LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

If you could read my mind, you would be in tears

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:06 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    Naujas, švarus ir gražus lapas, su senais prisiminimais, kuriuos ištrinti tiesiog nekilo ranka... Visgi, kaip dabar prisimenu rytus, dienas ir vakarus, kai praleisdavau valandų valandas bandydama sutalpinti man svarbius įvykius į tekstą, kuris tilptų į kompiuterio ekraną. Kartais pavykdavo, kartais... nelabai.
    Nors ši vieta pastaruoju metu tapo daugiau man patinkančių minčių skrynele, galbūt kai viskas bus tvarkinga ir gražu, aš ir vėl norėsiu pasidalinti svarbiausiais ir įsimintiniausiais savo gyvenimo momentais, ne tik su žmonėmis, kurie buvo su manimi, bet ir su tais, kurie čia kartais užklysta ieškodami gero vakaro skaitalo...

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:07 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.11.01
    Pavadinkime tai priminimu sau, kad aš jau esu per sena, kad gerčiau dvi dienas iš eilės, pilnai pasiekdama unicorn'o stadiją.

Ketvirtadienį, du ESN renginiai. Jeigu nežinoti, kas yra ESN, google it. Pirmiausiai Cultural Nights, per kurias buvo nemažai streso, ir pasiruošimas vakarui...Pub crawl. 5 barai, 250 litų, aš kaip Team Leader ir 10 žmonių komanda, kurioje buvo 5 lietuviai ir 5 korėjiečiai. Kvaili ir žeminantys žaidimai pakeliui, Kauno senamiestyje, kuris buvo padengtas smogu, bet atrodė kaip mistinis rūkas. Žodžiu, daug alkoholio, daug juoko ir pošli korėjiečių juokeliai. Bet kažkodėl vakaro gale vis tiek prie lietuvio patraukė. Ach, neduokit man gerti, aš su tuo žmogumi dar dirbti turėsiu...
    Penktadienis, atsibudau puse 1, draugės namuose, išgėriau kavos ir ėjau walk of shame iki namų, su batais, kurių jau ėmiau nekęsti. Grįžau namo, ir lygiai po valandos išvariau vėl gerti, saulės nebuvo, bet nedrįsau žmonių gąsdinti savo stiklinėmis akimis, iš kurių viena uogavo, o kita - grybavo. Gėrėm daug, skaniai, kūrėm pasaulio, tiksliau SAU užvaldymo planus. Mela iki šiol man neatrašo, arba aš tiesiog nepamenu, nežinau gyva ji ar ne. Agne, atsiprašau tavęs. Monika, kodėl mes visą laiką liekam dviese? Ir kaip tu dar iš viso, po visko ką matei su manim bendrauji?! Aiste, pešimės iki kraujo. Visų tų, kurie vakar matė žaliąja fėja pavirtusį unicorn'ą, aš nuoširdžiai atsiprašau.
    Šeštadienis, sėdžiu apsikabinusi mineralinio butelį, kuriame liko gal du gurkšniai šio nuostabaus gėrimo. Veidrodis mane pasiuntė nafik. Kvapas iš burnos vis dar primena cigarečių ir brendžio mišinį, kurio jau du dantų plovimai nepanaikino. Nusprendžiau, kad kuo mažiau judėsiu, tuo mažesnė tikimybė įsimūryti į staktą savuose namuose. Ir turiu du darbus, kuriuos turiu parašyti iki rytojaus vidurnakčio...su interviu, su nuotraukomis, abu ne mažiau 500 žodžių. Kaip manot, gal geriau tiesiog dėstytojams nusiųsti šitą savo rašinėlį?

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:31 am; edited 1 time in total

You can search throughout the entire universe for someone who is more deserving of your love and affection than you are yourself, and that person is not to be found anywhere. You, yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love and affection.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:08 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.11.03
    Savaitgalis išvargino. Gėrimas, pagirios, du neprastos apimties ir sunkumo darbai univerui...Išsisunkiau, nes kaip visada bandau būti gera viskame ką darau. Mokslai kažkodėl mano prioritetų lentelėje atsidūrė iš viso paskutinėje vietoje, neturiu aš stimulo stengtis, dar gerai, kad turiu pakankamai košės galvoj, kad į nemokamą įstojau, nes jeigu reikėtų mokėti už tą š kurį mes darom šį pusmetį, tai plaukus raučiausi. Bet nenoriu galvoti dėl mokslų...Koliai parašyti, dar keli darbai liko ir viskas. O po to visko iš karto sesija. Kaip jau ir sakiau, nuo mokslų pailsėsiu sausio mėnesį, kai atsikėlusi žinosiu, kad didžiausias manęs laukiantis darbas bus išsiversti iš šiltos lovos.
    Šiandien sugebėjau pramiegoti 13h paskaitą. Na iš tiesų atsikėliau prieš 12h, bet žinant, kad man bent valandos laiko reikia susiruošti ir bent pusvalandžio nuvažiuoti...pavėlavau. Leidau sau prisivyti visus serialus, kurių nepasižiūrėjau, susitvarkyti save ir namus. Pasidariau sau mažą poilsio dieną, kurią užbaigiau tiesiog tobulai. Susitikau su drauge mieste, ta, kurią mačiau pakankamai seniai, bet kuri man yra labai brangi ir artima. Vienas iš tų žmonių, pas kuriuos einu prašyti patarimo, išsikalbėti ir tuo pačiu nuostabiai praleisti laiką. Prie vyno taurės bandėm prisivyti ir apkalbėti viską kas nutiko per tą laiką, kol nesimatėm. Kadangi buvom tik kelias valandas, tai tikrai nepavyko, bet pažadėjo greitu metu susitikti ir prašliaužti pro visus barus ir klubus Kaune. Vienas iš minusų turint rimtus santykius, kad ji negali sau leisti to daryti dažnai ir su bet kuo. Jos vyrukas manimi pasitiki, ja tuo labiau. Gražu klausytis ir žiūrėti man į tokias poras, visos artimiausios mano mergaitės brenda į santykius stačia galva. O aš? Aš tenkinuosi dideliu būriu draugų. Nesakau, kad nenoriu, nesakau, kad nereikia, sakau, kad...ne laikas. Kaip žmogus, kuris dažnai laiko neranda net pačiai sau, negalėčiau rūpintis dar ir kažkuo kitu. Kai ateis laikas, meilė neklaus ir pati ateis. Tiesa?

If you could read my mind, you would be in tears 10748022_874129665945024_1542255247_n

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:30 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:08 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.11.21
    Seniai čia nerašiau, bet ne todėl, kad nieko nenutiko, kaip tik priešingai... Visko į žodžius nesudėsiu, bet bent jau tuos dalykus, kurie ramiai naktį užmigti neleidžia, čia aprašysiu. Visų pirma, pagaliau atsiskaičiau visus savo darbus, apart vieno, kurį reikia padaryti grupėje, tiesiog nekenčiu grupinių darbų... visi su savo rūpesčiais, norais ir pretenzijom, o kai dirbi vienas, tai tavo darbo įvertinimas, tik nuo tavęs vienos priklauso ir nėra kam skųstis ar ko po to kaltinti, tik save. Nuolatinis stresas, nervai ir įtampa paliko savo žymę mano kūne. Tikrai niekada nemaniau, kad teks gerti raminančius vaistus, bet kai jau kelias dienas, vos atsikėlusi, spjaudžiausi dantų gabaliukais, kadangi dantimis griežti pradėjau, supratau, kad reikia kažką daryti. Net ir dieną, dažnai save pagaunu, smarkiai sukandusią dantis, taip smarkiai, kad jau pykina nuo kraujo skonio burnoje... O ir nuolatinės įtampos kūne atsikratyti negaliu, vieną naktį taip skaudėjo nugarą, kad maniau jau žadinsiu visus ir sakysiu vežti mane į ligoninę...Skausmui esu ITIN pakanti, tad belieka tik įsivaizduoti mano agoniją... Brr...
    Šiaip iš esmės viskas kaip ir gerai, tik eilinį kartą supratau, kad niekam mano šeimoje, be manęs ir mano mamos, mano išsilavinimas nerūpi. Esu valstybės finansuojamoje vietoje, todėl turiu stengtis būti geresnė už didžiąją dalį savo kursiokų. Apskritai, žinodama, kad mano šeima tikrai galėtų finansuoti man mokslus be jokio vargo, jaučiuosi šiek tiek kalta, prieš tuos, kurie negali sau leisti studijuoti, jeigu negauna būtent tos mano užimtos vietos, todėl mokausi dar labiau, bandydama įrodyti kažkam, kad ne veltui čia sėdžiu. Grįžtant prie to, kad niekam nerūpi mano išsilavinimas... Šį savaitgalį turėjau padaryti 10 puslapių referatą + 10 min. PP pristatymą apie Pietų Korėjos žiniasklaidos ir kultūros sistemą. Du maži vaikai lakstė po visus namus, ištroškę dėmesio, su tokiais klyksmais, kad jeigu aš gyvenčiau kaimynystėje, būčiau policiją iškvietusi, nes pagalvočiau, kad kažkas skriaudžia tuos vaikus. Ir niekam nerūpėjo bent žodį pasakyti, kad vaikai elgtųsi ramiau, nes šituose namuose gyvena jų pusseserė, kuri tuoj ims nekęsti mažų vaikų.
    Ramiausia vieta namuose buvo virtuvė, nepaisant mano išsiblaškiusios tetos nuolatinio vaikščiojimo ten, pakeliui pamirštant, ko ji čia iš vis atėjo. Na faktas tame, kad gyventi viename bute su dar 7 žmonėmis, kad ir dvi dienas yra tikras košmaras. Ir žinot ką? Jie rytoj atvažiuoja antram raundui! Wish me luck!
    Sniegas už lango visai manęs nedžiugina, nes jeigu Monikita sumanys visgi mane šiandien kur nors išsitempti, prasidės amžinas galvos skausmas: ką apsirengti, kad būtų šilta, bet, kad neatrodyčiau, kaip priaugusi +20 kilų per naktį... Pati nesuprantu kur dingo mano optimizmas, bet bent jau kol nepažabosiu savo streso, tol teigti, kad tikrai viskas gerai - negalėsiu.

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:30 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:09 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.11.30
    Visų pirma, net nenoriu galvoti apie vakar naktį. Galvą skauda iki šiol, dar niekada gyvenime neturėjau tokių didelių ir skaudžių mėlynių ant kojos, grįžau namo 5 ryto, 40 minučių ėjau pėstute iki namų, su vaikinu, kuris nepaleido mano rankos ir juokėsi iš apšerkšnijusių mano plaukų, nes buvo beprotiškai šalta. Čia skaitosi nuėjom eglutės pasižiūrėti... pamiršau, kaip ta eglutė jau atrodo, nuo suvartoto alkoholio kiekio... Monika, reikia ramintis su vynu, uždarais vakarais ir pasivaikščiojimais po santaka. Vieną dieną tikrai namo negrįšim kažkuri :D

Visų antra, neturiu gyvenimo, nenoriu mokytis, todėl darysiu tai, ką geriausiai moku : atidėliosiu ir bėgsiu nuo visų rūpesčių.
    Viskas.

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:29 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:11 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.12.03
    Okey, kadangi tai yra vienintelė vieta, kurioje aš galiu spazinti neužknisdama visų savo draugų, tai čia ir pasireikšiu... tik apie viską nuo pradžių.
    Ryte už kojos buvo ištempta iš lovos. Važiavom su mama apsipirkti. Reikėjo man tik kelnių, bet grįžau su kelnėmis, megztiniu, sijonu ir tikrai nereikalingai per brangiu plaukų tiesintuvu. Nekalbant apie milijoną mažų šmutkių ar dovanų skirtų mano mergaitėms. Išleidom per daug, bet kažkaip širdies neskauda. Grįžusi namo, tiesiog nėriau prie kompo, žiūrėti MAMA apdovanojimų. Sulaukusi EXO pasirodymo, šiaip ne taip, lengvai spazindama, nuėjau ruoštis į ESN susirinkimą. Gerokai vėluodama, išlėkiau iš namų, pražiopsojau autą, todėl teko šalti ir laukti kito, atvažiavusi iki univero pabučiavau užrakintas auditorijos duris ir važiavau atgal namo. Kažkodėl mano vienaragiška smegeninė buvo įsitikinusi, kad šiandien antradienis... pasirodo kažkur pamečiau vieną savaitės dieną.
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ng0vezThFc1r0n17fo2_r1_250
    Monika išsijuokė iš manęs taip, kad maniau, jog daugiau gyvenime manęs protinga asmenybe nelaikys, mama irgi juokėsi sužinojusi, kad jos vaikas, būdamas 21 metų, savaitės dienų neskiria... o baisiausia tai, kad nemačiau to momento, kai 10 idiotų ant scenos atsiiminėjo apdovanojimą su ašaromis akyse. Ir viskas dėl ko? Dėl to, kad viešuoju transportu pasivažinėčiau?
    Gal kažkam tai atrodo juokinga, bet man tai svarbu. EXO domėtis pradėjau gal prieš metus laiko, todėl šiais metais turėjau labai daug pirmų kartų su jais...(that sounds wrong in so many ways)... Pirmasis comeback'as, pirmosios bemiegės naktys laukiant teaser'ių, pirmasis jų solinis koncertas, pirmosios netektys ir ašarų upeliai, pirmieji apdovanojimai, kuriuose galėjau palaikyti juos ir tikėtis jų pergalės. Jeigu patys pabandytumėte atsiminti savo pirmuosius metus, ko gero imtumėte labiau mane suprasti.
    All in all... Beprotiškai jais didžiuojuosi. Visais 12. Didžiuojuosi jais, kaip mama didžiuojasi savo vaikais, kaip sesuo didžiuojasi savo vyresniuoju broliu, kaip žmona didžiuojasi savo sėkmingu vyru. Džiaugiuosi, kad ko gero dabar jie beprotiškai laimingi, bet taip pat neapsakomai drasko širdį tai, kad ant scenos šį kartą jų buvo tik 10...
    Bet jeigu manęs kas paklausia dabar ar paklaus po dar vienerių metų, kiek EXO turi narių, aš be jokio virpulio balse pasakysiu - 12! Taip aš save guodžiu, šiuo melu pati tikiu, nes bijau, kad jeigu priimčiau tiesą ir sakyčiau, kad jų yra 10, tiesiog nustočiau jais domėtis ir juos mylėti... Bet ko gero labiausiai didžiuojuosi savo vyru. Yixing kalba, buvo kažkas tokio... Nors žiūrėdama transliaciją nesupratau nei žodžio ir nors jis atrodė taip, lyg kviestų į kovą visus pasaulio reperius, tai ką jis pasakė buvo iš ties labai gražu ir tinkama būtent tai akimirkai!
    Na bet ko gero didžiausias dienos šokas buvo, mano prisėdimas prie forumo...
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_inline_moqbmgr9HE1qz4rgp
    Really, chebra? Iki pilno EXO forume dabar trūksta tik Sehun ir garantuoju, kad ir šio neteks ilgai laukti. Kaip jūs galit taip su manimi elgtis? Po ir taip emociškai sekinančios dienos, toks smūgis visiškai mane išmušė iš vėžių. Nežinojau pati, kas pasidarė. Ko gero per daug ilgai laikytos emocijos susijusios su viskuo kas įvyko per pastarąjį laiko norėjo išsiveržti lauk, bet man pavyko jas nuraminti šiltu arbatos puodeliu. I'm fine for now.
    Bet tiems žmonėms, kurie su manimi taip pasielgė, o aš esu įsitikinusi beveik 99%, kad žinau, kas jie, galiu pasakyti tik tiek...
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ng0vezThFc1r0n17fo1_250

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:27 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:11 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ndjn696KRN1r8b40zo1_500
    2014.12.08
    Jaučiuosi stressed as fuck... Rankos dreba, nieko be vandens nuryti negaliu. Nenoriu nieko matyti ir su niekuo kalbėtis. Perkrova. Totali suknistos informacijos, kurią mokausi tris metus iš eilės ir ko gero tolimesniame gyvenime net nerasiu jos kur panaudoti, perkrova... Nežinau ką daryti. Kaip surasti sielos ramybę, kaip ir vėl nuoširdžiai nusišypsoti, kaip dirbtinai neploninti balselio, kad visi manytų, kad man viskas tikrai gerai. Noriu poilsio, noriu normalaus miego ir ne nuo 5 ryto iki 12 dienos, bet normalaus miego, kai nueini miegoti 12 vakaro, o atsikeli 8 ryto. Visą laiką sakiau, kad šita mane kankinanti nemiga yra geriausias dalykas pasaulyje, nes tai yra mano kūrybos laikas, kada geriausiai rašosi, kada gimsta geriausios mintys ir idėjos, bet šiuo metu noriu gyventi kaip normalus žmogus. Net visai noriu sugrįžti ir patrinti mokyklos suolą, kai baisiausias dalykas buvo nepadaryti namų darbai, o bet kokį kontrolinį galėdavau užsimerkusi ant 8 parašyti... Dabar taip nėra...ir nežinau kas greičiau krenta...ar aš ar mano pažymiai.
    Reikia iš kažkur pasisemti stiprybės, bet nežinau iš kur. Niekas nebelinksmina, niekas nepakelia nuotaikos, nenoriu nieko.. Noriu miegoti, nors žinau, kad atsibusiu visai nepailsėjusi, nes tai ne toks nuovargis, kuriam užtenka gero miego, tai toks nuovargis, kai reikia susitaikyti pačiai su savimi, kad jį panaikintum...

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:25 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:13 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.12.10
    Na gerai, turėjau parašyti vakar, bet tikrai labai tingėjau, tai rašau šiandien...
    Taigi, vakar parašiau 3 iš 5 savo egzų. Atsikėliau laiku, bet vis tiek pavėlavau į tą autobusą su kuriuo turėjau važiuoti, kad būčiau tikrai laiku, nes mano plaukų tiesumas man rūpi labiau negu mano išsilavinimas...
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ngd9dpEDF81r0n17fo1_500
    Teko važiuoti su sekančiu autobusu ir štai 9:00 aš dar tiktais stoviu prie lifto pirmame univero aukšte. O už nugaros balsas : "Tai ką? Vėluojam?" Iš pradžių pagalvojau, gal pati dėstytoja, bet per daug vyriškai balsas skambėjo. Atsisuku ir matau visiškai nepažįstamą veidą, o tas vaikinukas, kad tauškia su manimi, taip lyg aš jo geriausia draugė būčiau. Negana to, dar ir nusekė mane iki mano vietos ir šalia įsitaisė. Taigi mano apsimetinėjimas, kad aš tikrai žinau kas tu esi, turėjo tęstis ilgiau negu įprasta, nes egzamino pradžia vėlavo 20 minučių. Na bet jis tam laikui neleido prailgti. Savo kompiuteriu leido pasinaudoti. ^^
    Pats egzas...Not too bad, I should say, na bet video, kurį davė mums išnagrinėti... Dar dabar pamenu tą klaikų lietuvišką vertimą, su tokiu "božė moj" turginiu akcentu, kad lydėsi visa auditorija. Parašiau esė iš abiejų lapo pusių, gal ten bus kažkur kažkas logiško... Iš kolio kažkokiu stebuklingu būdu 10 gavau, tai gal ir dabar taip pasiseks? Nes šiaip pažymiai klaikūs... 7 ir 8.  Iš egzų?! Tuoj prašysiu, kad man savaitei netą atjungtų...
    Gerai... o dabar apie tikrai rimtus reikalus... Iš to, kad vakar naktį mane atsiminė vienas vaikinas ir pasikvietė šeštadienį į pasimatymą ir to, kad šiandien pabudau su dviem praleistais skambučiais nuo bendradarbio, su kuriuo mane net patys vadovai piršo...sprendžiu, kad atėjo tas laikas. Tas laikas, kai visi vyrai, su kuriais kažkada turėjau kažką bendro atsimins apie mano egzistenciją. Norit eiti lažybų, kokiu greičiu viskas vėl grįš prie ko buvo? :D
    Na bet kam gi nepatiktų karšta kava, apsikabinimai ir pasivaikščiojimai susikibus už rankučių, ypač prieš gražiausias metų šventes? Tiek sau galiu leisti, tiesa? :)
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ngd9dpEDF81r0n17fo2_r1_500

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:25 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:14 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_ndzvbcVqQP1s138ugo4_500
    2014.12.20
    Oh my. Galvelė sopa. Bet tai tik dar vienas rodiklis, kad vakar tikrai buvo linksma. Perėjom gal per 5 barus, galiausiai įsikurdami super jaukiame ir ramiame bare, bet kol mes ten buvom, ramybe ten tikrai ne kvepėjo. Garsūs pokalbiai apie stalų ir kėdžių laužymą, išpiltas ir atpirktas mano gėrimas, kojų sukinėjimai po stalo ir pažadai, kuriuos nežinau, kaip reikės prisiversti ištesėti... Ir žinoma, paskutinė stotelė draugės namai, su miegančiais pusnuogiai vyrukais, kurių mes nepažinojom, daug vyno ir ledų. Niam!
    Tik aišku, ta dalis, kai buvau užrakinta balkone, gal ir nelabai smagi buvo, bet džiaugiuosi, kad manęs pasigedo vos po kelių minučių :D Kažką aš tikrai rytoj nudėsiu ir pasistengsiu, kad jam tai patiktų mažiau, negu manęs nuolatinis kankinimas. Viskam yra ribos ir jis labai greitai jas sužinos. Monika turėsi vienu vyru mažiau :D Žodžiu, gana jau čia apie vakar, nes svarbiausia yra tai, kas bus rytoj. O rytojus žada dar geresnį ir smagesnį vakarą su ta pačia, jau pamilta kompanija ir mano mylimiausia katite.
    O šiandien turiu tiek darbų, kad dabar paprasčiausiai guliu ir nebežinau nuo ko pradėti.
    Sekmadienis ir maybe pirmadienis - offline. Per daug nepasiilkit!
    -xoxo Bitchy Unicorn

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:24 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:15 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_mwflrpDTgY1shbg4mo1_500
    2014.12.24
    Su gražiomis metų šventėmis, Mielieji!
    Pasėdėjusi su savo šeima, pamaniau reikia pasveikinti ir jus visus, nes kai kurie iš jūsų yra mano antroji šeima - mano draugai. Sveikinu kiekvieną asmeniškai ir visus kartu ir noriu palinkėti, kas šis vakaras su šeima jums būtų šiltas ir jaukus, kad bent šiandien pažiūrėtumėte į tuos žmones ir į vaišėmis nukrautą stalą ir padėkotumėte gyvenimui, kad turite tai, ką turite. Bent šiandien pasakykite myliu savo artimiausiems ir sau patiems. Dabar kol mano šeimos moterys stebina vaikus dovanėlėmis, kad šie turėtų ką šį vakarą veikti, o mes su teta galėtume įsijungti gerą filmą ir atsigulusios ramiai išgerti vyno, suprantu visgi kokią nuostabią šeimą turiu. Kartais jų nekenčiu, kartais norisi kuo greičiau dingti iš šitų namų, bet tokiomis dienomis, kaip ši - suprantu, kad visgi šeima iš tiesų yra didžiausias turtas, toje kurioje gimėme ir tą kurią patys susikursime.
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_nh0zr8bgva1u05tito1_500
    Mano Kalėdos šiais metais ankstyvos, nes jau apsikeitėme dovanomis su šeima. Visgi rytoj reikės aplankyti daug žmonių, tai nebus laiko keistis dovanomis ir jomis džiaugtis, ypatingai vaikams. Mano du mažyliai dabar jau sėdi tarp kalno dovanų ir negali atsidžiaugti saldainiai, barbėmis ir mašinėlėmis. Keista pagalvoti, kaip kažkada mano šeima šokinėjo apie mane, kad tik aš per Kalėdas gaučiau viską ko noriu, kad būčiau užversta žaislais, meile ir dėmesiu, o dabar tas pats yra daroma dėl mano pusseserės ir pusbrolio. Metai bėga, žmonių prie mūsų stalo vis daugėja. Gal kitais metais ir aš prie savo šeimos stalo galėsiu kažką savo dešinėje pasisodinti? O gal reikės dar kelis metus palaukti? Nesvarbu. Reikia visgi džiaugtis tais žmonėmis, kuriuos turime šalia ir kurie myli mus.
    Dalinkitės meile, šiluma ir laime! <3

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:23 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:16 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2014.12.25
    Aaaaaa! Visiška ekstazėėė! Fangirlinu iki nukritimo! Negaliu! Aaaargh!
    Viena mergaitė, kuri seka mane Tumblr atsiuntė man šitą mažulį, kaip mano Kalėdinę/Naujų Metų dovaną...
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_nh5ojozVIY1s8fhe2o1_500
    Argi ne nuostabu?! Aš negaliu, man tai yra taip miela ir aš tokius dalykus taip branginu... Žmogus žino, kaip aš myliu šį vyrą ir rado laiko pačią Kalėdų dieną nupiešti MAN šitą stebuklą, kaip Kalėdinę dovaną... Žmogui, kurio visiškai nepažįsta... Na aš net nebežinau ką ir bepridurti...
    Mano Kalėdos ką tik tapo dar geresnės!

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:22 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:16 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_inline_nhiwbv5bPx1sw60zi
    2015.01.02
    Na ką aš galiu pasakyti..? Džiaugiuosi, kad išgyvenau Naujuosius metus. Nuoširdžiai nemaniau, kad per vieną naktį gali įvykti tiek daug dalykų... Dar dabar flashback'us bandau sudėlioti į savas vietas, kad mano dėlionė įgautų ryškų ir aiškų paveikslą. Regis nesitraukiau nuo Monikos visą vakarą, bet tuo pačiu ir nemačiau jos visą vakarą... Nemoku to paaiškinti :D
    Buvo tikrai per daug žmonių ir tikrai per daug dėmesio. Nemaniau, kad pati parodžiusi pirštu, kurio vaikino noriu, vos jį suviliojusi, pasiųsiu atgal pro duris. Nežinau, kas man pasidarė, bet visiškai to nesigailiu.
    Nors ir nuėjau miegoti viena, atsikėliau su Monikos bestuku vienoje lovoje ir buvau už kojos ištempta iš jos, kažkieno tėvo... Sumuštinis, kurį suvalgiau iki šiol man įtartinas, o mūsų bandymas "pamiegoti", kai beveik visi išsiskirstė, trukęs tris valandas, visiškai žlugo, nes aš visą laiką prasijuokiau, o į smurtą naudojamą prieš mane, atsakiau pasigaląsdamas nagučius į jo rankas ir nugarą. To pasekoje turiu dviem nagais mažiau ir daug mėlynių ant šonų, bet buvo tikrai linksma.
    Vakar grįžusi pamiršau, kaip reikia funkcionuoti. Išsidrėbiau lovoje ir nepasikėliau. Miriau, o šiandien mirštu dar labiau. Visgi eiti parūkyti su trumpute suknele ir švarkeliu, kas 15 minučių, buvo tikrai ne pati geriausia idėja, na o dabar nosinių kalnas puikuojasi ant spintelės, o ir baigusį šį postą, eisiu darytis arbatos.
    Nežinau ar čia skaityti, kad Naujieji metai prasidėjo gerai ar ne, bet žinau, kad dar turiu susitikti su labai daug žmonių ir juos pasveikinti ir tai neduoda man ramybės, neleidžia atsipalaiduoti ir verčia jaustis dar blogiau, kad esu tokia sumauta draugė, kad nesugebu rasti jiems laiko. Na bet nieko, duokit man porą dienų ir aš vėl pakilsiu ant kojų, sveika, žvali ir kaip viesulas prasisuksiu pro visus, kuriems reikia mano meilės ir dėmesio! Negaliu rizikuoti prarasti žmonių, kuriems aš rūpiu!

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:22 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:17 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.01.03
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_mzvfb4SrE31ry6nu5o4_500
    Kai imi džiaugtis mažais dalykais, supranti, kad iš tiesų gyveni geriau, negu galvoji. Regis užtenka to fakto, kad aš esu, o mano gyvenimas susitvarko būtent taip, kaip jam reikia, kaip man geriau. Eilinis penktadienio vakaras, kurį buvau nusiteikusi praleisti visiškai ramiai, nieko neveikiant, virto vienu iš tų vakarų, kuriuos tikrai bus sunku pamiršti ir labai gera atsiminti.
    Šitie nauji žmonės atėję į mano gyvenimą, regis dar kartą man įrodė, kad būtent tokie turi būti draugai. Kad reikia turėti draugę, kuri net ir nenustodama bučiuoti savo vakaro draugo, ieškos ir suras tavo rankutę, kad akies mirksniu paklaustų, ar laikausi gerai? Tokių draugų, kurie vidurnaktį per lietų, vos paprašyti eis pirkti maisto ir gėrimų iki pakankamai toli esančios visą naktį dirbančios parduotuvės. Kai draugas vidurį nakties, per baisų vėją, vis tiek palydi iki pat laiptinės durų, kad visi galėtų ramiai miegoti, žinodama, kad grįžau saugiai...Net kai tikrai geras filmas, neprilygsta pokalbiui, su mergina, kurią matei vos prieš kelias dienas... supranti, kad būtent su tokiais žmonėmis džiaugiesi sutikusi Naujuosius ir gali tik melsti visų aukščiausiųjų, kad jie dar lydėtų tave ne vienerius metus.

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:21 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:18 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING

2015.01.26
    Kai nerašau - nerašau visiškai, kai rašau, tai apie viską... Tai apie tą viską, nuo pradžių. Vakar, viena miela beprotė mane užlaikė iki 6 ryto... ir įrodė, kad su įdomiais ir aktyviais žmonėmis, galima meet ir per vieną dieną susukti ir tikrai įspūdingą, drįsčiau teigti. Rimtai, stebiuosi, kaip mes dar apie tuos slibinus kalbėti nepradėjom ir kaip man tas juodukas nesisapnavo... :D Šiandien bandysim ištempti, iki 7 ryto! Kelsim levelį!
    Tai po 4 valandų miego, atsikėlusi, tiesiu taikymu išvariau pas dantistę, po vizito pas ją, atrodžiau taip, lyg būčiau kažkieno širdį suvalgiusi, visas veidas ir kaklas buvo aptaškytas krauju, kadangi mano dantenoms jos mėsinėjimas nepatiko :D Bet nieko, grožis reikalauja aukų, ar ne? :D Grįžusi namo, turėjau lygiai valandą susiruošti ir vėl išlėkti į ekskursiją po Kauną, su mielais užsienio studentukais. Tik su studentais neteko pabendrauti, nes šiandien mes su Monika buvom tikros pamišėlės. Visą laiką tryškom juoku ir kalbėjom visą laiką, pusiau angliškai, pusiau korėjietiškai, o ir šiaip, šildėmės nuolatos laikydamosis už parankių ir rankučių. Galbūt todėl vienas idiotas, užkalbinęs mane, paskui leptelėjo : Are you a couple? Tas žvilgsnis, kuriuo mes su Monika apsikeitėm, pasakė daugiau, negu tūkstančius žodžių ir paskui plūsdamos juokais, bandėm paaiškinti, kad taip elgiasi geriausios draugės :D
    Na iš tiesų, šiandien prisijuokėm kaip reikiant, bet smagiausia tai, kad diena dar nesibaigė ir esu garantuota, kad tyliai po antklode kikensiu iki pačių 7 ryto :D Tas forumas grynai buvo sukurtas mūsų fantazijai pasireikšti, tai kodėl gi to neišnaudojus, ar ne? :D

Last edited by ZHANG YI XING on Sat Jul 16, 2016 12:20 am; edited 1 time in total

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:19 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.01.28
    Vakar diena, buvo švelniai tariant EPIK (HIGH)...
    Kai tavo draugė, tave pakviečia susitikti anksčiau prieš renginį į kurį eisit kartu, juk viskas normalu, tiesa? Kai ji nusiveda tave prie Rotušės, tai irgi normalu, tiesa? Kai ji iš niekur nieko pasiūlo tau šokolado ir pasisodina šalia, juk tai daugiau negu normalu, tiesa?
    Tai prašau pasakykit, ar tai yra normalu, kai su pilna burna šokolado, prieš save pamatai žiedą, mažoje, raudonoje dėžutėje? O jos vieninteliai žodžiai: "Jeigu nebūtų taip šalta, tai dar ir atsiklaupčiau." ir po to sekė isterinis jos juokas, nes aš porai minučių sustingau.
    Tai vat, chebra, man pasipiršo!
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_niuxdalQba1r0n17fo2_1280
    Gerai... Juokas juokais, bet tai tik buvo pavėluota mano kalėdinė dovana... Šį kartą neverkiau, nes buvau per daug idealiai pasidažiusi, kad rizikuočiau tai sugadinti, o be to... mes buvom lauke, manau žmonių akims ir tos scenos, kuri atrodė kaip piršlybos, pilnai užteko. Ko gero dar tiek kartų nebuvau ištarusi Monikos vardo, per tokį trumpą laiką, nes mano smegenys pamačiusios žiedą, galėjo funkcionuoti, tik tiek, kad ištarčiau savo vardą, jos vardą, aš tave myliu ir aš tavęs nekenčiu, pakaitomis ir dar kelis ačiū pabarstydavau į tarpus. Ir tai tęsėsi gerą pusvalandį, kol atgavau žadą ir atsitokėjau.
    Žiedas, visiškai tobulas. Sakiau nenusiimsiu, net miegodama. Tegul priauga prie mano piršto, po velniųųųų!
    Aš vis dar neturiu ką pasakyti... Ai, va, tiesiog pasižiūrėkit iš arčiau ir viskas visiems bus aišku...
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_niuxdalQba1r0n17fo3_r1_1280

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:36 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.02.01
    Grįžau namo apie 9 ryto. (?) Bent jau man taip atrodė.
    Vos nusirengusi, kritau į lovą ir atsikėliau puse 6, tik kai atėjo patikrinti ar dar kvėpuoju.
    Motinos pirmi žodžiai mane pamačius buvo: : "Juk sakei, kad tik vyną gersi...", o aš jai ir atsakiau: "Matai, kas būna, kai žmogus vyno padaugina..." Atrodžiau ir vis dar atrodau baisiai. Ačiū Dievui, galvos jau nedrasko, nes ryte jaučiausi taip, lyg vakar būčiau Sausio 13-ąją išgyvenusi, kai tankai man per galvą važiavo. Vaistai, kuriuos man mano mergaitės sušėrė, nuėjo perniek, nes tabletės strigo gerklėj ir tie trys gurkšniai vandens buvo viskas, ko iki pilnos laimės reikėjo mano skrandžiui. Na bet dabar šiaip ne taip suvalgiau du šaukštus salotų ir so far - so good. Tikiuosi, kad greičiau nustos mane visą purtyti, nes vis dar jaučiuosi taip, lyg galus atidavinėčiau.
    Ir didelis ačiū Monikitai, kuri ne tik, kad manimi pasirūpino ir kampelį man miegoti surado, bet dar ir leido man užmigti klausantis EXO-M... Ai, ir žinoma dar už tai, kad pasaugojai mane, kol miegojau, džiaugiuosi, kad atsikėlusi neradau ant savo veido lytinių organų nupaišytų su anglim. Ir sprendžiant iš to, kad žmonės turėjo proto prie manęs ryte neiti, jaučiu, kad turiu būti dėkinga būtent tau. Velnias žino, ką aš būčiau padariusi su plyštančia galva, besivartaliojančiu skrandžiu ir dar negavusi savo kofeino dozės. Džiaugiuosi, kad visi sveiki ir gyvi, tik primink, kad Eimantą nudėčiau....
    Sakyčiau, kad daugiau niekada negersiu, bet mes jau su Monika rezgam naujus planus, tikėkimės, kad šį kartą su šaltu, lediniu vandenėliu rankoje, nes po 3 butelius vyno ant galvos... truputį ne mums.

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:37 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.02.04
    If you could read my mind, you would be in tears Tumblr_nj9245qZHN1r0n17fo1_500
    Ko gero negalėjau pasirinkti geresnės dienos pasijusti blogai... Ryte net negalėjau galvos nuo pagalvės atkelti, o kai mama įsirovė į kambarį, kad aprėktų, jog pramiegojau, nes eilinį kartą naktinėjau, net neturėjau jėgų pasakyti, kad mirštu... Bet nieko, dabar jaučiuosi jau šiek tiek geriau, viską skauda mažiau, bet karštis vis dar laikosi. Ir kodėl aš turiu atkristi pačiu nepalankiausiu metu? Ši savaitė prikimšta veiklos, o ir šiandien diena buvo suplanuota nuo 7 ryto iki 9 vakaro... Jooo, dabar guliu ir jau n-tąjį puodelį arbatos geriu. Bloga... Bloga nuo visko. Ko gero mano pačios kūnas man bando pasakyti, kad nuimčiau gazą ir truputėlį pailsėčiau, taip pat, kaip ir mano mieliausioji, kuriai poilsio ir ramybės reikia dar labiau...

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:41 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.02.10
    Na nežinau ar praradau gyvenimą, ar jį vėl atgavau, bet tokie tempai, kartu alina ir taip jau nekokią mano sveikatą, bet kartu ir verčia jaustis žiauriai nuostabiai.
    Vakar taip smagiai pasibuvom su korėjietėm, kad stebėjausi kaip sugebėjau neapsiverkti iš juoko. Buvo visko, alaus degustacijų, tiek lietuviškų, tiek korėjietiškų gėrimo žaidimų, prigėrusių merginų reakcijos bandymai ir nesėkmės, na ir žinoma vakarienė vidurnaktį.
    Šiandien, kaip išėjau 11, taip ir grįžau beveik 11... Na bet nuveikiau nemažai, atkentėjau dantistės kankinimo seansą, kai ji plėšia tavo skruostą horizontaliai ir prašo daugiau išsižioti... na ką, bent jau savo galimybes sužinojau... pavėlavau 20 minučių į paskaitą, pagaliau gavau paskutinę savo "Kalėdinę" dovanėlę, nuo savo mergaitės, o ji tikrai žino kas man patinka. Tada jaukūs ir linksmi pietukai su savo mylimąja, o paskui jos verbavimo ceremonija į sektą, kuri visiškai atima gyvenimą, bet jeigu praeisi atranką, kuo aš esu įsitikinusi, tai 21 dieną pamatysi ką reiškia tikri baliai, kur dvi valandas vyksta fotosesija, kad būtų ką atsiminti, o po dvylikos visi prietaisai, kurie gali užfiksuoti tai, kas dedasi toje teritorijoje yra paslepiami... Apie krikštynas aš gal patylėsiu ir patarsiu jau pradėti morališką pasiruošimą. Pamatysi ko nemačius, paragausi ko neragavus ir patirsi tai, kas padės tau suprasti dėl ko čia atėjai...
    Neįsivaizduoju kaip sugebėjau atsėdėti ne tik naujų narių atranką, susirinkimą, bet paskui dar rinkimus, kur labai jau negražiai prabalsavau už merginą, kurios mano moteris nekenčia. Ups! But work is work, baby! <3 O ir šaunieji ESN vyrukai liūdėti neleido, kol vienas gyrėsi savo sportiniais ir valios pasiekimais, aš jį supažindinau su savo kavos ir cigarečių dieta, tai tokį sprigtą gavau, kad net akyse sužaibavo, su kitu prasijuokėm gal pusvalandį dėl to, kad per Pub Crawl'ą būsiu jo ir dešinioji, ir kairioji ranka, o vakaro gale dar iš jo ir marijonetę pasidarysiu, o lyg to maža būtų baisiai spazinom, kad ketvirtadienį galėsim nusirauti Lilo ir Innomine koncerte - for fucking free and probably with free drinks! Atleisk, Monika, bet tau tokios privilegijos dar netaikomos :D
    Na, o lyg viso to dar būtų maža, rytoj laukia baisi diena: 9 ryto iš namų, o 10 vakaro, geriausiu atveju, atgal. Na tikiuosi, kad atlaikysiu su savo moterytės parama, visą likusią šią savaitę, kuri nusimato tikrai neliūdna! <3

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:42 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.02.11
    I will own this year... I promise!
    If you could read my mind, you would be in tears D77eb3bc2c19c341cdebc4fee14163ff

Pranešimas paliktas on Sat Jul 16, 2016 12:44 am
    ZHANG YI XING
    ZHANG YI XING
    2015.02.12
    Ši diena, buvo tikrai ilga, nuo 9 ryto iki pat 5 vakaro, sėdėjau univere, tik paskutinės kelios valandos neprailgo nes Zemkauskas sužavėjo mane ne tik kaip asmenybė, bet kaip ir dėstytojas. Jo paskaitos - super!
    O dabar ruošiuosi nerealiam vakarui su Monikita. Šiandien mes šliaužiosim dėl meilės. O tiksliau dalyvausi Valentine Pub Crawl. Ačiū Dievui, kad šį kartą dalyvausiu, kaip dalyvė, o ne kaip Team Leader'ė, nes negerti, kai visi aplinkui geria ir ganėtinai sunku :D

2015.02.13
    Na ką, vakar buvo tikrai smagi ir neeilinė naktis. Nors sušalom ir nors aš dabar sergu dar labiau, negu prieš tai, bet čia viskas tik todėl, kad esu suknista tinginė ir ėjau parūkyti su perregimais marškinukais ir švarkeliu, nors rūbinėje dirbo pažįstamas, kuris man būtų tą mano paltą, kad ir trisdešimt kartų per vakarą padavęs... BUVO SMAGU! Eidami pro barus, tikrai neprastai išgėrėm, o eidami iki jų ir neblogų žaidimukų pažaidėm, o jau kai buvom klube, buvo galima atsipalaiduoti ir užsisakius po kokteiliuką ramiai pasėdėti ir paplepėti su visais. Žinoma, ramybės nedavė nuostabaus grožio ir dar nuostabesnės šypsenos korėjietis, kuris nuoširdžiai išvarė mane iš proto su savo neblėstančiu entuziazmu šokti, nes turėjom ir mes su Monika taškytis. Nors ir persimečiau su juo keletą žodžių, bet kai fotografas užsimanė mus nufotografuoti, supanikavau. Nepatinka man fotografuotis su vyrais, kurie gražesni už mane. :D Na gera žinia ta, kad mūsų korėjietės jį pažįsta, todėl tikiu, kad galėsiu dar jį pamatyti. Kalbant apie tas pačias nuotraukas, buvo taip smagu, kad net nekilo mintis fotografuoti kiekvieno momento, todėl mano telefone tik kelios susiliejusios nuotraukos, keli baisiai nevykę selfiai ir vienas visai neblogos kokybės vaizdo įrašas, na bet jeigu bus kas verta dėmesio vėliau, tai pasidalinsiu. Žinoma, prisišokom tiek, kad paskui pas tą patį pažįstamą rūbininką ant stalo sėdėjom ir kojytes ilsinom. Visgi tikrai pasigailėjau, kad aukštus batus užsidėjau, bet kojyčių ir man šiandien neskauda, todėl osom. Bet visgi net ir ten liūdna nebuvo, jis mums kokteiliukus iš baro nešė, mes su žmonėmis pakalbėjom, kurie ateidavo pasiimti savo rūbų, pasišokom, padainavom ten pat, vietoje, o dar ir padėjau tam konkrečiam nevykėliui akrobatui dirbti. :D Gerai... Aš negaliu nustoti čiaudėti, todėl manau, kad pats laikas būtų eiti gerti vaistų, nes kitaip ir vėl į ligos patalą atsigulsiu... ;x

Pranešimas paliktas
    Sponsored content

• The Fun Zone
  • We are the best
  • Mintys ir jausmai
  • Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
      You cannot reply to topics in this forum
      Current date/time is Fri Dec 06, 2019 3:53 am