서울예술대학교
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.
Seulo draugai
Rekomenduojami
Resursai
Geriausi draugai
underthesunWho's the baddest witch in town?SSLovely Stars

We need them!

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

We need them!

Post by KATHERINE MCNAMARA on Sun 8 May - 17:35Ieškomiausi!


ŠIUO METU MŪSŲ FORUME ITIN LAUKIAMI IR IEŠKOMI YRA ŽEMIAU PATEIKIAMI ASMENYS!

Ieškančių asmenų prašome pateikti šią informaciją: vienas avataras (200x320 dydžio), vienas parašas (neviršijantis 500x300 dydžio). Taip pat, jei reikia ir tai yra įmanoma, pridėti trumpą informaciją apie tai, koks turi būti ieškomas asmuo (rasė, orientacija, kokia turėtų būti jo istorija, ar jis turėtų būti susijęs su jo ieškančiu asmeniu ir t.t ir panašiai).KATHERINE MCNAMARA
avatar
I like my money where I can see it – hanging in my closet.

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by MATTHEW DADDARIO on Thu 20 Apr - 21:01

JI CHANG WOOK
Spoiler:Rasė: Tiks bet kokia, tik ne demonas.
Orientacija: Heteroseksualas.
Amžius: Fizinis iki 31.
Istorija: Mielai susiesiu mūsų istorijas, minčių turiu, tad jei tik reikės - susisieksim pm.
Charakteris: Visada šmaikštus ir su šypsena veide. Nepaisant sunkumų, šis vaikinas gali pakilti ant kojų ir kartu su savimi sukelti visą miestą. Jis yra supratingas ir reikiamu metu, visad randa ką pasakyti. Gal iš pažiūros jis atrodo kiek vėjavaikiškas, pagal amžių nesubrendęs, bet artimesniems asmenims yra tikras autoritetas.


I don't want to cover up my bareness
I don't want to apologize for my madness
My best self is never afraid that you'll hate me
being in front of you is a knife that doesn't cut
MATTHEW DADDARIO
avatar
People talk, they don't understand Love and pain go hand in hand

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KATHERINE MCNAMARA on Fri 21 Apr - 15:59

REIKALINGA ANTROJI PUSĖ IR MYLIMA GERIAUSIOJI DRAUGĖ
Čia mano pageidaujami veidai ir taip pat siūlomos detalės, kurias, žinoma, galima keisti.
HUANG ZI TAO
Detalės:(Jei reikės avatarų ar gif'ų - būtinai parūpinsiu).
Pageidaujama rasė: vilkolakis arba vampyras.
Fizinis amžius: 23.
Orientacija: Homoseksualas arba Biseksualas.
Biologinis amžius: prašytina, kad nebūtų daugiau 500.
Siūlomos charakterio savybės: Vaikino įsitikinimu - jo laikas šioje žemėje vienaip ar kitaip kažkada baigsis, todėl jis jo ir negaišta gyvendamas pagal kieno nors kito taisykles. Tao yra nevaržomas kitų lūkesčių, savo gyvenimo kelią ir svarbius sprendimus jis renkasi ir atlieka pats. Nors kitų nuomonė jam yra svarbi, jis jai neleidžia dominuoti. Jis yra charizmatiškas ir racionalus, pasižymi žvitriu protu, nestokoja įkvėpimo nei sau - nei kitiems.
Tao yra labai energingas ir gali išsiskirti savo bendravimo su kitais įgūdžiais. Jam patinka svajoti, kartais net per ilgai užsilieka savo iliuzijų kupiname pasaulyje.
Vaikinas nekenčia neefektyvumo ir tinginystės, tad dažnai to vengia. Ir, kad ir kaip tai būtų ironiška, nepaisant visų šio vyro bruožų, jam iš tiesų yra būtinas kitų palaikymas, kitaip jis nepasiektų pilno savo potencialo.

Siūlomos biografijos detalės (nepabrėžiant būtybės rasės): Vaikinas niekada nebuvo tiesiog paprastas ir niekuo neišsiskiriantis vaikas. Nuo pirmų savo gyvenimo dienų Tao sugebėdavo visus stebinti, sužavėti ir tuo pačiu šiek tiek įbauginti. Pirmi gyvenimo metai Tao žinoma nebuvo lengvi, jis turėjo patirti daug permainų, su kiekvienais metais keitėsi jo mąstymas, jo fiziniai ir psichologiniai bruožai. Paauglystės laikais jam buvo sunku susitaikyti su tuo, kuo buvo, kas vyko pasaulyje - viskas jam atrodė neteisinga. Būtent tais sunkiais laikais jis sutiko Yi Fan - tą, kuris jam parodė, kad gyvenimą galima mylėti, nepaisant to, kad kažkada jis baigsis, nepaisant to, kad visi čia skirtingi, kad visiems rūpi kaip kas atrodo ir kas kokiai rasei priklauso. Ne vienerius metus vaikinas praleido būtent su šiuo asmeniu, kuris tada dar buvo angelas. Tao net buvo palikęs savo šeimą, kad galėtų praleisti ilgus metus tik su jį vėl skatinančiu gyventi vaikinu. Tada jie patyrė daug visko, ko nepatirtų paprasti žmonės. Jie išnaršė beveik visą pasaulį, jie atrado meilę, išgyveno ir skausmą. Kai Yi Fan tapo puolusiu angelu, Tao turėjo grįžti pas savo šeimą - tai nebuvo lengva, jie smerkė vaikiną dėl jo pasirinkimų, bet šeima yra šeima, tad galiausiai viskas buvo pamiršta ir Tao vėl nebuvo vienas... nors giliai širdyje - jis niekada tokiu ir nebuvo, net jei šalimais jo niekas nestovėjo.

Ryšis su manimi:Iš pradžių tai, ką buvo galima pavadinti draugyste nuo pirmo susitikimo, palengva virto pačia geriausia draugyste, o iš jos, visai nenuostabu, kad išsivystė ir meilė. Per visus patirtus nuotykius, šių dviejų vaikinų santykiai tvirtėjo, bet labiausiai, prie tikros jų meilės ir tuo pačiu pagarbos vienas kitam, prisidėjo nuopoliai, kuriuos jie turėjo ištverti. Metus laiko šie du vaikinai praleido tik vienas su kitu ir jiems nereikėjo daugiau nieko, bet ilgiau nei vienerius metus jiems teko pabūti ir atskirai, bet net ir turėtas atstumas, net ir tas ilgas laiko tarpas, nepakišo jiems kojoms, kaip tik, tai padėjo tapti stipresniems kaip individams ir vienam bendram kūnui.

ZHANG ZIYI

Detalės:Fizinis amžius: Apie 33.
Biologinis amžius: Turėtų viršyti 500.
Orientacija: Biseksualė arba Hetero.
Rasė: Angelas arba puolęs angelas.
Charakterio detalės: Charekterio stiprybės - *Draugiškumas ir noras padėti visiems, net ir tiems, kurie tos pagalbos vengia. *Ištikimybė ir atsidavimas, ne tik sau ar kitiems, bet ir tam, ką daro. *Kūrybingumas ir optimizmas, net ir sunkiausiais gyvenimo momentais, gali visame kame įžvelgti saulės spindulėlį. *Kantrybė, dėl jau ir taip ilgai nugyvento gyvenimo, kantrybė ir supratingumas yra vienas iš labiausiai išpuoselėtų šios moters būdo bruožų.
Charakterio silpnybės - *Kartais, per didelis tylumas ir drovumas gali kankinti šią moterį, nes ji tiesiog yra pavargusi nuo visko, kas ją supa. *Jautrumas, kurį galima tiek prie stiprybių, tiek prie silpnybių priskirti, ne retai paverčia šią moterį sunkiai priimančia kritiką ir verčia ją itin jautriai sureaguoti į galimus gyvenimo konfliktus, dėl kurių vėliau ji gali priimti netinkamus sprendimus. *Kartais, ji yra linkusi nuslėpti savo jausmus, todėl dažnai pasirodo uždara, nenorinti bendrauti, nors iš tiesų ji tiesiog nenori būti užgauta.

Istorijos detalės: Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo metų iki 400-ojo gimtadienio (jei visgi yra puolęs angelas), Ziyi pragyveno danguje, tame vadinamam rojaus kampelyje, kur visada šviesu, kur visi linksmi ir visiems viskas gerai... Tik žinoma tokio vaizdo pati moteris nebuvo susidariusi. Kol buvo nepilnametė mergina, ji turėjo kartu su kitais angelų vaikais sunkiai dirbti ir mokytis, kad užsitarnautų savo vietą po "rojaus saule", kad gautų norimą angelo statusą. Ji niekada nenorėjo būti tiesiog angelas sargas kokiam nors padarui gyvenančiam Žemėje... ji norėjo būti aukščiau jų, todėl, turėdama daug kantrybės ir užsispyrimo, siekė aukštumų, kas iš tiesų privedė Ziyi prie šeimos praradimo. Kai mergina galiausiai užėmė garbingą vietą angelų gretose, jos šeima jau buvo nusisukusi... Kur buvo dingęs jaunesnis brolis - ji nežinojo. Tėvui senai teko žūti viename iš karų, o motina... Na, ji nusprendė iš naujo pradėti savo gyvenimą ir dabar turjėo kitą šeimą tarp tikrųjų žmonių.
Būti vienai merginai nebuvo per daug lengva, bet ji buvo stipri, tad su tuop tvarkėsi... Ilgus metus, net šimtmečius, jai pavyko išsilaikyti savo vietoje, būti tuo asmeniu, į kurį visi galėjo kreiptis, kuris galėjo visiems padėti ir būti autoritetu. Bet galiausiai viskas pasikeitė...
(Jei nupuolė): rojus pradėjo atrodyti ne toks tobulas, čia vaikščiojo daugiau užsislėpusių demonų, nei žemėje, tad Ziyi daugiau negalėjo leisti sau tiesiog iš vidaus šioje vietoje mirti. Moteris nusprendė, kad daug geriau ir lengviau jai gyventi bus žemėje, tad uždariusi savo sparnus ji nupuolė žemyn, kad pradėtų kitą gyvenimą ir jau kelis šimtus metų (priklausomai nuo biologinio amžiaus) jį tęsią.
(Jei visgi nenupuolė): rojus pasidarė ne tobulas, Ziyi prarado norą daugiau kažko čia siekti, tad palengva pasitraukė iš savo pozicijos. Žinoma, nenorėdama visai prarasti to, ką reiškė būti angelu, ji nusprendė prisiimti tik angelo sargo vardą ir būtent su juo nusileido į Žemę, kurioje vaikščiodama susirado tuos, kuriuos norėjo saugoti ir galbūt tuos, kuriems norėtų perduoti savo gyvenimo paslaptis ir vietą tarp angelų.

Ryšis su manimi:Iš dalies, ši moteris Yi Fan buvo lyg mama, lyg vyresnė sesuo - ramstis, į kurį vaikinas galėjo pasiremti sunkiausiais gyvenimo momentais.
Ji jam padėjo išsilaikyti blogiausiomis dienomis danguje, o jis ją, dar būdamas jaunas ir kvailas, prajuokindavo, kai jai būdavo sunku. Augdamas vaikinas, žinoma prisirišo prie šios moters. Gal iš pradžių jis jai atrodė tik kaip vaikas, kaip brolis, bet su laiku, kai Yi vis dažniau stodavo šios moters pusėn, kai jis vis dažniau užstodavo ją nuo per ryškios saulės ar šaltų speigų - ji pastebėjo jame vyrą, pastebėjo, su kokiomis meilės kupinomis akimis jis į ją žvelgė... ir galbūt net jiems patiems tuo netikint, šie du veikėjai atrado pačią geriausią draugystę, kuri tik ir gali egzistuoti šių laikų pasaulyje.  Jiems nerūpėjo tai, kad buvo skirtingi savo amžiumi, nerūpėjo tai, kad senai vieno iš jų dangus nenorėjo įsileisti pro savus vartus, rūpėjo ir iki šiol terūpi - pagarba, šilti jausmai ir tikėjimas vienas kitu.You ain't been loving me right
Calling me up, so late at night
Are we just friends?
You say you wanted me, but you're sleeping with him.
You think of me, I'm what you see When you look at the sky
...I don't believe you...
KATHERINE MCNAMARA
avatar
I like my money where I can see it – hanging in my closet.

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by JUNG EUNJI on Wed 17 May - 14:39

Ieškomas vaikinas, kurį galėčiau mylėti, rūpintis ir saugoti o jis atsakytų man tuo pačiu^^
Jų bendrai istorijai idėjų turiu, so please, dėl to susisiekite per pm ;>
Siūlomi ir pageidaujami veidai:

CHA HAK YEON
Spoiler:LEE HO WON (HOYA)
Spoiler:


LEE JAE HWAN (KEN)
Spoiler:


IM HYUNSIK
Spoiler:

Do yourself a favor and learn how to walk away
Learn how to let it go. When a person starts to mistreat you, learn how to move on.. For every one person who doesn’t value you - there are tons more waiting to love you better
JUNG EUNJI
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by LEE DO YEON on Fri 14 Jul - 19:15

Vienas iš jų, reikalingas kaip mylintis vaikinas, kurį galėčiau lepinti, mylėti ir turėti šalia savęs iki gyvenimo galo~ ;3
CHA EUN WOO
Spoiler:


ONG SEUNG WOO
Spoiler:in the storm
if i could make amends with all my shadows, i'd bow my head and welcome them. but i feel it burning, like when the winter wind stops my breathing; are you really gonna love me when i'm gone? i fear you won't, i fear you don't.
LEE DO YEON
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KIM DONG HAN on Mon 24 Jul - 23:38

Mielai laukčiau vienos iš šių mergaičių kaip būsimos merginos, kuri privalėtų būti gera ir švelni, ir būtų vienintelė prie kurios aš jausčiausi normalus, ir mane nuo pačio savies galėtų gydyti :)
CHOI YU NA (YUJU):
Spoiler:


KIM SE JEONG
Spoiler:


LEE MI JOO
Spoiler:


LALISA MANOBAN
Spoiler:I do love you but I’m a bit tired
Like already wanting to know the ending of a movie

KIM DONG HAN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KIM JUNG EUN on Sun 30 Jul - 17:22


IEŠKAU SESUTĖS VIVI (WONG VIIAN)
Vivi Grafika:Detalės:

Amžius: 20.
Rasė: medžiotoja arba ragana būtų geriausiai.
Mes seserys iš tėvo, bet ne motyinos pusės.

Jei reikėtų pagalbos su biografijomis ar kokiomis smagesnėmis detalėmis - pm. Minčių turiu - pasidalinsiu.


I'll fix you with my love
No matter what you know, I'll fix you with my love
And if you say you're okay, I'm gonna heal you anyway
Promise I'll always be there...Promise I'll be the cure.
KIM JUNG EUN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by ZHANG YI XING on Tue 1 Aug - 23:50

Reikalingas jaunesnis brolis iš tėvo pusės. Rasė: angelas arba fėja. Amžius: mažiau arba apie 20. Apačioje pateiksiu kelis siūlomus veidus, bet jeigu kažkas norės ateiti su kitu veikėju, maloniai priimsiu. Vienintelis prašymas - aktyvumas. (Bent vienas postas per savaitę).

BAMBAM aka Kunpimook Bhuwakul:

WINWIN aka Dong Sicheng:

MARK aka Lee Minhyung:You could put an ocean between our love.
It won’t keep us apart.
ZHANG YI XING
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KRYSTAL JUNG on Sat 26 Aug - 0:03

ZHOU MI
Ieškomas kaip kažkada vaikystėje buvusi simpatija su kuria lakstydavom kartu ir net buvom "susituokę", tačiau keliai išsiskyrė, o dabar po daug daug metų, ir vėl atrastume vienas kitą ;> Pažadu myluoti, čiučiuoti, ir niekados nepaleisti~
Spoiler:
You can’t stop being afraid by just pretending everything that scares you isn’t there.
Freedom is being you without anyone’s permission.
KRYSTAL JUNG
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by YOOK SUNGJAE on Thu 21 Sep - 14:08

LEE CHANGSUB
Ieškau savo gyvenimo šviesos ir meilės, kaip ir visi galiu pažadėt daug meilės ir visko, tad žodžiu, take him and come to me :))

Spoiler:


PARK SOO YOUNG (JOY)
Šią mergaitę mylėčiau gal net labiau, irgi labai laukiu ateinant ir užimant mano širdį ;>

Spoiler:Breathe near my neck and whisper how much you love me please, the loneliness is consuming me
YOOK SUNGJAE
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by BANG TAE EUN on Wed 11 Oct - 14:28

MARK TUAN
Yoona pametė jaunesnįjį broliuką ir laukia jo pasirodant, rasė nesvarbi, pažadu daug šeimyninės dramos, veiksmo, seseriškos meilės ir globos, so yea ^^
Spoiler:World, there’s a secret in this place
The moment you feel my body heat, You’ll fall for me. I know you want, come closer and touch me. The world is ours.
BANG TAE EUN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KIM HYUN A on Fri 20 Oct - 12:07

Ieškomas amžino gyvenimo partneris.
Labiausiai norėtųsi su Jang Hyun Seung veidu, tačiau jo savininkas, kaip asmuo, turėtų būti aktyvus ir iš tiesų patikimas, o veikėjas žinoma ištikimas - tad dėl šio veido egzistavimo susitarkime per pm :) Pažadu daug dėmesio, pagalbą jei tokios reikės na ir žinoma, atsidavimą ir meilę <3
Vizualai:


Siūloma biografija:

 

   
   
Jang Hyun Seung

   
   

   ❯ Face-claim : Hyunseung
Informacinė kortelė

   ❯ Rasė : Vampyras
   ❯ Sugebėjimai : -
   ❯ Orientacija : Hetero
   ❯ Biologinis amžius : -
   ❯ Fizinis amžius : 26
   

   
IŠVAIZDOS DETALĖS

   
Aukšto ūgio, su įspūdingai šviesiomis kerinčiomis rudomis akimis, kurių kairioji kartais pakeičia spalvą į melsvą.
Su keliais randais ant nugaros, pasilikusiais dar nuo žmogiškojo gyvenimo karo laikų.
   
Veikėjo gyvenimo istorija

   
Mirė jis 1158 metais. Hyunseung atsiduso ir paspringo pats savu krauju tuo metu, kai savomis rankomis bandė pašalinti į jį įsmigusią metalo atlaužą. Jis buvo vienas dykumoje, o padalinys, su kuriuo vaikinas čia atsirado, buvo užvaikytas Turkų armijos ir išžudytas. Šviesiai rudos akys stengėsi likti atmerktos, kol vaikinas žvelgė į dangų: per visą savo laiką mūšyje, jis visad žiūrėdavo aukštyn, melsdavosi savo nematomam angelui sargui, kad jį palaimintų, kad vestų link pergalės tuo metu, kai žvaigždės danguje prilygdavo žemėlapiui. Bet Jeruzalė buvo nepasiekiama, o ir žvaigždės daugiau jo priglausti ir nuraminti negalėjo ir nakties tyloje vaikinas pripažino sau, kad Dievas neegzistavo.

Kai jis nubudo - jau buvo pasikeitęs. Keistas gyvybingumas tekėjo vaikino kūnu: vaizdai, kvapai ir net skoniai buvo daug ryškesni. JS buvo daug lankstesnis, gyvybingesnis ir visgi... jis nejuto savoje krūtinėje jokio širdies dūžio. Vaikinas suprato esantis nedideliame miestelyje nutolusiame per mylių mylias nuo tos vietos, kur vaikinas tariamai mirė su į sapną panašiu juoku ausyje, žadančiu jam amžiną gyvenimą. Kraujo skonis vis dar buvo jaučiamas vaikinui ant jo lūpų, o ir nesuskaičiuojamas kiekis jau tuščių kūnų gulėjo tiesiog po Hyunseung kojom. Tada vaikinas suvokė, kad tamsybių padaras iš tiesų ištraukė jį iš pragaro ir išgelbėjo nuo lemties, kuri šiam buvo paskirta. Ir tai, ar jis buvo žmogus ar pabaisa, jam nerūpėjo - dabar jam terūpėjo jėga, kurią šis turėjo.

Bėgant metams, Hyunseung stengėsi surasti visus savo artimiausius šeimos narius ir juos perkeisti: "nemirtinga medžioklė" nusirito per šiaurinę tuometinės Korėjos dalį, o paverstieji po savęs palikdavo nesuskaičiuojamus kiekius kūnų, kurių pralietas kraujas buvo lyg atlygis už tai, ko Dievas niekuomet negalėjo suteikti mainais į tai, kas buvo jam atiduodama. Kiekvienas nemirtingasis buvo sau pats Dievas ir ilgą laiką buvo nesustabdomas. Vienas neapsiskaičiavimas Hyunseung privedė prie vyriausiojo šeimoje asmens netekties, o jo paties sesuo pranyko medžiotojo rankoje. "Priskridęs per arti saulės šis vaikinas stipriai nudegė dėl savo arogantiškumo, tad galiausiai jam teko palikti karalystę, kurioje jis karaliavo... ir galiausiai pasiduoti laukimui, su viltimi,kad vieną dieną jo šeima patį jį suras".

1791 metais, Jang šeima įsikūrė Amerikoje, naujojo Orleano platybėse, kur gyvendami tarp mirtingųjų jie pradėjo plantacijų verslą ir čia išgyveno maitindamiesi turėtais vergais. Miestas tuo metu buvo kaip tik pradedantis savo gyvenimą, visada su muzika ir nauja kultūra pasitinkantis savus svečius. O visus čia labiausiai traukė neįprasta istorija ir mistikos kvapas. Šis miestas pačiam Hyunseung priminė tuos laikus, kai jis dar klajojo ir gražino jam norą vėl atsirasti savo pirmtakų žemėje.

Bet viskas, kas tuo metu egzistavo negalėjo tęstis ilgai. Matyt, tiesiog tam nebuvo lemta tęstis. Kilus dideliam gaisrui, viskas, ką Jang šeima turėjo užgyventa - pranyko. Paslaptingoji šeima dingo iš gyvenamosios vietos greičiau, nei kad buvo atrasti kūnai tų, kuriais jie maitinosi visą laiką. Didžioji dalis vampyrų pabėgo į Rytų Aziją ir 1855 metais čia vėl įsikūrė tarp ne tokių jau paprastų padarų, o pats Hyunseung nusprendė dar kartą įsivelti į karą, tuo metu vykusi vidurio Europoje, šį kartą žaisdamas abiejuose barikadų pusėse.

Dvidešimt pirmojo amžiaus eigoje, pasibaigus karams, Hyunseung lyg niekur nieko vaikšto saulės šviesoje, nes jis jau žino, kad šis pasaulis senai nepriklauso tik žmonėms ir jų sukurtiems Dievams. Jis patenkintas šypsosi galėdamas eiti gatvėmis ir demonstruoti savo prabangius asmeninių dizainerių kurtus kostiumus. Ir nepaisant to, kad vaikinas atrodo kaip malonus aristokratas, po visa šia jo kauke vis dar gyvena siaubūnas, kuris kažkada negalėjo susilaikyti pagundai pralieti kraują.

   
CHARAKTERIS IR KITA INFORMACIJA

   
Šiam vaikinui patinka dominuoti ir visuomet kontroliuoti situaciją.
JS yra gerai įvaldęs dviveidiškumo meną ir tikru savimi būna tik su pačiais artimiausiais asmenimis.
Tikriausiai dėl savo senos kilmės, jam patinka užsiiminėti muzika, vaikinas jaučia simpatija pianinui ir pats nepasikuklina sau juo paskambinti.
Puikiai toleruoja alkoholį - lengvai šio vyro iš kojų neišversti vos keliais stipriais gėrimais.
Kad jau yra vampyras ir nuo plaučių vėžio nemirs - neretai pasiduoda pagundai rūkyti aukštos klasės cigarus.
Apart visų "vyriškų" ir rimtų pomėgių, jam patinka gaminti maistą, tačiau visam pasauliui jis apie tai nepasakoja.

   


Code:

    <style>.general {width: 500px; text-align: justify; background-color: #EFEFEF; line-height: 10px; border-bottom: 1px solid #CBCBCB; font-size: 10px; margin-left: 20px; margin-right: 20px; margin: auto;} .intro {font-size: 30px; color: #262626; margin-bottom: -10px; border-bottom: 2px solid #262626; padding-bottom: 3px;} .nom {width: 100%; background-color: rgb(20, 34, 40); text-shadow : 0px 0px 5px white; text-align: center; font-weight: bold; font-family: garamond; letter-spacing: -4px;} .bloc_avatar {width: 220px; background-color: #E8E8E8; font-size: 9px; text-shadow: 1px 1px 1px rgb(191, 191, 192); text-align: center; padding: 5px;} .cadre_identité {text-transform: uppercase; width: 240px; height: 220px; overflow: auto; padding: 5px; font-size: 9px; text-shadow: 1px 1px 1px rgb(191, 191, 192);} .titre_identité {font-size: 16px; color: #262626; border-bottom: 2px solid #262626; padding-bottom: 5px; font-family: Courier New; font-weight: bold;} .bloc_avis {margin-top: -8px; width: 230px; height: 65px; overflow: auto; text-align: justify; padding: 8px; background-color: #E8E8E8; border: 2px solid rgb(208, 207, 209); color: rgb(113, 118, 128); text-shadow: 1px 1px 1px rgb(191, 191, 192);} .titre {font-size: 15px; color: #383838; text-align: center;} .bloc_texte {margin: auto; margin-top: -8px; width: 440px; height: 150px; overflow: auto; text-align: justify; padding: 8px; background-color: #E8E8E8; border: 2px solid rgb(208, 207, 209); color: rgb(113, 118, 128); text-shadow: 1px 1px 1px rgb(191, 191, 192);} .bloc_HRP {margin: auto; width: 440px; padding: 5px; text-align: justify; color: #383838; text-shadow: 1px 1px 1px rgb(191, 191, 192);} .titre_HRP {border-bottom: 2px solid #262626; padding-bottom: 3px; text-align: right; font-size: 16px;} .credits {display: block; text-align: center; color: Silver; font-size: 8px; font-family: arial narrow; letter-spacing: 2px;}</style>
    <div class="general"><img src="http://25.media.tumblr.com/437bee68a0854a849b4354cfe042e680/tumblr_mvc2rjUMwE1qhnykbo1_500.gif" width="500px"><div class="intro"> <div class="nom">Jang Hyun Seung</div></div>
    <table><tr><td><div class="bloc_avatar"><img src="https://68.media.tumblr.com/1b9d9bbf2fd407cebf7440ebc87c405a/tumblr_of46lmJJQy1vfhewmo1_250.png" />
    <b>❯ Face-claim :</b> Hyunseung</div></td>
    <td><div class="cadre_identité"><div class="titre_identité">Informacinė kortelė</div>
    <b>❯ Rasė :</b> <i> Vampyras</i>
    <b>❯ Sugebėjimai :</b> <i>-</i>
    <b>❯ Orientacija :</b> <i> Hetero</i>
    <b>❯ Biologinis amžius :</b> <i> - </i>
    <b>❯ Fizinis amžius :</b> <i>26</i>
    </div>
    <div class="titre">IŠVAIZDOS DETALĖS</div>
    <div class="bloc_avis">Aukšto ūgio, su įspūdingai šviesiomis kerinčiomis rudomis akimis, kurių kairioji kartais pakeičia spalvą į melsvą.
Su keliais randais ant nugaros, pasilikusiais dar nuo žmogiškojo gyvenimo karo laikų.</div></td></tr></table>
    <div class="titre">Veikėjo gyvenimo istorija</div>
    <div class="bloc_texte">Mirė jis 1158 metais. Hyunseung atsiduso ir paspringo pats savu krauju tuo metu, kai savomis rankomis bandė pašalinti į jį įsmigusią metalo atlaužą. Jis buvo vienas dykumoje, o padalinys, su kuriuo vaikinas čia atsirado, buvo užvaikytas Turkų armijos ir išžudytas. Šviesiai rudos akys stengėsi likti atmerktos, kol vaikinas žvelgė į dangų: per visą savo laiką mūšyje, jis visad žiūrėdavo aukštyn, melsdavosi savo nematomam angelui sargui, kad jį palaimintų, kad vestų link pergalės tuo metu, kai žvaigždės danguje prilygdavo žemėlapiui. Bet Jeruzalė buvo nepasiekiama, o ir žvaigždės daugiau jo priglausti ir nuraminti negalėjo ir nakties tyloje vaikinas pripažino sau, kad Dievas neegzistavo.

Kai jis nubudo - jau buvo pasikeitęs. Keistas gyvybingumas tekėjo vaikino kūnu: vaizdai, kvapai ir net skoniai buvo daug ryškesni. JS buvo daug lankstesnis, gyvybingesnis ir visgi... jis nejuto savoje krūtinėje jokio širdies dūžio. Vaikinas suprato esantis nedideliame miestelyje nutolusiame per mylių mylias nuo tos vietos, kur vaikinas tariamai mirė su į sapną panašiu juoku ausyje, žadančiu jam amžiną gyvenimą. Kraujo skonis vis dar buvo jaučiamas vaikinui ant jo lūpų, o ir nesuskaičiuojamas kiekis jau tuščių kūnų gulėjo tiesiog po Hyunseung kojom. Tada vaikinas suvokė, kad tamsybių padaras iš tiesų ištraukė jį iš pragaro ir išgelbėjo nuo lemties, kuri šiam buvo paskirta. Ir tai, ar jis buvo žmogus ar pabaisa, jam nerūpėjo - dabar jam terūpėjo jėga, kurią šis turėjo.

Bėgant metams, Hyunseung stengėsi surasti visus savo artimiausius šeimos narius ir juos perkeisti: "nemirtinga medžioklė" nusirito per šiaurinę tuometinės Korėjos dalį, o paverstieji po savęs palikdavo nesuskaičiuojamus kiekius kūnų, kurių pralietas kraujas buvo lyg atlygis už tai, ko Dievas niekuomet negalėjo suteikti mainais į tai, kas buvo jam atiduodama. Kiekvienas nemirtingasis buvo sau pats Dievas ir ilgą laiką buvo nesustabdomas. Vienas neapsiskaičiavimas Hyunseung privedė prie vyriausiojo šeimoje asmens netekties, o jo paties sesuo pranyko medžiotojo rankoje. "Priskridęs per arti saulės šis vaikinas stipriai nudegė dėl savo arogantiškumo, tad galiausiai jam teko palikti karalystę, kurioje jis karaliavo... ir galiausiai pasiduoti laukimui, su viltimi,kad vieną dieną jo šeima patį jį suras".

1791 metais, Jang šeima įsikūrė Amerikoje, naujojo Orleano platybėse, kur gyvendami tarp mirtingųjų jie pradėjo plantacijų verslą ir čia išgyveno maitindamiesi turėtais vergais. Miestas tuo metu buvo kaip tik pradedantis savo gyvenimą, visada su muzika ir nauja kultūra pasitinkantis savus svečius. O visus čia labiausiai traukė neįprasta istorija ir mistikos kvapas. Šis miestas pačiam Hyunseung priminė tuos laikus, kai jis dar klajojo ir gražino jam norą vėl atsirasti savo pirmtakų žemėje.

Bet viskas, kas tuo metu egzistavo negalėjo tęstis ilgai. Matyt, tiesiog tam nebuvo lemta tęstis. Kilus dideliam gaisrui, viskas, ką Jang šeima turėjo užgyventa - pranyko. Paslaptingoji šeima dingo iš gyvenamosios vietos greičiau, nei kad buvo atrasti kūnai tų, kuriais jie maitinosi visą laiką. Didžioji dalis vampyrų pabėgo į Rytų Aziją ir 1855 metais čia vėl įsikūrė tarp ne tokių jau paprastų padarų, o pats Hyunseung nusprendė dar kartą įsivelti į karą, tuo metu vykusi vidurio Europoje, šį kartą žaisdamas abiejuose barikadų pusėse.

Dvidešimt pirmojo amžiaus eigoje, pasibaigus karams, Hyunseung lyg niekur nieko vaikšto saulės šviesoje, nes jis jau žino, kad šis pasaulis senai nepriklauso tik žmonėms ir jų sukurtiems Dievams. Jis patenkintas šypsosi galėdamas eiti gatvėmis ir demonstruoti savo prabangius asmeninių dizainerių kurtus kostiumus. Ir nepaisant to, kad vaikinas atrodo kaip malonus aristokratas, po visa šia jo kauke vis dar gyvena siaubūnas, kuris kažkada negalėjo susilaikyti pagundai pralieti kraują.
</div>
    <div class="titre">CHARAKTERIS IR KITA INFORMACIJA</div>
    <div class="bloc_texte">Šiam vaikinui patinka dominuoti ir visuomet kontroliuoti situaciją.
JS yra gerai įvaldęs dviveidiškumo meną ir tikru savimi būna tik su pačiais artimiausiais asmenimis.
Tikriausiai dėl savo senos kilmės, jam patinka užsiiminėti muzika, vaikinas jaučia simpatija pianinui ir pats nepasikuklina sau juo paskambinti.
Puikiai toleruoja alkoholį - lengvai šio vyro iš kojų neišversti vos keliais stipriais gėrimais.
Kad jau yra vampyras ir nuo plaučių vėžio nemirs - neretai pasiduoda pagundai rūkyti aukštos klasės cigarus.
Apart visų "vyriškų" ir rimtų pomėgių, jam patinka gaminti maistą, tačiau visam pasauliui jis apie tai nepasakoja.</div>
    </div>

Galimas ir kitas veidas (kuriam tikriausiai sąlygų papildomų egzistavimui nekelčiau:D).
LEE DONGHAE
Grafika:
Lie down with me
And hold me in your arms
And your heart's against my chest, your lips pressed in my neck
I'm falling for your eyes, but they don't know me yet
And with a feeling I'll forget, I'm in love now
KIM HYUN A
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by IM JIN AH on Mon 4 Dec - 12:30

HONG JONGHYUN
Norėčiau kaip mylimo vyro ♥️ Mylėsiu, dėmesį dovanosiu ir laukiu labai ;>
Spoiler:

In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of devil.
Blood dripping out your arm
IM JIN AH
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by LEE SUNG KYUNG on Mon 1 Jan - 19:40

Ieškomi trys nuostabūs vyrai, kuriuos pažadu mylėti labiau už viską, su ta sąlyga, kad jų meilės taip pat nereikės laukti šimtmečius... <3

BANG YONGGUK aka LABIAUSIAI LAUKIAMAS JAUNIKIS:


KIM WOO BIN aka VYRAS DĖL KURIO LINKSTA KELIAI:


NAM JOO HYUK aka SOULMATE AND BEST FRIEND FOR LIFE:
   
We try so hard to hide everything we’re really feeling from those who probably need to know our true feelings the most.
LEE SUNG KYUNG
avatar
You couldn't handle me even if I came with instructions

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KANG SEULGI on Sun 7 Jan - 14:23

CHRISTIAN YU
Pamečiau vyrą, tikiuosi kada nors surasti, gonna give him a lot of love ;*
Spoiler:

call me a thief, there's been a robbery
NEXT PAGE AND I'M OUT AGAIN. SKIN ON MY SKIN, WHAT A WONDERFUL SIN, TAKE YOUR BREATH BUT YOU'RE ASKING FOR MORE. THE TIP OF MY FINGER IS TRACING YOUR FIGURE I SAY GOOD NIGHT AND WALK OUT THE DOOR.
KANG SEULGI
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KIM JUNG EUN on Sun 7 Jan - 14:54

IEŠKAU MYLIMOS MERGINOS JIN SOUL
GRAFIKA:


Su biografija galėčiau padėti ;)
KIM JUNG EUN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by CAI XUKUN on Mon 29 Jan - 23:21

Ieškomas potencialus vaikinas arba BFF :)))

TERADA TAKUYA:And dear, my lover...Do that thing we never do sober
I think when I met you, I became myself again. And we stumbled towards this mad world and made sense of it.
Together.

CAI XUKUN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by KIM HYOYEON on Sun 11 Feb - 23:08

Ieškau vyro, kuris duos daug meilės ir dėmesio ;) rasė nelabai svarbi, gali būti tiek gerietis, tiek blogiukas, kurį bandyčiau į doros kelią atvest :D esu savanaudė, todėl ištikimybė labai svarbu, nes su kitom dalintis nesutinku :D dėl biografijos manau galėtume pasitart dar. Siūlau:

Lee Minhyuk:

Kim Junmyeon:

Anyways, jeigu turit savo mylimą veikėją, bet vistiek norit duoti man meilės, aš labai jūsų laukiu :>


You can take me out, pour some wine and rub my shoulders But I don’t want you now I’ll come back when I’m hungover so I’ll, be yours when the night is over I only love you when I’m sober


KIM HYOYEON
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by WON MINJI on Fri 23 Feb - 23:29

Labai labai ieškau mylimos gyvenimo moters, tad jeigu norite mylėti mane, ir nežinote ar neturite su kuo ir kaip, štai siūlau jums keletų pasirinkimų, ką aš labai labai irgi mylėčiau ♥️

KWON BOA:


PARK YE EUN:


LEE SUNMI:Words that spill from your lips, whether they are filled with intentions or just a residue of an explosion from a hollow feeling, they cannot be taken back. Words that are once spoken, will live forever in the heart of another
WON MINJI
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by LEE JI EUN on Sat 24 Feb - 21:03

Labai ieškau vyro, kuriam galėčiau skirti visą savo meilę, rūpestį ir dėmesį. Amžius, rasė neturi jokios reikšmės. Būtų smagu, jei jis būtų subalansuota asmenybė, žinotų, ko nori iš gyvenimo, ir nelakstytų paskui visus vėjus ar sijonus.
Dėl istorijos galvojau kurti dramatišką meilės istoriją, kuomet jiedu nori būti drauge, bet gyvenimas turi jiems paruošęs kitų planų, tad būti drauge jiems pavojinga. Kitaip sakant - I hate that I love you :)

Jung Kyung Ho:

Yoon Hyun Min:

 Kim Ji Soo  :

P.S. Veidas man nėra toks svarbus, jei ką :D

"I just want to run freeand to go wild-child once in a while, all troubles aside "
LEE JI EUN
avatar

Back to top Go down

Re: We need them!

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top


Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum