos rinkimus, žmogiškųjų išteklių koordinatorės poziciją ir 15 dieną bus aišku, ar tapsiu naująja HR'e ar visgi... tai ne man.
    O iki tol, yra Farewell'as, kuriam reikia dachuja pasiruošimo, todėl, kaip išėjau šiandien 10 ryto į egzą, taip ir grįžau 10 vakaro po visko. Ir egzą parašiau ir su majoru kokius 5 kartus kalbėjau, ir vienos valsą su Karoliu mokinausi, ir promo video padėjom nufilmuoti, ir dar susirinkime sudalyvavau, kur reikėjo savo NP ataskaitą pateikti.
    Dabar rimtai jaučiuosi leisgybė, pripumpuota vaistų ir vis dar nesuprantanti kas su jos organizmu darosi... O tiek reikalų, tiek deadlinų, tiek visko, kas neleidžia ramiai atsikvėpti ir ramiai užmigti naktį... Baigiu tyliai, savo viduje išprotėti, nors prieš visus vaikštau su tobulai išskoptuota šypsena.
    Lucky fucking me...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:41 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.12.13

Trumpai ir aiškiai... Šis savaitgalis praėjo paranormaliai...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_nrvql5Ax7X1uoos4uo1_400
    Aš turėjau ilsėtis ir atgauti jėgas, mokytis ir pasidaryti prezentaciją rinkimams, bet penktadienį vakare sulaukiau skambučio ir pasiūlymo savaitgaliui pabėgti iš miesto.
    Nors iš pradžių dvejojau - galiausiai sutikau ir vos per valandą laiko susiruošusi, išlėkiau pro duris, pasiėmusi tik būtiniausius daiktus. Aš šiaip maniau, kad visas savaitgali bus tik "tarp mūsų, mergaičių", bet deja, kompanija prisistatė labai greitai ir mūsų gretas papildė dar trys vyrukai.
    Gėrėm, žaidėm, nusirenginėjom, pykomės (na tiksliau pykom ant tų, kurie pykosi) ir toliau gėrėm. Na žinoma, neišvengiau dėmesio ir komplimentų. Vienas sako, kad mano balsas labai gražus, kitas, kad mano akys yra kerinčios, o vyzdžiai tiesiog hipnotizuoja, o trečias šiaip visą vakarą gražiai elgėsi ir galiausiai pareiškė: "Aš miegu čia. Su tavim."
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_naze6bn1le1su7867o1_400
    Na kadangi, lovos tik dvi, o mano draugei teko savo dideliu vaiku pasirūpinti, kuris isterijas kėlė, man nelabai liko kitos išeities. Et vyrukas šaunus viskame ką daro, bet aš tikrai buvau nenusiteikusi aktyviai fizinei veiklai, kai man skaudėjo visą nugarą, o ir šiaip, mano draugužė mane perspėjo, kad jis nėra vienišas. Kai paklausė ar gali mane apkabinti - leidau. Kai paklausė ar gali pabučiuoti - nutilau. Ilgai galvojau, kaip žmogui pasakyti ne, bet jis užbėgo įvykiams už akių ir pasakė, kad jo antroji pusė dabar garantuotai su kitu lovoje voliojasi. Aš jam patariau būti geresniu, nei ji... Bet deja, mano patarimai buvo užtildyti grubiu bučiniu. Et. Tie vyrai. Kaip visada ne ta galva galvoja, bet kol jis savo gyvenimo nesusitvarkys, tegul į manąjį net nedrįsta žengti kojos. Svetimų bėdų man dabar tik ir betrūko.
    Todėl švelniai pasierzinom, sužinojom kas kam patinka, pasijuokėm, pakalbėjom ir užmigom.
    Sekanti diena buvo nuostabi, nes atsikėlusios išsikvietėm savo taksistus ir važiavom pas draugės babytę. Ji mums pridarė virtinukų su bulvėm ir varškyte, įpylė nerealaus vyno, nuo kurio apsvaigom ir iš karto po vizito pas ją, varėm į Maximą pirkti... ir dar išsimaudėm, atsigaivinom ir pasiruošėm mergaitiškam filmų vakarui. Taigi grįžom namo, neršinos dviem buteliais vyno ir devynerių buteliu, įsipatoginom lovoj ir žiūrėjom filmus, pastoviai kalbėdamosis, kikendamos ir kartais šokių pertraukėles pasidarydavom.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_nqv4xtd3O91t3fd6go1_400
    Kas buvo po vidurnakčio istorija nutyli. To negalima rašyti ne tik čia... to iš viso niekas ir niekada negali sužinoti.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 5 Tumblr_nqw2zn3nju1tzs5fpo1_400
    Ir štai, šiandien parsivilkom šiaip ne taip namo. Nors turėčiau mokytis egzui, žiūriu Tokyo Ghoul, nes kai ketvirtam kurse, egzamino medžiaga susideda iš 80% paveiksliukų... imi suprasti, kad tave išgelbėti gali tik tavo pačios intelektas, jeigu jau dėstytojams jo buvo pašykštėta.
    Šio savaitgalio man taaaip reikėjo. Pasidariau sau mini atostogas, pabėgau nuo problemų, išleidom gal 100 eurų ant maisto ir alko, bet vapšė nesigailim nei viena, nes buvo beprotiškai smagu. Net nesinori sugrįžti į tą realų pasaulį ir vėl stoti prieš visas tas bėdas, rūpesčius ir atsakomybes, kurios manęs laukia...

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am