LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

If you could read my mind, you would be in tears

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
    Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:24 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.07

When it comes to relationships, there's hardly anyone around who is more excited than ENFPs to share with their partners the bounty of ideas and eye-opening experiences that life has to offer. For people with the ENFP personality type, relationships are a joyous process of mutual exploration and imagination, a chance to connect with another soul. ENFPs take their relationships seriously, and are known for their uninhibited and unshakeable devotion to the people to whom they've committed their hearts.
    ENFPs have the advantage of irresistible charm when it comes to attracting a partner – ENFPs' warmth, excitement and passion are simply alluring.
    In the dating phase, if ENFPs can be said to tolerate such a formal process to begin with, they will show these qualities by showering their new flames with affection, and will do everything they can to build a strong relationship by demonstrating their devotion and reliability by whatever means available.
    Long-distance relationships are quite common among ENFPs, as they view physical distance as just another idea, no match for concepts like love. This gives them the chance to demonstrate their commitment, both by staying true despite the physical separation, and with overtures of effort to surprise their partners, crossing that distance on a whim. These are demonstrations of ENFPs' mystery, idealism and deep emotion, and such efforts often keep the flames of a relationship burning bright.
    People with the ENFP personality type express these ideals sexually as well. ENFPs will willingly experiment with their partners, even early in a relationship, but they can also be oddly perfectionistic, believing that these physical acts are a representation of their deeper love, and as such should not be performed carelessly. This perfectionism is also a reflection of their sensitivity, their desire to not disappoint, and ENFPs appreciate a well-placed compliment.
    Not everyone can handle the excitement, occasional neediness, and emotional ups and downs that this philosophy entails, whether long-distance or long-term, mystical or physical. ENFPs constantly explore new ideas and improvements, fantasize about future possibilities – in dating, this tendency to look at potential rather than the present can be self-defeating, and their spontaneity makes it harder to stay focused on their end goal of a long-term relationship. If their partners aren't able to reciprocate these acts of excitement and devotion, ENFPs will likely end up feeling unhappy and misunderstood.
    ENFPs go all-in with their relationships, and if they fall apart despite their efforts, they can end up plagued with questions about why the relationship failed and what they could have done differently – without a doubt, these thoughts can crush ENFPs' self-esteem as they sink into depression. It's important for ENFP personalities, as with anyone, to remember that relationships are in all ways mutual – mutual interest, mutual growth, and mutual responsibility – and they can't be solely accountable.
    It can take years for a partner to navigate their bewildering depth and intensity, falsely believing that ENFPs' enthusiasm and apparent openness means that they wear everything on their sleeves. The reality is that ENFPs' spontaneity, the seeming inconsistency and erraticism the untrained eye sees, isn't a product of flightiness or lack of depth, but the opposite – it is a drive to express ideas about a mystical, all-encompassing energy, in the confines of a physical world, and underlying it all is the uniting principle of love, expressed in many different ways, but unshakeable and infinite at its core.

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:25 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.11

Iš tiesų, pastarosios dienos buvo tikrai įspūdingos, kiekviena diena nuo ryto iki ryto praleista su mylimiausiai žmonėmis, gimtadienio planavimas ir tiesiog kelios dienos poilsio ir psichologinės reabilitacijos. Jaučiuosi pailsėjusi, laimingą ir esu pasiruošusi kalnus nuversti, jeigu reikės. Kartais man atrodo, kad man be pačios manęs daugiau nieko nereikia, aš sau galiu būti ir geriausia draugė ir didžiausia priešė, bet iš tiesų, kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad be žmonių esančių mano gyvenime aš būčiau niekas. Visos akimirkos praleistos kartu, meilės, juokas, ašaros ir pokalbiai iki ryto, barniai ir patys gražiausi bei nuoširdžiausi žodžiai, viskas tik dėl to, kad jie yra mano gyvenime. Galbūt todėl, kai kažkas manęs paklausia ką aš norėčiau gauti gimtadienio progą, mano galvoje nešmėsteli nei vienas materialus dalykas, nes visą tai aš galiu nusipirkti ir pati... tai ko aš noriu, ko man reikia yra neįkanojama. Todėl šio gimtadienio proga aš noriu, kad tie žmonės, kurie dabar yra mano gyvenime išliktų jame kaip įmanoma ilgiau, kad per tą laiką mes patirtume įspūdingiausius ir geriausius savo gyvenimo nuotykius, kad viskas ką aš darau dėl jų, stengdamasi būti gera draugė, grįžtu ir man atgal, kad jausčiausi laiminga, mylima, gerbiama ir tausojama, vien dėl to, kad turiu juos... ir žinoma, visada savo širdyje paliksiu vietos naujiems, dar galbūt nesutiktiems, ar tiesiog neatrastiems draugams. Jaučiuosi kažkaip keistai, kai iki mano gimtadienio liko mažiau nei 12 valandų, bet tikiuosi, kad visi žmonės, apie kuriuos dabar galvoju tai rašydama, atras bent jau minutėlę savo brangaus laiko, kad pasveikintų mane, o tos geriausios ir nuostabiausios rytoj vakare su manimi susitiks ir tada aš joms parodysiu, kaip tūsina tikri vienaragiai!!!

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:29 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.13

Galvelė vis dar nedirba, nes alkoholio koncentracija mano kraujyje yra vis dar per didelė. Tikrai, vienas iš smagiausių ir įsimintiniausių gimtadienių. Planai keitėsi tą pačią dieną, po kelioliką kartų, bet viskas galiausiai buvo super. Vos spėjau pabaigti ruoštis, mergaitės jau ėmė rinktis. Taip norėjau, tiek save, tiek savo mergytes palepinti, todėl nupirkau butelį Jager'io ir mes taip skaniai jį ištaškėm, kad mielai dar jo pakartočiau...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11377943_1024175620946713_621870534_n
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11378757_662323800570835_1559852356_n
    Apšilusios ir įsilinksminusios, pagaliau išjudėjom į miestą, kur perėjom per kelis barus, o galiausiai užsibaigėm klube. Kol vienos skundėsi, kad ten eina tik dėl manęs, kitos nenorėjo palikti klubo teritorijos. Man iš tiesų buvo beprotiškai smagu ir aš non-stop šypsojausi. O dar kai sutikau vaikinuką, su kuriuo teko dalintis viengule lova, per vieną iš vakarėlių Šaltupy, nuotaika visai pakilo. Och žavus vaikinas. Pasveikino, pabučiavo, o atsisveikinimui dar ir per užpakaliuką pliaukštelėjo.
    Visgi klube pasidarė per karšta, barai ėmė vienas po kito užsidarinėti, todėl apie 4 ryto patraukėm pas vieną iš draugių, kur mūsų jau laukė šalti gėrimai. Kelionė taksi tikrai buvo smagi, kai už vairo sėdėjo nepaprasto žavumo vaikinas, kuris praktiškai simboliškai iš mūsų pinigėlių paėmė ir dar gražiai mus akutėmis nulydėjo. Naktis prabėjo taip greitai, kad net gailu pasidaro pagalvojus...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11358147_373587459509165_91263374_n
    Butelis tuštėjo, o akys tamsėjo. Pagal blaivesnių parodymus žinau, kad nuėjom miegoti 9 ryto, o atsikėlėm prieš 12, nes kaimynai remontą inirtingai darė. Mano mergaitė vien dėl manęs nusipirko kavos, kad galėtų jos puodelį man paruošti, kol aš vis dar po namus šmirinėjau tik su jos maikute ir užsimetusi antklodę ant pečių. Kai apšildėm skrandukus, tai ir apetitas atsirado, todėl gražuolės patraukė iki artimiausios kebabinės, o aš likau gulėti lovoje su kompu ant kelių. Kai pavalgėm, iš kažkur atsirado noras prasisukti tą likusį butelį, kuris visą naktį šalo kameroje ir tai buvo pats geriausias sprendimas...ever... jau taip skaniai išgėrėm Titaniką žiūrėdamos...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11427303_733068110135230_1394385189_n
    O kai pagaliau išsiruošiau namo, laikrodis rodė 5 vakaro. Palikau mažutę miegoti, o pati dabar guliu ir džiaugiuosi mano kambarį puošiančiomis gėlytėmis. Nors ir neramina tai, kad nesulaukiau skambučio iš praktikos koordinatorės, nors ir beprotiškai bijau ir nelaukiu pirmadienio, reikia pasistengti šiandien nuo visko atsiriboti ir gerai pailsėti, dar geriau išsimiegoti, o jeigu galimybės leis, tai rytoj dar ir pas Moniką prie ežeriuko pasibūti. Ach, tie gimtadieniai visai neblogi būna, kai žinai kaip ir su kuo juos švęsti.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11386422_1642591669309400_94756182_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:30 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.14

About me...

gemini: really chill people when u get to know them but will scare the shit out of u for like six years if u don’t approach them. do not fucking piss them off as they will butcher yo ass with their tongue and hang u up for the rest of the world to see. probably has daddy issues. writers. really physically attractive and everybody is intimidated as fuck by it. dumb as hell in terms of love and will flirt with you incessantly. REALLY FUCKIN GOOD WITH THEIR HANDS LIKE DAMN.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:32 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.16

O Dieve, aš esu toks ne ryto žmogus... Pats sunkiausias dalykas man yra išsiversti iš lovos... Ir kodėl darbas negali prasidėti nuo kokios 12? Būčiau pati laimingiausia! Na bet pirma pilna darbo diena prieš akis laukia. Jeigu nepasiseks, grįšiu namo 6, jeigu pasiseks, gal kiek anksčiau, bet per daug nesijaudinu... visai šalia mano darbo yra azijiečių restoranas, todėl jau žinau kur valgysiu savo pietukus! ^^

~~~

Nežinau, ar miego mažai, ar šiaip kažkas prie žemės spaudžia, bet šiandien buvau visai energijos, be nuotaikos ir žiovojau tiek, kad maniau, jog kolegės pagalvos, kad man kažkas negerai. Išgėriau ką tik ketvirtą puodelį kavos ir vis tiek akys limpa, bet miegoti neisiu, reikia eiti mokytis rytojaus perlaikymui ir negaliu tempti į naktį, nes vakar 1 valandą, jau smiginėjau. Praeitą vasarą, kai dirbau, buvo lygiai tas pats, daryk ką nori, vos ateina 1, aš smingu... Bet jau daugiau kavos nesupurtysiu į save niekaip.
    Per pietus nuėjau pavalgyti į Rytų Aziją. Nepamenu paskutinio karto, kada valgiau restorane viena, todėl buvo žiauriai keista. Buvo itin skanu, bet beprotiškai riebu... gerai, kad pasiėmiau atsigerti, nes net pusės nebūčiau įveikusi. Pasiimsiu rytoj keptų ryžių su daržovėm ir vištiena, o va tada tai pavalgysiu. Pasibaigiau straipsnį apie Alan Turing ir pradėjau apie Šiaurės Korėją, nes redaktorei tai pasirodė įdomesnė tema, bet nesu patenkinta savo straipsniu, todėl bandysiu rytoj jį taisyti. Įdomu kas tada manęs laukia? Vėl paliks man laisvę rinktis apie ką rašyti ar gal kažkas įdomesnio laukia? Visai smagu, kai dirbi ir girdi "Ė, kas turi Cicino numerį? O Kyguolio? O Mamontovo?" Įdomu, kada mano eilė ateis su tais žmonėmis pakalbėti... Nežinau, kaip man seksis tą mėnesį išdirbti, bet pasistengsiu, kaip tik įmanydama pasidarbuoti.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:33 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.17

Na ką, šiandien diena prasidėjo nuo perlaikymo, buvo sunkiau negu tikėjausi, gal prisidėjo ir tai, kad nuo nuovargio vakar tiesiog smigau ir normaliai neturėjau kada pasimokyti, bet esu tikra, kad išlaikysiu. Kitaip būti tiesiog negali. Paskui iš karto keliavau į dieną. Kadangi su dviems savo straipsniais jau susitvarkiau, šiandien gavau naują užduoti, parašyti 8 receptus... Visą dieną scrollinau... ir vos ne keiktis ėmiau. Jeigu receptas tinka - nerandu nuotraukos, jeigu randu tobulą nuotrauką - receptas b!@#%t kokia ispanų ar turkų kalba. Nu žodžiu, padariau tik pusę darbo ir stengsiuosi rytoj iki pietų pabaigti... Kalbant apie pietus, šiandien valgiau grynai ofise. Visgi, kai man už praktiką niekas nemoka, nesu tokia bagota, kad kiekvieną dieną valgyčiau restoranuose, todėl nusipirkau salotų, baronkyčių ir labai skaniai pavalgiau. Kadangi likom tik dviese, su viena kolege, tai pagaliau normaliai pakalbėjom, o aš ir po ofisą pasivaikščiojau, apsidairiau, nes tik savo darbo vietą ir temačiau per tas dvi dienas. Ir ant vienos iš lentų buvo sąrašas, su pavadinimu "Nekalbinti šių asmenų..." metu akimis per sąrašą ir sustingstu ties paskutinius numeriu. Pakreipiu galvą į vieną pusę, pakreipiu į kitą ir nesuprantu. Juodu ant balto parašyta "visų gėjų...". Nesusilaikiau kolegės nepaklaususi, kas čia per briedas ir ji man atskaitė paskaitą, kokią visgi lietuvos spauda yra homofobiška. Ir net ne patys skaitytojai, o žurnalistai net nenori apie tai rašyti... Toks jausmas, kad jeigu tu paskambintum virtuvės šefui, kuris yra gėjus ir paklaustum ar žino kokių nuostabių pagardų cepelinams, jis imtų kalbėti apie kokius nors specialius gėjų blizgučius, kuriuos vietoj druskos barsto į kiekvieną patiekalą, bet ačiū Dievui, kad iki tokio lygio dar nenusivažiavom... O mano pirmasis straipsnis ir buvo apie legendą, Alaną Turingą, kuris tapo tuometinio rėžimo homofobijos auka, o už tai, kad kompiuterius turim dabar, o ne po dar dešimties metų, reikėtų dėkoti būtent jam... Ech ir kur ta teisybė pasaulyje? Ir kur ta taika? Nieko, padarysiu aš tą revoliuciją pasaulyje... tik žinoma po to, kai baigsiu rašyti receptus apie varškę. *facepalm*

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:34 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.17

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 2e3c8b6a7565644fb351b9222174c91e
    If you’re ever lucky enough to find a girl who is a hopeless romantic with a dirty mind, you should hold onto that. Because she’ll be yours at two in the morning and at two in the afternoon the following day. She’ll kiss you where it hurts and until it hurts. And that’s important. Someone who not only knows how to turn you on but also knows how to treat you right is someone worth a little something… and a little more than usual.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:36 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.18

Šiandien buvo smagi diena. Darbe sekėsi gerai, tik maniau, kad nusišausiu, kai reikėjo pabaigti tuos savo receptus, o iki pietų pilnas tiesiog gurgė ir maldavo maisto, bet deja buvo tildomas tik kava. Pietums nusprendžiau suvalgyti kažko šilto, nes salotomis vien nemisiu. Nuėjau į šalia esančią Rytų Aziją ir sutikau ten Monikitą, prisėdau, užsisakiau keptų ryžių su daržovėmis ir tobulai pavalgiau. Bet tai buvo visas mano dienos maistas ir nors dabar pilvas tiesiog maršus groja, negaliu eiti valgyti, kai akys jau limpa... O jos limpa ne tik nuo nuovargio, bet ir nuo alučio, kurį po darbo su drauge sumąstėm išgerti. Veikia jis, kaip vaikui šiltas pienas, taip ir norisi susirangyti ir miegoti. Jaučiu reikės taip ir daryti, nes rytoj noriu atsikelti žvali, pabaigti straipsnį ir ramia širdimi rytoj eiti tūsinti su savo mergaitėmis. Viskas jau suplanuota, apranga priklausys nuo oro, bet tikiuosi, kad galėsiu užsidėti savo ilgą šviesią suknelę ir žingsniuoti senamiesčiu, kaip man vienai nutiestu podiumu.
    O ta praktika, žiūriu man visai į naudą. Pasidariau kūrybingesnė. Och, kad tik žmonės tai įvertintų!

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:40 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.24

Jonines skelbiu užskaitytom... Tūsas truko nei ilgai, nei trumpai, tik 24 valandas... kai lovoj gulėdama serialą žiūrėjau ir vos nenusmigau, sumąsčiau, kad reikia čia parašyti. Duoti darbo protui ir pirštukams. Vakar buvo tikrai smagu, tiek įspūdžių per vieną vakarą, tiek naujų veidų ir žmonių, su kuriais pabaliavoti norėtųsi dar šimtus kartu ir žinoma tokių, kurių tikiuosi daugiau niekada neišvysti. Visgi, nors neatrodžiau vakar, kaip lėlytė, nes susiruošti po darbo turėjau pusvalandį, o kadangi namuose buvo svečių, tai realiau 15 minučių, tiesiog apsirengiau patogiai, šiltai, susirišau plaukučius ir išmoviau pro duris. Šiaip maniau bus paprastas pasisedėjimas, kai pasikepsim šašlykiuką, pavakarosim ir kokią pirmą judėsim namo, bet visgi buvo balius... 10 žmonių, alkoholio tiek, kad stipriuosius gėrimus, kurių liko, stiprieji damušė šiandien, o silpnieji - paprasčiausiai išpylė ir tokia muzikos įvairovė, kad atsiminiau laikus, kai dar buvo nelegali... Turiu vieną vienintelę nuotrauką iš baliaus ir ta... iškalbingesnė už tūkstančius žodžių...
    Spoiler:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nqgmhzwBM01r0n17fo1_540
    Kuo itin džiaugiuosi, kad mes su Sandra buvom protingos, ramiai sau sėdėjom ir gurkšnojo Jageriuką, pasišokom, padainavom, padurnavojom, bet neprisigėrėm ir gėdos neprisidarėm. Gal dėl to, kol bernai šiandien tiesiog dvėso, mes dar žalias devynerias prasisukom ir sau kepdamos šašlykiukus ir besisupdamos ant supynių, apsiklojusios šūsniu pledų, tiesiog mėdavomės kokteiliukais. Tikrai, per vieną vakarą buvo tiek daug visko, kad išpasakoti tam prireiktų gerų dviejų valandų, bet kas labiausiai mane šokiravo, tai Sandrutės bendradarbė, kurią ji pasikvietė, kad šiai netektų Joninių namuose sutikti. 27 metų mergina, bet protas, kaip pas mažametę, turi ale bičą, su kuriuo bendrauja tik per telefoną, buvo vieną kartą susitikę ir jau planuoja apsigyventi kartu, bet visą vakarą valkiojosi paskui kitą berną, kuris ir pats nėra labai jau laisvas. Ir sakydama valkiojosi, aš net neperdedu. Jeigu pakyla iš vietos jis, pakyla ir jinai, jeigu eina parūkyti jis, ji net nerūkanti - velkasi į lauką ir stovi šalia jo. O jis, vargšelis tikrai nesimėgavo jos kompanija ir tokiu priekabiu elgesiu, vien savo žvilgsniu jis ją velniop siuntinėdavo ir keikdavosi panosei, vos ji nueidavo, prašydamas įsisprausti tarp manęs ir Sandros, kad ji tik prie jo nagų nekištų, bet ji greičiausiai ir po stalu palindus būtų, kad tik arčiau jo kiaušinių pabūti galėtų. Apgailėtina mergina, kuri visiškai nesupranta kaip reikia elgtis su vyrais, ir nors jis ją visą laiką šalin varė, ji vis tiek sugebėjo apstulbinti mus ir apdovanojo jį BJ, vakaro gale. O jis po visko dar ir pasakė, ne tik kad visai nepatraukli, tūpa, bet ir burna gera tik nesąmonėms kalbėti... O aš ir pati džiaugiuosi, kad ne viena gavau vakarą praleisti. Vos jam įėjus pro duris, supratau, kad tai jo dėmesys man rūpės šį vakarą, o apie žavią duobutę jo dešiniąjam skruoste aš gal net nepradėsiu... Kuklus berniukas, bet ganėtinai iškalbingas ir itin mielas. Man užteko tik su juo pakalbėti, subtiliai paflirtuoti, akutėm pamirksėti ir žavingai pasišypsoti ir jis pasikvietė mane šokti. Apsuko vieną kartą, apsuko antrą, o tada prisitraukė artyn ir tvirtai suėmęs įsisiurbė į lupas. Aš žinoma iš netikėtumo pradėjau kikenti, bet regis tai jam nerūpėjo. Ir jeigu visgi aš nebūčiau jo atplėšusi nuo savęs, jis greičiausiai mane mielai būtų bučiavęs visą likusį vakarą. Tas drovuolis dar užsimanė ir man žvaigždes parodyti pro debesis, už namo kampo, bet ir ten teko jį nuo savęs tiesiog šalin stumti. Ir visgi, teko lova dalintis būtent su juo. Glaustėsi kaip katinas, įsitaisė ant krūtinės ir kol aš jam plaukus tarp pirštų sukau, jis pirštų galais tyrinėjo mano kūno linijas, švelniai, visai ne gašliai, aplenkdamas vietas, kurių liesti ir taip nebūčiau leidusi. Vien tas jausmas, kai jausdavo, kaip jo kvėpavimas pagreitėja, kai jo ranka atsirada arčiau pavojingų zonų, sukėlė man šypseną ir pasitenkinimo jausmą, bet kadangi nesu pratusi duotis su vaikinais, kuriuos matau pirmą ir paskutinį kartą, todėl reikėjo nubrėžti aiškias ribas. Bet abu buvom patenkinti, o aš pajutau jo švelnias lūpas, paliekant bučinuką man ant skruosto, kai jis anksti ryte išvažiavo. Na vat ir istorijos moralas, tam, kad gautum dėmesio iš vyrų, nebūtina jiems kiaušinių po stalu grabalioti...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:43 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.07

The Signs Cuddling in Bed
    Gemini:Giggling and hiding their face in their partner's chest, if the partner does something cheesy Gemini will probably brush it off and call it dumb but secretly gemini will want to hear more. Finger tracing their back and spine, either big spoon or little spoon.

Spoiler:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nqsedh3mbR1r3vcx5o1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nql14xhWEU1r3vcx5o1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_npe2glT8we1r3vcx5o1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nkykgv8A3x1r3vcx5o1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nnjd0n5xCx1r3vcx5o1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nln9n7tV7R1r3vcx5o1_500

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:44 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.07.10

The BEST advice I can give to myself:

Marry someone who can make you laugh in public and scream in bed.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:45 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.07.11

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 T1Jt4wJ
    She is a mystery, her emotions are too, you can’t figure her out, no one can. She is not defined by meaningless words on ripped papers, I would love to write about her but I cannot define her by a sad poem, she is so much more. She dances with the devil like he is made of the threads of an angel. she glances at the sky like it’s a reflection of her soul, she finds pieces of herself in the moon and stars and she can’t help but raise her hand and move her fingers softly while murmuring to a sweet lullaby. She doesn’t hold on to the people she loves, scared that if she did she’ll break them under her fragile hold. She looks at herself like she is a scintilla, another pointless nothing, but she looks at people like they’re sunflowers with galaxies floating in their roots. she is a delicate snowflake but she isn’t measured by the temperature, she doesn’t melt when she is warm, she isn’t controlled by the weather, in fact the only thing that controls her is the unknown limit of mortality. She clutches her soul like its the only salvation she has of her existence. She isn’t scared of the darkness, the fire in her veins is enough to provide her light. She isn’t like most of us, she isn’t stuck, she is lost and she doesn’t want to be found.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:46 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.07.19

Labai dažnai nereikia daugybės dalykų, kad jaustumeisi laimingas. Atrasta gera daina, lietus, kai to labiausiai norisi, žmonės šalia, kurie dalinasi tokiais dalykais, kad pradedi galvoti, kad aplink vaikšto žmonės, kurie tokius nuostabius pasaulius savyje nešiojasi, kad net pačiai gera pasidaro, kavos puodelis laiku ir vietoje, pokalbiai, nuoširdus juokas, laikas, kai nesinori būti kažkur kitur, su kažkuo kitu. Tikrai. Kartais reikia visiškai nedaug.

Būna akimirkų, kurias norisi vadinti tobulomis. Bet dažniausiai per jas tyliai mėgaujiesi, užgniaužęs kvapą, nes kartais ima atrodyti, kad bet koks pašalinis niuansas gali viską sugadinti. Kartais tobulos akimirkos būna tokios įprastos ir paprastos, bet laikas, vieta, žmonės viską sudėlioja į tinkamiausias vietas ir supranti, kad daugiau nereikia. Pilnatvė, kurios šitiek ieškojai, tokiomis akimirkomis užpildo visą vidų. Ir dažniausiai nereikia žodžių. Kartais net nereikia žvaigždžių, kad dangaus stebėjimas su kažkuo taptų viena iš tų tobulų akimirkų. Gera pabėgti nuo tos keistos rutinos, kuri įšliaužia tarp kiekvieno kaulelio ir padeda pamiršti, kad nuostabūs dalykai beveik visad yra kur kas arčiau, nei atrodo.

Tereikia ištiesti ranką ir patikėti.

Vis dar stebina, kaip viskas susidėliojo į savas vietas. Staigiai. Be didelių skausmų. Be didelio pykčio. Kartumo burnoje, kai nebėra kažko kartu, šalia, taip arti, kad rankomis galima paliesti. Vis dar stebina, kad be jokios abejonės galiu pripažinti sau ir kitiems, kad pagaliau gavau, ką norėjau, kad kai kurie žmonės pasielgė taip teisingai, kad net širdį kutena iš to gerumo, kad esu laiminga, nors tiek ilgai tokia nesijaučiau. Vis dar nustembu, kad nustojusi kažkur nuo savęs slapstytis, bėgti, ar kitokiais būdais vengti pačios savęs, suvokiau, kaip gera .. Gera sustoti ir tyliai įsiklausyti pačios savęs. Gera, kai visi vidiniai balsai nutyla, sąžinė rami ir veide tiesiog be jokių priežasčių atsiranda šypsena. Gera, nes daugiau nereikia. Ir jautiesi šiek tiek kvaila, kad taip ilgai ieškojai kitur ir kituose to, kas visad buvo viduje.

Žinoma, kartais labai nepastebimai sudreba balsas, vien dėl to, kad atrodo, kad vis kalbėdama ir kalbėdama apie tai, kaip gerai jaučiuosi, viskas ims ir suduš. Ir bus kur kas skaudžiau. Nes viskas branginama kur kas labiau, nei kada nors galėjau pagalvoti. Tik nenustoju sau kartoti, kad nesvarbu kiek dar duš ir bus įskilimų gyvenime, visad atsistosiu ir eisiu tolyn, nes nėra daugiau pasirinkimų.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:47 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.07.23

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_n2v4fiPN2P1rp8gz7o1_500
    don’t ever doubt my willingness to burn the bridge between us if you hurt me enough and to feel no remorse whatsoever while doing it. i will feel nothing. i will use the flames to roast marshmallows. i will enjoy the marshmallows. and then move on with my life without you in it.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:49 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.07.25

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_mm8kfiw8Pp1qmos8xo1_r2_500
    Okay, vakar naktis-rytas buvo EPIC. Net nežinau, kodėl, bet vakar būtent šį žodį pavartojau daugiau kartų, negu per visą savo gyvenimo istoriją. Žinoma, maniau, kad susitikusi su drauge tiesiog ramiai pasėdėsiu, mes truputį išgersim, pasipasakosim, paplanuosim į ateitį ir važiuosim namučių, bet... vakaras pasisuko taip, kad namo grįžom 5 ryto... Jau seniai su saule negrįžau namo, bet buvo verta, net jeigu dabar ir galvelę lengvai skauda. Susiradom tikrai geriausią vietą bare, prie pat scenos ant kurios belenkaip išsitaškėm, šokau, kol visai nejaučiau kojų, o nepageidaujamą kompaniją baidėm šiltais apsikabinimais ir šokiais tarpusavyje, nes kitaip tie vyrai nesupranta, kad mums jų visai nereikia, kad būtų smagu, nors... nespjausiu, kai prie stalo pasiprašė prisėsti du gražūs vaikinukai, mes du kartus nedvejojom. Pasirodo, kad ne tik jog gražūs, bet dar ir 5 kurso medicinos studentai, tikrai protingi, labai linksmi, su kuriais galėjom kalbėtis apie visiškai viską. Su jais taip pat buvo beprotiškai smagu, šokom, dainavom, o vienas iš jų man rodė ypatingą dėmesį ir nors tikrai nepasakyčiau, sužinojau, kad vaikinas praeitą vasarą dirbo apsauginiu, todėl vos kažkoks girtas bičas mane stumtelėjo, jo ranka atsidūrė ant mano jausmens, o dar kai pasakė, kad stos mūru už mane, kažkaip tai privertė pasijausti itin gerai. Jeigu būčiau pažinojusi jį ilgiau negu dvi valandas, greičiausiai už tai būčiau apdovanojusi bučiniu, bet deja, gavo tiktais šypseną ir nugarytės paglostymą. Pasiilgau aš jau to vyriško dėmesio, tokio lengvo ir neperspausto, kuris teikia geras emocijas, o ne verčia norėti dingti kuo toliau. Bet visgi jiems išėjus, tokių, kuriuos ne itin gražiu tonu reikėjo vaikyti šalin, buvo tikrai ne vienas. Visgi, ties 3 valanda nakties, žmonės jau būna pakankamai įsidrąsinę ir visi liurbiai prisistato, pasirodyti, kokie jie kieti. Nuotaikos nesugadino, net ta šliūcha, kurią pamačiusi ėmiau žegnotis, kad tik nespjaučiau jai į veidą praeidama pro šalį.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 AfyZW7i
    Regis praėjo keli metai, o man vis dar kraujas verda pamačius ją... ir vėl su eiliniu bernu, kurį pakeis po mėnesio laiko. Bet nieko, mano mergaitė pasiūlė man tiek emocinę, tiek fizinę pagalbą. Emocinę priėmiau ir mes iki ašarų juokėmės, kurdamos planus, kaip pagardinti jos alų žiurknuodžiais... bet fizinės teko atsisakyti. Visgi atėjau gerai praleisti laiko, o ne kibti į plaukus, visai to nevertoms būtybėms. Ir visgi, įsitaisiusi kitoje scenos pusėje ir pamačiusi kaip aš nuostabiai leidžiu laiką, kaip ir kažkada prieš tai, tiesiog susirinko savo šmutkes ir visai paliko barą, kartu atlaisvindama ir orą, nes vien iš jos spalvą pakeitusio veidelio galima buvo matyti, kad iš pavydo net š užvirė...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 NqQewEb
    O kai vyšninis alutis jau visai nebelindo, kai kojytės jau buvo pavargusios ir visas kūnas prašėsi poilsio, pajudėjom namo, bet supratusios, kad ar taip, ar taip nespėsim į autobusą, pasukom kebabinės link. Ten žinoma teko ginti pardavėją nuo naktinių erelių, bet viskas baigėsi gerai, skaniai pavalgėm, prisijuokėm iki ašarų ir pasigavusios autobusą pusę 5, pajudėjom namo...
    Ach, kad tokių vakarų kaip šis būtų daugiau. O greičiausiia ir bus, kadangi mano mergaitė nudžiugino pasakydama, kad neišvažiuos dirbti į vokiečius. Artimiausiuose planuose - kelionė prie jūros. Mirsiu, jeigu šiais metais jos nepamatysiu, tiesiog drebu kaip noriu naktį nueiti į paplūdimį, įkišti kojų pirščiukus į vėsų smėlį, klausytis jūros ošimo, geriant kokį skanų burboną, palinkus ant draugės peties... Juk ne gyvenimas, o pasaka...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:52 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.01

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 HFZssTm
    Please understand that if I’m your girlfriend I’m going to give you everything I have to give. Yeah, I’m going to surprise you with the little material things, the nice watch, your favorite food, a trip. But that’s nothing compared to the fact that I’m going to shower you with unconditional love. I’m going to walk next to you on your happy days, and the days when you’re down I’m going to hold your hand and get you through it. I will understand you’re not your mistakes and not compare you to anyone from my past. It’s no competition, it’ll be you. Right here. Right now. But also understand I’m a fucking tease so I will hop on top of you, kiss you like you have the last supply of oxygen left in the world in your lungs, and just as you get into it? I’m going to stop, look into your eyes letting you know just exactly what I intend to do to you as I walk away into the bedroom. Expect to be pushed against a wall, pinned down, and to beg. I’m not going to give it to you easy. I’m going to go nice and slow and feel you shake with desire and when you finally beg for me to love you in only the way I can? I’m going to melt into you and show you just how much love I have to give over and over again...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:58 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.06

Kai nerašau, tai nerašau... Kai noriu rašyti, žinau, kad net milijono simbolių neužtektų man perteikti to, kas vyksta mano galvoje, širdyje ir gyvenime.
    Jaučiuosi laiminga (?) nes nėra priežasties tokiai nebūti. Ir nesuprantu, ar išsipisinėju iš gero gyvenimo ar meluoju pati sau. Turiu tikrai nuostabius žmones šalia, bet kodėl tada vietoje to, kad pagalvočiau apie juos ir parašyčiau, paklausčiau, kaip jie laikosi, galvoju apie kažką, kas visiškai negalvoja apie mane. Vaikydamasi kažkokios kvailos svajonės, greitai prarasiu tai, ką turiu, bent jau taip jaučiu. Nors... žinau, kad tie kurie dabar yra šalia, taip lengvai manęs nepaleis ir tikrai nepaliks, jeigu neparašysiu sms žinutės. Ir nors... kortos sakė, kad visos mano svajonės išsipildys... galbūt reikėtų sugalvoti realistiškesnių svajonių? Esu pasimetusi savo pačios sukurtuose labirintuose...
    Baigiant apmąstymus, nusivalant neištryškusias ašaras ir tiesiog pasižiūrint į gyvenimą pro vienaragišką, optimizmu trykštančią prizmę... viskas super.
    Vakar buvo naktis įeisianti į istoriją. Ne tik, kad draugė vos mane pamačiusi, nustebino pranešimu, kad skiriasi su vaikinu, su kuriuo praleido daugiau negu du metus, bet ir pasakė žodžius, kurie buvo gražiausi ir skaudžiausi, kada nors girdėti... "Buvom Paryžiuje. Mieste, kur žmonės net ir po dvidešimties santuokos metų vienas kitą iš naujo įsimyli... o jis buvo toks nelaimingas. Nei kartą per visą kelionę nemačiau jo šypsantis, nors dariau viską, kad taip įvyktų, pirkau jam viską, bet taip ir neišgirdau nei vieno ačiū... Pasižiūrėjau jam į akis ir pagalvojau pati sau: kada aš nustojau tave mylėti?". Tokios istorijos, kartais priverčia susimąstyti... ypatingai mane. Ar verta žmogui atiduoti visa save? Kai nesulauki nieko atgal. Ar verta stengtis ir aukotis bandant sukurti kažką gražaus? Kai viskas ir lieka tik tavo galvoje ir iliuzijose... Ji nuostabi, graži, protinga moteris... nuoširdžiai kiekvieno vyro svajonė, o buvo taip nuvertinta. Gal todėl, pasakiau jai, kad telefoną nukištų giliau į rankinę ir negirdėtų jo skambučių, nes grįš ji tik paryčiais... Ir taip ir buvo. Susitikom draugus ir puikiai praleidom laiką. Negana to, kad su savo buvusiu turėjau sėdėti prie vieno stalo, tai dar mano draugė jį pakvietė į savo gimtadienį, kuris bus vos už dešimties dienų. Bet kadangi sugebėjom ne tik nomaliai pakalbėti, pajuokauti, bet jis eilinį kartą mane išbandė savo tiesiog sielą veriančiu žvilgsniu... ir galbūt aš visai laukiu to gimtadienio. Dar dabar atsimenu, kaip karštai jis atrodė su ta karine uniforma ir kaip man patikdavo ją nuo jo dailaus kūno nurenginėti... Et, bet visgi, praeitį greičiausiai ten ir reikia palikti, nes likimas dažnai pakiša naujų progų. Pasirodo, kad vienas iš mano draugo draugų, man buvo itin matytas, o jis tiesiog kraustėsi iš proto bandydamas atsiminti, kur taip pat mano veidelį matė... Galiausiai paaiškėjo, kad tai yra tas pats barmenas, mano mylimiausiam bare, kuris visą laiką mane stebėdavo, kažkada net mūsų gražą ant žemės pabėrė, kai mūsų žvilgsniai susitiko, o ir vos mano lūpos išgerdavo paskutinį gėrimo gurkšnį, jis jau stovėdavo šalia, kad paklaustų ar norėsiu dar vieno... Abu net atsikvėpėm, kai ši paslaptis buvo išaiškinta. Negana to, jis yra gimęs to pačio mėnesio, tą pačią dieną, kaip ir aš, tik yra metais vyresnis. Visai, kaip Karolis... ir žinant mano santykius su juo... nuoširdžiai tikiuosi, kad nenueisim tuo pačiu "kol girta(-s), tol myliu" keliu... Bet palengvėjimą kelia tai, kad jisai niekuo man Karolio neprimena. Nei trupučio. Pažadėjau jam penktadienį jį aplankyti darbe, bet labai abejoju ar tai įvyks... tiesiog leisiu tam pačiam pokštininkui likimui parodyti viską ką sugeba ir jeigu dar kartą jį pamatysiu, tada tikrai pagalvosiu ar verta lengvai paleisti.
    Visgi, vakarą užbaigėm mergaičių kompanijoje, namuose, su gera muzika, skania dešryte ir pipirine medaus trauktine... Maniau numirsiu, bet buvo skaniau, negu galėjau tikėtis, o ir galvelės visai ryte neskaudėjo ir burnytė nepriminė sacharos dykumos.
    Taip kaip užvakar, taip ir šiandien pasibuvau su savo dviem dukrytėm ir žmonele... forumo man padovanota šeimynėle ir abi dienas puikiai praleidom laiką, bet abi dienas, taip ir neišsimaudžiau. Reikės pakeisti šitą visai džiaugsmo neteikiantį faktą ir kito pasimatymo metu, nerti stačia galva į vandenuką... Pasiilgau jo, pasiilgau jūros... ir jeigu prie jos nenuvažiuosi. Pažadu, kad kažkas mirs. Greičiausiai aš.
    nes ta suknelė yra dievo dovana, vyrų ir lesbiečių magnetas:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 11356484_1653084454907068_1456065263_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:59 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.09

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nrz8u6nomu1ubnh8mo1_500
    Ieškodama kaip toliau išgyventi, pradėjau galvoti, kad vienintelis būdas padėti sau yra padėti kitiems.
    Nežinau kodėl, gal kitų problemos padėtų užmiršti savas,
    O gal tikėdamasi sulaukti to paties.
    Bet galų gale, kad ir kiek gyvybių išgelbėčiau, kad ir kiek problemų išspręsčiau, kad ir kiek naktų šluostyčiau kitas ašaras ir laikyčiau kažką glėby, galų gale, kai skauda man pačiai dėl savęs pačios, esu vienui viena.
    Bet ne dėl to, kad nieks nebando manęs gelbėti,
    Niekas nesugebėtų.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:00 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.12

Dėl jausmų mes galime padaryti labai daug. Dėl jausmų mes atsisakome kai kurių savo svajonių, gyvenimiškų planų ir ketinimų. Kartais atsisakome rytojaus tokio, kokio iš tiesų norėjome. Dėl jausmų mes užmerkiame akis prieš mylimo žmogaus savybes, kurios mus erzina ir lengvai įtikiname save, kad tai nėra jau taip blogai. Jausmų dėka mes numojame ranka į daugybę dalykų, kurie kartais mus skaudina, kartais - ramybės neduoda ar neleidžia užmigti naktį. Dėl jausmų mes atiduodame visą save neprašydami nieko atgal. Mylėdami mes sugebame padaryti tiek daug gero kitam, nepaisant to, kad kai kurie dalykai prieštarauja mūsų įsitikinimams, norams, svajonėms ir planams, kuriuos buvome įsitikinę, kad įvykdysime. Kartais jaučiant visa tai pasidaro nesvarbu ir sugebame tik trokšti, kad kitas visada būtų šalia.

Ir jei netyčia keliai išsiskiria, mes niekada neatsimename visko taip, kaip iš tiesų buvo. Mes prisimename šypsenas, kurios jau seniai buvo išnykusios iš abiejų veidų. Prisimename juoką ir pašnekesius iki paryčių, nors triname iš atminties tuos faktus, kad jau seniausiai tarp dviejų žmonių buvo įsivyravusi tyla, kuri slėgė ir nuo kurios norėjosi bėgti. Mes prisimename gražiausius vakarus kartu, kai laikas slinko taip greitai, kad atrodydavo, kad saulė nusileido ir vėl pakilo per vieną mirktelėjimą. Mes prisimename mus lydėjusią aistrą. Prisimename, kaip po truputėlį vis giliau ir giliau pažinome kitą ir leidomės būti pažinti. Prisimename vakarus kartu ir mieguistus rytus, kai visiškai nesinorėjo bėgti iš lovos.

Mes nesistengiame prisiminti kaip sunku buvo išlipti iš lovos paskutiniuosius mėnesius. Pamirštame ir apie tai, kad kas vakarą verkdavome taip, kad kitas neišgirstų ir nepamatytų. Tiesą sakant, mes prisimename, taip gerai prisimename, kad skauda ir dėl to viską nugrūdame kuo giliau ir kitiems prasitariame tik apie tuos stebuklus, kurie lydėjo būnant su tuo žmogumi. Nes kartais atrodo, kad jeigu kalbėsime apie juos blogai, išduosime jų meilę mums.

Mes stengiamės neprisiminti tų pykčių, kai kiekvienas garsiu tonu ištartas žodis rėžėsi į širdį. Mes apsimetame, kad neprisimename tų tylos mėnesių, kai jau tapdavo taip įprasta netarti vienas kitam žodžio, kad net ir norint kažko paklausti akys užsimerkdavo ir sušnabždėdavai sau "kitą kartą", nors kažkur giliai viduje tą pačią akimirką pagalvodavai, kad kito karto gali ir nebūti. Pamirštame, kai toks artimas ir savas žmogus tapo svetimu, nors vis dar buvo dalintasi ta pačia lova. Pamirštame ir tai, kaip reikiami žodžiai buvo ištarti per daug vėlai, kai jau buvo sukrauti daiktai ir įtikėta, kad buvimas kartu nėra tinkamiausias variantas. Pamirštame tiek daugybę dalykų, nes kažkodėl norime, kad prisiminimai išliktų gražūs. Galbūt dėl to, kad tie mėnesiai, kai buvo statoma tarp dviejų kūnų nesugriaunama siena buvo tokie viską griaunantys, kad sudreba tikėjimas, kad išvis kada nors buvo mylėta.

Idealizuojame praeitį, nes atmintis krečia mums pokštus. Idealizuojame žmogų, nors laikui bėgant suprantame, kiek daug dalykų kėlė pyktį ir net žinome akivaizdžias priežastis kodėl buvo nutraukti visi saitai. Tik tų priežasčių nenorime išduoti kitiems. Nuryjame ir bandome vėl patikėti, kad mylėtas žmogus buvo idealus.

Mylėdami daug ko išmokstame. Suprantame, kad tos tuštumos, kuri liko, niekas niekada neužpildys. Mylėdami būname daug ką pasiryžę paaukoti ir mes aukojame, nuolatos aukojame. Kartais nesuprasdami, kad auka per didelė, kad jau gana, kad laikas sustoti. Mylėdami, kartais taip greitai bėgame į pražūtį, kad nebelieka žodžių, kurie galėtų sustabdyti.

Bet jeigu galėtume grįžti atgal ir įspėti patys save, ar patikėtume? Ir net jei patikėtume, ar vis tiek nesileistume į gražiausią kelionę savo gyvenime?

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 3:01 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.08.13

If you could read my mind, you would be in tears - Page 4 Tumblr_nsc0a6sMqH1uysxh8o1_500
    I want a person,
    Who understands.

Someone who won’t mind
    Being woken up at 3 am,

Because I’m having a hard night.
    Or holding me close,

Asking no questions,
    Because they understand,

That there isn’t always an answer.
    I need someone who understands,

That even if I’m empty and bitter,
    I still love them - it’s me, not them, I hate,

I want someone who won’t call me crazy,
    Even when I tell them I’m losing my mind.

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:51 am