LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

If you could read my mind, you would be in tears

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
    Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:45 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.03

Tiesiog nepamirškit šiandien padėkoti moterims, kurios jus augina. Apkabinkit ir pasakykit, kad jas mylit. Padėkokit už šiltą maistą ant savo stalo, už stogą virš galvos, už tai, kad kai tikrai kažko reikia, neišgirstate žodžio "ne", už tai, kad esate gyvi ir sveiki, vien dėlto, kad jos jus sergančius slaugė ir praleido ne vieną bemiegę naktį. Juk pasakyti "ačiū" ir "aš tave myliu" yra taip lengva, tuo labiau, kai metams bėgant negali žinoti, kuri Mamos Diena jums kartu bus paskutinė...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 11192886_1644018732497642_1890174290_n

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:46 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.06

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_nnxkefzW1H1r0n17fo1_500
    Nežinau, kas su manimi darosi. Ką tik verkiau taip, kad net trūko oro ir vis dar visa drebu. O apsiverkiau tiesiog... nes palūžau. Nepamenu kada pastarąjį kartą jaučiausi tokia protiškai ir fiziškai išsekusi vienu metu. Kūną palaužė peršalimas, pastoviai jaučiamas karštis ir skausmas, negalėjimas net kąsnio nuryti, vien nuo maisto kvapo mane pykina. O protą greičiausiai persidirbimas ir nuolatinis stresas, dėl praktikos, dėl užduočių, dėl egzaminų, dėl visų man užkraunamų darbų. Kai žmonės net nesivargina paklausti ar turiu laiko, ar gerai jaučiuosi ir tiesiog pateikia man sąrašiukus ko jiems iš manęs reikia. Po velnių... Iš manęs "ne" beveik niekada neišgirsi, aš visada rasiu kaip ir kuo padėti, reikia ar nereikia... bet kai man reikia pagalbos, žmonės yra tokie buki, kad negali susiprotėti ir gražinti bent dalelę to, ką aš jiems daviau? Pražūsiu aš šitam supistam pasauly su savo gerumu. Tikrai pražūsiu.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:48 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.09

Kas čia šiandien per "sutik visus vyrus, kuriuos kažkada mylėjai" diena?!
    Po kokių trijų dienų lovos rėžimo, tam, kad pasveikčiau, pagaliau išėjau į viešumą. Eidama į parduotuvę, gavau apeiti kitu, nei įprastai keliu, nes ten buvo patvinusi kanalizacija ir keliauju sau, kol išgirstu savo vardą. Imu dairytis... Bam! Mano ex su tėtuku balkone sėdi, rūko... Žinoma pasisveikinau, bet juokingiausia tai, kad net draugaudama su juo, su jo tėvu sutariau daug geriau. Iki šios dienos jis nesugeba pro mane praeiti nepasisveikinęs ir nepaklausęs kaip laikausi, na o jis pats... nelabai ką ir žinau apie jį, tik kiek iš jo sesers girdėjau ir viskas.
    Lyg šio mažo atsitiktinumo nebūtų gana, grįždama iš parduotuvės sutikau su buvusį geriausią draugą, kurį žinoma vienu metu buvau įsimylėjusi, bet kai pamačiau, kad jis visiškai trenktas, kažkaip išsiblaiviau. Ir pirmi jo žodžiai: "Nu Black Widow, kur keliauji?" ... net dantimis sugriežiau, kad neimčiau kvatotis. Taip ir maniau, kad šiandien kažkaip per juodai atrodžiau... :D
    O ką tik išvedusi savo rujojančią kalytę pasivaikščioti, nesupratau kur ji ten dėbso ir niekur neina. Pasisuku ir aš į tą pusę ir TAS gražuolis stovi ant kalno ir mojuoja kitoje gatvės pusėje... nors imk ir nusišauk. Ausies spenelį patampiau, taip susimuliuodama pasisveikinimą ir net neatsigręždama šunį nusitempiau namo. Užkniso. Nenoriu. Palikit mane ramybėje. Rimtai... Kai noriu aš tos vyriškos šilumos ir meilės, tai atrodo, kad visi vyrai į kariuomenę išėjo, o kai jau susitaikau su tuo, kad meilės palauks, pradeda visi dygti, kaip grybai po lietaus... Užsidėsiu aš tuoj savo kareiviškus batus ir eisiu spardyti tų grybų, kad man po kojomis nesimaišytų...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:52 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.13

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_nlsocniivO1u7sfqro1_500
    Bottoms up, biatch!~ or your ass will go up and your face will go down....

Niekada nemaniau, kad nusigyvensiu ik to, bet kartais taip jau būna, kad gyvenimas priverčia ieškoti paguodos, šilumos ir atjautimo, ganėtinai neįprastais būdais ir neįprastose vietose, bet apie mano gėdas, nuo pradžių... Po trisdešimtojo žadintuvo bandymo mane pažadinti, supratau, kad greičiausiai net pats popiežius su savo *įdėti JS balsą*dong dong dong dong dong neprikeltų... todėl vėl pramiegojau savo paskaitas. Iš tiesų, pastarąsias kelias dienas jaučiausi, kaip sudaužyta porcelianinė lėlė. Vis dar graži, vis dar besišypsanti, bet po dailia suknele slepianti tas įdužusias vietas, kurių nevalia niekam matyti. Baisiausia tai, kad niekas nepadėjo, o situacija regis darėsi vis blogesnė. Vėl prasidėjo nemiga, jautrumas toks, kad vienas žodis gali privesti prie ašarų, o skausmo nejutimas, kai netyčia nusideginau pirštą, lengvai išgąsdino. Žinojau, kad reikia kažką daryti ir tada Monika man priminė, kad pas ją yra ežeriukas... Žinoma ne nusiskandinti ji ten mane pasikvietė, bet prisigerti. Buvau pasiruošusi viskam, kad tik tas jausmas kuo greičiau dingtų.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_ni0a5bh3ra1s8xf8jo1_500
    Nuoširdžiai nežinau, kas per velnias man į uodegą įlindo, bet po vakar vėl pasijaučiau gyva. Prisijuokiau iki soties, išsikalbėjau ir nusimečiau visus įmanomus akmenis nuo širdies, net kelias ašaras išspaudžiau, kurias Monika puolė žaibo greitumu valyti, joms dar net neįveikus pusiaukelės mano skruostais, o ir sužinojau tokios informacijos, kuri pakeitė dviejų žmonių įvaizdį, mano akyse, amžiams... Tai kažkas, ko neįmanoma pamiršti... Kad ir kas vakar buvo... buvo nerealiai nerealu! Na žinoma, dabar, kai galvelė blaivesnė ir gėdos jausmas, kurį vakar pragėriau, ima atsistatyti... vos keleta vaizdinių šmėkšteli į galvą, norisi palysti po stalu ir niekam nesirodyti.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_n2343o5Wrt1skbu7co1_500
    Jau matau, kaip mes sėdim LGBT paskaitoj, jau matau... Į bažnyčią mums reikia, o ne į tokias paskaitas, velnio moterie tu... Bet kaip ir vakar sakėm, nors kartais sugebam ir viena kitos neapkęsti, mes esam tos dvi durnelės, kurios amžinai bus kartu. Nes taip tiesiog lemta...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_mzq5abPWLt1sgvfxko1_500

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:55 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.17

Na tai tipo reikia pasidalinti savo įspūdžiais iš vakar...?
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 KcwD4uu
    Gerai, dieną buvo tikrai smagu. Švelniai išgėrėm, žaidėm žaidimus, kurių pagalba suartėjom, net ir su tom, kurias matėm pirmą kartą. Tikrai, prisijuokėm iki soties... bet tikrasis smagumas prasidėjo, kai likom su Monika dviese... kaip visada. Prasidėjo nostalgija lietuviškai muzikai, tai kaip pradėjom nuo NL, taip ir prisikasėm prie dainų, po kurių jaučiausiai morališkai išprievartauta ir springau viskuo, ką tik į burną įsidėdavau... Wow. O aš tikrai moku puikiai parinkti žodžius...
    Aš į detales nesileisiu, tik pasakysiu, kad Mela pavirto kulverstuku, nes kiekvieną kartą kai atsistodavo, ridendavosi kalnu žemyn, to pasekoje aš dabar turiu mažą nudeginimo žymę, nuo savos cigaretės, o ir mūsų išradingumui nebuvo ribų. Nėra įrankių mišrainei valgyti? Naudokitės maišeliu!...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 XHXBVq5
    O aš taip visą savo kūno šilumą atidaviau, kad galiausiai gulėjau susirietusi, su Melos paltu ant savęs ir jau maniau, kad ateina paskutinioji... Tas balzamas, buvo puikus patepimas prieš mirtį, bet deja, nebuvo kada mirti... Mano vaikai sakė, kad Monika yra kaip mama, kuri maždaug juos myli, bet tai meilei yra sąlygų, o aš esu kaip tėtis, kuris leidžią laiką su vaikais ir jais rūpinasi. Tai va, buvau tėtuku vakar, kai Mela apsikabinusi per pečius, bandžiau tiesiai keliu vesti... Ir kaip man ji atsidėkoja? Išluptu auskaru ir SHINee koncertu, autobusų stotelėje, bandant nuskriausti vargšą, niekuo dėtą medį? Oj mergaite... Džiaukis, kad tavęs pasiilgusi buvau, nes būtum gavusi lupti, kaip turi būti!!!
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Dzq4YU5
    Žodžiu, kad ir ko aš dar nepamenu iš vakar, tikiuosi, kad niekas ir nepapasakos, man pilnai užtenka to ką žinau... Peace!

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:58 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.21

Ech, kokia aš tinginė... Jau seniai šita rašliava čia turėjo būti, bet tik dabar prisiverčiau.
    Nežinau, vis dar susimąstau apie jį. Jis visiškas durnelis, kuris savo būdu man itin primena Yixing, bet aš nežinau ar tas durnelis mokėtų suprasti ir rimtąją mano pusę, todėl aš tikrai neskatinsiu nieko daugiau, negu yra dabar.
    Jis tikrai daro mane laimingą, kai jį matau ir jo dėmesys man, su kiekvienu kartu regis vis didėja. Kai pirmą kartą susitikom po to ilgo laiko tarpo, buvo kiek nejauku, bet kalbos apie Sam Smith ir ta kultinė frazė "likim draugais" pralaužė ledus. Kiti keli kartai nebuvo niekuo ypatingi, tik paprastas pasišnekučiavimas ir tiek. O prieš kelias dienas aš sugebėjau jį pamatyti važiuodama autobusu per dvi gatves, nors be akinių esu 30% akla, na bet savus vyrus aš greičiausiai užuodžiu. :D Parašiau, pasiteiravau, pasijuokėm ir tiek. Bet kai pamačiau jį bare, paprastas apsikabinimas kažkaip pavirto nukritimu ant sofos ir vėl eiliniu nesąmonių pilnu dialogu. Ir iš tiesų būčiau ir vėl pamiršusi apie jo egzistenciją, jeigu ne tas durnelis, rašantis man žinutes iš kito baro galo ir kikenantis, kai mūsų žvilgsniai susitinka. Išėjom pakalbėti toliau nuo visų akių ir žinoma, kaip visada aš šalia jo turiu pradėti verkti... nežinau, tarsi jo testosteronas man kokią alergiją akims keltų, bet jis žinoma meiliai pasiūlė mano savo marškinėlių rankovę. Jau priprato prie mano keistenybių. O ir mūsų visiškai kvailos kalbos apie nėštumą ir sandėris, kad aš išnešiosiu, o jis pagimdys, kuris buvo ištvirtintas rankos paspaudimu, kažkaip baigėsi... tiksliau nesibaigė. Taip ir likom laikytis rankomis visą laiką kol kalbėjom. Bet baisiausia buvo, tas momentas po apsikabinimo, kai atitoli vienas nuo kito per ištiestų rankų atstumą ir lieka dvi išeitys, arba gražiai išsisukti iš jo glėbio ir bėgti, arba pasibučiuoti... Jis man nubučiavo skruostus, kokius 6 kartus. Ir tai buvo būtent tai ko man reikėjo. Pirmas bučinys matant dar 50 žmonių? No thank you... Bet, kaip jau ir sakiau, nežinau koks jis būtų, kai man reikėtų ne kvailų jo juokelių, bet rimtų ir protingų žodžių... greičiausiai gyvenimas parodys, kaip ten bus, o aš dabar stengsiuosi užsikišti savo galvą mokslais, kad apie meiles seiles neliktų laiko galvoti.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 1:59 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.22

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_nm70rqeZsA1u1s10zo1_500

Per dieną šypsomės daugeliui žmonių, o vakare pamirštam nusišypsoti pačiam brangiausiam žmogui...
    Esame tokie užimti, vis skambinam svarbiems žmonėms, o pačiam svarbiausiam parašyti bent žinutę pritrūksta laiko...
    Bėgam, skubam, matom tik šaligatvių plyteles, o kokios spalvos šiandien dangus? Nėra kada pakelti galvos...
    Diskutuojam rimtomis temomis, o paprastų dalykų dažnai nebesuprantam...
    Per dieną pasakom tiek daug žodžių, o pačius svarbiausius, bet paprasčiausius - pamirštam...
    Daug kalbam su tais, su kuriais reikia ir nebeturim laiko kalbėtis su tais, kuriuos mylime...
    Todėl nesistebėkime, kad vakare, kai nebelieka minios ir šurmulio, pasijaučiam vieniši...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:01 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.25

Reikia išsilieti, kad vakare neįvyktų kokio baisaus, Fukushima primenančio sprogimo...

Visą naktį mokinausi... 10 temų, kiekviena po maždau 20-30 skaidrių... Šūsnis besikartojančios ir į galvą nelendančios informacijos... Nuėjau miegoti jau švintant, dar valandą prasivarčiau lovoje ir iki žadintuvo likus ne daugiau nei 2 valandoms, pagaliau užmigau...
    Atsikeliu ir laikrodis telefone rodo 11:20, mano egzaminas baigiasi 11:45. Panika! Net nesipraususi, ką jau kalbėti apie kavos puodelį, išlėkiau pro duris. Nespėjau. Prapisau pirmąjį savo egzaminą...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Giphy
    Rimtai... važiavau namo taip, lyg būčiau kažką palaidojusi... O ir palaidojau... savo atsakomybės jausmą. Jau taip savęs nekenčiau ir pykau, buvau tokia nusivylusi savimi, kad iš po akinių nuo saulės nuriedėjo kelios ašaros. Klausiausi "Loser" dainos, nes taip ir jaučiausi. Per tris metus, nei vieno perlaikymo, skolos ar neigiamo pažymio. Valstybės kompensuojama vieta ir ne mažesnis nei 8 vidurkis... ir aš pramiegu savo egzaminą? Kaip sušikta pradinukė...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_inline_nj79fwr9e11roewb9
    Tuo labiau žinant mano ambicingą ir į perfekcionizmą linkusį charakterį, jaučiausi taip, lyg būčiau susigadinusi sau gyvenimą... Na pas mane visada taip. Arba juoda, arba baltas ir ačiū Dievui, kad yra draugai ir šeima, kurie padeda šiek tiek sumaišyti tas spalvas ir išgauti pilką. Ne tokią gražią, bet vilties suteikiančią spalvą. Gruzinausi dar ilgai. Iki tol, kol pasidarė silpna ir prireikė išgerti vaistų, kad nusiraminčiau ir kad ėmęs kamuoti galvos skausmas išnyktų. Po velnių, turiu tiek nedaug pareigų ir vis tiek nesugebu jų tinkamai atlikti. Vis dar pykstu ant savęs ir nežinau ar ateinančios nakties miegas bus toks pats saldus, kaip ir šios... Oh the irony...
    P.S. Žadintuvas dingo be žinios. Rimtai. Niekur jo nerandu...

O dabar šviesesne nata... Ilgai savęs gailėtis ir pykti ant savęs už neatsakingumą nebuvo laiko, nes turėjau ruoštis pokalbiui dėl praktikos. Kad pakelčiau savo nuotaiką ir pasitikėjimą savimi, raudonai pasidažiau lūpas, užsimečiau gražią vasarinę suknutę ir iš spintos išsitraukiau aukščiausius aukštakulnius. Good thinking, Agne... mano ofisas tai senamiestį. Vos kojos neišsisukau eidama akmenimis grįstu keliu, bet... viskas praėjo tiesiog super. Visgi sėkmė nuo manęs šiandien visai nenusisuko... Atėjusi susipažinau su savo bosu, kuris reikia paminėti yra labai simpatiškas ir malonus vyras, susitarėme, kad pradėsiu iš karto po gimtadienio, t.y. nuo Birželio 15 dienos ir parodė man mano darbo vietą, bei žmogų, kuris bus atsakingas už mane. Kiek supratau iš pokalbio vykusio man prie akių, jie turėjo tik vieną laisvą darbo vietą ir iš visų pretendentų, kurie rašė, paskui iš tų, kurie atsiuntė bandomuosius straipsnius... jie pasirinko mane??? Gal visgi nesu tokia jau "loser", kaip maniau pirmoje dienos pusėje...
    Na ką, dabar eisiu tvarkyti dokumentus susijusius su praktika, reikia užsiregistruoti pas gydytoją, kad parašytų ne pirmokišką priežastį, dėl ko praleidau savo egzaminą ir tada pasilepinsiu. Žinau... žinau, kad nenusipelniau, bet kažkaip tą savo mojo jojo reikia atstatyti... Jau dabar šaldytuve šala dvi skardinės alaus, kurį šiandien išgersiu, bandydama nugirdyti tą kirminą, kuris vis dar mane griaužia dėl to, kad esu tokia netikėlė... Na bet ką gi. Diena dar nesibaigė, todėl ne vėlu ją pakreipti sau tinkama linkme... Wish me luck!

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:03 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.28

Na, ką atsikėliau šiandien trim valandom anksčiau prieš egzaminą, kad TIKRAI nepramiegočiau, todėl turėjau laiko ir plaukučius gražiai susitvarkyti ir kiek paslėpti nuovargį, kuris krito po mano akimis, o ir kavos puodelį neskubėdama išgėriau. Gailiuosi, kad vietoje to, kad pasikartočiau, įsijungiau dramą, nes visgi atsisėdusi ir pamačiusi klausimus, supratau, kad nebus taip lengva, kaip atrodė prieš tai rūkant ir kalbant su kursiokais. Na bet parašiau ir jeigu gausiu bent 8, būsiu suuuper laiminga! O ir šiaip, šiandien nuotaika gera, nes gerai atrodžiau, skaniai papietavau ir dabar turiu tris valandas, sutvarkyti ir priduoti savo interviu. Tai padariusi, galėsiu atsipūsti šiek tiek, o tada jaučiu teks pradėti dar likusius darbus, nes mano mergiotės jau skundžiasi ir per visus galus rašo, kad reikia pasimatyti. Iš tiesų, pastaruoju metu matau tik tuos žmones, kuriuos susitinku universitete, o žmonėms, kurie iš kitų miestų atvažiuoja su manimi pasibūti, nerandu laiko. Aish... bloga draugė. Bloga!
    Bet nieko, nuo Birželio 5 dienos viskas pasikeis. Tada namuose tikrai nesėdėsiu, nes reikia nuo galvos iki kojų atsinaujinti garderobą, prisipirkti įvairių grožio priemonių, nes pats laikas leisti ir savo kūnui pasilepinti ir atsigauti ir žinoma savo mylimiausiąjai nupirkti gerą dovaną, kad gražiai dėrėtų prie kitų dviejų. Gerai. Nėra kada sapalioti... Prie darbo!!!
    #photooftheday:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 11355257_1432446677075873_332470739_n

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:05 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.28

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 QUhAwW5
    Don’t be selfish. If you do not love the way her hair curls at the ends or her nose wrinkles when she laughs then let her go. If you don’t see her as a fucking masterpiece then let her go, because someone else will. Don’t be selfish. If you don’t love the way she sneezes or the way she dribbles the toothpaste down her chin when she brushes her teeth then let her go. If your heart doesn’t almost beat out of your chest when you wake up and the first thing you see is her soundly sleeping on your shoulder. Someone else would kill for that. Being with someone when you know you don’t love them is cruel. It’s not only cruel it’s holding them back from someone that could give them everything. Someone that feels waves breaking in their ribcage when they see her walk around the corner. Someone that has had the worst of days, but rainbows suddenly appear at the thought of her. Someone who hears the sound of her voice and it soothes the darkest of nightmares. If that is not you, let her go. She is wonder, she is magic, she deserves someone who believes that every single day, not just on certain days.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.30

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 EspCkB7
    Intimacy is not who you let touch you.
    Intimacy is who you text at 3am about your dreams and fears.
    Intimacy is giving someone your attention, when ten other people are asking for it.
    Intimacy is the person always in the back of your mind, no matter how distracted you are.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:09 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.30

Jaučiuosi lengvai išprotėjusi. Rimtai. Vakar jau taip nusiroviau, kaip seniai reikėjo. Žinoma, kai pasakiau mamai, kad išeinu tiktais porai valandų, pati nemaniau, kad grįšiu puse 4 ryto ir puse valandos dar ieškosiu savo pižamos, nes buvau ant tiek girta, kad nesumąsčiau jos paieškoti jau paruoštos, ant savo lovos. (mama apie viską pagalvoja) Draugė dar sugebėjo parašyti žinutę, kad ne į tą laiptinę pataikė... todėl jau galima įsivaizduoti mūsų abiejų stovį... Bet man taip to reikėjo. Skaniai ir daug išgėriau, juokiausi iki ašarų, šypsojausi, kol paskaudo skruostus ir gaudžiau tą vištą, kas kelis žingsnius, kad su savo platformom nenusijobintų kur nors... Ji yra vienas iš kelių žmonių, kurie sugeba mane taip prajuokinti. Jau pasakiau, kad jeigu rasiu vyrišką variantą - tempsiu prie altoriaus. Nors žinoma, draugė pasiūlė nesismulkinti ir temptis ją, bet ai... dar aš gal palauksiu. Juokėmės garsiai, visiškai dėjusios ant to ką kiti pagalvos ir kai pagaliau kažkoks dėmesio prašantis vaikinukas paklausė ko mes užvartojom, mano atsakymas buvo trumpas ir aiškus... Kai turi tokius draugus, tai ir vartoti nieko nereikia. Ir tai yra visiška tiesa. Esu apdovanota nuostabiais žmonėmis, kurie supa mane ir nors kartais manau, kad jų nenusipelniau, esu beprotiškai laiminga, žinodama, kad jie dėl kažkokios priežasties yra mano gyvenime. Bet buvo ir ašarų, ir tylos minučių... Tai greičiausiai neišvengiama, kai kalbam apie girtas moteris... Pasakiau jai tai, ko nesakiau dar niekam. Aš žinojau, kad ji mane supras... Vos keli klausimai, vos kelis atsakymai ir mano diagnozė buvo aiški. Bet aš nenorėjau to pripažinti, nenoriu ir dabar. Esu svajotoja, bet ne naivi... Tai kodėl jos žodžiai "Sveikinu, tu įsimylėjai..." dar niekada taip baisiai, bauginančiai ir širdį plėšančiai neskambėjo? Po velnių... aš tikrai išprotėjau!!!

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:10 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.05.31

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 FhJoauE
    As a Gemini your mind often plays trick on you liking or wanting something one minute and then hating it the next.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 9WBAdkV
    It gives me strength to have somebody to fight for;
    I can never fight for myself, but, for others, I can kill.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:12 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.01

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_nhb5srwpon1tv0z22o1_500
    The bed's getting cold and you're not here,
    The future that we hold is so unclear,
    But I'm not alive until you call,
    And I'll bet the odds against it all.
    Save your advice 'cause I won't hear,
    You might be right but I don't care,
    There's a million reasons why I should give you up,
    But the heart wants what it wants.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:14 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.01

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_np9s5f1t0k1r0n17fo1_540

Kaip aš myliu tą debilą... Visada sugeba mane prajuokinti. :D
    Kadangi ryte prabudau itin anksti ir niekaip užmigti negalėjau, tai apie daug ką galvojau ir šmėstelėjo mintis, kad gal reikėtų jam parašyti. Pakviesti draugiškai pachillinti kur nors... o galbūt kaip tik stengtis jį išprovokuoti mane pabučiuoti...? Gal bent jau tai pramuštų mano saugiklius ir pasijausčiau bent truputėlį geriau? Ar apsimoka žaisti jo jausmais, kad susitvarkyčiau savuosius? Vienas Dievas težino, kaip čia bus... svarbiausia ne dabar. Palauksiu dar kokias dvi savaites... Gal viskas savaime susitvarkys?

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:15 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.02

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_nnedefizDt1tjz72bo1_500
    I want a soul mate that can sit me down, shut me up,
    tell me ten things I don't already know and make me laugh.
    I don't care what you look like, just turn me on.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:17 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.03

Taigi, kai alkoholis jau išsivaikščiojo iš organizmo, kai akys jau nebe raudonos nuo ežero vandens ir į jas patekusio makiažo, ir kai visi nervai buvo paleisti į dangų su mėtinės cigaretės dūmais, dabar jau galim sėsti ir rašyti.
    Vakar dienos rytas prasidėjo tiesiog tobulai, nes pagaliau pamačiau savo gražųjį kaimynėlį ir visai ne kitoje gatvės pusėje, bet dviejų kelių sankirtoje. Greičiau ausinuko iš ausies išsiplėšti vaikinas tikriausiai negalėjo, kad tik pasisveikintų su manimi ir gautų bent jau kelias minutes pakalbinti. Dieve... jau buvau pamiršusi kokia nepaprastai daili jo šypsena! Bet visgi, reikėjo skubėti, todėl ir vėl mūsų keliai išsiskyrė.
    Nuėjusi į polikliniką, ten sutikau savo klasioką... ir iš visų, kuriuos galėjau, būtinai tą, su kuriuo buvau artimiausia ir palaikiau itin gerus santykius. Dar dabar atsimenu, kai tryse su mano drauge spaudėmės viengulėj lovoj ir gavau miegoti jo glėbyje, susipynusi kojomis su juo ir nagučiais kasiau jam nugarą... nes tai abiems teikė malonumą. Na bet vyrukui sekasi itin gerai, susitrumpino studijas metais ir jau rašo bakalaurą, atidarė savo įmonę, o planuose yra ir kelionė į Kiniją, iš kurios sakė galintis ir negrįžti, nes itin norėtų mokytis ir dirbti ten. Och nesvarbu iš kurio galo į mano gyvenimą pasižiūrėsi, viskas visur susiję su Rytais...
    O toliau... buvo laukimas, kurį praleidau ganėtinai naudingai, nes išsišveičiau namučius, ypatingai vonią, nes mama jau bamba, kad ten daugiausiai laiko praleidžiu, bet netvarkau... Tai teko pabūti gera dukrele ir padėti jai. Paskui abi vertėm jos spyntą ir matavomės viską iš eilės, juokdamosis, kai nei vieną neįtilpdavom į prieš 10 metų pirktus rūbus... Logikos princesės.... ;3
    O galiausiai ir su moterim savo susitarėm prie ežeriuko praleisti, pasičiupom savo vaikus ir prasidėjo... Iki bjaurumo saldūs gėrimai, žaidimai, juokas ir kalbos apie forumo reikalus, tiek paktų ir sutarčių buvo vakar pasirašyta, kad jau net pusės nepamenu. ;x Vat ko nesitikėjau, tai kad atidarysiu maudynių sezoną, antros vasaros dienos pavakarėje... Kad ir kaip spyriojausi, kad ir kaip nenorėjau, supratau, kad jeigu neisiu savo noru, būsiu tiesiog už kojų įvilkta į vandenį, todėl sutikau ir labai smagiai pasitiurškenau. Jeigu dar būčiau turėjusi tam noro, tai būčiau visai iš vandens neišlipusi! Apie tai, kaip atrodė mano akys po maudynių, tai gal patylėsiu... net katėms yra ko pavydėti!

moments:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 7SghDS2If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 V55kCRG

Visgi, kelionė namo irgi ramiai nepraėjo... Agnietė sumąstė pasižiūrėti ar jau yra naujas EXO MV ir jis buvo... laukė manęs ramiai nuo 6val. vakaro... Ir žinoma, jos nusprendė, kad nėra ko laukti ir tiesiog jį paleido autobuse. Isteriškai verkiau vos pamačiau savo vyrą... bandžiau uždusinti klyksmus norinčius sklisti iš manosios gerklės ir stengiausi nesužaloti nei savęs, nei kitų... Vieną minutę jau maniau, kad pasiduosiu... bet ištvėriau... Buvau mentally raped ir visą kelią nenustojau niūniuoti tos dainos...
    Because this slut doesn't know what an under shirt is...
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_npbs4dpfSB1s8c78no1_540If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Tumblr_npbu4j3qIn1s8c78no2_540
    O grįžusi truputėlį grūzo gavau... pasirodo jis manęs laukė... žinojo, kad planavau būti Džeme, todėl atėjo... o aš aukštakulnius ir suknelę iškeičiau į kedukus ir patogią avalynę, bei laiką su savo mergaitėmis... nesigailiu, bet ant širdelės kažkaip negera pasidarė. Gal reikės jį kavos pakviesti, kai susitvarkysiu su mokslais? Visgi sakė, kad jau pasiilgo...
    Bet žinoma, net alkoholis man nepadėjo išvyti kai kurių žmonių iš savo minčių. Nors aš jau pripratau ir susitaikiau su tuo, kad mano gyvenimas jau toks yra... Galvoju apie žmones, kurie greičiausiai savo dienoje nei karto nepagalvoja apie mane. Rūpinuosi tais, kuriems aš greičiausiai mažiau rūpėti negalėčiau. Ir ignoruoju tuos, kurie man dangų po kojomis paklotų, jeigu tik suteikčiau jiems progą... But that's just how my fucked up life goes and I have to accept it...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:21 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.04

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 FCdcePf
    She wraps her legs around your waist.
    She whispers in your ear.
    “Stay.”
    This is your cue to kiss her. Wrap your fingers in her hair; enclose them around her neck. Hard.
    Just hard enough to feel her pulse, the quiet beat beat beating.
    She won’t always be this vulnerable, this open. Right now her trust is in the palm of your hand.
    This is your cue to pull her closer.
    Place a gentle thumb on her bottom lip and breathe. “Stay, stay, stay” she says.
    Tell her you will. Tell her: “Okay.”

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:22 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.06

Iš tiesų... net nežinau nuo ko pradėti. Gal nuo to, kad tikrai nesitikėjau, kad mano penktadienis bus TOOOOKS nerealus. Kaip įmanoma per vieną vakarą tiek daug nuveikti, prisidirbti, prisigerti, prisikalbėti, prisižiūrėti ir prisijuokti... Mano telefono galerija yra tik įrodymas mūsų linksmos nakties, bet visgi geriausias įrašas, kaip aš valau Rimai dantis, kol ji guli vonioje, yra pas Moniką ir tai mane gruzina, nes man jo reikia :D Kaip bebūtų keista, aš viską atsimenu, nes Rimos kompo slaptažodį... Nežinau, kodėl negaliu sudėlioti minčių rišlia ir normalia eilės tvarka, bet greičiausiai tai dėl to, kad visko tiek nutiko, kad net nežinau iš kurio galo pradėti. Prisigėrėm tikrai per daug, kaip nuo tokio palyginti mažo alkoholio kiekio, žaidėm žaidimus, kurie atnešė daug juoko ir darėm keisčiausius, bei kvailiausius dalykus. Taip pat supratom, kad jau esam per senos non-stop taškytis ir kad ant sofutės gulėti, gurkšnojant kokteiliukus yra daug smagiau. Išklausės visų įmanomų dainų, nuo lietuviškų klasikų iki kažkokių vištų leidžiamų garsų. Žinoma Monika nenustojo manęs kankinti su visom įmanomom dainom, kurias ji sugebėjo atsiminti iš Kray playlisto, o dar ir dėl žaidimo, nusprendė mane psichologiškai palaužti pasitelkiant du labiausiai mano mylimus vyrus, ever... ir jai pavyko. Mano skruostu nutekėjo ašara. Aš tikrai turėčiau persvarstyti galimybę tapti aktore. Galiausiai, kai išlydėjom Moniką, pačios kažkaip parsivilkom namo ir aš netgi 10 žingsnių panešiau Rimą ant nugaros, nes man tai atrodė itin logiška ir gyvybiškai būtina. Grįžusios puolėm darytis valgyti, nes po tiek alkoholio ir šokių, 4 ryto, mes tikrai jautėmės alkanos. O kol mūsų makaroniukai mirko, mes vis dar taškėmės pagal Bang Bang Bang ir Love Me Right. Nemirtingos bobelės. Kai skaniai pavalgėm, susirangėm lovoj ir kalbėjomės iki 6 ryto, kol visai iš nuovargio nenulūžom. Kažkaip sugebėjom atsikelti pakankamai anksti, todėl pasilepinom skaniais ir sočiais pusryčiais lovoje, tik kad kavos trūko, pasirodo mano motera jos negeria. Toks šokas organizmui buvo valgyti kažką prieš išgeriant kavos, bet likau gyva. Žinoma, džiaugdamosis diena, mes toliau kalbėjomės, vartėmės lovoje, žiūrėjo filmus iš kurių juokėmės iki ašarų ir supažindinau mergaitę su savo dviem tobuliausiais vyrais. Sakė, kad įsimylėjo. Ach, na kas gi jų neįsimylės, o dar kai juos ir Pitch Perfect dainuojančius pamatėm, maniau prisisiosiu į kelnytes... Visgi, kai jau laikrodis išmušė 3 valandą, pagalvojau, kad gal jau laikas būtų vilktis namo, nes kofeino trūkumas, šilta lova ir nuostabi kompanija, vertė norėti dar toj lovoj iki vakaro pasilikti, bet deja, rytoj jau manęs laukia suplanuota dienelė, kuriai reikia pasiruošti ir pasistengti atsigauti. Žiauriausia tai, kad ant tiek jaučiausi atsipalaidavusi ir ant visko dėjusi, nes man iki namų gal 10 minučių kelio buvo, kad taip vat ėmiau ir išėjau be liemenėlės, kurios pasigedau tik pusiaukelėj, kai papūtė šaltesnis vėjas... na tokio bajerio dar nebuvo, bet Rima gavo daug juoko ir prisiminimą nuo manęs. Reikės atsiimti savo grožį kurią dieną... ir pasistengti apatinių daugiau pas nieką, niekada nepalikinėti. Gėėėda.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 2:23 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.06.07

If you could read my mind, you would be in tears - Page 3 Large
    It doesn't interest me what you do for a living.
    I want to know what you ache for – and if you dare to dream of meeting your heart's longing.
    It doesn't interest me how old you are.
    I want to know if you will risk looking like a fool – for love – for your dreams – for the adventure of being alive.

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Sat Dec 07, 2019 2:12 am