서울예술대학교
LABAS! HELLO! こんにちは! 안녕하세요! 你好!
Sveikas atvykęs į Seulietišką Pietų Korėjos pasaulį su išskirtiniais gabumais pasižyminčiais nūdienos populiarumo neatsikratančiais padarais.
Jei kartais susiviliojai tapti mūsų šeimos dalimi, tai taip ir padaryk! Tik nepamiršk - registracija pas mus yra didžiosiomis raidėmis pilnu ir gražiu vardu, be šypsenėlių ir kitų, Azijos raštų neprimenančių simbolių.

서울예술대학교Rasės
 :: Welcome To Our World :: Svarbi Informacija

LEE SUN MI

avatar
I like my money where I can see it – hanging in my closet.
Sat Sep 17, 2016 12:56 pm
Kam priklausai tu?
Seoul Arts University

BENDRA INFORMACIJA


Seulas yra gėrio ir blogio - tamsos ir šviesos pasaulių susikirtimo centras. Čia galima rasti ne tik žmonių ar vampyrų, bet ir daugiau skirtingų padarų, kurių vieni palaiko gėrio, kiti blogio puses. Na, o treti... Jie sugeba išlikti neutralūs ir prisijungti prie tos pusės, kuri jų manymu, greitu metu valdys pasaulį.

Viena iš didžiausių šio pasaulio rasių grupių yra "Downworlders'ai". Šią grupę sudaro Vampyrai, Vilkolakiai, Raganos su Raganiais, Mutantai ir Fėjos. Dažnai šios grupės atstovai sutaria ir gyvenimus pradeda su Angelais ar net žmonių rasės Medžiotojais, bet daug rečiau jie draugauja su Demonais ar puolusiais angelais. Šios grupės atstovai yra savotiški mišrūnai,
gimę žmogaus ir demono sueities metu, o kartais žmogaus ir angelo. Nepaisant to, kad šios grupės atstovai savotiškai turi demoniškos prigimties, jie yra labiau žmogiški ir linkę palaikyti gėrio pusę...gal tik vampyrai kartais pasiduoda demoniškoms pagundoms labiau, nei kiti.

Kiek mažesnė šio pasaulio grupė yra 'Upperworlders'ai". Jie atstovauja angelus ir žmones, bei jų padermės medžiotojus. Šie padarai dažnai sutinka su tais, kurie atstovauja Downworlders'ų grupę. Paklausti apie tai, kokią pusę gėrio ir blogio kovoje jie palaiko, šie padarai automatiškai atsakys, kad gėrio... bet reikia pastebėti, kad ne retai žmonės pasirenka visai kitą kelią.

Tamsiausią ir labiausiai į blogio pusę linkusią grupę "Darkworlders'us" sudaro demonai ir puolę angelai. Demonai jau gimė tam, kad tęstų savo tamsiųjų protėvių pradėtus darbus, puolę angelai - tokį gyvenimą pasirinko patys. Jų didžiausi priešai yra tikrieji angelai, o kartais sąjungininkais tampa vampyrai ar fėjos. Kad taptum vienu iš šios rasės atstovu, nereikia daug stengtis, bet daug sunkiau yra juos palikti.
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Fėjos
요정

APRAŠYMAS


Pasak originalių istorijų, fėjos siejamos su angelų grožiu bei demonų nepalankumu ir neteisingumu. Be angelų, mūsų pasaulyje fėjos yra mažiausiai suprantamos ir pažįstamos būtybės.  Kartais jos vadinamos viena didele paslaptimi.  Yra tikima, kad fėjos yra angelų ir demonų jungties palikuonys. Fėjos, kaip ir jų tamsesnės ištakos, gali apsėsti žmonių sielas, bet tuo pačiu dėl šviesos savyje gali išgydyti nusidėjusias ir prakeiktas sielas.
Mūsų pasaulyje fėjos garsėja savo neįprastu grožiu, dėl kurio žmonėms gali susisukti galva. Šioms būtybėms negalioja jokios taisyklės, jos jas kuriasi pačios priklausomai nuo situacijos. Fėjos mėgsta žaisti žmonių jausmais, galbūt todėl, kad tai patinka daryti ir demonams.  Fėjoms itin būdinga apgaudinėti žmones ir naudoti prieš juos savotiškai kandų humorą.  

SUGEBĖJIMAI


Kaip ir didžioji dauguma antgamtinių padarų, fėjos pasižymi nenatūraliu vikrumu. Kai kurios fėjos gali pasigirti turinčios sparnus, kuriuos savyje jos įgauna dėl turimo angelų kraujo.  Fėjų sparnai žinoma neprilygsta angelų sparnams, jie yra daug menkesni ir juos praradus fėjos jų neatgauna.
Fėjų magija randasi iš gamtos, tad pasinaudodamos gamtos elementais jos gali gydyti arba sužeisti.  Stiprios fėjos turi laiko ir erdvės manipuliacijos sugebėjimų, gali naudotis miego kerais.
Svarbiausia – fėjos gali sudaryti sutartis su žmonėmis ir taip juos pasigrobti į savo pasaulį.

SEULO ŠALTINIAI


„Nepasirašyk jokių sutarčių ar kontraktų su fėjomis. Fėjos mėgsta derėtis, bet taip daro tik tada, kai derybos akivaizdžiai bus į jų naudą. Negerk ir nevalgyk to, ką gausi iš fėjos, ypač, jei ji atrodo neapsakomai tavimi susižavėjusi. Fėja dažnai kalbės užuolankomis, niekada nepateiks tiesiu atsakymų ar klausimų – tad būk budrus“.
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Raganos
마녀

APRAŠYMAS


Raganos ir Raganiai mūsų pasaulyje atsiranda, kai demonas susimaišo su žmogumi . Dažniausiai raganiai nepažįsta vieno iš savo tėvų, kadangi jų sueitis beveik visada nutinka dėl netikėtumo, dėl vienkartinio geidulio. Raganiai yra tikrai neįprasti padarai, jie gali prilėtinti savo senėjimo procesą arba kaip tik jį pagreitinti. Dėl to, kad yra ganėtinai išskirtiniai padarai, jie gali patys pasirinkti ar palaikys tamsos ar šviesos pusę, nors dažniausiai šios būtybės mėgsta pasilikti ties viduriuku.

SUGEBĖJIMAI


raganos ir raganiai turi neapsakomai geras gydomąsias galias, pasinaudodami runomis ir gamtos elementais jie gali atlikti pačius stipriausius užkeikimus, kurie nustebina ir visko mačiusius padarus. Raganiai turi gebėjimą atverti portalus tarp skirtingų vietų, bet ne visi gali jais naudotis.  Jie dažnai mėgsta savais užkeikimais susikurti sau kokio nors gamtos elemento imitaciją, kad galėtų pasirodyti stipresni prieš kitus.

SEULO ŠALTINIAI


"Gerai niekada ir nesupratau kam jie stengiasi padėti...Mums, paprastiems žmonėms ar tiems, kam ir taip lengva kitus apsukti aplink savo piršta...".
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Demonai
악마

APRAŠYMAS


Demonai yra patys blogiausi padarai .. Ką apie juos girdėjome vaikystėje ir skaitėme knygose - tai buvo tiesa.
Demonai yra piktavaliai, dviejų dimensijų padarai, kurie mėgsta šokinėti iš vieno laikmečio į kitą, su viltimis sunaikinti pasaulį. Į pragarą demonai dažniau grįžta tik tada, kai miršta žmogiškame pasaulyje arba kai yra pašaukiami atgal į pragaro liepsnas, kurios jiems yra lyg išsvajota oazė. Akivaizdu, kad demonai yra padarai trokštantys visiems blogo. Jie yra patys sukčiausi ir nepatikimiausi padarai mūsų pasaulyje. Demonai dažnai yra lyginami su pačiu velniu ar piktosiomis dvasiomis.
Bet nors ir yra jie bene stipriausi padarai, ypač „nakties“ pusėje, demonai turi daug silpnybių. Didžiausia jų yra angeliška ugnis. Žinoma, joks demonas lengvai nesileidžia šioje ugnyje atsidurti.

SUGEBĖJIMAI


Demonai gali manipuliuoti tiek pragaro ugnimi, tiek pragaro šunimis. Jiems patinka sudaryti sutartis su žmonėmis su pačius menkiausius darbelius, kuriuos atlikusiems demonams galiausiai atitenka žmogaus siela (arba kažkas kito, priklausomai nuo to, ką žmogus užrašė atiduoti). Demonai gali manipuliuoti gyvybe ir mirtimi (jie gali iš įsivaizduojamų veikėjų (ne forumo veikėjų) atimti gyvybę arba ją suteikti). Stipresni demonai gali teleportuotis laike ir tarp dviejų pasaulių.

SEULO ŠALTINIAI


„Nėra ką pridurti – demonai yra padarai tarnaujantis pačiam Šėtonui“.
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Angelai
천사  

APRAŠYMAS


Angelai mūsų pasaulyje taip pat yra Dievo pasiuntiniai, sergėtojai, bei gyvybės kūrėjai. Šie padarai yra visada pasirengę kovoti dėl šviesesnio rytojaus.
Ne daug yra žinoma apie angelus, kadangi jie yra labai paslaptingi ir uždari vardan kitų saugumo.  Angelai daug geriau kovos už teisybę ir toje kovoje pražus, nei pabėgs nuo mirties. Dažniausiai jie spinduliuoja teigiamą energiją, yra autoritetingi, bet tuo pačiu ir morališkai silpni. Jų širdys yra per daug geros, kad jie galėtų padaryti ką nors blogo kitiems. Angelai nekenčia tamsos būtybių, retas kuris joms suteikią antrą šansą pažeidus „žmogiškąsias" taisykles.

SUGEBĖJIMAI


Mūsų pasaulio angelai gali teleportuotis laike. Pasižymi jie beveik neprieinamu mirtingumu. Šios būtybės gali manipuliuoti iliuzija, bei suteikti arba atimti gyvybę. Dėl savo gerų vidinių radarų jie užuodžią mirtį, bei nelaimes. Yra super greiti ir turintys daug jėgos. Gali manipuliuoti kitų sapnais ir energija. Pasinaudodami iliuzija, vien prisilietimu gali pamatyti kito žmogaus blogus darbelius.

SEULO ŠALTINIAI


„Angelai nėra tik pasiuntiniai. Jie yra kariai“.
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Puolę Angelai
타락천사  

APRAŠYMAS


Puolę angelai – tai angelai, kurie buvo išmesti arba patys pabėgo iš dangaus karalystės.  Yra tikima, kad didžioji puolusių angelų dalis pasidavė demonų vilionėms ir bėgdami iš dangaus norėjo pasiduoti blogio pagundoms, bet pragaras visgi jų nepriėmė ir jie liko įstrigę tarp dviejų erdvių.

SUGEBĖJIMAI


Puolę angelai gali pasižymėti gebėjimu apžavėti kitus. Kaip ir baltieji angelai jie gali manipuliuoti iliuzija ir užuosti mirtį. Stipresni puolę angelai gali manipuliuoti baime ir skausmu, juos sunku pražudyti, bet jie turi puikią komunikaciją su pomirtiniu pasauliu.

SEULO ŠALTINIAI


"Ilgai maniau, kad pas mus jie nusileido padėti... Oi kaip tada klydau. Ašaros ir verksmas nenusakys to, ką teko tada patirti...".
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Vampyrai
흡혈귀  

APRAŠYMAS


Vampyrai yra nakties vaikai. Jie yra žmonės, kurie buvo užkrėsti demoniškos ligos. Bet ne taip kaip žmonės, vampyrai skaitosi esantys „nemirtingaisiais“, jų kūnai jau negyvena pagal tokias sąlygas, kaip normalaus žmogaus kūnas.  Vampyrai mėgsta būti įvykių sūkuryje, tad dažnai jie yra neutralios būtybės, kurios tik iš reikalo renkasi puses tarp gėrio ir blogio.
Šie padarai pasižymi balta, žavinga oda bei tvarkingu, net pavydėtinu kūno sudėjimu. Vampyrų kraujas yra daug tamsesnis nei žmogaus kraujas, dažnai gali būti net juodas. Dėl apmirusio kūno, vampyrai neturi ašarų liaukų, vietoje to jie verkia krauju. Širdies ritmo pas šiuos padarus taip pat nepasiseks rasti.

SUGEBĖJIMAI


Vampyrai gali pasigirti tuo, kad jiems nebūtina kvėpuoti. Jų uoslė, rega ir kiti jutimai yra daug jautresni nei didžiosios dalies antgamtiškų padarų.  Nakties vaikai yra daug stipresni ir greitesni už normalius žmones. Jie taip pat turi pagreitėjusią gydymosi sistemą.  Vampyrų iltys leidžia jiems prasimušti pro storiausią odą. Vampyro krauju užsikrėtusi auka gali taip pat tapti vampyrų, bet daug didesnė tikimybė yra ta, kad auka neišgyvens persikeitimo proceso.
Vampyrai jaučia nuovargį būdami tiesioginėje saulės šviesoje!

SEULO ŠALTINIAI


„Nakties vaikai yra atsargūs ir išmintingi padarai. Bet kokia suktybė, kuri iššaukia šių padarų pyktį, turėtų atkreipti ir tavo dėmesį,  paskatinti susimąstyti dėl savojo saugumo“.
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Vilkolakiai
늑대 인간

APRAŠYMAS


Vilkolakiai, geriau žinomi kaip mėnulio vaikai, yra žemesniosios klasės padarai. Kaip ir vampyrai, vilkolakiai yra žmonės pasigavę demonišką ligą, kuri jiems suteikia sugebėjimą pasikeisti į stiprius vilkus, kurie pasižymi nežmogiškomis jėgomis.
Seulo šaltiniai byloja, kad didžioji dalis vilkolakių savo vilko pavidalą įgauna šviečiant pilnačiai ir tik nedidelė dalis vilkais tampa savo paties noru. Buvimas vilkolakiu gali būti laikomas tiek palaiminimu - tiek prakeiksmu.
Vilkolakiais žmonės tampa kitų vilkolakių įkandimų dėka. Daug dažniau įkandimas priveda žmogų prie mirties, nei pavidalo pakeitimo, todėl vilkolakių pasaulio atstovai draudžia naujų vilkų sukūrimą be leidimų ir rimtos priežiūros.

SUGEBĖJIMAI


Gali pasiversti gigantišku vilku, kuris pasižymi neįprasta jėga, greičiu, klausa ir matomumu. Vilkolakiams greičiau gali gyti sužeidimai.

SEULO ŠALTINIAI


"Šviečiant mėnulio pilnačiai jo kūnas pradėjo drebėti ... ilgai netrukęs jis jau kaukė vilku, o aš šaukiausi pagalbos...".
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Medžiotojai
사냥꾼  

APRAŠYMAS


Darkstalkers/Hunters yra geriau žinomi tiesiog medžiotojų vardu. Dažniausiai jie yra patys paprasčiausi žmonės, kurie neapsikentę su pasaulyje tvyrojusiu blogiu, nusprendė juo atsikratyti ir paversti jį geresne vieta. Mūsų gyvenimuose jie egzistuoja tam,kad atsikratytu visu blogiu, kuris stengiasi įsibrauti į mūsų kasdienį gyvenimą. Medžiotojai kartais sugeba nuklysti netinkamu keliu, bet tai nutinka itin retai.

SUGEBĖJIMAI


Didžioji dalis medžiotojų nepasižymi jokiais išskirtiniai sugebėjimais, bet jie dažnai pasiprašo raganų būti užkeiktais, kad galėtų bent jau kaip lygus su lygiu kovoti prieš tamsą.

SEULO ŠALTINIAI


"Jie atėjo tada, kai man jų labiausiai reikėjo. Nepasakę nei kas tokie buvo, nei ko jiems reikėjo, jie nutraukė tada mane puolusį neatpažintą objektą ir jį pradangino iš šio pasaulio. Dėl jų aš dar kvėpuoju".
Con quien - a que hora - donde - que dia - Thanks

Mutantai
돌연변이  

APRAŠYMAS


Mutantai ...Iš pažiūros - jie tiesiog žmonės, bet tai tik paviršutiniškumas, kadangi mutantai taip pat yra apdovanoti neįprastomis galiomis, kurios, yra manoma, jog atsirado dėl keistos jų giminės sueities su nepaaiškinimais padarais. Nemažai mutantų pasižymi ir išskirtinėmis fizinėmis detalėmis: kai kurie turi skirtingų spalvų akis, pas vienus mutantus pasitaiko smailėjančios ausys, pas kitus itin elastingas ir ilgas liežuvis. Kai kurie mutantai gali "pasigirti" turintys neįprastos spalvos odą, o kiti tuo, kad išsirito iš kiaušinio. Mutantai patys renkasi ar būti gerais ar ne ... Jų ateitis nėra žinoma - gal jie taps maistu vampyrams, gal sulaukę nušvitimo pakils į dangų ...

SUGEBĖJIMAI


Didžioji dalis mutantų turi gebėjimus, kurie yra panašūs į visų kitų antgamtinių padarų sugebėjimus (todėl, kad nors vienas iš mutanto tėvų buvo antgamtinis padaras).
Jie pasižymi kiek greičiau veikiančiomis smegenimis, dažnai gali lakstyti kiaurai sienas ar tai parodyti nežmogišką jėgą.

SEULO ŠALTINIAI


Seulo šaltiniai informacijos apie mutantus iki šių dienų neturi, kadangi dažnai jie būdavo sumaišomi su kitų rasių atstovais.
Con quien - a que hora - donde - que dia - ThanksPage 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Jump to: