LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

If you could read my mind, you would be in tears

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    First topic message reminder :

Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
    Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:10 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.05.14

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_med35t7tyh1qa0v77o1_500
    He was my soul mate. Not in the romantic sense of the word.
    He was the type of soul mate who completes you in ways,
    where you thought you were already whole.

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:12 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.05.19

Man vis dar keista ir nesuprantama... Mes nesam itin artimi, bet fizinis kontaktas mums išeina taip natūraliai. Aš tik timptelėjau jį už rankos, kad šis trauktų ne namo, o kartu su manimi į Džemą, ir nuo to laiko jis jos nepaleido. Net tada, kai jam paskambino, net tada, kai prieš mus išdygo porelė ir aš norėjau prasiskirti, kad jie galėtų praeiti pro vidurį. Bet jis tik timptelėjo mane arčiau savęs ir dviejų nepažįstamųjų veiduose atsirado nuoširdi šypsena.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_m7ls1a37h01qgawlzo1_500
    Keista buvo ir tada, kai jis pasigavo mano ranką po stalu. Švelniai glostė, lyg telefono minkymas jam jau būtų pabodęs. Nežinau kiek visa tai buvo matoma kitiems, bet pro mano juočkės akis tai neprasprūdo. Visą vakarą jis mus shippin'o ir vertė susigėsti it mažus vaikus. Bet visgi, mes tikrai smagiai praleidom laiką, išgėrėm, pakalbėjom, pasiguodėm, pabuvom rimti, padainavom, pasijuokėm iki ašarų ir visi trys sukritom į lovą.
    Kad ir kaip pasisukčiau, kad ir kaip atsigulčiau ar išsiriesčiau, jo ranka visada galiausiai mane apglėbdavo. Nežinau kodėl... nežinau kaip... tiesiog, jis nepaleido manęs tol, kol neatėjo laikas keltis. Ir visai nesvarbu, kad mano draugė gulėjo visai šalia. Taip jau gavosi. Natūraliai. Nebuvo nieko daugiau... bet nemanau, kad kažkuriam iš mūsų daugiau reikėjo. Mes kažkaip tapom vienas kitam tokie savi, kad seksualinė trauka, buvo nustumta kažkur į antrą planą ir emocinis intymumas tapo kur kas svarbesniu reiškiniu.
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_mtppfh30cD1riijhgo1_500
    Ir kažkaip ramu, kai galvos nesuka tokie klausimai kaip: kas toliau? kaip mes elgsimės/bendrausim kitą kartą? kas iš to išeis? o gal, kada tai baigsis? Tiesiog gyvenam ir neapsikraunam. Juk mes #savage. :)

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:13 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.22

Ooooh happy day! Diplomas jau rankose, šypsena vis dar veide, mano mylimiausios mergaitės po poros valandų susitiks su manimi bare, kad galėtume pakelti taurę putojančio vynelio ir pasidžiaugti vienos už kitas!
    Gal kai burbuliukai galvoje išsproginės ir mintys susidėlios į savus stalčiukus, sukurpsiu ir kokį gražų postą, o pakol kas... tiek.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_o96h2sE2Xq1r0n17fo1_540

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:13 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.06.24

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_nmc9g8Tx4m1teiv9io1_500
    You’re important to me. I think if there’s anything that will last forever, it’s that. Whether we separate, stay in touch or rarely speak again, you will always be that someone I really do care for, that I would sacrifice everything for to protect and keep safe.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:15 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.09

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_n9eipiN7C31rv8yqgo1_500
    You know” she said, touching his fingertips like she always used to, “I really wanted it to be you. Everything about us seemed so right. We had our whole future figured out. Why couldn’t we make this work?”
    “I did too.”, he answered, “I thought you were always gonna be the only one for me. I never thought that I’d ever be able to look at another girl when you existed. I wish it had been that way.” He looked at the sky that had turned pitch black and wished to drown in the dark so she wouldn’t have to see the tears in his eyes. “Then let’s go back. If we had the chance to start over, would you love me again?”, she looked so hurt, so desperate. Something he had never wanted to see.
    “I wish.”, he whispered so quietly he himself could barely hear. “I wish that I could go back and love you the way you deserved to be loved. But I don’t think I’m the right person to give you everything you deserve to have.”
    The next sentence that escaped her lips broke his heart in more ways than he could have ever imagined. “So what makes you love her so much more than you were ready to love me?
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_o7c0x7kSTl1v43r30o1_500

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:15 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.13

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 14717998
    You think you’ve seen her naked because she took her clothes off?
    Tell me about her dreams. Tell me what breaks her heart.
    What is she passionate about, and what makes her cry?
    Tell me about her childhood.
    Better yet, tell me one story about her that you’re not in.

You’ve seen her skin, and you’ve touched her body.
    But… you still know as much about her as a book you
    once found, but never got around to opening.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 4:16 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.16

Manęs ką tik viena mergina paklausė, kodėl man patinka Yixing... Atsakymas kurį aš parašiau, buvo supiltas tiesiai iš širdies ir kai pati paskui jį perskaičiau, lengvai susigraudinau...
    Gal kažkam tai pasirodys juokinga, bet pamaniau, kad noriu, jog tie žodžiai atsidurtų ir čia, kad jeigu kada pati tai pamirščiau, galėčiau pati sau priminti...

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_inline_nmhnir0rNT1ql6qbh_540

Yixing is more than just an idol to me. He is more than just a boy with dimpled smile, soft giggles and impeccable looks. He is more than just an artist I respect and love so dearly. He is my role model. A person I look up to in so many ways, I can't even list them... His passion for everything he does, his respect for people who sometimes don't respect him, his willingness to show them all that he can do everything that he wants is so admirable, that I doubt I can ever reach his level. But I'm trying. I'm trying my best to achieve it, and though I know I never will hear him say "You did a good job." I'm trying to find encouragement in his achievements, in his gratitude for fans that support him in every way possible on this journey of him trying to fulfill himself and his every dream. I love, respect and admire this man so much, that it's even hard to put it into words...

Pranešimas paliktas on Thu Jul 21, 2016 11:16 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.21

Velniop... pagalvojau, suprasdama, kad nebeturiu ko prarasti. Tiek atidėliojau, tiek dvejojau ar iš viso to reikia, bet žinau, kad tik tuomet kai padarysiu, nebejausiu to kirmino viduje.
    Nieko ypatingo. Tik savos širdies liejimas, jei ne ant popieriaus... tai bent čia.
    Net nežinau nuo ko pradėti... nežinojau ir tada, kai reikėjo savo draugams paaiškinti, kodėl jų vengiau, kodėl dvi savaites neatsakiau į jų žinutes ir skambučius. Bet priežastis buvo labai paprasta: aš pasiklydau. Pasiklydau savyje, savo mintyse, savo gyvenimo kelyje...
    Kai pripratau, kad mano kiekviena diena turi aiškius planus, aiškius tikslus, kai pripratau, kad mano dienotvarkė būdavo sudaryta mėnesiui į priekį ir kad išėjusi su saule, aš ir grįždavau su ja... Tas šokas, kuris atėjo, kai staiga to nebeliko, visiškai sužlugdė mane. Aš praradau motyvaciją, nenorėjau niekur neiti, nieko matyti, viduryje nakties prisimindavau, kad be kavos ir sūrelio ar kelių sumuštinių pusryčiams, daugiau nieko nevalgiau... Aš praradau save. Iki šiol negaliu pasakyti ar jaučiuosi mažiau pasiklydusi, ar jau žinau ko noriu ir ar tvirtai galiu link to keliauti... bet žinau bent tiek, kad bandau. Bandau stotis ant kojų ir daryti kažką, kad tik nepaskandinčiau savęs depresijos liūne ir neprarasčiau tų žmonių, kurie supranta, kad man kažkas ne taip, vos išgirdę mano balsą...
    Sandra kas dieną dabar parašo, vien tam, kad paklaustų kaip laikausi. Jos abi su juočke Monika sumąstė mane rytoj po interviu ištempti į miestą ir prablaškyti... Nors jaučiuosi jau daug geriau, nes po tiek laiko susitikau su Ieva ir kaip visada viena kitai širdį išliejom ir nuoširdžiai pasikalbėjom. Kai ėjom su Darija, Emilija ir Karoliu į Šišą, prie mūsų prisijungė Karolio bendradarbė Justė... Įsimylėjau tą mergaitę, nes ji mane kokius tris kartus per vakarą iki pat ašarų prajuokino. Vaikščiojantis prikolas... Reikės kada dar vieną susitikimą suorganizuoti, nes tokių žmonių kaip ji, mano gyvenime labai trūksta. Sandra taip pat išsitempė prieš kelias dienas pakalbėti apie rytojaus interviu ir kol slėpėmės po skėčiais nuo lietaus jaukioje kavinėje, kažkoks vaikinas, kuris įsitaisė netoliese, pavaišino mus ledais. Tiesiog šiaip. Dėl to, kad buvo mielos, linksmos ir gražiai šypsojomės. Tai buvo tas gestas, kurio man reikėjo, kad suprasčiau, jog dar yra pasaulyje daugybė gražių dalykų, kuriuos privalau patirti ir pamatyti...
    Mano mieloji juočkė, sužinojusi dėl ko aš jai nekėliau telefono, nuoširdžiai susikrimto, sakydama, kad kaip tik turėjau pakelti, jeigu man buvo blogai ir ji būtų atvažiavusi tą pačią akimirką... Aš tik pasirėmiau jai į petį ir atsidususi pasakiau, kad tai buvo dalykas, kurį man reikėjo išgyventi pačiai... Tai buvo šiukšlės, kurias man pačiai reikėjo išsinešti iš namų ir užkasti kažkur drėgnoje žemėje... Juk niekas kitas, net ir prie geriausių norų to už mane nepadarys. Niekas kitas nenuspręs ko aš noriu iš gyvenimo...
    Ką aš supratau, ištisas dienas praleidusi su savimi ir savo mintimis? Kad aš dar nesaugau. Aš dar nesu pasiruošusi kaip eilinis pilietis, keltis rytais ir keliauti į darbą... Aš jaučiu, kad turiu padaryti kažką kur kas didesnio ir svarbesnio savo gyvenime, prieš tiesiog nurimstant... Bet nemanau, kad savo šansą jau praradau. Vis dar turiu ESN'ą, nuo rytojaus pradėsiu darbintis vienoje įmonėje, kur jeigu ir nesusirasiu pastovaus darbo, bent jau įgausiu naudingos patirties savo darbo srityje... Giliai širdyje jaučiu, kad tai nėra idealu, bet tai yra tai, ką aš dabar turiu ir su kuo privalėsiu gyventi ateinančius metus. Ir aš darysiu viską, kas tik mano valioje, kad laikui bėgant tai taptų idealiu mano gyvenime laikotarpiu, kad po metų, kai skaitysiu šitą savo postą, galėčiau tik karčiai nusišypsoti ir pasakyti: "Buvo sunku. Bet dabar yra daug geriau. Ir aš pasirinkau teisingai. Aš nesuklydau."
    Kartai pagalvoju, kaip lengva gyventi žmonėms, kurie neturi ambicijų, kurie savo svajones užkasė kartu su paslaptėlėmis, kurias palikdavom dar būdami maži vaikai, įrausę purvinoje žemėje, įvairiaspalves gėlytes po stiklu... Bet tada suprantu, kad net jeigu kažkada užaugsiu ir tapsiu tuo žmogumi, kuriuo dabar būti nenoriu, galėsiu bent jau atsigręžti atgal ir suprasti, kad aš bent jau pabandžiau... Kad svajojau ir siekiau visko, ko troško mano širdis...

Pranešimas paliktas on Wed Jul 27, 2016 11:38 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.27

Nusprendžiau, kad jau geriau viską vienu kartu išsakyti ir atsikratyti, negu kiekvieną dieną čia blevyzgoti apie gražų orą ar skanius pietus. Tiesiog... šiandien greičiausiai galutinai supratau, kad mano kartais pasirodanti bloga savijauta yra dėl to, kad man tiesiog nebepatinka mano gyvenimas toks, koks yra dabar... Mano galvoje jau kurį laiką sukasi tam tikrų, drastiškų sprendimų priėmimas, bet žinau, kad aš jau geriau užbaigsiu ir pamiršiu, negu viską baigsiu net nepabandžiusi to nugalėti. Tokia jau aš... jeigu mano kančia turi prasmę, jeigu ji turi vardą... aš ir toliau kentėsiu. Bet apie tai... ne dabar. Tiesiog ne dabar.
    Kalbant apie tai, kas nutiko per savaitę laiko, tai nutiko labai daug. Tiek daug, kad dar dabar regis bandau viską suvirškinti... Penktadienis iš viso buvo kažkas tokio. Atrodėm kaip lelytės, smagios, žavios, puikiai nusiteikusios, pasiruošusios viskam, ką tik likimas mums pasiųs. Ir viskas prasidėjo tikrai puikiai, pamiltam bare, nuostabioji padavėja, kurią jau praminėm "mūsų drauge", mus pasitiko su didžiausia šypsena ir skaniausiais gėrimais, lengvai apšilom kojas ir sulaukusios juočkės darbo pabaigos, nusprendėm nueiti į Džemą, nes ji labai norėjo pasimatyti su savo draugais. Taip ir pasilikom ten iki uždarymo... Tiesiog, vienas įvykis vedė prie kito, tas prie dar kito... Ir mergaičių vakaras kažkaip jau po pirmos valandos tapo tiesiog paprastu vakaru. Na kai prieina draugas, po darbo, spausdamas prie krūtinės alaus bokalą ir ieškodamas smagaus pokalbio, nepavarysi velniop... Vienas draugas, antras, šeštas ir penkioliktas... Mūsų kompanija buvo išsimėčiusi per visą barą, bet vis sugrįždavo pas mus. Sandra susirado vaikiną, kuris į ją tiesiog žibančiom akim žiūrėjo, o ir aš tikrai nesijaučiau nuskriausta vaikinų dėmesiu. Pirmiausiai priėjo vaikinas, su žavia duobute skruoste, kuris atrodė itin kuklus, bet kaip visada susipynęs mano liežuvis, išprovokavo ir tokią jo pusę, kurios iš pirmo žvilgsnio, tikrai nepamatytų. Vaikinas labai tiesiai šviesiai pasakė, kad neatsisakytų mane priremti prie sienos (na tiksliau stiklo) ir aš likau lengvai nustebinta... Bet kartu ir pamaloninta. Žinoma, nieko panašaus nebuvo, tiesiog pasikalbėjom kaip du suaugę žmonės ir maloniai atsisveikinom, su viltim dar kažkada pasimatyti. Bet ilgai šaudyti varnų neteko, kai prisėdo kitas vaikinas, su kuriuo taip pat įsikalbėjom taip, kad regis pamiršom ir laiko, ir vietos nuovoką. Tiesiog tas žmogus buvo toks inteligentiškas, nuoširdus ir savas, kad jaučiausi galinti jam visą širdį išlieti, todėl jis visą vakarą man negailėjo nuoširdžių komplimentų ir tiesiog rankas iš tos pagarbos bučiavo.
    Džemo programa pasibaigė, pajudėjom į šalia buvusį Republic'ą ir tada jau pajautėm, kaip tie 10 vodka+redbull kokteilių mums suveikė. Aš ėmiau kalbėti, kaip vienaragis ir Aurimas (mano vakaro kompanjonas) lydėsi iš juoko ir mielumo, net nežinodamas kur dėtis. Aivarui pasakiau, kad jeigu nori kažkuo pavaišinti Sandrą, tai teks apsiriboti buteliuku gaivaus mineralinio vandens, nes tai mano katitei jau daugiau nei pauostyti nebuvo galima duoti... O mūsų juočkė, kaip pradėjo grūzą gaudyti nuo vakaro pradžios, taip ir gaudė iki paskutinės akimirkos, kol tiesiog apsisuko ir nepasakiusi nei labas, nei ate... išėjo. Žinoma, pasišaukiau Sandrą ir mes kaip durnės, palikusios viską užnugaryje, lėkėm paskui ją, aiškintis, kas gi mūsų draugei nutiko. Kad neturėjo nuotaikos, tai mes jau supratom, bet kai ji pasakė nesigilinti, mes to ir nedarėm... Tik tai, kokie žodžiai paliko jos lūpas, kai pasigavom ją bekviečiančią taksą, nuoširdžiai pribloškė. Mergaitė ėmė verkti sakydama, kokios mes su Sandra gražios ir fainos, ir kaip prie mūsų vyrai šniūrais eina, o ji neva baisi, stora ir nesusilaukė jokio dėmesio per visą šį vakarą. Aš netekau amo... O pasirodę vaikinai, kurie nesuprasdami situacijos bandė padėti, tik dar labiau viską pablogino, todėl pasičiupusi juos, nusitempiau šalin, leisdama Sandrai pabandyti užglaistyti šią situaciją. Bet 20 minučių pokalbis nepadėjo... ji vis tiek įsėdo į taksą ir net neatsisveikinusi išvažiavo.
    Nesuprantu iki šiol. Mes visos savaip gražios, protingos ir iškalbingos. Savaip patrauklios ir nepakartojamos... Tai kam save taip nuvertinti? Kam sėdėti ir laukti, kol kažkoks princas prieis ir pats į šoną pabaksnos? Aš nuoširdžiai nieko tą vakarą neieškojau, džiaugiausi žmonių kompanija, laisvai einančiais gėrimais, protingais pokalbiais ir man kažkodėl nė netoptelėjo, kad šalia sėdinti mano draugė galvoja taip blogai apie save... Na bet kaltinti nėra ko. Man niekada nebuvo sunku užmegzti pokalbį su žmonėmis, įsitraukti į kitų pokalbį, jeigu jie kalba man įdomiomis ir suprantamomis temomis... ir kažkaip to dėmesio man niekada nepritrūkdavo. O čia, suaugusi mergina, kur kas antras vaikinas tam bare yra jos pažįstamas, negali sau susirasti vakaro kompanijos ir palieka mus jaustis kaltomis dėl tokios situacijos? Na bet kitą rytą, kai atsibudusios pas Sandrą, dėl kaimynų daromo remonto, vos po kelių valandų miego, paskambinom jai ir pakalbėjom, viskas atrodė gerai ir apkaltintas buvo alkoholis... Nežinau, kiek tame buvo tiesos, o kiek noro užglaistyti itin rimtą problemą, bet tai jau nebuvo telefoninis pokalbis. Greičiausiai reikės kada mums susitikti pas kažkurią namuose, prie butelio vyno ir taip gerai, nuo dūšios pasikalbėti, nes nori ar nenori, imi kaltinti save, nors ir supranti, kad kito žmogaus nemeilė sau, nepasitikėjimas savimi, kaip ir nėra tavo problema... Bet mes draugės, todėl ir problemomis galim pasidalinti per pus.
    O baigiant tokias nemalonias temas, džiaugiuosi, kad jau nuo rytojaus pradėsiu darbintis. Sandros sustatytas man darbo planas atrodo įdomiai ir šauniai, o mes dar ir darbo nepradėjusios, jau planuojamės atostogas... Nežinau, su ta moterimi man taip lengva. Supranta ji mane iš pusės žodžio, o ir dramų pas mus nėra. Tiesiog gyveni ir žvengi... kad ir koks tas kartais gyvenimas nejuokingas būtų...
    moments:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Tumblr_oazqa6wC2B1r0n17fo1_500If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 13697282_1274938789205936_3188379629529760963_n

Pranešimas paliktas on Thu Jul 28, 2016 11:55 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2016.07.28

"Happiness is a choice, not an achievement. Nothing will make you happy until you decide to be happy."

Ir aš nusprendžiau, kad nuo šiol būsiu laiminga. Vėl mažuose dalykuose imsiu ieškoti džiaugsmo. Sutiktas seniai nematytas draugas. Smagiai praėjęs darbo pokalbis. Visa diena, praleista su drauge "dirbant" ištiestomis kojom, ant sofutės, geriant kaktusų arbatą ir valgant kinų maistą... Net ir sugedus vienai ausinei, pasidžiaugiau, kad bent kita groja... O nuo rytojaus pradėsiu vežiotis į darbą knygą ir skaitysiu, pamiršdama visą pasaulį. Gersiu kavą ir dirbsiu tai, ką geriausiai moku, nueisiu skanių pietų pas draugę, o vakare ir vėl greičiausiai pas Sandrą išgriūsim, tik dabar čirškiantys telefonai bus nukišti į šoną, mūsų rankose bus vyno taurė, jos šuniukas susirangys tarp mūsų ir mes pliurpsim visą naktį, kol fone eis "Draugų" serijos... O ką, tipo ne gyvenimas? Net jeigu ir ši laimė nesitęstų ilgai... Tol, kol aš šypsosiuosi gyvenimui, jis šypsosis man!

moments when i smiled like noone was watching:
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 UccMWk2If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Ok4RmwCIf you could read my mind, you would be in tears - Page 7 LwTziV8If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 1bzBuAA

Pranešimas paliktas on Mon Sep 19, 2016 10:51 am
    LEE SUNG KYUNG
    LEE SUNG KYUNG
    2016.09.19.

“Jeigu jums pasiseks, jūs liksite vieni. Visiškai vieni, kai nieko nebus šalia. Ir tada jums teks rasti atramą savyje.
    Jeigu jums pasiseks ir tai bus tinkamas laikas, gyvenimas trinktels taip, kad jūs suskiltumėte lyg riešutas. Taip jūs atrasite savo šerdį.
    Jeigu jums pasiseks ir bus tinkamas laikas, jums skaudės. Skaudės taip, kad atrodys, jog mirštate. Tai jums padės viduje atgimti.
    Jeigu jums pasiseks, jūs verksite. Ir tų ašarų niekas negalės sustabdyti. Taip jūs išsilaisvinsite ir pradėsite gyventi iš tikrųjų.
    Jeigu jums pasiseks, jūs būsite pažeidžiami ir atviri prieš kitus žmones. Ir niekaip negalėsite to paslėpti. Ir tada jūs suprasite, kas su jumis, o kas – ne.
    Jeigu jums pasiseks, jūs nežinosite atsakymų į kai kuriuos klausimus. Ir tada jums teks savarankiškai kažką sukurti.
    Jeigu jums pasiseks, jūs nusivilsite žmonėmis, idėjomis, mokytojais ir geraisiais stebukladariais. Ir išgyvenę tai, jūs pamatysite realų pasaulį.
    Jeigu jums pasiseks ir bus tinkamas laikas, jūs neturėsite su kuo pasitarti. Nebus visiškai nieko. Ir tada jūs atrasite vidinį kompasą.
    Jeigu jums pasiseks ir bus tinkamas laikas, jums bus nepakeliama taip stipriai, kad teks su tuo kažką daryti arba tiesiog atsipalaiduoti ir leisti kažką daryti pasauliui.
    Jeigu jums pasiseks, jūs prarasite, apsigausite, jus išduos ir jūs jausitės beveik palūžę. Ir tas “beveik” paliks įspaudą jūsų veide išminties raukšlėmis. Ir ta patirtis pasiliks su jumis visą gyvenimą.
    Jeigu jums pasiseks, jūs nebeturėsite pinigų. Ir tada teks pradėti realius santykius su žmonėmis, kuriems anksčiau buvo lengviau sumokėti.
    Jeigu jums pasiseks, jūs turėsite labai daug pinigų. Ir jūs pasieksite nusivylimo gelmes, kai išsisklaidys iliuzija, kad juose yra laimė.
    Jeigu jums pasiseks, jus mylės ne visi. Ir teks susiderinti vidinę vertybių sistemą. O noras patikti visiems paliks jūsų kūną.
    Jeigu jums pasiseks, kažkas iš artimųjų nusisuks nuo jūsų. Ir jūs sužinosite laimės akimirkų vertę.
    Jeigu jums pasiseks, jūs akis į akį susidursite su mylimaisiais. Ir bus dvi tiesos. Jų ir jūsų. Ir jūs pajausite skambančią erdvę tarp atskirų visatų.
    Jeigu jums pasiseks, jums pavyks visa tai išgyventi. Ir atrasti būdą sukurti save iš naujo. Išjausti vidinę alchemiją, kuri skausmą paverčia grožiu. Pyktį – susitaikymu. Baimę – pasiekimais. O džiaugsmą – įkvepiančiu pavyzdžiu. Kuri išvalys iš sielos kaltę ir gėdą, lyg kiemsargis iššluoja kieme senas šiukšles. O randus paverčia durimis.” - A. Detishidze

Beautiful things don’t ask for attention.

Pranešimas paliktas on Mon May 08, 2017 1:05 am
    MINNIE YONTARAK
    MINNIE YONTARAK
    2017.05.08

We live in an age where we feel guilt whenever we have to cut someone off but the reality is that some relationships do need to die, some people do need to be unfollowed and defriended. We aren’t meant to be this tethered to the people in our past. The Internet mandates that we don’t burn bridges and keep everyone around like relics but those expectations are unrealistic and unhealthy. Simply put, we don’t need to know what everyone else is up to. We’re allowed to be choosy about who we surround ourselves with online and in real life, even if it might hurt people’s feelings.

Do as you're told, sweetling, it won't be so bad. Wolves are supposed to be brave, aren't they?

Pranešimas paliktas on Sun Nov 05, 2017 3:39 pm
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    “She only smokes when she drinks, she only drinks now and then. Now and then when she’s tired of being let down by men.“

With the flashbacks of yesterday’s argument, you were stumbling down the long corridor which led to his apartment. You knew you had enough and just wanted to make everything clear, even if it will be the last time you’ll see him.
    The closer you got to his door, the harder you thought about how did you fell for him in the first place. Maybe it was his brown eyes or that sexy laughter, maybe it was that amazing smile or his uniqueness. Probably it was because he was different and proud of it. He wasn’t just your usual guy, but you can never name what was the thing that made him so special. Maybe that’s why you fell in love with him. Maybe that’s why you loved him ever since. And that feeling was so strong, you just couldn’t let it die out in you without a trace.
    When you finally reached his door, you rang the bell, tried to keep yourself straight, though your heels didn’t help you to keep your balance, combed your fingers through your hair and then grabbed your cluth a little tighter, holding it in front of you. And there he opens the door, with his bed hair and sleepy eyes, apparently you did not care that it was 3 in the morning, your feelings couldn’t wait any longer. He stepped backwards to let you in and you did not hesitate a second.
    ”Did something happened?” - Chanyeol asked with his still sleeping voice, rubbing his eyes, trying to make them less sensitive to the bright lights in his living room.
    ”It did.” - you simply answered, trying to gather your strength and say exactly what’s on your mind.
    ”I’m listening.” - he said, while sitting down on the armrest of his chair, because he felt that if you are here at this time, with an alcohol on your breath it wasn’t just to tell him that your goldfish died. He completely forgot about your argument and was just his usual self.
    ”Oh, I’m glad you finally are.” - you said with a sarcastic smirk and let your eyes down. “All this time I was trying to tell you… but you wouldn’t listen. That’s why I loved you silently. Until I could. Now, I won’t be silent anymore. Now you can’t say you didn’t know. Now you have to deal with it too.” - you quietly said while clenching your teeth. You were trying to be strong. Not to cry, not to show any pain in your eyes or voice, you had to be strong, even though you felt so weak because of the way you just let him know the truth.Chanyeol took it quite coldly and didn’t want to believe what he just heard. “You are drunk. We will talk in the morning.” - he said calmly, getting up and trying to lead you to his bedroom. He just couldn’t let you go like that and he always liked to sleep right on the couch behind him, because this room got more natural daylight and he just loved to wake up with the first rays of sun hitting his face.”My head is drunk, not my heart, Chanyeol. Alcohol didn’t made me fall in love with you. You did!” - you lost it, because of his reaction. You expected him to even pretend that he didn’t know, you wanted to see even a glare of shock in his eyes, but there was nothing. Like he would have known it all along. You didn’t want to go anywhere, you wanted to talk it out and then leave. You were so done with his good manners, which where the reason you fell even harder.”Now you listen. You know me, or at least I think you know me. And you know I can’t say it back to you, I enjoy my life like this too much and if I fell in love with someone, it would make it all shatter to pieces. I just can’t even think about how hard it would be for you and for me…” - Chanyeol was trying to be honest even though he knew the truth will hurt. He enjoyed being a bachelor and living a free life, without anyone to bother him, because he was too bothered when he was living with his family. This was his dream come true and even the nicest girl he have ever met wasn’t enough for him to want to change that.”Just give me one more night. One night to change your mind.” - you looked at him with a begging look and put your hands on his chest, looking straight into his eyes.”Are you really asking me this?” - Chanyeol squinted his eyes a little, putting his hands on your shoulders. He didn’t push you back, just wanted to look at you a little better and when a little hiccup left your lips, he couldn’t help but to laugh.”Forget it.” - he added right after he finished laughing. “I’ll give you one night, but not in the way you want it.” - he smiled cheekily putting his arm around your shoulders and your heart melted a little. The hiccups were getting worse and being held by him that way, made you want to be protected and taken care of. You let him take you to his bedroom and sat on the bed. Chanie kneeled and helped you to take your heels off, then he tucked the strand of hair, behind your ear and helped you to get into the bed. He quickly left you and came back with a glass of cold water, which he ordered you to drink in one breath. You didn’t have any thoughts to argue with him, only when you saw him leaving again, you whispered.”Can you stay with me?” - you asked a bit shyly, because of the hiccup ruining it from sounding not so desperate.He just smiled and without saying a word walked to his bed and climbed in. He looked at you for a second and then offered you his chest to rest on. Of course you couldn’t reject his offer. And there you were, in your black little dress, messy hair in his bed, laying so close beside him, as you have dreamt so many times before. You didn’t say anything, just listened to his heartbeat which was so similar with yours that you sometimes couldn’t tell them apart and his calm breathing, which settled on the top of your head. Your hiccups were gone as quickly as they have appeared. Chanyeol was so used to being alone that this kind of experience was something quite new to him. He had those one night stands, but no woman stayed in his bed like that. After everything was done, the cab was called and that was the last time he saw those women. He tried not to think about it, but it was so hard, even though the alcohol smell was strong, the scent of your freshly shampooed hair mixed with a little spiciness from cigarette smokes, was what pleasingly filled all his lungs. Suddenly he felt so calm and everything felt so right, he couldn’t brush of the smile on his face. That’s how you found him in the morning, really calm and with a clearly visible smile on his face. You just collected you belongings, kissed him on the forehead and left, without any intention to come back. When Chanyeol woke up he found himself alone in his bed. It wouldn’t be so strange if he wasn’t sure he went to sleep with you by his side. He could have thought it was just a dream, but your scent imprinted in his sheets, was the traitor of your existence. When he got out of bed and looked through all the rooms, he found a little note on the table in the kitchen, next to a freshly brewed coffee. The note said: “Please enjoy this coffee as you enjoy your life. All alone.” It was then when Chanyeol came to think how good it felt to have something like you by his side and how stupid he was to just think about himself once again.

Pranešimas paliktas on Sat Mar 24, 2018 8:10 pm
    SONG MINHO
    SONG MINHO
    If you want to kill yourself, kill what you don’t like.
    I had an old self that I killed.
    You can kill yourself too, but that doesn’t mean you got to stop living.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 FirstZigzagHoneyeater-size_restricted

I want love, but constant disappointment has taught me not to put my faith in it.

Pranešimas paliktas on Wed Oct 10, 2018 11:30 pm
    SHIN WON HO
    SHIN WON HO
    I’ve learned that no matter how much I care, some people just don‘t care back.
    I’ve learned that you cannot make someone love you.
    All you can do is be someone who can be loved. The rest is up to them.
    I’ve learned that it takes years to build up trust, and only seconds to destroy it.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Giphy

--- listen my baby,
    meet me where the end begins,
    in echoes, where your world is me,
    and my world is you.

Pranešimas paliktas on Mon Dec 03, 2018 9:25 pm
    SONG MINHO
    SONG MINHO
    I’m thankful for those who actually care about me and go out of their way to talk to me and show me love at my darkest times or when I’m upset about small things, so many people in my life, yet a select few who have actually ever cared.
    I love you.

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 Chen-kai-2

I want love, but constant disappointment has taught me not to put my faith in it.

Pranešimas paliktas on Mon Dec 17, 2018 9:59 pm
    KIM BO BAE
    KIM BO BAE
    If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 5d2698d914a1c5af4a5ab1ad02a86b0289130435_hq

Hello, angel!

Have you been well?

I miss you. Today more than ever.

I’ll make up for all the years
    I was supposed to be kissing you.

Pranešimas paliktas on Tue Jan 01, 2019 11:22 pm
    Svečias
    Anonymous
    On evenings like this my mind just screams...

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 1*WsRnqL4DEzHxvUTl52Dzog

But it takes only one person to make it stop...

If you could read my mind, you would be in tears - Page 7 366d6aa16d099292884846a1544eb45e

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:50 am